PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Billy.exe

فاطـمه
24-06-2008, 14:36
سلام بچه ها سیستم من دچار یه ویروس شده که مشخصاتش به صورته زیره:
این ویروس توی task manager یه process اضافه کرده به اسم Billy.exe که دائماً حرکت می کنه.
راست کلیک موس رو غیر فعال می کنه و اگرم روی یه چیزی راست کلیک فعال شه همه گزینه هاش نمیاد
چپ کلیک موسم گاهی کار می کنه و گاهی کار نمی کنه
بالای پنجره های یه آرم ویندوز اضافه کرده و ...
تو اینترنت که سرچ کردم نوشته بود این یک کرمه و گفته بود با RegistryBooster 2 می شه پاکش کرد ( البته اگه درست فهمیده باشم)
منم دانلودش کردم ولی حالا میگه باید ریجسترش کنی

mahdi7610
24-06-2008, 21:07
سلام بچه ها سیستم من دچار یه ویروس شده که مشخصاتش به صورته زیره:
این ویروس توی task manager یه process اضافه کرده به اسم Billy.exe که دائماً حرکت می کنه.
راست کلیک موس رو غیر فعال می کنه و اگرم روی یه چیزی راست کلیک فعال شه همه گزینه هاش نمیاد
چپ کلیک موسم گاهی کار می کنه و گاهی کار نمی کنه
بالای پنجره های یه آرم ویندوز اضافه کرده و ...
تو اینترنت که سرچ کردم نوشته بود این یک کرمه و گفته بود با RegistryBooster 2 می شه پاکش کرد ( البته اگه درست فهمیده باشم)
منم دانلودش کردم ولی حالا میگه باید ریجسترش کنی
سلام دوست خوبم

درسته این برنامه که فرمودید می تونه پاکش کنه . یه بار این مشکل را یکی داشت که با این برنامه درست شد .

به قسمت زیر برید و برنامه را معرفی کنید تا کرکش کنند .

درخواست کــرک ، ســـريـال و پــچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

فاطـمه
25-06-2008, 10:00
سلام دوست خوبم

درسته این برنامه که فرمودید می تونه پاکش کنه . یه بار این مشکل را یکی داشت که با این برنامه درست شد .

به قسمت زیر برید و برنامه را معرفی کنید تا کرکش کنند .

درخواست کــرک ، ســـريـال و پــچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

از راهنماییتون ممنون

فاطـمه
26-06-2008, 12:50
بچه ها من نرم افزاری رو که تو پست قبل گفته بودم دانلود کردم و کرکش رو هم گرفتم ، بعدم اجرا کردم 235 تا مشکل ریجستری پیدا کرد و بعد همش رو تعمیر کرد و بعد گفت سیستم رو ریست کنم
بعد که سیستم اومد بالا سرعتش به شدت اومد پایین . یعنی من یه راست کلیک که می کنم حداقل 5 ثانیه طول می کشه که انجام بشه.
در ضمن اون Billy.exe هم حذف نشده که هیچ یه فرایندم اضافه شده به نام RegistryBooster و وقتی هم که end process می زنم دوباره خودش باز می کنه
یه چیز جالب تر اینکه تو پنجره Task manager هر فرایندی که انتخاب باشه چشمک می زنه یعنی هی اسمش حذف می شه و دوباره میاد.
من اصلاً نتونستم حتی با اون سیستم پست بدم ، الانم با یه سیستم دیگه دارم کار میکنم.
تو رو خدا به دادم برسین...

mahdi7610
26-06-2008, 13:38
بچه ها من نرم افزاری رو که تو پست قبل گفته بودم دانلود کردم و کرکش رو هم گرفتم ، بعدم اجرا کردم 235 تا مشکل ریجستری پیدا کرد و بعد همش رو تعمیر کرد و بعد گفت سیستم رو ریست کنم
بعد که سیستم اومد بالا سرعتش به شدت اومد پایین . یعنی من یه راست کلیک که می کنم حداقل 5 ثانیه طول می کشه که انجام بشه.
در ضمن اون Billy.exe هم حذف نشده که هیچ یه فرایندم اضافه شده به نام RegistryBooster و وقتی هم که end process می زنم دوباره خودش باز می کنه
یه چیز جالب تر اینکه تو پنجره Task manager هر فرایندی که انتخاب باشه چشمک می زنه یعنی هی اسمش حذف می شه و دوباره میاد.
من اصلاً نتونستم حتی با اون سیستم پست بدم ، الانم با یه سیستم دیگه دارم کار میکنم.
تو رو خدا به دادم برسین...
سلام دوست خوبم

RegistryBooster خودش یکی از برنامه های خوبی هستش که می تونه بسیاری از مشکلات سیستم را برطرف کنه .

اگه نمی خوای ویندوز عوض کنی
پیشنهاد می کنم ابتدا حتما سیستم را با یه انتی ویروس مثل کسپراسکای ویروس یابی کن در حالت safe mode

برو به add remove program ببین اگه برنامه اونجا هست از اونجا حذفش کن .

توی run هم بنویس msconfig و به تب استارت اپ برو و تیک گزینه ها را بردار و سیستم را ریستارت کن .
در ضمن باید رجیستری را هم ترمیم کنی . یا با برنامه های ترمیم رجیستری یا این که سی دی ویندوز را بزار و سیستم را ریپیر کن .

این گزینه را هم توی run بزن sfc /scannow
البته سی دی ویندوز را هم باید توی سی دی رام گذاشته باشی .

همه درایو ها را هم یکبار هم دیفرگمنت و هم clinup بکن .

ببینید همچین فایلی توی مسیر وجود داره اگه وجود داشت پاکش کنید . ممکنه به صورت مخفی باشه .
C:\Program Files\Autorun Eater\billy.exe

فعلا این کارها را انجام بده

موفق باشی .

فاطـمه
26-06-2008, 14:41
از راهنماییتون واقعاً ممنون الان امتحان میکنم...

Mahrud
27-06-2008, 08:16
اصل ویروس را دارید؟

mahdi7610
27-06-2008, 09:45
اصل ویروس را دارید؟
سلام

اگر قصد درخواست سورس ویروس را دارید از طریق پیغام خصوصی به کاربر اطلاع دهید .

در صورت تکرار برخورد خواهد شد .

موق باشید .

فاطـمه
27-06-2008, 18:40
سلام همه کارایی که گفتین کردم
حال سیستمم خیلی بهتره، از Billy هم خبری نیست...:31:
واقعا ممنون:20: