PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : F.e.a.r

Morteza2020
29-11-2005, 22:00
سلام دوستان.
این تاپيک مخصوص بازی Fear است.
تمام مطالب مربوط به این بازی در اینجا مطرح مي شود.
با تشکر

mhentezari
29-11-2005, 23:21
رمز هاي اين بازي يا ترينر اون رو اگه داريد بفرماييد.
البته من خوم خيلي استفاده نميكنم. يك جاش گير كردم و هيچي هم جون ندارم.
به هر حال ممنون!

Morteza2020
23-12-2005, 12:53
این ترینر بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این Cheatهای بازی:

Various cheats
While playing, press Talk (the default key is "T") then type any
of the following codes and press [Enter].

Cheat code: Result:
god God Mode
ammo Full Ammo
armor Full Armor
health Full Health
guns All Weapons
kfa All Weapons, Full Ammo, Armor
tears All Weapons, Unlimited Ammo
gear Increased Health, Reflexes Boosted
poltergeist Ghost Mode
maphole Skip Level
pos Player Position
gimmegun pistol Get Pistol
gimmegun dual pistols Get Dual Pistols
gimmegun submachinegun Get Sub Machinegun
gimmegun shotgun Get Shotgun
gimmegun assault fifle Get Assault Rifle
gimmegun semi-auto rifle Get Semi-Automatic Rifle
gimmegun nail gun Get Nail Gun
gimmegun cannon Get Cannon
gimmegun plasma weapon Get Plasma Weapon
gimmegun missle launcher Get Missle Launcher
gimmegun turret Get Turret
gimmegun frag grenade Get Frag Grenade
gimmegun proximity Get Trip Bomb
gimmegun remote charge Get Pipe Bomb
mods Unknown Effect
baddaboom Unknown Effect

Master
24-12-2005, 10:19
پسر شما عجب سيستم خرسي دارين . رويه چه حد گرافيكي اينو بازي مي كنين :blink: :blink: :ohno:

Speedi
24-12-2005, 22:09
مگه چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب تويه گيم نت بازي كنيد !

Master
30-12-2005, 21:16
با اطلا عاتي كه من دارم براي اجراي اين بازي در حد مطلوب خودم (اخرين حد گرافيكش و اگه نشد يكم كمتر) بايد سي پي يو 3 پنتيوم 4 اينتل و كارت گرافيك 6600 داشته باشي به اضافه ي 1 گيگ رم . من خودم كارت گرافيكم 256 هستش .ولي رمم كمه (256) چون جله پولامو دارم جمع مي كنم بخرم . گرفتي پسر خوب

mhentezari
31-12-2005, 01:08
چرا ترينرش دانلود نميشه؟

cully_4u
01-01-2006, 10:46
سلام
من یه سوال داشتم
این بازی Fear ربطی به فیلم حلقه داره؟
چون من تو ماهواره داشتم دموی بازی رو میدیدم یه دفعه یه دختر بچه رو روی صندلی نشون داد که موهاش ریخته بود روی صورتش و لباس سفید مثل بیمار های روانی پوشیده بود.این منو یاد اون بچه هه توی فیلم حلقه انداخت.

راستی اگه کسی میتونه یه توضیح کلی در مورد سبک بازی و داستانش بنویسه
ممنون

saye
12-01-2006, 03:04
من ترينر اين بازي رو لازم داشتم ولي لينك شما خرابه
ميشه لطفا درستش كنيد
البته اگه زحمتي نيست
ممنون ميشم ...

Amin
12-01-2006, 12:38
من ترينر اين بازي رو لازم داشتم ولي لينك شما خرابه
ميشه لطفا درستش كنيد
البته اگه زحمتي نيست
ممنون ميشم ...
سلام :laughing:

Super Speed, Zombies Never Get Up, Slow Motion Ammo, Rapid Fire, All Weapons, Unlimited Health/Ammo/Resistance, One Hit Kills.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
---------------------------------------------------------------------------------------
Unlimited Ammo, Health, Armor; Accuracy ----. Works with v1.0 and 1.1.

saye
15-01-2006, 06:52
خیلی ممنون از لطفتون ...

mhentezari
02-02-2006, 16:36
كسي سيو هاي ين بازي رو داره؟
من تا وسطش رفته بودم ولي به دلايلي همش پاك شد!

MOH333EN
10-02-2006, 15:12
یکی از بچه ها شماره سریال بزاره ممنون من شماره را ندارم کمک کنید

Amin
10-02-2006, 15:38
یکی از بچه ها شماره سریال بزاره ممنون من شماره را ندارم کمک کنید
سلام محسن جان
شما درخواستتون رو در يك تاپيك هم مطرح كنيد كافيه و دوستان حتما اگه بتونند بهتون كمك مي‌كنند
ممنون
اينا رو امتحان كنيد ببينيد كارتون رو راه ميندازه ! :rolleye: :)

MOH333EN
10-02-2006, 16:07
مرسي امين جان عالي بود آره جواب داد خدا خيرت بده

pandemonium
20-02-2006, 12:41
من يه سوال دارم :

چرا تو ايران از اين بازي استقبال زيادي نشده ؟؟

تو فرومهاي مختلف ايراني سر زدم تاپيكهاي كمي در مورد اين بازي بود .
اگرم بود معمولا خيلي كم استقبال بوده .
ولي در مورد يه سري بازي هاي ديگه تاپيكهاي زياد و شلوغي هست .

در حالي كه به نظر من بازي فوق العاده ايه .و امتياز بالايي هم تو گيم اسپوت آورده بود.

من كه خيلي خوشم اومد و تو بهترين بازيهاي 2005به اين بازي راي دادم.

Gilopa
21-02-2006, 10:22
دوست عزیز من این بازی رو همین 3 روز پیش تموم کردم.دلایل اینکه طرفدار پیدا نکردند از نظر من ایناند:
1.امکان سخت افزاری بالا
2.محیط کسل کننده و تکراری بازی
3.موضوعی تقریبا نامفهوم
4.سخت بودن زیاد از حد بازی.به طوری که باید بعد 2 یا 3 مرحله سراغ کد تقلب بری

pandemonium
21-02-2006, 16:31
دوست عزیز من این بازی رو همین 3 روز پیش تموم کردم.دلایل اینکه طرفدار پیدا نکردند از نظر من ایناند:
1.امکان سخت افزاری بالا
2.محیط کسل کننده و تکراری بازی
3.موضوعی تقریبا نامفهوم
4.سخت بودن زیاد از حد بازی.به طوری که باید بعد 2 یا 3 مرحله سراغ کد تقلب بری

تکراری شدن محیط بازی رو قبول دارم .

ولی فکر میکنم میشه بازی رو در حد خوب و قابل تحمل اجرا کرد با اینکه سیستم فوقالعاده بالایی نداشته باشیم .

من رو مد معمولیش که بازی میکنم تا الانش که زیاد سخت نبوده .نمیدونم بعدن چقدر سخت میشه . ولی بیشتر از دو سه مرحله گذروندم.

بنظرم کارهای گروه کماندویی دشمن و کارهای خودمون جالب ساخته شده . مثلا اینکه دشمن در موقع خطر و اضطرار با پشتک توی شیشه میپره و در حالیکه شیشه ها خرد میشن خودشو پشت پنجره اتاق مخفی میکنه ...

و خلاصه یه سری کارای حرفه ای و کماندویی ازین قبیل و نکات دیگه ...
یا اسلو میشن ....

البته هر بازی نقاط ضعفی داره و از طرفی قشنگیهایی هم داره . واسه من که قشنگی هاش به ضعفهاش میچربید .
این دیگه به سلیقه افراد هم بستگی داره . ولی نمیدونم چطور شده یهو اکثر ایرانیا بیخیال این بازی شدن.

در سال 2005 هم به عنوان بهترین شوتر انتخاب شد.

اگه همه این ایرادهایی که شما میگین وارد باشه که خیلی ها تو دنیا باید ازین بازی دلسرد شده باشند چه برسه به بازی بازهای حرفه ای که مشکل پسند ترند.
ولی یوزرها هم که تو سایتها امتیاز خیلی خوبی رو به این بازی دادن .
و فکر میکنم تو دنیا با استقبال عمومی روبرو شده .(البته دقیق نمیدونم )

چیزی که برام سواله و عجیبه اینه که چرا تو ایران اینطوری شده؟
آخه این اولین بار نیست که همچین اتفاقی رو میبینم و با یه چند تا بازی پرطرفدار دیگه دنیا هم یه همچین اتفاقی افتاد تو ایران .
برام جنبه سوال و کنجکاوی داره .

بقیه هم ایرادات همین دوستمون رو دارن و همچنین ایرادات دیگه ؟

Gilopa
22-02-2006, 11:11
تکراری شدن محیط بازی رو قبول دارم .

ولی فکر میکنم میشه بازی رو در حد خوب و قابل تحمل اجرا کرد با اینکه سیستم فوقالعاده بالایی نداشته باشیم .

من رو مد معمولیش که بازی میکنم تا الانش که زیاد سخت نبوده .نمیدونم بعدن چقدر سخت میشه . ولی بیشتر از دو سه مرحله گذروندم.

بنظرم کارهای گروه کماندویی دشمن و کارهای خودمون جالب ساخته شده . مثلا اینکه دشمن در موقع خطر و اضطرار با پشتک توی شیشه میپره و در حالیکه شیشه ها خرد میشن خودشو پشت پنجره اتاق مخفی میکنه ...

و خلاصه یه سری کارای حرفه ای و کماندویی ازین قبیل و نکات دیگه ...
یا اسلو میشن ....

البته هر بازی نقاط ضعفی داره و از طرفی قشنگیهایی هم داره . واسه من که قشنگی هاش به ضعفهاش میچربید .
این دیگه به سلیقه افراد هم بستگی داره . ولی نمیدونم چطور شده یهو اکثر ایرانیا بیخیال این بازی شدن.

در سال 2005 هم به عنوان بهترین شوتر انتخاب شد.

اگه همه این ایرادهایی که شما میگین وارد باشه که خیلی ها تو دنیا باید ازین بازی دلسرد شده باشند چه برسه به بازی بازهای حرفه ای که مشکل پسند ترند.
ولی یوزرها هم که تو سایتها امتیاز خیلی خوبی رو به این بازی دادن .
و فکر میکنم تو دنیا با استقبال عمومی روبرو شده .(البته دقیق نمیدونم )

چیزی که برام سواله و عجیبه اینه که چرا تو ایران اینطوری شده؟
آخه این اولین بار نیست که همچین اتفاقی رو میبینم و با یه چند تا بازی پرطرفدار دیگه دنیا هم یه همچین اتفاقی افتاد تو ایران .
برام جنبه سوال و کنجکاوی داره .

بقیه هم ایرادات همین دوستمون رو دارن و همچنین ایرادات دیگه ؟

دوست عزیز اگه دقت کرده باشی من گفتم اینا نظرات من.دیگران رو کاری ندارم.
ولی اینو میدونم که مردم ما بازیها رو برای سرگرمی میخوان وفقط میخوان یه بازی دستشون بیاد یعنی اینکه به گرافیک بازی اهمیت نمیدند جز کسانی مثل من و شما که تو اینترنت زیاد گشت میزنیم.همینطور در نظر بگیر که این بازی تو فصلی اومده که بچه ها زیاد دنبال بازی نمیرند .و یه دلیل که به نظرم میتونه مهمترین دلیل باشه اینه که متاسفانه بازیهای جدید فوقالعاده تخیلی شدند و همش تو محیط های تاریک و دلسرد هستش.بر اساس تحقیق خودم در میان دوستام فکر کنم ایرانیها زیاد این بازیها رو نمیپسندند.خود منم همینطوری هستم زیاد از بازیهای تاریک و بازیهایی که آدمها در زیر لباسهای عجیب مخفی میشند خوشم نمیاد.
این بازی رو تا آخر بازی کن میبینی که زیاد جالب تموم نمیشه و اگرم زبونت خوب نباشه (یکی از دلایل دیگه برای بازی)از موضوع سر در نمیاری .!
صحنه آخر داخل هلیکوپتر نشون داد که این بازی ادامه دار و باید منتظر سری های بعدی بازی باشی :) م

mhentezari
22-02-2006, 12:31
كسي سيو هاش رو نداشت؟

mhentezari
22-02-2006, 12:38
راستي داستان بازي چيه؟

peyman_nn
12-03-2006, 17:25
در بازي ترس در آن مرحله که يک مين سر راهم بود و
تا نزديک شدم منفجر شد و از طرف ديگر از ان تونل ها
يک طبقه بالا آمدم پس از دور زدن ژنراتورها به يک در بسته خوردم و ديگر چند روز در آن منطقه چرخيدم
و به چيزي جديد نرسيدم حالا من چکار کنم
مرحله 4 يا 5 است

peyman_nn
12-03-2006, 17:49
سلام
چي شد نكنه شما هم رد نكرديد

s2r
21-05-2006, 10:19
آقا منم يه نظر بدم : بازي فوق العاده با حالي بود و واقعا ارزش تموم كردن رو داشت ولي متاسفانه بعد از چندين مرحله يكم تكراري مي شد حال و هواي بازي

piishii
05-09-2006, 14:07
سلام.
این بازی رو 8 ماه پیش خریدم شنبه نصب کردم !!!!
آقا معذرت این تاپیک رو میکشم بالا ها !
اما میخواستم سوال کنم بگم که این بازی برای همه اینقدر کوتاه بود ؟
من 2 3 روزه تمومش کردم اصلا هم سخت نبود .
اما خیلی بهم چسبید .
میخواستم بپرسم که 7 تا سی دی بازی باشه اینقدر کوتاه ؟؟؟
پچی چیزی بازی نداره کمی طولانی تر باشه ؟
خیلی آخه بازی زود تموم شد . نکنه من خیلی سریع تموم کردم !؟؟

mamb
05-09-2006, 18:40
منم خيلي زود تمومش كردم.بازيش هم راحت بود و هم كوتاه.

MBT1990x
07-09-2006, 03:11
منم این بازی رو خیلی زود تموم کردم . یک روزه.

بازی خیلی خیلی قشنگی بود .
بعد از مگس پین 1 و سایبریا 2 خیلی وقت بود که یک بازی قشنگ گیر نیاروده بودم.

mehdi_vsgh
15-09-2006, 13:57
در بازي ترس در آن مرحله که يک مين سر راهم بود و
تا نزديک شدم منفجر شد و از طرف ديگر از ان تونل ها
يک طبقه بالا آمدم پس از دور زدن ژنراتورها به يک در بسته خوردم و ديگر چند روز در آن منطقه چرخيدم
و به چيزي جديد نرسيدم حالا من چکار کنم
مرحله 4 يا 5 است

سلام من نسخه فارسی این بازی را دارم که کار شرکت نوین پندار هستش میتونم شما و دیگر دوستان را راهنمایی کنم!

این چزی که شما گفتید مرحله سوم قسمت چهارم اتفاق میفتد!
اما داستان این مرحله!

شما باید در این مرحله به اطلاعات یک لپ تاپ دسترسی پیدا کنید و بعد از آن راه خروج را بیابید. این آخرین ماموریت شما در این مکان است. در ادامه راه به مین هایی که روی زمین کار گذاشته شده اند بر میخورید این مین ها بسیار حساس هستند و حتی اگر نزدیک آنها شوید منفجر میشوند پس باید راه دیگری پیدا کنید. با شکستن محفظه فلزی به کانال آب بروید و از آنجا سعی کنید تا از میان تونل های زیرزمینی و نردبانها راه را پیدا کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید از آن طرف مین های کار گذاری شده سردر می آورید. شما میتوانید با هدف قرار دادن مین ها آنهارا منفجر کنید ولی اگر این کار را قبل از قطع برق انجام دهید تقریبا عبور غیر ممکن میشود. با قطع برق و انفجار مین ها راه باز می شود و میتوانید لپ تاپ را پیدا کنید. سپس راه خروج را بیابید البته در این قسمت تعداد بسیار زیادی از نیروهای دشمن در کمین شما هستند. در ضمن باید مراقب نیروهای زرهی دشمن باشید اگر بتوانید اسلحه AspRifle را بدست آورید میتوانید به کمک دوربین آن دشمنان را از فاصله دوری هدف قرار دهید.

Mehrshad-msv
16-09-2006, 02:28
منم این بازی رو خیلی زود تموم کردم . یک روزه.

بازی خیلی خیلی قشنگی بود .
بعد از مگس پین 1 و سایبریا 2 خیلی وقت بود که یک بازی قشنگ گیر نیاروده بودم.

بابادست خوش :blink: من اين بازي روچندماه(حدود6ماه)دارم هي نصب مي كنم 1ساعت بازي مي كنم بعدuninstall
ش مي كنم...هنوزم نرفتم آخرش.

mehdi_vsgh
16-09-2006, 10:53
سلام همون طور که گفتم من نسخه فارسی این بازی را دارم که کار شرکت نوین پنداره اگه خواستید راهنمای مراحل بازی به طور کامل را براتون همینجا قرار میدهم تا همه استفاده کنند فقط کافیه که دو یا سه نفر درخواست بدهند!

robert
03-01-2007, 19:34
با اطلا عاتي كه من دارم براي اجراي اين بازي در حد مطلوب خودم (اخرين حد گرافيكش و اگه نشد يكم كمتر) بايد سي پي يو 3 پنتيوم 4 اينتل و كارت گرافيك 6600 داشته باشي به اضافه ي 1 گيگ رم . من خودم كارت گرافيكم 256 هستش .ولي رمم كمه (256) چون جله پولامو دارم جمع مي كنم بخرم . گرفتي پسر خوب

نه بابا بی خیال!!!
چه خبره مگه؟ خودم با سی پی یو 2.8 اینتل و رم 512 و گرافیک xfx6200 این بازی رو چهار بار تا تهش رفتم اصلا هم سیستمم کم نیاورده . گرافیک 6600 رو بازیهای خفن تر از این حرف ها بکار میبرند !!!!:blush:

mahyarSAMSUNG
04-01-2007, 03:11
راست میگه چه خبره ؟؟؟ من بالاترین سیستمی رو که دیدم برای هیتمن بودن لونم روی جعبش ننوشته بود توی نصبش یه صفحه برای سیستم مورد نیازش بود :
که سی پی یو 2.4 میخواست و گرافیک 256 6200 و رم 1گیگ

حالا بازیش قشنگ هست شنیدم خیلی ترسناکه !!

Mehran NZ
04-01-2007, 04:34
دوستان میشه بگید این بازی سیوهاش رو کجا میریزه؟

IM@N
07-01-2007, 18:59
سلام.
اولاً می خواستم هزارمین تاپیک این بخش رو نوشته باشم، دوماً لطفاً یکی به من بگه که کمترین مشخصاتی که بازی F.e.a.r می خواد چیه (در صورتی که تمام مشخصات بازی در پایین ترین حالت باشن = گند بزنی به بازی). خیلی ممنون.

ایمان...

M E H D I
07-01-2007, 23:37
Minimum System Requirements
System: Pentium(R) 4 - 1.7 GHz or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 64 MB
Hard Drive Space: 5000 MB

Recommended System Requirements
System: Pentium 4 - 3.0 GHz or equivalent
RAM: 1024 MB
Video Memory: 256 MB
Other: Radeon(R) 9800 Pro, GeForce(TM) 6600 or equivalent DirectX(R) 9. Sound Blaster(R) X-Fi(TM) series sound card.

mahyarSAMSUNG
08-01-2007, 03:29
من کارت 64 آنبرد دارم میاد ؟؟؟؟ اینتل چیپ ست اکسپرس

X_man
08-01-2007, 06:21
من کارت 64 آنبرد دارم میاد ؟؟؟؟ اینتل چیپ ست اکسپرس

فکر نمیکنم جواب بده من خودم با کارت GeForce FX 5500 نتوستم بازی رو درست و حسابی اجرا کنم...

اگر هم روی کارت شما جواب بده باید تنظیمات گرافیکی رو تا اخر کم کنید تا در بازی افت فریم نداشته باشید.

mahyarSAMSUNG
09-01-2007, 03:10
آخه من هم خیلی ریسک برم بخرم ولی روی کارت من کاربن نیومد ولی موست وانتد به قدری روان بود که من حتی رزولیشن رو روی 1280 در 1024 هم گذاشتم و دیتل رو هم تا آخر زیاد کردم گیر نمیکرد

Mehran NZ
09-01-2007, 03:48
آخه من هم خیلی ریسک برم بخرم ولی روی کارت من کاربن نیومد ولی موست وانتد به قدری روان بود که من حتی رزولیشن رو روی 1280 در 1024 هم گذاشتم و دیتل رو هم تا آخر زیاد کردم گیر نمیکرد
مطمئنی با این کارت گرافیکت گیر نمیکرد ؟ این یک معجزست!!!

Ali-Bahal
09-01-2007, 21:31
من با Ati 9250 روون روون اجرا کردم رمم 512 و سيپيو 1.8 هست و هيچ مشکلي نداشتم بريد تو آپشن همه چيز را کم کنيد با کارت گرافيک 64 هم اجرا ميشه تو اين بازي رم مهمه و کارت گرافيک معمولي باشه جواب ميده

mahyarSAMSUNG
10-01-2007, 02:55
مطمئنی با این کارت گرافیکت گیر نمیکرد ؟ این یک معجزست!!!

راستش منم توی کف هستم هنوز چون وقتی دیدم کربن نیومد با کمال نا امیدی موست وانتد رو نصب کردم و بعد دیدم که اصلا رزولیشن و دیتیل براش اهمینی نداره :blink: :laughing: :laughing: :blink:

ماراتون
18-01-2007, 04:02
اقایون در مورد این بسته الحاقی که تازه اومده F.E.A.R. Extraction Point مشکل گرافیکی داره. درها و دیوارها نامرئی هستند. یعنی فکر میکنی چیزی جلوت نیست ولی مبینی هست تازه از اینطرف دیوار فقط اشیا دیده میشه دشمنا رو نمی بینی. تا اونجا که تحقیق کردم فهمیدم که این به بخاطر یک بسته الحاقی هست که قبل از نصب F.E.A.R. Extraction Point باید روی نسخه اولی بازی نصب کنید ولی خوب با اینکه بازی رو از فروشگاه اینجا تهیه کردم باز هم همون مشکل رو داره. اگه از مسئولان این تا÷یک رو میبینن یک کمکی کنن

Mehran NZ
18-01-2007, 04:22
بچه خواهش میکنم بگید این فیر بازی رو کجا ذخیره میکنه تا حالا بیش از 4 بار ذخیره بازیم پاک شده

ماراتون
18-01-2007, 16:09
اقایون در مورد این بسته الحاقی که تازه اومده F.E.A.R. Extraction Point مشکل گرافیکی داره. درها و دیوارها نامرئی هستند. یعنی فکر میکنی چیزی جلوت نیست ولی مبینی هست تازه از اینطرف دیوار فقط اشیا دیده میشه دشمنا رو نمی بینی. تا اونجا که تحقیق کردم فهمیدم که این به بخاطر یک بسته الحاقی هست که قبل از نصب F.E.A.R. Extraction Point باید روی نسخه اولی بازی نصب کنید ولی خوب با اینکه بازی رو از فروشگاه اینجا تهیه کردم باز هم همون مشکل رو داره. اگه از مسئولان این تا÷یک رو میبینن یک کمکی کنن

بالاخره کسی نشد یه کمکی به ما بکنه.

----------

بچه خواهش میکنم بگید این فیر بازی رو کجا ذخیره میکنه تا حالا بیش از 4 بار ذخیره بازیم پاک شده

توی این سری یعنی جدیدش اگه به محل نصب بازی بروی (میتونی راست کلیک روی آیکونش بکنی گزینه Properties رو انتخاب بکنی و دکمه Find Target رو بزنی) توی اون یک شاخه یعنی میانبرش (shortCut) وجود داره با نام Shortcut to User directory . برو داخلش میبینی.یا روش دیگه ای که می گم برو به این آدرس :

G:\Documents and Settings\All Users\Documents\Monolith Productions\FEAR

البته این مربوط بازی اصلی یا شماره یک هست (البته فکر کنم) شماره 2 یا همون F.E.A.R. Extraction Point در این آدرس ذخیره میکنه:
G:\Documents and Settings\All Users\Documents\TimeGate Studios\FEARXP\
یک شاخه save توی اون هست که محل ذخیره بازی هست ولی بهتره که کل شاخه را کپی کنی

راستی اگه نسخه F.E.A.R. Extraction Point یعنی شماره 2 رو داری میخواستم ببینم توی بازی مشکل گرافیکی مثل من نداری.
اگه مشکلی نداری میتونی بگی بازی رو از چه شرکتی گرفتی . (منظورم شرکت پخش ایرانی است)

منتظرما

Ali-Bahal
18-01-2007, 18:30

من همين مشکل را با Half Life 2 داشتم درايور را آپديت کردم درست شد مي خواي امتحان کن راستي تو ديويدي FEAR من آپيدت کارت گرافيک هست! خيلي خوبه

saeed_cpu_full
18-01-2007, 18:33
من همين مشکل را با Half Life 2 داشتم درايور را آپديت کردم درست شد مي خواي امتحان کن راستي تو ديويدي FEAR من آپيدت کارت گرافيک هست! خيلي خوبه

آپدیت کارت گرافیک چی کار می کنه ؟

Mehran NZ
19-01-2007, 04:14
ماراتون جان خیلی ممنونم ازت واقعا لطف کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوالتم راستش من هنوز نخریدمش
موفق باشی....

Oracle_Eldorado
19-01-2007, 11:36
اگه میشه یکی هم درایور گرافیک ما رو پیدا کنه . ممنون میشم
GeForce 256 MB 256 B 5500 FX

ماراتون
19-01-2007, 16:31
ماراتون جان خیلی ممنونم ازت واقعا لطف کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوالتم راستش من هنوز نخریدمش
موفق باشی....

پس چطور گفتی که سیو بازیهات تا حالا 4 بار پاک شده.

حالا ببین وقتی خریدی نصب کردی خبرم بده بگو این مشکل گرافیکی که درها یا دیوارها نامرئی هستند رو داره یا نه

یادت نره ها منتظر هستم

Carl Johnson
20-01-2007, 01:31
salam.kasi az shoma F.E.A.R COMBAT bazi mikone?

Mehran NZ
20-01-2007, 06:02
پس چطور گفتی که سیو بازیهات تا حالا 4 بار پاک شده.

حالا ببین وقتی خریدی نصب کردی خبرم بده بگو این مشکل گرافیکی که درها یا دیوارها نامرئی هستند رو داره یا نه

یادت نره ها منتظر هستم
من منظورم فیر بود نه نسخه F.E.A.R. Extraction Point

فکر کنم مشکل از کارت گرافیکتون باشه مال منgeforce xfx 7100 با 512mb رم هستش و فکر نکنم با یه همچین کارت گرافیکی مشکلی در اجرای بازی داشته باشم خوب شما می تونید از دوستان دیگه کمک بگیرید یا اینکه یه تاپیک دیگه بزنید فکر کنم بچه های پروفشنال p30world مشکلتون رو حل می کنن
موفق باشید

Ali-Bahal
20-01-2007, 16:57
salam.kasi az shoma F.E.A.R COMBAT bazi mikone?

FEAR کدامه همين بازي که با بحث مي کنيم يا يه چيز ديگست

من Fear و نسخه مکمل اين بازي را تمام کردم

Carl Johnson
20-01-2007, 17:02
in bazi online hastesh ke bayad az internet bekeshin
az inja

harki keshid va bazi kard be ma bege

Carl Johnson
20-01-2007, 17:10
age CD KEY khastin begin behetun midam

Ali-Bahal
21-01-2007, 19:27
نگفتي همين بازي هست يا چيز ديگست اگر چيز ديگست اينجا بحث نکن

ماراتون
22-01-2007, 22:25
FEAR کدامه همين بازي که با بحث مي کنيم يا يه چيز ديگست

من Fear و نسخه مکمل اين بازي را تمام کردم

این نسخه بازی برای کسایی که به صورت شبکه یا آن لاین بازی میکن اسمش هست Combat ولی ما که اینجا اینترنت پرسرعت ندارم. اگه adsl هم بگیریم باز هم افاقه نمی کنه سرعت مثل لاک پشت هست.

ماراتون
22-01-2007, 22:56
آیا میدونستید که در تهیه این بازی یک ایرونی هم شرکت داشته اسمش رو تو قسمت تیتراژ پایانی بازی نوشته بود با نام :
بهزاد بهارلو

Mehran NZ
24-01-2007, 03:48
خبر جالبی بود ماراتون جان هر روز داره به امسال زرگرپور اضافه میشه ولی متاسفانه هنوز یک شرکت بازی سازی خوب تو کشور نداریم

Ali-Bahal
24-01-2007, 18:38
آیا میدونستید که در تهیه این بازی یک ایرونی هم شرکت داشته اسمش رو تو قسمت تیتراژ پایانی بازی نوشته بود با نام :
بهزاد بهارلو

[g]

جالب بود فقط اگر ميشه عکس را کوچک بزار

mehdi_vsgh
24-01-2007, 22:04
آقا کسی میدونه این بازی Fear سیوهاشو کجا میریزه؟؟

Carl Johnson
24-01-2007, 22:54
این نسخه بازی برای کسایی که به صورت شبکه یا آن لاین بازی میکن اسمش هست Combat ولی ما که اینجا اینترنت پرسرعت ندارم. اگه adsl هم بگیریم باز هم افاقه نمی کنه سرعت مثل لاک پشت هست.

yani to iran nemishe ino bazi kard?:ohno:

shiraz13
24-01-2007, 23:08
من خودم 1 ساله که تا اخرش رفتم عاشقشم دی وی دیشو هم دارم موشکتون

ماراتون
25-01-2007, 01:34
من خودم 1 ساله که تا اخرش رفتم عاشقشم دی وی دیشو هم دارم موشکتون

شاید من اشتباه کردم ولی توی یه سایت که Patch های مخصوص این بازی بود دیدم جلوی بعضیهایش نوشته Combat برای همین گفتم شاید مخصوص بازی آن.لاین باشه.

حالا آن لاین بازی کردی یا اصلا قضیه این بازی یه چیز دیگست.

mehdi_vsgh
25-01-2007, 11:44
آقایون کسی میدونه سیوهای این بازی کجا ذخیره میشه روی هارد؟؟

Ali-Bahal
25-01-2007, 13:59
رو کامپيوترم نصب نيست وگرنه مي گفتم کجاست آقا مهدي

اگر سيو دانولد کردي و مي خواي بريزي بي خيال شو چون من کدش را مي دم

الان دکمش يادم نيست برو تو آپشن ببين دکمه چت چيه اونو بزن و جمله پايين را تايپ کن و اينتر را بزن:
Maphole
اگر نرفت مرحله بعد بمير ميره

موفق باشي

mehdi_vsgh
25-01-2007, 17:04
علی جان من کدش را دارم
اتفاقا کل کدهای این بازی را دارم!!
میخوام سیوهای تمام مراحلش را داشته باشم!
از اول تا آخر!
نیاز دارم بهش!

X_man
25-01-2007, 17:37
آقایون کسی میدونه سیوهای این بازی کجا ذخیره میشه روی هارد؟؟

Document and Settings/All Users/Shared Documents/Monolith Productions/FEAR

mehdi_vsgh
25-01-2007, 19:36
آقا دمت گرم تست میکنم جوابش را بهت میدم!

Ali-Bahal
25-01-2007, 19:43
علی جان من کدش را دارم
اتفاقا کل کدهای این بازی را دارم!!
میخوام سیوهای تمام مراحلش را داشته باشم!
از اول تا آخر!
نیاز دارم بهش!

خود منم تمام کدش را دارم اما من بدون کد و سيو ميرم چون حرفه اي هستم و مثل تو نيستم شوخي کردم ايکس من جان زحمتش را کشيد و آدرس را گذاشت برو حال کن

موفق باشي

mehdi_vsgh
25-01-2007, 20:07
علی جان منم این بازی را تا آخرش رفتم!
اتفاقا من نسخه فارسی این بازی را انجام دادم!

Ali-Bahal
26-01-2007, 11:23
علی جان منم این بازی را تا آخرش رفتم!
اتفاقا من نسخه فارسی این بازی را انجام دادم!

مال کدوم شرکته؟ چند خريدي؟

mehdi_vsgh
26-01-2007, 13:00
شرکت نوین پندار--- قیمت 5500 تومان!

ولی خدایش خیلی باحاله!

mehdi_vsgh
26-01-2007, 13:03
سلام اقا علی

بازی وحشت دوبله به فارسی تولید شرکت مهندسی نوین پندار
قیمت 5500 تومان
تعداد 5 سی دی

mahyarSAMSUNG
27-01-2007, 02:49
آقا این نویت پندار خوب نیست من که خاطره ی بدی ازش دارم یه کانتر خریدم ازش تا نصب میکنی وارد بازی میشه هی ارور dont send میاد . اینم بگم که کل کامپیوترم رو هم که عوض کردم اینطوری بود

hamid_hitman47
27-01-2007, 03:07
سلام اقا علی

قیمت 5500 تومان
تعداد 5 سی دی

میگم حالا خوب دوبله شده یا مثل همه بازیهای فارسی آبکی دوبلش کردن ........؟؟

mehdi_vsgh
27-01-2007, 09:40
میگم حالا خوب دوبله شده یا مثل همه بازیهای فارسی آبکی دوبلش کردن ........؟؟

به نظر من که خیلی عالی دوبله شده !!
با همون کیفیت اصلی بازی!

Ali-Bahal
27-01-2007, 16:00
سلام اقا علی

قیمت 5500 تومان
تعداد 5 سی دی

چه خبره بازي رو مي ساختند چقدر مي گرفتند؟
حالا خوبه دوبله کردند حتما با صداهاي مزخرف؟
بيشتر از 2 تومان پول به بازي نمي دم تو ايران

mamalia
30-01-2007, 12:09
سلام
آقا من این بازی fear extraction point رو گرفتم. 3 تا سی دی هستش. اولش از سی دی 1 شروع میکنه و سه تا سی دی رو میریزه داخل یه ÷وشه به نام fear xp-dvd image .
بعدش من دیگه نمیدونم چی کار کنم. هر کار میکنم نصب نمیشه.
توی help سی دی نوشته که اول باید fear رو نصب کنید بعدش اونو به نسخه 1.7 کرک کنید و آخر سر expansion رو نصب کنید. اما من توی این ÷وشه فقط یه فایل setup میبینم که اونم fear expansion رو نصب میکنه. و وقتی هم که نصب میشه بازی اجرا نمیشه.
لطفا بگید من چطوری ابتدا fear رو نصب کنم و به ور÷ن 1.7 ارتقا بدم.
البته من کرک 1.7 رو دارم.

خیلی ممنونم از همتون

kkain-blood
30-01-2007, 14:35
من نمیخوام برای شرکت نوین پندار تبلیغ کنم ولی حیفم اومد اینو بهتون نگم که این شرکت از دوبلر های صدا وسیما استفاده میکنه من چند تا بازی از این شرکت گرفتم از نظر دوبله عالی بودن!

ماراتون
30-01-2007, 20:54
سلام
آقا من این بازی fear extraction point رو گرفتم. 3 تا سی دی هستش. اولش از سی دی 1 شروع میکنه و سه تا سی دی رو میریزه داخل یه ÷وشه به نام fear xp-dvd image .
بعدش من دیگه نمیدونم چی کار کنم. هر کار میکنم نصب نمیشه.
توی help سی دی نوشته که اول باید fear رو نصب کنید بعدش اونو به نسخه 1.7 کرک کنید و آخر سر expansion رو نصب کنید. اما من توی این ÷وشه فقط یه فایل setup میبینم که اونم fear expansion رو نصب میکنه. و وقتی هم که نصب میشه بازی اجرا نمیشه.
لطفا بگید من چطوری ابتدا fear رو نصب کنم و به ور÷ن 1.7 ارتقا بدم.
البته من کرک 1.7 رو دارم.

خیلی ممنونم از همتون

در مورد سوالت بايد بگم كه شما بايد بازي fear رو جداگانه تهيه كنيد و نصب كنيد. بعد كرك رو نصب كنيد و بعد اين فايل setup رو روي بازي نصب كنيد

راستي مي تونيد بگيد بازي رو از كدوم شركت تهيه كرديد. ممنون ميشم

mamalia
31-01-2007, 09:39
در مورد سوالت بايد بگم كه شما بايد بازي fear رو جداگانه تهيه كنيد و نصب كنيد. بعد كرك رو نصب كنيد و بعد اين فايل setup رو روي بازي نصب كنيد

راستي مي تونيد بگيد بازي رو از كدوم شركت تهيه كرديد. ممنون ميشم

با تشکر از شما. من متوجه منظور شما نشدم. توی محتویات سی دی ها که خوده setup اولش ایمیج میگیره روی هاردم فقط 1 گزینه باسه نصب هستش و اونم extraction point رو میخاد نصب کنه که ناموفقه.
منظوره شما اینه که باید قسمت اول بازی رو هم دوباره برم بخرم یا تو خود این 3 تا سی دی اونم هست.
راستی کلا چند تا cd هستش رو هم رفته قسمت اول و دومش.

در مورد سوال شما هم که از کدوم شرکته روی بستش که چیزی ننوشته . فقط یه جا نوشته takin games

بازم ممنونم.

mostafaeshghi
31-01-2007, 12:40
آقا من تازه فیلم یاده هندوستان کرده و دارم نسخه یک را بازی میکنم. میخواستم بگم که چگونه از امکان صحنه آهسته (یا همن اسلو منشن) استفاده کنم. من که همیشه ریلکس میرم همه را میکشم.

اگر میشه راهنمایی کنید.

Ali-Bahal
31-01-2007, 14:50
آقا من تازه فیلم یاده هندوستان کرده و دارم نسخه یک را بازی میکنم. میخواستم بگم که چگونه از امکان صحنه آهسته (یا همن اسلو منشن) استفاده کنم. من که همیشه ریلکس میرم همه را میکشم.

اگر میشه راهنمایی کنید.

مصطفي جان براي Slow Motion بايد دکمه کنترل چپ را بزني (Ctrl)
راستي ببخشيدا شما استاد ما هستيد ولي اسو موشن مي دونم که غلط تايپي هست ;)
راستي هوش مصنوعي خيلي بالا هست و نميتونيد رله بريد جلو مگر حرفه اي باشيد که هستيد;)

موفق باشيد

mostafaeshghi
31-01-2007, 19:55
مصطفي جان براي Slow Motion بايد دکمه کنترل چپ را بزني (Ctrl)
راستي ببخشيدا شما استاد ما هستيد ولي اسو موشن مي دونم که غلط تايپي هست ;)
راستي هوش مصنوعي خيلي بالا هست و نميتونيد رله بريد جلو مگر حرفه اي باشيد که هستيد;)

موفق باشيد

میدونم که چه جوریه و باید چه دکمه ای بزنی و از این حرفها ، میخواستم بدونم آیا شما ها استفاده کردید و چه موقعهایی؟!؟!؟

در ضمن استاد ما که شمایی ولی من نفهمیدم که کجا ایراد تایپی داشتم. لطفا با ذکر دلیل و تایپ انگلیش بگو.

kkain-blood
31-01-2007, 20:19
با تشکر از شما. من متوجه منظور شما نشدم. توی محتویات سی دی ها که خوده setup اولش ایمیج میگیره روی هاردم فقط 1 گزینه باسه نصب هستش و اونم extraction point رو میخاد نصب کنه که ناموفقه.
منظوره شما اینه که باید قسمت اول بازی رو هم دوباره برم بخرم یا تو خود این 3 تا سی دی اونم هست.

در مورد سوال شما هم که از کدوم شرکته روی بستش که چیزی ننوشته . فقط یه جا نوشته takin games

بازم ممنونم.

قبل از نصب expansion pack شما باید 1patchنصب کنین من از تکین dvdبازی رو گرفته بودم که باهاش minidisck بود که patch تو اون بود این patchباید تو یکی از cdها باشه اول اونو نصب کن!

Ali-Bahal
31-01-2007, 20:45
میدونم که چه جوریه و باید چه دکمه ای بزنی و از این حرفها ، میخواستم بدونم آیا شما ها استفاده کردید و چه موقعهایی؟!؟!؟

در ضمن استاد ما که شمایی ولی من نفهمیدم که کجا ایراد تایپی داشتم. لطفا با ذکر دلیل و تایپ انگلیش بگو.

موقع هايي که دشمن زياد هست اين دکمه را بزن اگر گرافيکت بالا باشه خيلي مي چسبه تکه شيشه ها را مي بينيد که روي هوا ميره و......

راستي شما نوشتيد اسلو منشن اصلش اسلو موشن

ماراتون
01-02-2007, 02:41

بازم ممنونم.

آره درسته شما باید قسمت اول بازی رو جداگانه بخری. قسمت اول بازی فکر کنم یک DVD یا 5 سی دی باشه. بعد از اینکه این بازی رو خریدی میری رو سیستمت نصب میکنی.(اگه قبلا بازی نکردی خوب الان وقتش هست. حالش رو ببر) بعد از اون باید به قول دوستمون همون 1patch رو نصب میکنی. بعد از اون هست که سیدی ها یا دی وی دی رو که داری روی اون نصب میکنی.

pinkpanther
02-02-2007, 01:24
دوستان من دنبال mod های جدید این بازی میگردم اگر کسی داره یه خبر به من بده ممنون .

Something For Nothing

Ali-Bahal
02-02-2007, 09:33
نقد نسخه مکمل بازي F.E.A.R :

omidshsh
02-02-2007, 12:13
من بازی فیرو از شرکت hi-vu خریدم 3 تا سیدین نصب که میشه هیچ شرتکاتی رو دسکتا÷ واسه اجرا نمیاد
توی استارت منیو هم نمینویسه که پروگرام جدیدی اضاف شده
جایی که بازی رو نصب کردم میرم
یه گزینه رو که میزنم صفحه سیاه میشه
یه صدایی میاد
موس هم میاد ولی تصویر ندارم
در ضمن از توی سیدی 3 درایور گرافیکم رو نصب کردم
گرافیکم رادیون 9550 256 هست
رم هم 1 گیگ
در ضمن روی پاکت سیدی نوشته که برای اجرا از دایرکت ایکس موجود در بازی استفاده شود که من معنیشو نفهمیدم
1 دایرکت ایک تو سی دی 3 هست که اگه بزنی نصب میشه
1 فیال کابینت دایرکت ایک هم داره که توش کلی فایله
همین

مشکل چیه؟

Ali-Bahal
02-02-2007, 16:29
يه ذره واضح بگو مشکلت چيه فقط مشکلت را بنويس تا راهنماييت کنم

mostafaeshghi
02-02-2007, 20:51
آقا ولی خودمونیم ها. این بازیه خیلی خفن و خفناکه. انگار که خب یعنی دقیقا ساختن برای ترسیدن . هر جایی را نگاه میکنی میبینی یه چیزی دارند برای ترساندن.

آقا یه سوال اساسی: میگن این بازیه خیلی طولانیه؟!؟! راست میگن؟!؟! حالایکی بگه چند مرحلست؟!؟! تا ما حساب کار بیاد دستمون.

در ضمن من الآن مرحله ی Interval05- Extaraction : Bishop

Ali-Bahal
02-02-2007, 22:46
نسخه 1 داراي 11 اينتروال هست
نسخه مکمل فکر کنم داراي 6 اينتروال بود

بازي قشنگيه آره يکش خيلي طولانيه اما من هر روز بازي کردم و چهار روزه تمامش کردم ;)

omidshsh
03-02-2007, 12:39
دیگه چی بگم؟
هر چی بود و نوشتم

Ali-Bahal
04-02-2007, 16:48
آخه من نفميدم لطفا يک بار ديگر کامل تر و درست تر توضيح بده ;)

mostafaeshghi
05-02-2007, 15:03
آقا از بمب شماره 6 چه جوری استفاده کنم. همون که شبیه دسته هواپیمایی میمونه. هر کاری میکنم کار نمیکنه. میشه روش کار و موقعیت استفادشو بگید.

قربانتان: مصطفی عشقی

mostafaeshghi
07-02-2007, 17:05
آقا از بمب شماره 6 چه جوری استفاده کنم. همون که شبیه دسته هواپیمایی میمونه. هر کاری میکنم کار نمیکنه. میشه روش کار و موقعیت استفادشو بگید.

یعنی این همه آأم که این بازی را تمام کردید. طریقه استفاده ی این بمب را نمیدانید. یا اینکه دریغ میکنید

من از دذوستان خواهش میکنم بنده را اهنمایی کنند. بابا دیگه بازی داره تموم میشه و من هنوز این نفهمیدم.:laughing:

ممنون و متشکر

Oracle_Eldorado
07-02-2007, 18:36
بابا دوره ی این بازی تموم .برید بچسبید به Evil 4
این بازی همانطور که دوست عزیز گفتند ورژن 1 دارای 11 مرحله و بسته مکمل 6 مرحله هستش.
در مورد ترسناک بودن که از اسمش معلومه : اولین وحشت سرد
عشقی منظورت رو از بمب 6 نمیدونم .
علی باهال در مورد چی توضیح بده ؟
از لحاظ طولانی بودن که آره خداییش خیلی زیاده هر اینتروال حد اقل 3 یا 4 ساعت هست ( به جز اینتروال 1)
همین !

Razel
08-02-2007, 01:42
سلام
دوستان من سری اول رو تموم کردم ولی تو سری دوم(Extraction Point) تو Interval02 گیر کردم. اصلا نمی تونم راهش رو پیدا کنم.
تو رو خدا اگر گسی این مرحله رو تموم کرده کمکم کنه که بدجوری معتاد این بازی شدم.

از جایی که گیر کردم 3 تا عکس گرفتم که می تونید ببینید.

تصویر شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر لازم دونستید عکسای بیشتری میذارم.
چند روزه کلا حالمو گرفته این مرحله.:angry:

دمتون گرم یکی هوای مارو داشته باشه.:rolleye:

Razel
08-02-2007, 16:49
سلام
دوستان من سری اول رو تموم کردم ولی تو سری دوم(Extraction Point) تو Interval02 گیر کردم. اصلا نمی تونم راهش رو پیدا کنم.

از جایی که گیر کردم 3 تا عکس گرفتم که می تونید ببینید.

تصویر شماره 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر لازم دونستید عکسای بیشتری میذارم.
چند روزه کلا حالمو گرفته این مرحله.:angry:

کسی نیست کمکم کنه؟

ماراتون
09-02-2007, 00:26
سلام

من بازی رو تموم کردم برای همین دقیق یادم نیست. ولی میدونم که اینجا کرور کرور دشمن رو سرت خراب میشه توی چند مرحله بعد که هموش رو کشتی دوستت میاد او چهارپایه پشت در رو برمیداره میزنه کنار. در باز میشه.

Razel
09-02-2007, 00:51
من بازی رو تموم کردم برای همین دقیق یادم نیست. ولی میدونم که اینجا کرور کرور دشمن رو سرت خراب میشه توی چند مرحله بعد که هموش رو کشتی دوستت میاد او چهارپایه پشت در رو برمیداره میزنه کنار. در باز میشه.
ماراتون جان خیلی ممنون که جوابمو دادی.
بله کرور کرور دشمن رو سرم ریختن و من همشون رو نابود کردم.
حدود نیم ساعت هم این ور اونور رو گشتم ولی دوستم از جاش تکون نمی خوره.
اصلا هیچ اتفاقی نمیفته.

موندم چیکار کنم:sad:

Viren
09-02-2007, 15:09
وای کمک کنید من توی Interval 4 هستم.یه جایی گیر افتادم که روبوت هایی هستند که خیلی سریع هستن و میتونن نامرئی بشن.یکی رو کشتم دوتا دیگه با هم اودمن چی کار کنم؟

mostafaeshghi
09-02-2007, 19:49

دوستان عزیز لطفا دریغ نکنید و بنده راهنمایی کنید. اگر بازی کردید بلد نیستید خب بگید که بلد نیستید و اگر بلدید نمیخواهید بگید خب اینو هم بگید. حداقل خیالم راحت بشه که دوستان پست منو هم میخونند.

ماراتون
10-02-2007, 00:34
ماراتون جان خیلی ممنون که جوابمو دادی.
بله کرور کرور دشمن رو سرم ریختن و من همشون رو نابود کردم.
حدود نیم ساعت هم این ور اونور رو گشتم ولی دوستم از جاش تکون نمی خوره.
اصلا هیچ اتفاقی نمیفته.

موندم چیکار کنم:sad:

شاید باید بری نزدیک دوستت. اونوقت حرف میزنه. دقیق یادم نیست. اگه تونستم دوباره نصبش میکنم بهت میگم

ماراتون
10-02-2007, 00:38
وای کمک کنید من توی Interval 4 هستم.یه جایی گیر افتادم که روبوت هایی هستند که خیلی سریع هستن و میتونن نامرئی بشن.یکی رو کشتم دوتا دیگه با هم اودمن چی کار کنم؟

خوب میتونی از چشمهای قرمزش بفهمی کجاست وقتی نزدیکت شدند حرکت آهسته SlowMotion کن بعد ببندشون به رگبار . من خودم اینکار رو میکردم

ماراتون
10-02-2007, 00:44
دوستان عزیز لطفا دریغ نکنید و بنده راهنمایی کنید. اگر بازی کردید بلد نیستید خب بگید که بلد نیستید و اگر بلدید نمیخواهید بگید خب اینو هم بگید. حداقل خیالم راحت بشه که دوستان پست منو هم میخونند.

خب من یادم نمیاد بمبی رو خنثی کرده باشم. اخه کدوم مرحله رو میگی.

ببخشید اگه سه تا شد یادم نبود .

mostafaeshghi
10-02-2007, 16:29
خب من یادم نمیاد بمبی رو خنثی کرده باشم. اخه کدوم مرحله رو میگی.

ببخشید اگه سه تا شد یادم نبود .

نه خداوکیلی پست منو خوندی. نه جان من کجاش گفتم که میخوام بمب خنثی کنم.

بابا میگم تو ایم بازی 3 نوع بمب داره که با دکمه های 4 و5 و6 فعال میشه و با G پرتاب میکنه. 4 که همون مدل سادست ، 5 هم که نارنجک دایره ای هست میندارزی و یه شلیک میکنی و میترکه.

ولی 6 را من نفهمیدم چه جوری استفاده کنم. شبیه به سته ی هواپیمایی میمونه. و یه دکمه روش داره که وقتی دکمه چپ موس ار میزنی تا استفاده کنه روی دکبمب یه کلید داره که اونو میزنه ولی هیچ اتفاقی نیمافته. احتمالا در جاهای خاصی و در زمان خاصی باید استفاده بشه.

که در این زمینه از شما دوستان کمک میخوام

همین!

قربانت: مصطفی عشقی

Razel
10-02-2007, 18:19
شاید باید بری نزدیک دوستت. اونوقت حرف میزنه. دقیق یادم نیست. اگه تونستم دوباره نصبش میکنم بهت میگم
سلام
ماراتن جان خیلی ممنونم از توجهی که می کنی.
این دوستم بالای ساختمون وایستاده که بهش دسترسی ندارم.
در اول مرحله هر چی دشمن میومد کمکم می کرد که بکشمشون ولی حالا که دیگه نمیان صاف اون بالا وایستاده.
به هر حال من 4 تا عکس دیگه از این مرحله گذاشتم . اگه یادت اومد که خیلی ممنونت میشم کمکم کنی اگرم یادت نیومد زیاد راضی به زحمتت نیستم که خودت بازی رو نصب کنی و تا اونجا بری. فدای سرت خودم، یه کاریش می کنم. :rolleye: و اما عکسها:

تصویر شماره 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصویر شماره 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از سایر دوستان هم تقاضا دارم اگه اینجا رو رفتن کمکم کنن.

اینم سه تا عکسی که قبلا از این مرحله تو تاپیک قرار دادم: تصویر 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، تصویر2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، تصویر3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.:happy:

mostafaeshghi
10-02-2007, 21:43
نه خداوکیلی پست منو خوندی. نه جان من کجاش گفتم که میخوام بمب خنثی کنم.

بابا میگم تو ایم بازی 3 نوع بمب داره که با دکمه های 4 و5 و6 فعال میشه و با G پرتاب میکنه. 4 که همون مدل سادست ، 5 هم که نارنجک دایره ای هست میندارزی و یه شلیک میکنی و میترکه.

ولی 6 را من نفهمیدم چه جوری استفاده کنم. شبیه به سته ی هواپیمایی میمونه. و یه دکمه روش داره که وقتی دکمه چپ موس ار میزنی تا استفاده کنه روی دکبمب یه کلید داره که اونو میزنه ولی هیچ اتفاقی نیمافته. احتمالا در جاهای خاصی و در زمان خاصی باید استفاده بشه.

که در این زمینه از شما دوستان کمک میخوام

همین!

قربانت: مصطفی عشقی

نخواستیم آقا.

امروز عزمم را جزم کردم که خودم راهش را پیدا کنم.

و بعد از کلنجار رفتن به مدت 6-7 دقیقه فهمیدم قضیه از چه قراراه. اول با G یه نارنجک پرت میکنی و اون نارنجک ثابت میمونه. وبعد در موقعیت مناسب کلیدش را میزنی هم زمیان با فشردن دکمه نارنجک میترکه.

به هرجال: ممنون و متشکر

Viren
11-02-2007, 00:28
ممنون.رد کردم!

Razel
11-02-2007, 02:28
آقا مشکل منم حل شد، مثل اینکه یکی از دشمنا اون پشت گیر کرده بود تا یه نارنجک انداختم تو اتاق راهش باز شد و خودشو نشون داد و من در دم به درک واصلش کردم.;)
اون دوستمم که بالای دیوار بود اومد پایین و در رو باز کرد و رفتم به ادامه Interval 02 .خیلی برام جالبه بدونم عاقبت این بازی چی میشه. خدا کنه مثل سری اولش ضدحال نخوریم و بعد چند ماه سری دومش رو شروع کنیم.

بازم ممنونم از توجهی که کردید.:happy:

Ali-Bahal
12-02-2007, 14:32
ببخشید چند روزی نبودم
اگر سوالی در مورد این بازی دارید دوباره بپرسید تا جواب بدهم لطفا نام و عدد مرحله و عکس را بگذارید تا کار من راحت تر شود خوشبختانه بازی را سه بار تمام کردم و حفظ هستم

منتظر سوالات شما هستم

hadidevil
13-02-2007, 15:24
حالا سیستمش چیه

Ali-Bahal
13-02-2007, 16:01
حالا سیستمش چیه

سیستم مورد نیاز را میگی؟

پنتیوم 1.7
گرافیک 64
رم 512
ویندوز 2000 و xp

Oracle_Eldorado
13-02-2007, 18:44
نه علی جان دیگه با 64 نمیاد . ولی با 1.7 میاد

Ali-Bahal
13-02-2007, 19:14
نه علی جان دیگه با 64 نمیاد . ولی با 1.7 میاد

میادش تو Readme اش نوشته کارت گرافیک 64

kiavash2004
15-02-2007, 11:59
آقا کمک کنید در قسمت interval2-flight desoleation گیر کرم از کجا باید برم هر دو طرف بن بسته:sad:

mostafaeshghi
15-02-2007, 17:57
آقا کمک کنید در قسمت interval2-flight desoleation گیر کرم از کجا باید برم هر دو طرف بن بسته:sad:

استاد عزیز باید مفصل توضیح بدید تا بتونیم کمکت کنیم. در ضمن اگر اشتباه ننک شما دارید نسخه ی 1 فیر را بازی میکنید که دارای 11 اینتروال است. درسته!؟!؟!؟

Oracle_Eldorado
15-02-2007, 19:03
آقا علي نوشته براي فروش بيشتر ! پشت جلد Splinter Cell : Double Agent هم نوشته بود 128 !
كياوش عضويتت رو تبريك ميگم . من به اسم مرحله بلد نيستم . بگو بعد از كدوم مرحله هستش و داخل مرحله چطوريه چون اين بازي خيلي قديميه

kiavash2004
15-02-2007, 23:44
آقا باز هم سلام خیلی ممنون که به سئوال من توجه کردید
نه عزیزم من فیر یک را خیلی وقت پیش تموش کردم چندوقت بود مشغول درس و کنکور بودم دوباره اومدم اینجا دیدم که این بازی قسمت دومش اومده که dvd اونو تهیه کردم تا این مرحلش را هم راحت اومدم اما یک دفعه به بن بست خوردم اما توضیح بیشتر در مورد مشکلم ببخشید طولانی شد:tongue:
من تویه این مرحله بعد از پریدن از یک مانع چوبی وارد این قسمت میشم که به صورت انگلیسی نوشته دنبال یک راه زیر زمینی یا تو این جور معانیها بگرد تا بتونی عبور کنی تو این قسمت اولش یک بشکه هستش که آتیش توش روشن هست یک در هست که بسته هست و به با چوب به صورت ضربدر بسته شده روی سطح زمینش هم یک مقدار گیاه هست دوتا کانال کولر هم دارد ته این بن بست هم یک راه هستش اما از این را رد نمیشه نه به حالت نشسته نه به صورت جامپ(پریرن) کمک کنید که میخوام تا تهش برم
راستی بازی اویل4 هم که اومده البته میدونم اینجا نباید سئوال کنم ولی چون از بازیهای ترسناک خوشم میاد گفتم بپرسم آیا به کیفت بازیهای قبلی این شرکت هست یا نه
باز هم خیلی خیلی ممنون

Oracle_Eldorado
16-02-2007, 01:31
كياوش جان Fear 1 در اون مرحله بايد بزني چوبهاي در رو بشكني . اگه نشد همه ي درهاي اون منطقه رو امتحان كن . اگه سيستم خفني داشته باشي خيلي جالب مياد . مثلا من با 678*1024 بازي ميكنم از PS2 بهتره ! ولي با 128 بازي كني زياد دلچسب نيست

Viren
16-02-2007, 01:44
میادش تو Readme اش نوشته کارت گرافیک 64

نه بابا با 6200 به زور میاد.اونوقت با 64:laughing:

kiavash2004
16-02-2007, 02:16
كياوش جان Fear 1 در اون مرحله بايد بزني چوبهاي در رو بشكني . اگه نشد همه ي درهاي اون منطقه رو امتحان كن . اگه سيستم خفني داشته باشي خيلي جالب مياد . مثلا من با 678*1024 بازي ميكنم از PS2 بهتره ! ولي با 128 بازي كني زياد دلچسب نيست

الدرادو جان باورکن من فیر 2 هستم ببین اول اولش که با هلکوپتر سقوط میکنه بعد تویه مرحله دیگه وارد کلیسا میشه که نیروهای آلفا مثل ماست واستادن بعد شروع به حمله میکنند یکسری موجودات مثلا ترسناک هم میریزن سرت بعد کلیسا آتیش میگیره میری مرحله بعد تو مرحله بعد هم که قبلا دوستان عکساشو گذاشتن و توضیحاتشو دادند اما تو این مرحله قبلش همین رفیقم که با من بود به شکل وحشیانه ای ارواح مثلا خبیثه می کشنش بعد از یه دری میری تو وارد یک شبه کوچه میشی اوجا راهی برای رفتن نیستش باید بپری تو همین بن بسته شاید هم من دارم اشتباه میگم بن بست نباشه اولش میگه یک راه زیر زمینی باید پبدا کنی
باورکن من تو فیر دو هستم:blink:
راستی من هم گرافیکم 6200 دی دی آر 2 هست 256 تا هم رم میخوره رم سیستمم 512 تو بعضی جاهاش هنگ میکرد که مجبور شدم گرافیک تو حالت ضعیف تنظیم کنم:blush:

THE AMIMAN
16-02-2007, 14:57
دوستان درسته اين بازي توصيه هاي پزشكي داره؟

Razel
17-02-2007, 15:16
آقا این Fear هم عجب ضد حالی شده.
من بالاخره با هزار تا مشکل Extraction Point رو هم تموم کردم ولی اینم آخرش بازم تو کف میذارن که مارو.
بالاخره نفهمیدیم چه بلایی سر اینا میاد.
کسی از قسمت سوم این بازی اطلاعاتی داره یا نه؟ کی میاد؟

ولی جدای از این مسائل قسمت دوم طراحیش محشر بود.
تو مرحله آخر یه جاییش صدای تلاوت قرآن میومد. مو به تن آدم سیخ میشد وقتی اون صداها رو میشنید.:blink:

یه چیز دیگه، من این دو تا رو تموم کردم ولی نخندیدا من از داستانش چیزی متوجه نشدم:blush:
سه تا شخصیت داره که نفهمیدم کی به کیه.
یه مرد،یه دختر قرمز پوش یه دختر لخت هم بعضی وقتا میاد،اینا حتی نیروهای خودشونم بعضی جاها نابود می کردن. اگه کسی در این مورد یه اطلاعاتی بده کلی ممنونش میشم.

من زیاد اهل بازی نیستم ولی FEAR بهترین بازی بود که تو این چند سال بازی کردم،خدا کنه هر چه زودتر قسمت سومش هم بیاد که ببینیم چه بلایی سرشون میاد بالاخره.

موفق باشید:happy:

ماراتون
17-02-2007, 16:30
من بالاخره با هزار تا مشکل Extraction Point رو هم تموم کردم ولی اینم آخرش بازم تو کف میذارن که مارو.
یه چیز دیگه، من این دو تا رو تموم کردم ولی نخندیدا من از داستانش چیزی متوجه نشدم:blush:
یه مرد،یه دختر قرمز پوش یه دختر لخت هم بعضی وقتا میاد،اینا حتی نیروهای خودشونم بعضی جاها نابود می کردن. اگه کسی در این مورد یه اطلاعاتی بده کلی ممنونش میشم.

خوب به نظر من بهتره فیلم ring رو ببینی یا قسمت اولش هم بازی کنی. این فیلمی که گفتم خیلی به این بازی شبیه.

Oracle_Eldorado
17-02-2007, 17:07
الدرادو جان باورکن من فیر 2 هستم ببین اول اولش که با هلکوپتر سقوط میکنه بعد تویه مرحله دیگه وارد کلیسا میشه که نیروهای آلفا مثل ماست واستادن بعد شروع به حمله میکنند یکسری موجودات مثلا ترسناک هم میریزن سرت بعد کلیسا آتیش میگیره میری مرحله بعد تو مرحله بعد هم که قبلا دوستان عکساشو گذاشتن و توضیحاتشو دادند اما تو این مرحله قبلش همین رفیقم که با من بود به شکل وحشیانه ای ارواح مثلا خبیثه می کشنش بعد از یه دری میری تو وارد یک شبه کوچه میشی اوجا راهی برای رفتن نیستش باید بپری تو همین بن بسته شاید هم من دارم اشتباه میگم بن بست نباشه اولش میگه یک راه زیر زمینی باید پبدا کنی
باورکن من تو فیر دو هستم
راستی من هم گرافیکم 6200 دی دی آر 2 هست 256 تا هم رم میخوره رم سیستمم 512 تو بعضی جاهاش هنگ میکرد که مجبور شدم گرافیک تو حالت ضعیف تنظیم کنم
شرمنده من تا اول کلیسا رفتم . دیگه سیستمم اونجا به بعد رو نکشید ! من فکر کردم شما همون مرحله اول فیر 1 هستی !

کسی از قسمت سوم این بازی اطلاعاتی داره یا نه؟ کی میاد؟

ولی جدای از این مسائل قسمت دوم طراحیش محشر بود.
تو مرحله آخر یه جاییش صدای تلاوت قرآن میومد. مو به تن آدم سیخ میشد وقتی اون صداها رو میشنید.

یه چیز دیگه، من این دو تا رو تموم کردم ولی نخندیدا من از داستانش چیزی متوجه نشدم

من زیاد اهل بازی نیستم ولی FEAR بهترین بازی بود که تو این چند سال بازی کردم،خدا کنه هر چه زودتر قسمت سومش هم بیاد که ببینیم چه بلایی سرشون میاد بالاخره.

موفق باشید

میشه بگی آخرش چی میشه در فیر 2 ؟ خیلی دوست دارم بدونم

Razel
17-02-2007, 23:28
خوب به نظر من بهتره فیلم ring رو ببینی یا قسمت اولش هم بازی کنی. این فیلمی که گفتم خیلی به این بازی شبیه.
من فیلمی که گفتی ندیدم ولی قسمت اولش رو تموم کردم که رفتم سراغ قسمت دوم. چون زبانش انگلیسیه زیاد متوجه نشدم

میشه بگی آخرش چی میشه در فیر 2 ؟ خیلی دوست دارم بدونم
بهتره که خودت بازی می کردی و میدیدی، اینجوری لذتش بیشتره ، ولی با این حال میگم.

تو Interval 06 که همه دشمنا رو می کشی ،می رسی به یه فضای باز که اونجا می بینی هلیکوپتر دوستات اومدن ،تا خودتو برسونی به هلیکوپتر دشمنا جلوتو میگیرن که نابودشون میکنی.

میری بالای ساختمون که سوار هلیکوپتر بشی.
همینجوری خوش خوشان میری طرفش ،به خیال خودتم نجات پیدا کردی ، صدای دوستات هم میاد که می گن بیا اینطرف(تو این مایه ها) تا راهرو رو میری جلو.... از پشت شیشه در دوستات رو میبینی... حالا تصور کن ساعت 2 نصفه شب باشه ،چشاتم 4تا شده باشه.... میرسی به در... درو باز میکنی...بمبببببببببب... یهو یه انفجار شدید ... از حال میری... به هوش میای... همه جا رو تار میبینی... خون از سر و صورتت میریزه زمین... بعد اون مرده رو میبینی... ملعون داره بهت میخنده،یه چیزایی هم میگه ( تو مایه های اینکه خیلی جوجه ای،عمرا بتونی منو شکست بدی... دیدی حالتو گرفتم بچه... ) بعد مرده محو می شه...(تصور کن ببین من چه حالی شدم تو این لحظه) بعد یهو یاد دوستات میفتی .. بلند میشی میدویی طرفشون در رو باز میکنی... بله همشون مردن و هلی کوپتر جزغاله شده..

تو این لحظه یهو دوربین بر میگرده طرف شهر و تیتراژ میاد... یعنی تمام.

تو این مواقع آدم تنها کاری که میکنه فرستادن لعن و نفرین به هر چی FEAR و سازندگانشه. خیلی خودم کنترل کردم که یه لگد به فک کیس بیچارم نزدم.

تو همون لحظه تو تیتراژ چشت میخوره به یه اسم ایرانی (الان یادم نیست) ، با این اسم یه جورایی حس غرور ملیت گل میکنه و از لعنت فرستادنت پشیمون می شی شروع می کنی به توجیه کردنش... "البته زیادم بد تموم نشدا ، حتما تو نسخه بعدی تمومش می کنن:rolleye: ایرانی هرجا باشه یعنی کار ش درسته، این بازی بهترین بازی قرن باید انتخاب بشه ... " و اینجور چیزا.

بعد با احترام تمام بقیه اسمارم می خونی که دوباره اسم ایرانی ببینی که نمی بینی.

با احترام تمام سیستم رو خاموش میکنی و لالا.....

این تقریبا تمام اتفاقاتی بود که دو سه شب پیش ساعت 2 برام اتفاق افتاد.

حالا باید خودتون درکم کنید که من الان چه حالیم.;)

Razel
18-02-2007, 01:06
آقا الان یه چیزی دیدم که نسخه بعدی FEAR قراره با نام F.E.A.R Combat بیاد.
اطلاعات بیشتر رو دوستایی که انگلیسیشون خوبه از سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینند.

اینم تصاویری از محیط بازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

X_man
18-02-2007, 04:27
آقا الان یه چیزی دیدم که نسخه بعدی FEAR قراره با نام F.E.A.R Combat بیاد.
اطلاعات بیشتر رو دوستایی که انگلیسیشون خوبه از سایت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینند.

اینم تصاویری از محیط بازی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه دوست عزیز این اصلا ربطی به نسخه بعد FEAR نداره...

این فقط یک پک Multiplayer هست, با این پک هم میتونید بصورت مجانی آنلاین بازی کنید.

Razel
18-02-2007, 20:26
نه دوست عزیز این اصلا ربطی به نسخه بعد FEAR نداره...

این فقط یک پک Multiplayer هست, با این پک هم میتونید بصورت مجانی آنلاین بازی کنید.
xman عزیز ممنونم از اطلاعاتی که دادید.
شرمنده،من زیاد زبانم خوب نیست:blush:

max_3d
22-02-2007, 02:40
با سلام
من یه مشکلی دارم مشکل اینه که وقتی فیر 2 میخوام نصب کنم ارور میده ونمیشه نصب کرد ویه عکسی ازش دارم خواهش میکنم راهنمایی فرمایید

H A M E D
22-02-2007, 19:05
با سلام
من یه مشکلی دارم مشکل اینه که وقتی فیر 2 میخوام نصب کنم ارور میده ونمیشه نصب کرد ویه عکسی ازش دارم خواهش میکنم راهنمایی فرمایید

سلام
اين ارور به اين معني هست كه ورژن 1 فير شما انگليسي نيست و اين آپديت تنها براي ورژن انگليسي ساخته شده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر نسخه يك انگليسي نصب و بعد برنامه آپديت رو اجرا كنين كار مي كنه!

max_3d
23-02-2007, 02:21
سلام
اين ارور به اين معني هست كه ورژن 1 فير شما انگليسي نيست و اين آپديت تنها براي ورژن انگليسي ساخته شده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر نسخه يك انگليسي نصب و بعد برنامه آپديت رو اجرا كنين كار مي كنه!

ممنون از راهنمایتان یعنی این فیری که من دارم ورژن غیر انگلیسی هست؟ حا لا من باید چکار کنم؟:sad: اگه من یه نسخه از فیر راتهیه کنم از کجا بفهمم که نسخه انگلیسی هست یا نه؟:sad:

H A M E D
25-02-2007, 19:42
بيچاره شدم!! يه فايل 1.8 گيگابايتي دانلود كردم فكر كردم اين بازي هستش اما بازي تحت شبكش بود.. اينهمه دانلود آخرش هم هيچي!

ماراتون
27-02-2007, 01:08
الدرادو جان باورکن من فیر 2 هستم ببین اول اولش که با هلکوپتر سقوط میکنه بعد تویه مرحله دیگه وارد کلیسا میشه که نیروهای آلفا مثل ماست واستادن بعد شروع به حمله میکنند یکسری موجودات مثلا ترسناک هم میریزن سرت بعد کلیسا آتیش میگیره میری مرحله بعد تو مرحله بعد هم که قبلا دوستان عکساشو گذاشتن و توضیحاتشو دادند
تنظیم کنم:blush:

یه عکس از بازی بگذار و بگو اینتروال چند هستی تا اگه تونستم کمکت کنم. اخه وقتی بازی رو تموم میکنم میرم سراغ بازی بعدی.بازی قبلی یادم میره.

kiavash2004
08-03-2007, 05:10
من هفته پیش این بازی را تمومش کردم به نظرم قسمت اولش ترسناک تر بود ولی تو این قسمت صداها واقعا عالی شده بود البته اسلحه ها هم یکمی بهتر شده بود.
جالب بدونید من با گرافیک 256 دی دی آر دو از بعداز مرحله کلیسا را با هزار بدبختی بازی کردم همش گیر میکرد مجبور شدم گرافیک و بعضی از تنظیمات را رو حالت ضعیف بزارم.
خوب بچه ها بازی ترسناک دیگه ای سراغ نداریم تو این عیدی مارو سرگرم کن بعدش باید بشینم برای کنکور بخونم
خلاصه دسته همتون درد نکنه که راهنمایی کردید
منتظر پیشنهاد هستم برای بازی ترسناک
به نظر شما اویل 4 بهتر یا چیز دیگه

mahyarSAMSUNG
09-03-2007, 03:19
آقا من یه کارت گرافیک خریدم حالا میخوام این بازیو رو هم بخرم بنظرتون چطور روی کارت اجرا میشه ؟؟؟

512m 7600gs Point Of View

Oracle_Eldorado
09-03-2007, 07:02
بيچاره شدم!! يه فايل 1.8 گيگابايتي دانلود كردم فكر كردم اين بازي هستش اما بازي تحت شبكش بود.. اينهمه دانلود آخرش هم هيچي!
چند ماه اين فايل رو دانلود كردي ؟
ما توي 100 مگابايتش مونديم !!!!!

آقا من یه کارت گرافیک خریدم حالا میخوام این بازیو رو هم بخرم بنظرتون چطور روی کارت اجرا میشه ؟؟؟

دوست عزيز براي بازي كه فقط گرافيك لازم نيست . CPU چنده ؟
اينم بگم كه گرافيكت حرف نداره . اگه يه CPU فول هم داشته باشي كه ديگه بهتره

Ali-Bahal
09-03-2007, 15:38
من هفته پیش این بازی را تمومش کردم به نظرم قسمت اولش ترسناک تر بود ولی تو این قسمت صداها واقعا عالی شده بود البته اسلحه ها هم یکمی بهتر شده بود.
جالب بدونید من با گرافیک 256 دی دی آر دو از بعداز مرحله کلیسا را با هزار بدبختی بازی کردم همش گیر میکرد مجبور شدم گرافیک و بعضی از تنظیمات را رو حالت ضعیف بزارم.
خوب بچه ها بازی ترسناک دیگه ای سراغ نداریم تو این عیدی مارو سرگرم کن بعدش باید بشینم برای کنکور بخونم
خلاصه دسته همتون درد نکنه که راهنمایی کردید
منتظر پیشنهاد هستم برای بازی ترسناک
به نظر شما اویل 4 بهتر یا چیز دیگه

چی چی ؟
من با ATI 9250 روون روون بازی را اجرا کردم!
اونوقت تو توش گیر کردی!!!!!!!!!:blink:

باید خوب اجرا بشه می توان گفت عالی ;)

H A M E D
09-03-2007, 17:47
چند ماه اين فايل رو دانلود كردي ؟
ما توي 100 مگابايتش مونديم !!!!!

سه روز براش وقت گذاشتم..

mahyarSAMSUNG
10-03-2007, 03:32

آقای Oracle_Eldorado و اقا علی که محلم گذاشتین . خواستم بگم که سی پی یوم 3.2 2 مگ کش . با رم 512 دی دی آر 2 . نظرتون چیه ؟؟ میدونم اجرا میشه ولی مثلا با رزولیشت 1280 در 1024 چطوری من با این روزلیشن توی هیچ بازی مشکل ندارم . ( مثل ان اف اس و civilizitiion 4 و .....)
متسفانه توی قسمت سخت افزر همه حال گیری کردن و گفتن سرت با این گرافیک کلا رفته !!!!!

Ali-Bahal
10-03-2007, 12:35
سامسونگ جان جاش اینجا نیست ولی لطفا سخت افزارها را انگلیسی بنویس تا بفهمیم

راستی کارت گرافیکت خوبه اما برای بازیهای 2007 به قبل!
دیگه بازیهای 2007 به بعد را باید Normal بازی کنی اگر GT می خریدی الان همه را High بازی می کردی

البته بهترین این هست که پولت را جمع می کردی و وقتی 300 تومن شد یه دونه 7950GT می خریدی که خداست

mahyarSAMSUNG
11-03-2007, 03:47
ولی من اگه اون پول هم داشته باشم مطمئن باش 300 تومن جای کارت نمیدم مگه ... شدم .
خوب حالا بی خیال میخواستم درباره سطح ترس این بازی برام بگید .یعنی از صحنه های لحظه ای استفاده شده که مثلا یه مرده ای یه چیزی یکدفعه جلوت ظاهر بشه ؟؟ من یخورده ترسو هم هستم .

toraj
13-03-2007, 02:08
آقا كسي كرك fear 1 راندارد.

golmohammadi
13-03-2007, 03:22
سلام دوستان
من بازي Fear را با QuickSave تموم كردم
بنابرين آخرين سيو را آپلود كردم
پس از دانلود فايل زير :
و دراوردن از حالت زيپ آنها را به مسير زير در شاخه بازي كپي كنيد :
Saves Games\Fear Save\Save\Profile000\SinglePlayer
درسته كه سيستم خوبي بايد داشته باشيم برا اجراش
ولي با گرافيك 128 هم ميشه بازي كرد وحتما بايد رم 512 باشد
در سيستم خودم گرافيك nvidia 6200 رم 512 و cpu 3000 ful حتي با افزايش رزوليشن بازي هيچ مشكلي بوجود نيامد
موفق باشين.

Viren
13-03-2007, 03:24
کدوم نسخه رو؟
اولین نسخه؟
شاهکار کردی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
13-03-2007, 03:30
من امروز رفتم یدونه دی وی دیشو گرقتم بعد دیدم که باید نسخه قبلی رو داشته باشی تا نصب بشه . توی هر مغازه ای میرفتم اینو بهم میگتند ولی این مغازه داره نگفت . حالا اصلا دی وی دیش هست که بازی قبلی رو نخواد ؟؟

Oracle_Eldorado
13-03-2007, 10:32
آقای Oracle_Eldorado و اقا علی که محلم گذاشتین . خواستم بگم که سی پی یوم 3.2 2 مگ کش . با رم 512 دی دی آر 2 . نظرتون چیه ؟؟ میدونم اجرا میشه ولی مثلا با رزولیشت 1280 در 1024 چطوری من با این روزلیشن توی هیچ بازی مشکل ندارم . ( مثل ان اف اس و civilizitiion 4 و .....)
متسفانه توی قسمت سخت افزر همه حال گیری کردن و گفتن سرت با این گرافیک کلا رفته !!!!!
نه مشکلی از CPU هم نمیتونه باشه . شرمندم من زدم جاده خاکی!

من امروز رفتم یدونه دی وی دیشو گرقتم بعد دیدم که باید نسخه قبلی رو داشته باشی تا نصب بشه . توی هر مغازه ای میرفتم اینو بهم میگتند ولی این مغازه داره نگفت . حالا اصلا دی وی دیش هست که بازی قبلی رو نخواد ؟؟
نه نیست چون این بسته مکمل هستش .

OMID
13-03-2007, 12:29

چرا برای شرکت مدرن رو میدونم که خودشون اون قبلی رو نصب کردن و بعدش این جدیدرو نصب کردن روش و بعد نصب شدش رو پکیج کردن
یعنی شما یه dvd میگیری و این بازی جدیدرو بدون اینکه نیاز به ورژن قبلی داشته باشی اجرا میکنی :)

mahyarSAMSUNG
14-03-2007, 04:06
خوب یعنی باید برم پسش بدم ؟؟ یا همین رو میشه کاری کرد ؟

rezapassword
20-03-2007, 18:45
من ترینر fear رو میخوام

robert
21-03-2007, 08:37
من ترینر fear رو میخوام

سلا م دوست من :20:
فکر کنم باید اینجا ((درخواست رمز و ترینر و سیو بازیها)) درخواست بدی:

benyamin3d
03-04-2007, 14:37
سلام دوستان
من دنبال سریال نصب بازی فیر دارینوس هستم لطفا کمک کنید

majid16367
19-07-2008, 17:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در مورد بازی Fear
آیا این بازی فقط Demo دارد ؟
من تا آنجایی که به زیرزمین وارد شد و ارواح حمله می کنند بازی کردم . اما ظاهرا بازی تمام می شود !
آیا حالت Demo دارد این بازی یا بطورت کامل بوده ؟ ( بازی در 1 دی وی دی بود )

elyartab
30-10-2008, 15:59
من F.E.A.R. combat EN 1.07 رو دانلود کردم ( 1.76 گیگابایت!)

اما وقتی گیم رو باز میکنم ، تو صفحه اولش فقط multi player وجود داره یعنی گزینه single وجود نداره

کسی میدونه چجوری میشه اینو به صورت تکنفره بازی کرد تو خونه؟

golmohammadi
31-10-2008, 23:31
کدوم نسخه رو؟
اولین نسخه؟
شاهکار کردی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
حتما نسخه اولي بود
يادش به خير
الان سيستمم اينه
گرافيك 8600 gt از نو 1 گيگ
ram 3 gig
از اون موقع تا بحال چند تا گرافيك عوض كردم
اول 8400 gs
بعد 8500 gt
و الانم كه گفتم 8600 gt
راستي نسخه دوم Fear را هم همون وقت كه اومده بود تمومش كرده بودم
فكر كنم سيوهاشو دارم اگه خواستين در خدمتيم
اين بازي عجب ترسناكه ...
يعني فكر كنم ترسناكترين بازي باشه
وقتي مراحل را ميرفتم بيشتر مواقع صداي بلندگو را قطع ميكردم
مخصوصا كه شبها بازي ميكردم
صداگذاري گيم واقعا حرف نداره
اگه شب صداي بلند گو را بيشتر كنيم و بازي كنيم اونوقت ...
اين نسخه دومي خيلي بهتر شده
از اون موجودات عجيب و غريب كه از بيرون و فضا و پنجره ها ميومدند تو ديگه خبري نبود كه كشتنشون هم خيلي سخت بود
پيدا كردن راهها هم بهتر بود و گيج كننده نبود
گرافيكش هم كه خوبه
راستي در نسخه دومي از اون دختره خبري نبود
من فكر ميكردم ظاهر بشه ولي نيومد

Ali Pacino
31-10-2008, 23:35
من F.E.A.R. combat EN 1.07 رو دانلود کردم ( 1.76 گیگابایت!)

اما وقتی گیم رو باز میکنم ، تو صفحه اولش فقط multi player وجود داره یعنی گزینه single وجود نداره

کسی میدونه چجوری میشه اینو به صورت تکنفره بازی کرد تو خونه؟

شما احتمالا برای اجرایه این بازی باید نسخه ی اصلی بازی رو کامپوترت نصب باشه و هر دوشن رو تو یه درایو بریزی

Dark Shine
04-11-2008, 18:15
من یه روز این بازی البته نسخه ی یکش رو بازی کردم چشام تا شب درد میکرد ازبس تاریک بود:31:

golmohammadi
04-11-2008, 22:09
من یه روز این بازی البته نسخه ی یکش رو بازی کردم چشام تا شب درد میکرد ازبس تاریک بود:31:

چشات اگه درد ميكرد بخاطر نورپردازي بد اتاق بوده

pes68
09-02-2009, 23:30
من یه مانیتور 20 واید دارم
همانطور که میدونید رزولوشن استاندارد مانیتور من 1680 در 1050 هست
بازی من فیر نسخه فارسی دارینوس هستش که تو تنظیمات این بازی این رزولوشن وجود نداره
حال من چطوری می تونم این بازی رو با رزولوشن واید 1680 در 1050 بازی کنم ؟

mahyarSAMSUNG
10-02-2009, 10:16
یه سوالی من دارم ! من آخرین فیری که بازی کردم همونه که یه دختری که موهاش ریخته جلو و همش جلوت ظاهر میشه ! یا بهتره بگم که اول اول بازی یه جا هست که بمب اتم منفجر میشه و میمیرم و سر از هیلیکوپتر در میارم ! میخوام ببینم که جدیدتر اون فیر هم اومده یا نه ؟!

soliman
10-02-2009, 13:41
اره بعد از اون هم یه فیر اومده که دقیق نمیدونم پسوندش چی بود و حالا هم فیر 2 قراره همین روزا بیاد.

iman hichkas
10-02-2009, 13:51
f.e.a.r یاfear با ف.ی.ر یا فیر

Khan gholi
30-07-2011, 09:35
داستان کامل بازی :

داستان شماره یک از اونجایی شروع میشه که بازی کننده شاهد مردی به نام پکستون فتل هست که کنترل ذهنی و دستور جنگ به سوپر سربازها رو میده و دست به کشتار میزنه.فردی به نام (پوینت من) که عضو تیم ویژه مخفی عملیاتی فیئرهست که با مسائل فرا طبیعی سر کار دارند به همراه تیمش برای حذف فتل می فرستند.فتل بوسیله ماهواره و دستگاه ردیاب در چندین جا شناسایی میشه.در طی مدت دستگیری فتل پوینت من شاهد مواردی غیر توضیح داده شده خطر مرگ , پدیده های فرا طبیعی که شامل توهم هایی گه گاه روی او تاثیر میزاره که همه این ها در نزدیکی دختر کوچکی به نام الما صورت میگیره.لپ تاپی در حین ماموریت پیدا میشه که بوسیله کمیسر بترز ه-ک میشه و اطلاعاتی درباره پیش زمینه داستان فراهم می کنه.پوینت من در میابه که چگونه فتل برای تبدیل شدن به یک فرمانده ارتش تلپاتیک(فراذهنی) پرورش داده میشده که این فرد, فرزند الما هست و همهچنین الما یک فرزند دیگر قبل از فتل داشته است.
.الما دختری بوده که که دارای توانایی های ذهنی زیادی بوده و پدرش برای بدست اوردن و تولید سرباز های که از طریق ذهنی بشه اونها رو کنترل کرد رو اون ازمایش بسیار بدی رو انجام می داده.تمام شواهد باعث میشه که گروه فیئر به این باور برسند که فتل تحت کنترل الما هست که الما در تاسیسات اورجین (سر چشمه ) زندانی میشه از زمانی که ای تی سی پروژه رو تعطیل میکنه.فتل بدنبال ازاد سازی مادرش در همون تاسیسات هست.بازی کننده پوینت من رو به ساختمان متروکه میبره که با سربازان شبیه سازی شده و گاردهای ای تی سی که میخواهند رو کل قضیه سر پوش بگذارند مقابله میکنه.
وقتی بلاخره بازی کننده با فتل رو به رو می شود به داخل توهمی کشیده میشه که می فهمید پوینت من فرزند اول الما بوده و در نتیجه توانایی کشتن فتل رو داره.پوینت من با قرار دادن یک گلوله در وسط سر فتل اون رو می کشه.الما در تالاری که نگهداری میشده بوسیله هارلن ویده که پدر الما هست و احساس گناه میکنه ازاد میشه. پوینت من برای توقف الما دستور نابودی راکتور تاسیسات رو میده.پوینت من در حالی که فرار میکنه با روح های المای میجنگه. در پایان راکتور اتمی منفجره میشه و پوینت من رو زمین میفته.هلیکوپتر گروه فیئر پوینت من رو برمیدارند و میرند ولی برای اخرین بار الما در حالی ظاهر میشه که داره خودش رو به داخل کابین هاکس میکشه.

shabnam1986
30-07-2011, 11:34
خیلی جالب توضیح دادین میشه خلاصه فییر 2 رو هم بگین؟

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

از نظر گرافیک برای من که تازه شماره 3 رو تموم کردم خیلی خسته کننده هست؟

havas_1980
30-07-2011, 13:51

---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

از نظر گرافیک برای من که تازه شماره 3 رو تموم کردم خیلی خسته کننده هست؟- مراجعه کنین به پست اول تاپیک F.E.A.R. 2: Project Origin

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید نه. خسته کننده نیست.

Khan gholi
30-07-2011, 18:03

از نظر گرافیک برای من که تازه شماره 3 رو تموم کردم خیلی خسته کننده هست؟

یک سر برید گیم اسپات کیفیت عکس بازی رو ببنید.مشخصا شماره 3 چون با انجین جدید ساخته از لحاظ گرافیکی خیلی قشنگ تره ولی از لحاظ ترس شماره یک دارای ترس ناب و خالص هست.من فکر کردم چون اونموقع برای اولین بار بازی ترسناک بازی کردم خیلی ترسیدم ولی الان رفتم تو فروم ها چرخیدم دیدم کاربرا هنوز میگن واقعا هنوز ترسناکه. پس از دستش ندید.

shabnam1986
30-01-2013, 16:22
منم خيلي زود تمومش كردم.بازيش هم راحت بود و هم كوتاه.

نسبت به فییر 2 خیلی گرافیکش پایینه؟