PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش برنامه نویسی موبایل

aliaghaaaaa
20-06-2008, 10:55
سلام. من یه آموزش کامل برنامه نویسی موبایل می خواستم.اگه میشه کمکم کنید.
ممنون

semaphor_001
21-06-2008, 23:17
اتفاقاً همين ديروز اخبار گفت يه پسر ايراني يه نرم افزار موبايل ساخته كه دقيق يادم نيست چه كار ميكرد...
فكر كنم گفت كه تا حالا كسي اينو اختراع نكرده و اين اوليش بوده...

mohsenmsi
24-06-2008, 10:19
سلام من هم خیلی علاقه دارم که بدونم چطور میشه برای سیستم عامل سیمبین مخصوصا سری محبوب 60 برنامه نویسی کرد.
همچنین یک راهنمایی برای اینکه از کجا میشه carbide.c++ را راحت دانلود کرد ....؟ چون فروم نوکیا هزار جوز بازی در میاره بعد هم با نصب جاوا برای اینترنت اسکپلورر بازم fail میشه و دانلود نمیشه.

Aria it
28-06-2008, 11:09
سلام
برای برنامه نویسی موبایل چند زبان هستش مثل C -c++- و از همه مهمتر و بهتر زبان های .net هستش

MaFia_King
02-07-2008, 10:51
با سلام...

كسي مي تونه يه آموزش كامل در اين مورد بزاره!!؟

|*سپاس*|

/*يا حق*/

S E V E N
03-07-2008, 00:18
من هم مشتاقم بدونم !!!!

keratus
04-07-2008, 00:03
بهترین زبان برنامه نویسی برای موبایل (Java 2 micro edition) که همون J2me میخونن.
میتونید کتابای الکترونیکی اش رو با live search پیدا کنید

am_merman01
04-07-2008, 02:58
سلام دوستان عزيز
براي برنامه نويسي موبايل يه كتاب هست به اسم برنامه نويسي براي سيستم عامل سيمبين كه پيشنهاد ميكنم اگه يه كم برنامه نويسي بلديد اونو بخريد كه يه سي دي ضميمه هم داره . ولي اين كتاب به درد كسي كه تا حالا هيچي برنامه نوسي بلد نبوده اصلا به درد نمي خوره.
اگه ميخوايد برنامه نوسي موبايل ياد بگيريد بايد اول مقدمات برنامه نويسي كامپيوتر رو ياد بگيرد.
در ضمن ياد آوري ميكنم كه اول بايد هدف خودتون رو مشخص كنيد كه ميخوايد برنامه نويسي جاوا رو ياد بگيريد يا زبان هاي خانواده C رو .
هركدوم از اين ها نقاط ضعف و قوت خاص خودشو داره كه فعلا جاش نيست بحث كنيم.
براي برنامه نويسي هم نياز به IDE خاصي نيست حتما لازم نيست كه carbide رو دانلود كنيد حتي مي تونيد با برنامه ساده اي مثل ++notpad هم برنامه خودتون رو بنويسيد.
در مورد جاوا هم كه كاملا رايگانه و ميتونيد از برنامه ساده اي مثل midletpascal شروع كنيد بعد به سراغ محيط پيشرفته تري مثل netbeens بريد.
ولي در كل بهتون بگم كه اينجوري نيست كه بتونيد يك روزه برنامه نويس بشيد و حد اقل حدود 1 سال بايد كار كنيد تازه اگه بين راه تصميم به تغيير شاخه نديد. ولي اگه علاقه داشته باشيد كار جالبيه و چندان هم پيچيده نيست فقط يه كم صبر و حوصله ميخواد و يه كوچولو ياد گيري زبان انگليسي.
اگه سوالي بود در خدمتتونم .
اميدوارم موفق باشيد .

MaFia_King
05-07-2008, 12:15
بهترین زبان برنامه نویسی برای موبایل (Java 2 micro edition) که همون J2me میخونن.
میتونید کتابای الکترونیکی اش رو با live search پیدا کنید

سلام دوستان عزيز
براي برنامه نويسي موبايل يه كتاب هست به اسم برنامه نويسي براي سيستم عامل سيمبين كه پيشنهاد ميكنم اگه يه كم برنامه نويسي بلديد اونو بخريد كه يه سي دي ضميمه هم داره . ولي اين كتاب به درد كسي كه تا حالا هيچي برنامه نوسي بلد نبوده اصلا به درد نمي خوره.
اگه ميخوايد برنامه نوسي موبايل ياد بگيريد بايد اول مقدمات برنامه نويسي كامپيوتر رو ياد بگيرد.
در ضمن ياد آوري ميكنم كه اول بايد هدف خودتون رو مشخص كنيد كه ميخوايد برنامه نويسي جاوا رو ياد بگيريد يا زبان هاي خانواده C رو .
هركدوم از اين ها نقاط ضعف و قوت خاص خودشو داره كه فعلا جاش نيست بحث كنيم.
براي برنامه نويسي هم نياز به IDE خاصي نيست حتما لازم نيست كه carbide رو دانلود كنيد حتي مي تونيد با برنامه ساده اي مثل ++notpad هم برنامه خودتون رو بنويسيد.
در مورد جاوا هم كه كاملا رايگانه و ميتونيد از برنامه ساده اي مثل midletpascal شروع كنيد بعد به سراغ محيط پيشرفته تري مثل netbeens بريد.
ولي در كل بهتون بگم كه اينجوري نيست كه بتونيد يك روزه برنامه نويس بشيد و حد اقل حدود 1 سال بايد كار كنيد تازه اگه بين راه تصميم به تغيير شاخه نديد. ولي اگه علاقه داشته باشيد كار جالبيه و چندان هم پيچيده نيست فقط يه كم صبر و حوصله ميخواد و يه كوچولو ياد گيري زبان انگليسي.
اگه سوالي بود در خدمتتونم .
اميدوارم موفق باشيد .

با سلام...

با تشكر از راهنماييتان.

|*سپاس*|:11:

/*يا حق*/

s-a-l-i-m
09-07-2008, 21:54
کلا باید بلد باشی تا بهتر یاد بگیری.....

فاطـمه
11-07-2008, 20:58
بچه ها این کتاب مربوط برنامه نویس موبایل البته با جاواست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Havbb
17-07-2008, 08:12
ممنون از فاطمه

behnam_tr
17-07-2008, 10:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش ساخت برنامه های جاوا برای گوشی های موبایل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کتاب الکترونیکی آشنایی با جاوا و J2EE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آموزش فارسی زبان برنامه نویسی جاوا

Havbb
18-07-2008, 06:08
ممنون. این یکی بیشتر به درد خورد

meysamn2o
28-07-2008, 07:35
عزیزان برای برنامه نویسی باید به بخش خودش برید
اونجا در مورد برنامه نویسیه موبایل توضیح داده شده
با تشکر

shahshahani
28-07-2008, 08:17
در مورد برنامه نویسی سیمبین کسی منبع داره؟
ممنون.

carter
13-09-2008, 01:13
با زبان c میشه برنامه های خوبی نوشت
من تا حدودی بلدم

ramin_digiboy
02-12-2008, 18:11
سلام بچه ها من سی دی های آموزش برنامه نویسی برای موبایل به زبان فارسی ( از مبتدی تا پیشرفته ) رو دارم هرکسی که میخواد بهم sms بده : 09354050535:10:

Hadi King
02-12-2008, 21:59
سلام بچه ها من سی دی های آموزش برنامه نویسی برای موبایل به زبان فارسی ( از مبتدی تا پیشرفته ) رو دارم هرکسی که میخواد بهم sms بده : 09354050535:10:
خريـــد و فروش ممنوع هستش دوســـت من انجمن بخشي به نام فروشگاه داره :46:
از گذاشتن شماره تلفن خود هم خودداري كنيـــد ممنون ميشم :11:
موفق باشيد!:40: