PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق بين كارت تي وي و كارت ويدئو چيست؟

Aloneboy
01-12-2005, 09:33
فرق بين كارت تي وي و كارت ويدئو چيست؟
كيفيت كدوم بهتره؟
قطعه اي هست كه كار هر دو رو انجام بده؟
و اگه بخوام از ماهواره فيلم ضبط كنم بايد چي كار كنم؟
و يه سوال ديگه كارت اينترنال بهتره يا اكسترنال(چه مزيتي نسبت به هم دارند)؟

Aloneboy
01-12-2005, 20:39
30 نفر بازديدكننده داشته ولي كسي پيدا نشده جواب من بده :thumbsdow

Rashidahwazian
09-12-2005, 06:34
کارت ویدیو که همون کارت گرافیک شماست .
اما کارت تی وی هم برای تبدیل سیگنال های تلویزیون به اطلاعات دیجیتال قابل پخش توسط کامپیوتر شماست.
اگر بخوای از ماهواره فیلم ضبط کنی باید کارت "دی وی بی" بخری.
نمی شه گفت اکسترنال بهتره یا اینترنال. هرکدوم کارایی خودشون رو دارن ولی در حالت آماری اکثر قطعات اکسترنال از نمونه مشابه اینترنالشون بهترن.

vahid eshaghi
23-12-2005, 22:55
البته بد نیست من دخالت کنم واین را ادامه بدم که
کارت کپچر اسنازی می تواند کارههایی که گفتی انجام بده
قیمت ان هم حدود 60 هزارتومان باشه

saghy
24-12-2005, 01:47
سلام
دوست عزيز ببخشيد كه به دليل مشغله زياد يه موقع جوابها طول ميكشه.
همونطوري كه رشيد عزيز گفتن در اصل كارت ويديو كارت گرافيك شماست Video Graphic Adapter---> Vga
اما امروزه در بازار بيشتر به كارتهاي كيچر كارت ويديو هم ميگن .
كارتهاي تلويزيوني و در اصل كارتهايي كه ديكودر امواج انتن را دارند داراي امكان كپچر گيري از ورودي هاي Video -audio نيز هستند و براي كارهاي خانگي همين مدل ها كفايت ميكند مگر احتياج به كيفيت بالاتري داشته باشيد و البته اين گونه كارتها اكثرا داراي فشرده ساز يا كپچر گيري نرم افزاري هستند ولي كارتهايي كه به منظور تبديل فيلمهاي ويديويي به ديجيتال ساخته شدن اكثرشون داراي امكانات سخت افزاري يا براي Vcd يا Dvd يا هر دو هستند كه البته قيمتهاشون هم نسبت به كاراييشون متفاوت ميشه .
اگر داراي دستگاه رسيور عادي هستيد از خروجي ويديو آن ميتوانيد با هر كارتي كيچر انجام دهيد و اگر دستگاه رسيور نداريد بايستي يك كارت --- تهيه كنيد و از امكانات كپچر خود كارت استفاده كنيد.

momentmusicl666
09-04-2014, 20:45
سلام
کارت TV میتونه به شما از طریق اتصال آنتن که بهش متصل میشه کانالهای تلویزیون رو نشون بده و بعضاٌ ضبط هم بکنه.
ولی کارت capture ورودی های صدا و تصویر داره و میتونه از دستگاههای پخش مثل dvd - Vcd - Video ضبط کنه .
ولی مدلهایی هم هست که هر دوشو داره . هم TV و هم capture