PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنکوری های 88 بفرمایید

rosenegarin13
14-06-2008, 10:42
گفتم تا زوده بیاید خر زدن رو شروع کنیم
دیگه از فاز نهایی بیاید بیرون کنکورو عشقه:27:
اگه کتاب خوب آموزشگاه خوب دردودل برنامه درسی خلاصه هر چی داشتین بگین :11::11::11:
من که زیاد حالیم نیست ولی سوالاتونم بپرسید بروبچ خر کش راهنمایی میکنن
:10::10::10::10:

من میدونم هممون قبولیم
:46::46::46:

ببینیم چی کاره ایم
حالا:20:

میخواهیم تاپیکو بترکونیم:31::31::31:

Rainy eye
14-06-2008, 11:46
امیدواریم دوستان جدی بگیرن:20:
تابیک خوبی میشه ها ....

شک نکن همه قبولن

soheilsmart
14-06-2008, 12:03
ها!:27::27:
اینجا چه خبره:27:
من کنکورم رو بدم (6 تیر:31:) هستم در خدمتتون:11::40::31:

rosenegarin13
14-06-2008, 12:28
امیدواریم دوستان جدی بگیرن:20:
تابیک خوبی میشه ها ....

شک نکن همه قبولن

حتما اگه اگه کنکوریای 87(که ایشالله همه قبول شن)کمکمون کنن نور علی نور میشه:10::10:

ما میتوننننننننننننننننننننن ننننسیییییییییییییییییییی ییییمممممممممممممممممممم:2 7::27::27:

حالا برای شروع آموزشگاه خوب پیش دانشگاهی خوب کسی سراغ داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :11:

اینو من برا شروع گفتم خودتون که واردید یاری کنید این پرپست ترین تاپیکه فروم باشهههههههههههه:19::19:

Rainy eye
14-06-2008, 12:58
حالا تو چرا انقد گیر آموزشگاهی ؟اگه نظر منو بخوای کانون که اصلا خوب نیست علوی از کانون بهتره ....
بروبچز میگن بعثتم بدک نیست من کلاسای تکدرسشو رفتم هیچ استفاده ای نکردم از سال دوم راهنمایی میرفتم بعثت بعضی از استاداش میشه گفت عالین ولی برنامه ریزی درست وحسابی ندارن بنابراین تنها راهش مراجعه به مراکز بیش دانشگاهی غیرانتفاعی وخیلی خفنه!:27:

بردیا
14-06-2008, 13:13
اینو من برا شروع گفتم خودتون که واردید یاری کنید این پرپست ترین تاپیکه فروم باشهههههههههههه

هیچ کسی نمیتونه به تاپیک ما که پرپست ترین تاپیک این فوروم هستش برسه.9ماهه زده شده و تقریبا 29هزار پست داره توش.(تاپیک کنکور87 رو نمیگما)

2تا سهیلا میتونن توی تجربی و ریاضی خوب کمکتون کنن ولی خب اینجا کسی انسانی نیستش حتی برای سال بعد پس از دست من فکر نکنم کمکی بربیاد به جز درسای عمومی شاید

pooyahacker
14-06-2008, 13:17
ها!:27::27:
اینجا چه خبره:27:
من کنکورم رو بدم (6 تیر:31:) هستم در خدمتتون:11::40::31:

ما رو فراموش نكنيدا :46:
تجربه هاتونو بيايد بگيد استفاده كنيم ; از كتابهاي خوب كمك درسي گرفته تا طريقه درس خوندن و ... :20:

اميدوارم هممون زير 1000 بياريم ...:27:

pooyahacker
14-06-2008, 13:23
حالا تو چرا انقد گیر آموزشگاهی ؟اگه نظر منو بخوای کانون که اصلا خوب نیست علوی از کانون بهتره ....
بروبچز میگن بعثتم بدک نیست من کلاسای تکدرسشو رفتم هیچ استفاده ای نکردم از سال دوم راهنمایی میرفتم بعثت بعضی از استاداش میشه گفت عالین ولی برنامه ریزی درست وحسابی ندارن بنابراین تنها راهش مراجعه به مراکز بیش دانشگاهی غیرانتفاعی وخیلی خفنه!:27:

به نظرم فايده اي نداره ; اوني كه بخواد بخونه هرجا باشه ميخونه ; اوني هم كه نخواد بخونه هرجا باشه نميخونه :21:

soheilsmart
14-06-2008, 13:30
ما رو فراموش نكنيدا :46:
تجربه هاتونو بيايد بگيد استفاده كنيم ; از كتابهاي خوب كمك درسي گرفته تا طريقه درس خوندن و ... :20:

اميدوارم هممون زير 1000 بياريم ...:27:
هستیم در خدمتتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم اجازه بدید کنکور رو بدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا ما هم دعا کنید
پنج شنبه هفته دیگه کنکور ریاضی برگزار میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :11:

Rainy eye
14-06-2008, 13:33
به نظرم فايده اي نداره ; اوني كه بخواد بخونه هرجا باشه ميخونه ; اوني هم كه نخواد بخونه هرجا باشه نميخونه :21:

منم نظرم همینه ولی کسی که میخواد کلی هزینه کنه چه بهتر که بره یه جای درستوحسابی حداقل اگه قبول نشه حرص نمی خوره که انقد خرج کرده بدی این آموزشگاهام اینه که کلاساشو به مسخره میگیرن!از شاگرد گرفته تا استاد اصلا نمیفهمی چی شد؟!

alisahaf70
14-06-2008, 13:39
شاید برای انتخاب کلاس یک کمکی باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کسی هست که بدونه این 4 ترمی های بعثت کیفیت تدریسشون چه جوریه

saeed_h1369
14-06-2008, 13:42
حالا میشه یه 13 -14 روز استراحت کنیم بعد یکم از فکر این امتحانا بیایم بیرون بعد سفت بشینیم بخونیم برای زیر 1000

Rainy eye
14-06-2008, 13:51
به نظر من کلاسای بعثت زیاد خوب نیست فقط اسم در کرده همین ...همونطور که گفتم من ودوستام 6ساله علاف بعثت شدیم
اخرشم هیچی ...شاید کلاسای 4ترمیش خوب باشه که اونم بعید میدونم

pooyahacker
14-06-2008, 14:00
هستیم در خدمتتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چشم اجازه بدید کنکور رو بدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا ما هم دعا کنید
پنج شنبه هفته دیگه کنکور ریاضی برگزار میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :11:

شما هم موفق باشيد :46:

منم نظرم همینه ولی کسی که میخواد کلی هزینه کنه چه بهتر که بره یه جای درستوحسابی حداقل اگه قبول نشه حرص نمی خوره که انقد خرج کرده بدی این آموزشگاهام اینه که کلاساشو به مسخره میگیرن!از شاگرد گرفته تا استاد اصلا نمیفهمی چی شد؟!

ولي بهتر اينه كه يه برنامه ي متعادل داشته باشيم ; به نظر 4 روز مدرسه باشه بقيه رو هم خونه بخونيم خيلي خوبه :13:

faraz-hacker
14-06-2008, 14:02
حاجی ما هم هستیم!!!!!

swamp
14-06-2008, 14:17
حالا بذارید یواش یواش اگه بخوای از این روز ها برای کنکور درس بخونی که اسفند از درس و زندگی خسته میشید کلا حداقل 1 هفته به درس فکر نکنید و کاملا خوش بگذرانید بابا بذارید مخمون یه خرده باد بخوره

mohsensoft
14-06-2008, 14:43
دوستان سلام
من يه كنكوري 87 هستم كه البته چون مطمئنم توي 87 نميتونم اونجايي كه دوست دارم قبول شم پس ديگه كنكوري 88 به حساب ميام.
يه چيزي بگم كف كنيد:ما پارسال 23 خرداد امتحانامون(نهايي)تموم شد.من از 26 خرداد با 12 و نيم ساعت خوندن شروع كردم.بعدش هي كم شد.تابستونم داغون شد.از اول مهر دوباره جو گرفت و خوب خوندم.يه مشكلي پيش اومد و داغون شدم از اون موقع تا الان كه در خدمت شمام.
نتيجه ي اخلاقي:در مورد خوندن واسه كنكور جوگير نشين.توي دهه ي اول تير شروع كنين خوبه.اونم با ساعت كم.هي زيادش كنيد
در مورد آموزشگاه هم بايد بگم اگه قصد خوندن جدي داريد بريد كانون.برنامش واسه درسخونا فوق العادست.ولي اگه ميخواين درست و حسابي درس نخونين نريد اونجا خيلي بهتره.چون نااميد ميشين
من از اين يه سال تجربيات زيادي بدست آوردم.اميدوارم بتونم كمك كنم
رشتم هم رياضيه.
در ضمن يه سوال:آيا درسته كه تو شهريور هر كي بخواد ميتونه دوباره امتحان نهايي رو بده و معدلشو افزايش بده؟

yusef
14-06-2008, 16:50
آقا راستی برای تابستون از چه قدر درس خوندن باید شروع کنیم و به چقدر باید رسوند؟

yusef
14-06-2008, 16:52
راستی برای درسهایی مثل جبر و حسابان و هندسه برای اینکه مسلط بشم باید چه کرد؟

rosenegarin13
14-06-2008, 16:53
هیچ کسی نمیتونه به تاپیک ما که پرپست ترین تاپیک این فوروم هستش برسه.9ماهه زده شده و تقریبا 29هزار پست داره توش.(تاپیک کنکور87 رو نمیگما)

2تا سهیلا میتونن توی تجربی و ریاضی خوب کمکتون کنن ولی خب اینجا کسی انسانی نیستش حتی برای سال بعد پس از دست من فکر نکنم کمکی بربیاد به جز درسای عمومی شاید

حالا ما یه چیزی گفتیم بچه ها تحریک شن شما به خودت نگیر که ما مخلصیم:31::31:

rosenegarin13
14-06-2008, 16:57
حالا بذارید یواش یواش اگه بخوای از این روز ها برای کنکور درس بخونی که اسفند از درس و زندگی خسته میشید کلا حداقل 1 هفته به درس فکر نکنید و کاملا خوش بگذرانید بابا بذارید مخمون یه خرده باد بخوره

swamp
حالا کی خواست درس بخونه ما داریم مقدماتشو آماده میکنیم

ما چاکریم تهاجم فرهنگی نکنید بذارید حال کنیم

ضضضضضضضضضضضضضضددددددددددد دددددددد حااااللللل
:27::27::27::27:

rosenegarin13
14-06-2008, 17:00
آقا راستی برای تابستون از چه قدر درس خوندن باید شروع کنیم و به چقدر باید رسوند؟

سوال نداری دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3 تا پست دیگه هم میفرستادی!!!!!!!!!!!!!!:31::31::31::31:

به نظر من روزی 8 ساعت خوبه نباید زیاد به خودمون فشار بیاریم میبریم:5::5:

Rainy eye
14-06-2008, 17:00
دوستان سلام
من يه كنكوري 87 هستم كه البته چون مطمئنم توي 87 نميتونم اونجايي كه دوست دارم قبول شم پس ديگه كنكوري 88 به حساب ميام.
يه چيزي بگم كف كنيد:ما پارسال 23 خرداد امتحانامون(نهايي)تموم شد.من از 26 خرداد با 12 و نيم ساعت خوندن شروع كردم.بعدش هي كم شد.تابستونم داغون شد.از اول مهر دوباره جو گرفت و خوب خوندم.يه مشكلي پيش اومد و داغون شدم از اون موقع تا الان كه در خدمت شمام.
نتيجه ي اخلاقي:در مورد خوندن واسه كنكور جوگير نشين.توي دهه ي اول تير شروع كنين خوبه.اونم با ساعت كم.هي زيادش كنيد
در مورد آموزشگاه هم بايد بگم اگه قصد خوندن جدي داريد بريد كانون.برنامش واسه درسخونا فوق العادست.ولي اگه ميخواين درست و حسابي درس نخونين نريد اونجا خيلي بهتره.چون نااميد ميشين
من از اين يه سال تجربيات زيادي بدست آوردم.اميدوارم بتونم كمك كنم
رشتم هم رياضيه.
در ضمن يه سوال:آيا درسته كه تو شهريور هر كي بخواد ميتونه دوباره امتحان نهايي رو بده و معدلشو افزايش بده؟

عجب بلایی هستی تو!!!!!:21:اگه به این راحتیا بود که همه خودشونو انداخته بودن که شهریور امتحان بدن شاید معدلشون بهترشه؟!:27:

mr saad
14-06-2008, 17:21
بابا صبر کنید کنکور 87 برگزار بشه بعد برید سراغ 88!!!!!
البته برنامه ریزی خوبه.ولی یکم استراحتم لازمه.حداقل بعد از امتحاناتون باید 1 هفته استراحت کنید.نه این که بلا فاصله...
به هر حال انشا الله که تاپیک خوبی بشه.

rosenegarin13
14-06-2008, 17:25
[quote=mr saad;2516915]بابا صبر کنید کنکور 87 برگزار بشه بعد برید سراغ 88!!!!!
البته برنامه ریزی خوبه.ولی یکم استراحتم لازمه.حداقل بعد از امتحاناتون باید 1 هفته استراحت کنید.نه این که بلا فاصله...
به هر حال انشا الله که تاپیک خوبی بشه.[/qu

خوشم میاد همتون غافلگیر شدید:27::27::27:

اول تاپیک گفتم................................:5::5::5:

@R3Z
14-06-2008, 18:15
به به واقعا آدم لذت ميبره كه هنوز تو كف حساب كردن معدل نهايي ام بايد نگراني كنكور رو هم داشته باشم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

MORINIO
14-06-2008, 19:00
رشتم هم رياضيه.

اینجوری باشه که من باید یه دور دیگه از اول امتحان بدم :دی

pooyahacker
14-06-2008, 19:22
برنامه مدرسه ما که خیلی خیلی متعادله ؟؟!:21:
چه جوریاست مگه ؟؟! :20:

آره ... کاملا موافقم :46: 6 روز خفن بخونیم , 5شنبه یا جمعه رو هم تفریح :8:

minizoro
14-06-2008, 19:34
سلام یه مشکل

میگم یه مشکل یکی مثل من که تو فیزیک مشکل اساسی داره باس چی کار بکنه؟
مشکل اساسی به این معنی که از سال اول در مفاهیمش مشکل دارم
لطفا روش مطالعه ای چیزی اگه به نظرتون میرسه بگید
دیروز امتحانای نهایی سال سوم رو تموم کردم

حسابان و کلاقسمت ریاضیاتم هم قویه و در فیزیک و شیمی مشکل دارم یعنی شیمی 2 رو خوب بلدم ولی شیمی 3 معلممون بد از آب در اومد علاقه ام به شیمی 3 از دست رفت و اصلا خوب یادش نگرفتم

راهنماییم کنید

soheilsmart
14-06-2008, 20:19
انقد جو گیر نشید:27::27:
فعلا تا کنکور 87 برگزار نشده دارید در مورد 88 بحث میکنید

سوال نداری دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3 تا پست دیگه هم میفرستادی!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

به نظر من روزی 8 ساعت خوبه نباید زیاد به خودمون فشار بیاریم میبریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
چه خبره 8 ساعت تو تابستون:31:
تازه میگی فشار نیارن:31:
به نظرم مفید خوندن از همه چی مهمتره:46:

بعدا میام:11::40:

mohsensoft
14-06-2008, 20:31
ضمنا
به قول برادر بسيجي soheilsmart :دي به خودتون تو تابستون فشار نياريد
در ضمن زياد خودتون رو روي ساعت حساس نكنيد.بهتره كه روي درك مطالب دقت كنيد تا روي ساعت مطالعه
چون اين جوري مثلا اگه بخواين 1 ساعت بخونين 10 دقيقه ي آخر به فكر اينين كه كي تموم ميشه
در مورد امتحان نهايي هم من اين مطلبو شنيدم

MORINIO
14-06-2008, 21:39
:

والا به خدا هنوز یه روز نیست از امتحان نهایی راحت شدیم دارن مارو از کنکور می ترسونن:27:

AriA jOhaRi
14-06-2008, 22:02
سلام...

بچه ها
قوربون همتون
خوش باشید همتون امتحاناتتون تموم شد
ما که هنوز تو کنکور 87 موندیم
دعا کنید منم قبول بشم هر شازغول آبادی بود باشه
ولی بعد کنکور زیاد می تونم کمکتون کنم
در ضمن از الان بخوایین 8 ساعت درس بخونین پس دیگه نخونین
مگه چه خبره فکر می کنید همینطوری تا آخرش می تونین بخونین
در ضمن مثل این ندید پدید ها (خودم) که تا به حال واسه کنکور نخوندین
شروع نکنید از الان خر بزنید
زود خسته میشید ها
از من پیرمرد گفتن :بهمن
کم کم بخونین در ضمن از یه مرجع واسه خوندن انتخاب بکنین
مثلا واسه حسابان یا دیفرانسیل از یه کتاب بخونین
یهو 3تا کتاب حسابان نزارین تا ندونین از کدوم شروع بکنین
همتون موفق باشید
هنوز خیلی وقت دارین
اگه بتونین تو تابستون دروس پایه رو (دوم و سوم) رو یه دور اساسی بزنین
ترکوندین . . . جون بعدش رو پیش تمرکز می کنین
بازم میام بهتون سر می زنم....

^موفق باشید^

apollon
14-06-2008, 22:05
سلام یه مشکل

میگم یه مشکل یکی مثل من که تو فیزیک مشکل اساسی داره باس چی کار بکنه؟
مشکل اساسی به این معنی که از سال اول در مفاهیمش مشکل دارم
لطفا روش مطالعه ای چیزی اگه به نظرتون میرسه بگید
دیروز امتحانای نهایی سال سوم رو تموم کردم

حسابان و کلاقسمت ریاضیاتم هم قویه و در فیزیک و شیمی مشکل دارم یعنی شیمی 2 رو خوب بلدم ولی شیمی 3 معلممون بد از آب در اومد علاقه ام به شیمی 3 از دست رفت و اصلا خوب یادش نگرفتم

راهنماییم کنید
لازم به ذکره که از سال اول دبیرستان فقط عربی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و فصل نور فیزیک 1 در کنکور میاد بقیه مباحث به طور مفصل تر تو کتابای 3 سال بعد هست بهتره بیشتر توضیح بدین تا راحت تر بشه سما رو راهنمایی کرد البته اگه واقعا مشکلتون اساسی باشه باید یه معلم به شما درس بده یا یا در کلاس های آموزشگاه ها یا اگه خواستین خصوصی که البته گرونتر در میاد و چون مردم به این اسم حساس شدن فکر میکنن که فقط خنگا از معلم خصوصی استفاده میکنن اما من یه نفر از تک رقمی های کنکور 86 رو میشناسم که تو 2 تا درس معلم خصوصی داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

شیمی هم فقط کتابو درست بخون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (جوابای تمرینای دخل کتابم باید بلد باشی)همه ی سوالا از مطالب کتاب استخراج میشه برای اینکه بتونی به سوالات ترکیبی هم آشنا بشی میتونی از کتابای کمک آموزشی استفاده کنی من الن نمی دونم چه کتاب شیمی خوبه ولی از کتابای گاج قلمچی خوشخوان و مبتکران بیشتر استفاده میشه.
باید بفهمی هر انتشاراتی برای چی خوبه مثلا گاج عمومی هاش خیلی عالیه ولی تخصصی هاش زیاد خوب نیست.
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rosenegarin13
15-06-2008, 08:12

چه خبره 8 ساعت تو تابستون:31:
تازه میگی فشار نیارن:31:
به نظرم مفید خوندن از همه چی مهمتره:46:

بعدا میام:11::40:

من نظر خودمو گفتم شما اگه نظر بهتری داری بگو:11::11:
نظر منم همینه ولی من 8 ساعت با ولگردی گفتم 5 ساعتش ولیم

rosenegarin13
15-06-2008, 08:15
والا به خدا هنوز یه روز نیست از امتحان نهایی راحت شدیم دارن مارو از کنکور می ترسونن:27:

مگه ما لولوییم:18::18:

ولی آدم باید آینده نگر باشه:21::21::21:

تو پستای قبلیم گفتم ...............................:31:

بردیا
15-06-2008, 09:40
من تابستونو که کلا درس نخوندم.از مهر هم روزی 2ساعت بیشتر نخوندم.اوج ساعت درسیم هم 2-3 بار 6ساعت خوندم ولی درس خوندنم مفید بودش.الانم که 569 هستم پس زیاد به خودتون فشار نیارید.به نظر من از دهه دوم تیر شروع کنید

@R3Z
15-06-2008, 10:05
شما به خودت فشار نیار
تو نخونی تهران صنعتی شریف زدی تو گوشش
شما هم زياد به خودت فشار نيار كه سريع بري سراغ كنكور 88 من وقتي شريف قبول شدم تعريفتو ميكنم تو رو هم ميارم شريف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif(من پارتيم تو شريف كلفته!)

pooyahacker
15-06-2008, 11:13
شما هم زياد به خودت فشار نيار كه سريع بري سراغ كنكور 88 من وقتي شريف قبول شدم تعريفتو ميكنم تو رو هم ميارم شريف[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif(من پارتيم تو شريف كلفته!)

پارتی منم میشی ؟ :20: منم شریف میخوام :34:

پ.ن : 23 خرداد گذشت :27: امضاتو آپدیت کن :3:

rosenegarin13
15-06-2008, 15:06
من تابستونو که کلا درس نخوندم.از مهر هم روزی 2ساعت بیشتر نخوندم.اوج ساعت درسیم هم 2-3 بار 6ساعت خوندم ولی درس خوندنم مفید بودش.الانم که 569 هستم پس زیاد به خودتون فشار نیارید.به نظر من از دهه دوم تیر شروع کنید

چاییدی:27::27:
شما باهوشی تازه پرپست ترین تاپیکم که داری!!!!!!!!!!!!!!!:21::21:
حالا ببینیم تو کنکور چیکا میکنییییییییییی :5::5::5:

rosenegarin13
15-06-2008, 15:09
بچه ها فکر کنم اینجا داره به چت روم شبیه میشه
یه کم بیاین تو جو کنکور بابا

اصلا بگید مفاهیم چه کتابایی خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تست چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rosenegarin13
15-06-2008, 15:14

پارتیت تو شریف کلفته؟
ما هم یه کلفت میخوایم آدرس پارتیتو(کلفتتو)میدی بهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:31::31::27::27:
.................................................. ...............................................

چی بگم مردم شانس دارم همه که مثل ما نیستن:41::41:
ما کلفت ترین پارتیمون کتابداره تازه وقتی رو مود رفاقت باشه جریمه ازم نمیگیره:10:

@R3Z
15-06-2008, 16:07
پارتیت تو شریف کلفته؟
ما هم یه کلفت میخوایم آدرس پارتیتو(کلفتتو)میدی بهم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.................................................. ...............................................

چی بگم مردم شانس دارم همه که مثل ما نیستن
ما کلفت ترین پارتیمون کتابداره تازه وقتی رو مود رفاقت باشه جریمه ازم نمیگیر
نه بابا اونجوري هم نيست
پارتي هاي من نفر اول رشته شيمي (كه ارشدش بدون كنكور شد) و نفر دوم يا سوم رشته متالوژين!!دي: حالا اونا بهم گفتن ما واست جور ميكنيم تا 2500 رتبم شه تضمينم دي:!!

yusef
16-06-2008, 09:15
سلام
آخر چی شد؟
دوره تابستون قلم چی یا گزینه دو؟
کدام یک؟
هیچکدام؟

rosenegarin13
16-06-2008, 13:56
هيچکدام

بايد خودت بخوني

AriA jOhaRi
16-06-2008, 15:52
سلام
آخر چی شد؟
دوره تابستون قلم چی یا گزینه دو؟
کدام یک؟
هیچکدام؟

هیچی ..... خودت بخون بهتره....

MORINIO
16-06-2008, 19:43
من که شاید یکیشو برم

فعلا معلوم نیست

pooyahacker
17-06-2008, 06:03
هیچی ..... خودت بخون بهتره....

هیچی هیچی هم که نمیشه ... من اگه یه برنامه داشته باشم که تا کی باید چی رو بخونم , خودم میشینم میخونم
در حال حاضر مشکل اساسی من اینه ... :20:

saba-aria
17-06-2008, 06:25
اگه مشکل وقت داری و تا حالا نتونستی درستو حسابی بخونی از کتابهای تست قرمز استفاده کن.

@R3Z
17-06-2008, 09:59
من كه قلمچي اسم نوشتم از پارسال
واقعا آدم اگه طبق برنامه قلمچي پيش بره و كم كاري نكنه راحت يه جاي خوب قبول ميشه

swamp
17-06-2008, 19:39
منم شاید قلم چی برم تا ببینم چی پیش میاد

بردیا
17-06-2008, 19:46
چاییدی:27::27:
شما باهوشی تازه پرپست ترین تاپیکم که داری!!!!!!!!!!!!!!!:21::21:
حالا ببینیم تو کنکور چیکا میکنییییییییییی :5::5::5:

باهوشو که هستم.
من اگر از تابستون روزی 5ساعت خونده بودم راحت رتبم 2رقمی بودش ولی حتی الان که نزدیک کنکورم به زور 5ساعت میخونم و همش علافم اینجا.
برو تو انجمن بازیهای آنلاین تاپیک تریبال وارز.اونجا عظمت تاپیکو حس میکنی.

به نظر من اگر آدم تابستون توی دوره های گزینه 2 شرکت بکنه بهتره چون حداقل از همون اول با یه جامعه اماری نسبتا زیاد روبرو میشه و سعی میکنه خودشو در مقابل اونا بکشه بالا.من اشتباهی که کردم این بود که از اول توی سنجش یا همین گزینه 2 شرکت نمیکردم.ما تا بهمن امتحانامون به کلاس خودمون محدود میشد و عمده تلاش بچه ها صرف این بود که جزو نفرات برتر کلاس باشن.ولی وقتی توی بهمن سنجش دادیم و بهترینمون شد 715 تازه همه فهمیدن کنکور به آزمون دادن بین 24نفر نیستش.

@R3Z
17-06-2008, 21:23
به نظر من اگر آدم تابستون توی دوره های گزینه 2 شرکت بکنه بهتره چون حداقل از همون اول با یه جامعه اماری نسبتا زیاد روبرو میشه و سعی میکنه خودشو در مقابل اونا بکشه بالا.من اشتباهی که کردم این بود که از اول توی سنجش یا همین گزینه 2 شرکت نمیکردم.ما تا بهمن امتحانامون به کلاس خودمون محدود میشد و عمده تلاش بچه ها صرف این بود که جزو نفرات برتر کلاس باشن.ولی وقتی توی بهمن سنجش دادیم و بهترینمون شد 715 تازه همه فهمیدن کنکور به آزمون دادن بین 24نفر نیستش.
بزرگترين جامعه آماري براي قلمچيه ولي تو 3 آزمون آخر سنجش هم جامعه آماريش خوبه چون از خيلي از مدارس هم ميان

saba-aria
17-06-2008, 23:12
به نظر من آزمونهای سنجش بهتره ، به خصوص آزمونهای جامعش رو حتما ثبت نام کنین پون هم یه جمع بندی کلی دارین هم برای مقایسه بادیگران مناسب تر از گزینه 2 است و افراد بیشتری توش شرکت میکنن.:8:

magmagf
18-06-2008, 09:15
سلام

اولا براي همه ارزوي موفقيت مي كنم چه در زمينه كنكور چه ساير جنبه هاي زندگي
دوما پيش نهاد مي كنم كلاس كنكور فقط و فقط اگر توي اون درس ضعيف هستيد و احتياج داريد بريد و دور و بر خودتون را شلوغ نكنيد

و سوما لطفا فقط در راستاي كنكور بحث كنيد

ممنون

بردیا
18-06-2008, 12:15
به نظر من آزمونهای سنجش بهتره ، به خصوص آزمونهای جامعش رو حتما ثبت نام کنین پون هم یه جمع بندی کلی دارین هم برای مقایسه بادیگران مناسب تر از گزینه 2 است و افراد بیشتری توش شرکت میکنن.

سنجش متاسفانه کیفیتش نسبت به سالای گذشته کمتر شده ولی همچنان جامعه آماریشو حفظ کرده.

بزرگترين جامعه آماري براي قلمچيه ولي تو 3 آزمون آخر سنجش هم جامعه آماريش خوبه چون از خيلي از مدارس هم ميان

من از قلمچی خبری ندارم.ولی گزینه 2 انگار دوره تابستونش خیلیا شرکت میکنن.سنجش هم که هیچ وقت از نظر جامعه آماری حرفی توش نیست.
ولی منم با حرف خانم مدیر(اگر اشتباه نکنم فرانک خانم)موافقم.با کلاس زیاد رفتن فقط وقتتون تلف میشه.

rosenegarin13
18-06-2008, 13:29
من ميرم سنجش
تابستونم خودم برنامه ريزي کردم دروس پايم تموم ميشه

saman rossi
18-06-2008, 13:36
من کلاس کنکور بعثت میرم. پیش دانشگاهی دولتی ( شهیدبهشتی منطقه 2 که واقعا عالیه) و ازمونم سنجش

بردیا
18-06-2008, 13:40
آزمونای سنجش اگر اشتباه نکنم از آبان شروع میشه.
ولی خب مشکلی که برای ما وجود داشت این بود که مطابق با تقسیم بندی دروس آموزش پرورش نبود.مثلا برای ما یه کتابی رو که باید ترم دوم میخوندیم از همون اول تو سنجش میومد چون سنجش براش تقسیم بندی آموزش پرورش مهم نیست
به همین خاطر مدرسه ما از بهمن تو سنجش شرکت کرد.
توی مهر که پیک سنجش میاد بگیرید و منابع آزموناش رو از همون اول مشخص کنید تا طبق اون پیش برید.
اگر بتونید توی تابستون تمام دروس پایه رو با تست بزنید(مخصوصا برای شما که ریاضی هستید)میتونه خیلی به نفعتون باشه ولی بازم رقابت توی ریاضی خیلی سخته به خاطر وجود مدارس تیز هوشان و نمونه ی مختلف که فقط دانش اموزای تاپ ریاضی دارن.

rosenegarin13
18-06-2008, 13:57
آزمونای سنجش اگر اشتباه نکنم از آبان شروع میشه.
ولی خب مشکلی که برای ما وجود داشت این بود که مطابق با تقسیم بندی دروس آموزش پرورش نبود.مثلا برای ما یه کتابی رو که باید ترم دوم میخوندیم از همون اول تو سنجش میومد چون سنجش براش تقسیم بندی آموزش پرورش مهم نیست
به همین خاطر مدرسه ما از بهمن تو سنجش شرکت کرد.
توی مهر که پیک سنجش میاد بگیرید و منابع آزموناش رو از همون اول مشخص کنید تا طبق اون پیش برید.
اگر بتونید توی تابستون تمام دروس پایه رو با تست بزنید(مخصوصا برای شما که ریاضی هستید)میتونه خیلی به نفعتون باشه ولی بازم رقابت توی ریاضی خیلی سخته به خاطر وجود مدارس تیز هوشان و نمونه ی مختلف که فقط دانش اموزای تاپ ریاضی دارن.

ما ميتونيم
حالا ميبينيد هممون قبول ميشيم

تلاشمونو ميکنيم در حد امکانات خودمون

توکل به خدا:10::10::10::10::10:

Julian
18-06-2008, 13:59
هاااان بردیا اینجا عجب گرم گرفتی!!
مگه تو نگفتی روانشناسی خوندی پس چرا کنکوری از اب دراومدی؟
اب زیر کاه.

ولی بچه ها کنکور قبول شدن راحته به شرط اینکه هرچی کنکور بلدین ثبت نام کنین.
ازاد سراسری پیام نور علمی کاربردی بلاخره یکیش قبولین.

hadi_persianlord
18-06-2008, 14:10
با سلام

من تازه امتحانات نهایی رو تموم کردم و یه پیش دانشگاهی دولتی توی منطقه ما هست که من میخوام اونجا برم و کلاس کنکورش بصورتی هست که از اول شهریور تا آخرش مربوط میشه به دروس پایه (سال دوم و سوم) و از اول مهر به بعد هر هفته چهارشنبه و پنجشنبه از 8 صبح تا 8 شب و جمعه ها هم مربوط میشه به آزمون.

اولا میخواستم ببینم که برنامه ای که اینا گذاشتن خوبه یا نه؟!

دوما اگه من نخوام برنامه ای رو که اینا گفتن رو انجام بدم شما چه برنامه ای رو به من پیشنهاد میکنید؟!

با تشکر

rosenegarin13
18-06-2008, 14:33
آخه چطوري ميشه تو 1 ماه دروس پايه رو خوند؟؟؟؟؟

خودت بهتر ميتوني اينکارو بکني

از اول مرداد بشين يه برنامه متنوع بريز که خسته هم نشي

Marichka
18-06-2008, 15:24
سلام دوستان

فعلا کنکوری که در پیش هست و زدیک هم هستکنکور سراسری سال 87 هست که براش تاپیکی با این آدرس داریم:
کنکوري های 87 بيان تو (حتما قوانين تاپيک رو در پست اول مطالعه کنيد !! ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا بحث های برنامه ریزی تحصیلی و غیره در رابطه با کنکور کارشناسی رو در همون تاپیک دنبال کنید تا این کنکور بگذره و برای کنکور سال بعد تاپیکی جدا و منسجم بعد از برگزار شدن این آزمون و بحث های مرتبط با قبولی و انتخاب رشته و ... ایجاد خواهد شد.

بنابراین لطفا فعلا از همون تاپیک برای بحث های اینچنینی استفاده و موارد اسپم گونه مثل پستهای این تاپیک رو هم از ارسالش خودداری بفرمایید.

پایدار و پیروز باشید :20: