PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3g يا 3.5g

mat1371
17-06-2008, 16:15
به نظر شما اگه نسل 3 يا 3.5 در ايران فعال بشه كدوم باندش فعال مي شه؟
اگه نظري داشتيد بنويسيد.
نكته:در صورتي كه خواستيد ببينيد كه موبايل شما از كدوم باند پشتيباني مي كنه به سايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رفته و گوشي مورد نظر را جستجو كنيد.
نكته2:براي اطلاع از اين كه كشورهاي ديگه از چه باندي پشتيباني مي كنند به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برويد.

ELVIS PRESLEY
17-06-2008, 16:42
عزیزم بیخود دل خودتو خوش نکن.
2‏ ساله که نسل 2.5 همراه اول میخواد راه بیوفته نیوفتاده. ایشالا تا اخر امسال.
1ساله که ام ام اس ایرانسل (که نسل 2.5 بود و قابلیتها رو ساپورت میکرد) قطع شده. به دلایل اخلاقی. چون میگن برا ما ضرر داره و هر چی محدودتر باشیم بهتره.
فکر اینکه به این زودیها هم اوپراتورای خارجی بیان تو ایران هم از سرت بکن بیرون.
با این تفاسیر نظر سنجی باید گزینه ی "هیچکدام" رو داشته باشه که نداره!!!!!!

ELVIS PRESLEY
17-06-2008, 17:01
بزار اینام بگم.
سال 1994 مخابرات با نسل 2 شروع کرد. اونم که خبر دارین. فقط چند جای تهران.
سال 1999 یو ام تی اس با نسل 3 شروع کرد.(کشک ! تو خارج نه اینجا)
سال 2000 نسل 2.5 برا جهان سومیا اختراع شد.
سال 2002 اس ام اس ایران راه افتاد.
سال2003 ای دی ای جی یا 2.75 اومد رو کار.
سال 2007 ایرانسل نسل 2.5 رو راه انداخت. با پشتیبانی از اینترنت و ام ام اس.

اگه تا کلاس سوم دبستان خونده باشیم با یه نسبت و تناسب میفهمیم انشالاه سال 2012 وقتی خارجیا با سرعت 30 مگ با موبایلشون دانلود کردن تازه شاید ما به نسل 3 برسیم. و مطمعن باشید دانلود کردن با موبایل
(اصلاحتی با کامی‎ ‎برا عموم)با سرعت 3.6 مگ بر ثانیه حداقل تا سال 2020 امکان پذیر نخواهد بود!

Rohallah_tavakoli
18-06-2008, 14:01
3g رو شنيدم......تو اخبار ميگفتند كه يه اپراتور خارجي مياد و مكالمه تصويري رو حتي راه اندازي ميكنه!!:27:

خيالتون جمع ....هر وقت mms ايرانسل رو unlock كردند بعد چشم انتظار مكالمه تصويري باشيد!!

ehsssssan
19-06-2008, 01:43
آره اخبار یه چیزایی میگفت خونه مهمون داشتیم نفهمیدم چی گفت
شنیدم مثل اینکه تا آخر این سال قراره نسل سوم راه بیافته

سینا جون دست رو دلم نذار که دلم خونهههههههههههههههههههههه ههه

ar.behnam
19-06-2008, 10:36
3g رو شنيدم......تو اخبار ميگفتند كه يه اپراتور خارجي مياد و مكالمه تصويري رو حتي راه اندازي ميكنه!!:27:

خيالتون جمع ....هر وقت mms ايرانسل رو unlock كردند بعد چشم انتظار مكالمه تصويري باشيد!!
آره راست میگه اگه قرار به مشکل شرعی باشه mms بدتره هر موقع اون را آزاد کردن این هم شدنیه

آره اخبار یه چیزایی میگفت خونه مهمون داشتیم نفهمیدم چی گفت
شنیدم مثل اینکه تا آخر این سال قراره نسل سوم راه بیافته

سینا جون دست رو دلم نذار که دلم خونهههههههههههههههههههههه ههه

آی گفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsssssan
23-06-2008, 05:18
دیگه ادامه ندیم این بحث رو