PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال از پزشکای محترم ! (سرطان خون (لوکمی))

SomeThink
21-06-2008, 20:49
من از محضر شما پزشکان محترم یه سوال داشتم !

یه مقدار اطلاعات در باره سرطان خون All نوع دو میخواستم ... یا بهتره بگم یه مشاوره میخوام !

میخوام بدونم که این بیماری تاچه حد امکان درمان داره ... کدوم روش درمان بهتره ؟؟؟ تا چه حد امکان درمان تو کشورمون وجود داره ؟؟؟ چه چیزایی برای بهبودی, خود بیمار باید انجام بده ؟؟؟ و اینکه نوع حاد بد تره یا مزمن !

با تشکر !

Havbb
21-06-2008, 22:52
بايد توي قسمت پرسش و پاسخ پزشكي تاپيك ميزدي

Havbb
21-06-2008, 22:59
اگه مقاله ميخواي اينجا درخواست بده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SomeThink
21-06-2008, 23:00
باشه اونجا میزنم !

Havbb
21-06-2008, 23:15
باشه اونجا میزنم !
مگه مقاله نميخواستي؟

SomeThink
22-06-2008, 15:20
ممنون دوست عزیز من مقاله زیاد دارم و خوندم من یکی رو میخوام که بتونه به سوالام جواب صریح بده ...

اگه سایتی چیزی تو زمینه پرسش و پاسخ معتبر سراغ دارین بدین ممنون میشم !

SomeThink
22-06-2008, 15:23
ببینید مشکل حیاتیه کوچکترین راهنمایی شما میتونه کار ساز باشه ! البته اول امید به خدا!

Havbb
23-06-2008, 00:03
ببینید مشکل حیاتیه کوچکترین راهنمایی شما میتونه کار ساز باشه ! البته اول امید به خدا!
همينجا توي انجمن پرسش و پاسخ پزشكي تاپيك بزنيد.

SomeThink
23-06-2008, 07:01
مدیران و همکاران محترم لطفآ این تاپیک رو قفل کنید ! از بحث اصلیش خارج شده!

Havbb
23-06-2008, 14:02
مدیران و همکاران محترم لطفآ این تاپیک رو قفل کنید ! از بحث اصلیش خارج شده!
شما از ایشون درخواست کنید نیازی به قفل کردن نیست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SomeThink
25-06-2008, 15:27
مژده مژده ... جواب ازمایش مغذواستخوان اومد اونی نبوده که فکرشو میکردیم خفیف ترین نوع از این بیماریه ... خدا یا شکرت ...
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31:

payman56
19-08-2008, 02:18
مشاوره برای درمان همه.
این سوالو باید از یه فوق تخصص هماتولوژی انکولوژی بپرسی ... اگه دنبال اطلاعات عمومی می گردی حالا بحثش جداست.

SomeThink
22-08-2008, 15:08
فکر کنم منظورمو خوب نرسوندم که delete شد ...

من دیگه نیازی به مشاوره ندارم ... چون دیگه فایده ای نداره ... به دلیل ضعف در نظام پزشکی شهرم به ما مشاوره ندادن ... هیچ مشاوره ای ... از همه بد تر پزشک معالج مریضمون هم به نظر من لیاقط داشتن این اسم رو نداره ... اخه کدوم پزشکه که برای بیمار سرطانی رژیم غذایی معمولی بده ؟؟؟ هآ ؟؟؟ من ساعت ها تو اینترنت دنبال مقاله های پزشکی گشتم ... خیلی چیزا خوندم و یاد گرفتم ... مهمتر از همه که برای بیمار ما رعایت نشد رژیم غذایی نا درست بود . تو رژیم غذایی یه بیمار سرطانی گوشت , لبنیات و تخم مرغ باید حذف بشه ... چون این غذاها برای رشد باکتری ها بسیار مناسب و بخاطر اینکه لوکمی باعث میشه که گلوبول های سفید قبل از بالغ شدن به جریان خون وارد بشن سیستم دفاعی بدن به طرز وحشتناکی از کار میافته البته برای بیمار ما که به نوع All مبتلا شده بود پس چنین غذا هایی برای چنین بیماری حکم سم رو دارن ... ولی چرا پزشک معالج نباید چنین مواردی رو در نظر بگیره ؟؟؟ بعد از فهمیدن این موضوع وقنی با پرستار بخش صحبت کردیم به ما گفت که دکتر اعتقادی به رژیم غذایی نداره اخه چطور ممکنه ؟؟؟ به نظر شما چنین ادمی واقعآ لیاقت اسم پزشک رو داره ؟؟؟ .........

به هر حال ... دیگه خیلی دیر شده بود !

من واقعآ برای چنین ادمی متاسفم ! برای کسانی که امید به چنین ادمی دارن ! من هیچ چیز درباره مشخصات اون پزشک نگفتم که مشکلی پیش نیاد !

با تشکر از دوستان عزیزم !

ALIAK28
25-08-2008, 05:33
درود...
خوشبختانه نوع All از انواع لوکمی هست که به درمان پاسخ مناسبی می ده و اگر بهش رسیدگی بشه احتمال خوب شدنش بسیار بسیار زیاد هست....منتها پس از پاسخ اولیه به درمان باید حدود 5 سال پی گیری انجام بشه تا مطمئن بشیم بیماری بازگشت نکرده ..و اگر خدای ناکرده بازگشت کرد در همون مراحل اولیه سرکوب بشه...
دوست گرامی...
نظرات مختلفی در مورد رژیم غذایی در همچین بیماری هایی وجود داره...قطعا مقاله یا گزارشی که شما خوندید هم در جای خودش قابل احترام و بررسی هست...
ولی فکر نمی کنم با خوندن یه مقاله بشه کار پزشک متخصصتون رو زیر سوال ببرید...
بحث اونکولوژی بحثی کاملا فوق تخصصی هست...بله ...درمواردی خاص از بیماران سرطانی ..مصرف برخی مواد غذایی و داروها باید محدود بشه ...یا افزایش پیدا کنه ...ولی این مورد همونطور که گفتم محدود به موارد خاص هست...
در سایر موارد ...شاید گزارشاتی در این زمینه باشه...ولی هنوز اثبات نهایی نشده ...
--
امیدوارم بیمار شما هم به زودی سلامت خودشو به دست بیاره ...
پاینده باشید..

sastwhc
29-08-2008, 22:28
فکر کنم منظورمو خوب نرسوندم که delete شد ...

مهمتر از همه که برای بیمار ما رعایت نشد رژیم غذایی نا درست بود . تو رژیم غذایی یه بیمار سرطانی گوشت , لبنیات و تخم مرغ باید حذف بشه ...دکتر اعتقادی به رژیم غذایی نداره اخه چطور ممکنه ؟؟؟ به نظر شما چنین ادمی واقعآ لیاقت اسم پزشک رو داره ؟؟؟ .........

اشتباهه

جاییه تو بودم از اون پزشک طلب حلالیت میکردم