PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خروجی گرفتن یdv به دی ودی رکوردر

paymandaf
13-06-2008, 16:50
سلا م دوستان عزیز

من یکدستگاه دی ودی رکوردر پاناسونیک دارم که دارای ورودی dvd میباشه ویک کارت کپچر پرو ویژن.

اما وقتی بوسیله کابل dv اونارو به هم وصل می کنم به من خروجی نمی ده لطفا اگه کسی دراین مورد اطلاعی داره به من بگه که خیلی برام حیاتیه:41:

animeditor
13-06-2008, 20:18
سلام جمیعاً

خیر مقدم خدمت داش پیمان عزیز ... خوش اومدی.
علت اصلی باید تنظیم خروجی کارت پرو ویژن باشه.
اگه اون نبود، کابل 1394 رو عوض کن و همچنین، مطمئن شو که با دستگاه های دیگه (مثلاً دوربین) ورودی رکوردرت کار می کنه.

التماس دعا
یا علی

paymandaf
15-06-2008, 16:47
animeditor عزیز
ممنون ازخوش آمدگوئیت ،وممنون ازراهنمائیت
من کابل 1394 یاهمان پورت dv رابه دوربین md9000 ازخروجی پرو ویژن وصل نمودم که کاملا جواب داد اماچون هردو ورودی دوربین و دی وی دی رکوردر یکسان بود، نتوستم دوربین رو وصل کنم . ضمنا بگم که یه کارت کپچر پرو وان پیناکل هم روسیستم دارم که وقتی خروجی اونو به دی وی دی رکوردر وصل کردم درمحیط پریمیر به من خروجی داد وتنها مشکل من اینه که ظاهرا سیستم ،وقتی ازطریق پرو ویژن به دی وی دی وصل میشم نمیتونه اونو شناسایی کنه ودرکنترل پنل ودرقسمت سیستم ودر دیوس منیجر علامت شناسائی اون زرد زنگ می مونه وچون میخوام درمحیط ادیوس از خروجی دی وی (که باتست دوربین متوجه شدم با پرو ویژن کاملا سازگاره وبا پرو وان ناسازگار )به دی وی دی رکوردر استفاده کنم وفیلمهام رو که زمانشون خیلی زیاده رومستقیما بدون رندر کردن درهارد به روی دی وی دی یا هارد دی وی دی رکوردر انتقال دهم، برام حیاتیه که بدون سخت افزار خاص خودش، البته اگه امکان داشته باشه و باکیفیت عالی این کار شدنی باشه ، ارتباط برقرار بشه .

paymandaf
16-06-2008, 16:35
animeditor عزیز ودوستانی که اطلاعاتی درباره مشکل من دارند خواهش میکنم به من بگن مشکلم چه جوری حل میشه آخه بدجوری اعصابمو داغون کرده ؟؟؟؟

power2e
18-06-2008, 23:47
سلام من یه سوال دیگه داشتم میدونم اینجا جاش نبود اما به نظرم رسید زودتر به جواب برسم نمیدونم با این مشکل مواجه شدید که این دی وی دی رکوردر همه دی وی دی دو لایه ها رو نمیشناسه و با اینکه فرمت میکنه باز میزنه آن فرمتد میشه بدونم شما از چه مارکی استفاده میکنید من قبلا hp ، -r ، 2x استفاده میکردم که کار میکرد اما حالا دیگه اون مارک تو بازار اینجا نیست و من مارکای دیگه رو امتحان کردم که جواب ندادن لطف کنید در صورت استفاده از 2 لایه ها مشخصاتش رو به من هم بگید