PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال okoker cd&dvd burner ورِِژن 5.5

shahedi
21-06-2008, 19:05
سلام
سریال Okoker CD&DVD Burner را می خواستم ورِن 5.5 امیدوارم پیدا بشه سریال های ورِژن های قبل بی اثرند...

S A M
21-06-2008, 19:45
سلام
اسم کاملش اینه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] RM To AVI DivX MPEG VCD DVD Converter And Burner [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
21-06-2008, 19:52
سلام
اسم کاملش اینه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] RM To AVI DivX MPEG VCD DVD Converter And Burner [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
خیر همونیه که نوشتم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A H P
22-06-2008, 00:25
با سلام
این هم کرک این نرم افزار برای همکار زحمت کش انجمن بفرمایید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم فایل : 622 KB
نحوه ی دانلود کردن فایل :
بعد از اینکه وارد سایت بالا شدید یک تایمر از 26 شروع و به 0 که رسید کد امنیتی رو در کادر مربوط وارد کنید و روی دکمه ی وسط صفحه Download file now کلیک کنید تا پنجره ی مربوط به دانلود ظاهر شود
__________________________________________________ _____________________________________
نحوه ی استفاده از کرک :
وقتی که فایل فشرده ی بالا رو دانلود کردبد با یک نرم افزار فشرده ساز اون رو باز کنید یک فایل Exe و یک فایل Ini در فایل فشرده وجود دارد که باید هر دو فایل رو در مسیر نصب برنامه کپی کنید که هنگام کپی از شما سوالی پرسیده می شود که فایلی به همین نام وجود دارد (برای فایل Exe یک فایل هم نام وجود دارد) که شما به ان پاسخ مثبت می دهید (yes)
تمام
__________________________________________________ _______________________
یک نکته ی جالب :
اگر فایل CDDVDBurner_regcode.ini که در فایل فشرده موجود می باشد را یا یک ویرایشگر متن باز کنید regname این عبارت بدون کروشه مشاهده میکنید که اگر اسم جلوی آن را تعغییر دهید نرم افزار با نام شما کرک خواهد شد (من در اینجا از کلمه ی P30WORLD استفاده کردم)
و عباراتی که جلوی regcode0 تا 6 نوشته شده سریالی هست که با اون نرم افزار کرک می شود
__________________________________________________ _______________________
شاهدی جان ببخش اگه طوری توضیح دادم که شما بر بخوره (خیلی مبتدی توضیح دادم) ببخشید
اگه مشکلی بود مطرح کنید
A H P

shahedi
22-06-2008, 09:07
سلام A H P جان

ممنونم من هیچ وقت ادعایی نداشتم من هنوز دارم تلاش می کنم به نقطه‌ی صفر اطلاعات برسم .

به نظرم باید اینجور توضیحاتی باشه تا شاید اگر فرد ندونه آگاه بشه و از همه مهمتر در مواقع بعد که افراد دیگه جست‌و‌جو می‌کنند مفید باشه

باز هم ممنون