PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميشه يه كيس ديگه به سيستم اضافه كرد.

MicroSystem
15-06-2008, 11:53
سلام دوستان من به علت نياز به اجراي همزمان 7-8 برنامه سنگين تصميم گرفتم يه كيس ديگه تهيه كنم سئوال من اينه كه ميشه به صورت مشترك از مانيتور و كيبورد و موس استفاده كرد.
يه چيزهائي ديدم تو دانشگاه كه از طريق شبكه يه كامپيوتر ديگه رو كنترل ميكنند اگه كسي اطلاع داره يه توضيحي در اين زمينه بده.

H A M E D
15-06-2008, 13:14
سلام.
دوست عزيز شما با خريد يك عدد Kvm سويچ ميتونين با يك مونيتور و كيبرد و موس دوتا يا تعداد بيشتري كامپيوتر رو كنترل كنيد. تو بازار 2 پورت و بالاترش پيدا ميشه.

MicroSystem
15-06-2008, 14:54
سلام.
دوست عزيز شما با خريد يك عدد Kvm سويچ ميتونين با يك مونيتور و كيبرد و موس دوتا يا تعداد بيشتري كامپيوتر رو كنترل كنيد. تو بازار 2 پورت و بالاترش پيدا ميشه.
ممنون دوست عزيز تا حالا نشنيده بودم يعني يك با زدن يك دكمه هر سه وسيله سويچ ميشه ضرري نميرسونه درحين كار اين مونيتور قطع بشه به اون وصل بشه؟ قيمتش چجورياست؟

sooshiyanet
16-06-2008, 13:35
نمونه های اصلی اش هست , من با مارک Dell دیدم توی بازار , البته توی 1 کیس هست , اما 2 تا مادربورد و 2 تا Cpu داره

قیمتش هم زیاد بالا نبود , درست یادم نیست , اما همینو یادمه که میارزید

MicroSystem
17-06-2008, 17:20
ممنون دوستان با كارت شبكه چي با اون نميشه؟

saghy
17-06-2008, 18:38
سلام
دوست عزیز همونطور که حامد فرمودن با KVM سوئیچ میتونید این کار را بکنید . یعنی با داشتن دو یا چهار یا هشت کیس میتونید فقط با یک مانیتور کیبرد و موس بر روی تصویر کیس ها مختلف سوئیچ کنی . ببین این دستگاه فقط به اشتراک گذارنده مانیتور هست و نه هیچ کار دیگه انجام نمیده .
در مورد شبکه کردن . شما میتونید سیستم هاتون را شبکه کنید و با گزینه های مختلف REMOTE سیستم دیگه را کنترل کنید . حتی با نصب برنامه PC anywere به راحتی میتونید سیستم ها را تحت کنترل بگیرید .

sooshiyanet
17-06-2008, 20:04
سلام
دوست عزیز همونطور که حامد فرمودن با KVM سوئیچ میتونید این کار را بکنید . یعنی با داشتن دو یا چهار یا هشت کیس میتونید فقط با یک مانیتور کیبرد و موس بر روی تصویر کیس ها مختلف سوئیچ کنی . ببین این دستگاه فقط به اشتراک گذارنده مانیتور هست و نه هیچ کار دیگه انجام نمیده .
در مورد شبکه کردن . شما میتونید سیستم هاتون را شبکه کنید و با گزینه های مختلف REMOTE سیستم دیگه را کنترل کنید . حتی با نصب برنامه PC anywere به راحتی میتونید سیستم ها را تحت کنترل بگیرید .

من فکر کنم این دوستمون میخواد قدرت 2 سیستم رو با هم ادغام کنه (( مثلا قدرت پردازش 2 تا CPU ))

این کاری که شما میگی , همینه ؟؟ یا من اشتباه فهمیدم ؟؟

به هر حال من از اطلاعات مفیدت استفاده کردم , ممنون

MicroSystem
17-06-2008, 21:01
من فکر کنم این دوستمون میخواد قدرت 2 سیستم رو با هم ادغام کنه (( مثلا قدرت پردازش 2 تا CPU ))

این کاری که شما میگی , همینه ؟؟ یا من اشتباه فهمیدم ؟؟

به هر حال من از اطلاعات مفیدت استفاده کردم , ممنون
نه قصد ادغام نداره مال خودم داول كور هست دوتا كد سر مال خودم ميزارم ران بشه اون جديده هم كواد ميخوام بگيرم 4 تا كد بزارم روش ران بشه
بعد از دو سه روز اين كدها جواب ميدند و اگه نتايج با داده هاي تجربي يكي نبود كه معمولا اينطوره بايد تغييراتي تو كدها بدم و دوباره دو سه روز صبر كنم

MicroSystem
22-06-2008, 18:46
من متوجه شدم كه مانيتورم ورودي Dvi هم داره ميتونم اون رو بزنم به سيستم دوم و با يه كليد كه روي خود مانيتور هست سويچ كنم
خب يه موس زاپاس هم دارم حالا مشكلم فقط كيبورده نه از لحاظ قيمت بلكه جائي كه رو ميز ميگيره
وسيله اي نيست كه فقط كيبورد رو سويچ كنه و ارزون باشه و يا راه حل ديگه اي واسه اينكار نيست

javadshahvand
23-06-2008, 18:01
من متوجه شدم كه مانيتورم ورودي Dvi هم داره ميتونم اون رو بزنم به سيستم دوم و با يه كليد كه روي خود مانيتور هست سويچ كنم
خب يه موس زاپاس هم دارم حالا مشكلم فقط كيبورده نه از لحاظ قيمت بلكه جائي كه رو ميز ميگيره
وسيله اي نيست كه فقط كيبورد رو سويچ كنه و ارزون باشه و يا راه حل ديگه اي واسه اينكار نيست

از kvm استفاده کنی بهتره یک به 3 مارک d-lik حدوداً 40 تومن در میاد

از طریق شبکه هم میتونی با net support کنترل کنی منتهی یه مقدار سرعت دسترسی میاد پایین

مزیت شبکه کردن اینه که میتونی فایلهای دو سیستم رو به اشتراک بزاری و استفاده کنی اما kvm فقط سوئیچ میکنه

atrocious
23-06-2008, 19:11
نه قصد ادغام نداره مال خودم داول كور هست دوتا كد سر مال خودم ميزارم ران بشه اون جديده هم كواد ميخوام بگيرم 4 تا كد بزارم روش ران بشه
بعد از دو سه روز اين كدها جواب ميدند و اگه نتايج با داده هاي تجربي يكي نبود كه معمولا اينطوره بايد تغييراتي تو كدها بدم و دوباره دو سه روز صبر كنم
سلام دوست عزيز
من هرچي زور زدم نفهميدم اينايي كه گفتي يعني چي ؟!؟ ميشه يه توضيح بدي !ممنون ميشم!

hashem_wolf
24-06-2008, 00:54
می تونی خیلی ساده از ریموت دسکتاب استفاده کنی! قبلا همی روش رو امتحان کردم
فقط 2 تا کارت شبکه لازم داری!