PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با سیم کارت همراه اول (insert sim)

blue3ex
18-06-2008, 01:20
گوشی 6630 دارم. وقتی از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنم مشکل نداره؛ اما با سیم کارت همراه اول مشکل داره و افلاین میشه و insert sim میده!! اینم بگم که قبلا این طور نبوده! حالا این طور شده! هر سیم کارت همراه اول دیگه هم که میگذارم روی تلفن باز همین طوری میشه. چه کار باید بکنم؟؟

ehsssssan
19-06-2008, 01:33
ریست هم کردی گوشی رو؟
مثلا تنظیمات کارخانه رو برگردونی
یا فرمت کنی
خیلی جالبه اصلا نشنیده بودم

ar.behnam
19-06-2008, 10:33
گوشی 6630 دارم. وقتی از سیم کارت ایرانسل استفاده می کنم مشکل نداره؛ اما با سیم کارت همراه اول مشکل داره و افلاین میشه و insert sim میده!! اینم بگم که قبلا این طور نبوده! حالا این طور شده! هر سیم کارت همراه اول دیگه هم که میگذارم روی تلفن باز همین طوری میشه. چه کار باید بکنم؟؟

ریست هم کردی گوشی رو؟
مثلا تنظیمات کارخانه رو برگردونی
یا فرمت کنی
خیلی جالبه اصلا نشنیده بودم

چرا دوست من جابه این رو بدونی دایی بنده با 6300 کار میکرد نمیدونیم چش شد هر کاری کردن دیگه همراه اول روش نخورد و فقط ایرانسل میخورد که مجبور شد گوشی رو به قیمت مفت بده بره و جالب اینه که تعمیر هم گفتن نمیشه
همه جا بردش

blue3ex
20-06-2008, 01:49
سلام دوستان
گوشی رو ریست هم کردم و تمام کارهای معمول را انجام دادم! انواع ریست ها و ...

یکی از این تعمیر گاه ها میگه اشکال از ic هستش! به نظر میرسه باید باش خداحافظی کنم!

danial_crazy
20-06-2008, 02:03
گوشی شما سریال چنجه !! واسه همینه که ایرانسلو میشناسه!

blue3ex
20-06-2008, 02:21
گوشی شما سریال چنجه !! واسه همینه که ایرانسلو میشناسه!

عزیزم imie را با مخابرات چک کردم و معتبر هستش! این امکان را تازه سایت همراه اول اضافه کرده که می تونی imie ثبت کنی یا چک کنی ببینی ثبت شده یا نه!

hsn
27-06-2008, 23:09
جالبه برا منم دقیقا برعکسش اتفاق افتاده.....یعنی همراه اولو میشناسه ولی ایرانسلو نه......نوع گوشی w810

rahman_kirmizigul
24-11-2008, 13:39
دوستان عزيز اين مشكل به خاطر تغييرات رجيستر همراه اول پيش اومده و شما لازم نيست گوشيهاتون رو مفت بدين فقط چند رئز صبر كنين ان شا ا... كه درست ميشه