PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استقلال قهرمان جام حذفی شد.

M_Abieteh
16-06-2008, 19:03
استقلال با نتیجه 3 بر صفر قهرمان لیگ برتر شد.

تبریک به همه ی استقلالی های عزیز.

چه حالی داد این برد.

بردیا
16-06-2008, 19:06
عجب جشن قهرمانی ای.کشتن خودشونو تا بتونن از پرسپولیسیا تقلید بکنن

mstf666
16-06-2008, 19:08
بهتون تبریک میگم !

amirtaker
16-06-2008, 19:15
آخ چه قدر بعضی ها دارن میسوزن(آب سرد بیارم خدمتتون)؟

بردیا
16-06-2008, 19:17
باید برای شما متاسف بود. خودتون رو خالی کنید تا نترکیدین.
وقتی کسی جنبه نداره که تا تیمش قهرمان جام حذفی میشه دوباره شروع میکنه به کل کلای بی محتوا و تحریک بقیه که خیلی وقت بود شاهدش نبودیم بایدم جواب داده بشه بهش.
من اتفاقا راضیم چون پگاه نمیتونست تو آسیا کاری بکنه ولی آدمای غیر منطقی همیشه در پی سواستفاده هستن

mstf666
16-06-2008, 19:18
مجددا تبریک میگم !
به امید قهرمانی آسیا !

Viren
16-06-2008, 19:21
وااای!

تبریک می گم استقلالی های عزیز! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

Hamid Reza
16-06-2008, 19:22
سلام
تبریک تبریک تبریک

only esteghlal

Mohamma:D
16-06-2008, 19:23
جوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووون
چه حالي داد قهرمان شديم
به اميد قهرماني تو آسيا

RooS
16-06-2008, 19:23
تبریک به همه آبی پوشان

Hamid Reza
16-06-2008, 19:24
قهرمانی استقلال=جشن 4 سالگی p30world
چه روزیه امروز

MORINIO
16-06-2008, 19:24
استقلال با نتیجه 3 بر صفر قهرمان لیگ برتر شد.

خیلی جوگیر شدی:27:

استقلال قهرمان جام حذفی شد نه لیگ برتر

LeBron
16-06-2008, 19:25
عین قبیله ریختین تو زمین میدویین این ور اونور که کار به جایی رسید که خود رادان بیاد مربی تونو نجات بده.:31:
----
کجاتون آخه ارزش تقلید داره؟

amirtaker
16-06-2008, 19:26
خیلی جوگیر شدی:27:

استقلال قهرمان جام حذفی شد نه لیگ برتر

چه فرقی میکنه مگه یک نیم با قهرمانی در جام حذفی نمیره آسیا‍؟
فقط جام حذفی یک میانبر است.:10:

Antonio Andolini
16-06-2008, 19:27
عین قبیله ریختین تو زمین میدویین این ور اونور که کار به جایی رسید که خود رادان بیاد مربی تونو نجات بده.:31:
----
برای شما که بیش تر خفت بود که برای هر تماشاچی 5تا سرباز گذاشته بودند:27::27:

LeBron
16-06-2008, 19:27
راستی تبریک هم میگم... ترکیدن یه عده !!

amirtaker
16-06-2008, 19:28
بچه ها توی این هفته نصف کاربرا اخراج میشن.

Inter
16-06-2008, 19:31
سلام و تبریک به همه استقلالیهای عزیز( از جمله خودم):11:

:7: :26: :26: :26: :8:

:33: بین همه تیمهای دنیا عشق :40: است استـقـلال :33:

arash66_2m
16-06-2008, 19:34
تبریک...........
:27::27::27::27::27::31::31::31::31::20::20::20::2 0::20:

بردیا
16-06-2008, 19:38
عین قبیله ریختین تو زمین میدویین این ور اونور که کار به جایی رسید که خود رادان بیاد مربی تونو نجات بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
----

موقع جشن معلوم بود که تقلید میکنید یا نه.100 بار بازیکناتون شعارای مختلفو دادن ولی جالب همراهی نکردن تماشاگرا بود تا آخر به حرمت منصوریان که من قبولش دارم شعار دادن.
ولی خداحافظی منصوریان هم خیلی غیر حرفه ای بود(البته کجای فوتبال ما حرفه ای هستش)خداحافظی یه شخصی مثل اولیور کان که تیمش قهرمان بوندس لیگا شد رو مقایسه کنید با خداحافظی بازیکنای ما(که منصوریان آخریش بود تا امروز ولی آخرین نمونش نخواهد بود)

saman rossi
16-06-2008, 19:44
چیه کم اوردی به جشن قهرمانی گیر دادی ؟ ول کن دیگه . جشن خودتون خیلی قشنگ بود باقری خوانندگی میکرد . بقیم میرقصیدن . قطبیم که اون وسط گم شده بود

Inter
16-06-2008, 19:51
آقا خواهشاً تموم کنین، خوب شد پرسپولیسیا تو لیگ برتر قهرمان شده بودن( با گل دقیقه 96 :puke:) وگرنه اینجا رو به آتیش می کشیدن

مرحبا به قلعه نویی و آفرین به علیرضا منصوریان بازیکن محجوب استقلال

shahab47
16-06-2008, 20:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آسمان هنوز هم آبی است

پر افتخوارترین تیم لیگ برتر استقلاله تو اینم شکی نیست

B L A S T E R
16-06-2008, 20:36
اقا شانتاژ نکن!
با اینکه استقلال بسیار ----- هست ولی خوب شد.چون پگاه نمیتونه تو اسیا کاری کنه..فرض کنید مثلا اوراواردز بیاد رشت با پگاه بازی کنه :دی

Rjoun
16-06-2008, 20:59
تسليت ميگم.:27:

بين همه تيم هاي دنيا عشق است استقلال

hoomaan
16-06-2008, 21:32
خدا شاهده میدونستم اگه پگاه رو ببرن ( یعنی تیم 13 تیم 15

ایران رو ببره ) " اینو که دیگه نمیتو نین بگین نه " البته میتونین

همه کارهای پرسپولیس رو قرقره می کنن . بابا اینقدر کارای پرسپولیسو قرقره نکنین بچتون خیاط میشه ها . :31:

یه که به این مدیرعامل پرفسورتون بگین : آخه قربون اون خوش تیپیت برم

خوش سخن ! تو که مربی تیمای دیگه رو میدزدی بعد هم با قباحت تمام

میندازیشون بیرون .تو که ناصر حجازی رو نابود کردی بنده خدا الان در به در دنبال یه تیمه تا ببره دسته 2 چرا عزیزم او ن مخ فابریکتو کار نمیندازی

یه جور دیگه جشن بگیری؟ حتما باید شما هم شعر بخونین؟ بابا ! حداقل به

فیروز می گفتین یه شعر برا خودتون بگه ؟ شعر دزدی جرمه داداش من .

:18:

SANR
16-06-2008, 21:47
فقط استقلال.

عقاب آسیا.

hrgh2
16-06-2008, 22:16
منم تبریک میگم با اقتدار پیروز شدند

بردیا
16-06-2008, 22:20
هر عملی عکس العملی داره.
وقتی اصلا بحث پرسپولیس نیست و شروع میکنید به توهین به ما,چی بگیم؟یه نگا به پستای اولیه بعد از قهرمانی بزنید.
اصلا این بحثا نبود ولی یه سری آدم معلوم نشد برا چی تا آبیا قهرمان شدن شروع کردن به حرفای ناشایست زدن

jamshidjap
16-06-2008, 23:05
منم تبريک ميگم

به اميد درخشش استقلال در آسيا

only esteghlal

Inter
16-06-2008, 23:10
هر عملی عکس العملی داره.
وقتی اصلا بحث پرسپولیس نیست و شروع میکنید به توهین به ما,چی بگیم؟یه نگا به پستای اولیه بعد از قهرمانی بزنید.
اصلا این بحثا نبود ولی یه سری آدم معلوم نشد برا چی تا آبیا قهرمان شدن شروع کردن به حرفای ناشایست زدن

فکر کنم خود شما بودین که از همون پست دومِ این تاپیک ، این جنجال رو به پا کردین اینم نقل قول پست دوم که مربوط است به شما: (البته ممکنه بعداً بری ویرایش کنی ولی تاریخ ویرایش همه چیز رو معلوم خواهد کرد :31:)

مخلص همه استقلالیا مچگیری رو حال کردین :5:

hadious
16-06-2008, 23:27
بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

قهرمانی حق استقلال اسیا بود

دم همه بچه های تیم گرم

عشق است داش علی

Rjoun
16-06-2008, 23:41
هر عملی عکس العملی داره.
متاسفانه بايد بگم درسته توي تاپيك استقلالي ها اول به پرسپوليس متلك انداخته شد.
اما برديا اين دليل خوبي براي توجيه پست هاي شما نيست.
شما توي تاپيك پرسپوليسي ها كم به ما و استقلال بد و بيراه نمي گفتيد(منظورم كاربرهاي اونجاست)
و در ضمن شما هم بي ميل نيستيد براي كل كل.
در هر صورت اين جنگ فرسايشي رو خواهشا همينجا تموم كنيد. چون هيچ فايده اي نداره كه هيچ فقط خودمون رو خسته و بن مي كنيم.
لطفا دوستان استقلالي به خاطر برادر كوچكشون كوتاه بيان و همه موضوعات پيش اومده رو نديد بگيرن.
ممنون ميشم.
موفق باشيد:11:

amir082
16-06-2008, 23:44
منم تبریک می گم

زنده باد استقلال

بردیا
16-06-2008, 23:50
فکر کنم خود شما بودین که از همون پست دومِ این تاپیک ، این جنجال رو به پا کردین اینم نقل قول پست دوم که مربوط است به شما: (البته ممکنه بعداً بری ویرایش کنی ولی تاریخ ویرایش همه چیز رو معلوم خواهد کرد :31:)

مخلص همه استقلالیا مچگیری رو حال کردین :5:

خیر.شما پستای قبلیو نگاه کنید توی تاپیکای قبلی.اونوقت میبینید چی شد که شروع شد و چه جوری شروع شد.
از تاپیک بالا اومدن پیام به لیگ برتر و یا حذف شدن استیل آذین بحث شروع شد.منم اینجا شروع کردم به جواب دادن

بردیا
16-06-2008, 23:52
متاسفانه بايد بگم درسته توي تاپيك استقلالي ها اول به پرسپوليس متلك انداخته شد.
اما برديا اين دليل خوبي براي توجيه پست هاي شما نيست.
شما توي تاپيك پرسپوليسي ها كم به ما و استقلال بد و بيراه نمي گفتيد(منظورم كاربرهاي اونجاست)
و در ضمن شما هم بي ميل نيستيد براي كل كل.
در هر صورت اين جنگ فرسايشي رو خواهشا همينجا تموم كنيد. چون هيچ فايده اي نداره كه هيچ فقط خودمون رو خسته و بن مي كنيم.
لطفا دوستان استقلالي به خاطر برادر كوچكشون كوتاه بيان و همه موضوعات پيش اومده رو نديد بگيرن.
ممنون ميشم.
موفق باشيد:11:

پست قبلیو ببین.تاپیک حذف استیل آذینو ببین.تاپیک صعود پیامو ببین.اونجاها هم کم این چیزا گفته نشد.الان یه نقل قول برات میزارم از پست من قبل از شروع این بحثا

سلام.من اومدم بهت بگم که با اجازت به بابک پی ام زدم تاپیک جن رو ترشی کنه.چون یه سری آدم مسخره اومدن با اسپم بازی خرابش کردن.امیدوارم که ناراحت نشی.
خودت توی ترش میتونی بعدا ببینی.الانم که گروهشو داریم.ناراحت نیستی از فضولی من؟
راستی قهرمانی تیمتونم تبریک

این پیامیه که من توی پروفایل مریم پاییزی گذاشتم(البته تاییدش نکرده)قبل از شروع این بحثا.این یعنی من هیچ وقت دنبال این کارا نبودم.ولی وقتی جاهای مختلف پستای مختلف رو میبینم که به انحای مختلف حرفای ناشایست زده میشه طبیعیه که عکس العمل نشون بدم

Rjoun
17-06-2008, 00:03
ولی وقتی جاهای مختلف پستای مختلف رو میبینم که به انحای مختلف حرفای ناشایست زده میشه طبیعیه که عکس العمل نشون بدم
برديا جان اين در حيطه اختيارات ما نيست كه با بي انضباطي ها برخورد كنيم و...
نه من و نه شما و نه هيچ كاربر عادي ديگه نمي تونيم سر خود اقدامي خلاف قوانين انجام بديم.

هر چقدر هم توهين به يه تيم داريم شما نبايد خودت وارد عمل بشي.اين كه يكي از اصول پايه انجمن هستش.

در هر صورت ما خواستار و دوستدار صلح و گفت گوي مسالمت آميز هستيم تا كل كل و توهين.
ممنونم

بردیا
17-06-2008, 00:08
اوکی.من دیگه این بحثو ادامه نمیدم

GHASH MASTAN
17-06-2008, 00:09
منم تبريك ميگم

Rjoun
17-06-2008, 00:20
اوکی.من دیگه این بحثو ادامه نمیدم
ممنونم:10:

iman_s
17-06-2008, 01:51
بردیا اگه با کسی تو یک تاپکی مشکل داری به بقیه تاپیکها نبرش تا اون تاپیکها هم خراب بشند.الان تو همه تاپیکها کل کل کردی در صورتی که پرسپولیسی هستی و همه پستهایی که دادی مربوط به تاپیکهای استقلالیهاست.
البته الان که یک کم آروم شدی میگی دیگه پست نمیدم ولی نوشدارو پس از مرگ سهراب !!

Meisam Khan
17-06-2008, 05:50
فكر كنم مسئولين استقلال همين فردا برن اسامي تيمشون رو ارسال كنند.
منم خوشحالم استقلال و پرسپوليس و سپاهان از تيم هاي قوي و پر طرفدار ايران هست كه حضورشون در ليگ قهرمانان خيلي خوبه. به اميد اينكه ليگ قرمانان فصل آينده فينالي ايراني داشته باشه.

sourena_8888
17-06-2008, 06:34
تبریک ...مبارک...تبرک....

تبریک میگم اونم از نوع توپش....واقعا این پگاه میخواست بیاد اسیا را ماستی کنه؟
....

ولی خداییش طرفدارهای ما بیشتر بودن ...ورزشگاه را قرمز کردن

Rjoun
17-06-2008, 07:20
تبریک ...مبارک...تبرک....

تبریک میگم اونم از نوع توپش....واقعا این پگاه میخواست بیاد اسیا را ماستی کنه؟
....

ولی خداییش طرفدارهای ما بیشتر بودن ...ورزشگاه را قرمز کردن
درسته اما بعد از يه فصل افتضاح و اون رتبه عجيب غريب كشوندن 90 هزار تماشاچي واقعا سخته.
اين نشون ميده چقدر استقلال محبوبه:40:

mghj51
17-06-2008, 08:43
من هم با اين كه پرسپوليسي تير 2 آتيشه هستم ولي
هم به خاطر قهرماني استقلال تبريك مي گم و هم به خاطر مجتبي جباري تسليت عرض مي كنم

lajhr
17-06-2008, 09:07
منهم تبریک میگم البته مقام سیزدهمی لیگ را

amirtaker
17-06-2008, 09:09
منهم تبریک میگم البته مقام سیزدهمی لیگ را

این مدیرا کجان که با معضل اسم جدید مقابله کنن.
گزلرش شد.

lajhr
17-06-2008, 09:20
من هم با اين كه پرسپوليسي تير 2 آتيشه هستم ولي
هم به خاطر قهرماني استقلال تبريك مي گم و هم به خاطر مجتبي جباري تسليت عرض مي كنم
ببخشیددرموردتسلیت یکم توضیح بده

استبداد
17-06-2008, 10:39
تبریک تبریک

راستی

اگه تماشاگر هاش کمتر بود به خواطر این بود که کمتر از ظرفیت بلیط فروخته بودند

M_Abieteh
17-06-2008, 10:40
پست 53 برای مدیران مخفیه!! برای همین کسی کاری به کارش نداره.میان کل کل رو شروع میکنن بعد هم خودشونو میکشن کنار.

البته ایشون با نام کاربریه دومش اومده که اگه بن شد کسی نشناستش.

استبداد
17-06-2008, 10:40
تسلیت برا اینکه pدرش فوت کرده

بردیا
17-06-2008, 10:46
پست 53 برای مدیران مخفیه!! برای همین کسی کاری به کارش نداره.میان کل کل رو شروع میکنن بعد هم خودشونو میکشن کنار.

البته ایشون با نام کاربریه دومش اومده که اگه بن شد کسی نشناستش.

اگه منظورت منم که باید بگم انقدر ترسو نیستم که بخوام با آیدی دوم بیام تا کسی نشناسه.در ضمن IP پستا معلومه برای مدیرا.خیلی راحت میتونن بفهمن کیه که یوزر دوم داره.

WaTeRsTyLeR
17-06-2008, 11:20
اگه منظورت منم که باید بگم انقدر ترسو نیستم که بخوام با آیدی دوم بیام تا کسی نشناسه.در ضمن Ip پستا معلومه برای مدیرا.خیلی راحت میتونن بفهمن کیه که یوزر دوم داره.

اصلا شما قهرمان شدین ما اومدیم چیزی بگیم.کل کل نکردیم ممکنه به داوری و دقیقه 96 گل زدن ایراد گرفتیم ولی ...
ببین شما برید به خودتون فکر کنید که مربیتون شده استیلی مدیر عاملتونم رفته فک کنم همونی میاد که استقلالو از رفتن به اسیا محروم کرد نجف زاده فک کنم اسمش بود.بازیکناتونم که دارن میرن پس بهتره به خودتون نگاه کنید که یه وقت اخر نشین.

بردیا
17-06-2008, 11:24
اصلا شما قهرمان شدین ما اومدیم چیزی بگیم.کل کل نکردیم ممکنه به داوری و دقیقه 96 گل زدن ایراد گرفتیم ولی ...
ببین شما برید به خودتون فکر کنید که مربیتون شده استیلی مدیر عاملتونم رفته فک کنم همونی میاد که استقلالو از رفتن به اسیا محروم کرد نجف زاده فک کنم اسمش بود.بازیکناتونم که دارن میرن پس بهتره به خودتون نگاه کنید که یه وقت اخر نشین.
بحث ما این نبود سرکار.ولی باشه حق با شماست.یه فکری به حال تیممون میکنیم

shahshahani
17-06-2008, 11:24
من هم تبریک میگم.
اصلا مگه این پرسپولیسی ها مجبورن بیان تو تاپیکی که بهشون ربط نداره؟

GHASH MASTAN
17-06-2008, 12:42
اميدوارم سپاهان و استقلال فينال جام قهرمانان آسيا رو برگذار كنند در مورد پرسپوليس هم بگم كه با اين استيلي تو مرحله اول حذف ميشه اما اگه قطبي بود يه مرحله بيشتر بالا مي امدن زيادم فرق نميكنه چون بالاخره حذف ميشن

vahid78
17-06-2008, 12:49
دمش گرم دلار($$) تیم عشقه
قهرمانی اسیا هم که دیگه رو شاخشه

r4pbr4p
17-06-2008, 13:45
بردیا جان Left بده برادر..
جات اینجا نیست میای چی کار آخه؟
همونطور که گفته شد بریت فکراتونو رو هم بزارید تا شاید واسه فصل بعد هم فرجی شد و تونستین بریزین تو زمین آزادی
آسیا هواست باشه.. اس اس داره میاد

mghj51
17-06-2008, 15:24
ببخشیددرموردتسلیت یکم توضیح بده

ظاهرا" بعد از اتمام مسابقه فينال ديروز و دقيقا" بعد از مسابقه :18: :18: يعني بعد از اينكه جباري گل پيروزي تيمش رو زده و كلي هم جشن گرفته و رقصيده :26: مشخص شده پدرش به رحمت ايزدي پيوسته:41::37:
ضمن عرض تسليت خدمت خانواده محترم جباري و همه اهالي فوتبال بالاخص استقلالي هاي عزيز به نظر شما قضيه يه كم مشكوك نيست :13: جباري زودتر از بقيه تيم ملي تنهايي از سوريه برگشته و مستقيم رفته اردوي استقلال و بعد هم بازي كرده و برده و بعدش فهميده پدرش فوت كرده

يه كم به عكس زير دقت كنيد :

از قيافه جباري معلومه يه چيزهايي رو فهميده يا خبر داشته يا بهش رسوندند

بهر حال چند تا حالت بيشتر وجود نداره :
1- مرحوم مغفور پس از بازي فوت كرده اند.
2- مرحوم مغفور قبلا" فوت كردند ولي به آقاي جباري اطلاع داده نشده تا اين بازي رو به خوبي انجام بده .
3- آقاي جباري(فوتباليست بسيار باتعصب و غيرتي) اطلاع داشته اند ولي بي خيال بابا جون شدند و بازي كردند.
4- هيچكدام.

نظر شما چيه ؟؟؟
صرف نظر از قرمز و آبي وفوتبال ..... اين مسئله چطور قابل توجيه است؟؟؟؟

M_Abieteh
17-06-2008, 15:25
بردیا جان Left بده برادر..
جات اینجا نیست میای چی کار آخه؟
همونطور که گفته شد بریت فکراتونو رو هم بزارید تا شاید واسه فصل بعد هم فرجی شد و تونستین بریزین تو زمین آزادی
آسیا هواست باشه.. اس اس داره میاد

من میدونم واسه چی میاد تو این تایپیک ها ولی بی خیال بهتره شما ندونید.

این بحث رو هم تموم کنید.

RooS
17-06-2008, 15:27
نه
پدرش قبل از بازی فوت کرده بوده . بهش نمیگن . منصوریان هم خبر داشته . بعد از بازی میرسونش خونشون و بهش از بیماری پدرش میگه .... و اینکه فوت کرده

RooS
17-06-2008, 15:28
اینم از خبر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirtaker
17-06-2008, 17:13
آقایون به اومید خدا بحث تمومه دیگه؟

M_Abieteh
17-06-2008, 17:32
تایپیک تا به ترش نره بحث ها ادامه داره.

gmuosavi
17-06-2008, 20:03
تسليت به مجتبي جباري بابت فوت پدر گراميشون.
خنده رو لبامون خشک شد .

gmuosavi
17-06-2008, 20:13
ظاهرا" بعد از اتمام مسابقه فينال ديروز و دقيقا" بعد از مسابقه :18: :18: يعني بعد از اينكه جباري گل پيروزي تيمش رو زده و كلي هم جشن گرفته و رقصيده :26: مشخص شده پدرش به رحمت ايزدي پيوسته:41::37:
ضمن عرض تسليت خدمت خانواده محترم جباري و همه اهالي فوتبال بالاخص استقلالي هاي عزيز به نظر شما قضيه يه كم مشكوك نيست :13: جباري زودتر از بقيه تيم ملي تنهايي از سوريه برگشته و مستقيم رفته اردوي استقلال و بعد هم بازي كرده و برده و بعدش فهميده پدرش فوت كرده

يه كم به عكس زير دقت كنيد :

از قيافه جباري معلومه يه چيزهايي رو فهميده يا خبر داشته يا بهش رسوندند

بهر حال چند تا حالت بيشتر وجود نداره :
1- مرحوم مغفور پس از بازي فوت كرده اند.
2- مرحوم مغفور قبلا" فوت كردند ولي به آقاي جباري اطلاع داده نشده تا اين بازي رو به خوبي انجام بده .
3- آقاي جباري(فوتباليست بسيار باتعصب و غيرتي) اطلاع داشته اند ولي بي خيال بابا جون شدند و بازي كردند.
4- هيچكدام.

نظر شما چيه ؟؟؟
صرف نظر از قرمز و آبي وفوتبال ..... اين مسئله چطور قابل توجيه است؟؟؟؟

آخه چرا شما اینجوری صحبت می‌کنی؟
-جباری زودتر اومده چون مسئولان استقلال از فدراسیون خواستند . جباری هم با پرواز شب قبل از بازی برگشته .
این مشکوکه ؟
- پدرشون ساعت 11 فوت کردند ولی مادر جباری تلفن می زنه به فتح اله زاده خبر رو می‌گه و می‌گه که بعد از بازی به جباری بگید که توی بازیش تاثیر نزاره . بعد از بازی هم منصوریان جباری رو می‌رسونه خونه و خبر رو کمکم بهش می‌گه
چرا به این بازیکن خوب تحمت بی غیرتی می‌زنید؟

Majid393
17-06-2008, 20:18
آخه چرا شما اینجوری صحبت می‌کنی؟
-جباری زودتر اومده چون مسئولان استقلال از فدراسیون خواستند . جباری هم با پرواز شب قبل از بازی برگشته .
این مشکوکه ؟
- پدرشون ساعت 11 فوت کردند ولی مادر جباری تلفن می زنه به فتح اله زاده خبر رو می‌گه و می‌گه که بعد از بازی به جباری بگید که توی بازیش تاثیر نزاره . بعد از بازی هم منصوریان جباری رو می‌رسونه خونه و خبر رو کمکم بهش می‌گه
چرا به این بازیکن خوب تحمت بی غیرتی می‌زنید؟

کاملا تایید میشه ....

amirtaker
17-06-2008, 20:33
آخه بابا جباری هر چی باشه بهترین بازیکن استقلاله.درست صحبت کن.
حیف که تو ایران خراب میشه.