PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی ایران

siavashjal
13-06-2008, 00:05
سلام

من تو بعضی سایت ها دیدم که نوشته لپ تاپ با گارنتی ایران. می خواستم بدونم این یعنی چی؟ یعنی این اسم یه شرکتیه یا چیز دیگست؟

اگه میشه توضیح بدین.

linuxboy
13-06-2008, 09:44
یعنی اینکه یک شرکت ایرانی گارنتیش کرده و یه مقدار پولی هم بخاطر همین ازت میگیره
مثلا من یک شرکت دارم بعد یک برچسب گارانتی رو لپتاپت میزنم از 600 میارم رو 650 بعد می فروشم به شما

REGISTERED USER
13-06-2008, 23:30
یعنی اینکه یک شرکت ایرانی گارنتیش کرده و یه مقدار پولی هم بخاطر همین ازت میگیره
مثلا من یک شرکت دارم بعد یک برچسب گارانتی رو لپتاپت میزنم از 600 میارم رو 650 بعد می فروشم به شما

اشتباه ...

سلام

من تو بعضی سایت ها دیدم که نوشته لپ تاپ با گارنتی ایران. می خواستم بدونم این یعنی چی؟ یعنی این اسم یه شرکتیه یا چیز دیگست؟

اگه میشه توضیح بدین.

گارنتی ها کلا دو نوع هستند :

1- گارانتی اینترناشنال : یعنی در دبی یا نزدیک ترین مرکز خدماتش در خاورمیانه سرویس میدن ... یکسال از تاریخ SHIPING به صورت limited یعنی محدود .... این گارانتی توی ایران مرسوم نیست و هیچ امتیازی ندارد

2- گارانتی ایران : یعنی شرکت سرویس دهنده توی همین مملکت سرویس های تعویض - تعمیر و خدمات پس از فروش رو ارائه میده... معتبر ترین گارانتیهای ایران :

1- ایران رهجو (سونی )
2- امرتات (دل - سونی)
3- زیگورات تکنولوژی (دل)
4- دلیران (دل)
5- گارانتی سبز (اچ پی - دل)
6- نوتالی ( تقریبا تمام برندها)
7- آلبالو
8- بهین تکنولوژی (تخصصی فوجیتسو زیمنس)
9- الماس ( ایسوز)
10- آواژنگ (گیگابایت)
11- همپارد (اچ پی)
12- ایران اچ پی (اچ پی)
13- BestBuy
14- فناوری اریس (اغلب دل)
15- سازگار ارقام (ایسر - IBM )
16- گروه گامبرون (ایسر)
17- پارس لپ تاپ (تقریبا همه ولی کیفیت کارش جالب نیست)

و بقیه گارانتی های ایران احتمالا فروشگاه هایی هستند که گارانتی هایی که ارائه میدهند هیچ ارزشی نداره و یا سرویس های بروز ارائه نمیهند.... از قیمت گارانتی هم مشخصه خدمات شرکت

کلا همراه این لپ تاپ ها باید یک کارت گارانتی معتبر یکی از شرکت های فوق با تاریخ و مهر فروشنده باشه و حتما پس از خرید با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرید و از برگ گارانتی خود مطومن شوید

موفق باشید