PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاور Green بهتره یا Cooler Master ؟؟؟

Marmoulak
18-06-2008, 23:25
با سلام

می خواستم بدونم کدوم یک از پاور های Grenn و CoolMaster بهتر است ؟ با ذکر دلیل ؟

در ضمن می خواستم بدونم کیس بهتر از Green هست ؟

با تشکر

alidadash
19-06-2008, 11:00
سلام
محصولات GREEN و COOLER MASTER کاملاً استاندارد هستند و هر دو از بهترین پاورهای بازار محسوب میشن.
با توجه به قیمت در حال حاضر محصولات گرین بهترین انتخاب هستن.
به نظر من کیفیت بهتری هم نسبت به COOLER MASTER دارن چون از بهترین سازنده های منبع تغذیه تامین میشن
در مورد گارانتی هم که هر دو شرکت گارانتی خیلی خوبی دارن
هم آینده سیما و هم دریا کامپیوتر گارانتی خوبی میدن
در کل به نظر من گرین انتخاب بهتری هست
محصولات مشابه گرین و کولر مستر اختلاف قیمت زیادی دارن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد کیس هم کیسهای بهتر از گرین زیاد هستن
همین کولر مستر هم کیسهای خوب و خوش قیمتی داره
Thermaltake. ASUS. Gigabyte. کیسهای خوبی دارن

kharkhoon
19-06-2008, 11:29
با سلام

می خواستم بدونم کدوم یک از پاور های Grenn و CoolMaster بهتر است ؟ با ذکر دلیل ؟

در ضمن می خواستم بدونم کیس بهتر از Green هست ؟

با تشکر
با نظر alidadash کاملا موافقم.
برا کسی که پول داره کیس فقط thermaltake

Gabana
19-06-2008, 12:39

ترمالتیک کیس هاش قیمت بالایی دارن . حتی برای کسی هم که پول داره ارزش خرید نداره .. فکر کن کیس SwordM ترمالتیک حدود 600 تومن قیمتشه !! به نظر من کسی که اینو می خره بره پولشو دور بریزه بهتره ..
کیس های خوش قیمت SOYO هم الان تو بازار هستن که با توجه به قیمتشون امکانات و طراحی و جنس مناسبی هم دارن ..

Bracket
19-06-2008, 17:12
تولید کننده بعضی از پاوراشون یکیه به نظر من پاورهای گرونشون در یه سطحند . هرکی میگی بهتره دلیل بیاره . ولی تو پاورهای ارزون تر نظرم فرق میکنه .
کیس های گرین گرون تر هاش برای Lian-Li یا Tuniq هست که کیس سازهای خوبی هستن مخصوصا اون Challenge گرین که در اصل Lian-Li Pc-P80 هست فقط 360 تومن قیمتشه .

Bracket
19-06-2008, 17:19
ترمالتیک کیس هاش قیمت بالایی دارن . حتی برای کسی هم که پول داره ارزش خرید نداره .. فکر کن کیس SwordM ترمالتیک حدود 600 تومن قیمتشه !! به نظر من کسی که اینو می خره بره پولشو دور بریزه بهتره ..
کیس های خوش قیمت SOYO هم الان تو بازار هستن که با توجه به قیمتشون امکانات و طراحی و جنس مناسبی هم دارن ..
نگو اینارو جایی باشه , دوست عزیز داری در مورد Thermaltake حرف میزنی یکی از بهترین و شایدم بهترین سازنده کیس و کولینگ و پاور دردنیا , کسی که طرف این محصولات میره میدونه داره چی میخره .

Gabana
19-06-2008, 17:35
ببین Bracket جان ..
اگه شما فقط اسم ترمالتیک رو شنیدی یا عکساشو دیدی یا یکی از کیس هاشون دیدی , من تمام محصولاتشو از کابل های IDE رنگیش گرفته تا کیس هایی مثل SwordM و Mozart IP که هنوز رسما تو بازار ایران نیستو از نزدیک دیدم و بررسی کردم /
مطمئن باش بی دلیل حرفی نمی زنم ..
========================
در مورد نظرت هم فقط اینو می گم که بله درسته ترمالتیک در ساخت کیس یکی از بهترین های دنیاست اما در ساخت کولر و پاور بهیچ وجه ! - ترمالتیک در حد و اندازه هایی نیست بشه اسم بهترین سازنده کولر و پاور دنیا رو بهش داد .
من یاد گرفتم بی دلیل حرفی نزنم - شما هم یادت باشه جایی نگی که ترمالتیک بهترین سازنده پاور و کولینگ دنیاست .. !

alidadash
19-06-2008, 18:33
سلام
خوب مشخصه که Thermaltake یکی از بهترین تولید کننده های کیس و کولینگ هست ولی خوب بهترین نیست.
کیسهای ترمال تیک به نظر من میشه گفت بهترین هستن, این شرکت واقعاً طرحهای زیبایی تولید میکنه. آدم میمونه که اینارو چطوری تولید میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در تولید پاور هم خوب مشخصه که بهترین نیست.
ولی خوب به هر حال هر جنسی مشتری خودش رو داره, دلیل نمیشه چون گرون هست خریدش اشتباه باشه
کیسهای SOYO هم مثل مادربورد و کارتهای گرافیکی این برند, ساخت Foxconn هستن

saeed258s
03-08-2008, 00:17
دروود
بین پاور های گرین و AC bell کدام بهتر است؟

mhaf
03-08-2008, 10:24
دروود
بین پاور های گرین و AC bell کدام بهتر است؟
معلومه AC Bell
'گرین خوبه ولی به پای ای سی بل نمی رسه

saeed258s
03-08-2008, 13:54
دروود
اگر امکان دارد بین برند هایی که در ایران به فروش می رسند(برند های معتبر)به ترتیب از بهترین ها تا بد ترین ها،یک لیستی بگذارید سپاسگذار می شوم..

milky way
03-08-2008, 15:19
دروود
اگر امکان دارد بین برند هایی که در ایران به فروش می رسند(برند های معتبر)به ترتیب از بهترین ها تا بد ترین ها،یک لیستی بگذارید سپاسگذار می شوم..
OCZ فکر کنم میشه بهترین تولید کننده پاور در بازار باشه که البته پاوراشم خیلی گرونه . Acbel خیلی عالیه Icute خیلی خوبه Thermaltake خیلی خوبه شنیدم Real Power هم تو بازار هست اونم خیلی عالیه و چند برند دیگه که الان یادم نیست . بعد پاورهای گرونتر گرین و پاورهای CoolerMaster تقریبا در یه سطحند بعد پاورهای ارزونتر گرین هستن بعد هم مارکهای درپیت زیاد هستن تو بازار .

drjackool
18-03-2014, 10:17

کیس فقط Coolermaster Storm Trooper

drjackool
18-03-2014, 10:18
بهترین پاور Corsair AX1200i

TREASURES
18-03-2014, 15:03
بهترین پاور Corsair AX1200i
دوست عزیز تاپیک مربوط به 6 سال پیشه دقت کنید :n01:

drjackool
18-03-2014, 15:05
دوست عزیز تاپیک مربوط به 6 سال پیشه دقت کنید :n01:
خیالی نیست
راستی میدونی لامپ داخل کیس از کجا باید بگیرم؟ از اونایی که شکل لامپ نئون هستند
تلفنی چیزی

TREASURES
18-03-2014, 15:14
خیالی نیست
راستی میدونی لامپ داخل کیس از کجا باید بگیرم؟ از اونایی که شکل لامپ نئون هستند
تلفنی چیزی
دوست عزیز در صورت عدم رعایت قوانین ادمین شما رو بن میکنه ! حالا خود دانی
در ضمن برای سوالتون باید تاپیک جدا بزنید ...