PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان ایجاد فولدر در RapidShare میسر شد !! (شبیه هاستینگ)

Spy
02-12-2005, 21:28
بتازگی rapidshare به شما امکان میده که برای خودتون فولدر بسازین و همه فایل های خودتون رو در یک جا جمع کنید که واقعا بدردبخور و بسیار کار جالبیست و راپید شر رو شبیه یه هاست میکنه ... مثل پرشین گیگ ..ولی با پهنای باند بینهایت و حجم بینهایت !! :cool:
از این قسمت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای ساختن فولدر استفاده کنید.

Folder-name: نام فولدر

Headline هم اختیاریه . تیتر فولدرتون میشه

Admin-Password: پسوردیه که موتونید باهاش فایل در این فولدر آپلود و یا پاک کنید کنید .

Access-Password: هم پسوردیه که برای ورود و فکر کنم دانلود فایل ها میدین . این پسورد رو میتونید در اختیار دوستانتون برای دانلود فایل های خودتون قرار بدید
Your E-Mail: هم که ایمیل خودتون میشه
بعد از تکمیل اطلاعات وارد صفحه دیگه میشین که یه لینک بزرگ آبی درش هست که لینک فولدر شما میشه .

موفق باشین....

Razel
02-12-2005, 21:59
سلام
این امکان رپید شیر خوبه ولی متاسفانه نمی شه توش مثل پرشین گیگ یه فایل htmlرو ذخیره کرد و باهاش وبلاگ درست کرد.
بعد 30 روز هم فایلت از بین میره.
واقعاهیچی پرشین گیگ نمیشه :happy:

اسپای جون دستت درد نکنه ;)

MaFia
02-12-2005, 22:08
ولي خوب مزيت هايي هم داره مثل مديريت فايل ها و داشتن يه لينك به جاي اين هم لينك براي دادن لينك به دوستان

Spy
02-12-2005, 22:17
و اینکه پهنای باند بینهایت ....

ولی انگار هنوز خوب درستش نکردن میخوای فایل آپلود error میده :sad:

MaFia
02-12-2005, 23:23
شايد بي ربط باشه اما اين پرشين گيگ هم ديگه داره گند مي زنه امروز از 5 تا آيدي من 4 تا رو بسته ناچار شدم تو ucp30 كه براي ماهواره هست فايل اپلود كنم
راپيد فكر كنم گزينه بهتري باشه

MaFia
03-12-2005, 23:00
نمي دون اعلام شده يا نه ولي:
در خواست كد امنيتي
دانلود نا محدود
دانلود تا 100 مگ
پاك شدن فابل در صورت دانلود نكردن تا 30 روز
به سايت اضافه شده

گزينه دانلود نا محدود به نظرم خيلي عالي شده

milad85
03-12-2005, 23:24