PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Two Thrones

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

amin mozy
02-12-2005, 20:20
سلام
بازی کم کم داره میاد
پس یه تاپیک در موردش داشته باشیم بد نیست

OMID
03-12-2005, 01:25
مرسی امین جان
پیش دستی کردی من قصد داشتم شنبه این تاپیک رو بزنم ولی شما زحمتش رو کشیدی.

همانطور که امین جان گفت این بازی تو راه هست و در همین هفته پخش خواهد شد.
یه دوتا موضوع رو هم بگم

1.این بازی 4 سیدی یا 5 سیدی است.

2.قفل این بازی هم starforce 3 هست :sad:

amin mozy
03-12-2005, 14:36
سلام
خواهش می کنم اقا امید

لعنت بر این starforce 3 که همون رو بدبخت کرده!!!!!!!!!!!!

sAsAn.K
03-12-2005, 16:43
مرگ بر Starforce 3 مرگ بر ....................!!!!!!!!!!
البته رد شدن از این قفل رو دیگه همه بلد شدن آموزشش رو Omid_Online جون گذاشت ولی مشکل ما اینه که سیدیش دستمون برسه یا نه مثل Splinter Cell 3 نشه که بعد 1 سال تازه تکین بزنه و توی هر 2000000000000000 تا مغازه یکیشون داشته باشه:puke:!

OMID
03-12-2005, 16:45
والپیپر بازی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_1.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_1.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_2.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_2.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_3.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_3.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_4.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _The_Two_Thrones_4.jpg)

amin mozy
03-12-2005, 16:56
والپیپرهات عالی بودند اقا امید عزیز

amirpers
03-12-2005, 17:00
فعلا که طبق معمول شرکت تکین حرف قبلیش رو نقص کرده و بازی رو پخش نکرده .

Amin
03-12-2005, 17:16
سلام دوستان
شما منتظر تكين نباشيد
اووونا از سه هفته پيش تاريخ توزيع بازي تو ايران رو نوشته بودند اما هر چي به تاريخ انتشار بازي نزديك تر شديم اووونا زمان رو به عقب تر انداختن
هر موقع بازي آماده پخش باشه اميد جان ميگن
اخبار اميد جان هم كاملا موثق هستش
شك نكنيد ;)

OMID
03-12-2005, 17:19
مرگ بر Starforce 3 مرگ بر ....................!!!!!!!!!!
البته رد شدن از این قفل رو دیگه همه بلد شدن آموزشش رو Omid_Online جون گذاشت ولی مشکل ما اینه که سیدیش دستمون برسه یا نه مثل Splinter Cell 3 نشه که بعد 1 سال تازه تکین بزنه و توی هر 2000000000000000 تا مغازه یکیشون داشته باشه:puke:!

آره ساسان جون
واقعا مرگ بر starForce 3 ای خدا خیرشون نده :evil:

ساسان جون چرا نیست حالا من بهت یه آدرس میدم برو اونجا داره

توی نظر شرقی پاساژ پانژه ;)

===============
خواهش میکنم هر دوتا امین گل :blush:

sAsAn.K
03-12-2005, 19:12
امید جون ممنون:)

EhsanHF
04-12-2005, 10:05
بابا جمع تون جمه !
این رو هم فقط نوشتم که اگه خبری شد منم در جریان باشم !

R e Z a
04-12-2005, 10:20
لينک دانلود از تورنت . بعد از اين که از تورنت دانلود کرديد فايل رو اکسترکت کرده . سايز فايل از 1.59 گيگاباين تيديل مي شه به 4.5 گيگابايت . اونايي که سرعت بالا دارند حتما دانلود کنند چون اين ور آب خيلي تبليقش رو مي ده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanHF
04-12-2005, 10:23
رضا جان شرمنده . میشه یکم در مورد این فایل توضیح بدین ؟ که اصلا چی هست !!!

R e Z a
04-12-2005, 10:37
احسان جان شما براي دانلود اين بازي نياز به يکي از برنامه هاي تورنت داري. حالا تورنت چيه ؟ تورنت يه شبکه بسيار بزرکيه که تمام فيلم ها - بازي ها- موزيک ها - برنامههاي روز رو روي سرورش قرار مي ده . اين سرورش اين قدر قويه که ميليون ها نفر تو کل دنيا در يه وقت ازش دانلود مي کنند . در واقع يه p2p هستش ولي براي خودشه . فايل هاش هم معمولا 1 گيگ به بابا هستند.
بهترين برنامه براي اين کار هم azureus هستش که مي توني اون رو از download.com دانلود کني . برنامه رو که نصب کردي اين فاي رو که من گذاشتم رو با اين برنامه باز کن و بعدش هم محل دانلود رو مشخص کن .معمولا سرعت دانلود تو دقايق اول 0 هستش ولي بعد خوب مي شه.سرعت هم معمولا بين 5 kps تا 50 kps (بعضي موقع ها تا 150 kps ) متغيير هست .
من تمام باري هايي رو که قبلا ايران بودم از بازار مي خريدم ولي حالا که اين ور ابم تمام بازي ها رو از تورنت دانلود مي کنم . مدت دانلود هم بين 1 تا 3 روزهستش. بايد حوصله کني , ولي خداييش حال مي ده.بازم سوالي داشتي بگو , اين برنامه رو هم از بس باش دانلود کردم خوراکم شده!!!
موفق باشي
رضا

OMID
04-12-2005, 12:38
با سلام
یک خبر تپل رو به دوستداران بازی بدم.

این بازی فردا دوشبه 14 آذر 1384 ساعت 12 ظهر در بازار تهران پخش خواهد شد.
البته این تاریخ فعلی پخش بازی هست و احتمال دارد که عقب بیفته ولی احتمال 99درصد توی همین تاریخ عرضه میشه.

این بازی 3 سیدی شد و قفلش هم starforce 3 هست.

خوش باشین ;)

EhsanHF
04-12-2005, 13:02
ایول ! پس این هم اومد .
امید جان . یک سوال . چه شرکتی این بازی رو پخش میکنه ؟

EhsanHF
04-12-2005, 13:04
احسان جان شما براي دانلود اين بازي نياز به يکي از برنامه هاي تورنت داري. حالا تورنت چيه ؟ تورنت يه شبکه بسيار بزرکيه که تمام فيلم ها - بازي ها- موزيک ها - برنامههاي روز رو روي سرورش قرار مي ده . اين سرورش اين قدر قويه که ميليون ها نفر تو کل دنيا در يه وقت ازش دانلود مي کنند . در واقع يه p2p هستش ولي براي خودشه . فايل هاش هم معمولا 1 گيگ به بابا هستند.
بهترين برنامه براي اين کار هم azureus هستش که مي توني اون رو از download.com دانلود کني . برنامه رو که نصب کردي اين فاي رو که من گذاشتم رو با اين برنامه باز کن و بعدش هم محل دانلود رو مشخص کن .معمولا سرعت دانلود تو دقايق اول 0 هستش ولي بعد خوب مي شه.سرعت هم معمولا بين 5 kps تا 50 kps (بعضي موقع ها تا 150 kps ) متغيير هست .
من تمام باري هايي رو که قبلا ايران بودم از بازار مي خريدم ولي حالا که اين ور ابم تمام بازي ها رو از تورنت دانلود مي کنم . مدت دانلود هم بين 1 تا 3 روزهستش. بايد حوصله کني , ولي خداييش حال مي ده.بازم سوالي داشتي بگو , اين برنامه رو هم از بس باش ازش دانلود کردم خوراکم شده!!!
موفق باشي
رضا

رضا جان . یک سوال . این بازیهایی که اینجا پخش میشه دیگه قفل و کرک ندارن ؟ :blink:
اگه ندارن که این بازی رو از اینجا بگیریم به صرفه تره ! :happy:

M E H D I
04-12-2005, 13:05
:sad: سلام

ما كه تو تهران نيستيم چيكار كنيم. مردم از بس دنبال اسپلينتر سل گشتم اما پيدا نشد كه نشد. يكي هم گفته بعد از ظهر سر بزن.

به هر حال ممنون از خبري كه دادي :)

تشكر

R e Z a
04-12-2005, 13:10
چرا احسان جان اين ها هم دارن.
تو کل دنيا که بازي ها به صورت غير قانوني پخش مي شه حتي تو ايرانش هم از همين تورنت دانلود مي کنن.
نديدي تا فايل هاي تورنت مربوط به اين بازي اومد , اميد عزيز گفت که اين بازي فردا تو بازار مي ياد .... :happy: :happy:
بروبچ بازاري که بازي ها رو پخش مي کنن از اين جا دانلود مي کنن و بعد تو بازار پخش مي کنن. در واقع کار مردم را با 2 . 3 هزار تومن راحت مي کنن. ;)

OMID
04-12-2005, 14:51
ایول ! پس این هم اومد .
امید جان . یک سوال . چه شرکتی این بازی رو پخش میکنه ؟

احسان جان شرکت مدرن فردا پخش میکنه البته تکین هم همون موقع پخش میکنه.

========================

:sad: سلام

ما كه تو تهران نيستيم چيكار كنيم. مردم از بس دنبال اسپلينتر سل گشتم اما پيدا نشد كه نشد. يكي هم گفته بعد از ظهر سر بزن.

به هر حال ممنون از خبري كه دادي :)

تشكر

مهدی جان بگو کجایی که من یه آمار بگیرم ببینم توی شهرتون کجا میتونی گیر بیاری خبرش رو بهت به صورت پیغام خصوصی میدم عزیز ;)
=======================

نديدي تا فايل هاي تورنت مربوط به اين بازي اومد , اميد عزيز گفت که اين بازي فردا تو بازار مي ياد .... :happy: :happy:

رضا جان درسته که همه این بازی ها به این صورت وارد بازار ایران میشه ولی من این بازی رو از دیشب داشتم.

R e Z a
04-12-2005, 15:09
من این بازی رو از دیشب داشتم.

اميد عزيز بالاخره شما هم از همين تورنت گرفتيش . :) از جاي ديگه اي که امکان نداره!!! چه ديشب چه امروز . به هر من به شما ها خسته نباشيد چون واقعا دانلود از تورنت يکم :rolleye: سخته .
ايول به شماها

amirpers
04-12-2005, 19:17
امید عزیز واقعا این بازی 3 حلقه سی دیه ؟

M E H D I
04-12-2005, 19:28
سلام اميدجان

راضي به زحمت نيستم. اروميه هستم. نمي دونم «مدرن» اصلا اينجا نمايندگي داره يا نه. نماينده تيكين كه هنوز نياورده. نمي دونم ديگه كدوم شركتها زدن اين بازيا رو.

تشكر

OMID
05-12-2005, 00:41
امید عزیز واقعا این بازی 3 حلقه سی دیه ؟

بله امیر جان بازی 3 سیدی است ;)
================

سلام اميدجان

راضي به زحمت نيستم. اروميه هستم. نمي دونم «مدرن» اصلا اينجا نمايندگي داره يا نه. نماينده تيكين كه هنوز نياورده. نمي دونم ديگه كدوم شركتها زدن اين بازيا رو.

تشكر

نه بابا مهدی جان زحمتی نیست من پیگیر میشم خبرش رو بهت میدم.
هر چه از دوست رسد رحمت است مهدی جان

در مورد سوال دومت هم من شرکتهای REAL و DC رو هم دیدم که تک و توک بازیهای استار فورسی را میزنند ;)

M E H D I
05-12-2005, 09:14
سلام

مرسي اميدجان :happy:

mehdi3267
05-12-2005, 12:37
امید جان بازار رضا یا پاساژ علاالدین پخش میشه

OMID
05-12-2005, 16:41
امید جان بازار رضا یا پاساژ علاالدین پخش میشه

مهدی جان معمولا باید اونجا هم بیاد.
ولی اگر هم نبود یه 4 قدم بیا بالا بازار ایران یا پاساژ ولی عصر حتما دارن ;)

Pooyan Assar
06-12-2005, 06:44
من تو نصب بازی مشکل دارم آخرای نصب یه پیغام میده که جای خالی روی دستگاهتون ندارین. در حالی که 40-50 گیگ جای خالی دارم. اگه میشه منو راهنمایی کنید.

OMID
06-12-2005, 09:16
من تو نصب بازی مشکل دارم آخرای نصب یه پیغام میده که جای خالی روی دستگاهتون ندارین. در حالی که 40-50 گیگ جای خالی دارم. اگه میشه منو راهنمایی کنید.

دوست عزیز عضویت شما را در این فروم تبریک میگویم.
فکر میکنم مشکل شما به خاطر این باشد که فرمت درایوی که بازی را می خواهید نصب کنید fat32 است.
چونکه ایمیج بازی حجمش از 4 گیگا بایت بیشتر است فرمت fat 32 قابلیت پشتیبانی فایلهای بزرگتر از 4 گیگ را ندارد.
فرمت درایو شما حتما باید ntfs باشد ;)

EhsanHF
06-12-2005, 11:54
امید جان . حالا این بازی هایی که توی ایران پخش میشه نسخه های کامل هست یا از سر و ته بازی زدن ؟ چون 3 سی دی اون هم این بازی یکم مشکوک میزنه !؟

OMID
06-12-2005, 11:59
امید جان . حالا این بازی هایی که توی ایران پخش میشه نسخه های کامل هست یا از سر و ته بازی زدن ؟ چون 3 سی دی اون هم این بازی یکم مشکوک میزنه !؟

احسان جان کامله کامله
چون در حال حاضر نمیشه ایمیج بازیها رو دست کاری کرد باید عین اورجینالش باشه تا بازی اجرا بشه ;)

Amin
06-12-2005, 12:59
سلام دوستان
توجه كنيد كه اين 3 سي‌دي شامل خود بازي نيست .... بلكه ايميج بازي به صورت فشرده هستش كه بعد از باز شدن بر روي هارد حجمي حدود 4.15 گيگابايت رو اشغال ميكنه
و بعد شما بازي رو به وسيله اين ايميج نصب ميكنيد
من اين بازي رو با روشي كه آقا اميد گفته بودن اجرا كردم (بدون هيچ مشكلي)
همينجا هم از اميد جان تشكر ميكنم
به هر حال اين راه كه اميد جان گفتن آسون ترين و كوتاهترين و موثرترين راه براي اجراي بازيها هستش و در عين حال خطرناك ترين راه هم هستش هم براي خود شخص و هم براي كامپيوتر
يادتون نره موقع قطع كردن كابل درايوهاي نوري كامپيوتر رو از برق بكشيد
از اووونجايي كه كابلها سفت هستن و شما بايد زور بزنيد مواظب باشين تا كابل و سوكت از هم جدا نشن
...

TDk
06-12-2005, 22:42
من حالا جطوري format درايوم رو عوض كنم؟
درايو E مثلا
ايا به اطلاعات درايوم اسيبى ميرسه؟

M E H D I
06-12-2005, 22:51
من حالا جطوري format درايوم رو عوض كنم؟
درايو E مثلا
ايا به اطلاعات درايوم اسيبى ميرسه؟

سلام

با اين روش هيچ آسيبي به درايو نمي رسه:

به صفحه داس ويندوز خودتون برين(Start=> Run=> CMD)
بعد اين دستور رو با رعايت فاصله ها تايپ كنين و اينتر بزنين.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تشكر: مهدي

keyvan_2006
07-12-2005, 00:35
آقا باياخره اين بازي اومد يا نهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pooyan Assar
07-12-2005, 05:26
میخواستم از امید جان به خاطر راهنماییشون تشکر کنم. اون مشکلم حل شد ولی هنوز نتونستم شر starforce رو کم کنم.

R e Z a
07-12-2005, 06:18
لعنت بر اين starforce 3 :grrr: :grrr: :grrr:

اميد عزيز يه سوال ما كه از بدبختيمون لپتاپ داريم چه خاكي تو سرمون بريزيم ؟؟؟؟؟؟؟
راه حل اولي هم جواب نداد.

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

OMID
07-12-2005, 10:58
آقا باياخره اين بازي اومد يا نهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله بازی اومده عزیز جون
================

میخواستم از امید جان به خاطر راهنماییشون تشکر کنم. اون مشکلم حل شد ولی هنوز نتونستم شر starforce رو کم کنم.

خواهش میکنم عزیز جان شما از راه حل دوم هم برای اجرای بازی استفاده کرده اید؟؟

=========================

لعنت بر اين starforce 3 :grrr: :grrr: :grrr:

اميد عزيز يه سوال ما كه از بدبختيمون لپتاپ داريم چه خاكي تو سرمون بريزيم ؟؟؟؟؟؟؟
راه حل اولي هم جواب نداد.

:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
رضا جان فکر نکنم شما کار دیگری بتونید بکنید
چونکه با راه نرم افزاری این بازی به هیچ عنوان اجرا نشد :sad:
شما روی لپتاپ فکر نکنم بتونین بازی رو اجرا کنید :sad:

Amin
07-12-2005, 11:15
سلام دوستان
من بازي رو با روش سخت افزاري اجرا كرده بودم
ديشب با اولين تلاش تونستم بازي رو به روش نرم افزاري هم اجرا كنم
مشكل خاصي براي اجرا نداشت
حتي Nfsmw هم براي بار اول بايد با تنظيماتش ور ميرفتم تا ميتونستم بازي رو اجرا كنم اما اين بازي خيلي راحت اجرا شد

TDk
07-12-2005, 17:52
من از روش نرم افزارى رفتم ولى اخرش اين ارور ميده:
Insert the POP3 disc into another drive then press "Retry"

OMID
07-12-2005, 18:11
من از روش نرم افزارى رفتم ولى اخرش اين ارور ميده:
Insert the POP3 disc into another drive then press "Retry"

اگر که شما از انجام درست این مراحل مطمئن هستید و تمام مراحل را انجام داده اید و اجرا نشده است.
دیگر قید این روش را بزنید و به روش دوم روی بیاورید.
موفق باشی ;)

TDk
07-12-2005, 23:38
ببخشيد من هى سوال ميبرسم

من حالا كه كابل برق درايوم رو ىراوردم سيستمم بالا نمياد
تو همون صفحه اول كه مشخصات سيستم رو مينويسه ميمونه هر جي هم بزنى اثر نداره

Alireza_Shafaei_PCworld
08-12-2005, 02:57
اگر درست یادم باشه باید F11 بزنی!

END_GIRL
08-12-2005, 03:06
چقدر بازيش يكنواخته .اصلا جالب نيست
فقط اون مرحله كه تبديل ميشه به دارك پرنس يكم هيجانش بيشتر ميشه !!!

EhsanHF
08-12-2005, 10:37
امید جان . یک سوال ؟
ظاهرا این بازی برای اجرا شدن نیاز به Pixel Shader 1.1 داره و چون کارت گرافیک من Ge Force MX 400 هست و ذات MX نداشتن Pixel Shader هست ، من میتونم این بازی رو اجرا کنم ؟

OMID
08-12-2005, 13:08
ببخشيد من هى سوال ميبرسم

من حالا كه كابل برق درايوم رو ىراوردم سيستمم بالا نمياد
تو همون صفحه اول كه مشخصات سيستم رو مينويسه ميمونه هر جي هم بزنى اثر نداره

همان کاری که علیرضا جان گفت انجام بدید اگر که مشکل بر طرف نشد.
مادر بورد شما از اون دسته از مادربوردها است که با کشیدن کابل برق بوت نمیشوند و شما مجبورید که کابل ide خود را هم بکشید تا سیستم بوت شود ;)

======================

امید جان . یک سوال ؟
ظاهرا این بازی برای اجرا شدن نیاز به Pixel Shader 1.1 داره و چون کارت گرافیک من Ge Force MX 400 هست و ذات MX نداشتن Pixel Shader هست ، من میتونم این بازی رو اجرا کنم ؟

اگر که کارت شما pixel shader را ساپورت نمیکنه فکر نکنم بشه کاریش کرد.
و باید غید بازی را بزنید البته با این کارت
البته این رو هم بگم که من مطمئن نیستم که میشه کاری کرد یا نه باز اگر که دوستان کسی چیزی میدونه بیاد و راهنمایی کنه ;)

EhsanHF
08-12-2005, 14:03
مرسی امید جان . فکر کنم بهترین راه برای فهمیدن این موضوع خریدن بازی باشه !!!

TDk
08-12-2005, 21:58
از عليرضا و اميد ممنونم
من F11 رو زدم وبار اول بازى كردم ولى براى بار دوم هرجى زدم نشد نميدونم جرا؟
ولى يه بار كار كرد

بعدشم از كجا ميشه فهميد درايو رو كدام بورت؟

signal
09-12-2005, 02:41
منم امشب بازی رو نصب کردم (نرم افزاری) و بازی کردم. قشنگه. یه حسهایی هم به آدم دست میده. حرکاتشم قشنگه.

OMID
09-12-2005, 11:12
از عليرضا و اميد ممنونم
من F11 رو زدم وبار اول بازى كردم ولى براى بار دوم هرجى زدم نشد نميدونم جرا؟
ولى يه بار كار كرد

بعدشم از كجا ميشه فهميد درايو رو كدام بورت؟

tdk جان بازیهای استار فورسی همینجوریه بعضی موقع ها بازی در میاره :blink:
شما چند راه برای اینکه بفهمی پورت درایو کدومه داری من اونی که به نظرم ساده تر را میگم.
شما سیستم را ریست میکنید و با زدن کلید delete به ستاپ رفته و میتوانید اطلاعات در مورد پورتهای درایوها و هاردتان را ببینید ;)

safir_filthy
09-12-2005, 11:29
سلام دوستان آقا جان ببخشید من به یه مرحله از بازی رسیدم که هر کاری می کنم نمی تونم ردش کنم دهنم سرویس شد
من اونجاشم که یه غول بی شاخ و دم داخل یه میدون مانندیه و نقاب روی چهرشه خیلی هم بزرگه اگه میشه راهنمایی کنید ببینم چشکلی می تونم از دستش خلاص بشم الان چند روزه فقط پای این مرحلشم

j0ck3r
09-12-2005, 12:59
آقا بالاخره ما این بازی رو از کجا بگیریم من که 2 شنبه بازار بودم حتی کیمیا هم نداشتش

hesam_g59
09-12-2005, 14:09
سلام...
اقا نخندين ها...ولي همون اولش گير کردم...
اين پرنس ما..چه طوري بين دوتا ديوار خودشو گير ميده؟
من هر کار ميکنم...ميافته پايين ميميره...
(خوبه ادعاي بازي خور بودن هم دارم) :))

Mephisto
09-12-2005, 14:26
سلام دوستان آقا جان ببخشید من به یه مرحله از بازی رسیدم که هر کاری می کنم نمی تونم ردش کنم دهنم سرویس شد
من اونجاشم که یه غول بی شاخ و دم داخل یه میدون مانندیه و نقاب روی چهرشه خیلی هم بزرگه اگه میشه راهنمایی کنید ببینم چشکلی می تونم از دستش خلاص بشم الان چند روزه فقط پای این مرحلشم

دوست عزيز توى ميدون دوتا سكو هستش بايد خودتو به اونجا برسونى
بعد هم ب=رى روى غوله و كورش كنى از هر سكو كه ب=رى يكى از جشماشو كور ميكنى بعد هم باهاشو بزن تا زانو بزنه و غيره
:happy: :happy:

Amin
09-12-2005, 14:58
سلام...
سلام دوست عزيز
space رو بزن تا بپره بين دو تا ديوار
بين وقتي ميرسه بين دو تا ديوار دوباره space رو بزن تا پاهاشو باز كنه و خودشو بين ديوارها نگه داره

hesam_g59
09-12-2005, 17:42
اقا حال دادي ...دمت گرم امين جان

j0ck3r
09-12-2005, 19:45
آی ملت کسی نیست بگه این بازی رو کجا میشه گیر آورد بابا نترسین 2 روزه تمومش نمیکنم

Amin
09-12-2005, 20:09
سلام j0ck3r عزيز
اين بازيها چون يه كم سخت اجرا ميشن تو مغازه‌ها خيلي سخت گير مياريد
بهترين كار اينه كه از خود شركتها : مدرن - تكين - ... بازي رو سفارش بديد

Mephisto
09-12-2005, 20:14
الان اكثر جاها ميفروشن
بايتخت 100%

keyvan_2006
10-12-2005, 00:26
سلام اقا
اين كاري كه شما ميكني بايد با كليد Eانجام شه ديگه؟؟؟؟
من 100 بار امتحان كردم اما كور نميشه كه نميشهههه!!!!!!!!!!!
يه پيغام you didnt tim try again هم ميده بعضي موقع ها
اگه ميشه دقيق توضيح بديد چه جوري ...چه زماني...و با چه كليد هايي بايد اين كارو انجام داد مرسي!!!!!

Mephisto
10-12-2005, 09:44
دوست عزيز
وقتى از روى سكو بريدى روى غول يا روى سكو E رو زدى هر وقت كه خنجرش ابى شد بلافاصله بايد كليك كنى(L-Click) اكه دير يا زود بزنى غوله تو رو برت ميكنه زمين
اكه به موقع اين كار رو بكنى در حركت سوم برنس مي بره رو سر غول و يه جشمشو كور ميكنه
از سكو بعدى هم به همين صورت جشم ديكشو كور ميكنه
بعد كه كور شد باهاشو ميزنى وقتى يه باشو بلند كرد سريع باى ديكشو بزن تا زانو بزنه
اونوقت E بزن و ـ ـ ـ

keyvan_2006
10-12-2005, 15:27
اقا ما هر كاري كه شما گفتيد انجام دادم اما نشد كه نشد
يه لطفي بكن save مرحله بعد از انجا رو بزاري ممنونت ميشم
منتظرتون هستم ...من كه دهنم خدايي سرويس شد!!!!!!!!!!!

signal
11-12-2005, 02:12
j0ck3r جان. شما کجا دنبال این بازی گشتی. من خودم این و از مغازه بیرون بازار رضا گرفتم. از اینا که همه جور سیدی ریختن روهم بابا. ازشون بپرسی هتمن بهت میگن. درضمن توی مرکز کامپیوتر اون مغازه که سیدی 250 میفروشه دی وی دیشو داشت.

linkin_park
11-12-2005, 10:25
من یه مشکل جدی دارم...
ببینید:
من فیش همه ی dvd-rw و cd-rom هامو کشیدم ...
حالا هم که بازی رو نصب کردم و با دامون هم mount کردم ...
موقع اجرای بازی میگ :
the disk key you entered does not correspond to the disk in the drive . make sure you entered the correct disk key ...
من حتی شماره سریال هم مطمئنم درست زدم ... کمکم کنید ...
تازه این اررور رو هم بعد از 2 دقیقه که قفل کرد بهم داد !!!

OMID
11-12-2005, 10:42
من یه مشکل جدی دارم...
ببینید:
موقع اجرای بازی میگ :
the disk key you entered does not correspond to the disk in the drive . make sure you entered the correct disk key ...

دوست عزیز شما از راه نرم افزاری هم تست کردی؟؟
برای انجام مراحل سخت افزاری شما باید ابتدا نرم افزار SFcure را اجرا کنید سپس کلید اینستال اون نرم افزار را زده و سپس استارت را بزنید.
بعد از انجام مراحل سیستم را یکبار ریست کنید و بازی را اجرا کنید ;)

merlin_7788
11-12-2005, 12:04
امید جان سلام اگه میشه به من بگین غول بزرگ چطوری بکشم ممنون میشم

merlin_7788
11-12-2005, 12:25
اقا امید جواب من را نمیدی

اگه میشه به من بگین غول بزرگ چطوری بکشم ممنون میشم

OMID
11-12-2005, 12:43
اقا امید جواب من را نمیدی

اگه میشه به من بگین غول بزرگ چطوری بکشم ممنون میشم

دوست عزیز شما باید اندکی صبر کنید
تا دوستانی که این بازی را دارن انجام میدهند یا انجام داده اند بیایند و جواب شما رو بدهند.
با تشکر ;)

amirpers
11-12-2005, 16:27
همانطور که می دانید برای بعضی از بازیها که به ایمیج احتیاج دارند ، بعضی از سایتها مینی ایمیجی قرار می دهند که با آن می توان بازی را اجرا کرد و فضای کمتری را هم بر روی هارد اشغال می کند .
حالا می خواستم بدانم که کسی مینی ایمیج Prince of Persia 3 رو داره ؟
البته خودم یکی پیدا کردم که کار نمی منه .

merlin_7788
11-12-2005, 21:50
unknowجان من هرکاری کردم با دست گرفت و پرتم کرد
لطفا کمکم کنید

reza12100
12-12-2005, 00:03
من یه مشکل جدی دارم...
ببینید:
موقع اجرای بازی میگ :

روی بعضی از سیستمها علاوه بر کابل برق کابل ide را هم باید کشید
این کار را انجام دادهای؟

OMID
12-12-2005, 00:22
همانطور که می دانید برای بعضی از بازیها که به ایمیج احتیاج دارند ، بعضی از سایتها مینی ایمیجی قرار می دهند که با آن می توان بازی را اجرا کرد و فضای کمتری را هم بر روی هارد اشغال می کند .
حالا می خواستم بدانم که کسی مینی ایمیج Prince of Persia 3 رو داره ؟
البته خودم یکی پیدا کردم که کار نمی منه .

امیر جان فعلا همون یه دونه fix image هست که همانطور که گفتی کار نمیکنه.
به محظ اینکه fix image اومد که کار می کرد حتما توی همین تاپیک میزارم ;)

Alireza_Shafaei_PCworld
12-12-2005, 04:26
زضا جان

من هم داشتم ولی حل ششد
این طو.ری

تمام برنامه های مانت ایمیج از قبیل Alcohol 120% و ....
را پاک کن
سپس Daemon Tools v4 که توی سی دی حتما هست را نصب کن
حالا با اون مانت کن و بازی را اجرا کن

R e Z a
12-12-2005, 07:48
سلام
من يه ميني دي وي دي براي pop t2t پيدا كردم .بروبچ يه تست بكنن كه كار مي كنه يا نه ؟
ممنون

kkain-blood
12-12-2005, 21:12
بچه ها من تو مرحلهarena(همون غوله)مشکل دارم من میتونم بزنمش ولی وقتی میرم رو پشتش پرتم میکنه !از خونشم کم نمیشه!(من صبر میکنم خنجر ابی بشه بد میزنم ولی رو پشتش که میرسم بازم پرتم میکنه!!!

safir_filthy
12-12-2005, 22:30
سلام به برو بچ بالاخره بازی پرنس تمام شد خیلی خوشحالم جا شما خالی آخرش فقط یه دموی الکی داره با زن تیرکمونیه بالای برج وایساده

M E H D I
12-12-2005, 22:40
سلام به برو بچ بالاخره بازی پرنس تمام شد خیلی خوشحالم جا شما خالی آخرش فقط یه دموی الکی داره با زن تیرکمونیه بالای برج وایساده

:sad: خوش به حالتون :sad:
من هنوز سي ديش رو هم پيدا نكردم :sad: يعني اصلا نيومده اينجا كه من بخوام بگيرم :sad: :sad:

Mephisto
13-12-2005, 17:31
unknowجان من هرکاری کردم با دست گرفت و پرتم کرد
لطفا کمکم کنید

دوست عزيز

من يه سيو برات ميزارم اكه خواستى با اين برو ولى خواستى تمام مراحلشو حتما خودت برى
شما شماره اخرين سيوت را از POP3Profiles بكو تا من سيو بعدى اون (بعد غول) رو برات بزارم

mhentezari
13-12-2005, 19:25
ببخشيد با الكل هم ميشه اجراش كرد؟ من همه بازي هاي قبليم روي اونه. نمي خوام پاكش كنم!

در ضمن من هرچي توي اين تاپيك ميگردم نمي بينم كجا اين روش هاي نرم افزاري يا سخت افزاري نوشته شده. ميشه آدرسش رو بديد يا يك كپي-پيست كنيد.

ممنون

M E H D I
13-12-2005, 21:24
سلام

بالاخره منم پيدا كردم و خريدم. از اين به بعد ايشالا در خدمت هستيم. ;)

ضمنا سي پي يوي من Amd64 هستش واسه همين بدون هيچ برنامه اي باز كردم بازي رو. نه از روش نرم افزاري استفاده كردم نه از روش سخت افزاري.

mhentezari
13-12-2005, 22:36
آقا روش ها رو ديدم. نرم افزاري كه نشد. اما سخت افزاري هم نشد!!!
ارور زير رو ميده:
the disk key you entered does not correspond to the disk in the drive.make sure you use the correct disk key.

در ضمن من سريال زير رو وارد كردم:
8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX

سي دي من هم مال شركت تكين هست.
لطفا كمك كنيد.

R e Z a
14-12-2005, 00:44
بابا يكي از دوستان بگه اين mini dvd به درد خورد يا نه ؟؟؟

OMID
14-12-2005, 10:08
آقا روش ها رو ديدم. نرم افزاري كه نشد. اما سخت افزاري هم نشد!!!
ارور زير رو ميده:
the disk key you entered does not correspond to the disk in the drive.make sure you use the correct disk key.

در ضمن من سريال زير رو وارد كردم:
8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX

سي دي من هم مال شركت تكين هست.
لطفا كمك كنيد.

با این سریال تست کن

==========================

بابا يكي از دوستان بگه اين mini dvd به درد خورد يا نه ؟؟؟

رضا جان برای من که کار نکرد.
فکر نکنم سالم باشه ;)

mhentezari
14-12-2005, 12:34
آقا اميد ممنون
ولي با اين يكي سريال همون اول گفت:
the disk key you entered is wrong or mistyped.
حتي ديگه شروع نكرد ديسك رو چك كنه.
با اون سريال قبليه شروع ميكرد چك كردن بعد از حدودا 2 دقيقه اون رو ميگفت.
شانس كه نداريم ما.
لب دريا هم كه برم بايد يك پارچ آب هم با خودم ببرم!!
كمك.......

OMID
14-12-2005, 12:49
آره دیگه بستگی به شانس هم داره حالا شما ویندوزت رو عوض کنی شاید جواب بده.
در مورد سریال هم بگم سریال بازی همونه که شما گذاشتی من اشتباها سریال یه بازی دیگه رو براتون گذاشتم شرمنده :blush:

tombraider_512
15-12-2005, 00:05
سلام آقا اميد! به نظر شما سيدي takin بهتره يا اون يكي شركته؟

OMID
15-12-2005, 00:48
سلام آقا اميد! به نظر شما سيدي takin بهتره يا اون يكي شركته؟

ببینید دوست عزیز این که کدوم بهتره بگم که فرقی نمیکنه شما از هر شرکتی بازی رو بگیرید به همین شکل هست وهیچ فرقی نمیکنه.
این قفل بازی هست که باعث شده شما نتونین بازی را اجرا کنید و اگر محصول تکین رو نتونستین اجرا کنین محصول دیگر شرکتها هم نمیتونین اجرا کنین
در اینجا فقط بازی ها کپی میشه حالا چه تکین و چه ... همشون یکی هستن

safir_filthy
15-12-2005, 02:37
با سلام به برو بچ p30راستی من باید همین جا از دوست عزیزم unknow که من و راهنمایی کرد ، تشکر میکنم چون اگه اون نبود بازی رونمی تونستم تمام کنم

mhentezari
15-12-2005, 13:08
آقا اميد اين مشكل سريال ممكنه براي اين باشه كه من با الكل كار ميكنم نه دائمون؟

OMID
15-12-2005, 14:36
آقا اميد اين مشكل سريال ممكنه براي اين باشه كه من با الكل كار ميكنم نه دائمون؟
سلام
من به شما پیشنهاد می کنم که با دائمون بازی رو اجرا کنید.
احتمالش هست اگر که ورژن الکل تون قدیمی باشه
ولی اگر با دائمون تست کنید مطمئن تره ;)

amirpers
15-12-2005, 20:46
همونطور که حتما می دونید این بازی نمره کمتری نسبت به شماره های قبلش گرفت که البته به نظر من درست بود . چون بازی ضعفهایی نسبت به قبلیها داره که می توان از گرافیک آن نام برد . اما نو آوریهایی هم هرچند کم داره . مثل ارابه سواری .
اما آیا به نظر شما آیا شماره چهارم این بازی هم می سازند ؟
البته قبلا گفته اند که فقط سه شمارست و بعدش گروه باید استراحت کنه .

hesam_g59
16-12-2005, 00:48
سلام.....
اهاي عزيزايي که تو مرحله غولش گير کردين
به جاي زدن کليد E بايد کليک کنين.....فقط
تا شمشير ابي شد...يا بهتر بگم..اسلوموشن شد صحنه شما بايد عکس العمل از خودتون در وکنين
همين
ببخشيد ها....

kkain-blood
16-12-2005, 02:03
ببينيد دوستان کور کردن اين غول ۳ مرحله داره:
۱:وقتي رفتين بالاي سکو پرش رو بزنيد نزديک غول کليک راست کنيد هر وقت خنجر ابي شد کليک چپ کنيد!
۲:شما روي غول هستيد هيچ دگمه اي رو فشار نميديد تا غول شما رو تو دست بگيره بد صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ
۳:شما روي صورت غول هستيد مثل دفعه قبل منظر ميشين تا خنجر ابي شه وبد راست کليک و بعد چپ
بد از اين مرحله۱چشم غول کور ميشود سکوي اول خراب ميشود وشما بايد از سکوي دوم همين مراحل را اجرا کنيد
بد از کور شدن غول به يک پايه غول حمله کنيد وقتي پاش رو برد بالا پاي ديگر رو بزنيد اگر اين کار رو انجام بدين پشت غول قرار ميگيرين صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ
۱ بار ديگه که تکرارکنيد غول شما رو به هوا پرتاب ميکنه و باي اخرين بار
صبر ميکنيد تا خنجر ابي شه بد راست کليک بد چپ

اميد وارم مشکل همه حل شده باشه
موفق باشيد!

END_GIRL
16-12-2005, 02:31
سلام
يكي به من كمك كنه؟من يك قسمتي هستم كه به حالت دارك پرنس است و 3 تا غول رو هم پشت سر گذاشتم
الان يك جا هستم يك دستگيره رو ميكشم پايين 2 تا چوب مربع مانند مياد بالا.
ميپرم روي اولي بعد از روي ديوار راه ميرم ميخوام دومي رو بگيرم نميتونم. چيزي هم نداره كه بخواد بهش اويزون بشه ؟ كسي ميدونه من بايد چيكار كنم؟ :sad:

H3SAM
16-12-2005, 02:41
سیستم مورد نیاز این بازی چیه ؟

hesam_g59
16-12-2005, 16:43
سلام
يكي به من كمك كنه؟من يك قسمتي هستم كه به حالت دارك پرنس است و 3 تا غول رو هم پشت سر گذاشتم
الان يك جا هستم يك دستگيره رو ميكشم پايين 2 تا چوب مربع مانند مياد بالا.
ميپرم روي اولي بعد از روي ديوار راه ميرم ميخوام دومي رو بگيرم نميتونم. چيزي هم نداره كه بخواد بهش اويزون بشه ؟ كسي ميدونه من بايد چيكار كنم؟ :sad:
سلام ....ببين عزيز.. اين كه باز ميشه...درهاي پنجره است
حالا بايد بري روي اولي و بپري پايين...منظورم خيلي پايين نيست ها :biggrin:
حالا ميري روي دومي...ادامه اش هم پيدا ميكني
براي رفتن روي دومي هم از ديوار روبروش كمك بگير ;)

M E H D I
16-12-2005, 17:12
سلام

لطف كنين از اين به بعد هر جايي مشكل دارين يه عكس كوچولو از اون بگيرين و اينجا بذارين تا زودتر جواب بگيرين.

j0ck3r
16-12-2005, 17:39
برای کشتن غول حواستون باشه کلیک الکی نکنین فقط وقتی شمشیر آبی میشه کلیک کنین

Gonzales
16-12-2005, 20:22
دوست عزیز عضویت شما را در این فروم تبریک میگویم.
فکر میکنم مشکل شما به خاطر این باشد که فرمت درایوی که بازی را می خواهید نصب کنید fat32 است.
چونکه ایمیج بازی حجمش از 4 گیگا بایت بیشتر است فرمت fat 32 قابلیت پشتیبانی فایلهای بزرگتر از 4 گیگ را ندارد.
فرمت درایو شما حتما باید ntfs باشد ;)

سلام

آقا من چه جوری اینو تبدیل کنم ویندوز بهم می ریزه یک راهنمایی لطفا بکنید

Gagsta
16-12-2005, 20:36
دوست عزیز بهترین راه اینست که شما از برنامهٔ Partition magic استفاده کنید.

M E H D I
16-12-2005, 21:24
سلام

آقا من چه جوری اینو تبدیل کنم ویندوز بهم می ریزه یک راهنمایی لطفا بکنید

سلام

با اين روش هيچ آسيبي به درايو نمي رسه:

اينجا من فرض كردم كه شما بازي رو روي درايو E مي خواين نصب كنين.

kkain-blood
16-12-2005, 23:05
حتي dosهم نميخواد خيلي راحت رو اون driveكه ميخواين نصب كنيد right clickكنيد formatرو انتخاب كرده بعد ntfsرو انتخاب كنيد بدم ok كنيد فقط حواستون باشه هر چي تو اون driveهست پاك ميشه!

j0ck3r
16-12-2005, 23:13
دوستان عزیز متاسفانه این بازی از ورژن قبلیش خیلی آسونتره من امروز صبح شروع کردم به بازی الان رسید به جایی که 2 تا غول با هم میریزن سرش بعد اون ارابه رونیه
تا الان تمام سند تانک هام پر شده 3 بار هم خونم افزایش پیدا کرده
کسی چیز جدیدی پیدا نکرده؟
تا بحال چند امتیاز از شنها بدست آوردین؟

OMID
16-12-2005, 23:52
حتي dosهم نميخواد خيلي راحت رو اون driveكه ميخواين نصب كنيد right clickكنيد formatرو انتخاب كرده بعد ntfsرو انتخاب كنيد بدم ok كنيد فقط حواستون باشه هر چي تو اون driveهست پاك ميشه!
دوست عزیز این راهی که مهدی جان گفت فکر نکنم اینقدرا هم سخت باشه .
خیلی ساده است و مزیتش اینه که اطلاعات درایوتون نمیپره.
بابا این روشی که شما گفتی که درایو رو کلا فرمت میکنی اومدی که اون بنده خدا توی درایوش اطلاعات داشته باشه :blink: :blink: .
در کل روش مهدی عزیز صد در صد پیشنهاد میشه ;)

mehdi3267
17-12-2005, 09:49
جوکر جان شما هم شروع کردی عزیز

j0ck3r
17-12-2005, 18:22
چقدر هن که به سوالات من جواب دادین
کسی اون 2 تا قول رو زده؟ من میدونم اون تبری رو چحوری بزنم فکر کنم اول باید اون رو زد درسته؟
من تازه از سر کار اومدم میخوام شروع کنم

M E H D I
17-12-2005, 18:44
چقدر هن که به سوالات من جواب دادین
کسی اون 2 تا قول رو زده؟ من میدونم اون تبری رو چحوری بزنم فکر کنم اول باید اون رو زد درسته؟
من تازه از سر کار اومدم میخوام شروع کنم

سلام

اينجا شما بايد با كليك چپ به اوني كه شمشير تو دستشه ضربه بزنين تا تبريه بياد كمك اون و تبرش تو زمين گير كنه. وقتي اينجوري شد شما تبريه رو ميزنين. بايد مواظب اوني كه شمشير داره هم باشين كه شما رو نكشه. بعد از 3 بار كه اين كار رو تكرار كردين، از شما خواسته ميشه كه برين به Speed Kill. شما هم E رو بزنين و وقتي شمشير آبي شد كليك چپ كنين. بعد دوباره اين كار رو تكرار كنين و بعدش دوباره وارد حالت Speed Kill ميشين. اينبار ديگه هر دوتاشون مي ميرن.

mehdi3267
17-12-2005, 19:49
جوکر جان من 2 ساعتی میشه شروع کرد م380 امتیاز گرفتم اونجایی گیر کردم که غول بیابونیه داره با سنگ شمشیرش رو تیز میکنه هر کسی اونجا رو رد کرده به من هم کمک کنه

M E H D I
17-12-2005, 20:13
جوکر جان من 2 ساعتی میشه شروع کرد م380 امتیاز گرفتم اونجایی گیر کردم که غول بیابونیه داره با سنگ شمشیرش رو تیز میکنه هر کسی اونجا رو رد کرده به من هم کمک کنه

سلام

من تموم كردم با دو هزار و خورده اي، اونم 2 روزه تموم كردم.

خوب اينجا كه شما گير كردي خيلي راحته. يه ذره دقت ميخواد فقط. اگه دقت كنين يه راه هايي هستن كه مي تونين برين بالا. وقتي رسيدين به چوبي كه بايد برين روش. اون موقع بايد E رو بزنين تا Speed Kill فعال بشه. وقتي شمشير آبي شد بايد كليك كنين( فقط وقتي آبي شد)

همينطوري بايد برين اون يكي طرف و همين كار رو بكنين. وقتي چشاشو كور كردين، بايد پاهاش رو بزنين. وقتي يه پاش رو بلند كرد، بايد برين اون يكي پاشو بزنين تا بيوفته و بميره.

j0ck3r
17-12-2005, 23:05
من الان اونجا هستم که جسد باباش رو یدا کرده چقدر مونده تمومش کنم؟

kkain-blood
18-12-2005, 02:07
بچه ها من یه مشکل تو مرحله اخر با وزیر دارم قسمت اول رو راحت تموم میکنم بعد میرسه به مرحله دوم که سنگها روی زمین میچرخه اونجام خیلی راحت 2 تا بالش رو قطع میکنم اما دفعه سوم فقط میتونم یه ضربه بهش بزنم بد میگیرتم وپرتم میکنه نمیدونم چشه یه 10 باری امتحان کردم ولی نمیشه که نمیشه!
در ضمن اگه کسی trainer ازش داره بذاره من که پیدا نکردم البته یکی هست ولی کارنمیکنه!

M E H D I
18-12-2005, 09:30
بچه ها من یه مشکل تو مرحله اخر با وزیر دارم قسمت اول رو راحت تموم میکنم بعد میرسه به مرحله دوم که سنگها روی زمین میچرخه اونجام خیلی راحت 2 تا بالش رو قطع میکنم اما دفعه سوم فقط میتونم یه ضربه بهش بزنم بد میگیرتم وپرتم میکنه نمیدونم چشه یه 10 باری امتحان کردم ولی نمیشه که نمیشه!
در ضمن اگه کسی trainer ازش داره بذاره من که پیدا نکردم البته یکی هست ولی کارنمیکنه!

سلام

دوست عزيز فقط وقتي شمشير آبي شد بايد كليك چپ كنين. اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر كليك كنين شما رو پرت ميكنه. 10 بار كه چيزي نيست كه. من فكر كنم بار 15م تموم كردم.

ضمنا بعد از اين قسمت هم بايد از سنگها بالا برين و به طرفش بپرين و بعد وقتي آبي شد كليك كنين.

آخر بازي Trainer مي خواي چيكار؟ :blink:

mehdi3267
18-12-2005, 10:36
مهدی جان منظورت اینه که بالای چوب یک بار دکمه ای رو بزنم بعد که شمشیر ابی شد کلیک چپ

M E H D I
18-12-2005, 12:28
مهدی جان منظورت اینه که بالای چوب یک بار دکمه ای رو بزنم بعد که شمشیر ابی شد کلیک چپ

بله. وقتي رسيدين بالاي بالا، روبروي Vizier هستي. بدون اين كه بترسي مي پري طرفش، اون موقع زمان رو نگه ميداره و دوربين رو مي چرخونه. شما دقت كنين كه وقتي آبي شد شمشير زود كليك كنين تا آخرين ضربه رو هم بزنه.

بعدش يه مرحله كوتاه و خيلي خيلي جالب شروع ميشه. من با اين مرحله بيشتر از همه مراحل حال كردم. داستان كل سري رو توي يه خواب نشون ميده. واقعا عاليه اين قسمتش. :cool:

mehdi3267
18-12-2005, 12:51
مهدی جان امتحان کردم نشد عزیز

M E H D I
18-12-2005, 12:58
مهدی جان امتحان کردم نشد عزیز

سلام

:ohno: من با عكس ميذارم. ;)

mehdi3267
18-12-2005, 12:59
مهدی جان زمانی که شمشیر ابی شد میزنم ولی بعضی موقع ها رو سر و گردنش میپره و شمشیر ابی نمیشه و من رو پرت میکنه بعضی موقع ها هم که جا خالی میده

M E H D I
18-12-2005, 13:34
سلام

وقتي رو سر كله اش مي پره شما كاري نمي كنين. شما منتظر مي مونين كه شمشيرش آبي بشه. وقتي آبي شد مي زنين. فقط وقتي كه آبي شد شمشيرش. اگه يه لحظه زودتر يا ديرتر بزنين جاخالي ميده و پرت مي كنه شما رو.

mehdi3267
18-12-2005, 13:40
مهدی جان برای من اصلا ابی نمیشه وقتی رو سرش میپرم

M E H D I
18-12-2005, 14:29
مهدی جان برای من اصلا ابی نمیشه وقتی رو سرش میپرم

:ohno: :ohno: :ohno: مگه ميشه؟ مي خواي سيوش رو بهت بدم؟ مال خودمو؟

kkain-blood
18-12-2005, 15:44
سلام

دوست عزيز فقط وقتي شمشير آبي شد بايد كليك چپ كنين. اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر كليك كنين شما رو پرت ميكنه. 10 بار كه چيزي نيست كه. من فكر كنم بار 15م تموم كردم.

ضمنا بعد از اين قسمت هم بايد از سنگها بالا برين و به طرفش بپرين و بعد وقتي آبي شد كليك كنين.

آخر بازي Trainer مي خواي چيكار؟ :blink:

من مشكلم حل شد ممنون!

kkain-blood
18-12-2005, 16:46
بچه ها من ميخوام demoهاي پرنس رو داشته باشم ميدونم باbinkplayerاجرا ميشه قبلا داشتمش ولي پاک شد الانم نميتونم پيداش کنم کسي ميتونه لينکش رو بزاره؟

OMID
18-12-2005, 17:20
بچه ها من ميخوام demoهاي پرنس رو داشته باشم ميدونم باbinkplayerاجرا ميشه قبلا داشتمش ولي پاک شد الانم نميتونم پيداش کنم کسي ميتونه لينکش رو بزاره؟
با سلام
این لینک برنامه
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kkain-blood
18-12-2005, 18:21
با سلام
این لینک برنامه
DOWNLOAD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون اميد جان فقط اين برنامه demoهاي prince 2رو اجرا نميكنه!!!وليprince3 رو اجرا ميكنه!

ahmadagah
18-12-2005, 20:02
سلام من احمد آگه هستم من بازي پرنس 2 را تا جائي بردم كه پرنس براي دومين بار شمشير را از كالينا مي گيرد و همانجا از
كالينا اسم وي را مي پرسد و كالينا خود را معرفي ميكند ولي بعد از اين نميدانم چه كار بايد كنم و چطور مرحله را ادامه دهم لطفاً به من كمك كنيد

متشكرم

OMID
18-12-2005, 23:22
سلام من احمد آگه هستم من بازي پرنس 2 را تا جائي بردم كه پرنس براي دومين بار شمشير را از كالينا مي گيرد و همانجا از
كالينا اسم وي را مي پرسد و كالينا خود را معرفي ميكند ولي بعد از اين نميدانم چه كار بايد كنم و چطور مرحله را ادامه دهم لطفاً به من كمك كنيد

متشكرم

دوست عزیز اینجا تاپیک پرنس 3 هست.
شما در تاپیک پرنس 2 مطرح کنید به لینک زیر

moslem.b
18-12-2005, 23:27
درست که ورژن جدید این بازی با سی پیو 64 بیتی اجرا میشه و حتما باید فرمت دستگاه Ntfc باشه

OMID
19-12-2005, 00:27
درست که ورژن جدید این بازی با سی پیو 64 بیتی اجرا میشه و حتما باید فرمت دستگاه Ntfc باشه

اینکه بر روی CPU 64 BIt اجرا میشه که یه شایعه هست یعنی اصلا ربطی به cpu نداره.
در مورد اینکه باید درایوتون ntfs باشه هم بگم بله درایوتون حتما باید ntfs باشه

mehdi3267
19-12-2005, 04:20
مهدی جان ممنون عزیز مشکل حل شد فکر کنم تا چند ساعت دیگه بازی تموم بشه راستی کلا 5 تا اپگرید هست دیگه من الان اپگرید 4 رو گرفتم و 3 تا از غول ها رو کشتم چقدر دیگه مونده

sAsAn.K
19-12-2005, 12:02
من همون اولای کار که میگه بین دیوارها بپر و برو بالا هر کاری می کنم یه بار بیشتر نمی پیره چی کار کنم؟!

M E H D I
19-12-2005, 12:04
مهدی جان ممنون عزیز مشکل حل شد فکر کنم تا چند ساعت دیگه بازی تموم بشه راستی کلا 5 تا اپگرید هست دیگه من الان اپگرید 4 رو گرفتم و 3 تا از غول ها رو کشتم چقدر دیگه مونده

سلام

شما مگه vizier رو نكشتين؟ اگه اونو كشته باشين كه بعد از 10 دقيقه تموم ميشه بازي. ضمنا فكر كنم بازي 6 تا آپگريد داره. منم 4 تاش رو گرفته بودم.

Amin
19-12-2005, 12:12
من همون اولای کار که میگه بین دیوارها بپر و برو بالا هر کاری می کنم یه بار بیشتر نمی پیره چی کار کنم؟!
سلام ساسان جان

سلام...
سلام دوست عزيز
space رو بزن تا بپره بين دو تا ديوار
بين وقتي ميرسه بين دو تا ديوار دوباره space رو بزن تا پاهاشو باز كنه و خودشو بين ديوارها نگه داره
بعد هم ميتوني بالا و پايين بري

j0ck3r
19-12-2005, 14:59
من دارم آخرین آپگرید رو میگیرم نمیدونم چیه اما فکر کنم بیشتر از 5 تا هستش برین دموهای آپگرید رو ببینین متوجه میشین چند تا هستش

j0ck3r
19-12-2005, 16:48
تا آخر بازی چند بار خونتون آپگرید شد؟

Gagsta
19-12-2005, 17:28
سلام دوستان
من بازي رو با روش سخت افزاري اجرا كرده بودم
ديشب با اولين تلاش تونستم بازي رو به روش نرم افزاري هم اجرا كنم
مشكل خاصي براي اجرا نداشت
حتي Nfsmw هم براي بار اول بايد با تنظيماتش ور ميرفتم تا ميتونستم بازي رو اجرا كنم اما اين بازي خيلي راحت اجرا شد

امین جان می‌شه هر دوتا راه رو توضیح بدی.

من از هر روشی‌ استفاده می‌کنم این ارور رو میده:
the key you entered is wrong or mistyped. enter a valid key and try again

من از این سریال استفاده می‌کنم 8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX‌

با تشکر

Amin
19-12-2005, 17:46
سلام Gagsta جان
من قبلا آموزش اجراي بازي از شركت مدرن رو تو ميلم attach كردم
شما آدرس ايميلت رو بده به من تا من برات بفرستم
البته نميدونم مشكل شما چيه كه در مورد سريال ارور ميده !
من هم از اين سريال 8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX استفاده مي‌كنم

Gagsta
19-12-2005, 17:56
دستت درد نکنه
این آدرس ایمیل من bahal642000@yahoo.com

OMID
19-12-2005, 18:11
امین جان می‌شه هر دوتا راه رو توضیح بدی.

من از هر روشی‌ استفاده می‌کنم این ارور رو میده:
the key you entered is wrong or mistyped. enter a valid key and try again

من از این سریال استفاده می‌کنم 8HVCM-TJ7Q7-XCSAD-RSND9-XACGX‌

با تشکر

دوست عزیز موقعی که این پیغام رو میده کاریش نمیشه کرد شما با این نرم افزاری که میزارم starforce را از روی سیستم پاک کن بعد برای اجرای بازی تلاش مجدد کن.
چون الان هرچقدرتلاش کنی فایده نداره

بعد با راهنمایی که امین برات میزاره دوباره سعی در اجرای بازی کن ;)

Gagsta
19-12-2005, 18:18
دستت درد نکنه برم ببینم چه کار می‌تونم بکنم

j0ck3r
19-12-2005, 18:46
اصلا خوشم نیومد داستانش زیاد باحال نبود پاپ 2 خیلی قشنگتر بود
متاسفانه من در مجموع 2 روز بازی کردم و الافش بودم اما 2 هفته دنبالش بودم

Gagsta
19-12-2005, 19:58
امین جان دستت درد نکنه من امتحان کردم ولی‌ همون آشو همون کاسه.
حالا من مینویسم که چه کارهایی‌ کردم اگه جاییش اشتباه کرده بودم به من بگین

من از قبل به وسیله Demon toolsبازی رو installکرده بودم، بعد بوسیله اون برنامیی‌ که امید جان گذاشته بودن SFرا remove کردم و بعد کامپوتر را restart کردم و بعد که بازی رو باز کردم به من گفت که سیستم باید restart بشه من اینکارو نکردم و خودم رفتم و انتخاب کردم که کامپیوتر خاموش شه. بعد من کابل برق dvd-rom را قطع کردم و کامپیوتر رو روشن کردم.
بعد از برنامهٔ SFcure استفاده کردم و از SFnightmare به همون صورتی‌ که توی اون عکس ها توضیح داده شده بود.
بعد بازی رو اجرا کردم ازم سریال خواست و من وارد کردم که بعد همون ارور رو بهم داد.

j0ck3r
19-12-2005, 20:36
اصلا نیازی به اس اف نایت نیست عزیز دل شما اول 3 تا سی دیت رو بذار نصب بشه بعدش که نصبش تموم شد برو دمون رو نصب کن بعد از ری استارت با دمون اون فایل ایمیج رو باز کن و .......

OMID
20-12-2005, 09:48
امین جان دستت درد نکنه من امتحان کردم ولی‌ همون آشو همون کاسه.
حالا من مینویسم که چه کارهایی‌ کردم اگه جاییش اشتباه کرده بودم به من بگین

من از قبل به وسیله Demon toolsبازی رو installکرده بودم، بعد بوسیله اون برنامیی‌ که امید جان گذاشته بودن SFرا remove کردم و بعد کامپوتر را restart کردم و بعد که بازی رو باز کردم به من گفت که سیستم باید restart بشه من اینکارو نکردم و خودم رفتم و انتخاب کردم که کامپیوتر خاموش شه. بعد من کابل برق dvd-rom را قطع کردم و کامپیوتر رو روشن کردم.
بعد از برنامهٔ SFcure استفاده کردم و از SFnightmare به همون صورتی‌ که توی اون عکس ها توضیح داده شده بود.
بعد بازی رو اجرا کردم ازم سریال خواست و من وارد کردم که بعد همون ارور رو بهم داد.

قانونا باید اجرا بشه شما مراحل را درست رفتید و وقتی که کابل dvd rom را می کشید دیگه احتیاجی به SFnightmare نیست.
به نظر من اگه یه بار ویندوز عوض کنید یه تست کنید احتمال داره مشکل حل شه

mehdi3267
20-12-2005, 11:37
من الان با وزیر می خوام بجنگم تا الان هم 5 تا از اپگریدها رو گرفتم و حدودا 2900 امتیاز هم دارم این وزیر رو از چه راهی باید بکشم کمی از خونش که کم میشه یک سری سنگ گرداگرد من میچرخند و به من ضربه میزنند تا تموم بشه

mehdi3267
20-12-2005, 11:40
ساسان جان پرش را باید چند بار بزنی وقتی به دیوارها رسید با کمک دیوارها به صورت ضربدری حرکت بکنه

j0ck3r
20-12-2005, 12:27
آقا مهدی باید روی ستونها بالا بری بعدش ای رو بزنی صحنه آهسته میشه و هر بار که شمشیر آبی شد ......

mehdi3267
20-12-2005, 13:06
جوکر جان من یک جا شنیدم که میگن اگر 6 تا اپگرید رو بگیری باید با دارک هم مبارزه کنی در حالی که دارک هم جزیی از پرنس هستش بعد از کشتن وزیر بازی توم میشه یا اپگریدی هست که بگیرم و امتحانش کنم

mehdi3267
20-12-2005, 14:48
چند بار باید از روی ستونها به وزیر ضربه بزنم من هر بار میزنم روی سر وزیر میپره و ضربه هم میزنه ولی وزیر پرتم میکنه

j0ck3r
20-12-2005, 15:13
خوب من گفتم وقتی شمشیر آبی شد اگر زودتر ضربه بزنی پرتت میکنه
در ضمن من با دارک مبارزه کردم اتفاق خاصی نمیفته میری تو یه فضای دیگه یه محیطی که یه حالت ماتریسی داره و آخرش هم کشکه

M E H D I
20-12-2005, 15:17
چند بار باید از روی ستونها به وزیر ضربه بزنم من هر بار میزنم روی سر وزیر میپره و ضربه هم میزنه ولی وزیر پرتم میکنه

سلام

همونطور كه گفتم شما زياد ميزنين كليك رو. هر بار كه آبي شد شمشير يه ضربه ميزنين( درست همون لحظه) اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر بزنين پرتتون مي كنه. فقط وقتي زمان رو يه لحظه نگه ميداره مي تونين ضربه بزنين. اگه يه لحظه دير يا زود ضربه بزنين يه پيغام مياد پايين صفحه كه شما از دست دادين فرصتتون رو. تنها روشش اينه. 3 بار بايد ضربه بزنين. دو بار اول بالهاش ميوفته و بار سوم به پشتش ضربه ميزنه. بعد سنگها ميرن به طرف بالا. غير از اين ديگه راهي نداره.

amirpers
20-12-2005, 18:12
به نظر شما فضای کدام یک از سه گانه Prince of Persia بیشتر شبیه به ایران باستان بوده ؟

j0ck3r
20-12-2005, 18:51
خوب آدم باحال سومیش تو خود بابل بوده دیگه توقع داری کدوم شبیه باشه؟

mehdi3267
20-12-2005, 21:08
جوکر جان سیوش رو اگه ممکنه بگذار تا وقتی تونستم امتحانش کنم عزیز
مهدی جان منظورت اینه که در مجموع باید 9 بار باید ضربه بزنم 6 بار برای بالهاش و 3 بار بعدی برای کشتنش

M E H D I
20-12-2005, 22:53
سلام

شما سه بار بايد از روي ستون بپرين و Speedkill كنين. تو هر Speedkill كه انجام ميدين 3 بار شمشير آبي ميشه كه جمعا ميشه 9 بار. يه بار هم آخرش مي زنين كه ميشه 10 بار. يعني بايد 10 بار وقتي شمشير آبي شد ضربه بزنين.

mehdi3267
21-12-2005, 10:05
مهدی جان ممنون از لطفت

j0ck3r
21-12-2005, 17:56
این از اون حرفها بودا باحال بعد این مرحله بازی تمومه دیگه سیو چی رو می خواهی

keyvan_2006
22-12-2005, 00:25
آقايون اين بازي كلا با بيشتر سيستم هاي Amd مشكل داره
من سي پي يو م 3 گيگ است(اينتل)هيچ مشكلي هم در اجرا نداشتم(با كندن كابل سي دي رام)
اما در سيستمهاي Amd يا پيغام سي دي كي (سريال) ميده يا هنگ ميكنه سيستم!!!!!!!!!!!

signal
22-12-2005, 02:00
ولی تو سیستم من که 3 amd هست هیچ مشکلی نداره. تازه فکر میکنم زیادی ساده نصب شد.

signal
22-12-2005, 02:14
آقا یه سوال آماتور. من گشتم ولی اینجا چیزی ندیدم. اطلاعاتی از این بازی میخوام. مثل سازنده یا تاریخچه یا یه همچین چیزی. لطفا یه جای فارسی نشونم بدید.

sAsAn.K
22-12-2005, 07:15
من AMD Athlon64 3000+ دارم هم سخت افزاری هم نرم افزاری اجرا شد!;)

mehdi3267
22-12-2005, 09:14
بالاخره پرنس تموم شد ممنون از تمامی دوستانی که کمک کردند

sAsAn.K
22-12-2005, 12:31
برو بچز اون غول که اولین غوله (همون که زبونش دو متر و از دهنش آویزونه و یه شمشیر داره) رو چه جوری باید سر به نیستش کرد؟!

M E H D I
22-12-2005, 12:43
برو بچز اون غول که اولین غوله (همون که زبونش دو متر و از دهنش آویزونه و یه شمشیر داره) رو چه جوری باید سر به نیستش کرد؟!

سلام ساسان جان

اگه دقت كني سمت چپ رو راست يه جاهايي هست كه مي توني ازشون بري بالا و خودتو برسوني جلوي غوله( همون سكوي چوبي كه هست). بعد وقتي تصوير يه جورايي شد بايد E رو بزني تا وارد Speed Kill بشي. وقتي شمشير آبي شد مي توني كليك كني. فقط وقتي شمشير آبي شد. اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر كليك بشه پرتتون مي كنه. وقتي دو تا چشمش رو هم كور كردين بايد برين و به پاهاش ضربه بزنين. بعد از چند ضربه غول يكي از پاهاش رو مياره بالا. شما اون موقع بايد اون يكي پاش رو بزنين تا بيوفته و بميره.

EAB
22-12-2005, 13:02
سلام
من در قسمتي كه بعداز ارابه راني در شهر با دو تا غول بايد مبارزه كرد گير كردم
لطفا يكي بگه چطوري بايد اون دوتا بكشم؟؟

M E H D I
22-12-2005, 13:16
سلام
من در قسمتي كه بعداز ارابه راني در شهر با دو تا غول بايد مبارزه كرد گير كردم
لطفا يكي بگه چطوري بايد اون دوتا بكشم؟؟

سلام

براي كشتن اون دو تا اول بايد اوني كه شمشير تو دستشه رو بزنين. البته جونش اصلا كم نميشه چون دفاع مي كنه. اما وقتي شما اون رو زدين، اوني كه تبر دستشه مياد به اون كمك كنه. وقتي با تبر به طرف شما پريد سريع فرار كنين. بعد تبر اون توي زمين گير مي كنه. شما اينجا مي تونين اوني كه تبر دستشه رو بزنين. وقتي اون رو مي زنين مواظب باشين تا شمشيريه به شما ضربه نزنه. وقتي شما 3 بار اين كار رو انجام دادين دفعه آخر از شما خواسته ميشه كه E رو بزنين تا وارد Speed kill بشين. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين. اينجا به هر دوتاشون ضربه مي زنه. وقتي Speed Kill تموم شد باز هم بايد همون كار رو تكرار كنين تا اينكه يه بار ديگه وارد Speed Kill بشين و اين بار ديگه هر دوتاشون ميميرن.

sAsAn.K
22-12-2005, 16:06
مهدی جون ممنون
ببین من اون موقع که E رو میزنم Speed Kill بکنه شمشیر رو می کنم تو گردنش ولی بعد همین جوری که دارم روی گردنش راه میرم! بلندم می کنه پرتم می کنه رو زمین چی کار کنم ؟!
بازم ممنون

sAsAn.K
22-12-2005, 17:28
آقا من دو تا چشاشو کور کردم!
ولی بعد که روی زمین بودم شمشیرشو چرخوند زد بهم کل جونم رفت چه وکنم؟!
-------------------------------------------------------------------------------------------
ویرایش توسط خودم!
آقا من قول رو سر به نیست کردم
ممنون:)

signal
23-12-2005, 15:34
سلام به همگی.
آقا اون خانوم بنفشه که همش از این ور میپره به اونور چطوری میمیره. بعد از پزشها که رسیدم به جنگ تن به تن یه ذره از خونش مونده بود. دو ساعت تموم زدمش . ولی انگار نه انگار. خواهشا کمک کنید. سه روزه علافشم.

M E H D I
23-12-2005, 16:16
سلام به همگی.
آقا اون خانوم بنفشه که همش از این ور میپره به اونور چطوری میمیره. بعد از پزشها که رسیدم به جنگ تن به تن یه ذره از خونش مونده بود. دو ساعت تموم زدمش . ولی انگار نه انگار. خواهشا کمک کنید. سه روزه علافشم.

سلام

شما اينجا اصلا نمي تونين كاري باهاش بكنين. يعني اگه ضربه بزنين جونش كم نميشه. شما فقط زماني مي تونين بكشينش كه يه بار كه شمشيرهاشون به هم گير مي كنه بتونين ببرينش. يعني خيلي خيلي سريع كليك چپ كنين تا اونو از بالا بندازه پايين.

تشكر: مهدي ;)

signal
24-12-2005, 18:03
ولی من یه بار با روش کرک کردن بازی (جوری که خونم تموم نمیشد) خونشو تموم کردم. ولی هنوزم سر پا بود. حدود نیم ساعت اونو زدم. ولی نشد. گفتم شاید بخاطر این بوده که از این روش استفاده کردم.

M E H D I
24-12-2005, 22:06
ولی من یه بار با روش کرک کردن بازی (جوری که خونم تموم نمیشد) خونشو تموم کردم. ولی هنوزم سر پا بود. حدود نیم ساعت اونو زدم. ولی نشد. گفتم شاید بخاطر این بوده که از این روش استفاده کردم.

سلام

نه، ربطي به اون نداره. شما اينجا از راه زدن نمي تونين كاري بكنين. شما بايد حتما وقتي كه شمشيرها رو به هم فشار ميدن اون رو بكشين چون اونجا يه فيلم كوچولو هم داره و شما بايد اين كار رو بكنين. از هر روشي جون اون تموم بشه نمي ميره. فقط كافيه يه بار اونو توي اين زورآزمايي ببرينش، همين. ;)

best975
24-12-2005, 23:07
مشکل من در نصب prince of persia two میباشد
اینه که extract میکنه 98 درصد که میشه میگه فایل بالای 4 گیگا رو ویندوز نمیشناسه
چه کنم

M E H D I
24-12-2005, 23:16
مشکل من در نصب prince of persia two میباشد
اینه که extract میکنه 98 درصد که میشه میگه فایل بالای 4 گیگا رو ویندوز نمیشناسه
چه کنم

سلام عزيز

درايوي كه شما بازي رو توش نصب مي كنين بايد حتما NTFS باشه. اگه Fat32 هست مي تونين درايوتون رو با اين روش تبديل كنين:

اينجا من فرض كردم كه شما بازي رو روي درايو E مي خواين نصب كنين.

signal
25-12-2005, 00:29
خوب تونستم ردش کنم. ممنونم ازت. میدونی تازه فهمیدم اونجا که به هم می چسبن باید تند تند کلیک کنم.

amirpers
25-12-2005, 21:52
همانگونه که می دانید برای این بازی دو ترینر 4 + و 2+ عرضه شده . اما من نمی تونم اونها رو اجرا کنم .
البته اجرا می شه اما بعضی از گزینه هاش مثل اون گزینه ای که جلوی مردن را می گیره کار نمی کنه .
آیا کسی می تونه کمک کنه ؟

sAsAn.K
26-12-2005, 07:06
منم هر دو تا ترينر ها رو امتحان كردم براي من فقط قسمت Sand Credits كار مي كنه!

signal
26-12-2005, 23:43
ببخشید که هی سوال میکنم. تو اون قسمت که باید مجسمه بزرگه رو جابجا کنم چه باید کرد. چطوری باید منتقبش کنم.
در ضمن اگه میشه لطفا در مورد این ترینر توضیح بدید که چی هست!

M E H D I
27-12-2005, 00:09
ببخشید که هی سوال میکنم. تو اون قسمت که باید مجسمه بزرگه رو جابجا کنم چه باید کرد. چطوری باید منتقبش کنم.
در ضمن اگه میشه لطفا در مورد این ترینر توضیح بدید که چی هست!

سلام

خوب تو اين قسمت شما بايد طوري مجسمه رو از اونجا بيرون بيارين كه به ديوار روبرويي بخوره و خرابش كنه. اگه نتونستين اين معما رو حل كنين بگين تا راه حلش رو بگم. اين معما بهترين معماي سري بازي شاهزاده ايراني هست به نظر من :rolleye:

ترينر يه برنامه هست كه مقدار بعضي از چيزها رو توي بازي تغيير ميده. مثلا به شما اجازه ميده كه كاري بكنين كه جون شما نره و ...

signal
27-12-2005, 01:27
خیلی دوستت دارم.
میتونم اونو جابجا کنم. ولی هرکاری میکنم از اونجا رد نمیشه. از هر طرف میخوره به چوبهای سقف.

M E H D I
27-12-2005, 14:03
خیلی دوستت دارم.
میتونم اونو جابجا کنم. ولی هرکاری میکنم از اونجا رد نمیشه. از هر طرف میخوره به چوبهای سقف.

سلام

شما بايد براي رد كردن مجسمه هم اونو به جلو و عقب حركت بدين و هم اين كه بچرخونين. براي چرخوندن بايد برين به اون يكي طرف. بعد وقتي كه علامت چشم مياد شما از Q استفاده كنين تا ببينين كه براي رد كردنش بايد چيكار كنين. من خودم نمي خوام كامل بگم كه لذت حل كردنش از بين نره. به هر حال اگه نشد بهم بگين تا كامل بنويسم. ;)

signal
27-12-2005, 22:04
باشه سعيمو ميكنم. ولي آخر سر يا ماوس ميخوره تو ديوار يا دوباره كيبورد از وسط نصف ميشه!

jarooo_khakandaz
28-12-2005, 00:01
اگه وال پيپر قشنگ تري داريد بزاريد.

rezaninja
28-12-2005, 03:11
با سلام

من بازی رو تو ps2 بازی میکنم وآماتور هم هستم در مراحل تویه جایی گیر کردم روبه رو سه دیوار باید یه جوری یه رو انا بپرم تا به اون طبقه بایی برسم چه جور ی میشه
خود بازی میگه کلید ضربدر یا پرش بزن
اما بین سه تا دیوار گیر کردم نمیدون چه حوری ازش بالا برم

برای راهنمای

بهد از حوض آب وروی دیوار راه میری بعد میپری روی دوتا تیر که پایینش یه سرباز ویه کماندار
ودر پایین اونا دارن یه نفر میزن وقتی اونارا کشتی میپری روی دیوار تا برسی به یه تیر.......

M E H D I
28-12-2005, 09:29
با سلام

من بازی رو تو ps2 بازی میکنم وآماتور هم هستم در مراحل تویه جایی گیر کردم روبه رو سه دیوار باید یه جوری یه رو انا بپرم تا به اون طبقه بایی برسم چه جور ی میشه
خود بازی میگه کلید ضربدر یا پرش بزن
اما بین سه تا دیوار گیر کردم نمیدون چه حوری ازش بالا برم

برای راهنمای

بهد از حوض آب وروی دیوار راه میری بعد میپری روی دوتا تیر که پایینش یه سرباز ویه کماندار
ودر پایین اونا دارن یه نفر میزن وقتی اونارا کشتی میپری روی دیوار تا برسی به یه تیر.......

سلام

اگه ميشه يه خورده واضحتر و خواناتر بنويسين ;) اين كه الان كجاي بازي هستين. اسم سيوتون چي هست. اگه كامپيوتري بودين ميگفتم يه عكس هم بذارين اما حيف كه PS2 هستين. :cool:

تشكر

sAsAn.K
28-12-2005, 09:33
marge_moosh جون ما رو هم درياب داداش
كدوم فايل رو بايد آپلود كنم تا شما هكش كني عزيز؟

M E H D I
28-12-2005, 13:28
marge_moosh جون ما رو هم درياب داداش
كدوم فايل رو بايد آپلود كنم تا شما هكش كني عزيز؟

سلام

ساسان جان لازم نيست فايلي رو آپلود كنين. من يه فايل سيو كه مربوط به برنامه Artmoney هست رو براي شما ميذارم. شما بايد با Artmoney بازش كنين و بعدش برين به بازيو فقط مشكل اينه كه هنوز هكش نكردم. ايشالا خيلي زود هك مي كنم و ميذارم فايلش رو. ;)

sAsAn.K
28-12-2005, 16:25
مهدي جون خيلي خيلي خيلي ممنون:)
ما منتظريم;)

M E H D I
28-12-2005, 16:48
مهدي جون خيلي خيلي خيلي ممنون:)
ما منتظريم;)

سلام

من هكش كردم اما وقتي دوباره رفتم توش كار نكرد :sad: مث اين كه از اون خفناست. هيچ جوره راه نميده. :ohno:

من باز هم بعدا امتحان مي كنم اگه شد فايلش رو ميذارم ;) ساسان جان اگه جاي خاصي گير كردي فايل سيوت رو بده من اونجا رو رد كنم.

sAsAn.K
28-12-2005, 18:45
مهدي جون سلام:)
ببين مهدي جون من اونجاشم كه بايد زن كه لباس بنفش داره رو سر به نيست كني البته ميتونم ردش كنم ولي به حر حال شما اگه تونستي فايلرو برام بزار خيلي ممنون:)
بازم ممنون مهدي جون:);)

sAsAn.K
29-12-2005, 18:38
مهدي جن بازم سلام مزاحم هميشگي خودت رو ببخش!
مهدي جون اونجاييش كه ميپري و يه چاقو ميزني تو سر اون غول درختيه بعدش كه روي گردنش هستي و اون داره ميدوئه وقتي ميخوره تو ديوار تو ميفتي زمين و اونم ميوفته روت بايد چي كار كني؟

M E H D I
29-12-2005, 20:47
مهدي جن بازم سلام مزاحم هميشگي خودت رو ببخش!
مهدي جون اونجاييش كه ميپري و يه چاقو ميزني تو سر اون غول درختيه بعدش كه روي گردنش هستي و اون داره ميدوئه وقتي ميخوره تو ديوار تو ميفتي زمين و اونم ميوفته روت بايد چي كار كني؟

سلام

خواهش مي كنم عزيز
شما بايد اونجا كه سوار گردن اون ميشين ازش سواري بگيرين :biggrin: يعني با همون دكمه هاي جهت حركتش ميدين؛ همين. بعد از يه مدت كه مث ... ازش سواري گرفتين اون خسته ميشه و مي ميره. ;)

pasargad20
30-12-2005, 03:13
اولش بايد باهاش بجنگي راهشم اينه كه دفاع كني در مقابل ضرباتش و بعد هر دفاع جابجا بشي چون يه لگد مي زنه و پرت ميشي پايين بعدش به سمتش حركت كني و e, space يعني بپري روش و از پشتش بياي پايين ضربه بزني اينقدر اينكارو انجام بده تا جونش تقريبا يك چهارم بشه انوقت تبديل به دارك پرينس مي شي و اون هي جابجا مي شه ولي مي توني بري سمتش و در اخرين لحظه قبل از بالا رفتن از هر سكويي كه اون روش واستاده دكمه R رو بزني تا اسلاموشن بشه بعد ضربه مي زني بهش بعد از اينكه حدود سه چهارم جونش رفت مياد روي سكوي اولي كه باهاش جنگيدي اينجا ديگه از R استفاده نكن و همون كار اول رو انجام بده (دفاع و ضربه) بعد از چند بار درگير ميشه باهات توري كه شميراتون رو بهم ميچسبونين اينجا دكمه سمت چپ موس رو بگير و تا پرت شدنش از سكو نگه دار
موفق باشيد

sAsAn.K
30-12-2005, 11:23
مهدي جون اونوقت كه رو گردنشه با همون W,s,a,d بايد سواريش بدي؟

M E H D I
30-12-2005, 11:39
مهدي جون اونوقت كه رو گردنشه با همون W,s,a,d بايد سواريش بدي؟

سلام
:mellow: دقيقا يادم نيست ساسان جون. يا با اون جهتها بود يا اينكه با ماوس بود. هر دو تاشو امتحان كن.

مرسي pasargad جان :happy:

sAsAn.K
30-12-2005, 12:31
مرسي مهدي جون ردش كردم:)

sAsAn.K
30-12-2005, 22:39
اونجايي كه مجسمه ي پير مرده رو بايد جلو عقب ببري چه جوريه هر كاري كردم نشد!

pasargad20
31-12-2005, 01:53
سلام
بعد از بالا رفتن از در و ديوار مي رسي به دوتا دسته كه يكيش جهت راست و چپ(وقتي جلوش واميستي) و يكيش جهت ساعت و جهت عكس عقربه ساعت (وقتي جلوش واميستي) كه مي توني با وارد كردن خنجر تو شكاف جهتها رو تغيير بدي
يك بار به سمت راست
دو بار جهت عقربه ساعت
دو بار به سمت راست
يكبار ديگه جهت عقربه ساعت
يك بار به چپ
دوباره يكبار جهت عقربه ساعت
يكبار به سمت راست
دوباره يكبار جهت عقربه ساعت
يكبار به سمت راست
ايندفه جهت خلاف عقربه ساعت
و دوباره به راست
مجسمه درو ميشكنه و مردم خارج مي شن
موفق باشدي

sAsAn.K
31-12-2005, 07:46
چاكر پاسارگاد جون:)
امتحان مي كنم خبرشو ميدم;)

sAsAn.K
31-12-2005, 08:07
پاسارگاد جون ممنون ردش كردم:)
حالا چه جوري ميشه اون دو نفر كه بعد از كالسكه هه ميان تا بات بجنگن رو از بين برد؟

M E H D I
31-12-2005, 10:39
پاسارگاد جون ممنون ردش كردم:)
حالا چه جوري ميشه اون دو نفر كه بعد از كالسكه هه ميان تا بات بجنگن رو از بين برد؟

سلام

براي كشتن اون دو تا اول بايد اوني كه شمشير تو دستشه رو بزنين. البته جونش اصلا كم نميشه چون دفاع مي كنه. اما وقتي شما اون رو زدين، اوني كه تبر دستشه مياد به اون كمك كنه. وقتي با تبر به طرف شما پريد سريع فرار كنين. بعد تبر اون توي زمين گير مي كنه. شما اينجا مي تونين اوني كه تبر دستشه رو بزنين. وقتي اون رو مي زنين مواظب باشين تا شمشيريه به شما ضربه نزنه. وقتي شما 3 بار اين كار رو انجام دادين دفعه آخر از شما خواسته ميشه كه E رو بزنين تا وارد Speed kill بشين. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين. اينجا به هر دوتاشون ضربه مي زنه. وقتي Speed Kill تموم شد باز هم بايد همون كار رو تكرار كنين تا اينكه يه بار ديگه وارد Speed Kill بشين و اين بار ديگه هر دوتاشون ميميرن.

مرسي

sAsAn.K
31-12-2005, 17:38
مرسي مهدي جون ولي اگه نتونستم save رو آپلود مي كنم زحمتشو بكش:);)

sAsAn.K
31-12-2005, 18:05
آقا اون دو تا اعصابمو خورد كردن تا مياي بجنبي سري از هر دو طرف با شمشير و تبر ميفتن به جونت مهدي جون زحمتشو بكش مرسي (ضمنا مهدي جون اولين سيوي كه بعد از كشتن اون دو تا جونور هست سيو كن دوباره آپلود كن تا بقيشو خودم برم ممنون)

M E H D I
31-12-2005, 19:26
سلام

اين هم سيو:

يه فيلم باحالش گذشته حتما ببين تو قسمت Extras . ضمنا با اجازه شما حركت ماوس رو هم عوض كردم. :blush:

sAsAn.K
31-12-2005, 21:58
خيلي ممنون مهدي جون حركت موس رو هم خودم ميخواستم عوض كنم حالشو نداشتم حالا شما زحمتشو كشيدي ممنون

sAsAn.K
31-12-2005, 22:00
ميشه يه جا ديگه uploadكنيد دانلود نميشه!

M E H D I
31-12-2005, 23:38
ميشه يه جا ديگه uploadكنيد دانلود نميشه!
سلام

اينم يه آدرس ديگه: ;)

sAsAn.K
01-01-2006, 06:56
مهدي جون ممنون
ديشب persiangig قاط زده بود دانلود نميشد ولي امروز صبح دانلود شد:);)

signal
01-01-2006, 19:19
سلام
چطوري ميشه فايلهاي صوتي بازي رو (مثل حرفها و آهنگها) باز كرد و شنيد يا اديت كرد.
ممنون

marge_moosh جان ميبينم كه آني. بهت سلام ميكنم.

M E H D I
01-01-2006, 20:54
سلام
چطوري ميشه فايلهاي صوتي بازي رو (مثل حرفها و آهنگها) باز كرد و شنيد يا اديت كرد.
ممنون

marge_moosh جان ميبينم كه آني. بهت سلام ميكنم.

سلام

فايلهاي صوتيش رو من نتونستم كاري بكنم. اما فايلهاي تصويري رو ميشه باز كرد و Edit كرد. اگه بخواي مي تونم اون رو بگم. ;)

R e Z a
01-01-2006, 21:43
بي زحمت ....

M E H D I
01-01-2006, 21:59
سلام

براي باز كردن فايلهاي با پسوند bik مي تونين از اين برنامه استفاده كنين. همين برنامه كار تبديل و چيزهاي ديگه رو هم انجام ميده.

(اگه سرويس پك 2 دارين بايد با كليك روي كادر زرد بالا داونلود رو انجام بدين.)

rezaninja
02-01-2006, 00:13
با سلام

آقا اون دیو زبون درازچه جوری باید کشت

rezaninja
02-01-2006, 00:21
با ps2 بازی میکنم ببخشید

sAsAn.K
02-01-2006, 09:19
rezaninja جون سلام
ببين شما بايد از يه جايي كه احتمالا بايد ديده باشيشون خودتو برسوني اون بالا روي اون دو تا چوب بعد Speed Kill مي كني بعدشم وقتي شمشير آبي شد ميزني تو يه چشم و توسط اون يكي چوب هم اون چششو كور مي كني
بعد كه چشاشو كور كردي به پاهاش ضربه ميزني و تا كه اون پاشو آورد بالا شما اون يكي پاش رو ميزني تا بيفته بعد دوباره وقتي شمشير آبي شد ميكشيش!;)
---------------------------------------------------------------------------------------------
مهدي جون سلام اون آسانسور ها كه دو تا مرحله بعد از اونجا كه برام رد كردي بودن رو بايد چي كارشون كني همون جا كه اون دختر ته اونجا پهلو در وايساده رو ميگم;)

M E H D I
02-01-2006, 22:11
سلام ساسان جان

ببخشيدا كه دير شد. به خدا من بازي كردم متنش رو هم نوشتم. اما وقت نكردم اينجا تايپ كنم. :blush:

اولش از روي ديوار راه ميرين و روي فنر space رو بزنين. بپرين وسط دو تا ديوار و برين بالا. بچرخين و بپرين به اونجا. اهرم رو بچرخونين. از در برين تو و با پارچه حركت تركيبي كنين تا شكستگي ديوار رو بگيره شاهزاده. از همون شكستگي برين و از ديوار چپ برين بالا. پرش تركيبي كنين و برين بالا و با اون دو تا بجنگين. از روي ديوار برين و وسطهاش بپرين و اهرم رو بگيرين. برين اون يكي اهرم و بپرين و شمشيرتون رو اونجا بكنين. از روي ديوار برين به سمت راست و از طرف ديگه اش بپرين و با شمشير خودتون رو نگهدارين. روي سكويي كه از ديوار مياد بيرون برين و با بالا رفتن از طرف ديوار چوبي و پرش تركيبي رو انجام بدين و با شمشير خودتون رو نگهدارين. از روي ديوار برين و از روي ديوار بپرين و اهرم رو بگيرين. بپرين و اهرم بالا رو بگيرين و بپرين. بجنگين و اهرم رو بچرخونين. از در برين تو و از ديوار برين بالا.

بقيش رو هم بگم يا مي توني رد كني؟

prance 2
02-01-2006, 23:20
يكي به من بگه اون غول كه كه تو ميدون چه جوري بايد بكشيم

من تازه عضو شدم prance 2

prance 2
02-01-2006, 23:22
[اقا speed kill یعنی چه؟
سریع لطفا
prance 2
وقتی من اسپید کیل میکنم میپره رو شونش]

M E H D I
02-01-2006, 23:29
سلام

وقتي شما از پشت سر به يه نفر نزديك بشين بدون اين كه شما رو ببينه، يه صفحه سفيد ظاهر ميشه و يه صدا هم مياد و تصوير هم يه ذره تغيير مي كنه. خوب شما اگه اون موقع كليد E رو بزنين speed kill شروع ميشه. شما بايد صبر كنين تا شمشير شاهزاده آبي بشه. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين و بعد دوباره منتظر بمونين تا آبي بشه شمشير و باز هم كليك كنين. اگه يه ذره ديرتر يا زودتر كليك كنين شما رو پرت مي كنن.

خوب اينجا كه شما گير كردي خيلي راحته. يه ذره دقت ميخواد فقط. اگه دقت كنين يه راه هايي هستن كه مي تونين برين بالا. وقتي رسيدين به چوبي كه بايد برين روش. اون موقع بايد E رو بزنين تا Speed Kill فعال بشه. وقتي شمشير آبي شد بايد كليك كنين( فقط وقتي آبي شد)

همينطوري بايد برين اون يكي طرف و همين كار رو بكنين. وقتي چشاشو كور كردين، بايد پاهاش رو بزنين. وقتي يه پاش رو بلند كرد، بايد برين اون يكي پاشو بزنين تا بيوفته و بميره.

ضمنا خوش آمديد(بعدا نوشتم :blush: )
تشكر: مهدي;)

prance 2
02-01-2006, 23:32
ممنونم جواب رو گرفتم
یه خوش امد هم به من بگید

sAsAn.K
03-01-2006, 08:25
ممنون مهدي جون ردش كردم:);)

sAsAn.K
03-01-2006, 12:12
بالاخره Prince of Persia 3 (Thw Two Thrones) رو هم تموم كردم. متشكر از كمك تمامي دوستان بخصوص مهدي عزيز.

prance 2
03-01-2006, 13:21
اگه ميشه دوباره راهنماي اون غول رو بزاريد به تور كامل چون يك نفر ديگه ميگفت بايد به جاي e
راست کلیک کنیم بعد چپ کلیک

prance 2
03-01-2006, 13:23
سریع لطفا......!

sAsAn.K
03-01-2006, 13:35
ببين پرنس2 جان شما وقتي كه رفتي روي اون چوبها صفحه كه يه جوري شد (يه هاله ي زرد رنگ مياد و يه صدايي داره) E رو ميزني
بعد E رو كه زدي كليك راست رو بگير بعد هر موقع كه چاقوت آبي شد سري دستتو از روي كليك راست بردارو يه بار كليك چپ بزن
ضربه رو كه زد بعد دوباره كليك راست رو بگير و دوباره شمشيره كه آبي شد كليك راست رو ول كن و كليك چپ رو بزن بعدش ضربه رو كه زد دوباره كليك راست رو بگير همين طوري هيييييييييييييييييييييييي ي كليك راست و چپ از خودتي در وكني تا دو تا چشا ي طرف كور بشه! (از دو جاي مختلف بايد بري بالا روي اون دو تا چوب ها تا جفت چشاشو كور كني!

Crow
03-01-2006, 20:41
سلام

وقتي شما از پشت سر به يه نفر نزديك بشين بدون اين كه شما رو ببينه، يه صفحه سفيد ظاهر ميشه و يه صدا هم مياد و تصوير هم يه ذره تغيير مي كنه. خوب شما اگه اون موقع كليد E رو بزنين speed kill شروع ميشه. شما بايد صبر كنين تا شمشير شاهزاده آبي بشه. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين و بعد دوباره منتظر بمونين تا آبي بشه شمشير و باز هم كليك كنين. اگه يه ذره ديرتر يا زودتر كليك كنين شما رو پرت مي كنن.

ضمنا خوش آمديد(بعدا نوشتم :blush: )
تشكر: مهدي;)
با سلام
marge_moosh جان میتونی بگی تو ps2 چه طور میتونم این کارو بکنم :)

prance 2
03-01-2006, 21:02
سلام
من تونستم ردش كنم چون بايد وقتي اسپيد كيل ميكني ديگه دست به هيچ كليدي نزني
اگه ميشه در مورد بازي True Crime هم توضیح بدین اگه بازی کردین میگن خیلی توپه!!!!!!
با تشكر

M E H D I
03-01-2006, 21:37
با سلام
marge_moosh جان میتونی بگی تو ps2 چه طور میتونم این کارو بکنم :)

سلام

توي PS2 شما براي وارد شدن به Speedkill بايد كليد مثلث رو بزنين. بعد صبر مي كنين تا شمشير شاهزاده آبي بشه. اون موقع كليد مربع رو يه بار مي زنين. بعد دوباره صبر مي كنين تا شمشير آبي بشه و باز هم مربع رو يك بار مي زنين.

rezaninja
04-01-2006, 02:17
ببخشید یه سوال وقتی پرنس بالی سکو است غول میخواهد روبالی سکو پرنس بزنه وقتی زد بلید با ضربدر بپری
آیا وقتی اومدی رو سکو خودش اتوماتیک میپره بعد از اینکه شمشیر آبی شد یا ما باید خودمون بپریم

prance 2
04-01-2006, 12:25
لطفا بگيد اون دوتا غول كه بعد از اسب سواري دوم مي ان چه جوري بايد بكشيم
من هر كار كردم فن نميزنه!
سريع لطفا

M E H D I
04-01-2006, 13:37
ببخشید یه سوال وقتی پرنس بالی سکو است غول میخواهد روبالی سکو پرنس بزنه وقتی زد بلید با ضربدر بپری
آیا وقتی اومدی رو سکو خودش اتوماتیک میپره بعد از اینکه شمشیر آبی شد یا ما باید خودمون بپریم

سلام

براي شروع speedkill بايد مثلث رو بزنين.وقتي شمشير آبي شد بايد دكمه مربع رو بزنين نه پرش البته توي PS2.

لطفا بگيد اون دوتا غول كه بعد از اسب سواري دوم مي ان چه جوري بايد بكشيم

چند بار گفته شده قبلا.

prance 2
04-01-2006, 21:58
اگه ميشه save بعد از اون دوتا رو بزارین
با تشکر از شما

sAsAn.K
04-01-2006, 22:08
كدوم دو تا؟

sAsAn.K
04-01-2006, 22:11
اگه منظورت اون تبريه و شمشيريس سيوشو دارم يه دونه از سيوها هست ديگه:

Crow
05-01-2006, 01:20
ببين پرنس2 جان شما وقتي كه رفتي روي اون چوبها صفحه كه يه جوري شد (يه هاله ي زرد رنگ مياد و يه صدايي داره) E رو ميزني
بعد E رو كه زدي كليك راست رو بگير بعد هر موقع كه چاقوت آبي شد سري دستتو از روي كليك راست بردارو يه بار كليك چپ بزن
ضربه رو كه زد بعد دوباره كليك راست رو بگير و دوباره شمشيره كه آبي شد كليك راست رو ول كن و كليك چپ رو بزن بعدش ضربه رو كه زد دوباره كليك راست رو بگير همين طوري هيييييييييييييييييييييييي ي كليك راست و چپ از خودتي در وكني تا دو تا چشا ي طرف كور بشه! (از دو جاي مختلف بايد بري بالا روي اون دو تا چوب ها تا جفت چشاشو كور كني!
سلام
من تو ps2 هر کاری کردم نتونستم اون قوله رو وکشم

سلام

توي PS2 شما براي وارد شدن به Speedkill بايد كليد مثلث رو بزنين. بعد صبر مي كنين تا شمشير شاهزاده آبي بشه. اون موقع كليد مربع رو يه بار مي زنين. بعد دوباره صبر مي كنين تا شمشير آبي بشه و باز هم مربع رو يك بار مي زنين.

هرکاری کردم بازم نشد :sad:
اول رفتم روی اون چوبها صفحه كه يه جوري شد (يه هاله ي زرد رنگ مياد بعد مثلث رو زدم پرید روش چاقو که آبی شد مربع رو زدم بعدش یه ضربه زد بهش بعدشم رفت روشونش و اونم پرتش کرد پایین :ohno:
1001 بار این کارو کردم ولی باز هم پرتم کرد :evil:
ممنون میشم کمکم کنید

signal
05-01-2006, 01:36
وقتي از روي شونش گرفتت كه پرتت كنه در حالي كه تو دستش هستي بازم راست كليك كن (يا همون مثلث) تا آبي بشه.

sAsAn.K
05-01-2006, 07:00
Crow جون وقتي پرتت ميي كنه پايين يعني اينكه مثلث رو نزدي قبلش مثلث رو بزن تا دوباره آبي شه بعد بزن;)

M E H D I
05-01-2006, 11:53
سلام
من تو ps2 هر کاری کردم نتونستم اون قوله رو وکشم

هرکاری کردم بازم نشد :sad:
اول رفتم روی اون چوبها صفحه كه يه جوري شد (يه هاله ي زرد رنگ مياد بعد مثلث رو زدم پرید روش چاقو که آبی شد مربع رو زدم بعدش یه ضربه زد بهش بعدشم رفت روشونش و اونم پرتش کرد پایین :ohno:
1001 بار این کارو کردم ولی باز هم پرتم کرد :evil:
ممنون میشم کمکم کنید

سلام

من ميدونم چي شده. وقتي اون هاله زرد رنگ مياد بايد مثلث رو بزنين. بعد صبر كنين تا آبي بشه و درست همون لحظه كه آبي شد بايد مربع رو بزنين. بعد كه اين كار رو كردين هيچ كاري نمي كنين. فقط بايد صبر كنين تا دوباره شمشير آبي بشه. وقتي دوباره شمشير آبي شد بايد مربع رو بزنين. اگه يه لحظه دير يا زود بزنين يا اشتباهي دو بار بزنين پرتتون مي كنه و بايد از اول اين كار رو بكنين. يه پيغام هم ميده كه شما وقتتون تموم شده بود.

تشكر ;)

mehdi87
05-01-2006, 18:36
من كه نتونستم اون غول گنده رو رد كنم يه رمزي چيزي بدين من اونو مرحله رو رد كنم - ممنون ميشم !

amirpers
06-01-2006, 21:13
آیا ترینری (Trainer) برای این بازی که سالم باشه اومده ؟

M E H D I
06-01-2006, 21:19
من كه نتونستم اون غول گنده رو رد كنم يه رمزي چيزي بدين من اونو مرحله رو رد كنم - ممنون ميشم !

سلام مهدي جان
اگه بخواي سيو بعد از اون رو برات ميذارم. ;)

آیا ترینری (Trainer) برای این بازی که سالم باشه اومده ؟

تا حالا كه نه. من خودم هم چند تا ترينر ساختم كه هيچ كدوم كار نمي كنن. يعني وقتي باز و بسته ميشه آدرسها عوض ميشن :sad: من بازم دارم روش كار مي كنم.

mehdi87
06-01-2006, 22:42
marge_moosh جان خوشبختانه تونستم ردش كنم ! حالا اونجا گير كردم كه يه چوبي صليب مانند توي گوشه زمين هست ! روبروشم يه جايي هست آب داره اونجا گير كردم !

M E H D I
06-01-2006, 23:39
marge_moosh جان خوشبختانه تونستم ردش كنم ! حالا اونجا گير كردم كه يه چوبي صليب مانند توي گوشه زمين هست ! روبروشم يه جايي هست آب داره اونجا گير كردم !

سلام

من يه بار اونجاها رو بازي كردم اما نفهميدم كجا رو ميگي. اگه اسم سيو رو بگي ايكي ثانيه برات توضيح ميدم. ;)

signal
06-01-2006, 23:59
برو روي همون جعبه اي كه شكل صليب روش داره. البته بالاي صليب نرو. بعد به طرف ديوار (ديواري كه بالكن داره) بدو روي ديوار و بپر روي بالكن و ...

mehdi87
07-01-2006, 00:14
marge_moosh جان اسم سيو اينه .... > The upper city

signal خوب فهميد كجا رو ميگم ! اونجا رو هم رد كردم يعني رفتم تو بالكن اون دستگيره رو هم تكون دادم و اون دريچه ه رو بستم مشكل از اينجا به بعد ه ....

signal
07-01-2006, 00:44
حالا برگرد پايين و اون جعبع رو بگير (با راست كليك) و بكشش ببرش تا آخر ريل. بعد برو روش و بپر روي تخته بالا سرت و از اونجا هم بپر روي شيار ديوار و برو بالا و ...

mehdi87
07-01-2006, 14:01
signal جان خيلي خيلي ممنون !

حالا رسيدم به اون غول سبزه حالا چيكار كنم ! هم.ن كه به پاهاش ميزني ميوفته زمين ! اونو چطوري رد كنم !

hobgoblin
07-01-2006, 20:05
آقا من مراحل سخت بازی مثل کشتن اون غول گنده هه arena رو خیلی راحت دفعه اول رد کردم ولی با یه چیز راحت همه جای بازی مشکل دارم اونم اینه که وقتی دارک پرنس میشم اون جاهایی که رو دیوار باید بدویی و با اون شلاقه این چراغ دیواری ها رو بگیری و بری جلو خیلی سخت به اون آخر می رسم و باید 50 بار سعی کنم.

راه خاصی داره؟

M E H D I
07-01-2006, 20:15
آقا من مراحل سخت بازی مثل کشتن اون غول گنده هه arena رو خیلی راحت دفعه اول رد کردم ولی با یه چیز راحت همه جای بازی مشکل دارم اونم اینه که وقتی دارک پرنس میشم اون جاهایی که رو دیوار باید بدویی و با اون شلاقه این چراغ دیواری ها رو بگیری و بری جلو خیلی سخت به اون آخر می رسم و باید 50 بار سعی کنم.راه خاصی داره؟

سلام

راه خاصي كه نداره. وقتي وسطهاي راه هستين و كم كم دارين ميرين پايين بايد كليد E رو بزنين و نگهدارين تا وقتي كه برسين آخر مسير. فكر نكنم زياد سخت باشه. احتمالا شما E رو زود ول مي كنين. ;)

mehdi87
08-01-2006, 17:28
marge_moosh و signal جان كمك كنيد ديگه ! من اين غول سبز رو چطوري رد كنم - هيچ راهنمايي هم نمي كنه بازي ! HELP me

sAsAn.K
08-01-2006, 19:04
mehdi87 جون سلام ببين شما بزن به پاهاش وقتي كه ولو شد رو زمين! بعدش برو پشت سرش Speed Kill اش كن بعد به قول مهدي جون باهاش سواري كن;)