PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سئوال از حرفه ای ها - تغییر رنگ کلیپها

peyman1
19-06-2008, 13:41
سلام به همه دوستان:20:
اول از همه تولد پی سی ورد رو تبریک میگم، امیدوارم در کنار هم و برای هم و با دانش مشترکمون کشور عزیزمون رو بسازیم.:10:

تو برنامه های مختلفی که صداوسیما یا از شبکه های ماهواره ای پخش میشه ، از جلوه های تصویری برای جذابتر کردن این برنامه ها استفاده میشه مخصوصا در فیلمها و کلیپها،
برای مثال کلیپ مهدی مقدم(که تو تبلیغ آلبومش متوجه میشیم که این جلوه ها چقدر در جذابتر کردن تصویر موثر بوده)
همونطور که بنظر میاد از افکت های معمولی برنامه های میکس استفاده نشده ، بنظر شما از چه افکت ویا برنامه جانبی برای این کار استفاده کردن(تغییر کلی رنگ کلیپ تقریبا به آبی ، قرمز، سبز، تغییرات شارپن ، کنتراس،و...

Javad_Ed
20-06-2008, 15:10
اول از همه تولد پی سی ورد رو تبریک میگم، امیدوارم در کنار هم و برای هم و با دانش مشترکمون کشور عزیزمون رو بسازیم.:10:

تو برنامه های مختلفی که صداوسیما یا از شبکه های ماهواره ای پخش میشه ، از جلوه های تصویری برای جذابتر کردن این برنامه ها استفاده میشه مخصوصا در فیلمها و کلیپها،
برای مثال کلیپ مهدی مقدم(که تو تبلیغ آلبومش متوجه میشیم که این جلوه ها چقدر در جذابتر کردن تصویر موثر بوده)
همونطور که بنظر میاد از افکت های معمولی برنامه های میکس استفاده نشده ، بنظر شما از چه افکت ویا برنامه جانبی برای این کار استفاده کردن(تغییر کلی رنگ کلیپ تقریبا به آبی ، قرمز، سبز، تغییرات شارپن ، کنتراس،و...
سلام من اونو ندیدم
ولی فکر نکنم برنامه هایی مثله ادیوس وپریمیر و در کنارشون افتر افکت برنامه های معمولی هستند !!!
تغییر رنگ و همچنین ....گفتید با همین برنامه ها هم انجام میشن و بخوبی این کار رو انجام میدن

M Like Mother
21-06-2008, 19:51

دوستان درست میگین تو پریمیر و بدون هیچ پلاگینی میشه به رنگهای مد نظر شما رسید. اگه براتون امکان پذیره 10 ثانیه از کلیپ مورد نظرتون رو بذارید ببینم چی به چیه

omid.sarmad
21-06-2008, 21:55
پیمان جان اگه ممکنه قسمت مورد نظر رو آپ کن یا لا اقل یه عکس ازش بزار تا دوستان راهنمایی کنن.:46:

peyman1
29-06-2008, 18:09
سلام به همه دوستان
اولا که از دوستانی که جواب سئوال رو دادن متشکرم:11:
متاسفانه فعلا نمیتونم اون کلیپ و پشت صحنه اونو براتون بزارم ولی بازم میگم فکر نکنم با فیلترهای معمولی پریمیر باشه ، در ضمن من فکر میکنم پریمیر برنامه معمولیه نکته تمایز حرفه ای ها استفاده از برنامه های مکمل (مثلا افتر افکت)و پلاگینهایی که ازش استفاده میکنن مثلا پلاگین شاین برای نورانی کردن متن و...
از دوستانی که اطلاعی در مورد تغییر رنگ وشارپن وکنتراس و... دارن بازم خواهش میکنم تا بزارن همگی استفاده کنیم:20:.