PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Boris Red

iman_edit
18-06-2008, 20:49
سلام دوستان
من تازگی بوریس رد 4 نصب کردم و راستش اصلا ازش سر در نیاوردم.به انجمن مراجعه کردم ولی متاسفانه چیزی دستگیرم نشد.بنابراین خودم دست به کار شدم و رفتم سراغ تاتوریال های هلپ برنامه.حقیقتا حال کردم و تا خود صبح پای کامپیوتر بودم!:18:
حالا از دوستان میخوام همکاری کنن تا همه این برنامه رو بهتر یاد بگیریم.این برنامه مثل یاد گرفتن ماهیگیری توی اون ضربلمثل چینی میمونه چون به آدم این امکان رو میده به جای استفاده از افکت های آماده خودش افکت رو با کنترل کامل خلق کنه!
حالا برای شروع من چنتا از همون تاتوریال ها ترجمه میکنم میزارم.فقط چون من تازه کارم واسه گذاشتن عکس و... دوستان راهنماییم کنن تا من شروع کنم.مرسی.

Javad_Ed
18-06-2008, 21:58
سلام دوستان
من تازگی بوریس رد 4 نصب کردم و راستش اصلا ازش سر در نیاوردم.به انجمن مراجعه کردم ولی متاسفانه چیزی دستگیرم نشد.بنابراین خودم دست به کار شدم و رفتم سراغ تاتوریال های هلپ برنامه.حقیقتا حال کردم و تا خود صبح پای کامپیوتر بودم!:18:
حالا از دوستان میخوام همکاری کنن تا همه این برنامه رو بهتر یاد بگیریم.این برنامه مثل یاد گرفتن ماهیگیری توی اون ضربلمثل چینی میمونه چون به آدم این امکان رو میده به جای استفاده از افکت های آماده خودش افکت رو با کنترل کامل خلق کنه!
حالا برای شروع من چنتا از همون تاتوریال ها ترجمه میکنم میزارم.فقط چون من تازه کارم واسه گذاشتن عکس و... دوستان راهنماییم کنن تا من شروع کنم.مرسی.
سلام کاره خوبیه
برای عکس گرفتن که میدونید ؟
پس برای عکس گذاشتن میتونید :
1:سایز مناسب رو (خیلی بزرگ نباشه )save کنید
2:حالا باید upload کنید در سایت هایی که لینک مستقیم میدن
مثله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا لینکه مستقیمی رو که میده(direct link ) کپی کنید
و مثلا میخواید در پایین همین خط من عکس بزارم(میام پایین)
:دی اینجا از ابزار های بالایی گزینه که زرد رنگه و روش مثله عکسه کوه میمونه رو بزنید و آدرس عکس رو در کادر محاوره ای باز شده
paste کنید and اوکی....
منتظریم
تا بعد...

iman_edit
19-06-2008, 01:20
سلام.اول تشکر میکنم از آقا جواد:11:
من اومدم یه آموزش بزارم ولی ویرایش با این واقعا سخته خوب نشد منم پاکش کردم!
ولی اشکال نداره فعلا فایل ورد رو میزارم ایشالا بعدن یاد میکیرم

iman_edit
19-06-2008, 02:12
لینک دانلود فایل doc :

بقیه آموزش که مربوط به حالت multi input و غیره میشه واسه بعدن:46:
راستی نظرتون چیه؟اگه اشکال نداره همرو همینجوری به صورت فایل doc بزارم؟

اینم بقیش:

arash_irani
19-06-2008, 02:40
سلام دوست من
ممنون کار خوبی میکنید
در خود سایت Borisfx.com هم آموزش هایی قرار داره البته چند تا ویدیویی و چندتا هم نوشتاری
آموزشتون رو دانلود کردم اگر ممکنه در هرباری که آموزش رو قرار میدین تعداد صفحات آموزش بیشتر باشه و همینطور برای درک بیشتر از عکسهای بیشتری استفاده کنید
بازم ازتون ممنونم و موفق باشید
یا حق

iman_edit
19-06-2008, 04:56
میخوام آموزش هارو از doc به pdf تبدیل کنم چون اینجوری حجمش خیلی میشه.
چکار کنم؟

Javad_Ed
19-06-2008, 13:44
میخوام آموزش هارو از doc به pdf تبدیل کنم چون اینجوری حجمش خیلی میشه.
چکار کنم؟
سلام بابت آموزش الان دارم دان میکنم
برای تبدیل باید از نرم افزار هایی مثله :
Adobe Acrobat 8 Professional
(این اون adobe reader معمولی نیست ها )
یا pdf factory
یا ....
میتونی استفاده کنید
دقیقا مثله این میمونه که میخوای پرینت بگیری وپرینترت رو یکی از این نرم افزار ها انتخاب میکینی وبعد print
...
lممنون

iman_edit
20-06-2008, 02:21
سلام دوستان.
اینم آموزش بعدی که مربوط به پیکسل چوزر است.پیکسل چوزر قابلیتیست برای اعمال ----- بر پیکسل های انتخابی شما.لطفا بعد از خوندنش از تجربیاتتون بگین تا منم بهتر یادش بگیرم.به نظر قابلیت جالبی میاد:20:.

تا بعد...
(راستی حجم فایل(pdf) 899)