PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای دیدن Plugin و Brush های فتو شاپ

j a n
22-06-2008, 20:03
نرم افزاری برای دیدن Plugin و Brush های فتو شاپ

AK1
22-06-2008, 20:55
با سلام
دوست عزيز منظورت رو متوجه نمي شه
خب براي ديدن پلاگين يا براش بايد تو فتوشاپ باز كني ديگه!

j a n
22-06-2008, 23:53
نه من توی قسمت ابزار فتوشاپ نرم افزار هایی دیدم که براش ها و پلاگین ها رو نمایش می داد و لی لینکش از کار افتاده بود و تاپیکش قفل شده بود
مثلا برای 1000 تا براش که نمی تونی تک تک رو امتحان کنی این نرم افزار براش رو بهت نشون میداد

AK1
23-06-2008, 00:21
نه من توی قسمت ابزار فتوشاپ نرم افزار هایی دیدم که براش ها و پلاگین ها رو نمایش می داد و لی لینکش از کار افتاده بود و تاپیکش قفل شده بود
مثلا برای 1000 تا براش که نمی تونی تک تک رو امتحان کنی این نرم افزار براش رو بهت نشون میداد

:46:
با سلا م پيداش كردم برنامه جالبي بايد از شما هم تشكر كرد بدردم خورد:31:

من خودم يه جست زدم اين رو پدا كردم هموني كه تو اين پست ديدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضيح : برنامه احتياج به Microsoft .NET Framework 1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره
حجم 58.5 كيلو نسخه 2
دانولد:

huti_421
23-06-2008, 01:23
:46:
با سلا م پيداش كردم برنامه جالبي بايد از شما هم تشكر كرد بدردم خورد:31:

من خودم يه جست زدم اين رو پدا كردم هموني كه تو اين پست ديدن

توضيح : برنامه احتياج به Microsoft .NET Framework 1.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره
حجم 58.5 كيلو نسخه 2
دانولد:

جالب بود ممنون به درد منم خورد !!!!

j a n
23-06-2008, 12:14
ممنون
این برای براش ها بود
برای پلاگین چی کسی نداره؟

huti_421
23-06-2008, 12:38
مگه واسه پلاگ این هم میشه ؟!!!

اگه نظر شخصی منو بخوای برای دیدن پلاگ این باید اونو روی عکس تحت ویرایش دید رو هوا که نمیشه ... مگه اینکه خودش یه نمونه هم داشته باشه ...

j a n
23-06-2008, 12:58
نه من نرم افزاری که دیدم و لینکش خراب بود رو نمونه بهت نشون می داد

AK1
23-06-2008, 13:25
نه من نرم افزاری که دیدم و لینکش خراب بود رو نمونه بهت نشون می داد

دوست عزيز لينك پست يا تاپيك و يا اسم برنامه يه نشوني بزار بريم ببنم شايد پيدا كرديم:10:

j a n
23-06-2008, 13:37
این صفحه پست دوم

huti_421
23-06-2008, 13:43
جل الخالق ... جان عزیز ممنونم ...

AK1
23-06-2008, 13:57
خب حالا شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Plugin Commander 1.60
for Windows 95/98/Me/NT/2000/XP

Light Edition (freeware)
Pro Edition (commercial)

Using plugins, tubes or other add-ons in a graphics, video or animation application can be a frustrating experience. As your effect collection grows your application needs longer to start up and you[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r menus and lists become cluttered making it very difficult to find the particular effect you are looking for. Now you can take control of your effects using Plugin Commander.

Plugin Commander is a tool for dealing with various image formats, plugins and effect types from various graphics applications. It allows you to manage and preview your plugin, tube and add-on collection quickly and easily. There is commercial Pro Edition as well as a feature-limited Light Edition of Plugin Commander, which is freeware.

Manage and preview your plugins comfortably
Plugin Commander Pro enables you to control which plugins and effects are displayed in your host application. Support for more than 30 different plugin types and other effect materials (especially Photoshop-compatible, Premiere plugins and PSP effect files) is provided as well as the possibility of defining your own plugin types.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) You can make Photoshop-compatible and After Effects plugins display anywhere in the Filter menu and see a simulation of Photoshop's Filter menu. You can also disable plugins, PSP tubes and materials that you rarely need.
The effects of Photoshop-compatible plugins, certain Premiere plugins and Paint Shop Pro add-ons are calculated in real-time and additionally preview images of other plugin types can be viewed. These previews are shown in the Preview window, the thumbnail browser or the Picture Editor.

نسخه Light Edition رايگانه از زير مي توني بگيري

نسخه Pro Edition هم پوله

Plugin Commander Pro v1.60

پسورد

j a n
23-06-2008, 16:36
با تشکر از شما

j a n
23-06-2008, 17:46