PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويروس New Folder را چگونه تشخيص دهم و چگونه پاكش كنم؟

Havbb
15-06-2008, 22:48
سلام
كامپيوتر دوستم يه ويروس گرفته كه Folder Option را پاك ميكنه. چه جوري بفهمم ويروس نيو فولدر هست يا نه؟ مطمئنم كه Brontak.A نيست.

آنتی
15-06-2008, 23:26
سلام
اولین اثر ویروس new folder اینه که در هر درایو و فایلی که وارد میشی یک فایل new folder هم همانجا می بینی
دومین اثر این است که با هر بار کلیک بر روی هر پوشه ،پوشه در یک صفحه جدید باز مشود یعنی با 20 بار کلیک کردن 20پنجره باز شده روی دسکتاپ میبینی
راه حلش نصب کاسپر اسکای 7 و آپدیت کردن آن است
ولی به نظرم مشکل شما ویروس اتوران است که راه حلش همان نصب کاسپر اسکای 7 و البته آپدیت آن است

Havbb
17-06-2008, 14:46
سلام
اولین اثر ویروس new folder اینه که در هر درایو و فایلی که وارد میشی یک فایل new folder هم همانجا می بینی
دومین اثر این است که با هر بار کلیک بر روی هر پوشه ،پوشه در یک صفحه جدید باز مشود یعنی با 20 بار کلیک کردن 20پنجره باز شده روی دسکتاپ میبینی
راه حلش نصب کاسپر اسکای 7 و آپدیت کردن آن است
ولی به نظرم مشکل شما ویروس اتوران است که راه حلش همان نصب کاسپر اسکای 7 و البته آپدیت آن است
ممنون من فقط ميخواستم ببينم اگه new folder باشه چگونه تشخيصش بدم.

Ghaioom
18-06-2008, 10:04
به آدرس زیر هم یه سری بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amanita
19-06-2008, 16:22
دوستان عزیز من یک هفته س که دچار مشکلی در کامپیوترم شدم و folder option من حذف شده کلی سایت گشتم کلی برنامه دانلود کردم و کلی روش پیاده کردم ولی از اونجایی که اکثر دوستان اطلاعات رو بدون اینکه تست کنن فقط کپی پیست میکنن هیچکدوم فایده نداشت از جمله روشهایی که توی همین تاپیک اومده که اصلا کارایی ندارن

ولی من به کمک دو تا از دوستام تونستم این worm رو از دستگاهم حذف کنم که روش کار خیلی ساده و به این صورت است:

1- درایو ی که ویندوز روی اون نصب شده رو فرمت کرده و یه ویندوز جدید نصب کنین

2- بدون اینکه وارد درایوی بشین یه برنامه مثلا nero رو نصب کنین
3-وارد My Documents بشین و show hidden file رو فعال کنین

4- از طریق این برنامه یکی یکی درایو ها رو بگردین و دو تا فایل autorun.inf , autoply.exe رو delet کنین

5- حالا یه آنتی ویروس نصب کنین و کل کامپیوتر رو اسکن کنین

6- وقتی مطمئن شدین که دیگه اون دو تا فایل توی کامپیوتر نیست ( یه بار دیگه با nero درایو ها رو چک کنین) با خیال راحت درایوها رو باز کنین

همین ..... به همین سادگی ..........حالشو ببیرین

Havbb
24-06-2008, 14:08
دوستان عزیز من یک هفته س که دچار مشکلی در کامپیوترم شدم و folder option من حذف شده کلی سایت گشتم کلی برنامه دانلود کردم و کلی روش پیاده کردم ولی از اونجایی که اکثر دوستان اطلاعات رو بدون اینکه تست کنن فقط کپی پیست میکنن هیچکدوم فایده نداشت از جمله روشهایی که توی همین تاپیک اومده که اصلا کارایی ندارن

ولی من به کمک دو تا از دوستام تونستم این worm رو از دستگاهم حذف کنم که روش کار خیلی ساده و به این صورت است:

1- درایو ی که ویندوز روی اون نصب شده رو فرمت کرده و یه ویندوز جدید نصب کنین

2- بدون اینکه وارد درایوی بشین یه برنامه مثلا nero رو نصب کنین
3-وارد My Documents بشین و show hidden file رو فعال کنین

4- از طریق این برنامه یکی یکی درایو ها رو بگردین و دو تا فایل autorun.inf , autoply.exe رو delet کنین

5- حالا یه آنتی ویروس نصب کنین و کل کامپیوتر رو اسکن کنین

6- وقتی مطمئن شدین که دیگه اون دو تا فایل توی کامپیوتر نیست ( یه بار دیگه با nero درایو ها رو چک کنین) با خیال راحت درایوها رو باز کنین

همین ..... به همین سادگی ..........حالشو ببیرین
خوب با nero چه جوری Show Hidden files را فعال کنیم؟ اگه بریم تو کنترل پنل طوری نیست؟