PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : X_CRYPTO -- برانامه ای برای بدست آوردن Hash & Crypto

SadeghPM
14-06-2008, 20:32
بسم رب الشهداء

با سلام خدمت دوستان ...

این برنامه برای بدست آوردن Hash های متداول برای یک متن و همچنین شامل Decode و Encode ، برای ------,32,16 هست... این اولین ریلیز اونه و میتونه بسیار کامل تر باشه ... البته با بهره گیری از نظرات دوستان گرامی ...:10:

اگه عمری باقی بود و در خدمتتون بودم( که بعید می دونم) سعی میکنم امکاناتی همچون Hash های متداول دیگر و همچنین Encoding های دیگه و همچنین یک قسمت برای بدست آوردن Hash فایل ها نیز قرار داده بشه...

امیدوارم مقبول دوستان واقع بشه .:11:

لینک دانلود :

۲۱۲ k

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lvl@ster
15-06-2008, 11:49
خیلی خوب میشد اگر نحوه استفاده اینا رو تو یه برنامه به نمایش میزاشتی

ممنونم

mJo0T
16-06-2008, 16:43
سلام
اگه کارتو ادامه بدی میتونی tool خوب بسازی:46:، همونطور که خودت گفتی( :31:) هنوز خیلی کار داره، مثلاً :
1- امکان وارد کردن مقدار هگز(خیلی مهم:20:)
2- اضافه کدن hash های متداول دیگه مثل CRC32 ,CRC16,RiPEMD128 و ...
3- اضافه کردن امکانات crypto های پرکاربرد مثل RSA,BlowFish و ...
متاسفانه شما با Delphi کار میکنی و من هم دلفی کار نیستم ولی اگه کمک خواستی من آماده م:10:

SadeghPM
17-06-2008, 08:40
ممنون از نظرات دوستان...

خیلی خوب میشد اگر نحوه استفاده اینا رو تو یه برنامه به نمایش میزاشتی

والا وضعیت ما رو که می بینی ... راستش دوستم هدف خودم هم همین بوده از نوشتن برنامه... از نمونه هایی که دیدم یکیش برنامه mJo0t بود که اومده بود و CRC رو توی یه فایل دیگه گذاشته بود و با اون مقدار چک می کرد... میشه از هش های دیگه مثله MD5 هم استفاده کرد که دیگه مثله CRC نمیشه دور زد و حتما باید Patch بشه...
یه برنامه دیگه هم دیده بودم که اومده بود و تمام سریال های مجازشو با ------ کد کرده بود... اگه عمری باقی موند یه مثال می زنم...

سلام
اگه کارتو ادامه بدی میتونی tool خوب بسازی، همونطور که خودت گفتی( ) هنوز خیلی کار داره، مثلاً :
1- امکان وارد کردن مقدار هگز(خیلی مهم)
2- اضافه کدن hash های متداول دیگه مثل CRC32 ,CRC16,RiPEMD128 و ...
3- اضافه کردن امکانات crypto های پرکاربرد مثل RSA,BlowFish و ...
متاسفانه شما با Delphi کار میکنی و من هم دلفی کار نیستمولی اگه کمک خواستی من آماده م

مورد 1 رو نگرفتم... میشه بیشتر توضیح بدی...
مورد 2 اضافه شد
روی مورد 3 هم کار می کنم...
حتما مزاحمتون میشم در این مورد...

X_CRYPTO RC2:
۲۱۳ k

X_CRYPTO RC2
-Now support TIGER128 - RIPEMD 128,RIPEMD160 - CRC32,CRC32B - ADLER32 - GOST.
-Add ReadMe ;)

mJo0T
17-06-2008, 12:47
مورد 1 رو نگرفتم... میشه بیشتر توضیح بدی...
خیلی ساده!، آخه همیشه که ورودی متن نیست!:20: گاهی فقط مقدار هگزه مثلاً تو میدونی CRC32 عدد 00000001 چنده؟، البته این با CRC32 متن 00000001 فرق داره!(یعنی اولی فقط یه عدد DWORD هست و دومی یه رشته کاراکتری:46:!)
نمونه کاملشو توی DAMN hash calc میتونی پیدا کنی:10:

mJo0T
17-06-2008, 14:15
مقدار Crc32 که برنامت تولید میکنه اشتباهه، یه نگاهی بنداز

mahramasrar2
17-06-2008, 23:59
صادق جان سلام
ISP من الكي با پرشين گيگ مشكل داره !!
ميگه سرور خرابه !

ميگه
Error!
Could not connect to remote server

You tried to access the address
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید, which is currently unavailable. Please make sure that the Web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.
Make sure your Internet connection is active and check whether other applications that rely on the same connection are working.

ميشه يه جا ديگه آپلود كني؟
مثلا MEDIAFIRE يا megaupload

راستي برنامه كارش چيه؟ ميشه اين آخر عمري يه توضيح راجع بهش بدي؟
راستي من سيگار وپرتقال رو خريدم هر وقت خواستي بري بگو !!

SadeghPM
18-06-2008, 09:43
خیلی ساده!، آخه همیشه که ورودی متن نیست! گاهی فقط مقدار هگزه مثلاً تو میدونی CRC32 عدد 00000001 چنده؟، البته این با CRC32 متن 00000001 فرق داره!(یعنی اولی فقط یه عدد DWORD هست و دومی یه رشته کاراکتری!)
نمونه کاملشو توی DAMN hash calc میتونی پیدا کنی

مقدار Crc32 که برنامت تولید میکنه اشتباهه، یه نگاهی بنداز
حتما پیگیری می کنم... از اینکه تست کردین واقعا ممنونم...:11: یه Thanks به شما بدهکارم...امیدوارم توی About جبران بشه

ميشه يه جا ديگه آپلود كني؟
مثلا MEDIAFIRE يا megaupload

راستي برنامه كارش چيه؟ ميشه اين آخر عمري يه توضيح راجع بهش بدي؟
راستي من سيگار وپرتقال رو خريدم هر وقت خواستي بري بگو !!
سلام ...از ما...
چشم... برای شما اختصاصی آپلود شد...اگه این آخر عمری مشتری هام امون بدن حتما توضیح بیشتری میدم...باور کنین پاشنه تلفنو کندن:18: فعلا تا امور فارغ التحصیلی رو انجام بدم ..همین جام:8:

mahramasrar2
19-06-2008, 08:56
سلام صادق جان ومرسي بابت آپلود مجدد
راستش با تست برنامه شما به ياد يك برنامه افتادم كه يكبار در يك سايت روسي ديده بودم
برنامه كارش اين بود كه يك متن رو بهش مي دادي و اون اينكريپت شده اون رو بهت تحويل مي داد ! به نظرم بيشترين استفاده اون در ايميل هاي محرمانه ويا سري بود آنجا كه شما تصور مي كرديد غير از خودتان شخص يا اشخاص ديگري نيز وارد صندوق پستي شما مي شوند وايميل هايتان را مي خوانند‌!!!
البته نمي خواهم بگويم برنامه را به آن سو ببر ولي به گمانم تبديل برنامه به سمت يك برنامه با بازدهي بيشتر امكان پذير است مثلا شما مي توانيد يك اسكنر در برنامه خود قرار دهيد تا چك كند ودر يابد نوع اينكريپت ويا الگوريتم مورد استفاده در مثلا فلان فايل چگونه است در اين صورت برنامه به يك پنجره جهت ورود ويا مسير دهي از روي مثلا هارد وهمچنين يك خروجي نياز خواهد داشت اگرچه convertor هم در نوع خودش جالب است ولي در صورتي كه به اسكنر و موارد ذكر شده فوق مسلح شود كامل تر وكاربردي ترمي شود

درباره برنامه بايد بگويم اينترفيس زيبائي دارد واز رنگ هاي مناسب براي ساخت آن استفاده شده كه در نوع خود قابل قبول است
با تشكر

SadeghPM
22-06-2008, 12:24
البته نمي خواهم بگويم برنامه را به آن سو ببر ولي به گمانم تبديل برنامه به سمت يك برنامه با بازدهي بيشتر امكان پذير است مثلا شما مي توانيد يك اسكنر در برنامه خود قرار دهيد تا چك كند ودر يابد نوع اينكريپت ويا الگوريتم مورد استفاده در مثلا فلان فايل چگونه است در اين صورت برنامه به يك پنجره جهت ورود ويا مسير دهي از روي مثلا هارد وهمچنين يك خروجي نياز خواهد داشت اگرچه convertor هم در نوع خودش جالب است ولي در صورتي كه به اسكنر و موارد ذكر شده فوق مسلح شود كامل تر وكاربردي ترمي شود

درباره برنامه بايد بگويم اينترفيس زيبائي دارد واز رنگ هاي مناسب براي ساخت آن استفاده شده كه در نوع خود قابل قبول است
با تشكر
سلام...
با تشکر فراوان از نظراتتون...والا برای توسعه بیشتر نرم افزار فعلا وقت ندارم ... ان شاء الله تابستون کلی وقت مفت دارم که می تونم صرف توسعه اش کنم...در مورد اینترفیس برنامه هم : شما لطف دارین...راستش من به اینترفیس و رابط کاربری اهمیت زیادی میدم... در مورد استفاده از Hash ها توی کرکینک هم یه مثال زدم...توی یه تاپیک جدید.. اون جا پیگیری کنید...

SadeghPM
11-08-2008, 08:23
ورژن جدید برنامه و فکر می کنم کاملترین ورژنش رو آپلود کردم ...توی پست اول لینک دانلود رو بگیرین ...
از تغیرات داده شده میشه به موارد زیر اشاره کرد:
برطرف شدن مشکل CRC
اضافه شدن بدست آوردن هش فایل ها
اضافه کردن Base 2 En/Decode
و چند تغییر دیگه...
با تشکر از همه دوستان

X_CRYPTO v1.1 (10/08/2008)
-fix CRC32/B Bug.
-Add, File Hash Calculating.
-Support following File Hash:MD 2/4/5- SHA1/256/384/512 - CRC32,CRC32B - ADLER32 -
HAVAL128/160/192/224/256 -TIGER128/160/192- RIPEMD 128/160 - GOST.
-Copy to clipboard selected Hash.
-Add Base2 Encode/Decode.
-Add 'No Padding Key (=)' Option for ------/32 .
-Change program behavior.

SadeghPM
18-08-2008, 11:05
ور‍ن 1.2
تغييرات:
حالا ورودي براي بدست آوردن هش ميتونه Hex هم باشه.(با تشكر از mJo0T)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SadeghPM
01-09-2008, 18:50
X_CRYPTO plugin vesrion 4 PEiD & PETools

با سلام ...
ور‍ژن plugin برنامه براي PEiD & PETools . در اصل برا PEiD نوشته شده ولي رو PETools هم جواب ميده
دوستان لطف كنن نظراتشون رو بگن ...از مديران محترم هم مي خام كه فايل رو ضميمه كنن.
۲۳۲ kb

فایل آپلود شد ـ مهدی

SadeghPM
10-09-2008, 09:30
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمونه برای تست واسه BruteForce :
یه چیز دیگه : واقعا آدم از این این همه اظهار نظر و ایده برای پیشرفت برنامه خجالت میکشه :(
+ آقا یادم رفت بگم فعلا فقط عدد رو میتونه Dehash کنه !!!

mehdi_7070
10-09-2008, 10:06
نمونه برای تست واسه BruteForce :
یه چیز دیگه : واقعا آدم از این این همه اظهار نظر و ایده برای پیشرفت برنامه خجالت میکشه :(
+ آقا یادم رفت بگم فعلا فقط عدد رو میتونه Dehash کنه !!!

ممنون SadeghPM جان. من تست کردم، خوب بود.
چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که یه ProgressBar بذاری که برای بازه‌های طولانی که داره چک می‌کنه، کاربر احساس نکنه برنامه هنگ کرده:31:

SadeghPM
10-09-2008, 10:34
چیزی که به ذهنم می‌رسه اینه که یه ProgressBar بذاری که برای بازه‌های طولانی که داره چک می‌کنه، کاربر احساس نکنه برنامه هنگ کرده
اتفاقا خیلی بهش فکر کردم ... راه اصولی استفاده از Thread ها هست ولی من ازش سر در نمیارم...
البته همین الان راهشو پیدا کردم ولی هنوز تست نشده ..استفاده از application.proccessmessage