PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کنید : کنترل موس از دستم خارج میشه

Sir Masoud
22-06-2008, 02:29
با سلام خدمت دوستان
یک چند وقتی یه ویروسه نمی‌دونم تروجانه یا هر چی که هست افتاده به جون کامپیوترم و هر چند وقت یکباری کنترل موس از دستم خارج می‌شه و هی اینور اونور می‌ره و اگه برنامه‌ای باز باشه می‌بنده و آیکون‌های منوی start را جابه‌جا می‌کنه و بعد از چند ثانیه متوقف میشه.

ویندوزم را هم پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل همچنان برقراره. اولش xp داشتم که اینطوری شد و مدتی بعد ویستا هم کنارش نصب کردم. چند ساعت از نصب ویستا نگذشته بود که ویستا هم همینطوی شد.

با کاسپرسکی اینترنت سکوریتی آخرین ورژنش تمام ویندوزم را اسکن کردم ولی باز هم هستش.
اگه میشه کمک کنید من چطوری میتونم این مشکلم را حل کنم.

milad_badboy
22-06-2008, 13:03
ويندوز رو فرمت كردي نصب كردي يا ريپير؟

Sir Masoud
23-06-2008, 01:16
ويندوز رو فرمت كردي نصب كردي يا ريپير؟

فرمت کردم و نصبش کردم بلکه از بین بره اما نرفته هنوزم هستش.:41:

rezariza
25-06-2008, 08:48
باید ریستارت کنی بعد F8 رو تگه دار و ول نکن تا یه صفحه میاد که SAFE MODE رو انتخاب کن بعد یه آنتی ویروس خوب مثل کسپرسکی اینترنت سیکیوریتی نصب کن و تو همون safe mode یه بار اسکن کامل کن بعدا که ویروس پیدا شد disinfect اش کن

فاطـمه
30-06-2008, 07:22
سیستم منم این ویروس رو داره و با نسخه اسمارت نود آپ شده هم پاک نشد...

szh_1367
30-06-2008, 07:34
دوست عزیز نوش دارو بعد از مرگ سهراب فایده ای نداره

شما یک بار ویندوز کامپیوتر را تعویض کن بعد از تعوض ویندوز وارد هیچ درایوی نشوید سپس یک انتی ویروس خوب مثل نود 32 را نصب کرد و اپ دیت کنید اون موقع هست که نوش دارو عمل خواهد کرد

بازهم تکرار می کنم بعد از نصب ویندوز وارد هیچ درایوی نشوید

Sajad2006
30-06-2008, 07:39
سلام.
منم با پست بالا موافقم.
چون اگر وترد درایوی بشه ویروس دوباره فعال میشه.

فاطـمه
30-06-2008, 08:16
به جز عوض کردن ویندوز راهی نداره؟؟؟ چون من یکی که n تا نرم افزار نصب کردم...

mahdi7610
30-06-2008, 09:49
با سلام خدمت دوستان
یک چند وقتی یه ویروسه نمی‌دونم تروجانه یا هر چی که هست افتاده به جون کامپیوترم و هر چند وقت یکباری کنترل موس از دستم خارج می‌شه و هی اینور اونور می‌ره و اگه برنامه‌ای باز باشه می‌بنده و آیکون‌های منوی start را جابه‌جا می‌کنه و بعد از چند ثانیه متوقف میشه.

ویندوزم را هم پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکل همچنان برقراره. اولش xp داشتم که اینطوری شد و مدتی بعد ویستا هم کنارش نصب کردم. چند ساعت از نصب ویستا نگذشته بود که ویستا هم همینطوی شد.

با کاسپرسکی اینترنت سکوریتی آخرین ورژنش تمام ویندوزم را اسکن کردم ولی باز هم هستش.
اگه میشه کمک کنید من چطوری میتونم این مشکلم را حل کنم.

سیستم منم این ویروس رو داره و با نسخه اسمارت نود آپ شده هم پاک نشد...

سلام دوستان عزیز

راستش این مشکل نرم افزاری نیست و ربطی به ویندوز نداره و از ویروس هم نیست که شما ویندوز عوض می کنید .
این مشکل از موس شما می باشد . بارها این مشکل را روی سیستم های دیگه تجربه کردم و این مشکل با تعویض موس حل خواهد شد .

این مشکل بیشتر برای موس هایی که زیر اونها به صورت غلتک هستش اتفاق میفته .

برای موسهایی که به صورت اپتیک هستند هم باید به چیزی که زیر اون گذاشتید دقت کنید . و باید زیر اون و اپتیک لیزری موس تمیز باشه و براق و شیشه ای نباشه .

اگه این نکات که گفتم را رعایت کردین پس مشکل از خود موس هستش که عمرش داره به سر میاد و قاطی کرده . شما هم میتونید سیستم را با یه موس دیگه امتحان کنید .

موفق باشید .

فاطـمه
30-06-2008, 13:27
شاید مشکلSir Masoud این باشه ( منم فکر می کنم مشکلشون همین باشه)
ولی من وقتی سیستمم این جوری میشه کیبوردمم قفل می کنه
تازه موس هیچ وقت کامل قفل نمی کنه بلکه تو راست کلیک و چپ کلیکش اختلال ایجاد می شه... اونم نه همیشه
توضیح اینکه وقتی راست کلیک یا چپ کلیک موس کار نمی کنه کی بورد هم نمی تونه اون عمل رو انجام بده
نمی دونم واضح گفتم یا نه...

zeus7610
30-06-2008, 13:48
فاطمه شما هم موستو عوض کن . احتمال زیاد مشکلت حل میشه. کارکرد موس میتونه سیستم رو دچار اختلال بکنه

فاطـمه
30-06-2008, 14:18
نه من مطمئنم مشکل از موس نیست
یه دلیلم اینه: بعضی وقتا راست کلیک موسم یه سری گزینه ها رو حذف می کنه مثلاً Copy, Cut , Paste حذف میشه...
اگر مشلکل موس باشه که نباید ویندوز این جوری قاطی کنه دیگه...
درست می گم؟؟؟

mahdi7610
30-06-2008, 15:24
نه من مطمئنم مشکل از موس نیست
یه دلیلم اینه: بعضی وقتا راست کلیک موسم یه سری گزینه ها رو حذف می کنه مثلاً Copy, Cut , Paste حذف میشه...
اگر مشلکل موس باشه که نباید ویندوز این جوری قاطی کنه دیگه...
درست می گم؟؟؟
سلام فاطمه خانم

راستش تا حالا من ندیدم که یه ویروس بتونه حداقل برای موس یا کیبورد این مشکلات را به وجود بیاره .
البته شبه ویروسهایی برای این کار وجود دارند و نوشته شدن که توی عملکرد موس اختلالاتی ایجاد کنند . اما این شبه ویروس ها به این صورت هستند که باید حتما شما روی ایکون اونها کلیک کنید تا توی سیستم اجرا شوند .
البته اونها وقتی خودکار اجرا می شن که توی startup قرار بگیرند که با بالا اومدن سیستم به طور خودکار اجرا بشن .

اما اگه شما می گید که ویندوز هم عوض کردید و این مشکل هنوز پابرجاست در این صورت مشکل از ویندوزی هست که شما روی سیستم خودتون نصب می کنید .
من پیشنهاد می کنم شما این ویندوز را از روی یه سی دی دیگه نصب کنید . در این صورت من تا حدودی مطمئن هستم مشکل شما حل خواهد شد .
این مشکل بیشتر به دلیل اختلالاتی هست که توی ویندوز اتفاق می افته . پس شما از یه سی دی دیگه ویندوز خودتون را نصب کنید .

اگه هم براتون امکان داره برنامه های نصبی خودتون را هم اینبار از یه سی دی دیگه نصب کنید .

هر چند خودتون گفتید که برنامه های زیادی روی سیستمتون نصب هست و قادر به نصب مجدد وبندوز نیستید . ولی باید یکبار این کار را انجام دهید .

موفق باشید

فاطـمه
30-06-2008, 15:27
سلام فاطمه خانم

راستش تا حالا من ندیدم که یه ویروس بتونه حداقل برای موس یا کیبورد این مشکلات را به وجود بیاره .
البته شبه ویروسهایی برای این کار وجود دارند و نوشته شدن که توی عملکرد موس اختلالاتی ایجاد کنند . اما این شبه ویروس ها به این صورت هستند که باید حتما شما روی ایکون اونها کلیک کنید تا توی سیستم اجرا شوند .
البته اونها وقتی خودکار اجرا می شن که توی startup قرار بگیرند که با بالا اومدن سیستم به طور خودکار اجرا بشن .

اما اگه شما می گید که ویندوز هم عوض کردید و این مشکل هنوز پابرجاست در این صورت مشکل از ویندوزی هست که شما روی سیستم خودتون نصب می کنید .
من پیشنهاد می کنم شما این ویندوز را از روی یه سی دی دیگه نصب کنید . در این صورت من تا حدودی مطمئن هستم مشکل شما حل خواهد شد .
این مشکل بیشتر به دلیل اختلالاتی هست که توی ویندوز اتفاق می افته . پس شما از یه سی دی دیگه ویندوز خودتون را نصب کنید .

اگه هم براتون امکان داره برنامه های نصبی خودتون را هم اینبار از یه سی دی دیگه نصب کنید .

هر چند خودتون گفتید که برنامه های زیادی روی سیستمتون نصب هست و قادر به نصب مجدد وبندوز نیستید . ولی باید یکبار این کار را انجام دهید .

موفق باشید

سلام دوست عزیز
من نگفتم ویندوز رو تا حالا عوض کردما...
فکر می کنم با عوض کردن ویندوز واسه مدتی خوب میشه ولی دوباره اون فایلهای ویروسی از درایوهای دیگه به فایلهای ویندوز نفوذ کنن
اینه که فکر نمی کنم بعد از این همه دردسر به کلی از دستش راحت شم:41:

mahdi7610
30-06-2008, 15:44
سلام دوست عزیز
من نگفتم ویندوز رو تا حالا عوض کردما...
فکر می کنم با عوض کردن ویندوز واسه مدتی خوب میشه ولی دوباره اون فایلهای ویروسی از درایوهای دیگه به فایلهای ویندوز نفوذ کنن
اینه که فکر نمی کنم بعد از این همه دردسر به کلی از دستش راحت شم:41:
سلام

خوب اینطوری هم که نمی شه . چون شما هنوز ویندوز هم برای مطمئن شدن از این که این مشکل از اختلالات ویندوز نیست تعویض نکردید .
شما تا کی می خواهید با این مشکل این طوری کنار بیایید .

در این مورد خاص به نظر من نباید بیشتر به ویروس ها شک کرد .
من بیشتر این مشکل را توی خود ویندوز و تا حدودی توی موس شما می بینم . ( هر چند باز شما می گید از موس نیست )

برای امتحان هم شده موس خودتون را با موس یکی از اقوام برای یک روز تعویض کنید تا حداقل از موس مطمئن باشید .
و ویندوز خودتون را هم از یه سی دی دیگه نصب کنید . و بدون کلیک بر روی حتی یک درایو سیستم را با یه انتی ویروس مطمئن اسکن کنید .

موفق باشید .

فاطـمه
30-06-2008, 15:49
الان که مسنجر نصب ندارم :-)
باشه موس رو عوض می کنم ، ویندوزم همین طور تا فردا میگم درست شد یا نه
خوبه ؟؟؟

mahdi7610
30-06-2008, 15:55
الان که مسنجر نصب ندارم :-)
باشه موس رو عوض می کنم ، ویندوزم همین طور تا فردا میگم درست شد یا نه
خوبه ؟؟؟
سلام
البته من شما را مجبور به انجام کاری نمی خوام بکنم . فقط راهنمایی می کنم . و تجربیاتم را میگم که مشکل حل بشه .
حالا اگه حل نشد حداقل مطمئن می شید که مشکل از ویندوز و موس نیست .

موفق باشید .

فاطـمه
30-06-2008, 15:59
سلام
البته من شما را مجبور به انجام کاری نمی خوام بکنم . فقط راهنمایی می کنم . و تجربیاتم را میگم که مشکل حل بشه .
حالا اگه حل نشد حداقل مطمئن می شید که مشکل از ویندوز و موس نیست .

موفق باشید .

منم این رو نگفتم.
فقط حس نصب دوباره این نرم افزار و سروکله زدن واسه نود رو ندارم.
ولی فکر کنم به امتحانش بیارزه:5:

فاطـمه
30-06-2008, 16:16
..........................................

mahdi7610
30-06-2008, 16:20
منم این رو نگفتم.
فقط حس نصب دوباره این نرم افزار و سروکله زدن واسه نود رو ندارم.
ولی فکر کنم به امتحانش بیارزه:5:
خوب من یه راه بهتون میگم که دیگه این همه مشکل برای نصب مجدد ویندوز و نرم افزار هاش نداشته باشید .

شما یه ویندوز با تمام نرم افزارهایی که براتون مهمه و همیشه اونا را نصب می کنید نصب کنید . و با استفاده از برنامه نورتون گاست یه ایمیچ از ویندوز نصبی با برنامه هاش بگیرید و هر موقع به مشکلی برخورد کردید ایمیج را برگردونید .
به همین راحتی از شر نصب ویندوز و برنامه هاش راحت می شید .
با برگردوندن ایمیچ انگار که تازه ویندوز عوض کردید .

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

فاطـمه
30-06-2008, 16:24
خوب من یه راه بهتون میگم که دیگه این همه مشکل برای نصب مجدد ویندوز و نرم افزار هاش نداشته باشید .

شما یه ویندوز با تمام نرم افزارهایی که براتون مهمه و همیشه اونا را نصب می کنید نصب کنید . و با استفاده از برنامه نورتون گاست یه ایمیچ از ویندوز نصبی با برنامه هاش بگیرید و هر موقع به مشکلی برخورد کردید ایمیج را برگردونید .
به همین راحتی از شر نصب ویندوز و برنامه هاش راحت می شید .
با برگردوندن ایمیچ انگار که تازه ویندوز عوض کردید .

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .
اگه این کار شدنی باشه نمی دونید چه کمک بزرگی به من کردین.:20:
الان امتحان می کنم...

mahdi7610
30-06-2008, 16:29
..................
اگه پست اول اون تاپیک را به طور کامل مطالعه کنی خودت متوجه می شی .

نرم افزارش توی همون پست اول هست . اموزش برنامه هم به صورت pdf توی همون پست اول هستش .
اموزشش کامل هستش .

چون از adsl استفاده می کنی می تونی راحت برنامه اش را دانلود کنی .

Mahrud
30-06-2008, 17:20
بهتر نیس یه خورده اصولی تر عمل کنیم ؟
این جوری شبیه gamer ایه که مدام تو بازی می بازه ، بعد دوباره می ره تویه save اش!!!

فاطـمه
30-06-2008, 17:24
درسته ولی واسه بعضی جاها واقعاً این نرم افزار به درد می خوره
واسه تو خونه شما می تونید هر روز با ویروسا سر و کله بذارین ولی وقتی تعداد سیستم ها بیشتر باشه و همشون مدام یه تنظیمات خاصی رو بخوان این بهترین راه
در ضمن در مورد این ویروس اگر پیشنهاد بهتری دارین خوشحال می شم بشنوم...

Mahrud
01-07-2008, 07:51
سلام
آیا شما taskmgr را خوب بررسی کردید؟
از طریق msconfig خوب STURTUP تان را بررسی کنید.
آیا شما همیشه ONLINE هستید ؟
و یا اینکه آیا تا بحال نظمی در این مورد یافته اید؟

فاطـمه
02-07-2008, 09:20
سلام دوست عزیز
بله من taskmanager , startup رو بررسی کردم
ولی منظورتون رو از دو سوال آخر نفهمیدم.
می تونه ربطی به موضوع داشته باشه واقعاً؟؟؟؟:41:

Mahrud
02-07-2008, 09:37
سلام

بله شاید شخصی از طریق اینترنت در حال هک کردن شما باشد .
در این صورت احتمالا قبلا نوعی backdoor یا rootkit در سیستم شما گذاشته باشد.
پیشنهاد میکنم اینترنت خود را موقتا قطع و توسط anty spyware با آن مبارزه کنید.

موفق باشید

فاطـمه
02-07-2008, 09:41
سلام

بله شاید شخصی از طریق اینترنت در حال هک کردن شما باشد .
در این صورت احتمالا قبلا نوعی backdoor یا rootkit در سیستم شما گذاشته باشد.
پیشنهاد میکنم اینترنت خود را موقتا قطع و توسط anty spyware با آن مبارزه کنید.

موفق باشید

دوست عزیز اگر کسی من رو هک کرده باشه باید یه عملی انجام بده ،سیستم من دارای یه سری مشکلات میشه با یه ترتیب خاص همیشه
اگر کسی هک کرده باشه یعنی همیشه همون ترتیب رو رعایت می کنه؟؟؟

mahdi7610
02-07-2008, 09:49
سلام

دوستان مشکلاتی این چنینی که مربوط به قاطی کردن موس یا ققل شدن کیبورد منجر می شه احتمالش خیلی ضعیفه که مربوط به یه فایل مخرب باشه .
بلکه این مشکلات ناشی از ناسازگاری سخت افزار با سیستم عامل نصبی هستش .
یا اختلالاتی که توی سیستم عامل ایجاد شده .
یا این که سخت افزار نصبی که اینجا موس و کیبورد هست مشکل داشته باشند .

خوب مثل این که دوست عزیزمون فاطمه خانم کارهایی که گفته شد را انجام ندادند تا حداقل از وجود ناسازگاری در سیستم عامل و همچنین خرابی یا مشکل خود موس مطمئن باشیم .

موفق باشید .

Mahrud
02-07-2008, 09:52
چرا که نه ...
شاید مبتدی است ...
شاید هم نمی خواهد آسیبی برساند...!
بنابر این شاید توانسته است از طریق کنترل موس به شما آسیب بزند .
البته من فقط در حال بررسی احتمالات ممکن هستم و به هیچ وجه مطمئن نیستم.

ببخشید منظور من از این پست با فاطمه است!

فاطـمه
02-07-2008, 17:24
..................

سلام

دوستان مشکلاتی این چنینی که مربوط به قاطی کردن موس یا ققل شدن کیبورد منجر می شه احتمالش خیلی ضعیفه که مربوط به یه فایل مخرب باشه .
بلکه این مشکلات ناشی از ناسازگاری سخت افزار با سیستم عامل نصبی هستش .
یا اختلالاتی که توی سیستم عامل ایجاد شده .
یا این که سخت افزار نصبی که اینجا موس و کیبورد هست مشکل داشته باشند .

خوب مثل این که دوست عزیزمون فاطمه خانم کارهایی که گفته شد را انجام ندادند تا حداقل از وجود ناسازگاری در سیستم عامل و همچنین خرابی یا مشکل خود موس مطمئن باشیم .

موفق باشید .

دوست عزیز من موس رو عوض کردم و امتحان کردم ولی مشکل حل نشد
ولی در مورد نصب ویندوز، این سیستم که مشکل داره یک سیستم شخصی نیست
بلکه مال محل کارمه و من باید در یک فرصت خاص ویندوز رو عوض کنم ، در اولین فرصت این کار رو می کنم:27:

چرا که نه ...
شاید مبتدی است ...
شاید هم نمی خواهد آسیبی برساند...!
بنابر این شاید توانسته است از طریق کنترل موس به شما آسیب بزند .
البته من فقط در حال بررسی احتمالات ممکن هستم و به هیچ وجه مطمئن نیستم.

ببخشید منظور من از این پست با فاطمه است!

به نظرم خیلی بعید میاد:27:
ولی امتتحانش از همه آسون تره...

سلام بچه ها چندتا عکس از سیستمم گفتم تا دقیقاً ببنیند چه بلایی سر سیستمم اومد:

1- این My computer ، توضیح این که تمام پنجره های دیگه هم همین طورین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم حالا فهمیدین وقتی می گم راست کلیک مختل میشه یعنی چی؟
این ویروس حافظه رو به شدت پر می کنه به حدی که هیچ برنامه ای اجرا نمی شه ...
و برای این که برنامه اجرا شه باید یه سری از برنامه های باز ویندوز مثل آنتی ویروس ، ... که همیشه بازن رو ببندم تا اجرا شن
این حتی شامل taskmanager و Dos تحت ویندوز هم می شه...!!!!

2- این یکی رو نگا کنین :

اینجا می خواستم تو Word یه سند جدید باز کنم:

پست های پشت سر هم ادغام شد
سعی کنید از این کلید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخوبی استفاده کنید
Jalal

szh_1367
02-07-2008, 17:43
دوست عزیز این که کاملا واضح است

شما گفتید که برنامه های زیادی نصب می کنید و دیگه حوصله ندارید از دوباره اون ها را نصب کنید

خوب کاملا واضح است که ویروس از طریق همین سی دی ها وارد ویندوز شما می شود

و شما دوباره همان سی دی را برای نصب برنامه ها استفاده می کنید

شما باید سی دی نرم افزار های خودتون را عوض کنید

اگر نشد بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم

mahdi7610
02-07-2008, 19:37
سلام

دوست عزیز فاطمه خانم برای هر عکس که نباید یه پست بزنید همه عکسها را باید توی یه پست قرار دهید .

موفق باشید .

فاطـمه
03-07-2008, 08:59
سلام
دوست عزیز فاطمه خانم برای هر عکس که نباید یه پست بزنید همه عکسها را باید توی یه پست قرار دهید .

موفق باشید .
:31:آخه من عکسا رو تک تک آپ می کردم میذاشتم...:31:(فکر نمی کردم مهم باشه)
می شه راجع به عکسا نظر بدین....

بچه ها به نظر من فرایند Ctfmon.exe مشکوک اومد
تو اینترنت search کردم گفت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرتون هر کار گفته انجام بدم؟؟؟

Mahrud
03-07-2008, 14:03
سلام دوستان

پروسه ی Ctfmon.exe مال خود ویندوزه .(تا اونجا که من میدونم)

ولی اگر می خواهی مطمئن شوی از شرکت uniblue دوتا برنامه مخصوص اسکن پروسه ها هست که آدرسش اینجاست (یک FOLDER توی BOX.NET که چند تایی برنامه توشه):

البته می خواستم link دانلود از سایت رو بدم ولی هم اسم برنامه رو عوض کردن و هم پولی شده.

یکی برنامه ی process quick link2 که توی taskmgr کنار پروسه ها یک link میده...
و دیگری process scanner که پروسه ها رو اسکن می کنه و بعد یک link کلی میده که در باره ی پروسه هاتونه.

آدرس سایت اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خود سایت چند تا برنامه ی دیگه هم داده که به نظر مفیده ولی من با هاشون کار نکردم...

موفق باشید

فاطـمه
03-07-2008, 17:49
بچه ها من بالاخره ویندوز رو عوض کردم فعلاً که اوضاع آروم
درست می گین اون پروسه مال خود ویندوزه چون هنوزم هست...
از راهنمایی تون ممنون

یه روز از نصب ویندوز جدید میگذره ، و دوباره سیستم من به حالت اول برگشته

کسی پیشنهادی نداره...

mahdi7610
05-07-2008, 16:41
بچه ها من بالاخره ویندوز رو عوض کردم فعلاً که اوضاع آروم
درست می گین اون پروسه مال خود ویندوزه چون هنوزم هست...
از راهنمایی تون ممنون

یه روز از نصب ویندوز جدید میگذره ، و دوباره سیستم من به حالت اول برگشته

کسی پیشنهادی نداره...
سلام دوست عزیز

خوب شما که ویندوز عوض کردید ویندوز را از همون سی دی قبلی نصب کردید یا سی دی ویندوز را عوض کردید ؟
شما بعد از عوض کردن ویندوز بدون وارد شدن به درایو ها سیستم خودتون را به طور کامل با انتی ویروس اپدیت شده ویروس یابی کردین یا نه ؟

برنامه هایی که روی سیستم نصب کردید از روی همون سی دی های قبلی نصب کردین یا این که از یه سی دی جدید این کار را کردین ؟

برنامه ای هست که اونا از روی هارد نصب کرده باشین ؟ یعنی برنامه توی یکی از درایو های شما بوده و شما از اونجا برنامه را نصب کردین ؟

موفق باشی .

فاطـمه
05-07-2008, 16:46
من یه توضیح بدم
ببین دوست عزیز من اینجا یه این ویندوز و این نرم افزارا رو n بار رو سیستم های مختلف نصب کردم.
هیچ وقت تا حالا از این مشکلات نداشتم
چیزی که هست و مطمئنم مشکل از اونجاست اینه که من تمام درایوام رو که فرمت نکردم یعنی اصلا امکان نداره بتونم این کار رو انجام بدم و مطمئنم این ویروس از درایوهای دیگه دوباره فایلهای ویندوز رو خراب کرده

mahdi7610
05-07-2008, 17:47
من یه توضیح بدم
ببین دوست عزیز من اینجا یه این ویندوز و این نرم افزارا رو n بار رو سیستم های مختلف نصب کردم.
هیچ وقت تا حالا از این مشکلات نداشتم
چیزی که هست و مطمئنم مشکل از اونجاست اینه که من تمام درایوام رو که فرمت نکردم یعنی اصلا امکان نداره بتونم این کار رو انجام بدم و مطمئنم این ویروس از درایوهای دیگه دوباره فایلهای ویندوز رو خراب کرده
شما اگه کارهایی که توی پست بالایی گفتم را انجام می دادید احتمالش خیلی ضعیف بود که دوباره این مشکل پیش بیاد .

وقتی یه سیستم بعد از نصب ویندوز دوباره به همون حالت قبل بر میگرده مطمئنا یکی از مواردی که توی پست بالایی بهش اشاره کردم عامل این مشکل بوده .

شما از انتی ویروس استفاده می کنید یا نه ؟
انتی ویروستون را هم اپدیت می کنید یا نه ؟
خوب اگه استفاده می کنید و اپدیت شده هم هست و قصد فرمت درایوهایتان را هم که ندارید ( البته من هیچ وقت نگفتم درایوهاتون را فرمت کنید چون کارهایی که توی پست بالایی گفتم خیلی کم هزینه تر از فرمت درایو ها بود ) پس می شه بگید دیگه چه طوری باید این مشکل را حل کرد ؟

اگه نمی خواهید کارهایی که توی پست بالایی گفتم را انجام بدید پس تمام انتی ویروس ها را روی سیستمون نصب کنید و امتحان کنید تا شاید یکی از اونها بتونه مشکلتون را حل کنه . بهترین انتی ویروس ها هم کسپراسکای ، بیدیفندر ، نود 32 و Avira AntiVir و Avast و غیره ..

شما باید ویندوز و برنامه ها را از یه سی دی دیگه نصب کنید و قبل از وارد شدن به درایوها ویروس یابی کنید . ممکنه یکی از برنامه ها باعث بروز این اختلال شده باشه به خاطر همین میگم باید برنامه ها را از یه سی دی دیگه نصب کنید .

فاطـمه
06-07-2008, 07:00
شما اگه کارهایی که توی پست بالایی گفتم را انجام می دادید احتمالش خیلی ضعیف بود که دوباره این مشکل پیش بیاد .

وقتی یه سیستم بعد از نصب ویندوز دوباره به همون حالت قبل بر میگرده مطمئنا یکی از مواردی که توی پست بالایی بهش اشاره کردم عامل این مشکل بوده .

شما از انتی ویروس استفاده می کنید یا نه ؟
انتی ویروستون را هم اپدیت می کنید یا نه ؟
خوب اگه استفاده می کنید و اپدیت شده هم هست و قصد فرمت درایوهایتان را هم که ندارید ( البته من هیچ وقت نگفتم درایوهاتون را فرمت کنید چون کارهایی که توی پست بالایی گفتم خیلی کم هزینه تر از فرمت درایو ها بود ) پس می شه بگید دیگه چه طوری باید این مشکل را حل کرد ؟

اگه نمی خواهید کارهایی که توی پست بالایی گفتم را انجام بدید پس تمام انتی ویروس ها را روی سیستمون نصب کنید و امتحان کنید تا شاید یکی از اونها بتونه مشکلتون را حل کنه . بهترین انتی ویروس ها هم کسپراسکای ، بیدیفندر ، نود 32 و Avira AntiVir و Avast و غیره ..

شما باید ویندوز و برنامه ها را از یه سی دی دیگه نصب کنید و قبل از وارد شدن به درایوها ویروس یابی کنید . ممکنه یکی از برنامه ها باعث بروز این اختلال شده باشه به خاطر همین میگم باید برنامه ها را از یه سی دی دیگه نصب کنید .

سلام دوست خوب
من یه کار بد کردم اونم این که یه نرم افزار از تو یه درایو نصب کردم:25:
شما قبلاً اینا رو نگفته بودین...
در مورد آنتی ویروس، من قبل از اینکه ویندوزم رو عوض کنم نود32 (اسمارت ) داشتم که هر بار به اینترنت وصل میشدم خودش آپدیت می شد.
و حالا هم بعد از نصب ویندوز دوباره نصب و آپدیتش کردم (البته از تو درایوا:41:)
ببخشید فکر کنم از دستم کلافه شدینا...:35:

mahdi7610
06-07-2008, 08:12
سلام دوست خوب
من یه کار بد کردم اونم این که یه نرم افزار از تو یه درایو نصب کردم:25:
شما قبلاً اینا رو نگفته بودین...
در مورد آنتی ویروس، من قبل از اینکه ویندوزم رو عوض کنم نود32 (اسمارت ) داشتم که هر بار به اینترنت وصل میشدم خودش آپدیت می شد.
و حالا هم بعد از نصب ویندوز دوباره نصب و آپدیتش کردم (البته از تو درایوا:41:)
ببخشید فکر کنم از دستم کلافه شدینا...:35:
سلام دوست خوبم

راستش خوب همون طور که توی پستهای بالایی گفتم این اشکال می تونه یا از سی دی ویندوزی باشه که استفاده می کند ، ممکنه سی دی ویندوز دچار خش شده باشه و بعضی از فایلهای را نتونه موقع نصب از سی دی بخونه و اونها را داخل داریو کپی نکرده باشه . و همین باعث بروز این اختلال شده باشه .

یا ممکنه برنامه ای روی سیستمتون نصب می کنید که این برنامه سازگاری با سیستم عامل نصبی شما نداره .
به خاطر همین باید توی نصب برنامه ها دقت کنید .
باید خودتون فکر کنید ایا از وقتی این مشکل توی سیستم به وجود اومده من چه برنامه جدیدی نصب کرده ام که قبل از بروز مشکل نصب نمی کردم . ممکنه برنامه ای را جدیدا نصب می کنید که باعث بروز این مشکل شده .

احتمال اینکه سیستم شما ویروسی شده باشه هم هست . شما نباید هیچ برنامه ای را از روی هارد نصب کنید . تمام برنامه ها را باید از روی سی دی نصب کنید . چون برنامه ای که توی هارد هست احتمال ویروسی بودنش خیلی زیاده .

نود 32 هم انتی ویروس خیلی خوب قدرتمندی هستش . اما من به شخصه کسپراسکای را به همه انتی ویروس ها ترجیح می دم .

ببخشید فکر کنم از دستم کلافه شدینا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif
نه بابا خواهش می کنم از این حرفها نزنید . بلاخره باید یه جوری این مشکل را حل کرد یا نه .

موفق باشی .

من یه بار دیگه کارهایی باید انجام بشه را می گم .
1 - نصب ویندوز از یه سی دی دیگه
2 - اگه برنامه ها را هم بتونید از یه سی دی دیگه نصب کنید بهتره . البته شاید برنامه ها خیلی زیاد مشکل ساز نباشند .
3 - استفاده از انتی ویروس بعد از نصب ویندوز و قبل از وارد شدن به درایو ها که من خودم به شخصه کسپراسکای را معرفی می کنم .
4 - هیچ برنامه ای را از روی هارد نصب نکنید .

فاطـمه
06-07-2008, 10:12
نصب دوباره ویندوز:42::41:
از راهنماییتون واقعاً ممنون:20: انشاا... جمعه ویندوز رو عوض می کنم ...:24:

mahdi7610
06-07-2008, 10:51
نصب دوباره ویندوز:42::41:
از راهنماییتون واقعاً ممنون:20: انشاا... جمعه ویندوز رو عوض می کنم ...:24:

البته اگه می خواهید فعلا دست نگهداید شاید دوستان راه حل های بهتری داشته باشند .

موفق باشی .
:11:

Sir Masoud
07-07-2008, 01:14
با تشکر از دوستان به خصوص شما مهدی عزیز مشکل من از موسم بود و با تعویض اون چندین روز که دیگه به چنین مشکلی برنخوردم.