PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای تغییر دسته جمعیه فایل های mp3

moneyed
30-11-2005, 08:54
سلام
من دنبال یه نرم افزار برای تغییر دسته جمعیه فایل های MP3 هستم یعنی اینکه بتونم مثلا 100 تا فایل رو به صورت یه جا از 128 کیلوبایت بکنم 30 کیلو بایت و ولوم صداشون رو هم ببرم بالا

خیلی فوریه

لطفا قویترین نرم افزار رو معرفی کنی من از gold wave 5.10 استفاده کردم اما اون برای یه فایل کار برد داره
jet oudio هم فقط فرمت رو عوض میکنه
ممنون

reza12100
30-11-2005, 15:45
من ار jetaudio ورژن 6.2.4.7026 plus vx استفاده میکنم و خیلی را حت میتونه mp3 را به mp3 با کیلوبایت کمتر تبدیل کنه
در یافت اخرین ورژن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک نرمافزار کم حجم و خوب در این زمینه است به نام streambox برای تبدیل دسته جمعی از گزینه batch استفاده شود:
download:
crack:

Reza1969
01-12-2005, 19:15
سلام
من دنبال یه نرم افزار برای تغییر دسته جمعیه فایل های MP3 هستم یعنی اینکه بتونم مثلا 100 تا فایل رو به صورت یه جا از 128 کیلوبایت بکنم 30 کیلو بایت و ولوم صداشون رو هم ببرم بالا

خیلی فوریه

لطفا قویترین نرم افزار رو معرفی کنی من از gold wave 5.10 استفاده کردم اما اون برای یه فایل کار برد داره
jet oudio هم فقط فرمت رو عوض میکنه
ممنون

دوست عزیز همانطور که آقا رضا هم گفتند خود Jetaudio هم این کار رو انجام میده.کافیه که در قسمت convert روی گزینه config کلیک کرده و در قسمت bitrate مقدار اون رو به دلخواه خود تغییر بدی.

baba barghi
01-12-2005, 22:26
سلام دوستان
من از Xilsoft 3GP Video Converter Ver2.1.55 Build-1025b استفاده می کنم که به پسوند قابل استفاده برای موبایل هم به کار می ره و مثلا فایل تصویری رو به ام پی تری تبدیل می کنه به صورت دسته جمعی و فارسی و ساده هم هست

ممنون
بای

tohave
04-12-2005, 08:45
سلام

برای اینکار من یه برنامه کم حجم رایگان و ساده معرفی کرده ام

اینهم لینکش

jingoli
06-12-2005, 02:58
سلام

برای اینکار من یه برنامه کم حجم رایگان و ساده معرفی کرده ام

اینهم لینکش

ممنون اي ول برنامه براي تبديل DVD به VCD هم داري؟؟؟