PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی از علما در مورد استفاده از png در کلیپ ها ?!؟

DaRiOuShJh
19-06-2008, 15:49
اول اینکه اصلا جاش اینجاس؟

بعد:

چه عنوانی شد!!×!
دوستان خسته نباشید

خوب موضوع از این قراره که من توی برنامه های گرافیکی ای که برای میکس و دستکاریه فرمت های تصویری استفاده میشن متاسفانه اطلاعاته چندانی ندارم
برنامه چند تا کار کردم و این برنامه ی AVSVideoConverter 2.7 از همه بهتر تا به حال باهام کنار اومده و به کارهایی که میخوام هم میاد
من میخوام یه لوگوی کوچیک بالای کلیپ هایی که خودم از ماهواره کپچر میکنم و فرمته mpeg2 هستند بندازم
خوب تا اینجاش که مشکلی نیس
با فتوشاپ لوگو رو طراحی کردم و با فرمته png خروجی گرفتم
فقط مشکلی که هست اینه که این برنامه پسونده png رو قبول نمیکنه
منم این لوگوم باید transparent باشه
این شد که هنگ کردم و اومدم اینجا از اساتید کمک بگیرم
بلکه دوستان راهنمایی ای چیزی اگه میتونن در این زمینه بکنن

اگه جایی هم نامفهومه یا توضیحاته بیشتر میخواد بگید توضیح بدم یا اگه نیاز بود عکس بزارم

ممنون از همگی

دوستان برایه اینکه کامل روشن!!! بشید این عکس رو نگاه کنید داخلش توضیحاته لازم رو هم دادم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینکه مستقیمش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داریوش
نمیتونی از Gif استفاده کنی ؟

به به به
سلام نیما جان اینورا
نه متاسفانه
از طرفی gif زیاد به این کاره منم نمیاد چون 256 رنگ بیشتر رو ساپورت نمیکنه
عکس رو ببینی مقادیره زیادی روشن میشی

omid.sarmad
19-06-2008, 19:31
Psd چطور ؟

mahsoft
19-06-2008, 19:45
ببنيد برنامه پسوند tga لايه اللف مسازه ببنيد اين پسوند رو پشتيباني ميكنه در غير اين صورت از پسوند wmf استفاده كنيد براي تبديل پسوند تصويري از برنامه هاي برداري ميتونيد استفاده كنيد كورل فرهند ايل ميتونه ادر اين زمينه بهتون كمك كنه

راههاي بهتري هم هست سوالتون رو به بخش ميكس تو منتا‍ز منتقل ميكنم دوستان در اين بخش بهتر ميتونن كمكتون كنن

انتقال مهو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DaRiOuShJh
19-06-2008, 20:23
ممنون دوستان
پسوندهایی که برنامه ساپورت میکنه رو تو تصویر نشون دادم
وکتور توشون emf و wmf هست

کسی میتونه از این فایل خروجی با این فرمت ها هم بگیره؟ (به صورته transparent و همین سایز)

اینم آدرسه فایل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم هم: 12 KB

بسی ممنان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Javad_Ed
21-06-2008, 13:40
سلام داریوش جان بالاخره از بند در اومدی :دی
حالا نمیشه از یه برنامه دیگه استفاده کنی؟؟؟
مثلا توی ادیوس میشناسه فکر کنم پریمیر و یولید هم بشناسن
....

arash_irani
21-06-2008, 15:55
سلام
اینجا جواب دادم یوقت فکر نکنین من از علما هستم
پس با اجازه علماء
وقتی یه برنامه فرمتی رو ساپورت نمیکنه یعنی نمیکنه ولی خیلی وقتها تو سایت خود برنامه پچ و یا چه چیز کمکی برای این موقع ها میزارن یه سری به سایتش بزن ببین چیزی در این باره ننوشته
ولی خب ببین از فرمت های Mov و یا اصلا قابلیت دریافت کانال آلفا رو داره ؟؟
ممنون و موفق باشید
یا حق
ممنون و موفق باشید
یا حق

DaRiOuShJh
25-06-2008, 22:24
به به به
سلام جواد جانه گل[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هی در بندیم و دد غمه فراقه دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا جواد جان ار شما چه پنهون تو این برنامه ها وارد نیستم همچین

دیدم این برنامه هه سادس و به کارهایه منم میاد که هم ایکی ثانیه! افکت میندازه هم اسپلیت میکنه هم کانورت میکنه

دیگه منم تنبل شدم
یه مشکلی که اغلبه این برنامه ها دارن اینه که موقعه باز کردنه فایل ارور میدن چون این فایل ها رو از رو ماهواره ضبط کردم ممکنه چند فریمه اول یا آخر خوب ضبط نشده باشن و corrupt شده باشن

برایه همین بعضی هاشون رو که با این برنامه ها باز کزدم اصلا باز نتونستن بکنن ولی این برنامه هه باز میکرد

اینا رو تستیدم

Adobe After Effects 6.0
Adobe Premiere Pro 1.5
Ulead Video Studio 8.0

البته همچینم بلد نبودم زیاد باهاشون کار کنم حوصاله و وقته یادرفتنشون رو هم فعلا ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش جان خیلی ممنون
اتفاقا چند وقت پیش سر زدم ورژنه جدید داده که فرمت های جدیدی هم ساپورت میکنه
ولی کرکش رو نیافتم
اینترنتم هم یه نمه زیادی خستس شکنجس باهاش دانلود کردن

کاناله الفا که داره ولی زیاد جالب کار نمیکنه
پسونده mov رو هم ساپورت نمیکنه

بسی ممنان و شما هم موفق باشی
امیدوارم زودتر هم برگردی

arash_irani
26-06-2008, 02:16
راستی چرا از ایکون استفاده نمیکنی؟
اگر خواستی بگو تا برنامه کم حجمی که فایلهای Png رو به Ico تبدیل میکنه رو برات معرفی کنم
ممنون و موفق باشید
یا حق

DaRiOuShJh
26-06-2008, 11:59
ممنون آرش جان
ولی از آیکون هم بیشتر از 36 در 36 اونم 256 رنگه ساپورت نمیکنه که به کاره من نمیاد
اصلا جالب نمیشه

برنامه هم چند تایی در این زمینه دارم
از Axialis IconWorkshop بیشتر استفاده میکنم
مرسی