PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل نمی دونم از کجاست ؟

sarvi_kh
22-06-2008, 01:12
سلام

من دو تا کامپیوتر دارم. یکی XP یکی VISTA . در هر دو گاهی اوقات با باز کردن EXPLORER و چند فولدر RIGHT CLICK موس از کار میفتد. و حتی دبل کلیک روی MY COMPUTER هم آن را باز نمیکند نشانگر موس روی همه چیز میرود دبل کلیک را میشه دید ولی. هیچ چیز باز نمیشه. EXPLORER از کار میفته. با بستن یک یا دو صفحه دوباره عادی میشود. ولی در بعضی مواقع یک صفحه هم باز باشد RIGHT CLICK کار نمیکند و به محض بستن صفحه دوباره کار میکند. لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

javadshahvand
22-06-2008, 16:31
سلام

من دو تا کامپیوتر دارم. یکی XP یکی VISTA . در هر دو گاهی اوقات با باز کردن EXPLORER و چند فولدر RIGHT CLICK موس از کار میفتد. و حتی دبل کلیک روی MY COMPUTER هم آن را باز نمیکند نشانگر موس روی همه چیز میرود دبل کلیک را میشه دید ولی. هیچ چیز باز نمیشه. EXPLORER از کار میفته. با بستن یک یا دو صفحه دوباره عادی میشود. ولی در بعضی مواقع یک صفحه هم باز باشد RIGHT CLICK کار نمیکند و به محض بستن صفحه دوباره کار میکند. لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

سیستم رو ویروس یابی کردید؟

احتمال داره از نسخه ویندوز هم باشه

jps3
22-06-2008, 23:24
دوست عزيز كانفيگ سيستمت چه .رم سي پي يو مادربرد و...

sarvi_kh
23-06-2008, 13:22
دوست عزيز كانفيگ سيستمت چه .رم سي پي يو مادربرد و...

رام = 2 گیگ
cpu : intel 2duo 1.80 ghz
motherboard : intel 82801HEM/HBM SATA AHCI CONTROLLER
HARD : 160 GIG

اینا اطلاعات مربوط به کامپیوتری که ویندوزش ویستا است و فعلا باهاش کار میکنم اگه چیزی را جا انداختم بگو تا بگم مرسی

sarvi_kh
23-06-2008, 13:24
سیستم رو ویروس یابی کردید؟

احتمال داره از نسخه ویندوز هم باشه

ویروس نداره چک کردم ویندوز اصلی و ریجستر شده است و تازه یک هفته است ریختم

sarvi_kh
25-06-2008, 14:27
نسخه ویندوز چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟

jps3
26-06-2008, 14:24
احتمال زیاد مشکل از مادربردتون هست.آیا موس و کیبردتون ps2 یا usb هست.

با چه برنامه ای ویندوز ایکس پی و ویستا رو مچ کردی تا جدا جدا بالا بیاد . احتمال هم داره واسه اون نرم افزاری باشه که ویندوز ها رو از هم تفکیک میکنه.