PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ساخت تم برای انواع مدل های نوکیا دانلود کن خیلی توپه

mohammad_1000
02-12-2005, 17:08
ساخت تم برای گوشی های سری 60 نوکیا

نرم افزار Theme Studio برای سیستم عامل های سیمبیان به شما این امکان را میدهد که تم هایی برای گوشیهای موبایل نوکیا سری 60 بسازید که روی تمام گوشی ها سری 60 قابل اجراست . با استفاده ازین نرم افزار علاوه بر ساخت تم های جدید میتوانید تم هایی را که دارید را ویرایش کنید و همچنین میتوانید آیکون ها و کاغذ دیواری و شم های آن را در محیط شبیه سازی شده روی کامپیوتر ببینید . بعد از آماده شدن یک تم ، این برنامه تم را بصورت فایل اجرایی نصب برای گوشی های نوکیا در می آورد و برنامه آماده استفاده خواهد بود .

Series 60 Theme Studio 1.2

این برنامه یک ابزار برای ساخت تم های گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 2 میباشد. گوشیهای جدید نوکیا اکثرا سری 60 هستند مانند : Nokia 3230, Nokia 6600, Nokia 6260, Nokia 6630, Nokia 6670, Nokia 6680 and Nokia 7610

Series 60 Theme Studio 2.0

این برنامه یک ابزار برای ساخت تم های گوشی های نوکیا سری 60 ورژن 2 میباشد. همچنین پشتیبانی از نسخه سوم گوشی ها را داراست مانند گوشی های سری N .

امکانات جدید :

پشتیبانی از پوسته با قابلیت تغییر اندازه
پشتیبانی از گرافیک برداری
پشتیبانی از عکس های چند لایه
پشتیبانی از جدول افکت های عکس
برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر و دانلود این برنامه به فروم نوکیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید

ساخت تم برای گوشی های سری 40 نوکیا:

برای ساخت تم برای گوشی های سری 40 به اینجا مراجعه کنید . تعدادی از گوشی های سری 40 عبارتند از : 3220, 3155, 5140i, 6020, 6021, 6030, 6101, 6102, 6170, 6230i, 7260, 7270, 7280, 8800.

ساخت تم برای گوشی های سونی اریکسون :

برای این گوشی ها نرم افزار theme creator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عرضه شده است که امکان ساخت تم را به شما روی کامپیوتر خودتان میدهد .

NINTENDO_DS
02-12-2005, 20:04
ممنون محمد جان من عاشق تم موبايلم اگه برنامه بازم داشتي بزار

NINTENDO_DS
02-12-2005, 20:06
محمد جان من به سايتش رفتم خواستم دانلود كنم ارور بهم داد چيكار بايد كرد؟

mohammad_1000
02-12-2005, 23:45
محمد جان من به سايتش رفتم خواستم دانلود كنم ارور بهم داد چيكار بايد كرد؟

سلام
امكان نداره عزيزم چونكه من تستش كردم البته چون حجمش زياد بود بيخيالش شدم ولي دانلود ميشه امكان داره از
isp كارتت باشه حالا من نميدونم دوباره امتحان كن

NINTENDO_DS
03-12-2005, 21:05
ممنون عزيز راه افتاد

Yizi
04-12-2005, 01:13
سلام
1- واسه دانلود بايد عضو باشي
2- عضوم شدم ولي باز error ميده
ميشه باز يه تست كني؟
خيلي به اين برنامه احتياج دارم
ممنون

SNZ
11-12-2005, 16:31
سلام
آره error ميده قبل از اينكه حتي فايل شروع كنه به download شدن.
help please

Sinagood
11-12-2005, 17:44
ip های ایران رو بلاک میکنه
یه جوری رفتار میکنن انگار میخوایم باهاش بمب اتم بسازیم
اصلا از این رفتارشون خوشم نیومد

Yizi
11-12-2005, 19:31
نميشه يه جوري سرشو گول ماليد؟؟؟!!!!!

mohammad_1000
11-12-2005, 19:47

ولي من كه دانلود كردم سالم بود متاسفم چون حجمش بالاي 10 mg نميتونم آپلودش كنم واقعا" متاسفم
شرمنده

boysilver
09-04-2006, 01:20
با سلام من يك نمونه تمپ ساز براي 6600 دارم كه خودم روي 6630 هم استفاده ميكنم جواب ميده ولي نميدونم كجا و چگونه براي شما قرار بدم ... واقعا جالبه ديگه تمپ مورد نظر خودت و شخصا آماده و نصب ميكني
اگه راهنماييم كنيد حتما انجام ميدم
اين برنامه كامل به همراه كرك است و حجم خيلي كمي هم داره ولي امكانات زياد واستفاده آسان

rakhshsavar
29-07-2006, 13:59
mer30 az rahnamayee

keyvan_ssi
30-07-2006, 07:33
من يكي دارم با حجم فقط 170 كيــلو بايت!!!
البته يكم كار باهاش سخته چون بايد نزديك 10 تصوير با انواع اندازه اي كه نوشته اماده كني و بعد دونه دونه جايگزيراري كني

اگر ميخوايدش بگيد؟؟
فكر ميكنم اينهايي كه دوستان ميگن خيلي بهتر از تم اديتور من باشن

keyvan_ssi
30-07-2006, 07:37
با سلام من يك نمونه تمپ ساز براي 6600 دارم كه خودم روي 6630 هم استفاده ميكنم جواب ميده ولي نميدونم كجا و چگونه براي شما قرار بدم ... واقعا جالبه ديگه تمپ مورد نظر خودت و شخصا آماده و نصب ميكني
اگه راهنماييم كنيد حتما انجام ميدم
اين برنامه كامل به همراه كرك است و حجم خيلي كمي هم داره ولي امكانات زياد واستفاده آسان

دوست عزيز ميتوني به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بري و تو قسمت browse فايل رو از كامپيوترت پيدا ميكني و بعد روي upload كليك ميكني ...چند ديقه بعد فايل اپلود ميشه كه شما لينكي كه در اخر بهت ميده براي برو بچز ميزاري
گود ايز باي...

keyvan_ssi
30-07-2006, 07:45
مثلا خودم الان يه فوتبال بلوتوثي با پسوند سيس رو اپلو كردم راستي اين لينكشه اگر خواستيد دانلود كنيد با دوستانتون فوتبال بزنيد دو نفري!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-gsm
01-08-2006, 15:50
ما که دانلود نکردیم ولی ممنون عزیز

atolympic
02-08-2006, 22:47
این یه تمز متحرک برای سری 60

Hozhabr
04-08-2006, 13:57
من برنامه براي ساختن تم براي سري 90 مخصوصا 7710 ميخ.استم.داره؟

linkin_park_d_m
05-08-2006, 02:05
این یهتم ساز برای سری 60 و 90.
خیلی باحاله:

mehdigh
05-08-2006, 18:04
چرا برنامه ها دانلود نميشه

رابین هود
06-08-2006, 12:27
این یهتم ساز برای سری 60 و 90.
خیلی باحاله:

حجم برنامه اش 72 مگ هست .دارم دانلود ميكنم اميدوارم وسط دانلود كردن قطع نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رابین هود
06-08-2006, 12:30
این یه تمز متحرک برای سری 60

دوستان اين همون تم فانوس دريايي (چون قبلا هم گذاشته شده بود جهت اطلاع بقيه ميگم تا تكراري دانلود نكنن)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sps
12-09-2006, 12:44
اين ها لينك هاي دانلود series 60 theme studio 3.0 هست كه در چهار قسمت آپلود شده!

1.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part1.rar
20mb

2.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part2.rar
20mb

3.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part3.rar
20mb

4.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part4.rar
12mb

اگه لينك ها رو ستاره(×)ميبينيد به جاي ستاره ها بنويسيد:
ايران ماتريكس.us
i r a n m a t r i x . u s

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه كسي دانلود كرده كمك كنه !!من نمي تونم فايل ها رو extract كنم(با وين رر)

omidNik
13-09-2006, 00:12
از من می شنوين دانلودش نکنين . من قبلا اين ورژن از اين برنامه رو نصب کردم ولی اينقدر کند و سنگين کار ميکنه که بيخيال تم درست کردن می شی. بيخود وقت نذارين دانلودش کنين.

sps
13-09-2006, 11:21
از من می شنوين دانلودش نکنين . من قبلا اين ورژن از اين برنامه رو نصب کردم ولی اينقدر کند و سنگين کار ميکنه که بيخيال تم درست کردن می شی. بيخود وقت نذارين دانلودش کنين.

شما هم از همين 4 تا فايل براي دانلود استفاده كردي؟!؟!؟!

sps
17-09-2006, 11:32

شما فايل هارو كه دانلود كردي بعدش باهاشون چي كار كردي؟!؟!؟!
لطفا دقيق توضيح بده!!

n_yaghmaei
03-10-2006, 00:52
دستت درد نکنه

rw280s
05-10-2006, 12:26
اين حرفا چيه عزيزم !!!

alireza20
05-10-2006, 13:38
دانلود ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shaaheen
09-10-2006, 20:01
واييييييييييييييييييييييي ي مرسي از همتون بالاخره يكي به داد دل ما رسيد.

morteza_k
10-10-2006, 01:02
سلام
براي سري 40 هيچ لينكي نگذاشتي محمد جان.

mehdihadeli
09-12-2006, 10:40
سلام دوستان
من نرم افزار theme studio s60 رو میخواهم ولی 70 مگه نمی تونم دانلود کنم اگر کسی این نرم افزار رو دارد من نرم افزارو ازش می خرم.
اینم میلم با من تماس بگیرید:
dvdpack2006@yahoo.com
ممنون :blush:

sajji
14-12-2006, 17:12
با سلام
من برنامه theme studio 3 را دانلود کردم با حجم 72 مگا بایت. می خواستم بدانم که با این برنامه می شود برای گوشی n73 تم ساخت یا نه ؟ درضمن من کمی با آن کار کرده ام ولی نتوانستم تمی درست کنم که روی n73 جواب بدهد. از دوستانی که با این برنامه کار کرده اند خواهش میکنم اگرامکان دارد توضیح مختصری در رابطه با ساختن تم با این برنامه بدهند؟
با تشکر

maxeemo
14-02-2007, 02:44
سلام
لطف كنيد اگه غير از خود نوكيا جاي ديگه‌اي هست كه بشه nokia s40 theme studio رو دانلود كرد لينكشو بذارين.
فكر مي‌كنم ورژن جديدش تو مايه‌هاي 2 باشه، الان خاطرم نيست.
براي گوشي 6280 بستر نرم‌افزاري nokia s40 3rd edition
متشكرم

Amin_0913
17-02-2007, 16:46
تو یه تاپیک دیگه دنبالش بگرد

mohammad_1000
17-02-2007, 19:03
به همون فروم نوکیا مراجعه کنید و یکم بگردید میتونید برای سری 40 هم پیدا کنید
موفق باشید

maxeemo
17-02-2007, 22:20
روي فروم nokia هست، دانلودش هم رايگانه. اما به يك سري از كشورها خدمات نمي‌ده. متاسفانه ايران هم جزو اوناست. مثل اينكه كشورها رو دسته بندي كرده و اجازه‌ي دانلود رو فقط به بعضي از اونا مي‌ده. دليلش رو نمي‌دونم، اصلا هم منطقي نيست. كسي كه اينجا يكي از محصولات نوكيا رو به صورت قانوني تهيه مي‌كنه چرا نبايد از خدمات پس از فروش شركت بهره‌مند بشه؟؟؟

:angry:

MTD_GOLD
08-03-2007, 10:18
دمتون گرم ولی یه تم ساز اگه کسی سراغ داره واسه سری ان معرفی کنه عالی میشه
ممنون

dj kazem
15-03-2007, 01:44
سلام هیچ راهی برای بدست اوردن این برنامه نیست؟

dj kazem
15-03-2007, 01:59
من با eroor مواجح شدم یکی به من کمک کنه؟

brothers000
17-03-2007, 10:57
بالاخره این برنامه دانلود میشه یا نه؟
ما که نتونستیم کاری کنیم

brothers000
18-03-2007, 16:16
این لینک هم سر بزنید
یه برنامه برای سری 60 هست که میشه گفت بهتر از هیچیه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/mobile/archives/application/computer_software/download_theme_editor_v1

به جای ستاره: p 3 0 d o w n l o a d . c o m

ali_121
02-04-2007, 13:41
لینک نوکیا رو نمیشه بهش دسترسی پیدا کرد برای کسانی که ایران هستن
ولی من تو سایت Smart-mobile.com دیدم فقط حجمش 72mg
اینو من خودم ساختم ولی چون اولین کارم بود زیاد جالب نیست لطفا نظر بدین

ali_121
02-04-2007, 13:49
اینم دوتا لینک برنامه تم استدیو که میتونید از اینجا بدونه هیچ دردسری دانلود کنید من خودم دانلود کردم و یه تم که براتون گذاشته بودم رو با اون درست کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حالشو ببرید

maxeemo
16-05-2007, 22:00
اين‌هم از تم‌ساز سري 40 كه خودم و چند نفر ديگه دنبالش بودن. براي لينك دانلود آخرين نسخه‌ي برنامه تا اين تاريخ به تاپيك مربوطه مراجعه كنين.

اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بیلچه
16-05-2007, 23:27
اين ها لينك هاي دانلود series 60 theme studio 3.0 هست كه در چهار قسمت آپلود شده!

1.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part1.rar
20mb

2.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part2.rar
20mb

3.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part3.rar
20mb

4.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**************/mobile/win-soft/s60theme-studio-3/S60-TS-30.part4.rar
12mb

اگه لينك ها رو ستاره(×)ميبينيد به جاي ستاره ها بنويسيد:
ايران ماتريكس.us
i r a n m a t r i x . u s

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه كسي دانلود كرده كمك كنه !!من نمي تونم فايل ها رو extract كنم(با وين رر)

اولا اینها رو باید چه جوری نصب کنیم.
دوما دستت درد نکنه
سوما ورژن 3 یعنی برای سیمبیان ورژن 3 هست ؟
رابعا بازم دستت درد نکنه.
خامسا این همه تم خوشگل برای سیمبیان ورژن 3 اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست چه را به خودتون زحمت می دید.
ششما جدا دستت درد نکنه.

farshad eblis
30-05-2007, 00:50
آقا شما که دانلود کردی باهاش کار کردی ؟ لطفا یکم توضیح بده !

am_merman01
03-06-2007, 00:19
دوستان ما كه از هيچ لينكي نتونستيم دانلود كنيم لطفا كمك كنيد

amiva
03-06-2007, 09:35
دستتون درد نکنه ها ولی یه برنامه ساخت تم واسه symbian 9.1 3rd editin بذارید ما که دلمون پوسید با این تم ها!

ali reza majidi 14
03-06-2007, 10:56
آقا یکی لطف کنه بزاره این تم استدیو رو
ممنون

newshaghayegh
17-04-2008, 12:25
بابا یکی بهمن بگه برای باز کردن زیپ این برنامه passworld چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Series-60-Theme-Studio-v1.2.1

alisahaf70
18-04-2008, 05:31
نه من تست کردم نوکیا فقط ایران رو تو mosh را نمی ده

novel-design
14-07-2008, 12:51
آقا من نوکر همگی.تو رو خدا بگین از چه برنام ای استفاده کنم؟
تو هر صفحه یه لینک گذاشتین بعدش هر کس یه ایرادی ازش میگیره!
من که نمیدونم چه کار کنم.
برنامه Nokia the editor خوبه؟برنامه Nokia theme studio چیه؟
لطفا" یه لینک سالم واسه دانلود هر کدوم که بهتره بذارین

hoseini1370
06-08-2008, 19:09
ssalam man hata link download ro ham nemibinam lotfan ye dasti be seting web e ton bekeshin chera man alan ozve saiteton shodam nemitonam hatalinke download ro bebinam????

mehdi_vamegh
09-08-2008, 10:04
سلام
کی میدونه واسه گوشی 6300 برنامه تمش چیه و از کجا میشه دانلودش کرد؟

caca_caca888
01-10-2008, 18:56
اینم یه لینک خودم دارم دانلود میکنم...تا حالا 30% پر شده...
با استفاده از این برنامه می توانید برای گوشی های نوکیا دارای سیستم عامل سیمبین و در واقع سری 60 تم بسازید. می دانید که گوشی های سری 60 دارای سیستم عامل سیمبین در نسخه های مختلفی هستند به دلیل اینکه این برنامه آخرین نسخه است می توانید تم تمام گوشی های موجود و جدید را بسازد. خروجی برنامه فایلی با پسوند SIS‌ است و می توانید آن را در گوشی نصب کنید. برای اجرای این برنامه باید سیستم شما حداقل دارای CPUی 1500 و رم 512 باشد. همچنین باید آن را روی Windows XP SP2‌ به بالا نصب کنید. این برنامه رایگان است و توسط بخش دانلود سایت تبیان با صرف وقت زیادی تهیه شده است و در هیچ سایت دیگری برای دانلود نمی توانید این نسخه را پیدا کنید. برای نصب این برنامه باید موتور جاوا یعنی برنامه Java Runtime Environment (JRE) 6 Update 2 که در بخش موجود است در ویندوز نصب باشد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم فايل :65.41 MB
منبع:
تا اینا رو بزارم شد 36...
یعنی به تهش میرسه؟؟؟

runner
14-11-2009, 17:00
از این به بعد می توانید برای انواع گوشی های نوکیا سری 60 ویرایش سوم با سلیقه خود تم بسازید.
نام برنامه Carbide.ui S60 Theme Edition v3.1.1 maintenance release for Symbian OS می باشد.

IMPORTANT NOTE: Carbide.ui 3.1.1 is a maintenance release for Carbide.ui. It fixes some known issues with Carbide.ui 3.1, the most important one being support for the E61/62 and Nokia 5500 screen resolutions (see Release notes for full details). Some of the code used to implement the fixes is an early drop of an upcoming product. Because of this we recommend that you upgrade to 3.1.1 ONLY if you encounter one or more of the bugs listed in the Release notes. If you have no issues with Carbide.ui 3.1 you should continue to work with that version.

Carbide.ui S60 Theme Edition for Symbian OS is a tool that enables the creation of packages to customize the appearance of the user interface on S60 devices. These packages can then be used by any device user to alter the look and feel of their S60 device.

Carbide.ui has been designed with the creative professional in mind. It allows the S60 UI to be customized with full WYSIWYG layout, without the need for layout defi nition coding or specialized mobile design experience. In addition, Carbide.ui can be integrated with a wide range of creative graphic and audio packages, allowing designers to work with their favorite tools.

Carbide.ui S60 Theme Edition for Symbian OS creates S60 themes that alter the appearance of the S60 UI and S60 Music Player. Themes can be created, edited, and viewed easily. Full WYSIWYG features allow the appearance of wallpaper, application icons, color schemes, or any other UI component to be evaluated accurately. Once a theme has been created, the tool will package it into a Symbian OS installation fi le and prepare it for Open Mobile Alliance (OMA) Digital Rights Management (DRM) protection, if required, after which it will be ready for deployment to devices.

The latest version adds support for S60 3rd Edition Feature Pack 1 and its new theme capabilities, including new screensaver files support, enhanced ringtone file-support, Arabic and Hebrew UI support and new MIDP Color group. These new platform features provide developers and creative professionals with new opportunities to create innovative and compelling experiences for the end user.

WYSIWYG functionality :
Carbide.ui has been designed for creative professionals. Theme design is
undertaken using familiar creative tools and WYSIWYG layout, without the
need for layout defi nition coding or specialized mobile design experience.

Support for all customizable theme components :
The Carbide.ui editor provides functionality to create or modify a theme.
The editor gives access to all the customizable S60 UI elements, such as
background graphics, highlight areas, application icons, pop-up windows,
colors, sounds, morphing eff ects, background, settings item list, and the
navigation bar.

Multiple screen resolutions support :
All available S60 UI screen resolutions are supported (352 x 416 pixels, 240
x 320 pixels, and 176 x 208 pixels) in both landscape and portrait modes.

Third-party graphics editor support :
The Carbide.ui editor can be linked with many graphics tools. With the
ability to import several graphics formats, Carbide.ui allows designers to
use their favorite graphics editor. Graphic theme elements can then be
edited with a simple double click of the desired image.

Third-party audio editor support :
The Carbide.ui editor can be linked with many audio-editing tools. With the
ability to import multiple audio-fi le formats, Carbide.ui allows designers to
use their favorite audio editor. Audio elements can then be edited with a
simple double click of the desired audio icon.

Gallery view :
A gallery provides functionality to view an existing theme portfolio and
select a theme for editing.

Task list :
To help manage the wide choice of customizable components in a theme,
the editor includes a task list. This task list records whether an item is
complete, pending, or not included in a theme project.

Signing keys wizard :
A signing keys wizard assists with the creation of self-signing keys and the
management of developer certifi cates for signing themes for
S60 3rd Edition devices.

Packaging and DRM :
Carbide.ui creates Symbian OS installation (.sis) fi les, which can be signed
for use in all S60 2nd Edition and S60 3rd Edition devices. It can also create
installation fi les in the *.pip format that can be DRM-protected using the
Nokia Mobile Internet Toolkit.

Support for themes in the S60 platform :

Support is provided for generating themes for:
• S60 2nd Edition.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 1.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 2.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 3.
• S60 3rd Edition.
• S60 3rd Edition, Feature Pack 1.

Key Features
• S60 platform support.
• WYSIWYG design functionality.
• Support for all customizable theme components.
• Support for third-party graphics, audio, and
content editors.
• Full support for all S60 screen resolutions.
• Content import.
• Full theme package generation and DRM protection.

System Requirements
• Microsoft Windows XP Professional Service Pack 2 or
Microsoft Windows XP Home SP2.
• 512 MB of RAM (2GB of RAM recommended).
• 1.5-GHz or faster Pentium-class processor (2.8-GHz or
faster Pentium-class processor recommended).
• 430 MB of free disk space.
• Display card with support for 16-bit color at 1,280 x 1,024
pixel resolution (24-bit color support recommended).
• A sound card is recommended.

What's new in 3.1.1?

- 320x240 landscape resolution for E61/E62/E61i
- Square (208x208) resolution for Nokia 5500
- Export/Import support
- Search support
- Problem with bitmap icons in 2nd Edition Feature Pack 2 resolved
- Resolved problems in SVG to SVGT conversion (arc and named colors for some
vector graphic editors)
- Animated GIF can be used as screensaver.
- Arabic & Hebrew landscape indicators
- Java Wait Bar Increment and Idle graphics.
- Resolved problems with pasting bitmaps and mask handling.
- Sis package optimization for S60 3rd Edition Feature Pack 1 devices.
- Packaging of 3rd party icons for S60 3rd Edition and previous devices
- Defect when switching to Nine piece mode for highlights has been resolved
- Tab and Volume indicator skinning for s60 2nd Edition Feature Pack 3
- Popup preview color group

- Several new features, at beta level, are included:
a)Editing SVG colors
b)Component store for single element and group of elements
c)Multiple selection functionality
d)Reproducing animation in WYSIWYG editor
More information on these features is available in "What's New" document.

166 MB
دانلود:

نکته:برای ریچیستر کردن این برنامه باید تو سایت نوکیا عضو باشین!!!

forum nokia

پس از تكمیل ثبت نام برنامه رو اجرا كنیدو از منوي آن گزینه Help و سپس روي Register Now كلیك كنید .

نکته:سریالی که به شما میده مخصوص شما هست و روی کامپیوتر دیگه و یا نسخه دیگه ای از این برنامه کار نمیکنه و شما باید این مراحل رو دوباره تکرار کنید .

4870x2
14-11-2009, 17:24
166 مگابایت؟!
:دی

runner
16-11-2009, 07:17
من این برنامرو دانلود کردم
خیلی عالیه از دستش ندین!!!!

mamo
16-11-2009, 08:49
اینو قبلا دیده بودم ولی چون برای os9.1 بود نگرفتم
حتما دانلود میکنم
منم میشه mamo pizero

mojtaba_tanha
16-11-2009, 12:27
واسه n86 چی دانلود کنم؟

runner
16-11-2009, 13:04
واسه n86 چی دانلود کنم؟

Support is provided for generating themes for:
• S60 2nd Edition.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 1.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 2.
• S60 2nd Edition, Feature Pack 3.
• S60 3rd Edition.
• S60 3rd Edition, Feature Pack 1.

برای گوشی شما هم از همین برنامه استفتده کنید!!!!
Carbide.ui S60 Theme Edition v3.1.1 maintenance release for Symbian OS

mojtaba_tanha
17-11-2009, 08:32
یه آموزش کوچیکم اگه بزاری حله یا حداقل بگو باید چه جوری سیو کنم که بشه نصب کرد؟

runner
17-11-2009, 21:57
یه آموزش کوچیکم اگه بزاری حله یا حداقل بگو باید چه جوری سیو کنم که بشه نصب کرد؟

والا منم آموزش فارسی گیر نیاوردم
باید از قسمت آموزش خدش استفاده کنی!!!

ولی حالا تا جایی که بلدم بتون می گم!
برای سیو تمی که ساختین مراحل زیرو بگذرونید

mojtaba_tanha
18-11-2009, 13:11
باید تم و ساین کنی وگرنه جواب نمیده؟

runner
18-11-2009, 16:55
باید تم و ساین کنی وگرنه جواب نمیده؟

من یه تم ساختم و نصبشم کردن مشکلی نداشت
در هر صورت با همین برنامه هم می تونی ساین کنی خودت!!!!

mojtaba_tanha
19-11-2009, 08:29
من یه تم ساختم و نصبشم کردن مشکلی نداشت
در هر صورت با همین برنامه هم می تونی ساین کنی خودت!!!!

چه جوری من هرکاری کردم نشد.؟

runner
19-11-2009, 19:38
چه جوری من هرکاری کردم نشد.؟

آها
احتمالا چون من گوشیم رو هک کردم راحت نصب می کنه!!
در مورد ساین کردن من با برنامش یه تم ساین کردم و نصب کردم مشکلی نداره
شما خودت فقط باید یه کی با مشخصات خودت بسازی و دیگه حله!!!!

enimonte
19-11-2009, 22:28
بچه ها من برنامه Carbide ui Theme edition Setup v3.4 رو دارماگه کسی مشکل دانلود داره به جی میلم reza.heidari1982@gmail.com پیام بده تا براش بفرستم

آموزش فارسی رو هم توی یک سایت گذاشتند اگه کسی خواست بگید تا ادرسش رو واستون بذارم

runner
21-11-2009, 07:19
بچه ها من برنامه Carbide ui Theme edition Setup v3.4 رو دارماگه کسی مشکل دانلود داره به جی میلم reza.heidari1982@gmail.com پیام بده تا براش بفرستم

آموزش فارسی رو هم توی یک سایت گذاشتند اگه کسی خواست بگید تا ادرسش رو واستون بذارم

سلام
نیکی و پرسش؟؟؟
اگه آموزش رو دارین بذارین لطفا!!
ممنون

enimonte
21-11-2009, 08:29
سلام
نیکی و پرسش؟؟؟
اگه آموزش رو دارین بذارین لطفا!!
ممنون

این دو قسمت اول از 9 قسمت آموزشه.بقیه رو هم آپلود میکنم میذارم

enimonte
21-11-2009, 09:10
قسمت سه و چهار

mojtaba_tanha
22-11-2009, 10:49
ممنون ادامه شم بزار دیگه .!

enimonte
22-11-2009, 13:00
ممنون ادامه شم بزار دیگه .!

این هم بقیه آموزش.اگه سرعت آپلودم نخوابیده بود بقیه اش رو همون دیشب آپلود میکردم

hmhbb
11-12-2009, 02:22
سلام .دوستان من برنامه رو گرفتم البته چون به تازگی هست.لینک که زدم نسخه 3.5 داد!

دز برنامه با اینکه ریجستر کردم همه چیز هست جز sisi کردن که بشه اینستال کرد!

ساختم تم ولی نمی دونم جه کنم راهنمایی کنید لطفا.............

hmhbb
11-12-2009, 02:32
سلام .دوستان من برنامه رو گرفتم البته چون به تازگی هست.لینک که زدم نسخه 3.5 داد!

hmhbb
11-12-2009, 02:37

enimonte
11-12-2009, 19:37

روی گزینه create a new package کلیک کن و تم رو بساز

hmhbb
12-12-2009, 02:18

fekonam eshteba gereftam ?

inkaro kardam doste aziz vali file s is nemide ke ?

enimonte
12-12-2009, 22:55
این عکس صفحه اصلی نرم افزاره؟من با مدل های قبلی کربید کار نکردم ولی اینطور که تو عکس مشخصه مربوط به سری 40.تم ها تو این ورژن با پسوندشون nth است

mamo
12-12-2009, 23:09

fekonam eshteba gereftam ?

inkaro kardam doste aziz vali file s is nemide ke ?

ورژن 4.3 نصب کن

runner
12-12-2009, 23:10
ویرایش شد...

hmhbb
13-12-2009, 12:42

میشه لطفا لینک بدید ؟

hmhbb
13-12-2009, 12:55
ورژن 4.3 نصب کن

منظور شما 3.4 هست!؟

runner
15-12-2009, 12:19

میشه لطفا لینک بدید ؟
پست خودم!!!

mtmeshgh
28-10-2010, 22:22
برنامه را بده با تشکر

mtmeshgh
04-11-2010, 20:31
دانلود تم ساز رابدهید

mtmeshgh
04-11-2010, 20:32
0دانلود ساخت تم برای گوشی های سری 60 نوکیا

hesanmostafa
22-11-2010, 08:27
نرم افزار تم ساز نوکیارو چطوری دانلود کنم؟

JAVADKANEANI
14-01-2011, 21:58
با تشکر از این که با درخواست عضویت من موافقت کردید