PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▓ تاپیک اختصاصی محصولات Webroot ▓

safir_filthy
02-12-2005, 07:19
« ضد جاسوس »
حتما میدانید که در اینترنت جاسوس ها بسیار زیاد هستند !! اهداف جاسوس ها با هم فرق میکند ولی اکثر جاسوس های اینترنتی که به کامپیوتر افراد نفوذ میکنند قصد تبلیغات دارند!!
مثلا جاسوسی در کامپیوتر شما وارد شده و همیشه در هنگام چت کردن پیغام هایی را برای دوستانتان میفرستد !! و در آن از سایتی تبلیغ می کند.
یا اینکه به کسی اجازه میدهد که کامپیترتان را تحت کنترل بگیرد و ...
به کمک این نرم افزار آنها را شناسایی و از کامپیوترتان بیرون کنید، و حتی اجازه نفوذ را به آنها ندهید !
از خصوصیات این نرم افزار میتوان به سیستم هوشمند و اتوماتیک آن اشاره کرد !!
لینک دانلود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Serial Numbers :
SSDA-ONLN-AAAA-MZRJ-BCZR
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDC-MSNI-AAAA-OYJA-VKCF
SSDF-ONLN-AAAA-SDSS-UYHH
SSEA-ONLN-AAAA-STEJ-RZBJ
SSDF-ONLN-AAAA-SDGW-GGXZ
برای اطلاعات بیشتر به سایت سازنده یه سری بزنید:

arkadas
17-12-2005, 02:18
با سلام
ورژن جدید این آنتی اسپای ور هم اومدبا دیتابیس حدود 117/521(البته بعد اپ دیت تا این لحظه)
در مورد کرک هم،دیگه مشکلی نداره،یک پتچ جدید برایش نوشته شده که با کرک کردن سرور این انتی اسپای،اپ دیت میشه!
لینک های دانلود:
یا
یا

لینک کرک+توضیحات مربوط به چگونگی کرک کردن آن:

taraneh00
17-12-2005, 07:35
برای باز کردن کرک احتياج به پسّورد هست اگه ممکنه پسّوردو بديد

arkadas
17-12-2005, 07:41
پسورد فایل رار:
شرمنده که یادم رفت پسوردش رو بزارم!!

shobnet
18-12-2005, 11:17
باعرض سلام و خسته نباشيد
من مدير يك كافي نت هستم مي خواستم ببينم چه جوري ميشه برنامه magic-ps v را از روي كلاينت هام پاك كنم و يا اجازه نصب به آن ندهم
با تشكر آرش

H3SAM
18-12-2005, 21:03
سفیر جان دستت درد نکنه فقط یه کم حجمش بالاست با این انترنتهای Dial Up خدا بگم ..............

ilam_1383
20-12-2005, 14:11
سلام
اين لينكها resume را ساپورت نمي كند

arkadas
20-12-2005, 17:46
ilam_1383جان،متاسفنه خیر،هیچ کدام از لینک های دریافت این آنتی اسپای ور از خود سایتش از رسیوم ساپورت نمیکنه!!

alirafaat
21-12-2005, 00:04
سلام
دوستان من مشکلی با اپدیت این نرم افزار داشتم می خواهم ببینم شما نیز با این مشکل برخورد کرده اید یا نه و راه حل ان چیست
نرم افزار برای بار نخست به راحتی اپدیت شد اپدیت با حجم 1.5 مگ و
دیتا بیس ان هم به همان عددی رسید که دوستمون گفتند
اما از ان به بعد هر بار که می خواهم اپدیت کنم همان حجم 1.5 مگ را دانلد می کند و در دیتابیس ان هم هیچ تغییری ایجاد نمی شود

albator
24-12-2005, 18:25
اقايون و خانوما توي انجمن معرفي نرم افزار گفته شده كه چطور ميشه از اين سايت يك نرم افزار ارژينال بدون پرداخت پول خريد توي صفحه اول هم هست نگاه كنيد حتما به دردتون ميخوره من دو بار دانلود كردم و هر دو بار يه سريال بهم داد كه ميشه با اونا برنامه رو به راحتي اپديت كرد چون برنامه رو به صورت كاملا قانوني اينستال ميكني .

صادقی
04-01-2006, 23:19
با عرض سلام
من یک نسخه از این ویروس کش رو داشتم ولی از ابتدای سال 2006 پیغام خطا می دهد و پول می خواهد برای آپ دیت برنامه
میشه کمکم کنید برای خلاصی از این وضع
من به این ضد جاسوس شدیداً نیاز دارم

Mehdi_Best
04-01-2006, 23:38
صادقي جان سلام
اين نرم افزار آنتي اسپاي وير هست نه آنتي ويروس. در ضمن يك تاپيك هست كه شما مي توني از روشي كه در آن توضيح داده شده يك نسخه اورژينال با شماره سريال معتبر تهيه كني.

صادقی
05-01-2006, 00:00
آقا مهدی سلام
شما درست می فرمایید من حواسم نبود
ببخشید
اگر میشه یا اون تایپیک رو بهم معرفی کنید یا لینک و کرک ورژن جدیدشو محبت کنید
ممنون می شم

Mehdi_Best
05-01-2006, 00:13
صادقي جان سلام
اين لينك اون تاپيك هست:

صادقی
05-01-2006, 00:29
آقا مهدی سلام
از شما تشکر می کنم
ولی مشکلم حل نشد چون این پیام را از سال 2006 می دهد:
Thank you for your interest inSpy Sweeper

Sorry!

We can not locate your purchase in our database. Please submit a trouble ticket at our Support Center.

Thanks for using Webroot Software.

alirafaat
06-01-2006, 02:05
سلام
دوستان من هم مشکلی با این نرم افزار داشتم
از وقتی که ویندوز رو عوض کردم هنگام اپدیت ارور میده(ارور 3 گزینه ای ...close aplication....restart aplication...cuntinue aplication
توی جزییات ارور اون که می خواد برای سایتش بفرسته مورد avi file error ذکر شده
ورژن مورد استفاده:ورژن لگال از طریق ایمیل
قبل از تعویض ویندوز هم به راحتی اپدیت میشد
با تشکر

rezralous
14-02-2006, 02:46
سلام .
آقا منم مشكل آپ ديت دارم من از ورژن spy sweeper 4.5.8 (build 683) و تا تاريخ 20/10 / 2006 sub scriptio فعاله اما وقتي مي خوام آپ ديت كنم اين پيغام رو ميده :
Spy Sweeper will provide you with detailed information about the operations being performed in this area.
Updating spyware definitions from Webroot.com
Please wait... This may take a few minutes...
Definitions can not be updated because subscription has expired.
ميشه بگيد چي كار بايد بكنم ؟

albator
20-03-2006, 01:16
پس چرا من مشکل ندارم
با همون روشی که توی این سایت معرفی شده یک نسخه اصل رو دانلود کردم و بدون هیچ مشکلی آپدیت میشه و حتی پیغام خطا در هیچ کجای برنامه بهم نمیده .

albator
20-03-2006, 01:31
در ضمن در مرد اقای صادقی معنیه ارور اینه :
مانمی توانیم خریدتان دربانک اطلاعاتیمان مکان یابی بکنیم . لطفایک گزارش مشکلات درمرکزپشتیبانیمان ارائه بنمایید.
و در مورد اقای louserezra معنيه ارور كلهم اجمعين اينه كه مهلت اشتراك شما تموم شده .

vtn54
29-03-2006, 01:07
سلام

شرکت Webroot سازنده این آنتی اسپایور اخیرا لیستی از شایعترین جاسوس افزارهایی را که توسط سرویس اسکن رایگان

این شرکت شناسایی شده است به شرح زیر اعلام کرده است:

1. Name: 180 Search Assistant

Name: Apropos .2

Name: Virtumonde .3

Name: SpywareStrike .4

Name: EliteBar.5

Name: ISTbar.6

Name: CoolWebSearch.7

Name: PSGuard.8

Name: SurfSideKick.9

Name: DirectRevenue-Abetterinternet.10

چیزی که جالب است دو تا از این جاسوس افزارها یعنی PSGuard و SpywareStrike خودشان آنتی اسپایور

هستند! :blink:

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از آنها به لینک زیر سری بزنید:

Spyware Education Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadaz
10-05-2006, 12:22
با سلام
من سيستمم رو با اين آنتي اسپاي اسكن ميكنم و بعد كه ريستارت ميكنم دوباره چند تا چيز پيدا ميكنه!!
چرا همون دفعه اول اون ها رو پيدا نميكنه؟اين در حالي است كه پست پاترول وقتي اسكنش تموم ميشه
و چند تا به قول خودش پست پيدا كرد ميگه سيستم رو ري استارت كنيد و دوباره اسكن رو انجام بديد.
آيا هميشه بايد اين كار رو كرد؟
يه سوال كوچيك ديگه هم داشتم و اون اينه كه پيدا كردن كي لاگر كار آنتي ويروسه يا آنتي اسپاي.
قبلا و قلبا از همتون ممنونم.(اشتباه نكنيد رشته من برقه نه ادبيات :biggrin: )

aminshirazi
31-05-2007, 17:33
سلام من spysweeper5.3.2 را دانلود کردم اما برای نصبش یه keycode که 5 قسمتی می خواد لطفا هرکی برای ورژن مورد اشاره داره بذاره

vtn54
31-05-2007, 20:38
سلام من spysweeper5.3.2 را دانلود کردم اما برای نصبش یه keycode که 5 قسمتی می خواد لطفا هرکی برای ورژن مورد اشاره داره بذاره

دوست من

اینها را امتحان کن :

SSFC-ONLN-AADG-HHRJ-QEOU

SSEF-RETL-AAAB-GLXE-RZBJ
SSEA-RETL-AAAA-UDSF-KQJS
SSDF-ONLN-AAAA-RZDG-CVXD
SSDC-RETL-AAAA-NRST-VQKR
SSDC-MSNI-AAAA-OXZK-KJID
SSDF-ONLN-AAAA-OKIA-OJHE
SSDF-ONLN-AAAA-OIKD-BGCY
SSDC-ONLN-AAAA-NGVK-KRYV

البته اینها فقط حین نصب برنامه به درد می خورند پس از نصب به محض اتصال با اینترنت کدها باطل شده و برنامه

غیرفعال می شود پس از نصب باید توسط فایروال جلوی اتصال آن را به اینترنت بگیری و از فایل زیر برای آپدیت آن

استفاده کنید :

کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminshirazi
04-06-2007, 13:20
سلام vtn54خیلی لطف کردی سریالها کار کرد، حالا می خواست ببینم آیا واقعا هیچ نوع کرکی،سریالی ویا راه دیگری نیست که بشه مستقیم up date کرد ،
(ضمنا راه نوشته شدهء صفحهءابتدای تایپ رو برای رجیستر قانونی امتحان کردم که چون قدیمی شده بود میرفت توی یه صفحهء دیگه با مشخصاتی متفاوت با چیزای گفته شده)
حالا اگه اصلا هیچ راهی برای برای آپدیت مستقیم نیست ، لطف کنید بفرمائید که از دقیقا چگونه از فایر وال ویندوز
برای بلوکه کردن آپدیتهای spy sweeper استفاده کنم؟
ضمنا هر چند وقت یکبار باید آپدیتها رو دانلود کرد؟
و اگر مثلا جوابتان هفته ای یکبار باشد و من دوهفتهء متوالی نتوانم
آپدیتها را دانلود کنم چه اتفاقی می افتد؟ آیا دیتابیسهایم ناقص خواهد بود؟:41:

vtn54
04-06-2007, 13:39
سلام vtn54خیلی لطف کردی سریالها کار کرد، حالا می خواست ببینم آیا واقعا هیچ نوع کرکی،سریالی ویا راه دیگری نیست که بشه مستقیم up date کرد ،
(ضمنا راه نوشته شدهء صفحهءابتدای تایپ رو برای رجیستر قانونی امتحان کردم که چون قدیمی شده بود میرفت توی یه صفحهء دیگه با مشخصاتی متفاوت با چیزای گفته شده)
حالا اگه اصلا هیچ راهی برای برای آپدیت مستقیم نیست ، لطف کنید بفرمائید که از دقیقا چگونه از فایر وال ویندوز
برای بلوکه کردن آپدیتهای spy sweeper استفاده کنم؟
ضمنا هر چند وقت یکبار باید آپدیتها رو دانلود کرد؟
و اگر مثلا جوابتان هفته ای یکبار باشد و من دوهفتهء متوالی نتوانم
آپدیتها را دانلود کنم چه اتفاقی می افتد؟ آیا دیتابیسهایم ناقص خواهد بود؟:41:

تنها راه آپدیت مستقیم تهیه یک سریال قانونی است ولی همین روش هم بسیار خوب است تنها ایرادش این است که باید

دستی آن را آپدیت کنید . اسپای سویپر تقریبا هر روز آپدیت می شود ولی متاسفانه با این روش هربار حجم آپدیت بالا می

رود ولی چاره ای نیست اگر بخواهید از این آنتی اسپایور استفاده کنید چاره دیگری نیست .اگر از ویندوز XP استفاده می

کنید امکان بلوک کردن برنامه ها را ندارید و باید از یک فایروال دیگر استفاده کنید ولی در ویستا این امکان وجود دارد .در

ضمن آپدیتها را هر چه زودتر انجام بدهید بهتر است ولی این در موردی است که روزانه سیستمتان را اسکن کنید ولی

اگر دیر به دیر اسکن می کنید قبل از هر اسکن آپدیت کنید کافی است .

aminshirazi
04-06-2007, 23:50
بازم سلام؛ اول کد رجیستر معتبر از کجا میشه بدست آورد چون توی سرچ توی سایتهای مختلف چیزی دستگیرم نشد!
حالا اگه بخواهم غیر مستقیم آپدیتها رو دانلود کنم ، با توجه به عدم آپدیت مستقیم ،چگونه نرم افزار تشخیص میده که تا حالا دیتابیس آپدیتهاش چقدره تا بتونه فقط قسمتهای جدید آپدیت رو دانلود کنه نه آپدیتهای تکراری+جدیدرا تواما"؟

ضمنا با توجه به اینکه لینکی که برای آپدیتها معرفی نمودید یه آدرس مشخص و ثابته،آیا روزانه به طور خودکار بر محتویات درون لینک افزوده میشه(منظور همون آپدیتهای جدیده) یا اینکه هر دفعه باید وارد قسمت جدیدی از سایت شده ولینکش رو خودمون پیدا کنیم؟

vtn54
05-06-2007, 02:55
دوست من

کد رجیستر فعال نمی توانی گیر بیاوری چون به محض اتصال به سرور اسپای سویپر آن را شناسایی کرده و باطل می کند .تنها روش آپدیت استفاده از همان نرم افزاری است که برایتان آپلود کرده ام .آپدیتهای اسپای سویپر هر کدام یک شماره دارند که نرم افزار مزبور با استفاده از ان وجود آپدیتهای تازه را روی سرور اسپای سویپر تشخیص می دهد .شما لازم نیست به هیچ سروری وصل شوید فقط آن برنامه را اجرا کنید خود آن برنامه به سرور وصل و به طور اتوماتیک آپدیتهای جدید را داونلود می کند.

hamilton
05-06-2007, 20:15
دو سال قبل بخاطر دارم كه يكي از دوستان در همين سايت يك باگ در سايت Spysweeper پيدا كرده بود و من هم با همون روش يك كد معتبر و قانوني براي مدت يكسال تهيه كردم ولي بعد از مدت طولاني از وجود اين باگ بالاخره سايت مربوطه اين باگ را برطرف كرد و ديگه امكان اين كار از بين رفت.مگر اينكه كسي راه حلي جديد پيدا كنه.

zeos
26-08-2007, 19:09
چرا این spy sweeper اپدیت نمیشه؟ هر کار میکنم اپدیت نمیتونم بکنم.چی کار باید بکنم؟همش ارور میده راهی داره بتونم راحت اپدیت کنم یا اصلا کلا این طوریه؟

vtn54
26-08-2007, 19:55
دوست عزیز

لطفا سوالات خودتان را در تاپیکهای مربوطه مطرح کنید.در پاسخ به سوالاتتان متاسفانه در حال حاظر راه مناسبی برای

آپدیت این آنتی اسپایور وجود ندارد .بهتر است دنبال یک آنتی اسپایور دیگر باشید.

x_2007
04-10-2007, 19:54
Webroot_Spy_Sweeper_5.5.7.48

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

x_2007
04-10-2007, 19:56
Spy Sweeper Updater 2.0.0 Beta 6000

It works fine on v5.3 for now

Viren
04-10-2007, 22:57
x_2007 عزیز واقعا دستت درد نکنه

اگه بازم از Spy Sweeper Updater 2.0 ورژن های جدیدتری Release شده حتما اینجا بزار
حتما در ورژن های جدیدتر با 5.5 هم کار می کنه

متشکر

King Sky
04-01-2008, 09:08
Webroot Spy Sweeper v5.5.7.122

Spyware today is more malicious than ever before. There's more of it, and it's smarter. Our research proves it. Think you might need protection but don't know where to start? Here are fast answers to the questions we're asked most often about spyware.

Why do I need anti-spyware protection?
Why is Spy Sweeper the right choice?
What is spyware, anyway?
Why doesn't my antivirus software already protect me from spyware?
Why can't free applications protect me from spyware?

Why do I need anti-spyware protection?
If you use a computer, you're susceptible to spyware infection. In fact, nine out of 10 Internet-connected PCs are infected with spyware that can:

Open your PC to identity theft
Expose your personal information and private accounts
Corrupt your hard drive
Share your passwords and user names
Why is Spy Sweeper the right choice?
With more awards than any other anti-spyware program (45 and counting), Spy Sweeper is recommended more than any other anti-spyware product. Here's why:

Most technologically advanced spyware research system in the world
Detects, removes and blocks all forms of spyware, including keyloggers, Trojan horses, system monitors and more - with just one fast sweep of your PC
Easy-to-use features ensure your maximum protection
FREE world-class customer support
100% Guaranteed - if you're not satisfied
What is spyware, anyway?
Spyware is any program that either monitors a user's online activities, or installs programs without a user's consent with the intention of profit or the capture of personal information.

Why doesn't my antivirus software protect me from spyware?
Relying on anti-virus protection to guard against spyware attacks is like jumping out of a plane with a life preserver instead of a parachute.

Complex spyware programs are beyond the ability of anti-virus software to detect
Removing a spyware program is much more complicated than removing a virus - spyware hides in multiple locations and reinstalls itself if removed incorrectly
Spyware is the fastest growing online threat and requires a team of fully dedicated anti-spyware experts can keep up with the threat
Why can't free applications protect me from spyware?
Spyware is growing relentlessly more sophisticated. Free applications just can't keep up.

Free applications aren't backed by the resources available to track and eradicate the latest spyware threats
Technically, free applications lack the capabilities to remove malicious, complex spyware

حجم: 14.4MB

دانلود:

سایت سازنده:

Defend your computer and your identity from prying spyware with Spy Sweeper. This anti–spyware program is equipped to beat off malicious, information seeking applications to keep your data private and safe. Our “TopTenREVIEWS Gold Award” winner is easy to use and is constantly updated to combat emerging threats.

This program offers three different scans, including a quick scan that can promptly quarantine and access levels of risk in less than a minute. It can also run selective scans if you want to exclude specific file types. This program is so simple to use that computer novices can configure their settings, yet it offers the kind of protection that computer pros demand.

Now you can explore the Internet, download files and share files without worries, this program can protect your computer no matter what you do online. Additionally, all updates are free and technical support is free.

Spy Sweeper works with Windows Vista with an upgrade from Webroot's website.

Save $5.00 on Spy Sweeper, Only $24.95, AND Get Window Washer Free.

Right now, Webroot is offering double protection for half the price. For $24.95 you can get Spy Sweeper and Window Washer free. Window Washer keeps your Internet activity private and removes unnecessary files that congest your hard drive. Between these two programs you can keep both your data and activities confidential.

hamilton
04-01-2008, 18:06
اگر دوستان تمايل به دريافت سريال اختصاصي Webroot Spy Sweeper با قابليت آپديت يكساله هستند آدرس ايميل خود را در اين تاپيك قرار بدن تا سريال را به آدرس ايميل آنها ارسال كنم.پس از دريافت و استفاده از سريال نتيجه را در همين تاپيك اعلام كنيد.
به درخواستهايي كه از طريق PM ارسال بشه ترتيب اثري داده نميشه.

Nine
06-01-2008, 19:52
اگر دوستان تمايل به دريافت سريال اختصاصي Webroot Spy Sweeper با قابليت آپديت يكساله هستند آدرس ايميل خود را در اين تاپيك قرار بدن تا سريال را به آدرس ايميل آنها ارسال كنم.پس از دريافت و استفاده از سريال نتيجه را در همين تاپيك اعلام كنيد.
به درخواستهايي كه از طريق PM ارسال بشه ترتيب اثري داده نميشه.

ممنون همیلتون عزیز
این خیلی خوبه که سزیالی برای این آنتی اسپای وجود داشته باشه که قابلیت آپدیت هم داشته باشه چون اصولا سریال ها فقط برای نصب کاربرد دارند و نمی شه ازشون برای آپدیت استفاده کرد و باید از ssupdater استفاده کرد.
منم خوشحال می شم این آنتی اسپای رو یه تستی بزنم
cv_bn2005@yahoo.com
فقط اینجوری طوری نشه که تاپیک تبدیل بشه به کلی از ایمیل های دوستان؟؟
ممنون

hamilton
06-01-2008, 20:38
ممنون همیلتون عزیز
این خیلی خوبه که سزیالی برای این آنتی اسپای وجود داشته باشه که قابلیت آپدیت هم داشته باشه چون اصولا سریال ها فقط برای نصب کاربرد دارند و نمی شه ازشون برای آپدیت استفاده کرد و باید از ssupdater استفاده کرد.
منم خوشحال می شم این آنتی اسپای رو یه تستی بزنم
cv_bn2005@yahoo.com
فقط اینجوری طوری نشه که تاپیک تبدیل بشه به کلی از ایمیل های دوستان؟؟
ممنون

دوست عزيز ايميل خود را چك كنيد و از سريال اختصاصي خود براي يكسال لذت ببريد.اين سريال را در اختيار فرد ديگري قرار ندهيد چرا كه اين سريال فقط قابليت نصب بر روي يك سيستم را دارد و در غير اينصورت در ليست سياه قرار خواهد گرفت.

Nine
07-01-2008, 01:49
دوست عزيز ايميل خود را چك كنيد و از سريال اختصاصي خود براي يكسال لذت ببريد.اين سريال را در اختيار فرد ديگري قرار ندهيد چرا كه اين سريال فقط قابليت نصب بر روي يك سيستم را دارد و در غير اينصورت در ليست سياه قرار خواهد گرفت.

سلام هميلتون عزيز
در مورد اينكه فرموده بوديد نتيجه بررسي در مورد سريال رو اينجا بذاريم
بايد بگم سريال كاملا صحيح بوده و بدون هيچ نرم افزار جانبي و به طور مستقيم مي توان spysweeper رو آپديت كرد
حتي مي شه نسخه هاي جديد تر و البته غير trial اين آنتي اسپاي رو با سريال مذكور از خود سايت دانلود كرد
بسيار عالي بود و بسيار ممنون

am
08-01-2008, 02:55
amir_trezegoal@yahoo.com

hamilton
08-01-2008, 10:11
amir_trezegoal@yahoo.com

ارسال شد.چك كنيد.

Dr.B.M
27-01-2008, 00:17
ارسال شد.چك كنيد.
استاد همیلتون میشه برای منم هم سریال برنامه رو بفرستید؟
ممنون
babakmaham@gmail.com

_MZOF_
27-01-2008, 00:34
همیلتون جان اگر امکان داره برای من هم ارسال کنید.
خیلی دنبال یک Anti Spy با قابلیت آپدیت هستم.
Ghachaghchi@gmail.com

hamilton
27-01-2008, 09:58
استاد همیلتون میشه برای منم هم سریال برنامه رو بفرستید؟
ممنون
babakmaham@gmail.com

همیلتون جان اگر امکان داره برای من هم ارسال کنید.
خیلی دنبال یک Anti Spy با قابلیت آپدیت هستم.
Ghachaghchi@gmail.com

براي هر دوي شما ارسال شد.ايميل خود را چك كنيد(شما سريال داخل ايميلي است كه از طرف كمپاني webroot براي شما ارسال ميشود).

R@R#M@N
28-01-2008, 17:15
سلام دوست عزيز

اگه ميشه براي منم بفرستين

فقط يه چيزي من اين نرم افزار رو دانلود كردم ولي نتونستم كركش كنم چون جايي براي وارد كردن سريال نامبر نبود و فقط گذينه خريد نرم افزار بود

اگه ميشه كمكم كنيد(اگه سريالش رو هم براي كرك بزاريد ممنونم)

ashkanmaddah@yahoo.com

mer30

hamilton
28-01-2008, 19:37
سلام دوست عزيز

اگه ميشه براي منم بفرستين

فقط يه چيزي من اين نرم افزار رو دانلود كردم ولي نتونستم كركش كنم چون جايي براي وارد كردن سريال نامبر نبود و فقط گذينه خريد نرم افزار بود

اگه ميشه كمكم كنيد(اگه سريالش رو هم براي كرك بزاريد ممنونم)

ashkanmaddah@yahoo.com

mer30

دوست عزيز نسخه اي كه شما استفاده ميكنيد بايد نسخه اصطلاحا رجيستر شده باشه كه در همان ابتداي نصب از شما ميخواد كه سريال قانوني خود را وارد كنيد.
سريال قانوني و مخصوص شما به آدرس ايميل شما ارسال شد.سريال داخل ايميل ميباشه.اين سريال فقط مختص استفاده يك نفر ميباشه و اگر فرد ديگري از اين سريال استفاده كنه سريال وارد ليست سياه ميشه.
براي دانلود نسخه رجيستر شده اين برنامه شما به آدرس زير رفته و آدرس ايميلي كه سريال براي شما ارسال شده و اسم فاميل خود را بصورت maddah وارد كنيد تا لينك دانلود كه تا 36-48 ساعت هم بيشتر فعال باقي نميمونه به آدرس ايميل شما ارسال بشه.پس سريعا نسبت به دانلود آن اقدام كنيد.اين هم صفحه مربوطه براي دريافت لينك دانلود:

براي راحتي كار شما من از طرف شما لينك دانلود را هم به آدرس ايميل شما ارسال كردم.

R@R#M@N
28-01-2008, 20:47
دوست عزيز خيلي خيلي ممنونم
واقعا لطف كردي
همه چيز علي بود و كار كرد

StormWielder
02-02-2008, 14:01
سلام ، استاد Hamilton میشه برای من هم یک سریال بفرستی لطفا .

hamilton
02-02-2008, 16:53
سلام ، استاد Hamilton میشه برای من هم یک سریال بفرستی لطفا .

دوست عزيز لطفا آدرس ايميل خودتون را بذاريد.سريال از طرف كمپاني به آدرس ايميل شما ارسال ميشه.

StormWielder
02-02-2008, 16:59
شرمنده ، حواسم به همون ID بود که تو پروفایلم هست ، به هر حال حق با شماست ، بهتره همینجا بذارم :
همان ID :

ممنون .

hamilton
03-02-2008, 18:22
شرمنده ، حواسم به همون ID بود که تو پروفایلم هست ، به هر حال حق با شماست ، بهتره همینجا بذارم :
همان ID :

ممنون .

ايميل خود را چك كنيد.سريال داخل ايميلي است كه از طرف كمپاني webroot دريافت كرده ايد.فقط توجه داشته باشيد كه اين سريال مختص شماست و اگر در 2 يا چند سيستم استفاده شود سريال شما در ليست سياه قرار خواهد گرفت.

omidh81
04-02-2008, 08:25
سلام
برای من هم بفرست
omid_h20@yahoo.com

ممنون

hamilton
04-02-2008, 20:17
سلام
برای من هم بفرست
omid_h20@yahoo.com

ممنون

ارسال شد.ايمل خود را چك كنيد.

rezralous
04-02-2008, 23:43
سلام اگه براتون زحمت نمیشه برای من هم بفرستین .

rezralous@gmail.com

hamilton
05-02-2008, 09:45
سلام اگه براتون زحمت نمیشه برای من هم بفرستین .

rezralous@gmail.com

ارسال شد.ايميل خود را چك كنيد.

sahz
05-02-2008, 17:48
سلام
لطفا برای من نیز ارسال کنید.
amir45@gmail.com
مرسی.

hamilton
05-02-2008, 18:16
سلام
لطفا برای من نیز ارسال کنید.
amir45@gmail.com
مرسی.

ارسال شد ايميل خود را چك كنيد.

StormWielder
06-02-2008, 00:45
سلام ،
با تشکر از Hamilton عزیز ، برنامه با این شماره سریال کاملا کار میکنه و Update میشه .

فقط یک نکته رو برای برخی از دوستان که احیانا قبلا از نسخۀ Crack شده استفاده میکردند متذکر بشم ، که اول با یک Uninstaller برنامه رو کاملا از روی سیستم Uninstall کنند ، و بعد مجددا برنامه رو نصب کنند ، چون برنامه رو میشه روی همون نسخۀ قبلی با شماره سریال جدید نصب کرد ، اما مشکلات احتمالی اون نسخه رو برطرف نمیکنه ، بنابراین برنامه رو به صورت Clean نصب کنند .

برای دریافت نسخۀ رجیستر شده هم که در ابتدای نصب شماره سریال بخواد ، میتونید از لینک هایی که در پست های اول و دوم این تاپیک دوستان قرار دادن استفاده کنید .

nakhoda_abbas
06-02-2008, 17:53
سلام
لطفا برا منم بفرست . تشکر
n_darbedar2002@yahoo.com

hamilton
06-02-2008, 19:10
سلام
لطفا برا منم بفرست . تشکر
n_darbedar2002@yahoo.com

ehsan_jan3
09-02-2008, 10:25
سلام
برای منم اگه میشه ارسال کنید
ممنونم

eman
13-02-2008, 22:53
ممنون می شم برای من هم بفرستید
emandariush@yahoo.com

hamilton
14-02-2008, 13:24
ممنون می شم برای من هم بفرستید
emandariush@yahoo.com

ارسال شد.ايمل خود را چك كنيد.

boyz252
15-02-2008, 20:43
سلام
لطفا برای من هم بفرستین
ممنونم
psy6600 at hotmail dot com

Helen_Farhani
17-02-2008, 00:20
سلام
لطفا برا منهم بفرستید. چون خودم سعی کردم اما هیچ ایمیلی برای من نیامد.

Helen.Farhani at yahoo.co.uk

ممنون

alaodin1
17-02-2008, 04:53
لطفا برای من هم ارسال کنید
alaodin@gmail.com

hamilton
17-02-2008, 08:57
سلام
لطفا برای من هم بفرستین
ممنونم
psy6600 at hotmail dot com

سلام
لطفا برا منهم بفرستید. چون خودم سعی کردم اما هیچ ایمیلی برای من نیامد.

Helen.Farhani at yahoo.co.uk

ممنون

لطفا برای من هم ارسال کنید
alaodin@gmail.com

Helen_Farhani
17-02-2008, 10:03

ممنون برای من ارسال شد. اگر جواب سوالهای منو بدید ممنون میشم.
1- چرا وقتی من خودم اقدام کردم برای من ایمیلی ارسال نشد؟
بعد از وارد کردن آدرس ایمیل پیغام زیر نمایش داده شد.

2- خود برنامه را باید از کجا دانلود کنم؟ هیچ لینکی درون اون ایمیلی که برای من ارسال شده نیست.

hamilton
17-02-2008, 11:57
ممنون برای من ارسال شد. اگر جواب سوالهای منو بدید ممنون میشم.
1- چرا وقتی من خودم اقدام کردم برای من ایمیلی ارسال نشد؟
بعد از وارد کردن آدرس ایمیل پیغام زیر نمایش داده شد.

2- خود برنامه را باید از کجا دانلود کنم؟ هیچ لینکی درون اون ایمیلی که برای من ارسال شده نیست.

دليل مشكلي كه براي شما پيش آمده را نميدونم.
اين هم لينك دانلود آخرين نسخه اين برنامه يعني نسخه 5.5.7 (build 124) كه نسخه قابل رجيستر ميباشه:

Helen_Farhani
17-02-2008, 12:07
دليل مشكلي كه براي شما پيش آمده را نميدونم.
اين هم لينك دانلود آخرين نسخه اين برنامه يعني نسخه 5.5.7 (build 124) كه نسخه قابل رجيستر ميباشه:

بابت لینک ممنون. اما در مورد اون مشکل:
من ایمیلهای دیگه ای را هم تست کردم اما کماکان همون پیغام نمایش داده میشه.
در فیلد name باید چه کلمه ای را وارد کنم. آیا مقدار خاصی باید وارد بشه یا اینکه اختیاری هست؟

amirhalgord
17-02-2008, 20:38
براي من هم لطف كنيد
amirhkk@gmail.com

hamilton
17-02-2008, 21:44
دوستان فعلا درخواست سريال نكنند.فعلا ظرفيت ارسال سريالها تموم شده.صبر كنيد هر موقع امكانش فراهم شد به اطلاع دوستان خواهم رساند.
با تشكر.

Helen_Farhani
20-02-2008, 18:06
اون مشکلی که در پست 68 همین تاپیک مطرح کردم با این پست شما میتونه در ارتباط باشه؟

hamilton
21-02-2008, 15:22
اون مشکلی که در پست 68 همین تاپیک مطرح کردم با این پست شما میتونه در ارتباط باشه؟

خير.در غير اينصورت شما سريالي دريافت نميكرديد.

mrmmnb
22-02-2008, 19:19
بهترین SpySweeper که با کاسپر هم همیخونی داشته باشه(اینو گفتم که اگه SpySweeper ها با بعضی از انتی ویروس ها مشکل دارند بدونید که از من کاسپر هست) در حال حاضر چیه؟(من اولین بار اینا رو میخوام نصب کنم برا همین هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم اگه میتونید یکم راهنمایی هم بفرمایید)

vtn54
22-02-2008, 21:36
بهترین SpySweeper که با کاسپر هم همیخونی داشته باشه(اینو گفتم که اگه SpySweeper ها با بعضی از انتی ویروس ها مشکل دارند بدونید که از من کاسپر هست) در حال حاضر چیه؟(من اولین بار اینا رو میخوام نصب کنم برا همین هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم اگه میتونید یکم راهنمایی هم بفرمایید)

دوست عزیز من دقیقا متوجه منظور شما نشدم ( اینکه کدام SpySweeper با کاسپرسکی سازگار است ) اگر منظورتان

نسخه های مختلف این آنتی اسپایور است باید خدمتتان عرض کنم نسخه های قدیمی ان دیگر آپدیت نمی شوند و در

ضمن کرک مناسبی نیز ندارند یعنی به درد نمی خورند.نسخه 5 آن روی ویستا ( در سیستم من ) با کاسپرسکی تداخل

دارد و باعث کندی سیستم می شود هر چند قبلا در XP من از این دو به خوبی کنار هم استفاده می کردم. برای اطلاعات

بیشتر و مقایسه آن با سایر آنتی اسپایورها سری به " تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی اسپایور ها " به ویژه پست زیر بزنید :

mrmmnb
22-02-2008, 22:47
منظور من این بود که من از کاسپر استفاده میکنم و SpySweeper میخوام که هم قوی وخوب باشه هم با کاسپر ساز گار باشه ویندوز من XP هست ولی ویستا هم دارم که ازش استفاده نمیکنم
حالا شما اخرین وبهترین نسخه که با XPو ویستا و کاسپر سازگاری داشته باشه رو به من معرفی کنید(حالا ویستا هم نشد طوری نست چون زیاد ازش استفاده نمیکنم)

vtn54
23-02-2008, 00:12
منظور من این بود که من از کاسپر استفاده میکنم و SpySweeper میخوام که هم قوی وخوب باشه هم با کاسپر ساز گار باشه ویندوز من XP هست ولی ویستا هم دارم که ازش استفاده نمیکنم
حالا شما اخرین وبهترین نسخه که با XPو ویستا و کاسپر سازگاری داشته باشه رو به من معرفی کنید(حالا ویستا هم نشد طوری نست چون زیاد ازش استفاده نمیکنم)

دوست عزیز من باز متوجه منظور شما نشدم مگر ما چند جور SpySweeper داریم که شما می خواهید بهترین آنها را

انتخاب کنید ؟( نکند منظورتان از SpySweeper همان آنتی اسپایور باشد ؟ )

lord40
04-03-2008, 16:36
گرفتن سریال مجانی 12 ماهه از سایت spysweeper , با رفتن به آدرسی که دادم میتونید از سایت سازنده , یه سریال مجانی 12 ماهه بگیرید که مختص خودتونه و مطمئن هستید که کس دیگری از اون سریال استفاده نمیکنه تا احیانا black list بشه :

vtn54
19-08-2008, 14:14
سلام

دوستانی که علاقمند به استفاده از این آنتی اسپایور هستند می توانند با مراجعه به لینک زیر و پر کردن فرم مربوطه در

مدت کوتاهی سریال رایگان یک ساله دریافت کنند .لازم به ذکر است این لینک احتمالا فقط برای مدت کوتاهی فعال

خواهد بود:

مدیران و همکاران عزیز در صورت صلاحدید تاپیک را به محل مناسب انتقال دهند.:11:

Roodbaraki
19-08-2008, 14:25
ثبت نام با موفقیت انجام شد و سریال رو گرفتم
همچنین لینک دانلود که بعد از 72 ساعت از بین میره
مرسی

hamilton
19-08-2008, 21:24
با تشكر از vtn54 عزيز.
لازم به ذكر است كه مدت اعتبار كدي كه از اين روش دريافت ميگردد 6 ماه ميباشد نه 1 سال.

Viren
19-08-2008, 22:45
آره 6 ماهه هست
قبلا گرفته بودم
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

helplab
12-01-2009, 14:39
سلام
اساتید چه طوری میشه از آپدیت Spy Sweeper بک آپ گرفت

panther99
14-12-2009, 21:00
آقا كسي آخرين ورژن اين آنتي ويروس رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميخوام بدونم از ESET سبكتره موقعي كه نصب ميشه رو سيستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لينك دانلود آخرين ورژن رو با كرك يا سريالي كه بشه آپديتها رو هم گرفت برام بذاريد ممنون ميشم .

hamilton
15-12-2009, 09:15
آقا كسي آخرين ورژن اين آنتي ويروس رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميخوام بدونم از ESET سبكتره موقعي كه نصب ميشه رو سيستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لينك دانلود آخرين ورژن رو با كرك يا سريالي كه بشه آپديتها رو هم گرفت برام بذاريد ممنون ميشم .

البته اين تاپيك صرفا به محصول آنتي اسپايور اين كمپاني اختصاص داره.
آنتي ويروس اين محصول كارايي چنداني نداره و اصلا توصيه نميشه امنيت سيستم خود را به آنتي ويروس اين محصول بسپاريد.كم اينكه محصول آنتي اسپايور اين كمپاني نيز در آخرين تستهاي انجام شده با وجود نام پرآوازه آن جايگاه خوبي را كسب نكرد.

pandora tomorro
14-03-2011, 16:53
نحوه ی کرک کردن ورژن 6.1 ش چطوره :( تو نصبشم سریال نمیخواد تو برنامم خبری نیست!!

AlexanderMahone
24-04-2011, 00:12
سلام
دوستان میخواستم در مورد قدرتش بپرسم و شما از 1تا10 چه نمره ای رو بهش میدین شناسایی اون اپدیت سازگاری با اینترنت سیکیوریتی اگر توضیح بدید ممنون میشم چون میخوام امتحانش کنم به راهنمایی نیاز دارم میخوام بدونم واقعا بدرد بخور هست یا نه؟:11:

id4idme
05-11-2012, 07:15
بچه ها من امروز این webroot رو نصب کردم.بچه ها کد اکتیوی که خودِ سایتش داده 15 روزه است،بعد از 15 روز چطور اکتیوش کنم؟
کسی راجع به قابلیت های این آنتی ویروس میدونه؟؟آخه فقط 6 مگابایته!یعنی بقیه شرکتا سرشون درد میکنه که 300 مگابایت آنتی ویروسشونه؟نکنه الکی باشه و توانمندی نداشته باشه؟در کنارش نیاز هست که یه آنتی ویروس دیگه هم روی سیستمم نصب کنم؟کلا من هرچی آنتی ویروس نصب کردم به هرچی پچِ نرم افزاریه روی سیستمم گیر میده،g data حتی به internet download manager من هم گیر داد و میخواست پاکش کنه!اونا اشتباه میکنند یا واقعا این پچ ها همشون malware اند؟

xman681
05-11-2012, 09:04
بچه ها من امروز این webroot رو نصب کردم.بچه ها کد اکتیوی که خودِ سایتش داده 15 روزه است،بعد از 15 روز چطور اکتیوش کنم؟
کسی راجع به قابلیت های این آنتی ویروس میدونه؟؟آخه فقط 6 مگابایته!یعنی بقیه شرکتا سرشون درد میکنه که 300 مگابایت آنتی ویروسشونه؟نکنه الکی باشه و توانمندی نداشته باشه؟در کنارش نیاز هست که یه آنتی ویروس دیگه هم روی سیستمم نصب کنم؟کلا من هرچی آنتی ویروس نصب کردم به هرچی پچِ نرم افزاریه روی سیستمم گیر میده،g data حتی به internet download manager من هم گیر داد و میخواست پاکش کنه!اونا اشتباه میکنند یا واقعا این پچ ها همشون malware اند؟

وب روت را میتونی لایسنس براش بخری

در موردش : از کلود ( دیتابیس ابری استفاده میکنه در واقع بدون اینترنت هیچی نیست )

قدرت حفاظت عالی ای نداره ولی خوبه

گیر به کرک ها در اکثر آنتی ویروس ها هست و این بخاطر کپی رایت و در بعضی مواقع کد های مخرب داخل کرک ها هست

بهترین کار هم قرار دادن در لیست سفید نرم افزار هست

موفق باشید

*Batman*
11-11-2012, 21:23
سلام
مقایسه محصولات مختلف Webroot :

Webroot® SecureAnywhere™ Complete
Webroot® SecureAnywhere™ Internet Security Plus
Webroot® SecureAnywhere™ Antivirus

DEVICE AND PLATFORM SUPPORT

Yes

Yes

Yes
One license protects your PC or Mac

Yes
Yes
Yes
Windows 8 compatible

Yes

Yes

No
Protects smartphones and tablets

THREAT PROTECTION

Yes

Yes
Yes

Blocks viruses, spyware, rootkits, and other threats

Yes
Yes
Yes
Scans for threats in less than two minutes

Yes
Yes
Yes
Continually updates itself so it's always current – no reboots required

Yes
Yes
Yes
Identifies unsafe links and search results before you click

Yes
Yes
Yes
Prevents malicious programs from changing your settings

Yes
Yes
Yes
Firewall and network connection monitor

IDENTITY PROTECTION

Yes

Yes
Yes

Identity Shield watches shopping and banking sites

Yes
Yes
Yes
Blocks phishing attacks

Yes
Yes
No

Encrypts usernames, passwords, and credit card numbers

Yes
Yes
No
Syncs passwords between your devices

Yes

No

No
Wipes away all traces of online activity

Yes
No
No
Makes deleted files unrecoverable

SYSTEM AND FILE PROTECTION

25GB

No
No

Backs up your files online automatically

Yes
No
No
Synchronizes files across all your devices

Yes
No
No
Diagnoses slowdowns and security vulnerabilities

MOBILE DEVICE PROTECTION

Yes
Yes

No
Protects your Android™ and Apple iOS™ devices

Yes
Yes
No
Scans all apps and downloads automatically

Yes
Yes
No
Locates, locks or wipes your smartphone or tablet if lost or stolen

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

xman681
11-11-2012, 21:50
سلام
دوستان میخواستم در مورد قدرتش بپرسم و شما از 1تا10 چه نمره ای رو بهش میدین شناسایی اون اپدیت سازگاری با اینترنت سیکیوریتی اگر توضیح بدید ممنون میشم چون میخوام امتحانش کنم به راهنمایی نیاز دارم میخوام بدونم واقعا بدرد بخور هست یا نه؟:11:

قدرت 6 از 10

به نظر من زیاد سبک نیست که میگند ؛ ناد 32 سبک تره

سازگاریش را هم من تست نکردم

یکی دو بار نصب کردم که حذفش اعصابم را خورده کرده و به هیچ صراطی مستقیم نشده

باید تست کنید خالی از لطف نیست در کل

*Batman*
13-11-2012, 03:40

سلام
Webroot SecureAnywhere Antivirus مشتمل بر Webroot AntiVirus و Spy Sweeper می باشد.

برخی از قابلیتهای Webroot :

Windows 8 compatible
Blocks viruses, Trojans, spyware, rootkits, and other malware threats
Scans your entire PC in about two minutes
Stops unknown threats based on suspicious behavior
Continually updates itself so it’s always current and you don’t have to download updates
Prevents malicious programs from changing your security settings
Identity Shield watches shopping and banking sites
Firewall and network connection monitor
Blocks phishing attacks
Runs scans automatically or schedules them to run whenever you want

شما میتونید نسخه آزمایشی 180 روزه Webroot SecureAnywhere را از لینک زیر دانلود کنید،اونم با حجم کمتر از یک مگابایت !!!

مقایسه محصولات مختلف Webroot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin tala
13-11-2012, 15:55
استفاده از برنامه Webroot SecureAnywhere Complete را چگونه ارزیابی میکنید؟ایا امنیت مناسبی دارد؟
توضیحی در مورد برنامه:
یک برنامه بسیار قدرتمند و کم حجم در زمینه محافظت از کامپیوتر , تلفن های همراه و دیگر دستگاه های جانبی می باشد. شما با کمک این برنامه براحتی می توانید سیستم خود را در برابر تمامی حملات احتمالی ایمن کنید. این برنامه می تواند تمامی اطلاعات مربوط به کلمات عبور , کارتهای اعتباری و دیگر فایلهای محرمانه شما را کدگذاری کند و به این ترتیب دسترسی هکران و افراد سودجو را از سیستم شما کوتاه کند. البته تمامی قابلیت های این برنامه به همین جا ختم نمی شود. این برنامه با در اختیار داشتن فایروال و سیستم مانیتورینگ اتصال شبکه قادر به بلوک کردن ویروس ها، تروجان ها، جاسوس افزارها، روت کیت ها، و تهدیدات امنیتی دیگر می باشد که می تواند کامپیوتر شما را در حدود دو دقیقه اسکن کرده و تهدیدات ناشناخته را بر اساس رفتار مشکوک آن ها متوقف کند. همچنین بلوک وب سایت های مضر و توقف تماس های ناخواسته و پیام های متنی در گوشی های آندروید، تضمین امنیت معاملات آنلاین و اطلاعات مالی برای خرید امن تر و بانکداری در کامپیوتر و تلفن های همراه، بکاپ خودکار فایل ها تا ۳۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی آنلاین و هماهنگ سازی فایل ها و پسوردها در رایانه شخصی و دستگاه های تلفن همراه شما و امکان حذف فایل های شما بدون امکان بازیابی از دیگر مواردی است که ادر اختیار کاربران خود قرار می دهد.منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
14-11-2012, 22:51
Webroot SecureAnywhere Complete 2013 8.0.2.14 Multilingual

Mehrdad092000
16-11-2012, 06:14
سلام
توی سایتایه مقایسه این انتی ویروسو قدرتشو زیاد زده
نسخه کرک نصب کنیم بدرد میهوره ؟یا کی واسش پیدا میشه

*Batman*
16-11-2012, 13:27
سلام
توی سایتایه مقایسه این انتی ویروسو قدرتشو زیاد زده
نسخه کرک نصب کنیم بدرد میهوره ؟یا کی واسش پیدا میشه

سلام
اگر به لینک زیر یه نگاهی بندازید میفهمید که نیاز چندانی به نسخه کرک شده(کامل) نیست:

مقایسه محصولات مختلف Webroot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrdad092000
17-11-2012, 03:32
سلام
اگر به لینک زیر یه نگاهی بندازید میفهمید که نیاز چندانی به نسخه کرک شده(کامل) نیست:

نسخه فری که نداره ! مگه داره ؟
راستی از لحاظ درگیری سیستم چطوره ؟کم مصرف هست مثل نود و اینکه قوی و رابط کاربری خوبی داره؟

*Batman*
17-11-2012, 05:47
نسخه فری که نداره ! مگه داره ؟
راستی از لحاظ درگیری سیستم چطوره ؟کم مصرف هست مثل نود و اینکه قوی و رابط کاربری خوبی داره؟

Free نداره.همون 180 روزه که با یه ایمیل تمدید میشه.
از نظر مصرف منابع واقعا کم نظیره.رابط کاربری مناسب و منظمی داره.البته بهتره خودتون ظاهرش رو ببینید.
یه سندباکس جالب هم داره که قابل تنظیمه و رخدادها رو گزارش میده.

مقایسه Webroot و Microsoft در مصرف منابع:

Mehrdad092000
17-11-2012, 21:55
Free نداره.همون 180 روزه که با یه ایمیل تمدید میشه.
از نظر مصرف منابع واقعا کم نظیره.رابط کاربری مناسب و منظمی داره.البته بهتره خودتون ظاهرش رو ببینید.
یه سندباکس جالب هم داره که قابل تنظیمه و رخدادها رو گزارش میده.

مقایسه Webroot و Microsoft در مصرف منابع:

1.همه نسخه هاش 180 روزه داره ؟
2.من رفتم سایتش 14 روزس
3.الان اویرا نصبیدم سرعتمو گرفته اواستم نصبیدم اما کمتر از اویرا میگرفت نود از همه کمتر میگرفت شما اینو مگی نصب کنم ؟

*Batman*
18-11-2012, 06:51
1.همه نسخه هاش 180 روزه داره ؟
2.من رفتم سایتش 14 روزس
3.الان اویرا نصبیدم سرعتمو گرفته اواستم نصبیدم اما کمتر از اویرا میگرفت نود از همه کمتر میگرفت شما اینو مگی نصب کنم ؟

چند تا پست بالاتر من یه لینک دانلود ذاشتم که اون 180 روزه است.
شما مشخصات سیستم خودتون رو تو تاپیک زیر بیان کنید.چون انتخابهای بهتری هم وجود دارن:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mehrdad092000
18-11-2012, 08:56
چند تا پست بالاتر من یه لینک دانلود ذاشتم که اون 180 روزه است.
شما مشخصات سیستم خودتون رو تو تاپیک زیر بیان کنید.چون انتخابهای بهتری هم وجود دارن:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1.منظورتون اینه همون کد 14 روزرو به اون بدیم 180 روزه میشه ؟ چون اونی که شما هم دادی نیاز به کد داشت برای اینستال
2.راستی چرا اینقدر حجمش کمه؟
3.این انتی ویروس مطمیینی هست با این حجم کم؟
این به یه کرک گیر بده همون لحظه پاکش میکنه یا میپرسه موقع پاکیدن؟

*Batman*
18-11-2012, 11:13
1-من از اون لینک دانلود کردم.بعد از نصب یه ایمیل ازم گرفت و 180 روز فعال شد.هیچ سریالی هم وارد نکردم!
(اون لینک هم ظاهرا از این لینکهای فیسبوکی بوده)
2-یک عاملش اینه که از دیتابیس ابری استفاده میکنه.
3-بهتره فعلا به عنوان آنتی ویروس اصلی ازش استفاده نکنید.
تو تست Real World امتیازش جالب نیست.همچنین تعداد کاربراش کمه و در نتیجه فیدبک های کمی ازش موجوده.
در مورد پاک کردن فایلها تا اونجا که بنده متوجه شدم همه رو قرنطینه میکنه.یعنی شما در نهایت چیزی رو از دست نمیدید.

Mehrdad092000
18-11-2012, 12:47
1-من از اون لینک دانلود کردم.بعد از نصب یه ایمیل ازم گرفت و 180 روز فعال شد.هیچ سریالی هم وارد نکردم! (اون لینک هم ظاهرا از این لینکهای فیسبوکی بوده) 2-یک عاملش اینه که از دیتابیس ابری استفاده میکنه. 3-بهتره فعلا به عنوان آنتی ویروس اصلی ازش استفاده نکنید. تو تست Real World امتیازش جالب نیست.همچنین تعداد کاربراش کمه و در نتیجه فیدبک های کمی ازش موجوده. در مورد پاک کردن فایلها تا اونجا که بنده متوجه شدم همه رو قرنطینه میکنه.یعنی شما در نهایت چیزی رو از دست نمیدید. اون لینک شمارم دان کردم حجمشم یکیه با لینک های خود سایتش اما من ایمیلی که برام فعال کرد 14 روزس 2.اها پس همیشه اینترنت باید باشه و سرعتمونم میگیره 3.پس یه چی تو مایه های هیتمن و پاندا ابری هستش؟ داداش من دیگه دیونه شدم همرو تست کردم :D سرعت سیستمم کمه نود بهترین بود اواستو به نظرم نصب کنم بهتره راستی شما میگی اواست فری + یه فایروال دیگه سرعتمو بیشتر کم کینه یا اواست دارای فایروال دار

*Batman*
18-11-2012, 13:07
اون لینک شمارم دان کردم حجمشم یکیه با لینک های خود سایتش اما من ایمیلی که برام فعال کرد 14 روزس 2.اها پس همیشه اینترنت باید باشه و سرعتمونم میگیره 3.پس یه چی تو مایه های هیتمن و پاندا ابری هستش؟ داداش من دیگه دیونه شدم همرو تست کردم :D سرعت سیستمم کمه نود بهترین بود اواستو به نظرم نصب کنم بهتره راستی شما میگی اواست فری + یه فایروال دیگه سرعتمو بیشتر کم کینه یا اواست دارای فایروال دار

عجیبه! شما یه بار Webroot رو پاک کنید و دوباره از این لینک دانلودش کنید.>> دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر کنم لینکو اشتباهی داده بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مصرف اینترنتش زیاد نیست.یه سری از امضاها رو هم ذخیره میکنه برای اسکن آفلاین.
همون ESET که خیلی خوبه.
مطمئنا سوئیت کامل آواست سریع تره.

Mehrdad092000
18-11-2012, 22:24
پاکیدم کلا :D از روی اون برنامه برای ایمیل ثبت نام کنیم؟ کلا بیخیال شدیم گفتید یجوریه الان اواست اینترنت سکورتی ریختم بعد نیست سرعتمو یکم گرفته اما جالبه انتی ویروسش برای اواستم از این تبلیغاتیا لایسنس دارید؟>

*Batman*
19-11-2012, 07:13
سلام
آوست رو با سریال راحت میشه فعال کرد.اگه لینک فیسبوکی پیدا کردم حتما تو تاپیکش معرفی میکنم.
موفق باشید

capitan black
25-11-2012, 14:59
این برنامه با اینترنت سیکیوریتی ومودو تداخل داره یا خیر ؟..

matin 99
04-04-2013, 11:35
سلام

كيجن اين انتي ويروس مورد نيازه:

webroot secureAnywhere complete v.8.0.2.127

jolan57
28-09-2013, 19:06
Webroot 2014

soon...

homayoon20
30-09-2013, 19:59
چند روز پیش یک پک ویروس دانلود کردم و ویروس ها رو اجرا کردم تا میزان قدرت وب روت رو ببینم از اون پک 48 تایی فقط یک ویروس تونست سیستم رو آلوده کنه بقیه ویروس ها یا در هنگام اسکن یا در وقت اجرا شناسایی شدند
اما بعد از آلودگی چه باید کرد؟ناامید نشید

1.وب روت رو باز کنید
2.بر روی System Tools کلیک کنید و بعد بر روی System Control کلیک کنید
3.Start رو بزنید
4.برنامه های مشکوک رو کنترل کنید برنامه هایی که در حال Monitor هستندمعمولا ویروس ها از این آدرس ها در حال اجرا هستند: %Programdata%, %appdata% or %temp%
به عنوان مثال:

C:\Documents and Settings\All Users\Application data\xjspw2r\xjspw2r.exe
C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\ApplicationData\dim.exe
C:\Programdata\Privacy.exe

می تونید برای اطمینان فایل رو در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید
حالا اگه مطمئن شدید که فایل مورد نظر ویروس هست 2 راه پیش رو دارید یا ویروس رو از همون قسمت contorl active processes بلاک کنید ویا اون رو به طور کامل حذف کنید

اگه راه دوم رو انتخاب کردید باید این مراحل رو انجام بدید

1.به قسمت pc security و بعد Quarantine برید
2.در بخش antimalware tools روی view tools کلیک کنید
3.در پنجره باز شده در قسمت manual threat removal روی select a file کلیک کنید
4.ویروس رو انتخاب کنید
حالا وب روت شروع به اسکن می کند
در نمونه ای که من تست کردم وب روت خود پروسس ویروس، فایلی که من اون رو اجرا کردم ،کلید های رجیستری و بخش استارت آپ رو پاکسازی کرد
اگر ویروس taks manager و یا قسمت های دیگر سیستم رو دچار مشکل کرده بود در همون قسمت antimalware tools می تونید مشکل رو بر طرف کنید

matin 99
05-10-2013, 05:25
چند روز پیش یک پک ویروس دانلود کردم و ویروس ها رو اجرا کردم تا میزان قدرت وب روت رو ببینم از اون پک 48 تایی فقط یک ویروس تونست سیستم رو آلوده کنه بقیه ویروس ها یا در هنگام اسکن یا در وقت اجرا شناسایی شدند
اما بعد از آلودگی چه باید کرد؟ناامید نشید

1.وب روت رو باز کنید
2.بر روی System Tools کلیک کنید و بعد بر روی System Control کلیک کنید
3.Start رو بزنید
4.برنامه های مشکوک رو کنترل کنید برنامه هایی که در حال Monitor هستندمعمولا ویروس ها از این آدرس ها در حال اجرا هستند: %Programdata%, %appdata% or %temp%
به عنوان مثال:

C:\Documents and Settings\All Users\Application data\xjspw2r\xjspw2r.exe
C:\Documents and Settings\%username%\Local Settings\ApplicationData\dim.exe
C:\Programdata\Privacy.exe

می تونید برای اطمینان فایل رو در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آپلود کنید
حالا اگه مطمئن شدید که فایل مورد نظر ویروس هست 2 راه پیش رو دارید یا ویروس رو از همون قسمت contorl active processes بلاک کنید ویا اون رو به طور کامل حذف کنید

اگه راه دوم رو انتخاب کردید باید این مراحل رو انجام بدید

1.به قسمت pc security و بعد Quarantine برید
2.در بخش antimalware tools روی view tools کلیک کنید
3.در پنجره باز شده در قسمت manual threat removal روی select a file کلیک کنید
4.ویروس رو انتخاب کنید
حالا وب روت شروع به اسکن می کند
در نمونه ای که من تست کردم وب روت خود پروسس ویروس، فایلی که من اون رو اجرا کردم ،کلید های رجیستری و بخش استارت آپ رو پاکسازی کرد
اگر ویروس taks manager و یا قسمت های دیگر سیستم رو دچار مشکل کرده بود در همون قسمت antimalware tools می تونید مشکل رو بر طرف کنید

سلام

دوست عزیز شما فقط از وبروت استفاده میکنید؟

یا وبروت رو در کنار سایر محصولات ازش بهره میبرید؟

سپاس

homayooni
05-10-2013, 11:58
سلام

دوست عزیز شما فقط از وبروت استفاده میکنید؟

یا وبروت رو در کنار سایر محصولات ازش بهره میبرید؟

سپاس
سلام
من فقط از وب روت استفاده می کنم
نسخه جدید هم اومده می تونید دانلود کنید
اون اکانت homayoon20 هم مال منه :n02:

matin 99
05-10-2013, 15:43
سلام
من فقط از وب روت استفاده می کنم
نسخه جدید هم اومده می تونید دانلود کنید
اون اکانت homayoon20 هم مال منه :n02:

سلام

بله میدونم ما با تمام نیروهای نفوذی خود رد شما تو بیشتر انجمن های به نام نرم افزاری با ایدی homayoon زده ایم:n02:

ولی خداییش مطمئنی این وبروت در حالت افلاین میتونی مثلا اگه فلشی یا .....بزنی به جون سیستم ازت محافظت میکنه؟؟

منم به قدرتش وقتی تو نت باشیم اگاهم ولی حالت افلاین ....!! نکنه شما ویندوزتون سفارشیه:n26:

homayooni
05-10-2013, 16:50
سلام

بله میدونم ما با تمام نیروهای نفوذی خود رد شما تو بیشتر انجمن های به نام نرم افزاری با ایدی homayoon زده ایم:n02:

ولی خداییش مطمئنی این وبروت در حالت افلاین میتونی مثلا اگه فلشی یا .....بزنی به جون سیستم ازت محافظت میکنه؟؟

منم به قدرتش وقتی تو نت باشیم اگاهم ولی حالت افلاین ....!! نکنه شما ویندوزتون سفارشیه:n26:
سلام
در حالت آفلاین خیلی کارایی نداره هر چند بی دفاع هم نیست و برنامه هایی که اجرا می شند رو تحت نظر داره کلا به درد کسانی میخوره که همیشه آنلاین هستند در حالت آفلاین می تونید به رفتار شناسی و هوش مصنوعیش تکیه کنید اما اگه مخربی اجرا شد چون وب روت اون رو در حالت مانیتور قرار می ده وقتی دوباره آنلاین شدید تغییراتی که مخرب انجام داده رو به حالت اول بر می گردونه

jolan57
06-10-2013, 21:03
Webroot Secure Anywhere 2014 free 6 month
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر 180 روز فعال نشد میتونید از لینک زیر سریال بگیرین

~~~
12-10-2013, 12:28

سری جدید محصولات شرکت Webroot که در حال حاضر بزرگترین کمپانی امنیت خصوصی آمریکا می باشد دارای حجم بسیار کم نصب ، استفاده بسیار کم از منابع سیستم ، سرعت اسکن فوق العاده بالا ، استفاده از برترین تکنولوژی های حفاظتی PREVX و تکنولوژی های امنیت ابری ( Cloud Security ) می باشد .
قابل ذکر است شرکت وب روت در نسخه های قبلی بجزء استفاده از تکنولوژی های حفاظتی خود از تکنولوژی موتور ویروس یاب شرکت Sophos نیز بهره می برد .
نسل جدید محصولات شرکت وب روت ( WEBROOT ) با نام تجاری Webroot Secure AnyWhere ارائه شده است و بجزء حفاظت از رایانه های ویندوزی از گوشی های موبایل اندروید ( Android ) و iOS اپل نیز محافظت می نماید .
محصولات کمپانی وب روت ( Webroot ) بعد از محصولات شرکتهای Symantec , Trend Micro و McAfee ، پرفروشترین و معتبرترین محصولات امنیتی و ضد ویروس در آمریکا می باشند .

ویژگی های Webroot SecureAnywhere Complete :

-حجم کامل فایل نصب = بسیار اندک و زیر ۱ مگابایت
- حفاظت در برابر انواع ویروسها ، بدافزارها ، مالورها ، روت کیتها ، هرزنامه ها ( ایمیلهای آلوده ) ، نرم افزارهای جعلی ، هکرها ، بوت نتها و دیگر تهدیدات .
- مدیریت پسوردها
- 6 تا 30 گیگابایت فضای آنلاین امن وب برای پشتیبان گیری با قابلیت اشتراک گذاری و همخوانی اطلاعات و دسترسی از هر نقطه .
- شناسایی براساس رفتار شناسی
- بهینه سازی سیستم و پاکسازی تمام نشانه های اعمال آنلاین
- حفاظت پیشرفته هنگام خریدهای اینترنتی و استفاده از اینترنت بانک
- حفاظت از گوشی های موبایل اندروید و تجهیزات iOS شرکت اپل
- نصب بسیار آسان (نصب با ۱ کلیک)
- مدیریت منابع سیستم
- سرعت اسکن بالا
-استفاده آسان
-استفاده بسیار بسیار کم از منابع سیستم ( کمتر از ۱% CPU و ۳ مگابایت RAM)حفاظت بالادرنگ در هر ۲ حالت آنلاین و آفلاین با استفاده از برترین تکنولوژی های رفتار شناسی و کلود . ویژگی های امنیتی منحصر بفرد . >اعتبار برند کمپانی وب روت ( بزرگترین شرکت خصوصی آمریکایی سازنده آنتی ویروس)
دوستانیکه قبلا از نرم افزار کرک شده ی PrevX استفاده کردن در جریان اند که با حجم setup حدود 1 مگابایت چه توانمندی داشت!
برنامه ای بود که بسادگی کنار Internet Security یا Anti-Virus شما نصب میشد و هردو بدون مشکل کار خودشونو انجام میدادند؛
ضمن اینکه شما از انواع Keylogger ها در بیش از 98% موارد مصون میموندید(عینا رقم گزارش یکی از مقایسه ها رو گفتم؛ این رقم برای Zemana AntiLogger بین 60-70% بود!!!)
ضمنا PrevX مثل Hitman Pro الزاما اتصال اینترنت جز زمان فعالسازی نیاز نداشت
و دریافت آپدیت هم بسیار به ندرت اتفاق میفتاد(آپدیت ~ ارتقای ورژن)
تمام ویژگهای بالا در محصول جدیدی که Webroot بیرون داده تماما بهینه شده اند!!!
+سرعت اسکن بطور شگفت انگیزی رفته بالا
+حجم نصب از حدود 1 مگابایت اومده رسیده به 600 کیلو بایت!!
+بیسار سبکتر روی سیستم عمل میکند و اصلا کاربر متوجه عملکردش نمیشه!
این نکته رو کافیه در نظر بگیرید تا به عمق خفن بودن این نرم افزار ریزه-میزه امنیتی پی میبرید!! (اگر درنظر بگیریم که توانمندی فاکتوریست اساسی برای تعیین نرخ)

"مفایسه قیمت لایسنسهای یکساله نرم افزارهای معروف امنیتی دنیا"
Kaspersky Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 80 دلار
Norton Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 70 دلار
Bitdefender Internet Security 2012 برای 3 رایانه: 40 دلار
Webroot Internet Security Essentials که کاملترین بسته امنیتی شرکت Webroot بود تا دیروز_برای 3 رایانه: 50 دلار
و اما...
Webroot SecureAnywhere Complete با اون قد و سایزش که اندازه ی یه فایل MP3 هم نیست برای 3 رایانه: 80 دلار !!!
Webroot ادعا کرده که این محصول 4برابر سریعتر از NORTON عمل میکند!!

Webroot پیش از ارائه Secure Anywhere , از موتور ضد ویروس Sophos بهره می برد.بسیاری از کارشناسان ارائه محصولات آنتی ویروسی مانند Webroot Secure Anywhere توسط این کمپانی را قماری بزرگ دانستند.

Flame را ماهر شناسایی کرده یا Webroot ؟
دقیقآ به همین خاطر بود که شرکت روسی کسپرسکی و شرکای تبلیغاتیش با همکاری چند شرکت دیگر با انتشار دهها گزارش مخدوش درباره ویروسهایی که هیچ کدامشان را خودشان شناسایی نکرده بودند ( مانند فلیم ، مینی فلیم و غیره ) سعی نمودند تا فضای تبلیغاتی و رسانه ای را به صورتی تغییر دهند تا نامی از غولهای آنتی ویروس و مخصوصآ وب روت دیده نشود . غافل از اینکه وب روت شرکت کوچک و تازه به دوران رسیده ای نیست که با این کارها بتوان جلوی پیشرفتش را گرفت . Webroot یکی از شرکای شرکت بزرگ سیسکو سیستمز است و شرکتهایی مانند Cisco systems , F5 Network و Corero Network Security و Insight Cloud از تکنولوژی های این کمپانی بین المللی در محصولات خود استفاده می نمایند .

البته زمانی هم که وب روت از موتور ضد ویروس سوفوس بهره می برد به عنوان یکی از برندهای معتبر آنتی ویروس دنیا ، مخصوصآ با عنوان بهترین ضد جاسوس افزار ( Webroot Anti-Spyware ) شناخته می شده است و حتمآ بسیاری از کاربران ایرانی با آن آشنایی دارند .البته این محصول دیگر تولید و پشتیبانی نمی شود و آنتی ویروسهای حال حاضر شرکت وب روت قابلیت شناسایی و مقابله با همه انواع تهدیدات و از جمله جاسوس افزارها را دارند . بهر شکل در تمام تستهای AV-TEST , AV-Comparatives و PASSMARK، آنتی ویروسهای وب روت بجزء کسب نتایج عالی در بخش حفاظت ( Protection ) ، موفق شده اند با فاصله بسیاری از دیگر رقبا همواره عنوان سبکترین و سریعترین ضد ویروس دنیا را به خود اختصاص دهند .

با رفتن به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید اکانت تست را در ایمیل خود دریافت نمائید.(اکانت ۱۴ روزه رایگان)

With an average customer rating of 4.8 Out of 5.0

capitan black
15-10-2013, 16:18
دوستان اين محصول با كومودو اينترنت سيكيوريتي سازگار هست يا خير ؟ سپاس :)

persian.warrior
07-11-2013, 15:34
آقا سوال!!!
1-این محصول با این حجمه کم چطور میتونه این همه کار بکنه؟
2-از حجم اینترنت در لحظه استفاده میکنه؟ حجم نت زود تموم نکنه؟
ممنون.

remix.hotel
24-12-2014, 10:18
سلام دوستان
من با این وب روت قبلا کار کردم اما حالا انگارر زمان تستش هم کمتر کرده..شما درحال حاضر چطور استقاده میکنید؟
از کجا میتونم اینو بخرم؟
ممنون از راهنمایتون

remix.hotel
24-12-2014, 10:27
سلام دوستان
من با این وب روت قبلا کار کردم اما حالا انگارر زمان تستش هم کمتر کرده..شما درحال حاضر چطور استقاده میکنید؟
از کجا میتونم اینو بخرم؟
ممنون از راهنمایتون

نیما سکیوریتی
04-10-2015, 07:37
سلام دوستان
از کجا میتونم اینو بخرم؟
ممنون از راهنمایتون

پلیس فتا فروشنده معتبرش رو تو سایتش معرفی کرده .

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sunshineboy
13-03-2017, 15:57
پ.ف لابد پول گرفته از او نطرف ک نمایندگیشو معرفی میکنه تو سایتش :n02:
اگه کسی کلید رایگان وب روت رو خواست بهم پ.خ بده

The best things in life are free.:V6:

peymanbandi
22-03-2018, 08:56
خیلی عالیه سپاس

نیما سکیوریتی
23-03-2018, 11:18
پ.ف لابد پول گرفته از او نطرف ک نمایندگیشو معرفی میکنه تو سایتش :n02:
اگه کسی کلید رایگان وب روت رو خواست بهم پ.خ بده

The best things in life are free.:V6:

اسم خیلی شرکتهای دیگه هم بوده . نماینده های بیت دفندر- کسپرسکی - ای ست - آویرا - بولگارد - جی دیتا - پاندا - ترندمیکرو

Dr Nima
21-12-2020, 14:58
Webroot Secure Anywhere Antivirus License Keys

HRJLA3RHBDCFHUYYAMLM
BDY4WMCMP1YDLGHUDTGG
CQFMDJD8MBVV8FH4MA0K
OVHUEUKYO5L0GJFA2QZG
VRAEDJTZU0ZCIB2ZGSFC
3JMUAIYQWVIJZ6VVQ4MN
D7HJF05XOQHKLB8ROJMD
GEIRGIVNN36PCX0NVXR1
WFDIZYJ4OVPBYCIL8SAY
IACX43NA7XS95WA2EXGI
MIJFI8HNN5RVUSGZAEGV
BJCOC3OLU83A7CUYRJ5R
WJRMA48P7L1PTOZ6VR8U
1XE03NKF5QZVTSDANYEG
U5MROHUWVDGOGNTBYBJO
HGUVBO4YB4L9GWLVVTNS

farhad_shi
13-03-2021, 00:54
خرید لایسنس آنتی ویروس وب روت WebRoot SecureAnywhere AntiVirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وب روت یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه امنیت رایانه ای می باشد که 1997 پا به عرصه وجود نهاد. این شرکت با ارائه ضد ویروس هایی؛ مخصوص کاربران خانگی و همچنین تجاری مشتریان خاص خود را در سراسر جهان دارد. این شرکت امنیتی پیش از ارائه نسخه های جدید Secure Anywhere خود از موتور ضد ویروس از موتور ضد ویروس Sophos بهره می برد اما بعدا در سال 2010 با خرید شرکت امنیتی – انگلیسی Prevx و تلفیق کردن تکنولوژی آن با تکنولوژی های محصول خود؛ سری محصولات Secure Anywhere را روانه بازار کرد. این سری از محصولات امنیتی شرکت که با نام SecureAnywhere شهرت یافت؛ در سال 2013 موفق به کسب عنوان سبک ترین و سریع ترین ضد ویروس دنیا شد.
وقتی رایانه شما اسکن می کند ، به صفحه خیره نشوید. Webroot برای بررسی رایانه شما از نظر بدافزار مخرب 20 ثانیه زمان می برد – 60 برابر سریعتر از متوسط زمان اسکن محصولات آنتی ویروس رقیب آزمایش شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برخی ویژگی ها محصول امنیتی Webroot SecureAnywhere AntiVirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :

استفاده کم از منابع سیستم

ضد جاسوس ابزار و کیلاگر
سرعت و دقت بالا در اسکن و بررسی فایل ها

محافظت در برابر فیشینگ و سرقت هویت
دیوار اتش و فایروال ابری

بررسی و اسکن مداوم داده های در حال ارسال و دریافت

محافظت از داده های شخصی

محافظت در شبکه های اجتماعی
اسکن سریع رعد آسا و بدون وقفه

سازگاری با نسخه های جدید ویندوز و مک

و … .
منبع: