PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Prince of Persia: The Two Thrones

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

prance 2
08-01-2006, 21:16
اقايون برو بچزج من تا اخرش رفتم با تشكر از همه شما مخصوصا اقاي مرگ موش و ساسان
بديش اين بود خيلي زود تموم شد خوب, ديگه بازي چي دارين؟؟؟؟؟
true crime خوبه بچه ها

AmirArdawan
08-01-2006, 21:30
سلام
من توي نصب اين بازي مشكل دارم. بعد از نصب بازي طبق راهنماييهاي خود سي دي با برنامه Daemon يك درايو مجازي درست كردم. ولي موقعي كه ميخوام بازي رو اجراكنم از من سي دي POP3 رو ميخواد. يعني اصلاٌ درايو مجازي رو نخونده. كمك كنيد چطور مي تونم كاري كنم كه بازي با همون درايو مجازي اجرا بشه. ممنونم.

mehdi87
08-01-2006, 21:48
sAsAn.K جان ممنون از اينكه جواب دادي ! مشكل اينه كه ميرم روي سرش ولي ميگره منو !

M E H D I
08-01-2006, 23:36
سلام
من توي نصب اين بازي مشكل دارم. بعد از نصب بازي طبق راهنماييهاي خود سي دي با برنامه Daemon يك درايو مجازي درست كردم. ولي موقعي كه ميخوام بازي رو اجراكنم از من سي دي POP3 رو ميخواد. يعني اصلاٌ درايو مجازي رو نخونده. كمك كنيد چطور مي تونم كاري كنم كه بازي با همون درايو مجازي اجرا بشه. ممنونم.

سلام

شما براي اين كه بازي اجرا بشه بايد همه درايوهاي نوريتون خاموش بشن. يعني بايد دي وي دي و سي دي شما غير فعال باشه. بهترين راهش اينه كه كابل IDE يا كابل برق درايوهاي سي دي و دي وي دي رو بكشين. براي آموزش كاملش اينجا كليك كنين

marge_moosh و signal جان كمك كنيد ديگه ! من اين غول سبز رو چطوري رد كنم - هيچ راهنمايي هم نمي كنه بازي ! HELP me

براي كشتن اون غول شما بايد اولش به پشت پاهاي اون ضربه بزنين. وقتي نشست شما بايد برين بالاي سرش( البته يادم نيست دقيقا كه با چي ميره بالاي سرش. فكر كنم همونجا speedkill رو بايد با زدن E شروع كنين.) بعد وقتي شمشير آبي شد بايد كليك كنين. بعد غوله مي دوه طرف ديوار و ديوار رو ميشكنه. شما بايد اينجا همونطور كه ساسن جان گفتن از غوله سواري بگيرين. همينجوري اونو كنترل كنين تا همه ديوارها رو بشكنه و آخرش بميره.

اين كه ميگين من رو ميگيره به خاطر اينه كه توي speedkill يه ذره زودتر يا ديرتر كليك مي كنين. ;)

اقايون برو بچزج من تا اخرش رفتم با تشكر از همه شما مخصوصا اقاي مرگ موش و ساسان
بديش اين بود خيلي زود تموم شد خوب, ديگه بازي چي دارين؟؟؟؟؟

به نظرت اون بازي كه تو امضاي منه خوب نيست؟ :cool:

prance 2
09-01-2006, 00:12
درباره True Crime هم یک تایپیک بزارین بی زحمت
هم یک _ هم دو
ا :evil: ین بازیه که گذاشتی افتزاهه
یک بازی تو تریپ GTA بزار
به خاسته بالا هم پاسخ بدین

M E H D I
09-01-2006, 00:19
[[SIZE=2][COLOR=Red][امضاي شما كجاست؟؟؟؟
درباره True Crime هم یک تایپیک بزارین بی زحمت
هم یک _ هم دو
در ضمن اینجا کسی عشق رپ نیست

سلام

امضاي هر كار بر زير خطي هست كه كشيده شده. مثلا تو مال من نوشته Splinter Cell.

ببخشيد كه پست بيهوده دادم :blush:

sAsAn.K
09-01-2006, 09:07
mehdi87 جون مثل اينكه مهدي جون مشكلت رو حل كرد
;)

mehdi87
09-01-2006, 11:02
sAsAn.K جان آره مشكلم حل شد - به لطف بچه ها ! حالا يه جايه ديگه گير كردم - اون مرحله اي كه يه مجسمه بزرگه بايد حركتش بدي -فقط نميدونم قضيه اش چيه ! ممنون ميشم !

sAsAn.K
09-01-2006, 11:43
سلام
بعد از بالا رفتن از در و ديوار مي رسي به دوتا دسته كه يكيش جهت راست و چپ(وقتي جلوش واميستي) و يكيش جهت ساعت و جهت عكس عقربه ساعت (وقتي جلوش واميستي) كه مي توني با وارد كردن خنجر تو شكاف جهتها رو تغيير بدي
يك بار به سمت راست
دو بار جهت عقربه ساعت
دو بار به سمت راست
يكبار ديگه جهت عقربه ساعت
يك بار به چپ
دوباره يكبار جهت عقربه ساعت
يكبار به سمت راست
يكبار به سمت راست
ايندفه جهت خلاف عقربه ساعت
و دوباره به راست
مجسمه درو ميشكنه و مردم خارج مي شن
موفق باشدي

مهدي جون پاسارگاد جون قبلا توضيحشو دادن;)

mehdi87
09-01-2006, 15:22
sAsAn.K جون خيلي خيلي ممنون ! از pasargad20 هم بخاطر گذاشتن اين مطلب ممنونم !

sAsAn.K
09-01-2006, 16:07
قابلي نداشت مهدي جون;)

mehdi87
09-01-2006, 16:12
من شما ها رو نداشتم مي‌خواستم اينو چطوري رد كنم ! بعد از اينكه مرحله درشكه ها رو رد ميكني ميرسي به غولش - 2 تا غول هستند . با اين 2 تا چكار كنم - اين پرنس يه بدي هيچ راهنمايي جزئي هم نمي كنه ! حالا من با اين 2 تا غول بي شاخ و دم چي كار كنم !

sAsAn.K
09-01-2006, 16:19
مهدي جون دوباره سلام
ببين مهدي جون اين دو تا رو منم نتونستم رد كنم دادم مهدي جون (marge_moosh( برام رد كرد
بده مهدي جون برات رد كنه اگه نميخواي هم از اين راه برو
نقل شده از مهدي جون)marge_moosh(:
براي كشتن اون دو تا اول بايد اوني كه شمشير تو دستشه رو بزنين. البته جونش اصلا كم نميشه چون دفاع مي كنه. اما وقتي شما اون رو زدين، اوني كه تبر دستشه مياد به اون كمك كنه. وقتي با تبر به طرف شما پريد سريع فرار كنين. بعد تبر اون توي زمين گير مي كنه. شما اينجا مي تونين اوني كه تبر دستشه رو بزنين. وقتي اون رو مي زنين مواظب باشين تا شمشيريه به شما ضربه نزنه. وقتي شما 3 بار اين كار رو انجام دادين دفعه آخر از شما خواسته ميشه كه E رو بزنين تا وارد Speed kill بشين. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين. اينجا به هر دوتاشون ضربه مي زنه. وقتي Speed Kill تموم شد باز هم بايد همون كار رو تكرار كنين تا اينكه يه بار ديگه وارد Speed Kill بشين و اين بار ديگه هر دوتاشون ميميرن.

------------------------------------------------------------------------------
مهدي جون مشكلي بود در خدمتيم

mehdi87
09-01-2006, 17:19
sAsAn.K عجب توهمي ! sAsAn.K جان چطوري دادي marge_moosh جااااااااااان برات رد كنه !؟ منم مي خوام ! ميگم سيوش رو داري ؟

sAsAn.K
09-01-2006, 17:28
مهدي جون سلام اينجا رو قبلا اون يكي مهدي جون رد كرده بفرما!:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi87
09-01-2006, 18:34
- (‌مهدي - ساسان - سيگنال) خيلي خيلي ممنون ! كارت خورد اونورا ( انجمن گرافيك ) شك نكن 2 سوته رات ميندازم ! ا

sAsAn.K
09-01-2006, 20:28
مهدي جون چشم حتما كاري بود مزاحمت ميشم;)

prance 2
09-01-2006, 21:08
كسي true crime بازی کرده ؟ اگه بازی کردین بگید چه جوریه البته تو یک تایپیک دیگه
لطفا جواب منو بدین
در ضمن هر کی تو شاهزاده ایرانی 3 مشکل داره به من بگه من تا اخرش رفتم.. :blink:

mehdi87
09-01-2006, 21:43
ميگم اين غول آخرش رو چطوري رد كنيم وقتي جلو هست مشكلي نيست ولي وقتي ميره بالا نيدونم !

sAsAn.K
09-01-2006, 22:23
مهدي جون وقتي رفت بالا شما از طريق اون سنگ كه روبروي يكي ار ستون هاست همين جوري برو بالا تا برسه به غوله!
وقتي رسيدي بهش (اون موقع كه روي چوب در حالت تعادل وايسادي) بپر طرفش بعد صحنه آهسته ميشه تا شمشيرت آبي شد سري كليك چپ كن تا يارو به درك واصل شه!!!!!!!!!!
بعدش رو ديگه تعريف نمي كنم خودت ببين مهدي جون;)

mehdi87
09-01-2006, 22:50
ساسان جان همه سنگ ها دارند مي‌چرخند - سنگي روبروي ستون نيست !

M E H D I
10-01-2006, 08:45
ساسان جان همه سنگ ها دارند مي‌چرخند - سنگي روبروي ستون نيست !

سلام

سنگهايي كه مي چرخن فقط براي كم كردن جون شماست. منظور ساسان جان اين بود كه ميري روي ستوني كه پشت Vizier هست. بعد سريع ميرين بالا و وقتي هاله زرد ظاهر شد كليد E رو بزنين. Speedkill شروع ميشه و بايد باز هم مثل هميشه صبر كنين تا شمشير آبي بشه و همون لحظه كليك كنين. 3 بار بايد اين كار رو انجام بدين. هر بارش 3 دفعه شمشير آبي ميشه. بعد از اين كه 3 بار تموم شد همه سنگها ميرن بالا. شما بايد از مسير سنگها خودتون رو برسونين بالا. وقتي روبروي Vizier ايستادين، بايد بپرين طرفش و براي آخرين بار شمشير آبي ميشه. يعني توي كل اين قسمت 10 بار شمشير آبي ميشه. بعدش Vizier ميميره و شما بايد به جنگ( البته جنگ كه نميشه گفت) با شاهزاده تاريكي برين و داستان POP1 و 2 و 3 رو يه جا باهم ببينين. ;)

sAsAn.K
10-01-2006, 09:45
مهدي87 جون انگار مهدي جون حلش كرد;)

mehdi87
10-01-2006, 10:57
مهدي جون و ساسان جون از هر دوتون ممنونم !

OMID
10-01-2006, 11:34
با سلام
این دو تا تراینر جدید برای بازی تست کنید خبرش رو بدید

download trainer 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download trainer 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید ;)

mehdi87
10-01-2006, 15:07
Omid_online جان جواب داد !

prance 2
10-01-2006, 16:57
اقايون من تا اخرش رفتم هر مشكلي در طول بازي داشتين به من بگيد

tombraider_512
10-01-2006, 17:03
سلام...! من به سيو the sewers و سيو بعدي نيازمندم لطف مي كنيد اگه سيوهارو بديد!

prance 2
10-01-2006, 17:15
راستشو بخاي من بلد نيستم براتون سيو بزارم اما هر جا گير كردين به من بگيد تا راهنمايي تون كنم

ببخشيد آآآآآ!

tombraider_512
10-01-2006, 17:22
prance 2 ممنون.بازي تو هارد من بد نصب شده براي همين حتما به سيو نياز دارم...اگه من بهت بگم كه چيكار كني به من سيوهارو mail ميزني؟ من الان on-line هستم:green_moon_110

prance 2
10-01-2006, 17:25
اره بگووووووووووووو

prance 2
10-01-2006, 17:36
لطفا سریع بگید!!!!!!!!!!!! :rolleye:
شما هم یه چیزی بگید امید و nirvana جون

hobgoblin
10-01-2006, 19:44
بچه ها من اونجایی که اون مجسمه گنده هه رو باید بچرخونی و جابه جا کنی تا مردمو از تو آتیش نجات بدی گیر کردم!!!

چیکار کنم؟؟؟؟

M E H D I
10-01-2006, 20:40
سلام

اين سيو من كه تقريبا كامله اما آپگريدهاش كامل نيست.

بچه ها من اونجایی که اون مجسمه گنده هه رو باید بچرخونی و جابه جا کنی تا مردمو از تو آتیش نجات بدی گیر کردم!!!

اين هم جواب شما:

سلام
بعد از بالا رفتن از در و ديوار مي رسي به دوتا دسته كه يكيش جهت راست و چپ(وقتي جلوش واميستي) و يكيش جهت ساعت و جهت عكس عقربه ساعت (وقتي جلوش واميستي) كه مي توني با وارد كردن خنجر تو شكاف جهتها رو تغيير بدي
يك بار به سمت راست
دو بار جهت عقربه ساعت
دو بار به سمت راست
يكبار ديگه جهت عقربه ساعت
يك بار به چپ
يكبار به سمت راست
يكبار به سمت راست
ايندفه جهت خلاف عقربه ساعت
و دوباره به راست
مجسمه درو ميشكنه و مردم خارج مي شن
موفق باشدي

signal
14-01-2006, 01:18
سلام به همگي. يه سوال. چطوري ميشه عكس از بازي درآورد. حالا به هر طريقي يا از هر جاي بازي. چند تا عكس هم تو خود بازي هست.
ممنونم .

M E H D I
14-01-2006, 08:27
سلام به همگي. يه سوال. چطوري ميشه عكس از بازي درآورد. حالا به هر طريقي يا از هر جاي بازي. چند تا عكس هم تو خود بازي هست.
ممنونم .

سلام

كافيه وسط بازي كليد Print Screen رو بزنين تا عكس گرفته بشه. اين عكس تو همون پوشه نصب بازي ذخيره ميشه. بعدش بايد با يه نرم افزار اون عكس رو تبديل كنين به JPG تا حجمش كمتر بشه. ;)

signal
15-01-2006, 00:56
ولي اين كار نشد. وقتي پيست ميكنم چيزي تو حافظه نيست.!

rezaninja
15-01-2006, 02:15
با سلام

من این بازی توps2 بازی میکنم
در مرحله که با اون موجود زر رنگ که پرواز میکنه میجنگی وقتی جونش به نصف رسید مرحله گردباد با سنگها میاد اون وقت چیکا رمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟

sAsAn.K
15-01-2006, 07:30
rezaninja جان اونوقت از يكي از ستون ها ميپري سنگرئ ميگيري بعد همين طوري ميري بالا به يارو كه رسيدي ميپري طرفش:)
ضمنا غول آخرشم هستي;)

M E H D I
15-01-2006, 12:30
ولي اين كار نشد. وقتي پيست ميكنم چيزي تو حافظه نيست.!

سلام

لازم نيست چيزي رو پيست كنيد. شما توي بازي Print Screen رو بزنين هر چند بار كه دلتون ميخواد. بعد برين برين بيرون و توي پوشه بازي برين. اونجا براي هر بار كه زدين يه فايل با پسوند bmp هست. ;)

ashkanbuffon
15-01-2006, 14:28
salaam. aval inkeh mano bebakhshid chon daaram farglisi minevisam. akheh chikar konam khob windows e XP e man kharaabeh. yeh chize ajib mikham behetoon begam. nemidoonam keh shahkare SARZAMIN RAYANEH hastesh ya inkeh tooye systeme man injurieh. man dishab cd e Prince of Persia T2T ro kharidam. tooye cdish kolli raahnamaayi kardeh bud keh ageh inkaro kardid ejra nashod inkaro bokonid va....
amma man hichkodum az un kararo nakardam faghat gereftam formate un drivi keh image e bazi vaniz un drivi keh bazi ro nasb kardam( ALBATEH MAN HARDO RO ROOYE YEH DRIVE NASB KARDAM) NTFS kardam faghat hamin. ba'desh gereftam bazi ro raahat ejra kardam. aslan ham hich moshkeli pish nayoomad! BABA BARO BACHE INJA HAMCHIN GEREFTEH BUDAN IN GHOFL RO GONDASH KARDEH BUDAN KEH MAN FEKR KARDAM BAHICH SHAH KILIDI BAZ NEMISHEH!! Ey baba, in STARFORCE e zaboon basteh aslan hich zigil bazi nakard. Khoda shahede keh aslan hich kari nakardam faghat formate yeki az partitionamo NTFS kardam hamin.
SYSTEME MAN:
CPU 2.4 CELERON
VGA XFX GEFORCE FX 256 MB
Motherboard: Soltek
RAM: Spec 512 MB
NAZARETOON CHIEH?

sAsAn.K
15-01-2006, 17:21
ashkanbuffon جان شانسي بود وگرنه starforce 3 يه يه سالي بود كه ما رو بدبخت كرده بود ولي در آخر هودش بدبخت شد و UBISOFT!
:);)

OMID
15-01-2006, 17:39
اشکان جان امیدوارم مشکل شما در مورد فینگلیشی نوشتنتون حل بشه و بتونین فارسی بنویسین چون اینجوری خیلی سخته خوندنش
یک نکته رو خدمت شما و دوستان دیگه عرض کنم که این بازی به علت اینکه dvd بوده منظورم ایمیج بازی هست.
برای همین قفل starforce موقعی که به چک کردن درایوها میپردازه موقعی که شما dvd rom نداشته باشید بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشود واحتیاجی به انجام هیچ کار اضافه ای نیست این موضوع فقط در مورد بازیهایی که اصل آنها هم بر روی dvd منتشر شده صدق میکنه مثلا اگر شما بازی suffering 2 را تهیه کنید چونکه اصل بازی cd هست برای اجرای بازی به مراتب با مشکلات بیشتری برخورد میکنید من هم فکر میکنم که چون شما dvd rom ندارید بازی به راحتی اجرا شده همانطوری که من بدون dvd rom بارها و بارها بازیهایی که اصل آنها dvd هست را اجرا کردم بدون مشکل :laughing:

ولی اگر که شما dvd rom داشتید و بدون هیچ کار اضافه ای بازی اجرا شده که من بعید میدونم اونموقع حرف ساسان عزیز تایید میشه

خیلی مخلصیم ساسان جون ;)

sAsAn.K
15-01-2006, 18:55
اميد جون خجالت نده ما چاكر شماييم:);)

prance 2
15-01-2006, 19:20
اقايون من هم هستم
هر مشكلي در طول بازي داشتيد به من بگيد!

signal
15-01-2006, 22:03
آقا اميد يعني منظورت اولين توزيع بازيه؟ آخه منم اين بازي رو با اينكه dvd rom داشتم خيلي راحت اجرا شد. ولي الان splinter cell به هيچ طريقي (حتي كشيدن كابل) اجرا نميشه.

OMID
16-01-2006, 00:53
اقايون من هم هستم
هر مشكلي در طول بازي داشتيد به من بگيد!

پرنس جان سلام
شما هم که هر چند پست یه بار میایی میگی اگه مشکلی هست به من بگید حل میکنم
عزیز جان این گوی و میدان دوستان اینجا مشکلات رو مطرح میکنن شما هم در صورت تمایل و تا آنجایی که میتونین مشکلات دوستان رو حل کنید ;)

================

آقا اميد يعني منظورت اولين توزيع بازيه؟ آخه منم اين بازي رو با اينكه dvd rom داشتم خيلي راحت اجرا شد. ولي الان splinter cell به هيچ طريقي (حتي كشيدن كابل) اجرا نميشه.

بله توزیع اولیه بازی dvd بود و بعدتر بازی به صورت cd هم منتشر شد (البته اینکه میگم به صورت dvd یا cd منظورم بازی هست که از خود شرکت ubisoft بیرون اومده وگرنه در ایران که شرکتهای ایرانی هم به صورت سیدی و هم dvd داده بودن بیرون همون نسخه dvd بازی رو )

Hossein_Bahal
16-01-2006, 01:53
ميخواستم بدونم كه بازي چند cd هستش ؟
ممنون .

Amin
16-01-2006, 07:31
ميخواستم بدونم كه بازي چند cd هستش ؟
ممنون .
سلام
اين بازي 3 CD هستش

prance 2
16-01-2006, 19:13
اقاي اميد چرا ميزني !
من اگه توجه كرده باشيد گفتم به مشكلات در طول بازي فقط ميتونم پاسخ بدم چون زياد در زمينه ي سخت افزاري تجربه ندارم :rolleye:

Master
16-01-2006, 20:35
سلام . برای اینکه بتونین بدون در اوردن کابل سی دی رام . بازی رو انجام بدین . و بتونین از قفل استار فورس استفاده کنید باید از ویندوز xp (gold edition) استفاده کنید.

Crow
17-01-2006, 03:06
سلام به همه برو بچس پی سی ورلد :happy:
امیدوارم در هرکجا که هستید حالتون خوب باشه :) تو پرنس به مشکل بر خوردم
من اون دو تا قول برره(همون تبریه و داداشش)رو کشتم بعد رسیدم به جایی که سه تا اهرم داره و حالا نمیدونم چیکار کنم :blink:

OMID
17-01-2006, 10:02
اقاي اميد چرا ميزني !
من اگه توجه كرده باشيد گفتم به مشكلات در طول بازي فقط ميتونم پاسخ بدم چون زياد در زمينه ي سخت افزاري تجربه ندارم :rolleye:

prance 2 جان سلام من یه همچین جسارتی نمیکنم
خلاصه اگه از دست من ناراحت شدین من معذرت خواهی میکنم :blush:

sAsAn.K
17-01-2006, 14:04
Crow جون اهرم ها رو هي بالا پايين ببرشون (ترتيبشون يادم نيست) تا هر سه تاشون برسن بالا ي بالا بعد زمين مياد بالا و ميتوني بري پيش دختره;)

prance 2
17-01-2006, 19:38
خواهش فوكولم !
البته من تا بيام جواب عزيزان رو بدم ميبينم جوابشون رو گرفتند

prance 2
17-01-2006, 20:43
يه سوالي !
اقاي اميد تايپيك مخصوص بازي true crime 1 هم هستش؟ :rolleye:

OMID
18-01-2006, 00:09
يه سوالي !
اقاي اميد تايپيك مخصوص بازي true crime 1 هم هستش؟ :rolleye:

نه عزیز بعید میدونم باشه اگر هم باشه خیلی قدیمی باید باشه
شما اگر مشکلی توی بازی دارین میتونین تاپیک جداگانه بزنید
ولی اینم بگم تا چند روز دیگه ورژن بعدی این بازی هم به بازار میاد ;)

prance 2
18-01-2006, 00:21
از شما متشکرم !
اگه میشه یه تایپیک برای اون جدیده بزنید

Crow
18-01-2006, 16:29
امیدجان ممنون از کمکت :) حالا اونجاش گیر کردم که پدرشو میبینه که مرده :rolleye:

OMID
18-01-2006, 16:53
امیدجان ممنون از کمکت :) حالا اونجاش گیر کردم که پدرشو میبینه که مرده :rolleye:

:blink: :blink: :blink:

سلام عزیز خوبی من شما رو کمک نکردم ها اون ساسان عزیز بود که شما رو کمک کردن
من هنوز این بازی رو بازی نکردم :blink:

sAsAn.K
18-01-2006, 18:13
اميد جان خيلي خجالت زدم كردي عزيز
بابا اين حرفا چيه ما مخلص شماييم:);)

prance 2
18-01-2006, 23:47
من در مورد جواب اون Crow جون باید بگم که وقتی رسیدی جای پدرش یک شمشیر جدید بهت میده که باید با اون یکی از
دیوارهایی که مشخص هست خراب کنی
ابتدا دیوارو پیدا کن بعد باید E رو نگداری تا با قدرت دیوارو خراب کنه
همین!!!!!!!!

prance 2
21-01-2006, 11:50
اقاي ساسان عزيز ميخواستم ببينم بازي اين 50cent ورزن کامپیوترش هم هست تو بازار یا نه؟؟؟؟؟؟

kavoshm
23-01-2006, 00:53
مرسی از همه دوستان
کسی اينارو تست کرده؟

Secret baby rattle weapon:
Successfully complete the game under the easy difficulty setting. Take out your dagger and do not have any secondary weapon.
Pause game play, then press [Left] [Left] [Right] [Right] [Up] [Down] [Down] [Up] [Up] [Down].

Secret telephone weapon:
Successfully complete the game under the normal difficulty setting.
Take out your dagger and do not have any secondary weapon. Pause game play,
then press [Right] [Left] [Right] [Left] [Down] [Down] [Up] [Up] [Up] [Down] [Up] [Up] [Down] [Down].

Secret swordfish weapon:
Successfully complete the game under the hard difficulty setting. Take out your dagger and do not have any secondary weapon.
Pause game play, then press [Up] [Down] [Up] [Down] [Left] [Right] [Left] [Right] [Up] [Down] [Up] [Down].

Secret chainsaw weapon:
Take out your dagger and do not have any secondary weapon. Pause game play,
then press [Up] [Up] [Down] [Down] [Left] [Right] [Left] [Right] [Up] [Down] [Up] [Down].

NOTE: As their name suggests hints are not exactly like cheats,
and are usually just simple (but very useful) tips on how you can unlock secret level, features, find hidden areas and such.
Hopefully these will make playing Prince of Persia: The Two Thrones even more entertaining.

Alternate ending sequence
To get the alternate ending, you must collect all the life upgrades.
At the end, you will fight the Dark Prince instead of the Vizier.

Nvidia
25-01-2006, 01:27
سلام.
بچه ها من تو اون قسمت که باید با قول زن ( همون بنفشه که هی میپره) گیر کردم خونشم همه تموم شده ولی نمیمیره. یگی لطفا منو راهنمایی کنه
مرسی

sAsAn.K
25-01-2006, 10:17
پرنس2 جان نه هنوز نیمده فکر نمی کنمم که بیاد;)

WaTeRsTyLeR
25-01-2006, 12:43
اگر پرنس 2 را بازي كرده باشي كشتن زنه برات اسونه بايد سرعتو اروم كني تا فرار نكنه اخرشم كه شمشيراتون به هم قفل ميشه بايد با اخرين سرعتي كه مي تونه شمشير (فكر كنم چپ كليك باشه )بزني تا شمشير بره طرف خودش و بميره .

prance 2
25-01-2006, 12:48
با سلام به اقايوني كه هي به من گير ميدن!
اقای ساسان از شما که رپ هستی بعید بود!
اقاي nvidia شما باید سریع باشید وقتی تقریبا تا نصفه خونشو بگیری شاهزاده تبدیل به شاهزاده تاریکی میشه اونوقت
سریع روی سکوها میپره و شما باید وقتی بهش نزدیک میشی slowmotion کنی و بری بهش ضربه بزنی تا بمیره و همینو تکرار کن
تمام شد
من همین کارو کردم و دفعه اول هم ردش کردم !

sAsAn.K
25-01-2006, 12:53
پرنس2 جون من خودم رپم به صورت خفن!
منم منتظر هستم که بیاد شدیدا ولی توی GameSpot در مورد PC ش چیزی ننوشته;)

prance 2
25-01-2006, 12:57
ایوللللللل داداش از خبرت

Amin
25-01-2006, 13:08
سلام دوستان
بيشتر دقت كنبد
از دادن پستهاي بيهوده و چت مانند و بي‌ربط به موضوع تاپيك جدا خودداري كنيد
پيشاپيش ممنون از توجهتون

WaTeRsTyLeR
25-01-2006, 17:48
سلام اينم لينكه ويديويي بازي.تمام مراحل با ويديو. البته اين خيلي حرفه اي بازي ميكنه ضمنا سايتش اموزش بازيهاي ديگه رو هم داره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nvidia
26-01-2006, 01:22
با سلام به اقايوني كه هي به من گير ميدن!
اقای ساسان از شما که رپ هستی بعید بود!
اقاي nvidia شما باید سریع باشید وقتی تقریبا تا نصفه خونشو بگیری شاهزاده تبدیل به شاهزاده تاریکی میشه اونوقت
سریع روی سکوها میپره و شما باید وقتی بهش نزدیک میشی slowmotion کنی و بری بهش ضربه بزنی تا بمیره و همینو تکرار کن
تمام شد
من همین کارو کردم و دفعه اول هم ردش کردم !
دوست عزیز خونش خالیه خالی شده ولی بازم نمیمیره !!!!!!!!!!1

M E H D I
26-01-2006, 01:29
دوست عزیز خونش خالیه خالی شده ولی بازم نمیمیره !!!!!!!!!!1

سلام

شما وقتي كه آخر كار بهش رسيدي بايد حداقل يك بار اون رو توي قسمتي كه شمشيرها رو به هم فشار ميدن ببرين. براي اين كار هم بايد كليك چپ رو هر چقدر كه مي تونين سريع بزنين. اگه يك بار اين كار رو انجام بدين از اونجا ميفته پايين و ميميره.

Pooryia_khan
26-01-2006, 17:21
من بعد از اجرای ایمیج به مشکل برخوردم و خطا داد و پیغام زیر را نمایش داد:
:
left save the below report details. you will need this data when contacting customer support

left UK : 8HUCM-TJ7Q7-XCSAD-RSHD9-XACGX

LEFT HC : G38E4-KL8TX-ALUJH-334G2-36MHW

LEFT 3.6.10.6;3126:24,21,1F,16,C,183,182,18D,102,0

اگر ممکن است زودتر به من جواب دهید ... :blink:

M E H D I
26-01-2006, 17:40
سلام

ميشه بگين تو كدوم قسمت از نصب بازي اين پيغام رو نشون ميده. لطفا يه عكس هم از پيغام بذارين لطفا.

تشكر

Pooryia_khan
26-01-2006, 17:52
بعد از اجرای آیکن بازی برای شروع بازی

M E H D I
26-01-2006, 18:02
سلام

شما روش نصب بازيهاي StarForce رو ميدونين يا نه؟
آموزش اجراي بازيهاي با قفل starforce

Pooryia_khan
26-01-2006, 18:07
کسی نیست جواب منو بده

Pooryia_khan
26-01-2006, 18:08
بله . من بازی رو نصب کردم و ایمیج بازی را دستکاری کردم . این پیغامو به من داد.

با تشکر

M E H D I
26-01-2006, 18:11
کسی نیست جواب منو بده

سلام

دوست عزيز يه خورده صبر داشته باشين. شما الان ببينين چند تا پست دادين كه كسي به من جواب نميده. اينجا همه سعي مي كنن هر چه زودتر جواب بدن اما اينجوري كه نميشه كه هر 5 دقيقه يك بار يه پست بدين كه چرا جواب نميدين.

ممنون از توجهتون
×××××××××××××××××××

منظور شما از اين كه ميگين ايميج رو دستكاري كردين چيه؟

Pooryia_khan
26-01-2006, 18:22
چشم حتما اما من به این پاسخ نیاز دارم

یعنی بعضی از فایلها مثل اتوران و فایلهای اضلفی را حذف کردم و با پسوند Iso ذخیره کردم

باز هم ببخشید

M E H D I
26-01-2006, 18:30
چشم حتما اما من به این پاسخ نیاز دارم

یعنی بعضی از فایلها مثل اتوران و فایلهای اضلفی را حذف کردم و با پسوند Iso ذخیره کردم

باز هم ببخشید

سلام
خواهش مي كنم. من كه كاره اي نيستم فقط گفتم كه گفته باشم :happy:
خوب شما نبايد اين كار رو مي كردين. بازيهاي استار فورسي دنبال بهانه ميگردن كه اجرا نشن. شما يك بار ديگه بايد نصب كنين و اين بار نبايد چيزي رو حذف كنين. احتمالا شما فايل Protection رو هم حذف كردين و به همين خاطره كه اجرا نميشه بازي شما.

تشكر

Pooryia_khan
26-01-2006, 18:31
ببخشيد اين فايل Protection چه هست و از كجا يشه اونو شناخت ؟

M E H D I
26-01-2006, 18:36
دوباره سلام

شما هيچ فايلي رو نبايد حذف كنين حتي فايل اتوران. فايل Protection هم توي اين بازي با اسم Amir.exe هست.

Pooryia_khan
26-01-2006, 18:44
نمیشه این فایل را هک کرد تا ایمیج رو چک نکنه؟

M E H D I
26-01-2006, 18:46
نمیشه این فایل را هک کرد تا ایمیج رو چک نکنه؟

سلام

قفل استارفورس 3 هنوز كركي نداره. فقط با همون روشهاي سخت افزاري و نرم افزاري ميشه بازي رو اجرا كرد.

Pooryia_khan
27-01-2006, 09:25
آقا ببخشید من دوباره آمدم . نمیشه از روش جایگزینی فایل استفاده کرد . مثلا بجای فایلهای ویدویو که ظرفیت بالا دارند یک فایل با همان اسم و ظرفیت پایین جایگزین کرد .

OMID
27-01-2006, 17:46
آقا ببخشید من دوباره آمدم . نمیشه از روش جایگزینی فایل استفاده کرد . مثلا بجای فایلهای ویدویو که ظرفیت بالا دارند یک فایل با همان اسم و ظرفیت پایین جایگزین کرد .

با سلام و با اجازه مهدی جان
شما به هیچ عنوان نمیتونین ایمیج بازی را دستکاری کنید و هر کار کنین به شما گیر میده :blink:
حتی اگر شما ایمیج بازی رو یک بار دیگه ایمیج بگیرین با پسوند iso باز هم به شما گیر میده
تنها راه برای اجرای بازی استفاده از همین ایمیج موجود هست ;)
موفق باشی :)

sdg_hardware
29-01-2006, 18:08
لطفا اگه زحمتی نیست برام رمز و ترینر بازی رو بزارین. البته اینو هم بگم که دو تا ترینر +4 و +7 رو امتحان کردم ولی جواب ندادن.

M E H D I
29-01-2006, 22:21
با سلام
این دو تا تراینر جدید برای بازی

download trainer 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

download trainer 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید ;)

سلام

كاملا سالم هستن وكار مي كنن. ;)

ashkanbuffon
03-02-2006, 06:41
اشکان جان امیدوارم مشکل شما در مورد فینگلیشی نوشتنتون حل بشه و بتونین فارسی بنویسین چون اینجوری خیلی سخته خوندنش
یک نکته رو خدمت شما و دوستان دیگه عرض کنم که این بازی به علت اینکه dvd بوده منظورم ایمیج بازی هست.
برای همین قفل starforce موقعی که به چک کردن درایوها میپردازه موقعی که شما dvd rom نداشته باشید بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشود واحتیاجی به انجام هیچ کار اضافه ای نیست این موضوع فقط در مورد بازیهایی که اصل آنها هم بر روی dvd منتشر شده صدق میکنه مثلا اگر شما بازی suffering 2 را تهیه کنید چونکه اصل بازی cd هست برای اجرای بازی به مراتب با مشکلات بیشتری برخورد میکنید من هم فکر میکنم که چون شما dvd rom ندارید بازی به راحتی اجرا شده همانطوری که من بدون dvd rom بارها و بارها بازیهایی که اصل آنها dvd هست را اجرا کردم بدون مشکل :laughing:

ولی اگر که شما dvd rom داشتید و بدون هیچ کار اضافه ای بازی اجرا شده که من بعید میدونم اونموقع حرف ساسان عزیز تایید میشه

خیلی مخلصیم ساسان جون ;)
آقا هیچ فرقی نمی کنه. چون من همین سی دیامو دادم به دوستم و نتونست بدون کشیدن کابل اجراش کنه. ولی من فکر میکنم به رازش پی بردم که چرا من راحت تونستم اجراش کنم. من یه سی دی رام دارم و یک سی دی رایتر. سی دی رایترمو روی حالت master گذاشتم و سی راممو روی slave بعدا ایندو رو با یه کابل به هم وصل کردم. که فکر می کنم راز کار اینجا باشه. حالا از بقیه ی بروبچ هم میخوام این کار رو هم یه امتحان بکنن.

ahmads
04-02-2006, 11:19
سلام
من بازي شاهزاده ايراني 3 رو نصب کردم اما بعد از تموم شدن دموي اول بازي کامپيوتر ريستارت مي شه. مي خواستم بدونم علت چيه؟
فکر کنم مشکل از سخت افزار باشه.
مشخصات سيستم :
رم : 512
گرافيک : 256
سي پي يو : پنتيوم 4 , 2000
ٌويندوز : Windows Xp midea Center Edition Service Pack 2
هارد : 60GB
اگه کمک کنین ممنون میشم.

Arash Professional
06-02-2006, 13:13
سلام
من بازي شاهزاده ايراني 3 رو نصب کردم اما بعد از تموم شدن دموي اول بازي کامپيوتر ريستارت مي شه. مي خواستم بدونم علت چيه؟
فکر کنم مشکل از سخت افزار باشه.
مشخصات سيستم :
رم : 512
گرافيک : 256
سي پي يو : پنتيوم 4 , 2000
ٌويندوز : Windows Xp midea Center Edition Service Pack 2
هارد : 60GB
اگه کمک کنین ممنون میشم.
سلام
مال من هم همين مشكل رو داره و هر كاري كردم درست نشد :sad:

mehdi_bjt
06-02-2006, 17:58
سلام

من بعد از نصب بازي براي اينكه مشكل قفل
رو از ميون بردارم كابل سي دي رام رو مي كشم
و سيستم رو دوباره راه اندازي مي كنم.
ولي اين قفل همچنان وجود داره.
ويندوز من SP1 و خودم احتمال ميدم كه بايد از
SP2 استفاده كنم.ولي SP2 رو سيستم من نصب نميشه.
يعني وقتي كه install ويندوز تموم ميشه سيستم قفل مي كنه.
اگه منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم. :sad:

amirpers
07-02-2006, 02:29
سلام

دوست عزیز توضیحات شما خیلی گویا نیست که پس از Install ویندوز قفل می شه یا Install سرویس پک 2 ؟
به هر حال اگر SP2 را جداگانه نصب می کنید و با این مشکل روبرو هستید ، سعی کنید سی دی دیگری تهیه کنید .
و یا حتی المکان از ویندوزی استفاده کنید که خود SP2 داشته باشد .

ashkanbuffon
07-02-2006, 09:36
na........ man az service pack e 1 (SP 1) estefadeh mikonam va kheili rahat va bedoone hich amale ezafe'ee ejra shod. hatta man cable CD-ROM ro ham nakeshidam. ta nasbesh kardam ejra shod.

OMID
07-02-2006, 09:57
سلام

با سلام
طبق راهنمایی هایی که دوستان کردند من هم چند نکته را خدمتتون عرض کنم.
همانطور که اشکان جان گفتند بازی روی ویندوز سرویس پک 1 هم اجرا می شود ولی من مواردی هم دیدم که روی این ویندوز اجرا نشده به خاطر همین هست که شرکتهای تولید کننده گفتند که ویندوز سرویس پک 2 باشه .
پس شما برای اینکه مطمئن بشوید بر روی سرویس پک 2 همانطور که این جان گفتند تست کنید.
یک نکته دیگه اینکه شما برای اجرا کابل تمام سیدی رام و dvd rom هاتون را باید بکشید و فقط یک درایو مجازی که توسط دائمون تولز 4 درست شده را داشته باشید ;)

NINTENDO_DS
07-02-2006, 10:59
اگر ميشه به من هم كمك كنيد بگيد اون رئيس اول بازي كه خيلي هم گنده است رو چه جوري بايد كشت؟ من ps2 دارم و ميرم روي سر يارو مربع رو ميزنم ولي دوباره ميگه مربع رو دير زدي 25 بار اين كار رو كردم ولي جواب نداد چيكار بايد بكنم؟ ممنون

M E H D I
07-02-2006, 11:07
اگر ميشه به من هم كمك كنيد بگيد اون رئيس اول بازي كه خيلي هم گنده است رو چه جوري بايد كشت؟ من ps2 دارم و ميرم روي سر يارو مربع رو ميزنم ولي دوباره ميگه مربع رو دير زدي 25 بار اين كار رو كردم ولي جواب نداد چيكار بايد بكنم؟ ممنون

سلام

وقتي كه شمشير آبي ميشه بايد مربع رو بزنين. نه يك لحظه زودتر نه يه لحظه ديرتر. هر دفعه 3 بار بايد اين كار رو انجام بدين تا چشماش كور بشه. بعد بايد به پاهاش ضربه بزنين تا بيفته بميره.(وقتي يه پاش رو بلند كرد به اون يكي پاش ضربه بزن)

prance 2
07-02-2006, 22:26
البته در حين اسپيد كيل نبايد دست به كليدي بزني!
با اجازه از استادين محترم!!!!!!!!!!

WaTeRsTyLeR
08-02-2006, 18:35
سلام اينم لينكه ويديويي بازي.تمام مراحل با ويديو. البته اين خيلي حرفه اي بازي ميكنه ضمنا سايتش اموزش بازيهاي ديگه رو هم داره .
ميگم اگه از اين لينك استفاده كنيد ديگه مشكلي نخواهيد داشت.

NINTENDO_DS
09-02-2006, 10:56
مرگ موش جان ميگه ابتدا بايد بپري روي پشتش بعد مربع رو بزني ولي يارو كه اصلا پشتش رو به من نميكنه چيكار بايد بكنم تا بپرم روي پشتش؟ ممنون

*hamedkhatar*
09-02-2006, 11:12
NINTENDO_DS جان من ps2 رو نميدونم ولي بايد همون دکمه که تو کامپيوتر E هست رو بزني (موقعي که Speed kill فعال شد )
بعد خودش ميپره روي پشتش شما هيچ دکمه اي رو نميزني تا شمشير آبي شه بعد L-Click رو بزنيد تا ضربه اول رو بزند دوباره هيچي نزنيد تا باز همون کار تکرار شه
بقيش رو خودتون ميفهميد
;)

*hamedkhatar*
09-02-2006, 11:19
آقا تو اين انجمن كلي بحث در مورد اين مرحله شده يه سر بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]×××.html
:rolleye:

خلاف قوانين ويرايش شد

اميد

M E H D I
09-02-2006, 15:56
سلام

قرار نيست اون پشتش رو به شما بكنه. شما از كناره ديوارها برين و سعي كنين يه راهي پيدا كنين تا برين بالا. بعد روي چوب كه صفحه زرد ميشه( حالا زرد زرد هم نشد عيب نداره ها) شما دگمه شروع Speed Kill رو ميزنين. البته نمي دونم تو PS2 اين كليد چيه. وقتي كه پريد اون موقع شما صبر كنين تا شمشير آبي بشه. وقتي شمشير آبي شد مربع رو بزنين. يعني يه لحظه هم ديرتر يا زودتر نزنين. چون شما رو پرت مي كنه

silver
09-02-2006, 20:16
آقا من تو ورژن 3 اين بازيگير كردم يه جا هست يه غوله فك نداره زبونش بيرونه بعد من مي پرم روكمرش اما تا مي پرم منومي ندازه پايين .... بعد پيغام مياد كه زمان مناسب اينكارو نكردي 20بار امتحان كردم اگه كسي جوابشومي دونه بگه! :rolleye:

NINTENDO_DS
09-02-2006, 21:31
سيلور جان پست بالاييت رو بخوني جوابت رو پيدا ميكني ممنون

silver
10-02-2006, 01:14
آخه قضيه اينه كه شما مي گيد شمشير آبي كه شد! اين طرف اصلا شمشير نداره يه خنجر داره كه اونم سفيده ....راستي من با ps2 بازي مي كنما

NINTENDO_DS
10-02-2006, 09:40
خب منظور از شمشير همون خنجره مشكل من هم اينه كه نميدونم دكمه اسپيد كيل كدومه؟ به خدا اولين بازيه كه اينطوري گير كردم هر چقدر خداي جنگ و اويل 4 راحت بودند اين سخته

M E H D I
10-02-2006, 14:23
سلام

اگه درست يادم مونده باشه كليد Speedkill بايد همون مثلث باشه. البته من PS2 ندارما اما يكي از دوستان قبلا پرسيده بودن و من هم رفتم از gamespot نگاه كردم.

silver
10-02-2006, 18:06
سلام

اگه درست يادم مونده باشه كليد Speedkill بايد همون مثلث باشه. البته من PS2 ندارما اما يكي از دوستان قبلا پرسيده بودن و من هم رفتم از gamespot نگاه كردم.

موفق شدمممممم! :biggrin: :thumbsup:
بله همون مثلث اسپيد كيل مي كنه تازه من الان ديدم كه رنگ خنجر عوض مي شه بعد همين كه آبي شد كليد مربع رو مي زني خنجر فرو مي ره بعد يه نور نارنجي مي زنه بيرون بعد هيچ دكمه اي رو نبايد زد وگرنه مي گيره مي ندازه پايين دوباره تا آبي شد مي زني بعد كه دو بار اينكارو كردي ميري سراغ پاهاش و زانوش اونقدر مي زني تا بميره

aghmeysam
10-02-2006, 20:04
لطفا بگید این بازی چجوری سیو میشه برای من گزینه سیو خاموشه؟

M E H D I
10-02-2006, 20:15
سلام

سيو بازي همه جا ممكن نيست. بايد برين و جايي رو پيدا كنين كه بتونين آب بخورين البته نه همه جا.

silver
10-02-2006, 20:47
مرگ موش جان من حالا يه جا ديگه گير كردم .....بعد از اينكه غول ميميره يه محوطه باز هست كه دشمن مرتب مياد بعد يه در اينجاست كه كليدش تو راهرو هستش اما وقتي كليد رو مي زني قبل از اينكه به در برسي خود به خود بسته مي شه ..... اينجارو چه جوري رد كنم؟

aghmeysam
10-02-2006, 20:56
یعنی نیاز به دکمه خاصی نیست آب بخوریم اتوماتیک وار سیو میشه چون تو یه آبشار اب خوردم ولی سیو نکرد؟

M E H D I
10-02-2006, 21:02
مرگ موش جان من حالا يه جا ديگه گير كردم .....بعد از اينكه غول ميميره يه محوطه باز هست كه دشمن مرتب مياد بعد يه در اينجاست كه كليدش تو راهرو هستش اما وقتي كليد رو مي زني قبل از اينكه به در برسي خود به خود بسته مي شه ..... اينجارو چه جوري رد كنم؟

سلام

اگه نمي تونين برسين بايد كليد كند كردن زمان رو بزنين. من دقيقا نمي دونم كجا هستين اما در حالت كلي بايد زمان رو كند كنين تو اين مواقع. با همون دكمه برگشت كند ميشه زمان.

یعنی نیاز به دکمه خاصی نیست آب بخوریم اتوماتیک وار سیو میشه چون تو یه آبشار اب خوردم ولی سیو نکرد؟

نيازي به زدن دكمه خاصي نيست از شما سوال مي كنه و شما Yes رو مي زنين. فقط يه نكته رو من گفتم كه همه جا نه. فقط جاهايي كه سنگي هستن.

M E H D I
10-02-2006, 22:47
سلام دوباره

اين ايميج رو امتحان كنين ببينين كار مي كنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] uMS4wLkVOR0xJU0guTm9EVkQuRml4ZWQuRVhFLnJhcg==

aghmeysam
10-02-2006, 23:17
بابا کجا از من سوال میکنه که yes رو بزنم
من 2 ساعت میشینم بازی میکنم میرم جلو و وقتی از بازی خارج میشم دوباره میام تو بازی باید از اول بشینم بازی کنم.

M E H D I
11-02-2006, 00:16
بابا کجا از من سوال میکنه که yes رو بزنم
من 2 ساعت میشینم بازی میکنم میرم جلو و وقتی از بازی خارج میشم دوباره میام تو بازی باید از اول بشینم بازی کنم.

:blink: :blink: :blink: مگه ميشه آخه؟ بعضي جاها كنار ديوار يه جايي هست واسه آب خوردن. سنگي هم هستن و آب ازشون ميريزه بيرون. شما بايد برين نزديك اونها و راست كليك كنين تا آب بخوره. :blink: وقتي آب خوردنش تموم شد بازي از شما يه سوال مي پرسه كه مي خواين ذخيره بشه يا نه؟ كه مشا هم ميگين بله و بازي سيو ميشه. من بازي رو ندارم اگه دوستان زحمت بكشن و يه عكس بگيرن از اونجاها ممنون ميشم.

hashem_wolf
11-02-2006, 01:17
سلام :biggrin:
اقا كارتگ گرافيكن radeon 9200 atiهست وقتي دمو تموم ميشه ميخاد از رو تخته پاره بپره رو ساحل
سيستم ري بوو ت ميشههه؟!! :ohno: :ohno: :ohno: چراا؟
VGA:128 ati radeon 9200 and final driver and up dat!! :ohno:

aghmeysam
11-02-2006, 03:07
آقا ممنون پیدا کردم اونجای که میگی آب میخوره و سیو کردم

hashem_wolf
11-02-2006, 13:10
اقا كارتگ گرافيكن radeon 9200 atiهست وقتي دمو تموم ميشه ميخاد از رو تخته پاره بپره رو ساحل
:blush: :blink: يكي جواااااااااااب بده؟؟ نبووود؟؟؟

OMID
11-02-2006, 20:16

با سلام
دوست عزیز کارت شما قانونا نباید مشکلی در اجرای این بازی داشته باشه درایور کارتتون هم که آپدیت هست .
ولی برای اطمینان شما با یک کارت دیگه اگر که بتونین بازی رو تست کنین خیلی خوبه
البته این نکته رو هم بگم که بازیها با قفل starforce همین بازی که شما دارین روی بعضی از ویندوزها احتمال ریست کردن هم داره من خودم چند مورد داشتم ;)

hashem_wolf
11-02-2006, 22:15
اقا من چه كارت گرافيگي در حدود 80 تومن!! بخرم كه حداقل تا 1-2سال ديگه از اين مشكلا ت پيش نياد؟؟؟؟

NINTENDO_DS
11-02-2006, 22:32
عجب گيري افتادم از دست اين پرنس يك بار شمشير رو درست زديم از اون موقع تا حالا ديگه نميتونم بزنمش اگر ممكن بگين چه جوري ميتونم دقيق بپرم روي پشتش؟ كاري به قرمز شدن شمشير و كشتن سريع ندارم فقط پرش درست چه زماني بايد باشه؟ ممنون

M E H D I
11-02-2006, 22:52
عجب گيري افتادم از دست اين پرنس يك بار شمشير رو درست زديم از اون موقع تا حالا ديگه نميتونم بزنمش اگر ممكن بگين چه جوري ميتونم دقيق بپرم روي پشتش؟ كاري به قرمز شدن شمشير و كشتن سريع ندارم فقط پرش درست چه زماني بايد باشه؟ ممنون

سلام

كاري نداره آخه. نمي دونم شما چرا اينجاش گير كردين.
از كناره ديوار ميرين تا ميرسين به جايي كه بتونين برين بالا. بعد تا اونجا كه مي تونين بالا برين و برين روي اون چوب و كليد مثلث رو بزنين. ديگه هيچ كليدي رو نزنين. خودش مي پره شاهزاده و ميره رو سر غوله. شما بايد اينجا صبر كنين تا خنجرش آبي بشه اونوقت بايد كليد مربع رو بزنين( دقت كنين كه اگه يه لحظه ديرتر يا زودتر بزنين شما رو پرت مي كنه پايين. فقط يك بار مربع رو بزنين وگرنه بازم شما رو ميندازه پايين.) وقتي يك بار زدين بايد صبر كنين كه دوباره شمشير آبي بشه و دوباره مربع رو بزنين.

اين هم فيلمش:

OMID
12-02-2006, 09:58
اقا من چه كارت گرافيگي در حدود 80 تومن!! بخرم كه حداقل تا 1-2سال ديگه از اين مشكلا ت پيش نياد؟؟؟؟

با سلام
کارت گرافیکی که من پیشنهاد میکنم.
asus N6200
256mb
128bit

این کارت قیمتش فکر میکنم هفتاد و اندی است :)

OMID
14-02-2006, 12:47
دیگه چی بگم خودتون ببینین
همه عکسها 1600*1200 هست ;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg/view/)

WaTeRsTyLeR
15-02-2006, 17:50
اگر اون لينكي كه گزاشتمو امتحان كني چشم بسته هم ميتوني بري.

amirpers
15-02-2006, 19:20
wallpaper های خوبی بودند .ممنون .

silver
15-02-2006, 19:31
من سي دي پرنس آو پرشيا رومي ندازم تو چرخ گوشت! بعد يه هفته تلاش بي وقفه با تمام راهنمايي دوستان زن پرنده بنفش رو نتونستم رد كنم!:grrr:

NINTENDO_DS
15-02-2006, 22:30
اصلا اين بازي به درد نميخوره خدايي حيف خداي جنگ هرچقدر اون راحت بود اين سخته

M E H D I
15-02-2006, 23:15
من سي دي پرنس آو پرشيا رومي ندازم تو چرخ گوشت! بعد يه هفته تلاش بي وقفه با تمام راهنمايي دوستان زن پرنده بنفش رو نتونستم رد كنم!:grrr:

سلام

فيلم اين قسمت رو اگه سرعتت خوبه مي توني از اينجا ببيني.

مشكل فقط اينه كه اينجا بايد خيلي سريع عمل كني.

اصلا اين بازي به درد نميخوره خدايي حيف خداي جنگ هرچقدر اون راحت بود اين سخت

:biggrin: حالا چرا حيف خداي جنگ؟ مگه الان نمي توني بازي كني؟ به خدا اين بازي سخت نيست( البته واسه اونايي كه شماره هاي قبل رو بازي كرده بودن) من خودم يك و نيم روزه تموم كردم( البته در حين اين كه درس هم مي خوندم :blink: ) يه خورده دقت و سرعت عمل ميخواد اين بازي. همين

موفق باشين و اميدوارم خسته نشين از اين بازي خوب ;)

Hossein_Bahal
16-02-2006, 03:03
اخه كجاي اين بازي سخته ؟

من كه تا حالا بازي پرنس 1 و 2 رو از نزديك نديدم دارم با شماره 3 به طرز زيادي حال ميكنم .

واقعا كه اخر بازيه . ميخواستم بدونم كه 1 و 2 هم به اندازه شماره 3 بازي قشنگ هستن ؟

دوست عزي اول يه خورده زنه رو بزن تا يه ذره كه از خونش كم شد نفس خبيث تو وارد بازي ميشه . ( از دفاع با كليك راست زياد استفاده كن . )

بعد كه تبديل به نفس خبيث شدي زنه فقط به اين طرف و اون طرف ميپره . تو هم دنبالش برو و وقتي بهش رسيدي يه كليك كوچولو رو دكمه R بزن تا زمان اهسته بشه و زنه ديگه نميتونه فرار كنه و تا ميخوره بهش ضربه بزن . ;) ;)

silver
16-02-2006, 04:18
دوست عزيز .... من با ps 2 بازی می کنم همه اینکارها رو هم کردم خون طرف هم تموم شده اونجا که شمشیرهاشون قفل می شن هم تند تند مربع رو می زنم اما چند دقیقه ای اینها به شمشیر هم فشار میارن آخرشم زور اون می چربه منو پرت می کنه پایین .... فکر کنم بیشتر از 50 بار این مرحله رو امتحان کردم! هیچ مدله نمی شه!

M E H D I
16-02-2006, 13:56
سلام

تو جواب حسين جان بايد بگم كه نسخه هاي قبلي اين بازي حتي بهتر از اين هم بودن( اين رو ميشه از امتياز سايتها هم فهميد).

نسخه 1 كه واقعا از لحاظ داستان و گيم پلي لنگه نداشت. اما نسخه 2 يه چيز ديگه ست و واقعا محشره. من خودم 3 بار تموم كردم اما بازم اگه وقت كنم بازي مي كنم. نسخه 1 يه دونه عيب كوچولو داشت و اون هم اين بود كه زياد حركت تركيبي نداشت و جنگش قشنگ نبود. اما نسخه دوم واقعا يه چيز تاپ بود كه هم حركاتش بهتر بود هم گرافيكش و هم صداگذاريش كه واقعا چند برابر بهتر از شماره سوم بود.

Prince of Persia: The Sands of Time=====> 2 CD
Prince of Persia: Warrior Within=====> 3 CD
Prince of Persia: The Two Thrones=====>3 CD

حتما امتحان بكنين ;)

WooKMaN
16-02-2006, 14:36
حالا كسايي مثل من كه اصلا تا حالا اين بازي رو نديدن بايد چي بگن ؟

OMID
16-02-2006, 14:46

:blink: :blink: :blink:

خب شما نمیخواد چیزی بگید :laughing:
دلیل این پست شما هم برای من سوال شده ؟

*hamedkhatar*
16-02-2006, 21:57
رامبود جون فقط ميتونم بگم كه نصف عمت بر فناست
اگه ميخواي بگو تا بازي رو برات بفرستم يا برو بخر

Hossein_Bahal جان حتما برو قسمت دو رو بازي كن كه خيلي محشره
من پنج بار اون رو تموم كردم ولي سه رو فقط دو بار بازي كردم
:laughing: :rolleye:

ramin-ahmadi
17-02-2006, 01:43
کسی کرک بازی رو داره ؟ اگه قبلا گفتید دوباره بزارید چون گشتن 40 صفحه خیلی سخته

Yizi
17-02-2006, 04:11
من بازي رو ندارم
نميدونم شما هم ديدين و آيا واقعا كركه يا نه!!! :
AT YOUR OWN RISK!!! :rolleye:
Crk Prince of Persia The Two Thrones 1.0 ENGLISH NoDVD Fixed EXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .Fixed.EXE.rar)
~ 5 MB

Hossein_Bahal
19-02-2006, 01:01
بالاخره بعد از 10 روز بازي رو تموم كردم . :blush: :blush:

البته نخندين كه چرا اينقدر دير چون تا حالا نه پرنس 1 و 2 رو بازي كرده بودم و نه از رمز و ترينر استفاده كردم .

ولي در كل باهاش حال كردم . :) :)

un4giv3n
27-03-2006, 12:49
من يك مشكل دارم! الان يه جايي ام كه ميدونم كجا برم! بزاريد براتون اون محل رو توصيف كنم!
بعد از اون زنه كه ميپره اينور اونور! خانم شاهزاده پرنس رو در حالت سند مانستر( همون كه زنجير داره) ميبينه و قهرميكنه ميره!
بعد با پرنس رفتم جلو، رسيدم به يك بن بست! سمت چپ يك پنجره مانندي بود كه ازش رفتم تو.
اونجا كفش پره آب بود و پرنس به حالت اول برگشت،
حالا اين اتاق! وقتي پشتم به دره! يك چيزي در انتهاي چپ ديده ميشه كه شبيه يك سكو هست كه روش يك صليب نصب شده باشه!
وقتي ميرم روي سكو ميتونم روي ديوار بدوم و قتي ميپرم يك لبه رو ميگيره، ميرم بالا، يك دسته هست كه وقتي ميچرخونيش يك پنجره بسته ميشه! دفعه اول كه ميچرخونمش يك چيزي مثل ضامن از كنار سكو ميره پايين ولي در دفعات بعد اين اتفاق نميوفته.
بالا رو كه نگاه ميكنم يك طبقه ديگه هست كه روش دو نفر قدم ميزنن.
ديگه نميدونم كجا برم!

M E H D I
27-03-2006, 14:09
من يك مشكل دارم! الان يه جايي ام كه ميدونم كجا برم! بزاريد براتون اون محل رو توصيف كنم!
بعد از اون زنه كه ميپره اينور اونور! خانم شاهزاده پرنس رو در حالت سند مانستر( همون كه زنجير داره) ميبينه و قهرميكنه ميره!
بعد با پرنس رفتم جلو، رسيدم به يك بن بست! سمت چپ يك پنجره مانندي بود كه ازش رفتم تو.
اونجا كفش پره آب بود و پرنس به حالت اول برگشت،
حالا اين اتاق! وقتي پشتم به دره! يك چيزي در انتهاي چپ ديده ميشه كه شبيه يك سكو هست كه روش يك صليب نصب شده باشه!
وقتي ميرم روي سكو ميتونم روي ديوار بدوم و قتي ميپرم يك لبه رو ميگيره، ميرم بالا، يك دسته هست كه وقتي ميچرخونيش يك پنجره بسته ميشه! دفعه اول كه ميچرخونمش يك چيزي مثل ضامن از كنار سكو ميره پايين ولي در دفعات بعد اين اتفاق نميوفته.
بالا رو كه نگاه ميكنم يك طبقه ديگه هست كه روش دو نفر قدم ميزنن.
ديگه نميدونم كجا برم!

سلام

من متاسفانه الان بازي رو ندارم. شما يه لطفي بكن و اسم اون مرحله رو به همراه اسم منطقه بهم بگو اگه تونستي. البته فكر كنم اسم مرحله رو خوم پيدا كردم اما دقيقا نمي دونم درسته يا نه. The Plaza هست فكر كنم. اگه بتونين يه اسم هم از منطقه برام گير بيارين از سايت براتون ترجمه مي كنم. ;)

BABI_ESHGHY
27-03-2006, 15:44
وقتی اون لبه کناریه اومد پایین تو باید اون جعبه رو هل بدی و بزاری جلویه همون جایی که با چرخوندن اون اهرم درش باز میشه بعد بپر به طرف همون دیوار روبروت که دیوار می گیره بعد برو بالا
البته فکر کنم اینجور باشه چون من این بازی رو خیلی وقته تموم کردم

un4giv3n
27-03-2006, 18:09
مرگه موض جان ممنونم كه انقدر به فكر همه هستي! تو نبودي چيكار ميكرديم؟؟؟؟ بازم مرسي!
آقاي عشقي! ممنون از راهنمائيتون! ولي مگه با رايت كليك نبايد جعبه رو بگيرم؟ رايت كليك ميزنم ميره بالاش!!!

M E H D I
27-03-2006, 18:27
مرگه موض جان ممنونم كه انقدر به فكر همه هستي! تو نبودي چيكار ميكرديم؟؟؟؟ بازم مرسي!
آقاي عشقي! ممنون از راهنمائيتون! ولي مگه با رايت كليك نبايد جعبه رو بگيرم؟ رايت كليك ميزنم ميره بالاش!!!

سلام

شما يه خورده با فاصله كنار جعبه بايستين. بعد اول راست كليك رو نگهدارين بعد جهت ها رو بزنين. اگه اول جهت ها رو بزنين ميره روش. ;)

un4giv3n
28-03-2006, 14:53
مرگ موش عزيز! ميشه يك راهنما براي بازي (انگليسي يا فارسي) معرفي كنيد؟ ممنون ميشم.

M E H D I
28-03-2006, 16:56
سلام

اين سايتها رو ببينين. اينجا بهتريناشه:

اولي به صورت فيلم نشون ميده و دومي متن هست. ;)

un4giv3n
29-03-2006, 23:39
عذر ميخوام كه دير جواب ميدم. خيلي ممنون. اميدوارم بقيه هم استفاده كنند!
دكمه تشكر هم كه الحمداالله نداريم! پس! مرسسسسسسسسسسسسسي!

un4giv3n
04-04-2006, 14:05
آقايون!اين دو تا غول بيشاخ و دم! كه قرمزند! و دورمون هم آتيشه رو چه جوري ميشه كشت؟
اون كه شمشير داره! مياد بزنه در ميرم! شمشيرش گير ميكنه! 3 يا 4 تا ميزنمش! و دوباره همين تكرار ميشه.....
400 باز زدمش! چرا نميميره؟ در شمن اين لايف بار(نوار جان) هم نشون داده نميشه كه بفهمم ميخوره يا نه!
اشتباه ميزنمش؟

M E H D I
04-04-2006, 14:35
آقايون!اين دو تا غول بيشاخ و دم! كه قرمزند! و دورمون هم آتيشه رو چه جوري ميشه كشت؟
اون كه شمشير داره! مياد بزنه در ميرم! شمشيرش گير ميكنه! 3 يا 4 تا ميزنمش! و دوباره همين تكرار ميشه.....
400 باز زدمش! چرا نميميره؟ در شمن اين لايف بار(نوار جان) هم نشون داده نميشه كه بفهمم ميخوره يا نه!
اشتباه ميزنمش؟

سلام

در مورد اين دو تا غول بايد بگم كه يكي از سخت ترين قسمت هاي بازي هست. البته اگه روش رو بدونين زياد هم سخت نيست.

براي اين كه اين دو تا رو شكست بدين بايد فقط به طرف اوني كه شمشير دستشه برين. چند بار به اوني كه شمشير دستشه ضربه بزنين. البته اون چيزيش نميشه يعني دفاع مي كنه. اما دوستش كه تبر دستشه مياد به اون كمك كنه ولي تبرش گير مي كنه تو زمين. حالا وقتشه. برين و هر چي مي تونين به اوني كه تبر داره ضربه بزنين. در اين ضمن بايد مواظب شمشيريه باشين چون اون هم از دوستش دفاع مي كنه. بعد كه شمشيرش رو در آورد باز هم اين عمل رو تكرار كنين. بعد از 3 بار (البته دقيق يادم نيست) كه اين عمل رو تكرار كردين در بار آخر از شما خواسته ميشه كه speed kill رو شروع كنين. بنابراين شما هم e رو بزنين تا وارد speed kill بشين. بعد باز هم بايد عمل قبلي رو تكرار كنين تا باز هم speed kill كنين. اگه درست يادم مونده باشه اين بار ديگه تموم ميشه و غولها ميميرن.

اگه نتونستين بگين تا آدرس سيوي كه براي يكي از دوستان بازي كرده بودم رو بذارم. :)

un4giv3n
04-04-2006, 14:41
آقا مرسي! يه لطفي سيوشو بزار! ديگه خستم كردن! فقط اگر ميشه خيلي جلوتر نباشه!
يك چيز ديگه! من بازيم ماله تكين هست.
بايد سيدي رام رو دربيارم تا بازي بياد! راهي نداره كه درش نيارم!؟!؟؟ خيلي سخته!
يك چيز ديگه هم هست! من وقتي شمشير ميزنم صفحه تار ميشه!!!!!!!!!! موقتي هست البته! چرا؟
ممنون!

M E H D I
04-04-2006, 16:04
سلام

اين سيو بازي:

اين سيو درست بعد از همون قسمت هست. اما يه فيلم باحال رد شده. حتما با bink نگاه كنين بهش كه از دستتون نره. :happy:

مشكل دوم شما مربوط هست به قفل استارفورس:

آموزش اجراي بازيهايي كه داراي قفل استارفورس 3 هستند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشكل سوم هم فكر كنم از گرافيك شما هست. كيفيت بازي رو كم كنين احتمالا مشكل حل بشه.

un4giv3n
05-04-2006, 19:49
آقاي مرگ موش! با بينك نگاه كنم؟؟!!؟؟ يعني چي؟

M E H D I
05-04-2006, 21:47
سلام

بله. اين برنامه رو بگيرين. با اين برنامه مي تونين فايلهاي ويديويي خيلي از بازيها رو مستقيما و بدون رفتن به بازي ببينين:

un4giv3n
06-04-2006, 12:32
چه جالب! ممنونم! كار ميكنه.!
مرسي
عذر ميخوام!
اين فايل هاي ويدئو كجان؟ توي فولدر ويدئو فقط چند تا فايل كلي(مثل لوگوي اول و دموي گيم اور و....) هست و آرتورك و آپگريد.
ولي دمو هايي مثل صحنه قتل كايلينا و...... كجان؟
بازم ممنون

M E H D I
06-04-2006, 14:38
مرسي
عذر ميخوام!
اين فايل هاي ويدئو كجان؟ توي فولدر ويدئو فقط چند تا فايل كلي(مثل لوگوي اول و دموي گيم اور و....) هست و آرتورك و آپگريد.
بازم ممنون

سلام

والا دقيق يادم نيست. اما توي پوشه بازي به دنبال فايلهاي bik بگردين پيدا مي كنين.

un4giv3n
06-04-2006, 19:14
فايلهاي دات بيك زيادن. يكسري شون حجمشون كمه و اجرا نميشن. بقيه هم ماله هموناست كه گفتم!
مثل اين:
You Have Gaind 100 Sand Tank
و....
؟
نظري نداريد؟

M E H D I
06-04-2006, 20:25
سلام

من الان نصب ندارم بازي رو كه آدرس دقيق بدم.:sad: شما يكي يكي امتحان كنين:biggrin: ضرري كه نداره. چند تا هم فيلم كه آخر بازي براتون باز ميشه و جزو بازي نيست هم اونجا هستن كه خيلي جالب هستن. من كه همه فايلهاي Bik رو ديدم. شما هم ببينين ضرري نداره.

OMID
06-04-2006, 23:49
مرسي
عذر ميخوام!
بازم ممنون

با اجازه مهدی جان
اگه درست گفته باشم آدرس فایلها اینجاست.

Ubisoft\Prince of Persia T2T\Video\Cine

M E H D I
07-04-2006, 00:02
با اجازه مهدی جان
اگه درست گفته باشم آدرس فایلها اینجاست.

Ubisoft\Prince of Persia T2T\Video\Cine

ممنون اميدجان

كاملا درسته. دقيقا همينجاست.;)

R e Z a
15-04-2006, 03:47
موفق شدمممممم! :biggrin: :thumbsup:
بله همون مثلث اسپيد كيل مي كنه تازه من الان ديدم كه رنگ خنجر عوض مي شه بعد همين كه آبي شد كليد مربع رو مي زني خنجر فرو مي ره بعد يه نور نارنجي مي زنه بيرون بعد هيچ دكمه اي رو نبايد زد وگرنه مي گيره مي ندازه پايين دوباره تا آبي شد مي زني بعد كه دو بار اينكارو كردي ميري سراغ پاهاش و زانوش اونقدر مي زني تا بميره

سلام
من وقتي صحنه آهسته مي شه مي رم روش و شمشير كه ابي مي شه مي زنمش . ولي وقتي كه يه بار زدمش ديگه شمشير آبي نمي شه .
من مثلث رو نگه مي دارم بعد وقتي پريد مربع رو مي زنم . حالا تو اين لحضه دستم رو از روي مثلث بايد بردارم يا نگه دارم ؟؟؟مربع رو يه بار بزنم يا نگه دارم /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا يكي دقيق توضيح بده .

M E H D I
15-04-2006, 14:01
سلام
من وقتي صحنه آهسته مي شه مي رم روش و شمشير كه ابي مي شه مي زنمش . ولي وقتي كه يه بار زدمش ديگه شمشير آبي نمي شه .
من مثلث رو نگه مي دارم بعد وقتي پريد مربع رو مي زنم . حالا تو اين لحضه دستم رو از روي مثلث بايد بردارم يا نگه دارم ؟؟؟مربع رو يه بار بزنم يا نگه دارم /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا يكي دقيق توضيح بده .

سلام رضاجان

وقتي كه صحنه آهسته ميشه و شما وارد Speedkill ميشين، بايد صبر كنين تا شمشير شاهزاده آبي بشه. درست همون لحظه كه شمشير آبي شد شما بايد مربع رو بزنين اگه اشتباه نكنم. اون هم فقط يك بار و سريع هم دستتون رو بردارين از روش و منتظر بمونين چند لحظه. ممكنه اين چند لحظه يه خورده طولاني بشه اما باز هم شما نزنين. فقط چشمتون به شمشير شاهزاده باشه. وقتي كه آبي شد همون لحظه يك بار ديگه ميزنين مربع رو و باز هم منتظر مي مونين. اولين بارش سخته كه عادت كنين به اين حالت مبارزه اما بعدش راحت ميشه. تقريبا ميشه گفت همه غولها رو بايد به اين روش بكشين.

اگر يك لحظه ديرتر يا زودتر بزنين مربع رو يعني زماني كه شمشير آبي نيست بزنين، شما رو پرت ميكنه پايين و بايد باز هم از اول شروع كنين. يه خورده دقت و تمرين مي خواد.

اميدوارم موفق بشين. ;)

R e Z a
15-04-2006, 19:44
مهدی جان ممنون
در واقع این طوری شد که مربع رو که می زنم دوباره باید دستم رو روی مربع نگه دارم تا بزنه روی سرش تا می یاد منو با دستش بگیره باید مربع رو ول کنم و بعد دوباره بگیرم . 3 ثانیه بگیر 1 ثانیه ول کن
بعد از 1000 بار تونستم ردش کنم مرسی

Aidin_ONLINE
21-04-2006, 11:24
در قسمتي كه يك غول بزرگ در داخل يك ميدان نبرد دايره اي شكل هست گير كردم كمكم كنيد
چه طوري اونو بكشم

M E H D I
21-04-2006, 11:41
در قسمتي كه يك غول بزرگ در داخل يك ميدان نبرد دايره اي شكل هست گير كردم كمكم كنيد
چه طوري اونو بكشم

سلام

ميرين به سمت چپ يا راست. از هر طرف كه برين يه راه هست به بالا. از اون راهها خودتون رو برسونين روبروي غوله. كليد E رو بزنين تا speedkill شروع بشه. وقتي شمشير آبي شد كليك كنين( نه زودتر نه ديرتر) وقتي كه يك بار زدين باز هم صبر كنين تا دوباره شمشير آبي بشه. باز هم وقتي شمشير آبي شد كليك كنين. 3 بار بايد اين كار رو تكرار كنين تا يه چشمش كور بشه. بعد به اون يكي طرف برين و از اون طرف هم يه بار همين كارها رو تكرار كنين. بعد كه دو تا چشمش كور شد برين و به پاهاش ضربه بزنين. وقتي يه پاش رو بلند كرد اون يكي پاش رو هم بزنين. باز هم بايد speedkill كنين.( البته مطمئن نيستم اين تيكه رو)

Aidin_ONLINE
21-04-2006, 12:08
ممنون همشهري

Mirage
21-04-2006, 12:18
قصد خرید بازی دارم
می خواستم بدونم بازی چه طوره جالبه یا نه؟
شماره یکش خیلی خوشم امد ولی شماره 2 یکنواخت و تاریک بود، اگر باید کابل رو بکنم که قیدش رو بزنم.

Amin
21-04-2006, 13:44
اگر باید کابل رو بکنم که قیدش رو بزنم.
سلام
متاسفانه بازي به همين شكل اجرا ميشه :sad:

Arash Professional
22-04-2006, 16:09
سلام به همه بروبچس.آقا اين پرنس بالاخره اومد.بعد دموي اولش سيستم ريست ميشد.هر كاري كردم درست نشد تا يه سيدي
وار كرفت 3 مال شركت دارينوس خريدم توش دو تا درايور كارت گرافيگ داشت.مال ATI رو نصب كردم درست شد.
اسم درايوره Omega بود.الان رسيدم به اون دو تا غول شمشيري و تبري.

Aidin_ONLINE
22-04-2006, 17:17
لطف كنيد سيو بعد از غول عظيم الجثه را بزاريد من كه نتونستم ردش كنم
لطفا كمي سري

M E H D I
22-04-2006, 17:21
لطف كنيد سيو بعد از غول عظيم الجثه را بزاريد من كه نتونستم ردش كنم
لطفا كمي سري

سيو كامل بازي:

Mirage
07-05-2006, 19:55
از كشتن سريع كه استفاده مي كنم لغت ميزنن زيرم و جز مورد اول ديگه نتونستم از كويك كيل استفاده كنم قضيه چيه؟

M E H D I
07-05-2006, 21:29
از كشتن سريع كه استفاده مي كنم لغت ميزنن زيرم و جز مورد اول ديگه نتونستم از كويك كيل استفاده كنم قضيه چيه؟

سلام

راستش من زياد نفهميدم منظورتون چيه :blink: اما اگه منظورتون طريقه speedkill هست بايد بگم كه شما زودتر از زماني كه بايد كليك كنين، كليك مي كنين. باز هم ميگم. فقط زماني كه شمشير آبي شد. نه زودتر نه ديرتر. وقتي كه اولين بار شمشير آبي شد و شما كليك كردين ديگه بايد منتظر بمونين تا دوباره شمشير آبي بشه. وگرنه شما رو پرت مي كنه.

Mirage
08-05-2006, 17:59
بعد از اينكه غول اول رو كشتم افتادم توي چاله و تبديل به شاهزاده تاريكي شدم.
يك در هست كه با زنجير بازش ميكنم ولي به محض انكه ميرم به طرفش بسته ميشه چه كار كنم؟

در ضمن با تشكر از مرگ موش

M E H D I
08-05-2006, 21:46
بعد از اينكه غول اول رو كشتم افتادم توي چاله و تبديل به شاهزاده تاريكي شدم.
يك در هست كه با زنجير بازش ميكنم ولي به محض انكه ميرم به طرفش بسته ميشه چه كار كنم؟

در ضمن با تشكر از مرگ موش

خوب بايد سريع باشين. راهي غير از اون نداره. يادم نيست كه مي تونين زمان رو كند كنين اونجا يا نه. اگه مي تونين زمان رو كند كنين و برين. اگه نميشه نزديك در جلو رو نگهدارين و پرش رو بزنين تا سريع بپره. راه ديگه اي نداره.

Mirage
08-05-2006, 23:00
اشتباه کردم.
موقعی که سنگ رو می کشیم بیرون باید سریع ولش کنیم و بریم من اشتباها چند لحظه نگرش میداشتم.

mehdiney navaz
17-05-2006, 15:39
سلام .اقا ما هرکاری کردیم نتونستیم .اون دو تا غوله تبر یکیش گیر میکنه رو رد کنیم سیو بازیهام که چند پست بالاتره دانلود کردم کدوم یکیش برای اون قسمت و کجا باید کپی پست کنم.؟

M E H D I
17-05-2006, 15:51
سلام .اقا ما هرکاری کردیم نتونستیم .اون دو تا غوله تبر یکیش گیر میکنه رو رد کنیم سیو بازیهام که چند پست بالاتره دانلود کردم کدوم یکیش برای اون قسمت و کجا باید کپی پست کنم.؟

محل سيو اينجاست:

اين پوشه مخفي هست :)

mas3510
28-05-2006, 18:45
سلام
اينطور كه از اسكرين شات هاي بازي مشخصه مثل اينكه اين بازي گرافيكش به اندازه ورژن قبلي اون نيست ( منظورم ورژن Warrior Within)
مي خواستم يكي از دوستاني كه اين بازي را بازي كرده بگه واقعا اينجوريه
مرسي

M E H D I
28-05-2006, 21:10
سلام
اينطور كه از اسكرين شات هاي بازي مشخصه مثل اينكه اين بازي گرافيكش به اندازه ورژن قبلي اون نيست ( منظورم ورژن Warrior Within)
مي خواستم يكي از دوستاني كه اين بازي را بازي كرده بگه واقعا اينجوريه
مرسي

سلام

بازي از موتور نسخه دوم استفاده مي كنه به همين خاطر گرافيك همون هست. اما در كل بازي نسخه دوم بهتر از اين بود و جالبتر هم بود. اما اين بازي هم ارزش بازي كردن رو داره و بهتره براي اين كه ببينين داستان 3 قسمت چطوري باهم مربوط ميشن اين بازي رو هم امتحان كنين.

mas3510
29-05-2006, 17:44
ممنون آقا مهدي
فقط يه سوال ديگه
تعداد مرحله هاش چه جوريه. مثل اينكه با توجه به حرف هايي كه بچه هاي همين اتاق زدن خيلي كوتاهه
مرسي از زحمتتون

M E H D I
29-05-2006, 21:39
ممنون آقا مهدي
فقط يه سوال ديگه
تعداد مرحله هاش چه جوريه. مثل اينكه با توجه به حرف هايي كه بچه هاي همين اتاق زدن خيلي كوتاهه
مرسي از زحمتتون

بله نسبت به شماره هاي اول و دوم مخصوصا شماره اول كوتاهه. ;)

Marmoulak
02-06-2006, 10:05
ا سلام

حالا که CD ‌بازی prince of persia3 رو با هزار دردسر نصب کردم بازی اجرا شد .ولی حالا شانس منو می بینین دوستان!!!

پارسال که کارت گرافیک خودم رو عوض کردم یه کارت گرافیک 128 G-force گرفتم.
این کارت گرافیک خیلی خوب بود و حتی بازی DOOM3 رو به راحتی می کشید و من باری می کردم.
ولی بعضی از بازی های قدیمی مثل:Driver3- Generals- X_Men 2 تو دموی اول که پخش می کرد (یعنی تو اون دموی که آرم شرکت سازنده بازی و ... ) گیر می کرد. یعنی این قدر آروم آروم آروم
می خوندش تا مجبور می شدم سیستم رو Restart بدی و قید اون بازی رو بزنم .

و حالا از شانس بد من دموی اول بازی POP3 که تو کشتی هستن و می خوان بهشون حمله کنند و اتفاقات شروع میشه آروم آروم می خونش و مجبور هستم که خارجش کنم.

دوستان اگه می خواین بگین ویندوز رو عوض کنین از پارسال تا حالا اندازه موهای سرم ویندوز عوض کردم. اگه می خواین بگین درایور جدید کارت گرافیک G-force که تازه اومدن اونو دانلود کنین و نصب کنین اونو هم دانلود و هم نصب کردم ولی درست نشد که نشد. ویندوز من هم SP2 هست.

جون من هر طوری هست کمکم کنید این مشکل رو حل کنم .آخه من عشق به این بازی POP دارم.

با تشکر

Amin
02-06-2006, 11:32
سلام
من بازي رو با كارت Geforce 4 - 128 MB اجرا كردم هچ مشكلي نداشت
دموهاش هم خوب و روون پخش ميشد

Marmoulak
02-06-2006, 20:34
سلام

سلام امین جان

حالا من که این مشکل رو دارم یه فکری برام کن.

ahmadagah
03-06-2006, 12:08
سلام من در مرحله اي كه پرنس 3 كه با يك زن ميجنگه گير كردم نمي دونم چطور از بين ميره تمام خط قرمز هم خالي ميشه ولي نميدونم چرا نمي ميره لطفا" منو راهنمائي كنيد. مرسي

kkain-blood
03-06-2006, 12:42
ا سلام

حالا که CD ‌بازی prince of persia3 رو با هزار دردسر نصب کردم بازی اجرا شد .ولی حالا شانس منو می بینین دوستان!!!

پارسال که کارت گرافیک خودم رو عوض کردم یه کارت گرافیک 128 G-force گرفتم.
این کارت گرافیک خیلی خوب بود و حتی بازی DOOM3 رو به راحتی می کشید و من باری می کردم.
ولی بعضی از بازی های قدیمی مثل:Driver3- Generals- X_Men 2 تو دموی اول که پخش می کرد (یعنی تو اون دموی که آرم شرکت سازنده بازی و ... ) گیر می کرد. یعنی این قدر آروم آروم آروم
می خوندش تا مجبور می شدم سیستم رو Restart بدی و قید اون بازی رو بزنم .

و حالا از شانس بد من دموی اول بازی POP3 که تو کشتی هستن و می خوان بهشون حمله کنند و اتفاقات شروع میشه آروم آروم می خونش و مجبور هستم که خارجش کنم.

دوستان اگه می خواین بگین ویندوز رو عوض کنین از پارسال تا حالا اندازه موهای سرم ویندوز عوض کردم. اگه می خواین بگین درایور جدید کارت گرافیک G-force که تازه اومدن اونو دانلود کنین و نصب کنین اونو هم دانلود و هم نصب کردم ولی درست نشد که نشد. ویندوز من هم SP2 هست.

جون من هر طوری هست کمکم کنید این مشکل رو حل کنم .آخه من عشق به این بازی POP دارم.

با تشکر
دوست عزيز مشخصات ديگه سيتم شما چيه؟ مثلا cpuيا motherboardشما agp4يا agp8يا pciexpress در ضمن رم سيستم چقدره؟

NFSMW
03-06-2006, 13:35
سلام من در مرحله اي كه پرنس 3 كه با يك زن ميجنگه گير كردم نمي دونم چطور از بين ميره تمام خط قرمز هم خالي ميشه ولي نميدونم چرا نمي ميره لطفا" منو راهنمائي كنيد. مرسي
براي كشتن زنه وقتي خونش كم ميشه زمانو رو كند كن بعد به اون حمله كن يه 3. 4 بار كه اين كارو كردي شمشير به شمشير ميشن كه تند تند كليد حمله رو بزن تا كشته بشه

Marmoulak
03-06-2006, 23:24
دوست عزيز مشخصات ديگه سيتم شما چيه؟ مثلا cpuيا motherboardشما agp4يا agp8يا pciexpress در ضمن رم سيستم چقدره؟

سلام دوست عزیز اینم مشخصات سیستم :

در ضمن مادربورد من MSI K7N2 هست.

با تشکر

kkain-blood
04-06-2006, 00:15
كارت گرافيك 5200 كارت قويي نيست ميشه گفت خيلي هم ضعيفه براي بازيهاي جديد اصلا جوابگو نيست كار خاصي نميشه انجام داد من فقط ميتونم 2 تا راه رو بگم باسه اون دمو شايد درست شه ولي فكر نميكنم
اول اينه اگه برنامه سنگيني روي سيستمت هست مثلا officeپاكش كن بعد امتحان كن
دوم اينكه

kkain-blood
04-06-2006, 00:20
كارت گرافيك 5200 كارت قويي نيست ميشه گفت خيلي هم ضعيفه براي بازيهاي جديد اصلا جوابگو نيست كار خاصي نميشه انجام داد من فقط ميتونم 2 تا راه رو بگم باسه اون دمو شايد درست شه ولي فكر نميكنم
دوم اينكه resolution systemرو بزار روي800.600 resolution بازي رو هم رو همين مقدار بزار
بازم ميگم ممكنه با اين كارها هم جواب نده پس اگه به برنامه خاصي احتياج داري به خاطر اين بازي اكش نكن ديگخ خودت ميدوني!
در ضمن ميتوني اون دموي اول بازي رو تو همون folderكه بازي رو نصب كردبي ببيني امتحان كني چه جوري اجرا ميشه!

PlayStation3
04-06-2006, 00:24
you are a good boy

Marmoulak
04-06-2006, 05:21
دوم اينكه resolution systemرو بزار روي800.600 resolution بازي رو هم رو همين مقدار بزار
بازم ميگم ممكنه با اين كارها هم جواب نده پس اگه به برنامه خاصي احتياج داري به خاطر اين بازي اكش نكن ديگخ خودت ميدوني!
در ضمن ميتوني اون دموي اول بازي رو تو همون folderكه بازي رو نصب كردبي ببيني امتحان كني چه جوري اجرا ميشه!

سلام دوست عزیز دوست عزیز

نه این روشresolution رو اجرا کردم. کار نمی کنه. ولی شما می گین که این کارت گرافیک ضعیف هست در صورتی که آقا امین اینو میگن:

سلام

در ضمن من با این کارت گرافیک بازی DOOM3 رو خیلی راحت بازی کردم.

با تشکر

M E H D I
04-06-2006, 11:46
من كارت گرافيكم GeForce FX5500 256MB DRam هست كه توي دموهاي اين بازي مشكل داشت. توي بازي اين مشكلات وجود نداره.

Marmoulak
04-06-2006, 18:25
من كارت گرافيكم GeForce FX5500 256MB DRam هست كه توي دموهاي اين بازي مشكل داشت. توي بازي اين مشكلات وجود نداره.

سلام دوست عزیز

من چی میگم شما چی میگین!!!!!

من میگم این قدر تو دمو گیر می کنه که دیگه مجبور میشم خارجش کنم . یعنی رنگ بازی رو هم نمی تونم ببینم.
من به مدت 20 دقیق گذاشتمش فقط تونست نزدیک 15 ثانیه اول دمو رو ببره.

saeid1733
07-06-2006, 16:23
آقا من این 2 تا غول رو نمیتونم بکشم): چیکار کنم؟

M E H D I
07-06-2006, 23:13
آقا من این 2 تا غول رو نمیتونم بکشم): چیکار کنم؟

اگه منظورتون اونهايي هست كه يكيشون شمشير داره و يكيشون تبر:

به اوني كه دستش شمشير داره حمله كنين البته اون هيچ آسيبي نمي بينه. اما دوستش كه تبر داره مياد تا از اون دفاع كنه و تبرش گير مي كنه توي زمين. اون موقع شما مي تونين اوني كه تبرش گير كرده رو بزنين. بعد از اين كه چند بار اين كار رو تكرار كردين از شما خواسته ميشه كه SpeedKill رو شروع كنين. بعد از Speedkill باز هم بايد اين كار رو تكرار كنين و با يه Speedkill ديگه تموم ميشه.

parisa277
23-06-2006, 11:00
سلام
من يك آماتور هستم آن قسمت از بازي كه با كلاغهايي كه به شكل ادم در مي آيند دفعه اول مي جنگم بعد دوباره كلاغها از بدن آن خارج ميشوند وبه سكوي بالا ميروند چگونه من هم به بالا بروم وبا ان بجنگم لطفا مرا راهنمايي كنيد

M E H D I
23-06-2006, 11:08
سلام
من يك آماتور هستم آن قسمت از بازي كه با كلاغهايي كه به شكل ادم در مي آيند دفعه اول مي جنگم بعد دوباره كلاغها از بدن آن خارج ميشوند وبه سكوي بالا ميروند چگونه من هم به بالا بروم وبا ان بجنگم لطفا مرا راهنمايي كنيد

سلام

عضويت شما رو تبريك ميگم. شما بايد اينجا مي پرسيدين چون سوال شما در مورد نسخه دوم اين بازي هست.

چند پست به آخر مونده جواب شماست.

daren
03-07-2006, 11:18
من بازي 1و2 را بازى نكردم به خاطر همين 3 رو خوب بلد نيستم ميشه لطفا بگيد غول ارنا رو چطوري ميشه رد كرد؟

amirpers
03-07-2006, 19:08
من بازي 1و2 را بازى نكردم به خاطر همين 3 رو خوب بلد نيستم ميشه لطفا بگيد غول ارنا رو چطوري ميشه رد كرد؟

دوست عزیز راهنمایی تمام قسمتهای سخت بازی در همین تایپیک هست . اگه بگردی پیدا می کنی .

jak_1300
04-07-2006, 12:38
سلام من ميخوام امروز اين بازي رو بخرم ميشه درموردش بيشتر توضيح بدين چون من هر بازي رو كه تا حالا خريدم هموني كه مي خواستم نبوده يكياز بازي هاي مورد علاقه من تام رايدر آيا اين بازي هيچ شباهتي به شاهزاده داره 13/4/85 erfan_lcd@yahoo.com ممنون ميشم اگه جوابم رو زودتر بديد

amirpers
04-07-2006, 12:56
سلام من ميخوام امروز اين بازي رو بخرم ميشه درموردش بيشتر توضيح بدين چون من هر بازي رو كه تا حالا خريدم هموني كه مي خواستم نبوده يكياز بازي هاي مورد علاقه من تام رايدر آيا اين بازي هيچ شباهتي به شاهزاده داره 13/4/85 erfan_lcd@yahoo.com ممنون ميشم اگه جوابم رو زودتر بديد

دوست عزیز توم ریدر شباهت زیادی با پرینس داره . به خصوص قسمتهایی که از کوهها و جاهای دیگه بالا می ره و یا به این طرف و اون طرف می پره . البته پرینس چیزهایی اضافه تر هم داره .

jak_1300
04-07-2006, 13:16
دوست عزیز توم ریدر شباهت زیادی با پرینس داره . به خصوص قسمتهایی که از کوهها و جاهای دیگه بالا می ره و یا به این طرف و اون طرف می پره . البته پرینس چیزهایی اضافه تر هم داره .

پس من اين بازي رو بگيرم كارت گرافيك من asus pci experes turbo cache 6200 هست به نظر شما اين بازي با كارت گرافيك من سازگاري دارد يا نه مرسي كه جواب من رو ميدهيد واقعا سپاس گذارم از شما منتظر پاسخ شما ميمونم (لازم به ذكر است كه در هنگام خريد فروشنده آن به من گفت كه تا 256mgساپورت ميكنه من با اين كارت تا حالا تام رايدر و need for speed 2 وfifa 2006 وكينگ كنگ وthe shuffringوhitman3 وdevil maycry 3 رو براحتي بازي كردم.درضمن اين رو هم اضافه كنم كه كارت كگرافيكي من در اصل 64mgاست كه با شر كردن از ramدستگاه كه512mgمي باشد تا تقريبا 256mgساپرت مي كند)خواهش ميكنم زودتر جوابم رو بديد من بخاطر جواب شما همچنانonline منتظر ميمونم13/4/85 ساعت15:00

amirpers
04-07-2006, 19:05
پس من اين بازي رو بگيرم كارت گرافيك من asus pci experes turbo cache 6200 هست به نظر شما اين بازي با كارت گرافيك من سازگاري دارد يا نه مرسي كه جواب من رو ميدهيد واقعا سپاس گذارم از شما منتظر پاسخ شما ميمونم (لازم به ذكر است كه در هنگام خريد فروشنده آن به من گفت كه تا 256mgساپورت ميكنه من با اين كارت تا حالا تام رايدر و need for speed 2 وfifa 2006 وكينگ كنگ وthe shuffringوhitman3 وdevil maycry 3 رو براحتي بازي كردم.درضمن اين رو هم اضافه كنم كه كارت كگرافيكي من در اصل 64mgاست كه با شر كردن از ramدستگاه كه512mgمي باشد تا تقريبا 256mgساپرت مي كند)خواهش ميكنم زودتر جوابم رو بديد من بخاطر جواب شما همچنانonline منتظر ميمونم13/4/85 ساعت15:00

شما که این بازیهایی که نام بردی را اجرا کردی ، به احتمال فراوان پرینس را هم می تونی اجرا کنی .
البته پرینس هم مثل کینگ کونگ مشکلات اجرا شدن داره و باید کابلهای IDE را جدا کنی تا اجرا بشه .
ولی در کل بازی قشنگیه . امیدوارم ازش لذت ببری .

jak_1300
05-07-2006, 10:24
سلام خيلي ممنون از توجه شما كه جواب من رو ميديد اميد وارم هميشه در زندگيتون موفق سالم و سربلند باشيد
من اين بازي رو خريدم فكر كنم نسخه 3 اون باشه همون قسمت كه با قايق و با يك زن داره به سمت شهر ميره و قايق شون رو با سنگ آتشي ميزنن.من همين امروز صبح قبل از اينكه بيام سر كار وقت كردم كمي بازي كنم چون ديشب بازي فوتبال جام جهاني بود كه آلمان سوراخ شد بلاخره .بنظر ميرسه كه اين بازي با موس خيلي كنترل سخت بود چون خلاف جهتي كه من با موس مي چرخوندم خركت ميكرد درست ميگم ؟؟؟راستي من ديشب دوعدد گيم پد خريدم مي خواستم بدونم كه آيا ميشه اين بازي رو با گيم پد انجام داد يا نه؟؟من همچنان online هستم تا شما جواب بديد اميدوارم جوابم رو بدهيد.14/04/85 ساعت 10:20 :)

jak_1300
05-07-2006, 10:39
سلام ببخشيد دوباره مزاحمتون شدم غرض از مزاحمت اينكه من ديروز 13/4/85 همزمان با خريدن گيم پد و بازي شاهزاده يك بازي ديگه به نام Devil May Cary3 را هم خريدم كه خيلي اكشن ولي خيلي يه نواخت و هم كنترلش با كيبورد سخت و هم با گيم پد و ميخواستم برم و بازي Devil May Cary 3رو پس بدم وجاش يك بازي ديگه كه به سبك بازيهاي شاهزاده پارسي وتام رايدر باشه و ماجراجويي باشه وترسناك نبا شه بگيرم مي خواستم از شما خواهش كنم كه چند تا بازي خوب با اين مشخصات سراغ نداريد؟اگه سراغ داريد به من بگيد من همچنان Online منتظر پاسخ شما ميمونم و اميدوارم جواب پست قبلي واين پست رو به من بدهيد 14/04/85 ساعت 10:35
من منتظر پاسخ شما ميمونم!؟

amirpers
05-07-2006, 14:25
سلام خيلي ممنون از توجه شما كه جواب من رو ميديد اميد وارم هميشه در زندگيتون موفق سالم و سربلند باشيد
من اين بازي رو خريدم فكر كنم نسخه 3 اون باشه همون قسمت كه با قايق و با يك زن داره به سمت شهر ميره و قايق شون رو با سنگ آتشي ميزنن.من همين امروز صبح قبل از اينكه بيام سر كار وقت كردم كمي بازي كنم چون ديشب بازي فوتبال جام جهاني بود كه آلمان سوراخ شد بلاخره .بنظر ميرسه كه اين بازي با موس خيلي كنترل سخت بود چون خلاف جهتي كه من با موس مي چرخوندم خركت ميكرد درست ميگم ؟؟؟راستي من ديشب دوعدد گيم پد خريدم مي خواستم بدونم كه آيا ميشه اين بازي رو با گيم پد انجام داد يا نه؟؟من همچنان online هستم تا شما جواب بديد اميدوارم جوابم رو بدهيد.14/04/85 ساعت 10:20 :)

دوست عزیز می تونی مشکل موس را در قسمت آپشنز (Options) بازی درست کنی . فکر می کنم گزینه Inverse ... باشه ، یا همچین چیزهایی .
اما در مورد گیم پد من زیاد اطلاعاتی ندارم تا کمکتون کنم ولی فکر کنم مشکلی نداشته باشه .
در مورد بازیهایی از این دست من شماره 1 و 2 همین بازی پرینس را به شما توصیه می کنم . اگر هم بازیهای دیگه ای می خوای ، فکر می کنم یک تایپیک جدا گانه بزن و سوال بپرس تا زودتر به جوابت برسی .
موفق باشی .

jak_1300
05-07-2006, 15:16
دوست عزیز می تونی مشکل موس را در قسمت آپشنز (Options) بازی درست کنی . فکر می کنم گزینه Inverse ... باشه ، یا همچین چیزهایی .
اما در مورد گیم پد من زیاد اطلاعاتی ندارم تا کمکتون کنم ولی فکر کنم مشکلی نداشته باشه .
در مورد بازیهایی از این دست من شماره 1 و 2 همین بازی پرینس را به شما توصیه می کنم . اگر هم بازیهای دیگه ای می خوای ، فکر می کنم یک تایپیک جدا گانه بزن و سوال بپرس تا زودتر به جوابت برسی .
موفق باشی .

سلام ببخشيد دوباره مزاحمتون شدم غرض از مزاحمت اينكه من ديروز 13/4/85 همزمان با خريدن گيم پد و بازي شاهزاده يك بازي ديگه به نام Devil May Cary3 را هم خريدم كه خيلي اكشن ولي خيلي يه نواخت و هم كنترلش با كيبورد سخت و هم با گيم پد و ميخواستم برم و بازي Devil May Cary 3رو پس بدم وجاش يك بازي ديگه كه به سبك بازيهاي شاهزاده پارسي وتام رايدر باشه و ماجراجويي باشه وترسناك نبا شه بگيرم مي خواستم از شما خواهش كنم كه چند تا بازي خوب با اين مشخصات سراغ نداريد؟اگه سراغ داريد به من بگيد من همچنان Online منتظر پاسخ شما ميمونم و اميدوارم جواب پست قبلي واين پست رو به من بدهيد 14/04/85 ساعت 3:15 :sad:

amirpers
06-07-2006, 12:34
سلام ببخشيد دوباره مزاحمتون شدم غرض از مزاحمت اينكه من ديروز 13/4/85 همزمان با خريدن گيم پد و بازي شاهزاده يك بازي ديگه به نام Devil May Cary3 را هم خريدم كه خيلي اكشن ولي خيلي يه نواخت و هم كنترلش با كيبورد سخت و هم با گيم پد و ميخواستم برم و بازي Devil May Cary 3رو پس بدم وجاش يك بازي ديگه كه به سبك بازيهاي شاهزاده پارسي وتام رايدر باشه و ماجراجويي باشه وترسناك نبا شه بگيرم مي خواستم از شما خواهش كنم كه چند تا بازي خوب با اين مشخصات سراغ نداريد؟اگه سراغ داريد به من بگيد من همچنان Online منتظر پاسخ شما ميمونم و اميدوارم جواب پست قبلي واين پست رو به من بدهيد 14/04/85 ساعت 3:15 :sad:
دوست عزیز اگه من یک مقدار دیر جواب می دم برای اینه که نمی تونم همیشه آنلاین باشم .
اما در مورد سوالت همانطور هم که قبلا گفتم من بازی دیگه ای که کاملا به بازی پرینس شبیه باشه نمی شناسم .اگه می خوای زود جواب بگیری یک تایپیک جداگانه باز کن و سوالت رو بپرس تا ما هم بیشتر اطلاعات کسب کنیم .

7918+khoram
21-07-2006, 15:22
سلام دوستان
من تازه بازي پرنس 3 رو گرفتم تازه اولاشم گه به يك غول خيلي بزرگ رسيدم كه نه ميشه نزديكش شد نه بهش ميشه ضربه زد لطفا من را راهنمايي كنيد

mahsoft
21-07-2006, 15:58
دوستان این بازی کد تغلب یا ترینر نداره

مراحل سیوشو دارم

ممنون

jak_1300
22-07-2006, 14:35
دوستان این بازی کد تغلب یا ترینر نداره

مراحل سیوشو دارم

ممنون
آيديتونو بگيد تا براتون ترينر بازي رو بگم منتظر هستمok

M E H D I
22-07-2006, 15:59
آيديتونو بگيد تا براتون ترينر بازي رو بگم منتظر هستمok

خوب همينجا بدين مشكلي پيش مياد؟ :blink: اين هم ترينر:

با داونلود منيجر داونلود كنين.

7918+khoram
23-07-2006, 20:40
سلام دوستان
من به مرحله آن 2 غول رسيدم مي خواهم بدانم تا انتهاي بازي خيلي ديگه مانده...؟

M E H D I
23-07-2006, 21:51
سلام دوستان
من به مرحله آن 2 غول رسيدم مي خواهم بدانم تا انتهاي بازي خيلي ديگه مانده...؟

نسبت به راهي كه تا حالا اومدين،‌بله راه كمتري مونده تا آخر بازي.

daren
24-07-2006, 15:26
كسي مي دونه تا آخر بازي بايد چند تا Heals جمع كنيم تا خون كامل بشه؟

daren
24-07-2006, 15:32
جمع كردن شن ها غير از اين كه عكس ها رو باز كنه خاصيت ديگه اى نداره؟

REGISTERED USER
24-07-2006, 22:04
سيو بازي رو از اينجا بگير :

mahsoft
26-07-2006, 02:20
خوب همينجا بدين مشكلي پيش مياد؟ :blink: اين هم ترينر:

با داونلود منيجر داونلود كنين.

خیلی ممنون لطف کردی :happy:

sadegh1045
27-07-2006, 19:27
با سلام من اون غول چاق اول بازي رو نمي تونم بزنم اگر ممكن كمكم كنيد با تشكر

M E H D I
27-07-2006, 22:33
با سلام من اون غول چاق اول بازي رو نمي تونم بزنم اگر ممكن كمكم كنيد با تشكر

از كناره ديوارها حركت كنين و از راههايي كه وجود داره خودتون رو به روبروي غول برسونين و E رو بزنين. صبر كنين تا شمشير آبي بشه و بعد كليك كنين و همين كار رو تكرار كنين تا غول كور بشه. بعد به پاهاش ضربه بزنين تا پاهاش رو بلند كنه. بعد به اون يكي پاش ضربه بزنين تا آخرين speed kill هم شروع بشه.

mahyarSAMSUNG
28-07-2006, 13:11
من این بازیو خیلی وقته تموم کردم ولی از اون غولش خیلی خوشم اومد همون که دو نفره می ریزن سرت یکی با شمشیر و یکی با تبر

sadegh1045
28-07-2006, 19:31
آقا دستت درد نكنه من الان رسيدم به دو تا غول ها كه يكي شون شمشير داره اونيكيشون تبر خونش از نصف كمتر نميشه بايد چي كار كنم

M E H D I
28-07-2006, 19:47
آقا دستت درد نكنه من الان رسيدم به دو تا غول ها كه يكي شون شمشير داره اونيكيشون تبر خونش از نصف كمتر نميشه بايد چي كار كنم

اوني كه شمشير دستش هست رو بزنين. دوستش مي خواد بياد كمكش اما تبرش تو زمين گير مي كنه. شما مي تونين اون رو تو اين حالت بزنين. بعد از دو سه بار مي تونين SpeedKill رو شروع كنين. همين كار رو تكرار مي كنين تا باز هم speedkill شروع بشه و اين بار ديگه مرحله رد ميشه.

Lord_theOne
29-07-2006, 10:30
سلام من Save بازي رو ميخواستم هر چندتا مرحله كه مي خواهد باشد

M E H D I
29-07-2006, 10:37
سلام من Save بازي رو ميخواستم هر چندتا مرحله كه مي خواهد باشد

Lord_theOne
29-07-2006, 11:36
ممنون عزيز

arsniyas
29-07-2006, 19:13
سلام من تو نصب این بازی کلی درد سر دارم می شه مراحلشو کامل برام بنویشید واقعا توش گیر کردم کلی هم پول بازی رو دادم حیفم می آد ازش بگذرم . بعد اینستال و دانلود daemon چه كنم ؟ ممنون مي شم اگر توضيح كامل بديد اگر قبلا تو اين تاپيك گفتيد آدرسشو بديد . ممنون

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:18
دمون را نصب کن و فایلی را که ریختی ایمیج نام را دارد را mount کن و بعد تازه به نصب اصلی می رسی

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:19
می دونم نفهمیدی منم وقت توضیح ندارم الان برات کامل آموزش می نویسم

arsniyas
29-07-2006, 19:21
ممنون اما چه جوری قبل اینستال بازی دمون رو نصب کنم آکنش تو سی دی ها نبود .

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:35
اه مگه میشه؟ خوب از اینترنت دانولد کن

سایت آپلود سراغ داری من آموزش را نوشتم؟

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:37

arsniyas
29-07-2006, 19:47
من زیاد از برنامه های کامپیوتر سر در نمی آرم یه جا بنویسید بگید برم ببینم . ممنون

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:49
خوب یک سایت برای آپلود بگو

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:51
دمون را دانولد کردی؟

Ali-Bahal
29-07-2006, 19:56
بیا آموزش نصب پرنس 3

کمی صبر کن تا دانولد شود

Ali-Bahal
29-07-2006, 20:52
پسوردش هم

ali-bahal

هست

arsniyas
30-07-2006, 15:28
ممنون که کامل برام نوشتید اما من چند تا سوال دارم که مطمئنا از بی تجربگی منه :blush:
اول این که من نباید اول بازی اینستال کنم ؟ اون فایل mds كه نوشتيد كجا هست در سي دي 3 بازي است ؟ برنامه دمون منجر همون daemon tools4 است اين برنامه را كنار ساعت راست كليك مي كنم صفحه مشابه اون كه شما داديد نمي آيد فقط اين device 1 {0} مي آيد كه با كليلك روي آن يك صفحه ويندوز باز مي شه كه مكان فايل رو مي خواد حالا كه اين صفحه باز شد بايد اون فايل mds رو باز كنم ؟ و بعد بازي رو اينستال كنم ؟

7918+khoram
30-07-2006, 16:23
سلام دوستان
تا به حال كتابي از كل داستان شاهزاده ايراني به زبان فارسي منتشر شده؟

M E H D I
30-07-2006, 20:13
سلام دوستان
تا به حال كتابي از كل داستان شاهزاده ايراني به زبان فارسي منتشر شده؟

فكر نكنم همچين كتابي باشه. اگه بخواين من براتون ميگم كلش رو

ممنون که کامل برام نوشتید اما من چند تا سوال دارم که مطمئنا از بی تجربگی منه
اول این که من نباید اول بازی اینستال کنم ؟ اون فایل mds كه نوشتيد كجا هست در سي دي 3 بازي است ؟ برنامه دمون منجر همون daemon tools4 است اين برنامه را كنار ساعت راست كليك مي كنم صفحه مشابه اون كه شما داديد نمي آيد فقط اين device 1 {0} مي آيد كه با كليلك روي آن يك صفحه ويندوز باز مي شه كه مكان فايل رو مي خواد حالا كه اين صفحه باز شد بايد اون فايل mds رو باز كنم ؟ و بعد بازي رو اينستال كنم ؟

شما برنامه توي سي دي رو اجرا مي كنين و سي دي ها رو يكي يكي ميذارين تو درايو تا نصب تموم ميشه. بعد كلا سي دي ها رو در ميارين، يعني ديگه نيازي به اونها نيست. جايي كه شما انتخاب كردين براي نصب، دو تا فايل هست حداقل كه يكيش پسوندش mds و يكيش هم mdf هست. بعد شما daemon tools4 رو نصب مي كنين. روي آيكون برنامه كه يه دايره قرمز كنار ساعت ويندوز هست راست كليك مي كنين و از منوي اول، محل فايل mds رو به برنامه ميدين. برنامه سي دي رو به درايو مجازي مي بره. حالا تازه نصب بازي شروع ميشه كه شما بايد مثل همه بازيهاي ديگه اون رو نصب كنين. كرك هم كه نداره اين بازي و بايد كابل دي وي دي رام رو بكشين كه بازي اجرا بشه.

7918+khoram
31-07-2006, 00:34
فكر نكنم همچين كتابي باشه. اگه بخواين من براتون ميگم كلش رو

ممنون مي شم اگه بگيد چون من شاهزاده 1و2و3 رو از همون اول بازي كردم و تا حدودي از ماجرا خبر دارم ولي بعضي چيزها رو اصلا سر در نمي يارم مثلا اون دختر فكنم اسمش كالينا بود از كجا يوهو سر در آورد يا آن مدليوم مگر غول زمان آ، را از ما در پرنس 2 نگرفت و.... :biggrin:

M E H D I
31-07-2006, 10:06
ممنون مي شم اگه بگيد چون من شاهزاده 1و2و3 رو از همون اول بازي كردم و تا حدودي از ماجرا خبر دارم ولي بعضي چيزها رو اصلا سر در نمي يارم مثلا اون دختر فكنم اسمش كالينا بود از كجا يوهو سر در آورد يا آن مدليوم مگر غول زمان آ، را از ما در پرنس 2 نگرفت و.... :biggrin:

خوب من فعلا به اين سوالهاي شما جواب ميدم تا بعدا كامل داستانش رو بنويسم.

شاهزاده همونطور كه ميدونين توي قسمت اول بازي شنهاي زمان رو آزاد كرد. با اين كار شاهزاده نظم زمان به هم خورد و داهاكا كه نگهبان زمان هست، براي از بين بردن اين بي نظمي مياد تا شاهزاده رو بكشه. از طرف ديگه كايلينا، كه ملكه زمان هست(Empress Of Time) وقتي توي آينده خودش نگاه مي كنه مي بينه كه به دست شخصي به اسم شاهزاده ايران مي ميره.
شاهزاده ميخواد كه بره و از ملكه زمان بخواد كه فعلا شنهاي زمان رو درست نكنه اما كايلينا فكر مي كنه كه شاهزاده براي كشتن اون مياد و براي همين هم شادي(Shahdee) رو مي فرسته كه نذاره شاهزاده به اونجا برسه. بقيه داستان هم بمونه واسه بعد.

در مورد اون مهره كه شاهزاده داشت بايد بگم كه خير. داهاكا قرار نيست مهره رو از شاهزاده بگيره. شما بازي رو به طور ناقص تموم كردين يعني توي نسخه دوم،‌ شما همه لايف آپگريدها رو نگرفتين. اگه همه لايف آپگريدها رو مي گرفتين بايد با داهاكا مبارزه مي كردين كه در اين صورت كايلينا نمي ميره و همراه شاهزاده به بابل مياد. پيشنهاد مي كنم يه بار هم شماره دوم رو با لايف آپگريدها بازي كنين ;)

7918+khoram
31-07-2006, 14:50
جدن آخه من شاهزاده 2 رو آخرش با اون زن جنگيدم وقتي كشتمش فكنم آن غول زمان آمد و مدليوم رو از من گرفت
البته من شاهزاده 2رو پار سال تموم كردم
راستي كالينا همون دختر بود كه در شاهزاده 2 ما در اول بازي جنگيديم

M E H D I
31-07-2006, 15:26
جدن آخه من شاهزاده 2 رو آخرش با اون زن جنگيدم وقتي كشتمش فكنم آن غول زمان آمد و مدليوم رو از من گرفت
البته من شاهزاده 2رو پار سال تموم كردم
راستي كالينا همون دختر بود كه در شاهزاده 2 ما در اول بازي جنگيديم

اگه لايف آپگريدها رو بگيرين با داهاكامبارزه مي كنين. ضمنا اوني كه اول بازي هست، شادي هست نه كايلينا ;)

7918+khoram
31-07-2006, 15:34
اگه لايف آپگريدها رو بگيرين با داهاكامبارزه مي كنين. ضمنا اوني كه اول بازي هست، شادي هست نه كايلينا ;)
پس كا لينا از كجا آمد و اينكه داهاكا همون غول چند دست بود..؟ :blush: