PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با اديت فيلمsony handycam HDR SR 12E

rayhaneh
22-06-2008, 21:17
سلام دوستان :11:
من چند وقتيه دوربين ديجيتالي سوني كه تازه هم به بازار اومده رو گرفتم.هم كيفيت عكساش عاليه و هم از فيلمش ولي مشكل من با اديت كردن و نگهداري اين نوع فايلهاي با كيفيت بالا(hd) و سنگين در لپتاب هست كه ويندوزم رو خيلي كندميكنه و اينكه اين نوع فايلها با برنامه هاي اديت فيلم اصلا خونده نميشند وفقط با برنامه ضميمه خود دوربين ميشه كه اون هم امكانات خيلي كمي داره و ازاين طريق هم كه به فرمتهاي ديگر فيلمو تبديل ميكنم اون هم در همه پليرها خوانده نميشه.اصلا نميدونم با اين فيلمهاي كه گرفتم چيكاركنم ؟شايد مجبور شم بدم بيرون اديت كرده و تو ديويدي بريزند!:41:
كسي راه حلي چيزي براي ما داره؟

alil1369
23-06-2008, 00:09
2 تا برنامه از خود سونی برای این کار ارایه شده که واقعا امکانات عالی و بدون نقصی دارن !!
یکی ش Click 2 DVD هست که برای تبدیل از دوربین به DVD هست
و یکی هم Sony DVD Studio !
اسم برنامه ضمیه CD دوربین ت چیه !!؟ + فرمت ویدیو های ضبط شده دوربین ؟

seymour
23-06-2008, 13:26
فرمت Hd همینه دیگه ... یعنی جدا از اینکه ابزار ضبط Hd نیازه ، به ابزار پخش هم نیاز داره (اعم از Pc پرقدرت - Tv و سیستم خانگی که حمایت کنه ) ... به قول معروف باید وارد فرهنگ Hd بشیم ...

حالا ایشالا با توصیه های دوست خوبمون حل بشه مشکل ...

rayhaneh
23-06-2008, 17:23
با تشكر
اسم برنامه ضميمه PMB - Picture Motion Browser هستش كه باهاش ميشه عكس و فيلم رو مشاهده كرد به فرمت avchd رو دي وي دي ريخت و به فرمتهايmpeg2 ,wmv تبديل و ذخيره كرد ( راستش يه فايل رو به ام پي اي جي تبديل كردم كه بجز خود فايل دو فايل ديگه با فرمت moff,moddدرست شد و اينكه فايل ام پي اي جي درست شده رو با پلير خود ويندوز نميشه ديد و با ريل فقط تصوير بيصدا است و فقظ با پاور دي ويدي و پلير خو دوربين درست و با صدا نمايش داده ميشه!؟ )و درمورد فرمتي كه ذخيره ميكنه متاسفانه الان فايلها رو ندارم و يادم نيست چه فرمتي بود ولي روي پليري كه همراه برنامه هست نوشته AVCHDپلير.
راستي اين برنامه هايي كه معرفي كردي رو هرچي سرچ كردم به تاپيكش برنخوردم !شايد طريقه سرچ كردنم درست نبوده به هر حال ممنون ميشم آدرس پستي رو كه ميتونم اين دو برنامه رو ازش دانلود كنم برام بذاريد.
اميدوارم سرتون رو دردنياورده باشم!:31:

alil1369
23-06-2008, 23:33
با تشكر
اسم برنامه ضميمه PMB - Picture Motion Browser هستش كه باهاش ميشه عكس و فيلم رو مشاهده كرد به فرمت avchd رو دي وي دي ريخت و به فرمتهايmpeg2 ,wmv تبديل و ذخيره كرد ( راستش يه فايل رو به ام پي اي جي تبديل كردم كه بجز خود فايل دو فايل ديگه با فرمت moff,moddدرست شد و اينكه فايل ام پي اي جي درست شده رو با پلير خود ويندوز نميشه ديد و با ريل فقط تصوير بيصدا است و فقظ با پاور دي ويدي و پلير خو دوربين درست و با صدا نمايش داده ميشه!؟ )و درمورد فرمتي كه ذخيره ميكنه متاسفانه الان فايلها رو ندارم و يادم نيست چه فرمتي بود ولي روي پليري كه همراه برنامه هست نوشته AVCHDپلير.
راستي اين برنامه هايي كه معرفي كردي رو هرچي سرچ كردم به تاپيكش برنخوردم !شايد طريقه سرچ كردنم درست نبوده به هر حال ممنون ميشم آدرس پستي رو كه ميتونم اين دو برنامه رو ازش دانلود كنم برام بذاريد.
اميدوارم سرتون رو دردنياورده باشم!:31:
برای نمایش فایل ها میتونی از اخرین ورژن Nero Showtime کمک بگیری ، همچنین برای ساپورت از HD هم میتونی از ورژن فول نرو استفاده کنی که از HD هم ساپورت کامل میکنه !
برای رایت ویدیو ها هم از همون نرو کمک بگیر (ورژن فول ساپورت HD) لینک دانلودش رو ندارم اگه درخواست بدی برات میزارن !
همین طور برای ادیت هم از نرو کمک بگیر !

برنامه Click 2 DVD هم جز برنامه های از قبل نصب شده روی نوت بوک های وایو هست البته لینک دانلود تورنت هست که قدیمیه !!

شرمنده اگه کمکم چندان موثر نبود !

rayhaneh
24-06-2008, 17:53
سلامي دوباره
من سعي ميكنم نرم افزارهايي كه معرفي كرديد رو پيدا كنم و امتحان.
ولي باز به قول آقا seymour بايد منتظر شويم فرهنگ اچ دي عام تر شود تا مشكلات ماهم حل !
باز من منتظر هستم اگر دوستان را ه حل و برنامه هاي ديگر البته بي زحمت با لينك براي معرفي داشتند خوشحال و ممنون خواهم شد

alil1369
24-06-2008, 23:37
سلامي دوباره
من سعي ميكنم نرم افزارهايي كه معرفي كرديد رو پيدا كنم و امتحان.
ولي باز به قول آقا seymour بايد منتظر شويم فرهنگ اچ دي عام تر شود تا مشكلات ماهم حل !
باز من منتظر هستم اگر دوستان را ه حل و برنامه هاي ديگر البته بي زحمت با لينك براي معرفي داشتند خوشحال و ممنون خواهم شد
همین طور که گفتم برنامه های سونی رو هیج جا برای دانلود حتی فروش ندیدم !!
فقط به صورت از قبل نصب بر روی نوت بوک ها و دسکتاپ های مالتی مدیا ی وایو موجوده .

seymour
25-06-2008, 13:43
همین طور که گفتم برنامه های سونی رو هیج جا برای دانلود حتی فروش ندیدم !!
فقط به صورت از قبل نصب بر روی نوت بوک ها و دسکتاپ های مالتی مدیا ی وایو موجوده .
یه Sony DVD Architect Studio من دیدم ... همون نیست ؟ یا فرق داره ؟ ...

alil1369
25-06-2008, 20:39
یه Sony DVD Architect Studio من دیدم ... همون نیست ؟ یا فرق داره ؟ ...
نه فرق داره !