PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ها ی یک کامپیوتررا روی دیگری بریزم

rezadevelop
24-06-2008, 01:00
سلام
من میخوام برنامه ها ی یک کامپیوتررا روی دیگری بریزم
ولی نمی خوام هارد به هارد کنم
یکی از دوستام گفت که دیده یهجا از برنامه ی نصب شده سی دی تهیه کردن وجای دیگه اون برنامه رو نصب کردن
اگه بخوام کیس ها رو به هم وصل کنم باید از چه رابطی استفاده کنم و چطوری فایل های نصب شده را به کامپیوتر جدید انتقال دهم

خطر سوختن هارد وجود دارد؟؟

باتشکر

EHSANRF
24-06-2008, 09:37
از نرم افزارهای نصب شده که فکر نکنم امکان داشته باشه!
مگه قابلیت پرتابل شدن رو داشته باشن!

در یه حالت دیگه هم میشه: یه ایمیج با نورتون گاست بگیری بریزی روی سی دی یا دی وی دی بعد توی سیستم دومت اونو برگردونی!

javadshahvand
24-06-2008, 10:09
سلام
من میخوام برنامه ها ی یک کامپیوتررا روی دیگری بریزم
ولی نمی خوام هارد به هارد کنم
یکی از دوستام گفت که دیده یهجا از برنامه ی نصب شده سی دی تهیه کردن وجای دیگه اون برنامه رو نصب کردن
اگه بخوام کیس ها رو به هم وصل کنم باید از چه رابطی استفاده کنم و چطوری فایل های نصب شده را به کامپیوتر جدید انتقال دهم

خطر سوختن هارد وجود دارد؟؟

باتشکر

Norton Ghost نام یکی از محصولات قدرتمند کمپانی سیمانتک در زمینه ی گرفتن نسخه ی پشتیبان و محافظت از اطلاعات می باشد که به تازگی نسخه ی 14.0 آن با امکانات متفاوتی عرضه شده است . این نرم افزار می تواند از تمامی فایلهای کامیوتر شما مانند تصاویر , آهنگها , فیلمها , اسناد مالی و اداری , تنظیمات سیستم و خود سیستم عامل نسخه ی پشتیبان تهیه کند تا در صورت از بین رفتن آنها به هر دلیلی به آسانی قابل بازگشت باشند. سیستم و اطلاعات شما را حتی در زمانی که شما قادر به Restart کردن سیستم نیستید می تواند به حالت قبل در بیاورد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید