PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فولدرها به new folder.exe

papa_toop
13-06-2008, 01:14
سلام به دوستان
ویندوز من برمی داره و فولدر ها رو به فایل های exe تبدیل می کنه و کلی درد سر درست کرده طوری که اگه درایو رو سرچ کنم مثلا هم new folder هست و هم new folder.exe البته فولدر اصلی جزو فایل های مخفی سیستم هست و باید تیک نمایش فایل های سیتم رو خاموش کرد و خلاصه برای من کلی درد سر دیگه هم ایجاد کرده ولی الآن خوابم میاد نمی تونم بنویسم(بیگیر منو)،راستی ویندوزم رو هم عوض کردم
البته یه نکته ی مهم این ویروس یا تروجان یا هر گودزیلای دیگه ویروس new folder.exe و ویروس سوپر هیدن کردن نیست چون با آنتی تروجان های اونا نشد که نشده

mahdi7610
13-06-2008, 10:53
سلام به دوستان
ویندوز من برمی داره و فولدر ها رو به فایل های exe تبدیل می کنه و کلی درد سر درست کرده طوری که اگه درایو رو سرچ کنم مثلا هم new folder هست و هم new folder.exe البته فولدر اصلی جزو فایل های مخفی سیستم هست و باید تیک نمایش فایل های سیتم رو خاموش کرد و خلاصه برای من کلی درد سر دیگه هم ایجاد کرده ولی الآن خوابم میاد نمی تونم بنویسم(بیگیر منو)،راستی ویندوزم رو هم عوض کردم
البته یه نکته ی مهم این ویروس یا تروجان یا هر گودزیلای دیگه ویروس new folder.exe و ویروس سوپر هیدن کردن نیست چون با آنتی تروجان های اونا نشد که نشده
سلام دوست عزیز

سیستم شما الوده به ویروس new folder.exe شده است . این ویروس توسط اکثر انتی ویروس ها تشخیص داده نمی شه .

با انتی ویروس نود 32 سیستم را به طور کامل اسکن کنید .

از برنامه زیر هم می تونید استفاده کنید .

New Folder Virus Remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه روش دستی هم توی ادرس زیر گفته شده که از اون هم می تونید استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

papa_toop
13-06-2008, 15:09
دوست عزیز از نظر و کمک شما ممنون ولی من که گفتم ویروس new folder.exe نیست چون تمام راه های مقابله با اون و آنتی تروجان ها ی اون رو تست کردم ولی باز این خراب کاری ادامه داره و حتی فایل windows هم به windows.exe تبدیل شده

mahdi7610
13-06-2008, 15:54
دوست عزیز از نظر و کمک شما ممنون ولی من که گفتم ویروس new folder.exe نیست چون تمام راه های مقابله با اون و آنتی تروجان ها ی اون رو تست کردم ولی باز این خراب کاری ادامه داره و حتی فایل windows هم به windows.exe تبدیل شده
سلام دوست عزیز

اگه پستم را کامل خونده باشی من هم گفتم که فعلا انتی ویروس یا انتی تروجانی این ویروس را به طور کامل به جز نود32 شناسایی نمی کنه .

تبدیل شدن فولدر ها به exe کار همین ویروس new folder.exe هست که متاسفانه پیشرفت کرده و حتی الان نود 32 هم به سختی اونا شناسایی می کنه .

موفق باشی .

seied-taher
14-06-2008, 17:38
البته نورتون هم میتونه دیلیتش کنه ....

Mahrud
01-07-2008, 08:11
برگردیم سر اصل مطلب ...

من فکر می کنم که این یک ورژن جدید از New Folder باشه ...
نمی خواهم درخواست ویروس کنم ولی مجبورم یه جوری سورسشو بخونم ...
یا حداقل اطلاعات بیشتری بهم بدین...

mohsen.esf
04-07-2008, 22:20
[
باید قبل از بالا اومدن ویندوز f8 تا بزنی بری تو safe mode و نیو فولدرا را دلیت کنی بعد انتی ویروس کاسپر را نصب کنی و سیستم را اسکن کنی وتمام ویروس یا تروجانهای اصلی سرچ شده را دلیت کرده وویندوز را دوباره نصب کنی منم باهمین ویروس یک ماه در گیر بودم ام الان سیستمم عاری از هرگونه فعالیت غیر عادیه

mohsen.esf
04-07-2008, 22:21
سلام به دوستان

باید قبل از بالا اومدن ویندوز f8 تا بزنی بری تو safe mode و نیو فولدرا را دلیت کنی بعد انتی ویروس کاسپر را نصب کنی و سیستم را اسکن کنی وتمام ویروس یا تروجانهای اصلی سرچ شده را دلیت کرده وویندوز را دوباره نصب کنی منم باهمین ویروس یک ماه در گیر بودم ام الان سیستمم عاری از هرگونه فعالیت غیر عادیه

Mahrud
05-07-2008, 11:03
سلام دوست عزیز
البته هواست باشه فقط new filder هایی که application هستن رو del کن.
درضمن توی my document هم یه نسخه از خودشو (با یه اسم دیگه) کپی می کنه که باید اونم del شه.