PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه شدن امكانات جديد به persiangig ¤¤¤ ويرايشگر صفحات استاتيك (HTML) ¤¤¤

mpsjavad
02-12-2005, 23:23
با سلام ..

چند روز ي هست كه در كنار index.htm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يك كلمه به صورت متمايز با رنگ قرمز نوشته شده همانند تصوير زير :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که با کليک کردن بر روي کلمه Edit به صفحه حاوي ويرايشگر index.htm منتقل ميشيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Small).JPG

در اين ويرايشگر ( همانند ويرايش گر هاي پرشين بلاگ و .. ) به راحتي ميتونيد متن اضافه کنيد و ..

امکانات ويرايشگر :

-- داراي 6 نوع قلم مختلف براي ويرايش و درج متن ( شامل قلم ها ي استاندارد و يونيکد )
-- قابليت تغيير اندازه قلم در 7 حالت
-- ايجاد قابليت متن ضخيم ( Bold ) و کج ( Italic )
-- ايجاد درج جدول
و امکانات ديگه اي که عموما شما با اون اشنا هستيد .
و ....

توضيحات اجمالي و کامل تر در تاپيک زير :

==============++=================
اموزش ايجاد وب سايت ( وبلاگ ) در Persiangig به همراه چگونگي اپلود فايل ها

Shahin King
03-12-2005, 22:35
با سلام ..

چند روز ي هست كه در كنار index.htm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يك كلمه به صورت متمايز با رنگ قرمز نوشته شده همانند تصوير زير :

که با کليک کردن بر روي کلمه Edit به صفحه حاوي ويرايشگر index.htm منتقل ميشيد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Small).JPG

در اين ويرايشگر ( همانند ويرايش گر هاي پرشين بلاگ و .. ) به راحتي ميتونيد متن اضافه کنيد و ..

امکانات ويرايشگر :

-- داراي 6 نوع قلم مختلف براي ويرايش و درج متن ( شامل قلم ها ي استاندارد و يونيکد )
-- قابليت تغيير اندازه قلم در 7 حالت
-- ايجاد قابليت متن ضخيم ( Bold ) و کج ( Italic )
-- ايجاد درج جدول
و امکانات ديگه اي که عموما شما با اون اشنا هستيد .
و ....

توضيحات اجمالي و کامل تر در تاپيک زير :

اموزش ايجاد وب سايت ( وبلاگ ) در Persiangig به همراه چگونگي اپلود فايل ها

جواد جان سلام

من هم متوجه شدم . ابتكار جالبيه . :happy: كارمون راحت شد :biggrin:

قربانت : شاهين

msh2021
06-12-2005, 01:42
اين پرشين گيگ چيز خوبيه اما من عضوش نيست لطفا يه دعوت نامه هم براي من به اين آدرس بفرستين
shojaei84@gmail.com :)

mpsjavad
06-12-2005, 01:48
با سلام ..

درخواست دعوتنامه PersianGiG - پرشين گيگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيد .

SajjadKAZ2003
16-12-2005, 02:39
سلام :sad:
یه چند روزی بود که پرشین گیگ داون شده بود ، حالا بعد از چند روز که درست شده من فضای خودمو چک کردم دیدم یه سری از اطلاعاتی که اپلود کرده بودم تو پرشین گیگ پاک شدن !
دوستانی که تو پرشین گیگ فضا دارن لطفا چک کنن ببینن اونها هم چنین مشکلی براشون پیش اومده یا فقط این مشکل برای من بوجود اومده! :(

ممنون- سجاد

mpsjavad
16-12-2005, 02:45
سلام :sad:
یه چند روزی بود که پرشین گیگ داون شده بود ، حالا بعد از چند روز که درست شده من فضای خودمو چک کردم دیدم یه سری از اطلاعاتی که اپلود کرده بودم تو پرشین گیگ پاک شدن !
دوستانی که تو پرشین گیگ فضا دارن لطفا چک کنن ببینن اونها هم چنین مشکلی براشون پیش اومده یا فقط این مشکل برای من بوجود اومده! :(

ممنون- سجاد

با سلام ..

با نهايت تاسف و تاثر :sad: ( و در عين حال انزجار :weird: )

دوست عزيز سجاد جان با هم هم درديم 30 مگ ازفايل هاي اموزش من هم پاك شد ه .

ايميل زدم ببينم چي ميشه ( از يك بازه زماني به بعد فايل هاي اپلود شده بعد از تغييراتي كه انجام شد مفقود شده و البته برخي از ادرس دهي ها هم تغيير كرده و ديگه لينك ها كار نميكنن :wac: )

تا بعد ...

SajjadKAZ2003
16-12-2005, 19:40
سلام
به نظر من ديگه پرشين گيگ بي ارزش شد، ديگه نميشه روش حساب کرد

کسي جاي ديگه اي رو سراغ نداره که مثل پرشين گيگ باشه ولي معتبر تر باشه و راحتي اپلود کردنش مثل پرشين گيگ باشه ؟

اگه کسي سراغ داره معرفي کنه

مرسي- سجاد

bithiah
17-12-2005, 13:58
منم با نظر شما موافقم سجاد خان
برای من که نه تنها بلاگم باز نمی شه، حتی وارد کنترل پانل اکانتم هم نمی تونم بشم.
اگه سایت دیگه ای معرفی بشه که خیلی خوب می شه، ولی اطلاعات اونجا چی می شه؟

mpsjavad
17-12-2005, 17:26
با سلام ..

دوستان اين قدر نسبت به persiangig كم لطف نباشيد . فكر ميكنم اين ما هستيم كه با سيل عظيم خواسته هامون باعث ايجاد چنين مشكلاتي براي اين هاست مجاني و كاربر پسند شديم ... البته مسئولين persiangig هم ... ؟! :blink:

به نظر من اگر اين قدر persiangig دعوت نامه رو مثل نقل و نبات نميداد وضعيتش بهتر بود ( حداقل مسئولين persiangig بايد فكر عواقب تعداد بيشمار خواسته هاي كاربران رو ميكردند كه نكردند و اين هم نتيجش .. )

با اين حال اگر سرويس دهي اون مثل سابق بشه .. در كاربر پسند بودن و راحتي در عيت حال فضاي مجاني بالا يكي از بهترين هاست ...

اگر هاست مجاني ميخواين يه سري با اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنيد كه دوستان بيشمار هاست مجاني معرفي كردند ..

در مورد انتقال اطلاعات ي كه اپلود شده هم بايد بگم كه يه مراجعه به اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داشته باشيد ..

موفق باشيد .

anarchist60
24-12-2005, 03:53
در فرمي كه مي خوام تو پرشين گيگ ايجاد كنم از چه اسكريپتي براي ارسال داده ها به آدرس پست الكترونيكي بايد استفاده كنم؟ :blink:

anarchist60
24-12-2005, 03:54
CGI Script نياز؟