PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Delivery Report در همراه اول هزینه داره؟

Ship Storm
13-06-2008, 22:44
سلام دوستان :10:
دوستان نمیدونم شاید سوال تکراری باشه ولی برای سیم کارت های 0912 من از هرکی یه چیز شنیدم موندم کدوم درسته یکی میگه هزینه نداره یکی میگه هر 3 تا Delivery Report پول 1 اس ام اس میندازه یکی میگه هر Delivery Report پول 1 اس ام اس رو داره بلاخره کدوم از این ها درسته من که خودم فکر کنم رایگان باشه.
ممنون وبا تشکر :11:

hossein2006
14-06-2008, 02:35
من این سوال را از یکی از مهندسان شرکت ارتباطات سیار پرسیدم گفتم طبق قانون نباید هزینه ائی گرفته بشه اما مخابرات کار خودش را می کنه و در اطلاع رسانی اون شرکت هم به مردم اعلام میشه که هزینه گرفته نمی شود حالا پول این چیزی نیست اون وقتهائی که مخابرات درآمدش یه نمه کم میشه و شروع می کنه به کرم ریختن و شما را مجبور می کنه که هر مسیج را چندین بار ارسال کنید و بابت هر بار زدن ارسال از شما پول می گیره کما این که همان بار اول اس ام اس شما ارسال شده و برای شما پیغام عدم ارسال فرستاد میشه به کنار ، بدشانسی وقتی که این مسیج را به صورت گروهی فرستاده باشید اون موقع دیگه مخابرات حال می کنه

یادت نره ما در یک مملکت 100% اسلامی زندگی می کنیم که دروغگوئی و دزدی حلال حلال می باشد .

iman_s
14-06-2008, 03:22
نخیر هزینه ای نداره.
بیخودی هم نمیتونند بگن هزینه نداره و بعد هزینه بگیرند. دیگه اینقدر که خر تو خر نیست.

Ship Storm
14-06-2008, 10:59
ممنون دوستان از اطلاعت خوب و مفیدتون
پس هزینه ای نداره خودم هم همین نظرمه چون Delivery که یک نوع خدمات جانبی محسوب میشه و نباید هزینه ای رو داشته باشه دوستان که سیم کارت 0919 دارن وقتی Delivery میاد که ازشون هزینه ای رو کم نمیکنه پس 0912 هم باید طبق همین روال عمل کنه دیگه

Saman-tci
14-06-2008, 17:05
دوست من شاید این برای 20 هست که من در همین فروم گفتم و باز هم میگم که امکان Delivery در گوشی هیچ هزینه ای نداره ... این یک نوع کارآیی گوشی هست مثل بلوتوث ... آیا درسته بگیم فرستادن بلوتوث هزینه داره ....؟

H M R 0 0 7
14-06-2008, 20:03
دوست من شاید این برای 20 هست که من در همین فروم گفتم و باز هم میگم که امکان Delivery در گوشی هیچ هزینه ای نداره ... این یک نوع کارآیی گوشی هست مثل بلوتوث ... آیا درسته بگیم فرستادن بلوتوث هزینه داره ....؟

كارايي گوشي؟؟؟:18: فكر نكنم به گوشي مرتبط باشه سامان جان.

Mojtaba N87
14-06-2008, 21:28
به مخابرات بستگی داره و جزء خدمات مخابراتیه . و هزینه هم نداره چون روی پول اس ام اس پرداخت کردیم!

هر نوع گوشی هم این قابلیت رو ساپورت می کنه.

(راستی ، خیلی مخلصیم حسین جان )

amin-se
15-06-2008, 14:51
بارها بحث شده .
هیچگونه هزینه ای نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــداره .

Saman-tci
16-06-2008, 12:52
هر نوع گوشی هم این قابلیت رو ساپورت می کنه.

كارايي گوشي؟؟؟:18: فكر نكنم به گوشي مرتبط باشه سامان جان.

قابل توجه همکارهای عزیز بخش موبایل :

دوستان من بازم میگم این نوع خدمات بستگی به نوع گوشی داره نه مخابرات و امثالهم ..!!

شاید جالب باشه که بدونید گوشی 1100 نوکیا که خیلی هم مورد توجه مردم هست امکان Delivery نداره ...!!!!!!

پس متوجه شدید Delivery هم مثل بلوتوث جزو امکانات یه گوشی محسوب میشه و نه مخابرات ......

mohammadreZa
16-06-2008, 13:33
دوست عزیز درسته که دلیوری به گوشی بستگی داره اما یکی از امکانات گوشی هست که بدون سرویس مخابرات امکان پذیر نیست
مثله اینه که بگیم گوشی مثلا 7610 بدون سیم کارت امکان مکالمه بوجود میاره چون این قابلیت رو داره
ولی همه میدونن گوشی بدون سیم کار نمیکنه

H M R 0 0 7
16-06-2008, 16:10

دوستان من بازم میگم این نوع خدمات بستگی به نوع گوشی داره نه مخابرات و امثالهم ..!!

شاید جالب باشه که بدونید گوشی 1100 نوکیا که خیلی هم مورد توجه مردم هست امکان Delivery نداره ...!!!!!!

پس متوجه شدید Delivery هم مثل بلوتوث جزو امکانات یه گوشی محسوب میشه و نه مخابرات ......

دوست عزیز درسته که دلیوری به گوشی بستگی داره اما یکی از امکانات گوشی هست که بدون سرویس مخابرات امکان پذیر نیست
مثله اینه که بگیم گوشی مثلا 7610 بدون سیم کارت امکان مکالمه بوجود میاره چون این قابلیت رو داره
ولی همه میدونن گوشی بدون سیم کار نمیکنه

سامان جان ، حرف محمدرضا جان تاييد ميشه.اگه سرويس دهنده پشتيباني نكنه گوشي ميخواد چيكار كنه؟

ar.behnam
16-06-2008, 16:12

کی گفته 1100 دلیوری نداره ؟ بیا تا نشونت بدم دلیوریش رو
دلیوری جزو خدمات مخابراتی هستش عزیز دل برادر و پیامی مبنی به مقصد رسیدن اس ام اس شما به شخص مقابل از طرف مخابرات به گوشی شما فرستاده میشه که اگه شک داری بگذارش بغل یه اسپیکر متوجه اون پیام میشی
کی میدونه تا به حال هزینه ای گرفته نمیشده ؟ به قول مجتبی جان شاید ما پولش رو پرداخت کردیم روی هزینه اس ام اس و اگه غیر فعال باشه از دست رفته !
چه دستهایی چه کارایی دارن پشت پرده انجام میدن خدا میدونه
در ضمن بازم تاکید میکنم 1100 دلیوری داره

ehsssssan
18-06-2008, 01:25
20 تاپیک در این مورد که بازم به جایی نخواهد رسید

shahram_vzvz
24-06-2008, 00:09
call waiting چی هزینه داره ؟

ehsssssan
24-06-2008, 00:52
نه عزیزم اونم هزینه نداره

.SA33D.
24-06-2008, 13:16
اگه اين چيزهاش هم هزينه داشت كه ...فاتحه!!!
در اين مورد شانس اورديم!!

ar.behnam
24-06-2008, 20:41
call waiting چی هزینه داره ؟
اینم بگذار سامان جون بیاد بگه
شاید از امکانات تلفن باشه "شوخی کردم سامان جون "

همراه اول
25-06-2008, 09:20
بارها بحث شده .
هیچگونه هزینه ای نــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــداره .

بله درسته هيچ هزينه اي ندارد،

Saman-tci
25-06-2008, 13:00
اینم بگذار سامان جون بیاد بگه
شاید از امکانات تلفن باشه "شوخی کردم سامان جون "

دوست من فکر نکنم اینجا جای اینجور شوخی ها باشه درسته ....؟
اشکالی نداره .... 0- 1 به نفعه من

Sajad2006
29-06-2008, 15:53
درسه.
هیچ هزینه ای نداره.

بردیا
30-06-2008, 11:23
از اینا بعید نیستش که قسمتی از 14 تومن سابق اس ام اس رو روی دلیوری حساب میکردن
قیمت واقعی اس ام اس یک تومن بیشتر نیستش
توی انگلیس با پرداخت فقط 5پوند در ماه میشه مشترک ارسال پیام کوتاه به صورت رایگان شد ولی اینجا!!!!!!!!!!!!