PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی ویرایش فایل های jar

arta2008
18-06-2008, 11:35
سلام

اگه کسی بلده فایلهای jar رو ویرایش کنه لطفا یه آموزشی بده.

منظورم ویرایش با win rar نیست منظورم اینه که فایلهای درون درون jar رو که با win rar باز می کنیم اونا رو ویرایش کنیم . مثلا برنامه ای باشه که فایلهای .class رو ویرایش کنه .

هر کس بلده بگه

خیلی ممنونم

shahshahani
18-06-2008, 13:28
خیلی واضحه که باید با زبان برنامه نویسی جاوا اونا رو ویرایش کنی....

arta2008
18-06-2008, 14:56
میشه برنامه اش رو بذاری

shahshahani
18-06-2008, 15:57
چی؟؟؟؟؟؟
میدونی حجمش چقدره؟
باید بری Cd شو بخری.
اگه اینترنت پر سرعت داری برو تو انجمن برنامه نویسی درخواست بده.قبلش یه سرچ هم بکن ببین قبلا نذاشته باشن.
موفق باشی.

iman_s
19-06-2008, 01:15
البته قبلش باید اونها رو دیکد کنی بعد با جاوا باز کنی.
من برنامه تبدیلش به سورس اصلی جاوا رو داشتم ولی ازش استفاده نکردم.اگه جاو.ا بلدی بگو برات معرفیش کنم.

armageddon_k2001
19-06-2008, 21:17
Iman jan age mishe barnamaro bezari mamnon misham

iman_s
26-06-2008, 01:54
یکسر به لینک زیر بزن نوشته چجوری میشه فایلهای جاوا رو Dicompiler کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برنامه jadnt158.zip رو از لینکش بگیر و از حالت فشرده خارج کن تا یک فایل اجرایی به اسم jad.exe و یک فایل راهنما بهت بده

فایل جاوا با پسوند jar رو با winrar اکسترکت کن.چند فایل و فولدر وجود داره که بیشتر فایلها پسوندشون class. هست.
حالا برنامه بالا رو در یک مسیر مثلا درایو C بریز و فایل class. رو هم کنار همون کپی کن.
بعد توسط محیط داس(از طریق اجاری دستور cmd در پنجره Run) دستور زیر رو برای دیکامپایلر کردن اجرا کن
jad filename.class
دستور بالا یک فایل متنی بهت میده که سورس فایل جاوا هست.فایل راهنمای خود برنامه و لینک بالا هم بخون.خیلی خوب توضیح داده.
حالا در برنامه جاوا میتونی از این سورس استفاده کنی.
برای نوشتن برنامه به زبان جاوا به غیر از خود جاوا میتونی از netbeans هم استفاده کنی.
قبلا cd برنامه هاشو مجانی میفرستاد و من گرفتم خیلی به درد میخورد ولی الان ایران تحریم شده و به ایران نمیفرسته ولی میتونی از سایتش دانلود کنی.