PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✎ کـانـون فـرهـنـگـی آمـوزش (قـلـم‌چـی) || سؤالات متداول در پست اول

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5

panizir
08-08-2009, 20:13
اینم کارنامه من.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درست نیست آدم به کسی تهمت بزنه :41:

ببخشید
من نمی دونستم خانمید
معضرت میخوام
فقط میخواستم بدونم چطوری درساتو 100 زدی ممنون می شم.
من روزی 14 ساعت مطالعه دارم ولی درصدام بازم پایینه
اگه ممکنه عامل موفقیت خودتون رو به عنوان یک دانش آموز موفق بگید.
به نظرم این بار اتفاقی بود! ضمن این که آخرشم وقت کم اوردم.
به نظرم من خیلی هم موفق نیستم! از تراز و رتبم می شه فهمید!

ati_1991
08-08-2009, 20:29
ببخشید
من نمی دونستم خانمید
معضرت میخوام
فقط میخواستم بدونم چطوری درساتو 100 زدی ممنون می شم.
من روزی 14 ساعت مطالعه دارم ولی درصدام بازم پایینه
اگه ممکنه عامل موفقیت خودتون رو به عنوان یک دانش آموز موفق بگید.

m.a_935267
09-08-2009, 08:38
از بس فکر کنکوریم .
معذرت می خوام .
حالا درسته ؟
hermione
09-08-2009, 13:40
هم پشتیبانم هم پشتیبان دوستام و هم چند نفری اینجا گفتن مهم نیست! منم پیشو نزدم. البته وقت نکردم دیگه!
نه من ترازم 6800 شده.

سلام. من خانمم! همین جا بفرماین!

بله دوست عزیز شما می تونی پیش نزنی ولی حتماَ باید دوم رو بزنی برای همینه که با این درصدا ترازت مثل من شد !!!!!

شما درست توجه نکردی من گفتم از بین درس های دوم و پیش حتماَ باید یکیشو انتخاب کنی و اگه نه دومو بزنی نه پیش که کارت خراب میشه ولی درس های سال سوم اجباری باید بزنی . شما توی آزمون این دفعه باید یا شیمی پیش رو انتخاب می کردی و یا شیمی 2 که هیچ کدومو نزدی تراز این درست شد 4000

panizir
09-08-2009, 14:35
بله دوست عزیز شما می تونی پیش نزنی ولی حتماَ باید دوم رو بزنی برای همینه که با این درصدا ترازت مثل من شد !!!!!

شما درست توجه نکردی من گفتم از بین درس های دوم و پیش حتماَ باید یکیشو انتخاب کنی و اگه نه دومو بزنی نه پیش که کارت خراب میشه ولی درس های سال سوم اجباری باید بزنی . شما توی آزمون این دفعه باید یا شیمی پیش رو انتخاب می کردی و یا شیمی 2 که هیچ کدومو نزدی تراز این درست شد 4000

من نگفتم که شما گفتی. یکی دیگه گفته بود. منظورم از پیش هم درسای اختیاری بود.

حالا که متوجه شدم دیگه! دفعه بعد اشتباه نمیکنم.

m.a_935267
09-08-2009, 19:09
سلام منم همین اشتباه panizir را کردم.
من همه ی درسارو زده بودم و وقت کم آوردم وگرنه که انقدر ترازم پایین تر نمی اومد.
انشا الله آزمون بعدی جبران می کنم.
ممنون

saeed_h1369
09-08-2009, 19:59
به نظرم این بار اتفاقی بود! ضمن این که آخرشم وقت کم اوردم.
به نظرم من خیلی هم موفق نیستم! از تراز و رتبم می شه فهمید!
آفرین خیلی خوبه شما که وقت کم میاری خیلی خوبه این قول بهت میدم از مهر به بعد ترازت بالای 7200 میشه آفرین دختر خوب : دی

saeed_h1369
09-08-2009, 20:03
با این درصدا بازهم ترازم 5300 اومده مثل دفعه قبل.دفعه قبل درصدام بدتر بود ولی ترازم 5400 .
اشکال از چیه ؟
به نظر شما اشکال من توی کدوم درساست ؟
به من کمک کنید
اشکال نداره اولا تو داری همشو میزنی که این غلطه دقت کن ببین کدوما اختیارین که زحمت دو هفتت هدر نره
آزمون با آزمون متفاوته تو باید به ترازت نگا کنی اما باید بدونی که بدتر دفه ی قبل زدی کاری به درصدا نداشته باش اما چون میگی خوب میخونی دقت کنی خیلی میای بالا خیلی

panizir
10-08-2009, 18:22
سلام منم همین اشتباه panizir را کردم.
من همه ی درسارو زده بودم و وقت کم آوردم وگرنه که انقدر ترازم پایین تر نمی اومد.
انشا الله آزمون بعدی جبران می کنم.
ممنون

شما اوضاعت خیلی بهتره!
من همون سوالایی که باید می زدمو وقت کم اوردم شما 1.5 برابر زدی همه رو هم وقت کردی بزنی!

toftof
12-08-2009, 00:23
salam.man masoud kamal ahmady rotbeie 16 mantaghe 3 ie 88am.2sal ozve kanoon boodam.tarazham mamolan 7400 bood.7900 ham dashtam.taraze ekhtesasim iek ba r 8100 ham shode.bedoone eghragh migam kanoon 100 dar sad bedoone shak behtarin moasseseie koonkoore.in idie mane age kar dashtin be idie man pm bedin.man kamtar miam to site.idim:bache_mosbat_sheytoonak

timsar jackson
12-08-2009, 01:16
salam.man masoud kamal ahmady rotbeie 16 mantaghe 3 ie 88am.2sal ozve kanoon boodam.tarazham mamolan 7400 bood.7900 ham dashtam.taraze ekhtesasim iek ba r 8100 ham shode.bedoone eghragh migam kanoon 100 dar sad bedoone shak behtarin moasseseie koonkoore.in idie mane age kar dashtin be idie man pm bedin.man kamtar miam to site.idim:bache_mosbat_sheytoonak
عوامل عمو کاظم اینجا هم نفوذ کردن!! : دی

MORINIO
12-08-2009, 15:34
من که واسه سال دیگه تردید دارم دوباره برم کانون ... احتمالا میرم گزینه دو مینویسم!

شما نظر خاصی ندارید؟

timsar jackson
12-08-2009, 16:34
من که واسه سال دیگه تردید دارم دوباره برم کانون ... احتمالا میرم گزینه دو مینویسم!

شما نظر خاصی ندارید؟

من سال پیش گزینه 2 بودم نظرم اینه برو کانون بهتره!

گزینه 2 آزموناش 3 هفته 1 باره ولی کانون یه هفته در میونه واسه من و تو که فارغ التحصیلیم یه هفته در میون بهتره چون بیشتر

تو جو درس خوندن قرار میگیریم..ولی 3 هفته یه بارو میگی اووووووو ولش کن هنوز 3 هفته وقت دارم بخونم:دی

گذشته از اینا کلا کانون بهتر بید تو تاپیک کنکور هم سر این بحث شد اکثرا رو کانون اتفاق نظر داشتن...

pooyahacker
12-08-2009, 16:38

شما نظر خاصی ندارید؟

من میخوام برم پیش یه مشاور ( مثلا نیکخو) ببینم اون چی میگه ... احتمالا منم قلمچی نرم ...

majid_potter7
12-08-2009, 16:53
حرف من با رتبه 3 رقمی امسال رو گوش کنین:
هیچی قلمچی نمیشه
هر آزمونی که سوالاش سخته الزاما خوب نیست.
آزمونی خوبه که در کنار سنجیدن دانش شما ، بهتون در یاد گیری هم کمک کنه و فقط و فقط سوالای قلمچی اینجوریه...
کاری نکنین که 2 باره پشیمون بشید..
با آرزوی موفقیت همه شما..

MaaRyaaMi
12-08-2009, 18:19
منم میگم کانون بهتره
بنا به دلایلی که قبلا بارها گفته شده ولی حالا شما نمیخواین برین کانون ؟

Shayan Cena
13-08-2009, 00:40
قلمچی یه ویژگی داره رعایت کنین موفقین نکنین هیچی واستون نداره:پیوستگی به برنامه.یعنی این برنامه رو بگیر برو جلو.اصلا نباید حتی یک هفته هم غیبت کنین.نباید یک در میون برنامتونو عوض کنین.نباید اگه نخوندین نرین سر جلسه.اگه آدم دمدمی مزاجی هستین اصلا توصیه نمیکنم.اما اگه منظم هستید و اراده دارید توصیه میشه

fardinstar
13-08-2009, 02:02
سلام دوستان . كسي هزينه امسال ثبت نام كانون رو ميدونه ؟؟ من از مهر ماه ميخوام برم.

AEZ_Best
13-08-2009, 11:20
mahyar.seradj]

یا هر کسدیگه ای که میدونه لطفا جواب بدین به:

آیا کانون پشت کنکوریا یا فارغالتحصیلا رو بورسیه میکنه؟
اگه آره شَرایطش چیه؟

aidaaa
13-08-2009, 11:54
کسای که معدل 19 دارن بورسیه میکنه

John Doe
13-08-2009, 22:53
کی گفته اختیاری ها مهم نیست
عزیز من اختیاری هست یعنی از بین دروس دوم و پیش یکیو به اختیار خودت انتخاب کنی ولی حتما باید یکیشو بزنی و گرنه ...
تراز نفر اول 8000 هست اگه بین 7000 تا 8000 باشی خیلی عالیه درصدات که معلومه خیلی خوب درسو کار کردی

یکم از موقع مناسب جواب دادن گذشته ولی بازم میگم:
این جمله
تراز نفر اول 8000 هست اشتباس.
میانگین ترازه نفرات برتر کنکور امسالو ببینید متوجه میشید.همین معین فلاحتگر میانگینش 8400 باید باشه فک کنم.خودم هم یه بار بالا 8000 شدم:5::31:

aidaaa
14-08-2009, 09:01
پول کل آزمونا چقد میشه

این پولی که میگیرن میریزیم به 2 تا حساب تغییر میکنه ؟ پارسال 50 ریختم شماها چی

amirmon
14-08-2009, 12:25
واسه اینکه تراز بالای 8000 بیاری باید چندتا درس اختصاصی رو 100 بزنی و بقیه درس ها رو هم باید بالای 80-90 بزنی ... درسته؟

pooyahacker
14-08-2009, 12:31
واسه اینکه تراز بالای 8000 بیاری باید چندتا درس اختصاصی رو 100 بزنی و بقیه درس ها رو هم باید بالای 80-90 بزنی ... درسته؟

تراز نسبت به بقیه بچه ها سنجیده میشه ؛ ممکنه یه وقت اونقدر سخت بدن که با 70٪ هم بالای 8000 بیاری ...
ولی عرفش همینه که میگی ...

ea_elec
14-08-2009, 13:06
.....
سلام...
سر چی بیخود چونه میزنید؟
تراز کانون اصلا حساب کتاب نداره و اصلا دلتونو به اون خوش نکنید...
فقط سعی کنید با آزموناش رفع اشکال کنید...

ea_elec
14-08-2009, 13:08
در ضمن این رو هم بگم که کلا تنها چیز به درد بخور کانون آزموناشه...
بقیه چیزاش عمرا به درد نمیخوره...
مثلا همین فلش کارت هاش یا به یاد یا اکثر کتاباش کلاسور و ....
کلا سر کاریه...

ea_elec
14-08-2009, 13:12
فقط داره با تبلیغاتش روی رتبه های برترش برای اینا مشتری گیر میاره...
همین چند روز پیش تو جشن تجلیل از نخبگانش دیدم که بیخود از سادگی بعضیا سو استفاده میشد...
مثلا آقای X در اون وضعیت نمیاد بگه فلان چیزت بد بود...

ea_elec
14-08-2009, 13:17
بچه ها تو سالون نشسته بودن و گروه های مختلف(ازجمله فلش کارت ها یا هفت کنکور...) هی میومدن ازشون جمله جمع میکردن...
خیلی ها هم بودن مثل آقای Y که کلا وضعیتشون برای تبلیغات اینا ملس بود...
واقعا دلم به حال اونا سوخت...
با این که وضعشون از من بهتر بود ولی واقعا دلم نمیخواست جای اونا بودم...

ea_elec
14-08-2009, 13:19
خلاصه سرتونو درد نیارم از اون دو روز نهایت استفاده رو کردن...

Mr_Hamid_Media
14-08-2009, 15:31
سلام. منم به نوبه خودم چون سال قبل تو کانون بودم چند تا خصوصیاتشو اینجا مینویسم.
اول از همه اینو بگم که اگه کسی بخواد درس بخونه گزینه2 و کانون ویا موسسات دیگه زیاد با هم فرقی نمیکنن و هر کدوم یه سری نکات مثبت و منفی دارن و آدم باید ببینه با کدوم یکی بیشتر جوره.
کانون هر 2 هفته یکبار آزمون میگیره که بیشتر به درد افراد فارغ التحصیل میخوره و اونا رو در طول سال گرم نگه میداره. در عوض گزینه2 هر 3 هفته یکبار آزمون میگیره که به نظر من به درد دانش آموزان میخوره.
بعد از هر آزمون یکه مجله آزمون داده میشه که چیز خاصی نداره. یک سری راهنمایی ها و مصاحبه با نفرات برتری که همش از کانون تعریف میکنن و محیط خونه که اصولا همشون هم یک چیز میگن(بخونید میفهمید). یک کتاب کار هم میدن که من هیچوقت ازش استفاده نکردم چون منابع تست کافی داشتم, وقت نمیکردم ولی بدرد بخوره.
از خدمات خوبشم میشه به کتابهای زرد جمع بندی اشاره کرد که تو ماه آخر کمکم کرد. فلش کارتها هم اصلا به درد نمیخورن چون همه میدونن که هر نفر باید خودش مطالب رو خلاصه کنه. در مورد "به یاد" هم چیزی نمیدونم ولی فکر نکنم با لایتنر فرقی بکنه (من خودم از لایتنر برای فرمولهای مثلثات و شیمی استفاده کردم).
کتابهای سبزشو نمیدونم ولی کتابهای آبی رو از اون جهت که تستهای کنکورهای سال قبل هست میشه گفت خوبن ولی پاسخهای کاملی ندارن و باید یکمی از قبل روی مطلب تسلط داشته باشی تا توضیحاتشو بفهمی.
در آخر هم بگم بخاطر این کتابهای کانون به چاپهای دورقمی میرسه چون به هر کانونی بن خرید کتابهای کانون رو میدن و طرف چه بخواد چه نخواد باید این کتابها رو بخره. برای همین پر فروشه!!!!
اینم که میگن کتنون روحیه آدمو تضعیف میکنه و ادمو ناامید میکنه غلطه. توی هر موسسه ای که باشی, اگه درس بخونی امیدوار میشی و اگه نخونی ناامید. این فقط مختص کانون نیست.

MaaRyaaMi
14-08-2009, 18:57
بقیه چیزاش عمرا به درد نمیخوره...
مثلا همین فلش کارت هاش یا به یاد یا اکثر کتاباش کلاسور و .

اتفاقا به نظر من فلش کارتاش یا 7 کنکورش خیلی خوبه واسه ماه های اخر !

saeed_h1369
14-08-2009, 19:44
کانون به نظر من فقط آزموناش و کتاب زردش من حتی یه بار مشاوره نرفتم اصلا پشتیبانمو بیرون جلسه ندیدم خخخخخخخ

MaaRyaaMi
14-08-2009, 20:08
جدی؟
اه اه من چقدر از پشتبانا متنفرم
هیچی بخدا حالیشون نیس !!

ati_1991
14-08-2009, 20:59
اصلا پشتيبان ها مشاور نيستن. يه سري دانشجو هستن... با اين حقوق كمي كه بهشون ميدن اصلا كسي كه چيزي حاليش باشه نمياد پشتيبان بشه كه...

pooyahacker
14-08-2009, 21:06
اصلا پشتيبان ها مشاور نيستن. يه سري دانشجو هستن... با اين حقوق كمي كه بهشون ميدن اصلا كسي كه چيزي حاليش باشه نمياد پشتيبان بشه كه...

ما پارسال سه تا پشتیبان عوض کردیم ، به محض اینکه شغل بهتری پیدا کنن از کانون فرار میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا هم فعال نیستن ، پشتیبان من هر دفعه زنگ میزد میگفت : جمعه آزمون داری ، خواب نمونی ... چقدر مفید واقعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

timsar jackson
14-08-2009, 21:27
من حتی یه بار مشاوره نرفتم اصلا پشتیبانمو بیرون جلسه ندیدم خخخخخخخ

اصلا هم فعال نیستن ، پشتیبان من هر دفعه زنگ میزد میگفت : جمعه آزمون داری ، خواب نمونی ... چقدر مفید واقعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدی؟
اه اه من چقدر از پشتبانا متنفرم
هیچی بخدا حالیشون نیس !!

تایید 10000000%

ati_1991
14-08-2009, 21:44
ما پارسال سه تا پشتیبان عوض کردیم ، به محض اینکه شغل بهتری پیدا کنن از کانون فرار میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من امسال 7 تا عوض كردم.:27: فكر كنم ركورد شكوندم.
تقصير خودشون هم كه نيست، نبايد پشت سرشون حرف بزنيم. تقصير كاظم جونه:27: مي خواست حقوق بيشتر بده.

moraddad
14-08-2009, 21:45
آقا چقددددددر پشتیبانا شاخ شدن امسال!!!:18:
پسره 10 دقیقه دیر اومد پشتیبانه گرفت زدش!!!:31:
خیلی عجیبه...
مال شمام اینجورین؟!

pooyahacker
14-08-2009, 22:25
آقا چقددددددر پشتیبانا شاخ شدن امسال!!!:18:
پسره 10 دقیقه دیر اومد پشتیبانه گرفت زدش!!!:31:
خیلی عجیبه...
مال شمام اینجورین؟!

پشتیبان سال سومم یه کمی گیر بود ؛ من هیچ وقت به حرفاش گوش نمیکردم ( دفتر برنامه ریزی و کلاسور و اینجور چیزا ) ، آخرش یه روز کفری شد منو راه نداد تو جلسه ولی وقتی که آزمون شروع شد منو برد تو ؛ اونم سه ماه بیشتر دووم نیاورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلا هیچ شکری (!) نمیتونن بخورن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ea_elec
14-08-2009, 23:52
میدونید همین پشتیبانا چقدر از پول ثبت نام کانونو بر میدارن؟
حداقل نصفشو...
خب آدم حرسش میگیره این همه بیخود پول بده...

mehdi_7070
15-08-2009, 09:32
حداقل نصفشو...

ممنون می‌شم بگید کجا حداقل نصف پول ثبت‌نام را به پشتیبان می‌دهند و شما از کجا متوجه شدید؟!!
این حرف شما یعنی هر پشتیبان به طور متوسط 600.000 تومن ماهیانه حقوقش هست:31:

timsar jackson
15-08-2009, 09:57
حداقل نصفشو...

فکر نکنم به هیچ وجه این حرف شما درست باشه

Mr_Hamid_Media
15-08-2009, 10:08
حداقل نصفشو...
این حرف درست نیست. پشتیبان من سال قبل توی آخرین آزمون گفت که پولی که به پشتیبانها میدن براساس نفر/آزمون هست. یعنی هر پشتیبان بر اساس تعداد افرادی که زیردستش هستن و در هر آزمون حاضر میشن پول میگیره. درست یادم نیست ولی گفت برای هر نفری که توی آزمون شرکت کنه حدود 700 800 تومان در نظر میگیرن. توی هر ماه هم 2 آزمون برگزار میشه که اگه متوسط هر پشتیبان 30 نفر دانش آموز داشته باشه و هیچ کس غایب نشه!!! میشه 42000 تومان در ماه.
برای همین پشتیبانها قبل هر آزمون زنگ میزنن که غیبت نکنید و ...

جنگل
15-08-2009, 10:24
منم با شما موافقم
هر پشتیبان به اندازه تعداد نفر/ ازمون حقوق میگیره
اما این که زنگ میزنن تا غیبت نکنیم تنها برای حقوق خودشون نیست
این ازمون ها به هم مرتبط هستن اگر یکیشو غیبت کنیم مسلما رو ازمون بعدیمون خیلی تاثیر داره و این تلفن ها برای عدم افت خودمون هم هست

saeed_h1369
15-08-2009, 11:16
حداقل نصفشو...
از اون حرفا بودا دختر خاله من میخواست پشتیبان بشه یه حساب کرد دیدی باید یه چیزی هم بده به اونا جدی میگما خیلی مسخره بود وقتی حساب کرد
همون کارگری بهتره به خدا

ea_elec
15-08-2009, 11:54
شرمنده اگه اشتباه کردم...
حالا چرا میزنین؟
من از یکی از دوستان شنیده بودم...
در ضمن چون من از دست پشتیبانم خیلی شاکی بودم...
آخه خیلی .... و .... بود
تنها کاری که میکرد این بود که دو هفته یه بار مکان آزمون رو بم میگفت

saeed_h1369
15-08-2009, 21:03
اره دیگه همینه
اما من همون اول بهش گفتم من حتی یه دونه مشاوره هم نمیاما گفت مگه میشه نه بابا نمیزارمو از این حرفا بعد من گفتم باشه یه بار گیر داد گفت باید بیای و اینا نرفتم حساب کار اومد دستش بعد دیگه میگفت فلان وقت مشاوره اس اما تو که نمیای پس هیچی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

AEZ_Best
16-08-2009, 12:17
کسای که معدل 19 دارن بورسیه میکنه

چی؟!!!!

همه یا فارغ التحصیلا رو؟

مرکز شهرما معدل 15 هم بورس کرده

یکی هست که 5 تا از درسای دومشو داره ولی بورسیه شده! (تغییر رشته داده)

کس دیگه ای نیست که اطلاعات دقیقتری داشته باشه؟

sadegh_pc
17-08-2009, 02:22
چی؟!!!!

همه یا فارغ التحصیلا رو؟

مرکز شهرما معدل 15 هم بورس کرده

یکی هست که 5 تا از درسای دومشو داره ولی بورسیه شده! (تغییر رشته داده)

کس دیگه ای نیست که اطلاعات دقیقتری داشته باشه؟

تو شهر ما زياد كاري به درس نداشتن بيشتر ملاكشون پارتي بود فقط يكي از زرنگا رو بورسيه كردن!!!

sinasalar2007
17-08-2009, 11:36
من دیروز رفتم نمایندگی قلم چی میخواستم ثبت نام کنم و برنامه اش رو ببینم ، بعد یکی دیگه اومده بود کتاب ابی چند سال پیش رو داشت و میخواست عوض کنه:18: واقعا تو قلم چی میشه کتاب چند سال پیش رو بدی و کتاب نو تحویل بگیری ؟؟؟ :18:

nafas
17-08-2009, 11:41
بله میشه

ولی یکم پول اضافی میگیرن
منم قصدم همین کاره
خیلی طرح خوبیه

saeed_h1369
17-08-2009, 14:37
اره میشه میتونی عوض کنی با یکمی پول
اما کلا ارزش نداره من مفتی هم بدن نمیرم بخونمشون غیر کتاب زرد

nafas
17-08-2009, 16:59

نه دیگه سعید جون بعضیاش بد نیست
کتاب آبی فیزیکاش خوبه

کتاب های دوسالانه هم بد نیستااااااااااااااااااااا

amirmon
17-08-2009, 19:23
البته همچین هم یه کمی نیست!!
به اندازه نصف قیمت کتاب های نو که انتخاب می کنی از کتاب های قدیمی خودت بر می داره و نصف دیگه رو باید پولش رو بدی!

soheiltaker
17-08-2009, 21:53
اره میشه میتونی عوض کنی با یکمی پول
سعيد جان راست ميگه
كتابهاي كانون مفتش گرونه غير چندتاش
مثلا : 30 سال فيزيك و 30 سال ديف اونم چون تست هاي كنكوره
زردشم همينطور

amirmon
19-08-2009, 11:02
سلام

یه سوال داشتم از همه بچه هایی که تو تهران عضو کانون بودن یا دست کم اطلاعی در این زمینه دارن...

محل ثبت نام و حوزه امتحانی تون واسه پیش دانشگاهی کجا بوده؟ مثلا خود من تو ساختمون مرکزی تو خیابون انقلاب ثبت نام کردم و حوزه امتحانیم تو مدرسه فیروز بهرام تو خیابون سی تیر بود....(یعنی تهران-جنوب)

می خوام بدونم بچه هایی که از تهران- شرق یا تهران -شمال یا تهران- غرب بودن کجا ثبت نام کردن و حوزه امتحانیشون کجا بوده؟

ممنون

saeed_h1369
19-08-2009, 14:39
نه دیگه سعید جون بعضیاش بد نیست
کتاب آبی فیزیکاش خوبه

کتاب های دوسالانه هم بد نیستااااااااااااااااااااا
من میگم تو با خوندن کتابایه دیگه به همون حجم میتونی خیلی چیز بیشتر یاد بگیری دوسالانه به دردت نمیخوره حالا

timsar jackson
19-08-2009, 14:43
یه نفر برنامه ی آزمونای کانون از مهر به بعد رو میتونه واسم بزاره؟

mehdiaga
19-08-2009, 23:02
به نظر من بعضی از دوستان که مگن برنامه کانون عالیه موافق نیستم چون اگه به برنامه های گزینه 2 و گاج هم نگاهی بندازیم می بینیم که برنامه این 3 موسسه بسیار نزدیک به هم هستند . حلا مونده به دوستان که با توجه به توان مالی یا امکانات ارایه شده یکی از این 3 تا رو انتخاب کنن.
من به عنوان یه شخص بی طرف تو کانون چیزی نمی بینم به جز اجرای امتحانات و دادن کارنامه .
در گزینه دو نسبت به کانون تنها چیزی که متمایز کرده دادن نوارهای مشاوره و جزوات کمک آموزشی.
در مورد گاج هم فرقی که با گزینه 2 و قلمچی داره دادن نوارهای آموزشی و مشاوره ای و کتاب های گاج برای هر درس.
اما چون گاج سال اول هست بعضی ها ممکنه بترسند اما من به اون ها میگم که همه موسسات خدماتشون تو ابتدا خوب بوده بعدا وقتی که مقبولیت پیدا کردند کمی در رابطه با خدمات ضعیف میشن.

حالا شما مقایسه کنیدیا به قول گاج گزینه درست را انتخاب کنین.

mehdiaga
19-08-2009, 23:38
بمن با نظر دوستانی که میگن برنامه ریزی قلمچی عالیه مخالفم چون اگه به برنامهای گزینه 2 و گاج نگاه بیندازین میبینین که شباهت بسیار نزدیکی با هم دارند. تنها تفاوت این سه موسسه در خدمات جانبی هست
من به عنوان یه فرد بی طرف عرض میکنم که :
- در قلمچی به جز گرفتن امتحان و دادن کارنامه چیز دیگری نمی بینم
- تفاوتگزینه 2 به قلمچی اینکه علاوه بر دادن امتحان بهت نوارهای مشاوره و جزوه کمک آموزشی میده.
- تفاوت گاج نسبت به این دو اینه که علاوه بر امتحان بهت کتاب های خودش رو برای هر درس میده و نوارهای مشاوره ای و نوارهای تدریس و آزمون های اینترنتی هم در اختیار می ذاره
من امروز سوال کردم امتحانات قلمچی بالای 200 هزار تومن در میاد.
گزینه دو با 12 امتحان 120 هزار تومن در میاد.
گاج هم با خدماتی که بالا گفتم برای 15 امتحان اصلی 150 هزار تومن میگیره.
شاید بعضی ها بگن که گاج سال اولش هست و ریسک هست بریم. من به دوستان عرض می کنم که تجربه نشان داده که همه موسسات ابتدا که پا به عرصه میزارند خدماتشون بسیار خوب است بعد چند سال که تثبیت شدند خدماتشون ضعیف شده . تجربه خوبی که گاج در چاب کتابهلش داره به نظر من تو ازمون ها هم از خود این تجربه رو نشون میده

MaaRyaaMi
20-08-2009, 11:21
؟!
بله درسته ولی یه نگاه به جامع اماریش هم بندازین دیگه
اونم مهمه

saeed_h1369
20-08-2009, 12:35
به سختی و استانداردی سوالا هم دقت کنید
گزینه دو یه جاهایی اینقدر امتحاناش سخت بود که خود همونا که انتخابش کردن میومدن میگفتن غلط کردیم مهم غیر استاندارد بودنشه

amirmon
20-08-2009, 15:21
سلام

یه سوال داشتم از همه بچه هایی که تو تهران عضو کانون بودن یا دست کم اطلاعی در این زمینه دارن...

محل ثبت نام و حوزه امتحانی تون واسه پیش دانشگاهی کجا بوده؟ مثلا خود من تو ساختمون مرکزی تو خیابون انقلاب ثبت نام کردم و حوزه امتحانیم تو مدرسه فیروز بهرام تو خیابون سی تیر بود....(یعنی تهران-جنوب)

می خوام بدونم بچه هایی که از تهران- شرق یا تهران -شمال یا تهران- غرب بودن کجا ثبت نام کردن و حوزه امتحانیشون کجا بوده؟

ممنون

یعنی یه نفر هم پیدا نمی شه که تو تهران قلمچی رفته باشه از این فاروم!!!!!!

جواب بدین دیگه بابا......

MaaRyaaMi
20-08-2009, 17:02
سلام

ممنون

من شرق تهرانم
والا من همون الغدیر ( رسالت روبه رو دانشگاه علم و صنعت:دی ) ثبت نام کردم بعد واسه ما دخترا حوزه مون همونجا بود پسرا رو نمیدونم یادم رفته ولی همون دوروبر هست!!

timsar jackson
20-08-2009, 17:24
یه نفر برنامه ی آزمونای کانون از مهر به بعد رو میتونه واسم بزاره؟

از بچه ها کسی نبود؟

MORINIO
20-08-2009, 19:46
اگه برنامه اولین آزمون کانون در مهر رو بزارید ممنون میشم:40:

Hossein Adeli
21-08-2009, 21:43
این کانون یک سایت درست نداره که آدم بدونه آدرس نمایندگی تبریزش کجاست؟ هزینه آزمونهاش چنده؟ برای از مهر به بعد و برنامه آزموناش چیه؟
این دوستانی هم که درخواست برنامه آزمونهاش رو دارن. نگه اینا برنامشون رو نمیدن؟ یا شما ثبت نام نکردین؟

panizir
22-08-2009, 03:33
این سایتشه البته نمی دونم چیزایی که می خواینو داره یا نه.

mehdi_7070
22-08-2009, 09:17
این کانون یک سایت درست نداره که آدم بدونه آدرس نمایندگی تبریزش کجاست؟ هزینه آزمونهاش چنده؟ برای از مهر به بعد و برنامه آزموناش چیه؟
این دوستانی هم که درخواست برنامه آزمونهاش رو دارن. نگه اینا برنامشون رو نمیدن؟ یا شما ثبت نام نکردین؟

سایت کانون که kanoon.ir یا ghalamchi.com هست.
قسمت معرفی کانون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون‌جا می‌تونید لیست نمایندگی‌ها را ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثلا تبریز:
كوي وليعصر ـ خيابان شريعتي ـ دبيرستان مشكاه- نبش كوچه‌ي هومن -پلاك 70
3313421- 0411
این هم سایت نمایندگی تبریز:
kanoon-tab.com
kanoon-tab.ir

ati_1991
22-08-2009, 09:51
یعنی یه نفر هم پیدا نمی شه که تو تهران قلمچی رفته باشه از این فاروم!!!!!!

جواب بدین دیگه بابا......

من تهران شمال بودم..
سيدخندان ثبت نام كردم.
آزمون هاي توي تابستون كه از جاهاي مختلفي مي اومدن و توي دانشكده شمسي پور تو ونك امتحان مي دادند.
بقيه رو هم تو دبيرستان تربيت،نزديك ميرداماد مي دادم.

Hossein Adeli
22-08-2009, 12:16
سایت کانون که kanoon.ir یا ghalamchi.com هست.
قسمت معرفی کانون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداون‌جا می‌تونید لیست نمایندگی‌ها را ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثلا تبریز:
كوي وليعصر ـ خيابان شريعتي ـ دبيرستان مشكاه- نبش كوچه‌ي هومن -پلاك 70
3313421- 0411
این هم سایت نمایندگی تبریز:
kanoon-tab.com
kanoon-tab.ir

سر فصلهای هر آزمونش چیه؟
اصلا چنین لیستی است؟ یا باید از خود کانون تهیه کرد؟

soheiltaker
22-08-2009, 15:02
سر فصلهای هر آزمونش چیه؟
عزيز من دوسال كانون بودم تا حالا يادم نيست كه آزموناشو روي سايتش بزاره ، بايد از خودشون بگيري

mehdi_7070
22-08-2009, 17:51
سر فصلهای هر آزمونش چیه؟

برنامه‌ی آزمون را باید از دفتر نمایندگی بگیرید:46:

soheiltaker
22-08-2009, 22:43
برنامه‌ی آزمون را باید از دفتر نمایندگی بگیرید:46:
من دقيقا اينو بالا گفتم!! خواهشا پست تكراري ندين! رعايت كنين!!:31: :31::46:

ati_1991
24-08-2009, 11:55
سلام دوستان.
يه توصيه اي بهتون دارم.
ديني تون رو خيلي خوب بخونيد، زياد هم به اميد ديني آزمونهاي قلم چي نباشيد. ديني اش زياد كيفيت نداره... من درصدام تو قلم چي خوب مي شد، به اين اميد زياد ديني نخوندم، اما تو كنكور نه، گند زدم. سعي كنيد معني آيه ها رو حفظ كنيد و بدونيد كه هر معني ماله چه آيه اي هست و پيام هاي آيه ها. از متن كتاب هم ريز ريز سوال در ميارن، دقت كنيد.

mehdi_7070
24-08-2009, 12:04
من دقيقا اينو بالا گفتم!! خواهشا پست تكراري ندين! رعايت كنين!!:31: :31::46:
پست من را نقل‌قول کرده بودند و وظیفه بود جواب بدم :)

سلام دوستان.
يه توصيه اي بهتون دارم.
ديني تون رو خيلي خوب بخونيد، زياد هم به اميد ديني آزمونهاي قلم چي نباشيد. ديني اش زياد كيفيت نداره... من درصدام تو قلم چي خوب مي شد، به اين اميد زياد ديني نخوندم، اما تو كنكور نه، گند زدم. سعي كنيد معني آيه ها رو حفظ كنيد و بدونيد كه هر معني ماله چه آيه اي هست و پيام هاي آيه ها. از متن كتاب هم ريز ريز سوال در ميارن، دقت كنيد.
درسته. فقط سه تا آزمون آخر به فکر افتاده بودند که البته فقط ترجمه آیه را می‌خواست:41:

mehdi_7070
29-08-2009, 11:54
توی صفحات قبل درباره‌ی شرایط بورسیه‌ی قلم‌چی سؤال شده بود. شرط معدل به صورت زیر هست:

دانش آموزان دختر
از پنجم دبستان تا سوم دبیرستان: معدل بالای 19
پیش دانشگاهی: معدل بالای 18
هنرستان: معدل بالای 17

دانش آموزان پسر
از پنجم دبستان تا سوم دبیرستان: معدل بالای 18
پیش دانشگاهی: معدل بالای 17
هنرستان: معدل بالای 17

zeus1988
31-08-2009, 18:15
جامعه ي آماري كانون چقدره

MaaRyaaMi
31-08-2009, 18:38
واسه ریاضی که من یادمه اون پائین مینوشت نزدیکای 50 هزار نفر بود

MORINIO
01-09-2009, 15:19
کاش یه جوری میشد این پشتیبانو کلا حذف کرد! اصلا حاضر نیستم یه سال دیگه تحملش کنم!

panizir
01-09-2009, 18:31
فعلا که تابستونه 19-20 هزار نفر.
اما تو سال تحصیلی یهو امپر می زنه همون 60-50 هزار تا می شه

timsar jackson
01-09-2009, 21:38
کاش یه جوری میشد این پشتیبانو کلا حذف کرد! اصلا حاضر نیستم یه سال دیگه تحملش کنم!

شماره ی خونتونو موقع ثبت نام یه شماره ی الکی بده : دی

MORINIO
01-09-2009, 21:55
فعلا که تابستونه 19-20 هزار نفر.
اما تو سال تحصیلی یهو امپر می زنه همون 60-50 هزار تا می شه

درسته همینطوره اکثرا از مهر به بعد ثبت نام میکنن ... تازه امسال تعداد بیشتری آزمونای تابستون میرن پارسال کمتر بود...

شماره ی خونتونو موقع ثبت نام یه شماره ی الکی بده : دی

البته آخرش دهنمو صاف میکنه شماره واقعی رو میگیره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

timsar jackson
02-09-2009, 02:41
از کی میشه واسه آزمونای مهر کانون ثبت نام کرد؟ تا کی مهلت داره؟

البته آخرش دهنمو صاف میکنه شماره واقعی رو میگیره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما 2 تا خط داریم که اون یکی مال اینترنته فقط و گوشی بهش وصل نیست من همیشه شماره ی اون خطو موقع ثبت نام به مدرسه

میدادم هر وقتم زنگ میزدن زنگ میخورده اما کسی بر نمیداشته :دی تو هم همین کارو بکن

MaaRyaaMi
02-09-2009, 12:08
هر موقع بری ثبت نامت می کنن

ولی اگه میخوای از اولین آزمون مهر بری خب تا همین یکی دو هفته باید بری دیگه

sahar_6911
02-09-2009, 13:21
سلام

مشكل كه دارم تو برنامه ريزي. يعني مشكلم اينه كه من برنامه مي ريزم اما نمي تونم خوب بهش عمل كنم. منظورم اينه كه هي كار پيش مياد و نمي تونم برنامه رو درست عمل كنم. خوب بعد يه مدت هم كه مي گذره ديگه بيخيال برنامه ريزي ميشم و همونجوري مي خونم. :blush:

تشكر: مهدي

سلا م آقا مهدی . به نظر من تو اه واقعا تصمیمت اینه که امسال بخونی و قبول شی و راحت شی از سد کنکور و کتابای روهم افتادت :47:بهتره که بری قلم چی... قلم چی برنامه ریزی فوق العاده ای داره :thumbsup: و اگه کسی واقعا به برنامش عمل کنه نه تنها می تونه همه کتاباش رو بخونه حتی میتونه چند بار هم اونا رو دوره کنه ...البته این در صورتی امکان پذیره که تو طبق برنامه باشی ...به هر حل به آخرای سال که میرسی و زمان کنکورت نزدیکتر میشه برنامه قلم چی هم فشرده تر میشه.... اینو کسی بهت میگه که ودش فقط با برنامه قلم چی تونست از سد این کنکور لعنتی بگذره!!!:46:

AEZ_Best
02-09-2009, 13:48
سلام به کانونیا

میشه از این پشتیباناتون بپرسین که فارغ التحصیلا رو بورس میکنن یا نه؟

منتظر جوابم

mazg
02-09-2009, 17:00
از کی میشه واسه آزمونای مهر کانون ثبت نام کرد؟ تا کی مهلت داره؟

ما 2 تا خط داریم که اون یکی مال اینترنته فقط و گوشی بهش وصل نیست من همیشه شماره ی اون خطو موقع ثبت نام به مدرسه

میدادم هر وقتم زنگ میزدن زنگ میخورده اما کسی بر نمیداشته :دی تو هم همین کارو بکن

بابا.شما چرا اینجوری میکنید.منم پارسال از پشتیبان قلمچی بدم میومد.اولین بار زنگ زد بهش گفتم که آقا من نه هیچ جلسه ای رو میام نه هیچ کار دیگه ای میکنم.درضمن خودم هم مشاور دارم .بعدش 1بار دیگه زنگ زد به مامانم گفتم بگو نیست.تو آزمونم هر وقت منو میدید میخندید.

......هرچند امسال فکر میکنم بودنش بهتر از نبودنشه.

مهلقا
04-09-2009, 10:18
سلام من سال دومم می خواستم بپرسم به نظر شما ایرادی داره که هم قلمچی ثبت نام کنم هم سنجش

Senator_Offline
04-09-2009, 12:45
سلام من سال دومم می خواستم بپرسم به نظر شما ایرادی داره که هم قلمچی ثبت نام کنم هم سنجش

قلمچی خیلی خوبه برات ولی برای سنجش خیلی زود سوم و پیش سنجش خوبه.:5:

Judy Abott
04-09-2009, 13:30
سلام
من اگه از آزمون های مهر شرکت کنم میتونم؟

هزینه ش چقدر میشه برام

alisahaf70
04-09-2009, 15:19
سنجش رو سه تا اخریش رو فقط بنویس

asroma08
04-09-2009, 17:57
سلام
من اگه از آزمون های مهر شرکت کنم میتونم؟

هزینه ش چقدر میشه برام
اره میشه
پارسال از مهر به بعد 190 تومن شد

mehdiaga
05-09-2009, 12:56
من بیشتر از 80000 تومن پول بیشتر ندارم . زیاد زرنگ هم نیستم که بورسیه بشم .
آزمون های سنجش میتونه مفید باشه:41::19:

MORINIO
05-09-2009, 14:08
من بیشتر از 80000 تومن پول بیشتر ندارم . زیاد زرنگ هم نیستم که بورسیه بشم .
آزمون های سنجش میتونه مفید باشه:41::19:

گزینه دو هم هست که البته هزینش فکر کنم 120 تومنه ...

اگه گزینه دو هم نشد سنجش رو بنویس ...

موفق باشی:46:

Judy Abott
05-09-2009, 14:11
برای ثبت نام چی لازمه ؟

یکی میشه بگه چیا باید ببریم اونجا

alisahaf70
06-09-2009, 04:55
هزینه ازمون های قلم چی رو اگر از مدرسه ثبت نام کنید ارزون تره با 130 تومن ثبت نام می کند

mazg
06-09-2009, 14:41
برای ثبت نام چی لازمه ؟

یکی میشه بگه چیا باید ببریم اونجا

سلام.برای ثبت نام:1.فتوکپی شناسنامه2.سه قطعه عکس3.کپی آخرین کارنامه تحصیلی4.یک جلد پوشه5.دیگه پولم باید بدی دیگه:31:

MaaRyaaMi
06-09-2009, 15:20
پول رو که اونجا نمیگیرن!!

یعنی من که ثبت نام کردم قبلش گفته بودن چک بیار و پول بریز به حساب و اینا :/ کلی ما رو معطل کردن

الان اینطوری نیس؟

behnam_roli
06-09-2009, 15:52
نه من درجا پولو همونجا دادم

MaaRyaaMi
06-09-2009, 16:33
عجب!!!!!!

چه مسخره من روز ثبت نام بردم گفت نه خانوم ثبت نام نمی کنیم باید چک بیارین دوباره رفتیم و ... :/

panizir
06-09-2009, 16:34
نه بابا!
من پولو بعدش با چند تا چك دادم.
هنوزم وقت چكاش نشده.اما مقدار اندكيش هم همونجا دستي گرفتن.

MaaRyaaMi
06-09-2009, 16:37
:دی

راستی بهتون زنگ زدن از قلم؟

امروز به من زنگیدن گفتن آزاد قبول شدی یا نه !

behnam_roli
06-09-2009, 16:59
لازم به زنگ زدن نیست

وسه آزاد مشخصات فردی رو که موقع ثبت نام دادیم

سراسری رو هم پشتیبانم زنگ زد شماره داوطلبی و پرونده رو پرسید!

majid_potter7
07-09-2009, 09:01
آره از منم پرسیدن..گفتن که ما میتونیم یه ذره زودتر بگیریم..آخرش هم مدیزش خودش زنگ زد ازم پرسید:دی
من که اگه قرار باشه یه بار دیگه کنکور بدم بازم میرم قلمچی چون رتبه خوبمو مدیون اونم....

new life
07-09-2009, 11:39
آره از منم پرسیدن..گفتن که ما میتونیم یه ذره زودتر بگیریم..آخرش هم مدیزش خودش زنگ زد ازم پرسید:دی
من که اگه قرار باشه یه بار دیگه کنکور بدم بازم میرم قلمچی چون رتبه خوبمو مدیون اونم....
ببخشيد من از بچه اي خود مدرسه ي قلم چي هستم 3 سال هم هستش كه شركت كردم توي ازموناش
ولي الان نه تنها من بلكه كل بچه هامون ناراضي هستن اگه قلم چي ازموناش يك مقدار حساب شده تر بود بايد پارسال كه سنجش هم 2 تا reading گذاشته بود قلم چي هم همين كارو ميكرد كه بچه ها سر كنكور وقت كم نيارن:41: ازمون هاشو هم يك ذره استاندارد تر ميگرفت كه بچه ها زده نشن:41:

majid_potter7
07-09-2009, 16:01
ببخشيد من از بچه اي خود مدرسه ي قلم چي هستم 3 سال هم هستش كه شركت كردم توي ازموناش
ولي الان نه تنها من بلكه كل بچه هامون ناراضي هستن اگه قلم چي ازموناش يك مقدار حساب شده تر بود بايد پارسال كه سنجش هم 2 تا reading گذاشته بود قلم چي هم همين كارو ميكرد كه بچه ها سر كنكور وقت كم نيارن:41: ازمون هاشو هم يك ذره استاندارد تر ميگرفت كه بچه ها زده نشن:41:
اگه منظورتون از استاندارد بودن سخت بودنه که باید بگم سخت در اشتباهین...آزمونی خوبه که در ضمن سنجیدن شما،تو یادگیری هم حداکثر کمک رو به شما بکنه..که قلمچی اینجوریه...در مورد سنجش هم فقط کافیه سوالای آزمون جامع آخرشو با سوالای کنکور مقایسه کنی خندت میگیره واقعا..ولی آزمونای آخر قلمچی مخصوصا بعد از عید در حد کنکور و بعضی هاش سخت تر هم بودم..
البته اینم بگم قلمچی واسه کسایی خوبه که بخوان درس بخونن..وگرنه معجزه نمیکنه..

new life
07-09-2009, 16:56
اگه منظورتون از استاندارد بودن سخت بودنه که باید بگم سخت در اشتباهین...آزمونی خوبه که در ضمن سنجیدن شما،تو یادگیری هم حداکثر کمک رو به شما بکنه..که قلمچی اینجوریه...در مورد سنجش هم فقط کافیه سوالای آزمون جامع آخرشو با سوالای کنکور مقایسه کنی خندت میگیره واقعا..ولی آزمونای آخر قلمچی مخصوصا بعد از عید در حد کنکور و بعضی هاش سخت تر هم بودم..
البته اینم بگم قلمچی واسه کسایی خوبه که بخوان درس بخونن..وگرنه معجزه نمیکنه..
ببخشيد ولي فكر كنم سو تفاهم شده چون من روزي 9 ساعت درس مي خواندم تراز من هم بد نبود كه بخوام بگم ترازم پايين بوده!:13:

majid_potter7
07-09-2009, 22:29
ببخشيد ولي فكر كنم سو تفاهم شده چون من روزي 9 ساعت درس مي خواندم تراز من هم بد نبود كه بخوام بگم ترازم پايين بوده!:13:
میشه بپرسم ترازتون چند بود و رتبتون چند شد؟
تا اون 9 ساعت چی باشه....

mehdiaga
07-09-2009, 23:32
من با کسانی که میگن نفرات برتر کنکور سراسری که عضو کانون بودن کانون به آنها کمک کرده که موفق بشن مخالفم .
چون من کسی رو میشناسم که رتبش تک رقمی است . این یارو رو که میگم از راهنمایی اون رو میشناسم اون دوم راهنمایی که بود تو یکی از المپیادها نفر اول شده بود و از اون زمان بسیار زرنگ و سخت کوش بود . حالا هم اومده مثل گذشته تو کنکور هم موفق شده . و در ضمن سال آخر تو کانون بوده . حالا این رتبه ای که آورده چه ربطی به کانون داره ؟:21:

mazg
08-09-2009, 00:53
من با کسانی که میگن نفرات برتر کنکور سراسری که عضو کانون بودن کانون به آنها کمک کرده که موفق بشن مخالفم .
چون من کسی رو میشناسم که رتبش تک رقمی است . این یارو رو که میگم از راهنمایی اون رو میشناسم اون دوم راهنمایی که بود تو یکی از المپیادها نفر اول شده بود و از اون زمان بسیار زرنگ و سخت کوش بود . حالا هم اومده مثل گذشته تو کنکور هم موفق شده . و در ضمن سال آخر تو کانون بوده . حالا این رتبه ای که آورده چه ربطی به کانون داره ؟:21:
سلام.
نگاه کن عزیز،کسی نمیگه که فقط قلمچی باعث شده که اونا رتبه بیارن حتی خود قلمچی هم اینو نمیگه.ولی اینکه قلمچی بهش کمک کرده باشه(کم یا زیاد به تناسب فرد) غیر قابل انکاره.درضمن کسی که تو المپیاد رتبه 1 بیاره هیچ تضمینی نیست که تو کنکور هم خیلی خوب بیاره .مطمین باش اون دوستت هم تو قلم چی شرایط آزمون دادنو و از همه مهمتر کنکوری خوندنو تمرین کرده.
البته 100%همه اینها شرط لازمه .

majid_potter7
08-09-2009, 09:05
اصلا حرف شما درست..ولی یه سوال...چرا همین آقایون و خانومای المپیادی از بین این همه موسسه باز قلمچی رو انتخاب کردن؟؟؟!!! حتما از بقیه بهتر بودن دیگه...چرا گزینه 2 و سنجش (به جز جامع هاش) و مبتکران و .. رو نرفتن؟؟؟

mehdiaga
08-09-2009, 16:12
اصلا حرف شما درست..ولی یه سوال...چرا همین آقایون و خانومای المپیادی از بین این همه موسسه باز قلمچی رو انتخاب کردن؟؟؟!!! حتما از بقیه بهتر بودن دیگه...چرا گزینه 2 و سنجش (به جز جامع هاش) و مبتکران و .. رو نرفتن؟؟؟
دقیق نمیدونم اما امکان قوی که میتونه باشه اینه که بورسیه میشن در حالی که تو سنجش و گزینه 2 این طوری نیست

MaaRyaaMi
08-09-2009, 16:27
بورسیه؟؟
از اینجا هم (فروم ) رتبه های خوب داشتیم آیا بورسیه بودن؟ :/
اگه درس خون باشی واقعا قلمچی خیلی میتونه کمک کنه حداقل از سنجش و گزینه 2 بیشتر!!

panizir
08-09-2009, 17:15

اگه شما يكي ميشناسي كه كانون ربطي به موفقيتش نداشته من آدماي زيادي ميشناسم كه به خاطر همين كانون حالا دارن بهترين رشته بهترين دانشگاه ايرانو مي خونن.

M O B I N
08-09-2009, 17:33
:دی این جمعه هی چی نخوندم رفتم امتحان الکی خوش خوشکی !! شیمی و زبان 100 % زدم ریاضی رو نمی گم عربی رو عمرا بگم !! هندسه و فیزیک هر کدوم 73 % ترازم نمی دونم چرا شده 6368:14:

majid_potter7
08-09-2009, 19:03
دقیق نمیدونم اما امکان قوی که میتونه باشه اینه که بورسیه میشن در حالی که تو سنجش و گزینه 2 این طوری نیست

الان بورسیه میشن تا 3 سال پیش که بورسیه نبود....چرا این همه آدم رو که به خاطر قلمچی رتبه خوبی اوردن (اینو خودشون میگن از جمله من...) رو مثال نمیزنی..من اکثر کسایی رو که از قلمچی ایراد میگرفتن رو آدمایی دیدم که رتبشون از 20000 بالاتر بود..در حالی که اونایی که خوب میخونن(خوب فقط معنیش این نیس که ساعات مطالعت زیاد باشه) بیشتر راضی بودن..

alitorres77
08-09-2009, 19:40
سلام. دفتر برنامه ریزی به درد میخوره؟

fardinstar
08-09-2009, 20:06
سلام دوستان. منظورتون از برنامه كانون همون پروژه اي هست كه هنگام ثبت نام ميدن ؟؟
براي كسب رتبه زير 500 كشوري در رشته تجربي ميانگين تراز كانونم چقدر بايد باشه ؟؟

majid_potter7
08-09-2009, 20:41
اگه واقعا درس میخونی آره...فقط برنامنتو از اول زیاد سنگین نریز به تدریج زیاد کن..هیچ وقت هم ننویس که مثلا شنبه از فلان ساعت تا فلان ساعت مثلا فیزیک بخونی...اینجوری بنویس که مثلا شنبه باید 2 ساعت فیزیک بخونی..اینکه چه ساعتی بخونی رو همون روز تصمیم بگیر..

majid_potter7
08-09-2009, 20:42
سلام دوستان. منظورتون از برنامه كانون همون پروژه اي هست كه هنگام ثبت نام ميدن ؟؟
براي كسب رتبه زير 500 كشوري در رشته تجربي ميانگين تراز كانونم چقدر بايد باشه ؟؟
7300 به بالا باشی خوبه...البته نصف قضیه سر کنکور مشخص میشه..ولی در کل باید بالای 7300 و 7400 بشی...

fardinstar
08-09-2009, 20:52
7300 به بالا باشی خوبه...البته نصف قضیه سر کنکور مشخص میشه..ولی در کل باید بالای 7300 و 7400 بشی...
برنامه كانون رو كه ميگن همون پروپه اي هست كه حين ثبت نام ميدن ؟؟

alihacker2008
08-09-2009, 22:05
برنامه كانون رو كه ميگن همون پروپه اي هست كه حين ثبت نام ميدن ؟؟

به غیر ازاون کاغذا که اسمشو گذاشتن برنامه ی راهبردی یک دفترچه قرمز رنگ هم میدن که اون کامل تر ودقیق تره

mehdiaga
09-09-2009, 12:46
دفتر برنامه ریزی واقعا چیز بسیار مسخره ای است . تو برو مرتب درست رو بخون این ها همش وقت گیری است .
خدا میدونه که این آقای قلمچی با این کارهاش چقدر به دانش آموزان واولیا استرس وارد میکنه

majid_potter7
09-09-2009, 13:00
دفتر برنامه ریزی واقعا چیز بسیار مسخره ای است . تو برو مرتب درست رو بخون این ها همش وقت گیری است .
خدا میدونه که این آقای قلمچی با این کارهاش چقدر به دانش آموزان واولیا استرس وارد میکنه
لطفا بی اطلاع حرف نزنین..من خودم ازش استفاده میکردم..رتبمم خیلی خوب شد..
بین وقتی که پرش میکنی واسه 2 هفته آینده..دیگه خیالت راحت میشه..فقط نباید زیاد از اول سنگین بریزی که زده بشی..
بسیار چیز عالی هست..

mehdiaga
09-09-2009, 13:09
لطفا بی اطلاع حرف نزنین..من خودم ازش استفاده میکردم..رتبمم خیلی خوب شد..
بین وقتی که پرش میکنی واسه 2 هفته آینده..دیگه خیالت راحت میشه..فقط نباید زیاد از اول سنگین بریزی که زده بشی..
بسیار چیز عالی هست..
بی اطلاع حرف نمی زنم جیگر :31: . من خودم 2 سال 2 کانون بودم . از زمانی که اون رو گذاشتم کنار و با برنامه راهبری حرکت کردم ترازم خوب شد .
یعنی چه بیا چقدر درس خوندی تو یه کتاب بنویس .
این رو من نمیگم بسیاری از مشاوران آموزشی اعتقاد دارن که این دفتر استرس زا است ؟
قضاوت با کاربران یا علی

MaaRyaaMi
09-09-2009, 13:56
کجاش استرس زا هست؟

majid_potter7
09-09-2009, 14:22
بی اطلاع حرف نمی زنم جیگر :31: . من خودم 2 سال 2 کانون بودم . از زمانی که اون رو گذاشتم کنار و با برنامه راهبری حرکت کردم ترازم خوب شد .
یعنی چه بیا چقدر درس خوندی تو یه کتاب بنویس .
این رو من نمیگم بسیاری از مشاوران آموزشی اعتقاد دارن که این دفتر استرس زا است ؟
قضاوت با کاربران یا علی
والا ما ک هکار کردیم عالی بود هیچکسم نمیگفت استرس زاست..ولی روش برنامه ریزی که توش نوشته رو منم قبول ندارم..باید اول برنامه بریزی بعد درس بخونی...نه اینکه درس بخونی و بنویسی...

alitorres77
13-09-2009, 00:24
دفتر برنامه ریزی رو کتابفروشی ها هم میفروشند؟

unlife
13-09-2009, 10:48
کسی اینجا برنامه های آزمون امسال رو نداره؟من به شدت و در اسرع وقت(!) به این برنامه احتیاج دارم.
تو سایت خود قلم چی پیدا نکردم .یکیلطفن برنامه رو بده و گروهی رو از نگرانی نجات بده.به جای اینکه هی آدم و ارجاع بدن به این ور و اونور لطفن...

timsar jackson
13-09-2009, 12:21
سلام.برای ثبت نام:1.فتوکپی شناسنامه2.سه قطعه عکس3.کپی آخرین کارنامه تحصیلی4.یک جلد پوشه5.دیگه پولم باید بدی دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدارک ثبت نام واسه فارغ التحصیلا هم همیناس؟

بعد این کپی آخرین کارنامه ی تحصیلی واجبه؟ یعنی من باید برم کارنامه ی پیش رو از مدرسه بگیرم؟

موقع ثبت نام چه قدر پول میگیرن؟ یعنی چه قدر بهشون بدم کافیه؟

shifter
13-09-2009, 14:36
مدارک ثبت نام واسه فارغ التحصیلا هم همیناس؟

بعد این کپی آخرین کارنامه ی تحصیلی واجبه؟ یعنی من باید برم کارنامه ی پیش رو از مدرسه بگیرم؟

موقع ثبت نام چه قدر پول میگیرن؟ یعنی چه قدر بهشون بدم کافیه؟
اره کپی کارنامه پیش رو باید بدی!
پولش والله به من گفتن که 186400 تومن هست...که گفتن باید 26400 رو الان بریزین به حساب و بقیه شو هم میتونین 4 تا چک یا 2 تا چک که مهلت چک ها حداکثر باید تا اخر امسال باشه بدین!
البته ما نقدا پرت کردیم تو صورتشون!!:31:

MaaRyaaMi
13-09-2009, 15:34
جدی ؟! یعنی نقدی هم میشه؟

منم میخوام ثبت نام کنممممممممم!

ولی الان نمیتونم به احتمال زیاد یه جوری می ثبتم که از اولین ازمون ابان برم!
قیمتش چقدر میشه؟:/

behnam_roli
13-09-2009, 15:43

من زنگ زدم گفت الان 180 تومنه ولی چند وقت دیگه تعرفه ها بیشتر میشه!!

به نظر من ثبت نام کن ولی اگه نخواستی نرو چند تا آزمون اولشو

mehdiaga
13-09-2009, 18:57

تقریبا دور بر 150 هزار تومن :46:

M O B I N
16-09-2009, 10:10
تقریبا دور بر 150 هزار تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
190-210 هزار تومان رنجشه !!!

mehdiaga
16-09-2009, 19:36
190-210 هزار تومان رنجشه !!!
چند آزمون میشه ؟

MORINIO
16-09-2009, 20:24
چند آزمون میشه ؟

فکر کنم 20 تا آزمون داره از مهر به بعد...

Ninjai
18-09-2009, 18:59
سلام

جامعه آماری آخرین آزمون پیش ریاضی فلم چی چند تا بود ؟؟

ممنون

mehdiaga
18-09-2009, 20:51
من که پارسال میرفتم آزمون آخر تابستان 48000 نفر بود

Mr_Hamid_Media
19-09-2009, 04:36
من دقیق نمی دونم. ولی میدونم که جامعه آماریش از گزینه2 و علوی و گاج بیشتره و از سنجش هم همینطور بجز سه تای آخر سنجش.

mehdi_7070
19-09-2009, 09:04
آخرین آزمون تابستان امسال (20 شهریور) : 18500

آزمون‌های پایانی مربوط به کنکور 88 : حدود 48000 (آزمون آخر چون با سنجش تداخل پیدا کرد به 42000 رسید)

mehdiaga
21-09-2009, 11:55
من دقیق نمی دونم. ولی میدونم که جامعه آماریش از گزینه2 و علوی و گاج بیشتره و از سنجش هم همینطور بجز سه تای آخر سنجش.
با این تبلیغات سنگینی که گزینه 2 تو صدا و سیما می کنه فک کنم امسال جامعه آماریش از همه بیشتر بشه :27:

azimzade
21-09-2009, 17:10
با این تبلیغات سنگینی که گزینه 2 تو صدا و سیما می کنه فک کنم امسال جامعه آماریش از همه بیشتر بشه :27:
منم همین نظرو دارم:5:

Hossein Adeli
22-09-2009, 20:07
من هم امروز رفتم ثبت نام کردم.
برای 20 آزمون یعنی از 10 به بعد تقریبا 184 هزار تومن میگرفت من هم فقط از 24 مهر ثبت نام کردم یعنی 19 آزمون که 171 هزار تومن گرفت.
برای من فقط دو برگ A3 مربوط به برنامه ها و منابع هر آزمون رو داد. و گفت قبل از آزمون 24 مهر با شما تماس میگیریم و میگیم پشتیبانتون کیه.
یعنی دیگه تموم شد؟!! هیچ مجله یا جزوه یا مشاوره خاصی ندارن؟ البته گفت بعدا میگیم!

ولی اون طور که من دیدم برخلاف اون چیزی که بچه ها میگفتن برنامشون سنگین! اون طور هم سنگین به نظر نمیاد هر کی سرش تو درس و کتاب باشه راحت همه رو استاد میکنه! :دی

دوستان به نظرتون این تعداد مرور کافیه یا نه؟
مثلا دین و زندگی پیش از ص 4 الی 89 از 25 دی الی خود کنکور فقط دوبار مرور میشه اونم با فاصله 3 و 2 ماهه و چندین مورد دیگه ...
به نظر من ممکنه بعد از یک ماه اون مطالبی که خوندم فراموش کنم چه برسه به 3 ماه!

--------------------------------------

یک سوال مهم:

منابع آزمونهای قلم چی برای اونایی که پیش دانشگاهی رو تموم کردن(فارغ التحصیل ها) و برای اونایی که دارن پیش دانشگاهی رو میخونن فرق میکنه؟

یعنی برای فارغ التحصیل ها هم منابع آزمون ها ترم به ترم است؟ (تا 25 دی ترم اول رو امتحان میگیرن بعد ترم اول دیگه تموم میشه و میرن سراغ ترم دوم و بعد از اتمام ترم دوم باز یه امتحان دیگه از ترم اول میگیرن؟)

mohamad_reza72
23-09-2009, 10:55
ا رتبه 1500 منطقه2 باید تو قلم چی چه ترازی بیارم؟؟؟
کارنامه اون تراز قلم چی ام بزارید ((مثلا اگه تراز 6300 میخواد بیارم باید ریاضی:40% ))

mehdi_7070
24-09-2009, 15:01
سلام

در پست اول تاپیک تعدادی از سؤالات که به نظرم بیشتر پرسیده شده بود یا مهم‌تر بود را لیست کردم. لطفا شما هم یه نگاهی بکنید و اگه چیزی از قلم افتاده یادآوری کنید. (جواب‌ها هم به زودی اضافه می‌کنم)

ممنون

rz21
24-09-2009, 18:58
سلام دوستان.
خواهشا کمکم کنید.
من از دیروز تا حالا میخواستم برم گاج.ولی همه میگن قلم چی.
من سوال های زیادی دارم.لطفا جواب بدید!
اولا میخواستم مبلغش را بدونم برای بچه های ارتشی:D
دوما وقتی ثبت نام کردم به جز امتحان و مشاور چه امکاناتی داره؟
کتاب هایی را در اختیار من قرار میدهند>؟
حالا واقعا قلم چی خوب هستش؟
میتونم توی پزشکی قبول بشم؟
تازه من دوم تجربی هستم و خیلی ها میگن پزشکی قبول شدن غیر ممکنه!
زیاد هم درس خون نیستم.
لطفا جواب بدید.

sajad
24-09-2009, 19:28
به عنوان يك پزشك بهت مي گم كه قبول شدن اونم الان با اضافه شده مناظق آزاد غير ممكن نيست و ثانيا براي برنامه ريزي بهتره با همون قلمچي بري تا خوت دو بين ديگران محك بزني . اما از كتب تست ديگه به خصوص آزمون هاي گزينه 2 غافل نشو .

soheiltaker
25-09-2009, 12:33
منابع آزمونهای قلم چی برای اونایی که پیش دانشگاهی رو تموم کردن(فارغ التحصیل ها) و برای اونایی که دارن پیش دانشگاهی رو میخونن فرق میکنه؟
نه عزيز
هيچ فرقي نميكنه ...
با شما هم مثل دانش آموز رفتار ميشه!!!! كه اين خودش كلي حسن داره براي شما!!

دوست عزيز هيچ آزموني كنكور نميشه!
ولي توي آزمونهاي آزمايشي الان ، واقعا قلم چي از همه تجربش بيشتره و سوالاش و آزموناش پخته تره!!
اينو مطمئن باش ...
و شك نكن قلم چي از همه بهتره
و اينم بدون اول و آخرش خودتي ،‌شما هر جا بري آزمون بدي اگه بخواي و بخوني موفق ميشي ...
كتاب خاصي هم بهت نميدن ، پارسال كه به ما يه بن دادن و با اون ميتونستي چندتا كتاب بخري!

majid_potter7
25-09-2009, 12:34
سلام دوستان.
خواهشا کمکم کنید.
من از دیروز تا حالا میخواستم برم گاج.ولی همه میگن قلم چی.
من سوال های زیادی دارم.لطفا جواب بدید!
اولا میخواستم مبلغش را بدونم برای بچه های ارتشی:D
دوما وقتی ثبت نام کردم به جز امتحان و مشاور چه امکاناتی داره؟
کتاب هایی را در اختیار من قرار میدهند>؟
تازه من دوم تجربی هستم و خیلی ها میگن پزشکی قبول شدن غیر ممکنه!
زیاد هم درس خون نیستم.
لطفا جواب بدید.
همه درست میگن..
حدود 180 تومن..مگه ارتشی ها تخفیفی چیزی دارن؟
یه سری مشاوره واسه انتخاب رشته و اینا..تقریبا هیچی..
اگه بورسیه باشی 7،8 تا کتاب میدن..نباشی هم که هیچی..
این یه مورد رو هستم...واقعا خوبه..
اگه درس خون نیستی نه!! قلمچی که معجزه نمیکنه..
همون هوشبری یا یه همچین چیزایی قبول میشی اگه درس نخونی..تجربی مثل ریاضی نیست که 30000 هم بتونه مکانیک رو بره... سه رقمی هم بتونه بره..(البته دانشگاه که فرق داره ولی رشته یکیه..)
به نظر من اگه درسخون نیستی قلمچی نرو..چون نمیتونی با برنامه پیش بری...قلمچی واسه کساییه که واقعا نتیجه میخوان!

elhameli
25-09-2009, 14:56
[QUOTE=majid_potter7;4254411]
حدود 180 تومن..مگه ارتشی ها تخفیفی چیزی دارن؟

حQUOTE]

آره - حتی برای فرهنگی ها هم تخفیف میدن:31:

online_amin
26-09-2009, 16:41
آقا من نفهمیدم کار این کانون چیه؟ دقیقا چی کار میکنه؟

من تا به حال به کانون نرفتم الان هم پیش دانشگاهی هستم, الان دیر نیست؟!

کانون چیزی یاد میده چی کار میکنه؟! درس میدن یا کار دیگه ای میکنن...؟!

اینکه تو مشهد چقدر میگیرن؟

تلفنی هست یا باید حضوری بری سر کلاس ها... چطوریاست؟

Elrond
26-09-2009, 17:20
جریان این بورسیه ها چیه ؟

sajad
27-09-2009, 02:15
افراد كم درآمد رو بورسيه مي كنن

online_amin
27-09-2009, 07:05

یکی جواب بده دیگه...!

majid_potter7
27-09-2009, 09:47

فقط آزمون آزمايشي هاش خوبه..همين
نه دير نيست..چون برناامه پيش دانشگاهي كانون با 2 سال قبلش فرق ميكنه و ميتوني برسي//
همه جا يه قيمته...كل آزمونها حدود 185 تومن.

online_amin
27-09-2009, 15:27
بابا من تازه تو باغ دارم میام. من حتی تا پارسال نمیدونستم کنکور چهارگزینه ای هست. چون زیاد دوستی ندارم که ازشون بپرسم و زیاد هم با کسی رابطه ندارم. از اقوام نزدیک هم کسی دانشگاهی نیست که ازش بپرسم... خودم تازه امسال دارم میرم پیش دانشگاهی.

آزمونهای آزمایشی منظور اینه که هر چند وقت میری موسسه کانون, و اونجا یه چیزی شبیه به کنکور بر گزار میشه که باید شرکت کنی دیگه ها؟

خوب یعنی 180 هزار تومان میگیرن که فقط همین تست کنکور رو از ما بگیرن؟ دیگه چی کار میکنن؟

جون من یکی درست توضیح بده دارم دیونه میشم.

قضیه کتابها چیه...؟! کتابهای زرد و قرمز سیاه و سفید و ....؟

راستی معلم مون سر کلاس گفت من به شما هیچ کتابی رو توصیه نمیکنم. آخه میدونم خیلی هاتون وضع مالیتون خوب نیست و از این حرفا. من که با خودم گفتم مگر 3 یا 4 هزار تومان چیه که کسی نداشته باشه... اینجا بود که معلم ما گفت: مثلا کتابهای گاج 190 هزار تومان هست! من شاخ در آوردم.

قضیه این کتاب ها چیه؟ چی یاد میدن؟ جون من اطلاعات دقیق بدید.

من دفتر های سال دوم دبیرستانم رو گم کردم, شما الان از روی دفتر میخونید یا از روی کتاب؟

من از پایه مشکل دارم آخه دبیرستان رو شبانه خوندم و هیچی یاد نگرفتم (نمیگم یاد ندادن). مخصوصا تو ریاضیات. اصلا موندم چی کار کنم. از کجا شروع کنم. از کدوم کتاب؟ سال اول دبیرستان یا ریاضی 2؟

afsaneh_ha
29-09-2009, 11:29
باسلام
لطفا يك توضيح كامل از مفهوم تراز در آزمونهاي كانون فرهنگي آموزش قلم چي به من بدهيد و همچين تاثير تراز قلم چي در ازمون سراسري و ازاد چگونه است-در كل معني اصلي تراز چيست

sajad
29-09-2009, 16:20
تراز به معناي ميزان ميانگين درصدهاي شما در قبال داوطلبان ديكر هست . در كل مي توان به اينصورت تعريف كرد :
فرض نماييد از دانش آموزان كلاس شما آزمون عربي گرفته مي شود و شما در اين كلاس نمره 14 كسب مي نماييد و با اين نمره شما نفر اول كلاس ميشويد ، يك بار ديگر از آن كلاس آزموني گرفته ميشود و اين بار نيز شما نمره 14 كسب ميكنيد با اين تفاوت كه نفرآخر كلاس ميشويد. در هر دو آزمون شما نمره 14 را كسب نموديد و ليكن ارزش اين دو نمره يكسان نمي باشد ، كه اين موضوع يعني يكسان سازي ارزش نمرات موضوع مبحث نرماليزاسيون را مي سازد .

به عبارتي ممكن است دقيقاً درصد نمرات خام كارنامه شما با درصد نمرات خام كارنامه دست شما يكسان باشد و ليكن رتبه شما يكسان نباشد ،يعني در كنكور سراسري و آزاد هر تست كنكور ارزش خاص خود را دارد و ارزش تست شماره 5 ادبيات با تست شماره 6 يكسان نميباشد و جالب است بدانيد آن تستي كه كمترين پاسخگو را دارد، ارزشمندتر است. از اين رو در مي يابيد دروس رياضيات و فيزيك تجربي و همچنين شيمي گروه رياضي فيزيك و رياضي و آمار گروه انساني داراي ارزش بسيار بالاتري از ضرايب در نظر گرفته شده هستند و اين موضوع به صورت خيلي واضح در درس عربي عمومي ديده ميشود لذا به هيچ وجه سعي نكنيد مبحث را صرفاً به دليل آنكه سخت مي باشد از گردونه مطالعاتي حذف نماييد .

« تستهاي دشوار به علت داشتن پاسخگوي كمتر ازبيشترين ارزش در كنكور برخوردار مي باشند »

AEZ_Best
01-10-2009, 15:04
سلام

من میخوام اسم بنویسم

در مورد تخفیف به فرهنگیا چیزی میدونین؟ کسی اینجا استفاده کرده؟ (من یزدم)

رفتم پیششون میگن نداریم

بعد زنگ زدم قلم چی 66962500 یه بار گفت 50 درصد و گفت صبح زنگ بزن و کامل بپرس

من صبح امروز زنگیدم بعد گفتن 30 درصد! پرسید یزدی؟ گفتم آره! گفت باید از یزد بپرسی من پرسیدم گفت نداریم!

دوباره زدم 6696.... گفت 25 درصد 0هربار یه منشی ای بود یعنی عوض میشدن) الان من گیج گیجم

تازه پشتیبانه گفته اگه امروز نیاری 170 تومان میشه 200 خیلی اعصابمو داغون کردن!!

شما چیزی میدونین در موردش؟ اگه میشه سریع جواب بدید.

شیطونه میگه برم گاج... اخه اینا که کاراشون روی حساب کتاب نیست اصلا!!

حالا من چکنم؟ برم 170 بزنم تو صورتش یا ...

ممنون میشم اگه اطلاعی دارین ازش بکین

راستی امروز ظهر 2باره زدم به کانون یزد (شمارش فرق داشت) گفتن اگه باز نشسته این و .. 25 درصد تخفیف داره

مشکل دیگه اینه که من مر کز استان نیستم! و اکه همین منطقه ننویسم باید برم و بیام هی . پشتیبانه ی اینجا هم که میگه اصلا نه چنین شرایطی بوده و نه هست! فقط رزمندگان و .. این تخفیفا میگیرن.

Elrond
01-10-2009, 15:46
با شرط معدل هم کسی رو بورسیه می کنن ؟

mehdi_7070
01-10-2009, 16:05
با شرط معدل هم کسی رو بورسیه می کنن ؟
قاعدتا نباید فقط با شرط معدل بورسیه کنند. با این حال بستگی به نمایندگی شهر شما داره. مراجعه کنید شاید مثلا با تخفیف ثبت‌نام کنند.

در مورد تخفیف به فرهنگیا چیزی میدونین؟ کسی اینجا استفاده کرده؟ (من یزدم)

یه سری مراکز طرف قرارداد هستند و تخفیف مشخصی داره (مثلا بنیاد شهید). اما برای آموزش و پرورش و ... ممکن هست بین شهرهای مختلف فرق کنه. بنابراین تا حد زیادی به نمایندگی شهر شما بستگی داره!

spoot400
03-10-2009, 20:03
کسی اینجا برنامه های آزمون امسال رو نداره؟من به شدت و در اسرع وقت(!) به این برنامه احتیاج دارم.
تو سایت خود قلم چی پیدا نکردم .یکیلطفن برنامه رو بده و گروهی رو از نگرانی نجات بده.به جای اینکه هی آدم و ارجاع بدن به این ور و اونور لطفن...

دوستان من هم به برنامه آزمون های قلم چی به شدت نیاز دارم ( ریاضی پیش )
متاسفانه کانون تا ثبت نام نکنی برنامه را نمیده، من هم چون شاغلم اول باید برنامه را ببینم تا واسه جمعه هایی که شیفت ام تنظیم کنم. از دوستانی که برنامه را دارند خواهش میکنم یه جا آپلود کنند.

ممنون

Amirdb
03-10-2009, 22:13
دوستان من هم به برنامه آزمون های قلم چی به شدت نیاز دارم ( ریاضی پیش )
متاسفانه کانون تا ثبت نام نکنی برنامه را نمیده، من هم چون شاغلم اول باید برنامه را ببینم تا واسه جمعه هایی که شیفت ام تنظیم کنم. از دوستانی که برنامه را دارند خواهش میکنم یه جا آپلود کنند.

ممنون
تو برنامه فقط منابع آزمون رو نوشته.آزمون هم یک هفته در میون جمعه ها برگزار میشه حالا خودت بشین حساب کن آزمون بعدی جمعه هفته ی دیگه هست.ببین به شیفتت میخوره.

AEZ_Best
03-10-2009, 23:25
تازه شم اگه بهشون بگی میتونن 5شنبه بعد ز ظهر ازت امتحان بگیرن!

mahyar.seradj
04-10-2009, 15:08
دوستان عزیز سلام - به دلیل مشغه کاری تو این دو سه ما اخیر نتو نستم به عنوان نفر کو چکی از کانون فرهنگی آموزش پاسخ سوال های شما ا به صورت دقیق بیان کنم . جواب اول :

1) در باره ی تخفیف گرفتن ، دانش اموز فرهنگی باید نامه ای از اموزش و پرورش ویا برگه ای که نشان گر شاغل بودن پدر یا مادر
در اموزش و پرورش را دارد به دفتر کانون مراجعه کند . پیشنهاد من این است که مستقیما به سراغ سرپرست منطقه یا سرپرست ان شعبه مراجعه کنید . این قانون به صورت رسمی در تمام شهر ا باید اجرا شود . در صورت عدم همکاری شعبه با شمار 88978686 تماس وبا شخص آقای سادات صحبت کنید .ایشان بعد از آقای قلم چی مسئول کل مجموعه می باشد .

جواب
2) برای بورسیه شدن اول : معدل بالای 18 و سپس عدم توانایی پرداخت شهریه
در ضمن توجه داشت باشید که در صورت غیبت کردن در آزمون به صورت کامل از کانون حذف می شوید .
این گروه از دانش آموزان با توجه به معدل و رتبه در کانون درجه بندی می شوند و دانش آموز درجه یک تمام کتاب های مورد نیازش را ب صورت رایگان دریافت و همچنین مبلغی را نیز به عنوان ماهیانه از کانون دریافت می کند .

جواب
3) در صورتی که نیاز به برنامه آزمون ها دارید و در تهران زندگی می کنید ف می توانید با مراجعه به دفتر غرب قلم چی واقع در فلکه دوم صادقیه - پشت پارک استقلال از این شعبه دفترچه را اخذ کنید . پیشنهاد میکنم با ورود به ساختمان کانون نزد آقای اخلاقی ، مسئول دفترچه ها رفته و رشته خود را برای گرفتن دفترچه به ایشان بگویید .فقط فراموش نشود که باید خود را دانش اموز کانون معرفی کنید ! بدون هیچ مشکلی دفترچه را دریافت خواهید کرد . در صورت عدم موفقیت در گرفتن دفترچه به من اطاع دهید تا در اختیار شما قرار دهم !

نکته !!!!!
برگزاری آزمون در روز 5 شنبه غیر ممکن و غیر قانونی است ! در صورت اطلاع از آن ، جهت از بین نرفتن حق خود و دانش اموزان دیگر این قضیه را به اطلاع مسئولان کانون فرهنگی اموزش (واقع در شعبه مرکزی ) برسانید !

spoot400
06-10-2009, 11:51
دوستان عزیز سلام - به دلیل مشغه کاری تو این دو سه ما اخیر نتو نستم به عنوان نفر کو چکی از کانون فرهنگی آموزش پاسخ سوال های شما ا به صورت دقیق بیان کنم . جواب اول :

1) در باره ی تخفیف گرفتن ، دانش اموز فرهنگی باید نامه ای از اموزش و پرورش ویا برگه ای که نشان گر شاغل بودن پدر یا مادر
در اموزش و پرورش را دارد به دفتر کانون مراجعه کند . پیشنهاد من این است که مستقیما به سراغ سرپرست منطقه یا سرپرست ان شعبه مراجعه کنید . این قانون به صورت رسمی در تمام شهر ا باید اجرا شود . در صورت عدم همکاری شعبه با شمار 88978686 تماس وبا شخص آقای سادات صحبت کنید .ایشان بعد از آقای قلم چی مسئول کل مجموعه می باشد .

جواب
در ضمن توجه داشت باشید که در صورت غیبت کردن در آزمون به صورت کامل از کانون حذف می شوید .
این گروه از دانش آموزان با توجه به معدل و رتبه در کانون درجه بندی می شوند و دانش آموز درجه یک تمام کتاب های مورد نیازش را ب صورت رایگان دریافت و همچنین مبلغی را نیز به عنوان ماهیانه از کانون دریافت می کند .

جواب
3) در صورتی که نیاز به برنامه آزمون ها دارید و در تهران زندگی می کنید ف می توانید با مراجعه به دفتر غرب قلم چی واقع در فلکه دوم صادقیه - پشت پارک استقلال از این شعبه دفترچه را اخذ کنید . پیشنهاد میکنم با ورود به ساختمان کانون نزد آقای اخلاقی ، مسئول دفترچه ها رفته و رشته خود را برای گرفتن دفترچه به ایشان بگویید .فقط فراموش نشود که باید خود را دانش اموز کانون معرفی کنید ! بدون هیچ مشکلی دفترچه را دریافت خواهید کرد . در صورت عدم موفقیت در گرفتن دفترچه به من اطاع دهید تا در اختیار شما قرار دهم !

نکته !!!!!
برگزاری آزمون در روز 5 شنبه غیر ممکن و غیر قانونی است ! در صورت اطلاع از آن ، جهت از بین نرفتن حق خود و دانش اموزان دیگر این قضیه را به اطلاع مسئولان کانون فرهنگی اموزش (واقع در شعبه مرکزی ) برسانید !
از راهنماییتون بی نهایت سپاسگزارم.
دفترچه آزمون را همان طور که فرموده بودید از آقای اخلاقی دریافت کردم.
موفق باشید

moh_asghari
08-10-2009, 11:45

جواب

جواب

نکته !!!!!

سلام
خالا من که مشهد هستم چی کار کنم.منم الان برنامه کانون رو نیاز دارم تا بتونم تا ازمونهای بعدی برسم.چون من یک ماه دیگه می خوام پبت نام کنم.لطفا برنامه قلم چی رو در سایت قرار بدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

panizir
09-10-2009, 11:57
من يه سوال درباره برنامه كانون دارم.
برنامه اين آزمون و آزمون ديگه عينا يكيه. ميشه اين آزمون يه زوج درسو بزنيم آزمون ديگه يكي ديگه رو؟ آخه همه پشتيبانا ميگن اگه دوموانتخاب كردين تا آخر بايد دومو بزنيم اگه سومو انتخاب كرديم تا آخر بايد سوم بزنيم.

شکوفـه
09-10-2009, 13:40
نه
من پاسال هر کدوم رو میخوندم میزدم
دوم یا سوم

موردی نداشت

mahyar.seradj
10-10-2009, 02:44
من يه سوال درباره برنامه كانون دارم.
برنامه اين آزمون و آزمون ديگه عينا يكيه. ميشه اين آزمون يه زوج درسو بزنيم آزمون ديگه يكي ديگه رو؟ آخه همه پشتيبانا ميگن اگه دوموانتخاب كردين تا آخر بايد دومو بزنيم اگه سومو انتخاب كرديم تا آخر بايد سوم بزنيم.

سلام به شما دوست عزیز
در مورد سوال شما گفته ی پشتیبان شما تهنا برای راهنمایی شما جهت جلوگیری از بی برنامه گی شماست .
در صورتی که شما در هر آزمون می توانید حتی درس ها را به صورت رندوم یوم و دوم بزنیدو
چس هیچ مشکلی پیش نمی آید. بت خیال راحت بزنید .

در رابطه با دوست عزیز مشهدی که از ایشان التماس دعا نیاز مندیم ، با نهایت تاسف فایل دفترچه را در اختیار ندارم اما شما می توانید رشته خود را و مقطع تحصیلی را بنویسید . تمام سعی خودم را می کنم که برای شما دفترچه را اسکن کنم .

شکوفـه
10-10-2009, 11:30
فکر کنم اگه دفترچه ریاضی رو بزارین بهتره چون همه اینجا اکثرا ریاضی ن

مقطع هم پیش دیگه یا همون فارغ التحصیل

moh_asghari
10-10-2009, 14:33
سلام به شما دوست عزیز

در رابطه با دوست عزیز مشهدی که از ایشان التماس دعا نیاز مندیم ، با نهایت تاسف فایل دفترچه را در اختیار ندارم اما شما می توانید رشته خود را و مقطع تحصیلی را بنویسید . تمام سعی خودم را می کنم که برای شما دفترچه را اسکن کنم .

سلام
من رشته ریاضی مقطع پیش دانشگاهی هستم .یک سوال دیگر این که کانون برای فارغ التحصیل ها برنامه خاصی نداره؟
با تشکر از شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

spoot400
10-10-2009, 21:50
دفترچه آزمون های قلمچی رشته ریاضی را اسکن کردم. از یکی از لینک های زیر میتونید دریافت کنید :

در لینک دوم پس از باز شدن صفحه، روی regular download کلیک کنید و 60 ثانیه صبر کنید تا لینک دانلود ظاهر بشه

reza.iran1991
11-10-2009, 12:26
داش شما خوشتون میاد جیب مردم خالی کنید
قبولی کنکور به این هرفا نیست!

alhadi
11-10-2009, 18:04
با سلام .
من 2 سال تو کانون بودم. حقیقتا خودمم زحمت زیادی نکشیدم و 2 سال از زندگیم پشت کنکور هدر رفت. امسال تصمیم گرفتم یه خونه تکونی حسابی تو شیوه درس خوندنم بدم.

به نظر شما برنامه ی راهبردی کانون بهتره یا برنامه راهبردی گزینه 2 که هر ماه تو سایتش میاد یا برنامه گاج؟

چون نمی خوام تو آزمون های آزمایشی شرکت کنم . برای کسی که 2 سال پشت کنکور مونده مهمه(تجربی)مرسی
یا حق

roham_06
11-10-2009, 18:28
به نظر من برو قلم چي! تو آزمون ها هم شركت كن!

mazg
11-10-2009, 20:02
سلام
من رشته ریاضی مقطع پیش دانشگاهی هستم .یک سوال دیگر این که کانون برای فارغ التحصیل ها برنامه خاصی نداره؟
با تشکر از شما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز.تا اونجایی که من میدونم برنامه خاصی نداره فقط توی برنامش شما باید دروس هندسه تحلیلی و گسسته رو بصورت سالی واحدی امتحان بدید.البته شاید مشاور شما مشاوره خاصی داشته باشه.

*Azadeh*
11-10-2009, 20:43
منم پارسال شرکت می کردم ازمون
خیلی خوب بود ولی من کم کاری کردم

mahyar.seradj
13-10-2009, 01:21
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان عزیز و کنکوری های گرامی

ابتدا باید از دوست گرامی ما که دفترچه ریاضی را برای دانلود روی سابت قرار داد تشکر ویژه ای بکنم .
جواب دوستی که در رابطه با روش برنامه قلم چی / گزینه 2 و گاج سوال پرسیدند باید به این نکته اشاره کرد که شما فصد آزمون دادن در کدام یک از این سه موسسه را دارید ! همیشه باید یاد گرفت که درس خواندن باید به صورت تک برنامه باشد ، یعنی باید آزمون شما با برنامه مطالعاتی شما هماهنگ باشد ،زیرا شما بعد از مطالعه باید خود را بسنجید که سطح مطالعاتی شما چکونه است ؟ نقاط ضعف و قوت شما کجاست ! از لحاظ تجربه کاری کانون فرهنگی اموزش با توجه به سابقه طولانی تر در رابطه با کنکور توانایی بیشتری برای موفق کردن دانش اموز دارد . البته این حرف به معنی عدم توانایی دیگر موسسات نیست ، منظور ما این است که نقاط قوت کانون بیشتر از نقاط ضعف آن است.

سوال 2) دوست عزیزی در رابطه با برنامه ویزه، جهت فارغ التحصیلان سوال پرسیدند:
در جواب باید گفت که به دلیل جامع بودن برنامه ی مطالعاتی کنکور در کانون نیازی به تفکیک نمی باشد ولی
مشاوران در کانون فدرت کمک کردن بیشتر و راهنمایی فارغ التحصیلان جهت رفع مشکلات را دارا هستند.
(* در صورت داشتن سوال خاص می توانید در همین صفحه آن را مطرح کنیند *)

دوست عزیز دیگری که بسیار به کانون و دیگر موسسات کنکوری لطف داشتند ، از هدر دادن پول در این موسسات صحبت کردند.
فکر می کنم شما خاطره خوبی از کنکور نداشتید و یا با مشکلات فراوان کنکور را قبول شدید !
حق با شماست ! اما در صورتی که دانش اموز به هیچ عنوان به فکر درس نباشد و این عین واقعیت است یعنی هدر دادن پول !

امیدوارم از صحبت من ناراحت نشده باشی !

توجه ! ! : دانش آموزان فارغ التحصیل به هیچ عنوان بدون آزمون مطالعه نکنید :
دلیل 1 ) باید سطع کیفی مطالعات خود را بفهمید نه کمی !
دلیل 2 ) به دلیل عدم توانایی اکثر ما در اجرای برنامه درسی، باید تحت نظارت درس بخوانیم!
دلیل 3 ) تجربه 2 یا 3 سال در کنکور دلیل بر توانایی در کنکور نیست ! بلکه موفقیت در کنکور ملاک است !
دلیل 4 ) از وضعیت دیگر رقبا که اکثریت دانش آموز هستند با خبر می شوید .

با تشکر -سراج

sajjad kharrazi
16-10-2009, 15:46
من اگه شمارنده خودم رو فراموش کردم یادداشت کنم چه جوری می تونم بفهمم چنده؟

Miss.Rose
16-10-2009, 15:58

شمارنده تو میتونی از پشتیبانت بگیری
یا فکر کنم بالای پاسخنامه ت هم که ازمون میدی شمارنده ت هست

mehdi_7070
16-10-2009, 16:06

1. کارت ورود به جلسه
2. اگه آزمون‌های قبلی شرکت کردید، از کارنامه‌ی آزمون قبل
3. از پشتیبان بپرسید

sarakhanom
16-10-2009, 16:44
رمز کلاسور ارزیابی را چگونه دریافت کنم رشته ام ریاضیه پیش هستم

mehdi_7070
17-10-2009, 18:32
از پشتیبان‌ات بگیر:46:

M . Sayid
18-10-2009, 09:21
من برای 19 آزمون ( از 24 مهر) 181 هزار تومن باید بدم که فعلا 80 هزار تومنشو دادم..

آیا گرانتر حساب کردن ؟؟ چون یکی از بچه ها گفته بود 19 آزمون 171 هزار تومن

AEZ_Best
18-10-2009, 09:36
توی این لینک بالایی برنامه کانونو گذاشتن فیلتره!
اگه کسی داره خواهشا توی یه جای خوب مثل رپید شیر! آپ کنه که حد اقل فیلتر نباشه

شدیدا نیازمندیم!!!!!

morteza_bayan
18-10-2009, 09:48
رمز کلاسور ارزیابی دیگه چیه؟

navid_ir
18-10-2009, 13:11
من برای 19 آزمون ( از 24 مهر) 181 هزار تومن باید بدم که فعلا 80 هزار تومنشو دادم..

آیا گرانتر حساب کردن ؟؟ چون یکی از بچه ها گفته بود 19 آزمون 171 هزار تومن
سلام دوست من
تو شهر ما 250 هزار تومن میگیرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehdi_7070
18-10-2009, 13:49
رمز کلاسور ارزیابی دیگه چیه؟
CD کلاسور ارزیابی که [احتمالا] اواخر تابستون توی نمایندگی‌ها توزیع شده. می‌تونید مراجعه کنید و اون را دریافت کنید. کلیه‌ی سوالات آزمون‌هایی که شرکت کردید به همراه پاسخ‌نامه. مشخص هم هست که توی هر مبحث چه سوالاتی را درست، غلط یا سفید جواب داده‌اید.

سلام دوست من
تو شهر ما 250 هزار تومن میگیرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
شهریه توی شهرهای مختلف، متفاوت هست. مثلا شهرهای بزرگ بیشتر از شهرهای کوچیک هست. اما فکر نمی‌کنم دیگه 250 تومن باشه! شاید هزینه‌هایی دیگه مثل کتاب و کلاس و ... هم اول کار گرفته باشند:46:

behnam_roli
19-10-2009, 14:10
توی این لینک بالایی برنامه کانونو گذاشتن فیلتره!
اگه کسی داره خواهشا توی یه جای خوب مثل رپید شیر! آپ کنه که حد اقل فیلتر نباشه

شدیدا نیازمندیم!!!!!

بفرما:

mazg
28-10-2009, 09:48
سلام دوستان.

میگم اگه کسی توی کانون بورسیه باشه با 1 جلسه غیبت ،کلا حذف میشه؟؟؟

mehdi_7070
29-10-2009, 09:10
سلام دوستان.

میگم اگه کسی توی کانون بورسیه باشه با 1 جلسه غیبت ،کلا حذف میشه؟؟؟

‌سلام

اگه غیبت غیرمجاز و آزمون ورودی باشه، احتمال حذف وجود داره. البته اگه تراز بالا باشه فکر نکنم حذف بشه! در هر صورت بستگی به نظر مسئولان بورسیه داره:46:

جنگل
30-10-2009, 12:29
‌سلام

اگه غیبت غیرمجاز و آزمون ورودی باشه، احتمال حذف وجود داره. البته اگه تراز بالا باشه فکر نکنم حذف بشه! در هر صورت بستگی به نظر مسئولان بورسیه داره:46:
من بورسیه نیستم اما 2 ازمون پشت سر هم غیبت کردم اتفقی نیفتاد (غیبت غیر مجاز):46::46:

mehdi_7070
30-10-2009, 16:33
من بورسیه نیستم اما 2 ازمون پشت سر هم غیبت کردم اتفقی نیفتاد (غیبت غیر مجاز):46::46:

من هم در مورد بورسیه گفتم نه همه‌ی دانش‌آموزها:27:

البته در مورد غیبت دانش‌آموزان غیربورسیه هم بعضی شهرها [خیلی] سخت‌گیر هستند. ظاهرا شما جزء این شهرها نیستید:31:

mahyar.seradj
31-10-2009, 23:06
با سلام

در رابطه با دانش آموزان بورسيه : طبق قانون كانون فرهنگي آموزش ، دانش آموز بورسيه بعد از يك غيبت اتوماتيك وار حذف مي شود.( نكته : در صورت كمك خواستن از پشتيبان قبل از انجام غيبت ، ايشان مي تواند شما را براي حذف نشدن كمك كند ! )

mahyar.seradj
04-11-2009, 14:39
ُسلام - دعوت به همکاری
با سلام دوستانی که تمایل به همکاری به صورت پشتیبانی با کانون فرهنگی اموزش می باشند ، مشخصات خود را به صورت کامل ( نام - نام خانوادگی - رشته تحصیلی - مقطع تحصیلی ) به پست الکترونیکی mahyar.seradj@gmail.com ارسال فرمایید.

Amirdb
04-11-2009, 15:41
ُسلام - دعوت به همکاری
با سلام دوستانی که تمایل به همکاری به صورت پشتیبانی با کانون فرهنگی اموزش می باشند ، مشخصات خود را به صورت کامل ( نام - نام خانوادگی - رشته تحصیلی - مقطع تحصیلی ) به پست الکترونیکی mahyar.seradj@gmail.com ارسال فرمایید.
منظورتون از پشتیبانی همون پشتیبانی هست که ما بچه ها تو آزمون ها داریم؟یا پشتیبانی اینترنتی؟؟
واسه خودم نمی پرسم یکی از فامیلامون چند روز پیش داشت پی گیر می شد که تو قلم چی چه طور میشه پشتیبان شد؟
این که گفتید مخصوص تهران هست یا شهرهای دیگه هم شامل میشه؟؟

mahyar.seradj
05-11-2009, 19:07
سلام

در رابطه با سوال شما : جهت پشتيبان شدن در تهران (آقا / خانوم ) ميتوانيد مشخصات خود را ارسال نماييد .
در صورت داشتن سابقه آموزشي ، از قبيل تدريس /مشاوره و ... حتما ذكر كنيد !
شماره تماس خود را نيز ارسال و يا ايميل( در صورتي كه زود به زود بازديدو بررسي ميشود !)

Amirdb
05-11-2009, 23:25
سلام

در رابطه با سوال شما : جهت پشتيبان شدن در تهران (آقا / خانوم ) ميتوانيد مشخصات خود را ارسال نماييد .
در صورت داشتن سابقه آموزشي ، از قبيل تدريس /مشاوره و ... حتما ذكر كنيد !
شماره تماس خود را نيز ارسال و يا ايميل( در صورتي كه زود به زود بازديدو بررسي ميشود !)
توی شهر های دیگه چی؟اونجا چه طوری میشه پشتیبان شد؟
باید رفت به نمایندگی کانون مراجعه کرد؟
الآن میشه؟یا باید از قبل آزمون اول تابستان رفت وتقاضا داد؟
امتحان ورودی خاصی داره؟؟
اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم.
برای یکی از فامیلامون می پرسم.

saede24
07-11-2009, 12:52
بچه ها كسي ميتونه برنامه آزمون قلمچي براي رشته تجربي را اينجا بذاره

mahyar.seradj
09-11-2009, 14:01
سلام در رابطه با این سوال شما :
می توانید همین حالا هم مراجعه کرده و فرم همکاری را تکمیل نمایید

e.hendi
09-11-2009, 15:24
من احسان هندي هستم سابقه سالها همكاري با كانون را دارم .همه ي همكاران كانون از بهترين هاي ايران هستند وكمترين اشكالات علمي در ازمونهاي كانون وجود دارد

mehdi_7070
09-11-2009, 17:59
من احسان هندي هستم سابقه سالها همكاري با كانون را دارم .همه ي همكاران كانون از بهترين هاي ايران هستند وكمترين اشكالات علمي در ازمونهاي كانون وجود دارد

سلام آقای هندی
به این انجمن خوش آمدید
امیدوارم بیشتر بتونیم از وجودتون استفاده کنیم:46:

M . Sayid
09-11-2009, 19:11

ورود شما رو به انجمن های پی سی تبریک میگم امیداوارم از فعالان این انجمن باشید و بتونید به بچه های کنکوری کمک کنید

Ali-ch
11-11-2009, 15:02
سلام
من دوست دارم معماری برم می خواستم ببینم چه ترازی باید داشته باشم؟
1- برای معماری دانشگاه تهران
2- برای معماری در دانشگاه های دولتی تهران(اخرین رتبه)
و با توجه به اینکه در دو آزمون 10 و 24 مهر ترازم 5800 و رتبم 5000 شد میتونم امیدوار باشم؟
مرسی

Amirdb
11-11-2009, 22:19
سلام در رابطه با این سوال شما :
می توانید همین حالا هم مراجعه کرده و فرم همکاری را تکمیل نمایید
میشه شرایطش رو بگید؟تحصیلات؟سن؟
آزمونی چیزی داره؟
باید به نمایندگی های کانون رفت دیگه؟
قبلا گفته بودم برای یکی از فامیل هام میخوام.خیلی گیر داده.

havas part
13-11-2009, 17:19
کمک کمک!بنده بدبخت شدم و بیچاره!:41:
من امروز سر ازمون گاف دادمو سوالات عمومیو تو پاسخبرگ اختصاصی جواب دادم!:31: ففففففککککک ککککننننن !بعد همه رو پاک کردم اما دستگاه تصحیح پاک شده ها رو حساب کرده!:41::19::18::2:
حالا تورو خدا بگین من چه جوری پیگیری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پشتیبانم گفت نمیشه کاری کرد!

fardinstar
13-11-2009, 22:35
سلام . براي قبولي تو رشته پزشكي يكي از دانشگاههاي تهران (تهران-بهشتي و ايران) از منطقه 3 ميانگين تراز كانونم در چه حدودي بايد باشه ؟؟؟ فعلا سه تا آزمون دادم ميانگين ترازم (تراز كل ) 6647 هست.

Amirdb
13-11-2009, 22:40
کمک کمک!بنده بدبخت شدم و بیچاره!:41:
من امروز سر ازمون گاف دادمو سوالات عمومیو تو پاسخبرگ اختصاصی جواب دادم!:31: ففففففککککک ککککننننن !بعد همه رو پاک کردم اما دستگاه تصحیح پاک شده ها رو حساب کرده!:41::19::18::2:
حالا تورو خدا بگین من چه جوری پیگیری کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پشتیبانم گفت نمیشه کاری کرد!
حالا میخوای پی گیری کنی که چی بشه؟مگه مهمه؟

M . Sayid
14-11-2009, 13:36
حالا میخوای پی گیری کنی که چی بشه؟مگه مهمه؟

نباید بدونه چه ترازی بدست آورده؟

Amirdb
15-11-2009, 17:46
نباید بدونه چه ترازی بدست آورده؟
وقتی بهش گفتند دیگه کاری نمیشه کرد دیگه چی کار کنه؟

mahyar.seradj
15-11-2009, 20:01
وقتی بهش گفتند دیگه کاری نمیشه کرد دیگه چی کار کنه؟

سلام به دوستان عزيز :

هميشه در ازمون به اين نكته توجه داشته باشيد :
1) به اشتباه پاسخ سوالات عمومي را در اختصاصي ندهيد !
(پشتيبان موظف به گرفتن پاسخبرگ بعد از اتمام زمان عمومي است! )
2) هيچگاه با اتد پاسخ به سواات ندهيد ! ( دستگاه در بعضي از موارد سوال را نزده فرض مي كند)
3)از پاك كردن تا جاي ممكن پرهيز كنيد !

--------------------------------------------------------------------------------
دوست عزيز شما مي توانيد با مدير منطقه خود تماس گرفته و تقاضاي حل اشكال كنيد! در صورتي كه مدير منطقه شا راضي شود برگه شما بيرون آورده شده و مجددا تصحيح مي گردد ! در اين زمينه پشتيبان كمتر مي تواند كمك كند ! در صوتي كه از منطقه غرب تهران هستيد شمارنده و نام خود را براي من ارسال كنيد تا شخصا پيگير شوم !

*maaryaami*
16-11-2009, 22:32
خب حالا دیگه اونقدرا هم مهم نیس
اگه نشد هم ناراحت نباش
ایاشالا ازمونای بعدی
منم یه بار همچین اشتباهی کردم که خوب وسط ازمون متوجه شدم :دی

M . Sayid
17-11-2009, 00:25
خب حالا دیگه اونقدرا هم مهم نیس
اگه نشد هم ناراحت نباش
ایاشالا ازمونای بعدی
منم یه بار همچین اشتباهی کردم که خوب وسط ازمون متوجه شدم :دی

منم پارسال اینجور اشتباهی داشتم ولی توی نظرسنجی ابتدای آزمون بود که توی پاسخ برگ اختصاصی زدم ولی زودی متوجه شدمو درستش کردم

juventuss
18-11-2009, 22:13
با توجه به اینکه قیمت هر ازمون در تمام کشور یکسان است ! میخواستم بدونم قیمت هر ازمون کانون برای پیش ریاضی چقدره ؟؟

mehdi_7070
18-11-2009, 22:55
با توجه به اینکه قیمت هر ازمون در تمام کشور یکسان است ! میخواستم بدونم قیمت هر ازمون کانون برای پیش ریاضی چقدره ؟؟

[•] هزینه‌ی آزمون به شهری که زندگی می‌کنید بستگی داره. هزینه در شهرهای بزرگ‌تر از سایر شهرها بیشتره.

شهرهای کوچک 8500 و شهرهای بزرگ 9100

fardinstar
19-11-2009, 16:53
شهريه ثبت نام تو آزمونهاي رشته اختصاصي زبان ( از 22 آبان به بعد ) چقدر ميشه ؟؟

majid_potter7
22-11-2009, 18:05
میگم اگه کسی توی کانون بورسیه باشه با 1 جلسه غیبت ،کلا حذف میشه؟؟؟ __________________
نه بابا...من خودم 3 تا غیبت داشتم....بستگی به مدیر منطقه و پشتیبانت داره که چه جوری برخورد کنن....بخوان اذیت کنن یا نه...

جنگل
23-11-2009, 22:35
نه بابا...من خودم 3 تا غیبت داشتم....بستگی به مدیر منطقه و پشتیبانت داره که چه جوری برخورد کنن....بخوان اذیت کنن یا نه...
اره من 3 ازمون پشت سر هم غیبت داشتم مدیرمون یک تذکرنداد
اما پشتیبانم یه چوکولو دعوام کرد:31:

spoot400
25-11-2009, 13:12
به نظر من قلم چی به شدت افت کرده به دلایل زیر:

من چهار سال پیش تو آزمون های قلم چی شرکت میکردم واقعآ از نظر نظم و کیفیت آزمون عالی بود.امسال هم پس از سال ها دوری از درس تصمیم گرفتم کنکور شرکت کنم و با پیش زمینه ای که از کانون داشتم تو آزمون ها ثبت نام کردم.
مسئول ثبت نام شعبه اصلی تهران( خانم گودرزی) به شدت آدم بی منطق و بد اخلاقیه. از 5 نفر دانش آموزی که برای ثبت نام اومده بودن با سه نفرشون دعواش شد! چهار سال پیش من در کل سال حتی یک برخورد بد هم از مسئولین قلم چی ندیدم.

آزمون در یک مدرسه با نهایت بی نظمی و سر و صدا اجرا شد و هر نیم ساعت یکبار هم از بلندگوی مدرسه به مدت 1 دقیقه یه اواز به زبون زرتشتی پخش میشد! (به خدا قسم:41:) 15 دقیقه هم آزمون با تاخیر شروع شد. صندلی ها هم خودش یه آزمون حفظ تعادل بود!!
چهار سال پیش آزمونها در دانشگاه علم و صنعت بود و با اون حجم دانش آموز، نظم عالی بود و تاخیری در زمان آزمون هم نداشتیم.

چهار سال پیش اگر غیبت میکردی، فردای آزمون سوالات با پست به دستت می رسید.الان من دو تا آزمون به دلیل بیماری غیبت داشتم هنوز پس از یک ماه نتونستم سئوالات آزمون های گذشته را دریافت کنم.

اون زمان پشتیبان به معنای واقعی پشتیبان بود.غیبت و عدم دریافت کارنامه را شدیدآ پیگیری میکردند.برای مطالعه برنامه میدادند.با بچه ها رفیق بودند . حتی یه بار برام جلسه مشاوره تک نفره گذاشت. الان پشتیبان من، با وجود اینکه 2 ماه از ثبت نام من گذشته، حتی یکبار هم تماش نگرفته ببینه من زندم یا مرده ام.

سه بار با کانون تماس گرفتم و یکبار هم حضوری مراجعه کردم تا شماره پشتیبانم را بگیرم، هنوز موفق نشدم.
الان نمی دونم آزمون بعدی کجاست.جاش عوض شده یا همون مدرسه است.

قیمت ها زیاد بالا نرفته اما کیفیت کارشون به شدت افت کرده.

timsar jackson
25-11-2009, 20:45
یه نفر که توی مشهد کانون ثبت نام کرده و 2-3 تا آزمون داده..حالا میتونه بقیه آزموناشو بره یه شهر دیگه بده؟

mehdi_7070
25-11-2009, 22:05
یه نفر که توی مشهد کانون ثبت نام کرده و 2-3 تا آزمون داده..حالا میتونه بقیه آزموناشو بره یه شهر دیگه بده؟

بله. باید به نمایندگی مراجعه بکنه تا هماهنگی ها را انجام بدند.

M . Sayid
26-11-2009, 11:41
به نظر من قلم چی به شدت افت کرده به دلایل زیر:

من چهار سال پیش تو آزمون های قلم چی شرکت میکردم واقعآ از نظر نظم و کیفیت آزمون عالی بود.امسال هم پس از سال ها دوری از درس تصمیم گرفتم کنکور شرکت کنم و با پیش زمینه ای که از کانون داشتم تو آزمون ها ثبت نام کردم.
مسئول ثبت نام شعبه اصلی تهران( خانم گودرزی) به شدت آدم بی منطق و بد اخلاقیه. از 5 نفر دانش آموزی که برای ثبت نام اومده بودن با سه نفرشون دعواش شد! چهار سال پیش من در کل سال حتی یک برخورد بد هم از مسئولین قلم چی ندیدم.

آزمون در یک مدرسه با نهایت بی نظمی و سر و صدا اجرا شد و هر نیم ساعت یکبار هم از بلندگوی مدرسه به مدت 1 دقیقه یه اواز به زبون زرتشتی پخش میشد! (به خدا قسم:41:) 15 دقیقه هم آزمون با تاخیر شروع شد. صندلی ها هم خودش یه آزمون حفظ تعادل بود!!
چهار سال پیش آزمونها در دانشگاه علم و صنعت بود و با اون حجم دانش آموز، نظم عالی بود و تاخیری در زمان آزمون هم نداشتیم.

چهار سال پیش اگر غیبت میکردی، فردای آزمون سوالات با پست به دستت می رسید.الان من دو تا آزمون به دلیل بیماری غیبت داشتم هنوز پس از یک ماه نتونستم سئوالات آزمون های گذشته را دریافت کنم.

اون زمان پشتیبان به معنای واقعی پشتیبان بود.غیبت و عدم دریافت کارنامه را شدیدآ پیگیری میکردند.برای مطالعه برنامه میدادند.با بچه ها رفیق بودند . حتی یه بار برام جلسه مشاوره تک نفره گذاشت. الان پشتیبان من، با وجود اینکه 2 ماه از ثبت نام من گذشته، حتی یکبار هم تماش نگرفته ببینه من زندم یا مرده ام.

سه بار با کانون تماس گرفتم و یکبار هم حضوری مراجعه کردم تا شماره پشتیبانم را بگیرم، هنوز موفق نشدم.
الان نمی دونم آزمون بعدی کجاست.جاش عوض شده یا همون مدرسه است.

قیمت ها زیاد بالا نرفته اما کیفیت کارشون به شدت افت کرده.

بر عکس شما بنده امسال از پشتیبانم راضیم
ولی اینو بگم که من توی یه شهرکوچیکم و یک یا دو پشتیبان داریم برای 180 نفر
آزمون دو هفته قبل که همون روز با دوستم و داداشش رفتیم کارنامه گرفتیم پشتیبان در ورودی کانونو بست و 4 نفری یه حدود 2 ساعت تمام بحث کردیم درباره درس ها و ...
هر چند که یه کم بهش گیر دادیم سر جلسه بچه ها شلوغ می کنن...
ولی خدا ازش راضی باشه برای هر آزمون روز قبلش زنگ میزنه...

alirezazanganeh54
27-11-2009, 00:04
[quote=mehdi_7070;180112]دانش آموزان ، داوطلبان كنكور !!
در صورتي كه در مورد مسائل كانون فرهنگي آموزش ( قلم چي ) سوالي داريد در اين تاپيك مطرح كنيد .

سؤالات متداول

• پیش از ثبت‌نام
0. آزمون فایده‌ای هم داره؟ حالا آزمون‌های کانون بهتره یا ...؟
[•] امروزه بسیاری از مشاوران تأکید دارند که داوطلبان در آزمون‌ها شرکت کنند. برای مقایسه و مشاهده‌ی نظر سایر دوستان از این تاپیک‌ها استفاده کنید: 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1. این"قلم‌چی" توی پرانتز یعنی چی؟
[•] کاظم قلم‌چی مؤسس کانون فرهنگی آموزش و مدیر فعلی این مؤسسه هست. مصاحبه با کاظم قلم‌چی را از لینک زیر می‌تونید بخونید:
freeblog.ir/1387/07/25/ghalamchi

2. آزمون‌های "برنامه‌ای" دیگه چه صیغه‌ای؟!

3. آزمون‌های کانون چه ویژگی‌هایی داره؟

4. کانون سایت هم داره؟
[•] این دیگه چه سؤالیه؟! الان بقالی‌ها هم سایت دارند:31:
سایت رسمی کانون kanoon.ir و یا ghalamchi.com هست که حداقل از سال 2001 فعال و دردسترس بوده. این هم سایت کانون در سال 2001:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت فعلی شامل امکاناتی مثل اخبار، مقالات علمی، پاسخ‌گویی به اشکالات آزمون [و کتاب]، دریافت کارنامه، معرفی خدمات کانون، نفرات برتر کنکور 88، پیش‌ ثبت‌نام اینترنتی آزمون‌ها، فروشگاه اینترنتی کتاب، فرم تقاضای همکاری و منابع آزمون ارشد می‌باشد.
بعضی نمایندگی‌ها برای خودشون سایت جداگانه‌ای دارند و خدمات خاصی را برای داوطلبان‌شون درنظر گرفتند که می‌تونید توی گوگل سرچ کنید از خودشون بپرسید!

5. برای چه مقاطع و رشته‌هایی آزمون برگزار می‌شه؟
[•] - از دوم دبستان تا پیش‌دانشگاهی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان)
- دوم و سوم هنرستان (برای 23 رشته)
- المپیاد از پنجم دبستان تا سوم دبیرستان (ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، ادبی، کامپیوتر، نجوم، علوم)
- تیزهوشان (چهارم دبستان تا سوم راهنمایی)
- کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد (برای اطلاعات بیشتر به سایت asredanesh.ac.ir مراجعه کنید/این آزمون‌ها توسط مؤسسه‌ی عصردانش با همکاری کانون برگزار می‌شه)

6. آزمون چه روزهایی هست؟
[•] آزمون‌ها در روز جمعه برگزار می‌شه. البته در دوران امتحانات شما آزمون در کار نیست.

7. هزینه‌ی آزمون چه‌قدره؟
[•] هزینه‌ی آزمون به شهری که زندگی می‌کنید بستگی داره. هزینه در شهرهای بزرگ‌تر از سایر شهرها بیشتره. هزینه‌ی اعلام شده به شرح زیر است:

8. ثبت‌نام آزمون توی مدارس چیه؟
[•] در بعضی شهرها آزمون‌ها توسط مدارس برگزار می‌شه و هیچ کاری به نمایندگی شهرتون نداره. معمولا هزینه‌ی کمتری از شما گرفته می‌شه ولی چون خدمات پشتیبانی و ... ندارید احتمالا براتون جالب نخواهد بود.

9. نمایندگی شهر و منطقه‌ی ما کجاست؟
[•] به این لینک‌ها مراجعه کنید:

kanoon.ir/services/htmls/43397/main.html
kanoon.ir/services/htmls/47780/main.htm

10. ثبت‌نام اینترنتی هم داره؟
[•] بله. شما می‌تونید آزمون‌ها را به صورت اینترنتی پیش ثبت‌نام کنید. برای این کار به آدرس زیر مراجعه کنید:

kanoon.ir/misc/prereg/prereg.aspx

11. مدارک مورد نیاز ثبت‌نام چیه؟
[•] - دو قطعه عکس 4×3
- یک‌‌برگ فتوكپی شناسنامه و کارت ملی
- یک‌برگ فتوكپی كارنامه‌ی سال قبل
- یک‌برگ فتوكپی قبض تلفن

12. جامعه‌ی آماری شرکت‌کنندگان چه‌قدر هست؟
[•] ریاضی = 48000
تجربی = 49000
انسانی = 22000

13. بورسیه‌ی قلم‌چی دیگه چیه؟
[•] بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی افرادی را که وضعیت مالی مناسبی ندارند را بورسیه می‌کند. دو نوع بورسیه وجود دارد:
نوع اول: آزمون رایگان+ کتاب رایگان
نوع دوم: آزمون رایگان+کتاب رایگان+کمک‌هزینه‌ی تحصیلی (ماهیانه حدود 20.000 تومن)
شعار بنیاد:
اطلاعات بیشتر: kanoon.ir/services/htmls/8712602/main.html

14. شرایط بورسیه چی هست؟ برای ثبت‌نام بورسیه باید چی کار کرد؟
[•] اولین شرط وضعیت مالی هست. شرط دوم معدل هست به شرح زیر:
از پنجم دبستان تا سوم دبيرستان: دختران (معدل بالای 19) / پسران (معدل بالای 18)
پيش دانشگاهي: دختران (معدل بالای 18) / پسران (معدل بالای 17)
هنرستان: دختران (معدل بالای 17) / پسران (معدل بالای 17)
برای ثبت‌نام و دریافت مدارک لازم باید به نمایندگی کانون شهر خودتون مراجعه کنید.

15. وقف‌عام یعنی چی؟
[•] یعنی درآمد حاصل از آزمون‌ها صرف بورسیه‌ی دانش‌آموزان، ساخت مدارس و کتابخانه‌ها می‌شود.

16. چه طور با خدمات کانون بیشتر آشنا بشم؟
[•] به آدرس زیر مراجعه کنید

kanoon.ir/services/index.aspx

17. من بازم سؤال دارم!
[•] همین‌‌جا بپرسید:10:

• پس از ثبت‌نام
1. پشتیبان و مدیر چه کسانی هستند؟
[•] پشتیبان در واقع مشاور و راهنمای آموزشی و پل ارتباطی شما با کانون می‌باشد. پشتیبان‌ها معمولا جوان هستند تا به واسطه‌ی اختلاف کم سنی با شما بهتر بتوانید با آن‌ها در ارتباط باشید. هم‌رشته‌ی شما هستند و قبلا این مسیر را طی نموده‌اند. پشتیبان 7 وظیفه دارد که مدیر بر روی کار او نظارت دارد:

2. من از پشتیبانم خوشم نمیاد. چی کار کنم؟
[•] اول این‌که سعی کنید پشتیبان را دوست خودتون بدونید. این خیلی به شما کمک می‌کنه. اما اگه به هر دلیلی پشتیبان در انجام وظایف خودش کوتاهی کرد، به مدیر خودتون اطلاع بدید (مدیر وظیفه داره ماهیانه با دانش‌آموزان برتر تماس بگیره).

3. دفتر برنامه‌ریزی به روش قلم‌چی دیگه چیه؟

4. کارنامه‌ی آزمون را کی می‌تونیم بگیریم؟
[•] از بعدازظهر همان روز آزمون می‌توانید برای دریافت کارنامه به نمایندگی خود مراجعه کنید.

5. اینترنتی هم کارنامه می‌ده؟
[•] بله، به سایت کانون مراجعه کنید. تا حدود ساعت 13 درصدهای خودتون را می‌تونید ببنید. کارنامه‌ی نهایی هم از ساعت 14:30 الی 15 قابل دریافت است.

6. "درصد" و "تراز" چه فرقی با هم دارند؟
[•] استفاده از معیارهایی مانند "درصد" و "رتبه" اشکالاتی دارد. مثلا وضعیت داوطلب در بین دانش‌آموزان دیگر مشخص نمی‌شود. بنابراین معیار دیگری به نام "تراز" استفاده می‌شود که مهم‌ترین معیار نیز در کنکورهای سراسری برای سنجش سطح علمی شرکت‌کنندگان می‌باشد.
"تراز" در کانون عددی بین 1000 تا 9000 می‌باشد. اگر "درصد" دانش‌آموزی برابر میانگین باشد "تراز" وی برابر 5000 می‌باشد، به این ترتیب دانش‌آموزان ضعیف‌تر "تراز" کم‌تر از 5000 و دانش‌آموزان قوی‌تر، "تراز" بیش‌تر از 5000 خواهند داشت.
مثال زیر را در نظر بگیرید:
ادبیات (درصد: 75٪) (تراز: 6700)
عربی (درصد: 68٪) (تراز: 7000)
همان‌طور که می‌بینید با این‌که درصد بهتری در درس ادبیات وجود دارد اما تراز کمتر از درس عربی است. بنابراین نشان می‌دهد سوالات عربی سخت‌تر از ادبیات بوده‌است (از نظر عموم داوطلبان نه شخص شما!)
اگر دانش‌آموزی تراز 9000 داشته باشد به این معنی است که "درصد" وی خیلی بهتر از دیگران است که توانسته است بین خود و دیگران فاصله ایجاد کند. اما الزاما در هر آزمون تراز 9000 وجود ندارد.
فرمولاسیون تراز در کانون با آنچه که در آزمون‌های کنکور ورود به دانشگاه استفاده می‌شود کمی متفاوت است و این تفاوت به دلیل همسان سازی آزمون‌های متوالی در یک سال و مقایسه‌ی آن‌ها با یکدیگر (یا آزمون‌های مشابه سال‌های قبل کانون) می‌باشد.

7. دام آموزشی و علامت R در کارنامه یعنی چی؟
[•] اگر بیش از 11 درصد از دانش‌آموزان شرکت‌کننده یک گزینه‌ی غیر صحیح را در یک سوال علامت زده باشند، آن گزینه دام آموزشی نامیده می‌شود. پس دام آموزشی مربوط به گزینه‌های غلطی است که به ظاهر درست بوده و همین امر باعث اشتباه تعداد کثیری از دانش‌آموزان می‌شود. دانش‌آموزانی که به تعداد زیاد (آمار این تعداد در سمت راست تصویر پاسخ‌برگ آمده است) در دام آموزشی افتاده‌اند باید دقت بیش‌تری در انتخاب گزینه‌ی صحیح نمایند و تعداد دام آموزشی خود را کم‌تر کنند.
اگر در کارنامه در قسمت تصویر پاسخ‌برگ و در سمت راست گزینه‌های یک سوال علامت R وجود داشته باشد بدین معنی است که دانش‌آموز گزینه‌ی اشتباهی را علامت زده است که تعداد بسیار کمی از دانش‌آموزان مانند او مرتکب همین اشتباه شده‌اند. سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا دانش‌آموز این گزینه را شانسی علامت نزده است؟

8. کارنامه تجمعی/مبحثی چیه؟
[•] بعد از چند آزمون کارنامه‌ای به شما داده می‌شود که در واقع از روی هم ریختن آزمون‌های قبلی درست شده (مثل همون تراز و درصد و رتبه و ... داره). البته به جای نام درس، به صورت مبحثی نمره داده شده تا بتونید مباحثی که ضعیف هستید را شناسایی کنید.

9. کارنامه جمع‌بندی پروژه چیه؟
[•] برای داوطلبانی که در آزمون‌های تابستان امسال شرکت کرده‌اند، کارنامه‌ای به نام جمع‌بندی پروژه داده می‌شه. این کارنامه درصدها و ترازهای شما را جمع‌بندی کرده و حاوی نمودار پیشرفت هر درس نیز می‌باشد.

10. برنامه‌ی آزمون‌ها را از کجا گیر بیاریم؟
[•] برای دریافت برنامه باید به نمایندگی شهر خود مراجعه کنید.
همچنین برنامه‌ی گروه پیش ریاضی را از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می‌تونید دانلود کنید.

11. سالی-واحدی و ترمی-واحدی یعنی چی؟ زوج‌درس دیگه چیه؟
[•] برنامه‌ی ترمی-واحدی مخصوص دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی می‌باشد. اما سالی-واحدی برای فارغ‌التحصیلان پیش‌دانشگاهی طراحی شده‌است. (سالی-واحدی یعنی یک درس را در طول یک‌سال تحصیلی می‌خوانید و ترمی-واحدی یعنی در یک ترم)
زوج درس یعنی دو تا درس که شما باید هر کدام را در یک ترم بخوانید. مثلا کتاب‌های ادبیات 2 و ادبیات 3 زوج درس هستند. شما باید (به دلخواه و انتخاب خودتان) یکی را ترم اول بخوانید و اون یکی را ترم دوم. یا مثلا گسسته و تحلیلی زوج درس هستند. اگر در مدرسه‌ی شما ترم اول گسسته تدریس می‌شود شما در ترم اول به سؤالات گسسته و در ترم دوم به سؤالات تحلیلی پاسخ می‌دهید. به این ترتیب می‌توانید بر روی چند ده کتابی را که باید برای کنکور مطالعه کنید، مسلط شوید.

12. کدام زوج درس را برای ترم اول انتخاب کنیم؟
[•] این موضوع به دلخواه شماست. می‌توانید با پشتیبان خود در اینباره صحبت کنید. معمولا توصیه می‌شود دروسی را که در آن مشکل دارید (ضعیف هستید) یا ارتباط بیشتری با ترم اول پیش دارند را ابتدا انتخاب کنید. مثلا فیزیک 1 و 2 را ترم اول انتخاب کنید. چون هم حجم بیشتری نسبت به فیزیک 3 دارند و هم مطالب فیزیک 2 با فیزیک پیش 1 بیشتر مرتبط هستند. این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را هم بخونید.

13. راسته اگه توی آزمون‌ها اشکال پیدا کنیم جایزه می‌ده؟
[•] بله، در صورت تأیید از طرف گروه آزمون کانون جایزه می‌گیرید. برای ارسال اشکال (در دفترچه سؤال، پاسخ و یا کار در منزل) به آدرس eshkalat.kanoon.ir مراجعه کنید. اشکالات همه جوری می‌تونه باشه. از تایپی و آدرس صفحه گرفته تا اشکالات ضایع! البته نرخش فرق داره:31:

14. کتاب‌های کانون چه طوره؟
[•] نظرات شخصی متفاوت و پاسخ این سوال خیلی وابسته به همین نظر شخصی هست. اما مهم‌ترین منبع کتاب‌های کانون، کتاب‌های آبی هست که تست‌های کنکورهای سال‌های گذشته را به همراه پاسخ تشریحی و نکات لازم آورده شده. در سال‌های گذشته، کتاب‌های عمومی آبی تغییرات خوبی داشته و کتاب‌های آبی عربی، فیزیک و دیفرانسیل جزء پرطرفدارترین کتاب‌های کانون هست.

15. کانون چه نوع کتاب‌هایی داره؟
[•] کانون کتاب‌های مختلفی را برای نیازهای متفاوت طراحی کرده‌است که شما باید بنابر نیاز خود آن‌ها را تهیه کنید.
آبی = سؤالات سال‌های گذشته / منبع اصلی برای کنکور
زرد = سؤالات کنکورهای سال‌های گذشته به صورت مجموعه‌ای / فقط در دوران طلایی عید نوروز و حدود چند هفته قبل از کنکور استفاده می‌شود
بنفش = تست‌های مؤلفین مدارس تیزهوشان / وقتی دنبال تست‌های خفن می‌گردی
بنفش (مکمل) = تست‌های تألیفی به عنوان مکمل کتاب آبی / وقتی هر چی تست دم دستت بوده زدی
سبز = آموزش مفاهیم درسی
شروع آسان = آموزش مفاهیم درسی به صورت ساده و حل مثال‌های مشابه کتاب درسی / وقتی دیگه اساسی با یه درس مشکل داری
دوسالانه = مجموعه سؤالات امتحانی دو سال گذشته که از سراسر کشور جمع‌آوری شده است / مناسب برای امتحانات
کتاب کار = سؤالات متناسب به همراه پاسخ‌های کلیدی و فضا برای حل سؤال / وقتی نیاز به حل تمرین‌های تشریحی بیشتری داری یا آمادگی برای امتحانات

16. اینترنتی هم می‌تونیم کتاب بخریم؟
[•] بله. به آدرس books.kanoon.ir مراجعه کنید.[/quot
17 برای شرکت در کنکور منحصرا زبان چه منابعی جز کتب کانون را معرفی می کنید ؟
18 . راهکار های موفقیت در کنکور زبان چیست

ZINOSHTAN
27-11-2009, 19:05
سلام

آيا اين امكان وجود داره كه من فقط تو يكي از آزمون ها(مثلا آزمون دو هفته ي بعد )به طور آزمايشي شركت كنم.

(بعدش اگه شرايط برگزاري و سوالات مناسب بود به طور كامل ثبت نام كنم)?

mehdi_7070
27-11-2009, 21:47
17 برای شرکت در کنکور منحصرا زبان چه منابعی جز کتب کانون را معرفی می کنید ؟
18 . راهکار های موفقیت در کنکور زبان چیست
قبلا در انجمن بحث شده. سرچ کنید مطالب مفیدی پیدا خواهید کرد.

سلام

آيا اين امكان وجود داره كه من فقط تو يكي از آزمون ها(مثلا آزمون دو هفته ي بعد )به طور آزمايشي شركت كنم.

(بعدش اگه شرايط برگزاري و سوالات مناسب بود به طور كامل ثبت نام كنم)?

یه سری موارد هست که نمی‌شه نسخه‌ی کلی پیچید! بستگی به سیاست‌های نمایندگی شهر شما داره. بنابراین لازم هست که مستقیما از خودشون سوال کنید.

البته هر سال آزمون‌های رایگان هم برگزار می‌شه که می‌تونید با مراجعه به دفتر نمایندگی شهرتون اطلاعات بیشتر را کسب کنید (چون ممکن هست آزمون رایگان برگزار نکنند!)

new life
03-12-2009, 19:15
دوستان سلام . اولا یه کوچولو غر بزنم چرا برنامه ی قلم چی انقدر سنگین شده :41:
اگر من تراز این ازمونی که میاد رو تا نزدیکی های 7000 برسونم ایا امیدی هست که میانگین ترازم بره بالا تر؟؟؟ر اخه برای کنکور ازاد باید خیلی بالا تر از این باشه ترازم:13:
پشتیبانه من هیچی بلد نیست !!

Amirdb
03-12-2009, 19:19
دوستان سلام . اولا یه کوچولو غر بزنم چرا برنامه ی قلم چی انقدر سنگین شده :41:
اگر من تراز این ازمونی که میاد رو تا نزدیکی های 7000 برسونم ایا امیدی هست که میانگین ترازم بره بالا تر؟؟؟ر اخه برای کنکور ازاد باید خیلی بالا تر از این باشه ترازم:13:
پشتیبانه من هیچی بلد نیست !!
تراز 7000 یعنی یک تراز بسیار عالی.
با تراز 7000 آزاد که هیچ سراسری رو قطعا زیر 1000 میاری.
یکی از دوستام میانگین ترازش تو قلم چی 7000 بود رتبش شد 400 الآن داره مکانیک شیراز میخونه
(اسمش رو سی دی یادگار ماندگار قلم چی دیدم)

Amirdb
03-12-2009, 19:23
به فکر سراسری باش نه آزاد.
اینو باید یکی به خودم بگه:31:

new life
03-12-2009, 19:26
اقا امیر ترازه من 7000 نیست در حال حاضر روی 6500 خورده ا ی هست بعضی اوقات 6600 :31:گفتم اگر ازمونهای بعدی تا نزدیکیه 7000 برسونم روی میانگین ترازم تاثیر داره ایاااااا؟؟

Amirdb
03-12-2009, 20:43
اقا امیر ترازه من 7000 نیست در حال حاضر روی 6500 خورده ا ی هست بعضی اوقات 6600 :31:گفتم اگر ازمونهای بعدی تا نزدیکیه 7000 برسونم روی میانگین ترازم تاثیر داره ایاااااا؟؟
معلومه که تاثیر داره.

new life
03-12-2009, 21:16
اخه به انتخاب رشته ی ازاد ه چیزی نمونده !!! (موج منفی:19:)
ولی اینکه میگن 700 تا رو ترازتون بکشید برای انتخاب رشته اشتباه محضه دقیقا با ترازتون انتخاب کنید (بر حسب تجربه):11:

UFU
11-12-2009, 19:35
سلام
مي خواستم بدونم تو كنكور 88 دانشگاه آزاد قبولشده هاي رشته داروسازي درسها رو به تفكيك چند درصد زدند؟
(ترجيحا نفر اول و نفر اخر )
ممنون

UFU
11-12-2009, 19:42
سلام
مي خواستم بدونم تو كنكور 88 دانشگاه آزاد قبولشده هاي رشته داروسازي درسها رو به تفكيك چند درصد زدند؟
(ترجيحا نفر اول و نفر اخر )
ممنون

Amirdb
11-12-2009, 20:17
دوستان تو کانون تا چند جلسه میشه غیبت کرد؟من از تابستون تا حالا 2 جلسه غیبت داشتم.اگه بخوام توی اون دو تا آزمون جامع سنجش هم غیبت کنم حذف میشم؟توی فرم ثبت نام نوشته بود سه جلسه بیشتر بشه حذف میشید حالا تکیلف چیه؟

ALt3rnA
11-12-2009, 23:40
دوستان تو کانون تا چند جلسه میشه غیبت کرد؟من از تابستون تا حالا 2 جلسه غیبت داشتم.اگه بخوام توی اون دو تا آزمون جامع سنجش هم غیبت کنم حذف میشم؟توی فرم ثبت نام نوشته بود سه جلسه بیشتر بشه حذف میشید حالا تکیلف چیه؟
به نظرم با پشتیبانت صحبت کن تا بجات سه چارتا سوالو همینجوری بزنه و حذف نشی .
واسه من که پشتیبانم ازینکارا زیاد کرده : دی

mahyar.seradj
14-12-2009, 14:29
سلام دوستان - در رابطه با سوال مطرح شده و پاسخ داده شده :

براي شرايط حضور و غياب در آزمون هاي كانون هيچ شرط قانوني براي حذف دانش آموزان وجود ندار د . اين شرايط را مدير منطقه و در اكثر اوقات خود پشتيبان ها را تنظيم مي كنند.

اما پر كردن پاسخ برگ در هر صورتي توسط پشتيبان خلاف مقررات كانون است و تخلف محسوب مي شود !
با هماهنگي پشتيبان مي توان آزمون را غيبت كرد پيشنهاد من اين است كه زماني كه مي خواهيد غيبت كنيد به اوليا بگوييد
با پشتيبان يك روز يا دو روز قبل از آزمون هماهنگي كند.
(نكته : هيچ پشتيباني دانش آموز خود را حذف نمي كند حتي خود من كه بسيار مقرراتي و سختگير هستم !)

توجه : دانش آموزاني كه به صورت بورسيه در كانون هستند از اين قانون مبرا هستند ! ! يعني با كوچكترين غيبت حذف خواهند شد !

Samba
02-01-2010, 14:43
من ترازم 6600 هستش(ميانگين) مي تونم تا 7200 هم برسونمش (رياضي-فيزيك)

رتبم چند ميشه تو كنكور؟؟؟!؟!

AKBAR132
03-01-2010, 12:02
سلام ........... کانون ، کلاس و آزمون برای کاردانی به کارشناسی هم داره ؟؟ رشته برق قدرت ؟؟

mehdi_7070
03-01-2010, 12:34
من ترازم 6600 هستش(ميانگين) مي تونم تا 7200 هم برسونمش (رياضي-فيزيك)

رتبم چند ميشه تو كنكور؟؟؟!؟!
قطعی نمی‌شه گفت... اواخر سال کانون یه همچین چیزی را براتون توی مجله چاپ می‌کنه که داوطلبان سال گذشته با فلان تراز این رتبه را کسب کردند (به صورت بازه‌ای بود). پیشنهاد می‌کنم فعلا به این چیزها فکر نکنید. تلاش بکنید تا به هدفتون برسید. هر چی بیشتر بهتر!

سلام ........... کانون ، کلاس و آزمون برای کاردانی به کارشناسی هم داره ؟؟ رشته برق قدرت ؟؟
بعضی از نمایندگی‌های کانون، آزمون کارشناسی ارشد و کاردانی موسسه عصردانش را برگزار می‌کنند (این موسسه از کانون مجزا هست). برای اطلاعات بیشتر به asredanesh.ac.ir مراجعه کنید.

redboy444
11-01-2010, 00:58
سلام دوستان.
من تو علوی درس میخونم ولی میخواستم یکی از آزمونای قلم چی رو هم شرکت کنم.میشه بودجه بندی چند تا از امتحانای پیش رو رو برام بزارین؟
خیلی ممنون!

redboy444
11-01-2010, 01:03
سلام دوستان.
من تو علوی درس میخونم ولی میخواستم یکی از آزمونای قلم چی رو هم شرکت کنم.میشه بودجه بندی چند تا از امتحانای پیش رو رو برام بزارین؟
خیلی ممنون!

redboy444
11-01-2010, 14:30
سلام دوستان.
خیلی ممنون!

new life
18-01-2010, 16:41
سلام ببخشید من یه سوال داشتم توی ازمون قلم چی اگر یه درسی رو ادم خوب نتونه بزنه اگر سفید بده اون درسو بهتره یا اینکه 1 سوالو ازش بزنه منظورم اینه که کدوم کمتر ترازو میکشه پایین ؟

pcsoft
18-01-2010, 17:57
مشاورای قلم چی هیچ کاری نمی کنند فقط میری الافشون می شی

vahidmfv
06-02-2010, 22:48
لنتلااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

redboy444
06-02-2010, 23:15
بابا دمتون گرم اینقدر پاسخگویین!

qmars200
07-02-2010, 23:29
سلام
من ميخوام قلم چي براي تست ثبت نام كنم ولي چند تا چيز قبلش ميخواستم

1 - نمونه يكي از اخرين كارنامه هاي قلم چي
2 - عكس يا پي دي اف از دفتر چه سوالات عمومي و تخصصي و پاسخنامه

رشته كامپيوتر باشه (((من ديپلمه كامپيوتر هستم ميخوام يعني : وارد مقطع كارداني بشم)))