PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشكسوتان جواب بدهند

alaodin1
01-12-2005, 23:32
نرم افزار Registry mechanic من مشكل پيدا كرد من آن را uninstall كردم پس از نصب مجدد نرم افزار ديگر با شماره سريال قبلي كرك نمي شد وپيام ميداد شما بايد به سايت وصل شويد وپول نرم افزار را جيرينگي بدهيد مي خواستم بدانم را حلي دارد كه من اين نرم افزار را به طوري uninstall كنم كه بعد از نصب مجدد با همان شماره سريال قبل كرك شود. :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

babak-online
01-12-2005, 23:53
خوب این برنامه باید کرک بشه.
شما به آدرس زیر برو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش یکی از کرکها رو دانلود کن. باز هم میگم کرکها رو دانلود کن نه سریال نامبر. به نسخه ی برنامه هم با دقت توجه کن.

alaodin1
02-12-2005, 02:47
خوب این برنامه باید کرک بشه.
شما به آدرس زیر برو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش یکی از کرکها رو دانلود کن. باز هم میگم کرکها رو دانلود کن نه سریال نامبر. به نسخه ی برنامه هم با دقت توجه کن.

بابك جان
منظور من چيز ديگري است
فرضا شما يك نرم افزار را كرك مي كنيد زماني كه آن نرم افزار را مي خواهيد به روز رساني كنيد يا همان آپديت كنيد سايت نرم افزار متوجه ميشود ونرم افزار شما را غير فعال مي كند وپيامي بدين مضمون ميدهد كه شما بايد اين نرم افزار را بخريد ونرم افزار شما ديگر كار نمي كند در اين حالت اگر شما نرم افزار را uninstall كنيد ودوباره نصب كنيد باز هم نرم افزار بدرستي كار نمي كند و دوباره پيام خريدن نرم افزار را ميدهد حالا سوال من اينجاست كه آيا مي توان كاري كرد كه بعد از نصب دوباره اين نرم افزار بدرستي كار كند من الان اين مشكل را با windows washer دارم

reza12100
02-12-2005, 14:54
قبل از ریختن نرم افزار از رجیستری یک backup بگیر و موقعی که مشکل ایجاد شد backup را بر گردون
گاهی اوقات باساختن یک user account جدید این کار امکان پذیره

babak-online
02-12-2005, 18:26
بابك جان
منظور من چيز ديگري است
فرضا شما يك نرم افزار را كرك مي كنيد زماني كه آن نرم افزار را مي خواهيد به روز رساني كنيد يا همان آپديت كنيد سايت نرم افزار متوجه ميشود ونرم افزار شما را غير فعال مي كند وپيامي بدين مضمون ميدهد كه شما بايد اين نرم افزار را بخريد ونرم افزار شما ديگر كار نمي كند در اين حالت اگر شما نرم افزار را uninstall كنيد ودوباره نصب كنيد باز هم نرم افزار بدرستي كار نمي كند و دوباره پيام خريدن نرم افزار را ميدهد حالا سوال من اينجاست كه آيا مي توان كاري كرد كه بعد از نصب دوباره اين نرم افزار بدرستي كار كند من الان اين مشكل را با windows washer دارم

من هم منظور شما رو فهمیدم.
شما اگر این برنامه رو کرک کنید دیگه با این مشکل مواجه نخواهید شد.
من هم این مشکل رو زمانی داشتم ولی یعد از کرک کردن این مشکل برطرف شد.