PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک خیلی فوری

teza
15-06-2008, 10:24
من یک سری عکس با دوربین یکی از دوستام گرفتم ولی فرداش زنگ زد گفت یکی عکسها رو پاک کرده می خواستم ببینم میشه عکسها رو برکردوند یا نه اگه راهی هست بگید

Ghaioom
15-06-2008, 10:51
سلام

اگه از دوربین پاک کردی که نمیشه برگردوند من که تا حالا نشنیده بودم.

alil1369
15-06-2008, 14:32
اگه روی مموری باشه و بعدش با دوربین عکس نگرفته باشه ممکنه بشه برگردوندش ولی اگه overwrite شده باشه دیگه راهی نیست !

teza
15-06-2008, 23:46
اگه روی مموری باشه و بعدش با دوربین عکس نگرفته باشه ممکنه بشه برگردوندش ولی اگه overwrite شده باشه دیگه راهی نیست !

از روی مموری پاک شده بعد منظورت رو از overwrite نفهمیدم منظورت همون فرمت کردن
دوستان دیگه اگه راهنمایی دارن بگن چون اون عکسها برای من بیش از مهم بود

alil1369
16-06-2008, 05:27
از روی مموری پاک شده بعد منظورت رو از overwrite نفهمیدم منظورت همون فرمت کردن
دوستان دیگه اگه راهنمایی دارن بگن چون اون عکسها برای من بیش از مهم بود
منظورم از Overwrite هم اینه که دوست با دوربین عکس ننداخته باشه که نشه این عکسی که میخوای رو ریکاوری کرد !!
از برنامه Get Data Back استفاده کن (تو خود سایت موجوده)

teza
16-06-2008, 13:59
منظورم از Overwrite هم اینه که دوست با دوربین عکس ننداخته باشه که نشه این عکسی که میخوای رو ریکاوری کرد !!
از برنامه Get Data Back استفاده کن (تو خود سایت موجوده)

میبخشید یه سوال دیگه با همون کابل usb به کامپیوتر وصلش کنم بعد میشه یه لینک دقیق از این برنامه رو بدید

teza
17-06-2008, 09:53
اقا لطفا جواب بدید گفتم که فوری هست

seymour
17-06-2008, 16:56
احتمال اینکه شما بتونید اون عکس ها رو برگردونید خیلی کمه ... اما بهرحال همونطور که دوستمون گفت باید از برنامه های مثل getdataback استفاده کنید ... ایشالا که مشکل حل بشه .. این لینکش : (سریال و ایناش هم اونجا هست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله با همون usb ..

D o l f i n
17-06-2008, 17:43
ولی من مطمئنم می تونه بر گردونه شما دوربین رو وصل کن با کامی با برنامه Recover My Files شروع کن سرچ تو دوربین من مطمئنم پیدا میکنه اطلاعات هارد پارتیشن بندی شده بر میگرده چه برسه به این

seymour
19-06-2008, 12:41
ولی من مطمئنم می تونه بر گردونه شما دوربین رو وصل کن با کامی با برنامه Recover My Files شروع کن سرچ تو دوربین من مطمئنم پیدا میکنه اطلاعات هارد پارتیشن بندی شده بر میگرده چه برسه به این
از یه مرحله ای به بعد ، برگشتن/برنگشتن داده ها دیگه ربطی به قدرت نرم افزار نداره ... چون بحث ریکاوری پس از فرمت ، خیلی با بحث ریکاوری پس از اوررایت فرق داره ... وقتی فرمت انجام میشه صرفا FAT یا MFT پاک شده و هنوز داده ها سر جاشون هستن ... اما اگه قرار باشه پس از delete ، چیزی در همون قسمت های حافظه نوشته بشه (بخصوص که مموری ، فضای حافظه محدودی داره و احتمال این قضیه بیشتره) دیگه راه برگشت نداره ...

حالا ایشالا که مال دوستمون ، قابل بازگشت باشه ...