PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رومینگ بین الملل ؛ سی هزار تومان هزینه در صورت برقراری؟؟

ar.behnam
19-06-2008, 10:21
بچه ها ببینم اگه کسی از مرز خارج بشه و از رومینگ استفاده کنه شنیدم 30 هزار تومان به قبضش اضافه میشه ، صحت این خبر چقدره ؟

لطفا کسایی که رفتن یا اطلاعات کافی دارن این رو بگن الکی پست نزنید چون خیلی مهمه

میدونی چرا ؟ 7-8 نفر از دوستام میخوان برن بیرون ایران "ترکیه" اگه اینجوری باشه که هزینش 240 هزار تومان میشه !

ar.behnam
19-06-2008, 16:30
یعنی از بچه ها هیچ کس نمیدونه اینو؟
حالا که نمیدونید از کجا پیگیر شم؟

ar.behnam
20-06-2008, 06:30
نه خیر فکر کنم باید دست به دامن فرومهای دیگه بشم

IMAN SD
22-06-2008, 20:48
دوست عزیز من هم این رو شنیدم (در صورت روشن بودن گوشی و حتی بدون مکالمه هم هزینه رومینگ رو فیش میاد)
مایلم بدونم در مورد اعتباری ها چه طوره؟

ar.behnam
24-06-2008, 20:47
دوست عزیز من هم این رو شنیدم (در صورت روشن بودن گوشی و حتی بدون مکالمه هم هزینه رومینگ رو فیش میاد)
مایلم بدونم در مورد اعتباری ها چه طوره؟
اعتباری ها که رومینگ ندارن گلم
دائمی ایرانسل و خطوط 0910 هنوز به بازار نیومده باید برای اتصال 200 هزار تومن بریزن به حساب

من که به دوستام گفتم گوشیاتون رو خاموش کنید یکیش روشن باشه

Nasim_M
24-06-2008, 23:09
سلام
من که عید رفته بودم دوبی،گوشیم اونجا همش(ده روز) روشن بود کلی هم sms زدم به خطهای ایران و یکی دو بار هم 5 دقیقه با ایران حرف زدم،حدودا 19 تومن برای رومینگ برام اومد،هزینه ای هم برای برقراری ازم نگرفتن،اتوماتیک فعال شد،حالا نمیدونم دیگه...

ar.behnam
25-06-2008, 08:32
سلام
من که عید رفته بودم دوبی،گوشیم اونجا همش(ده روز) روشن بود کلی هم sms زدم به خطهای ایران و یکی دو بار هم 5 دقیقه با ایران حرف زدم،حدودا 19 تومن برای رومینگ برام اومد،هزینه ای هم برای برقراری ازم نگرفتن،اتوماتیک فعال شد،حالا نمیدونم دیگه...
ما اخرش نفهمیدیم
به هر کی زنگ میزنم به مخابرات و ...
هیچی نمیگن
میگن نمیدونیم

Moh3en_DDD
25-06-2008, 23:29
سلام

همراه اول یا ایرانسل ؟

من با همراه اول تابستون پارسال توی مالزی حدود 10 تا Sms زدم شد 18 تومن و 3 تا زنگ 1 دقیقه ای زدم شد 29 تومن .

vahid_203
26-06-2008, 00:43
سلام دوست عزيز
نه هيچ هزينه اي نداره ..
من عيد جلفا بودم مرز آذربايجان ((باكو)) و موبايلم هم همراه اول دائمي كه افتاده بود رو اپراتور هاي اون ور مرز مثلا باكوسل و آذرسل كه نزديك 1 ساعتي اون طوري بود كه من وقتي متوجه شدم تو گوشيم رفتم و گذاشتم رو Ir-tci و وقتي قبض واسم اومد هيچ هزينه رومينگي نيافتاده بود و صفر بود.

vahid_203
26-06-2008, 00:44
سلام دوست عزيز
نه هيچ هزينه اي نداره ..
من عيد جلفا بودم مرز آذربايجان ((باكو)) و موبايلم هم همراه اول دائمي كه افتاده بود رو اپراتور هاي اون ور مرز مثلا باكوسل و آذرسل كه نزديك 1 ساعتي اون طوري بود كه من وقتي متوجه شدم تو گوشيم رفتم و گذاشتم رو Ir-tci و وقتي قبض واسم اومد هيچ هزينه رومينگي نيافتاده بود و صفر بود.
من يكي از دوستام رفته اون ور مرز كه با من تماس گرفت و چند تا اس ام اس داد كه تو قبضش فقط هزينه تماس و اس ام اس ها اومده بود
(مي توني قيمت هاي تماس و اس ام اس اپراتورهاي كليه كشورها رو از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ببيني)

ar.behnam
27-06-2008, 11:40
سلام

همراه اول یا ایرانسل ؟

من با همراه اول تابستون پارسال توی مالزی حدود 10 تا Sms زدم شد 18 تومن و 3 تا زنگ 1 دقیقه ای زدم شد 29 تومن .

همراه اول منظورمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا علی چه خبره
اشتباه نمیکنی؟
یکی از دوستام توی مسکو از اون بچه وزیر هاست که به ایران اس ام اس میزنه میگه چیزی در حد رایگانه اونقدری که واحدش رو نمیتونی گیر بیاری

سلام دوست عزيز
نه هيچ هزينه اي نداره ..
من يكي از دوستام رفته اون ور مرز كه با من تماس گرفت و چند تا اس ام اس داد كه تو قبضش فقط هزينه تماس و اس ام اس ها اومده بود
(مي توني قيمت هاي تماس و اس ام اس اپراتورهاي كليه كشورها رو از سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ببيني)

بررسی میکنم ببینم چه جوریاس

ar.behnam
27-06-2008, 11:47
یا حضرت شلغم :دی

چه خبره.................
هزینه تماس با داخل ایران چیزی حدود 1500-1700 تومنه

راستی یه سوال فنی چرا توی سایت همراه اول تعرفه های پیام کوتاه رو لینک ندادن ؟؟؟؟
میگم کلاه بردارن شما باور نکنید
چت روش توپیه با این حساب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صوتی تصویری

hp980
05-07-2008, 09:45
هزینه ای نداره من چند بار تا حالا تو ترکیه استفاده کردم.

فقط هزینه مکالمه در حدود دقیقه ای 1600 تومان
و اگه از ایران با شما تماس بگیرن حدود دقیقه ای 100 تومان هم برای شما هزینه داره
من قبل از استفاده از امور مشترکین پرسیدم!