PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ خودروهاي آمريكايي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

rami_hemi
21-01-2011, 21:49
ریوریا کلا ماشین کم یابی هستش مثلا مدل 64 تولیدش کم بود در حدود 8000 تا یا 67 کمی بیشتر بود
مدل های 73 تمام ماشینهای آمریکایی هم تولیدشون نسبت به سالهای دیگه کم هستش تو این سال یه اعتصاب چند ماهه تولید رو کم کرده

camaro lt
21-01-2011, 23:54
اگر اشتباه نکنم تصویر یکی از همین مدل را توی یه سایت دیگه دیدم(فکر کنم تی تی) که سوخته بود و توی یه گاراژ متروکه افتاده بود..البته بازسازی اون واقعا خیلی سنگینه اما اگر پیگیری کنی شاید نتیجه بده.

رضا صادقی
22-01-2011, 00:10
:18:
سوخته منفجر بمب زده خريداريم كجاست كدوم قسمت كي ديدين؟!!!!!

camaro lt
22-01-2011, 00:38
والا درست یادم نیست اما انگار توی تی تی بود و یه نفر در موردش نوشته بود که صاحبش پدر یکی از آشناهاشون بوده و سالهاست اون را همینجوری انداخته توی اون گاراژ متروکه .بدنه سوخته که سالها هم زیر باران و افتاب باشه دیگه معلومه وضعیتش چیه...توی تی یت میگردم شاید دوباره پیداش کنم..شما هم بگردی احتمالا اون پست را پیدا بکنی.تصویر از قسمت عقب گرفته شده بود و چیز زیادی از ماشین نشون نمیداد.

پیدا کردم..اما تصاویر نبودن..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا صادقی
22-01-2011, 15:18
:18:
برا سال 2008 متاسفانه

camaro lt
22-01-2011, 15:24
درسته.مال خیلی وقت پیشه.اما اون ماشینی که من دیدم بعید میدونم کسی برای بازسازی برده باشه و به این مفتیها کسی زیر بار این دردسر نمیره.احتمال اینکه هنوز اونجا باشه هست.شما گفتی که توی تی تی هم عضو هستی .با نویسندگان اون تاپیک تماس بگیر و ببین داستان به کجا رسیده؟شاید هنوز باشه و بشه خریدش..بهر حال باید تلاش کنین و به این زودی نا امید نشی.

rami_hemi
22-01-2011, 19:35
خیلی سخت میشه تزئیناتش رو جور کرد باید از اون ور اورد
ولی اگه بدنه نپوسیده باشه میشه ازش یه لو رایدر با موتور و گیربکس جدید در اورد

رضا صادقی
22-01-2011, 20:12
سلام
ميگم داش رامين تو هم عشق رو رايدر ي بد جور
حالا اين خوبه نسبت به كامارو خيلي آس تر و خيلي كمتر ازش وارد شده
زنگ زدم به هادي نيكپور برا جلو پنجره ماشين محمد گفت 800 تومن از اونور مياد از عمو خسرو پرسيدم گفت ادم داشته باشي ميتوني 400-500 هم بگيري!!!

camaro lt
22-01-2011, 20:26
جناب صادقی شما با نویسنده های اون تاپیک در تی تی حتما تماس بگیر .حیفه ولش کنی!دنبال جلو پنجره ایمپالا میگردین؟من یه سوالی میکنم اگر چیز بدرد بخوری پیدا شد حتما خبر میدم.

رضا صادقی
22-01-2011, 20:41
آقا علي پيگيرش شدم
بابت جلو پنجره هم از لطتفتون يه دنيا ممنونم اما من دنبال جلو پنجره نيستم
همينجوري قيمت جلو پنجره فابريكي ماشين محمد(كامارو70)گرفتم گفت 800
راستي اقا علي اون كوگار69+ترنس ام74 با دماغه73 كه اهوازن رو ديدي؟

camaro lt
22-01-2011, 20:50
بله دیدمشون..البته کوگار رو از نزدیک دیدم و چند تا عکس هم گرفتم و گذاشتم اینجا اما واقعا بدنه مشکلداری داشت..توی تعمیرگاه دوستم بود..اصلا اون قیمت 12 تومنی که نوشته ارزش نداره..
امروز توی یه پاکت شماره vin code کامارو خودم را دیدم.....
خیلی از خاطرات برام زنده شد...

1S87L6L502787

Vehicle Identification Number Example: 1Q87L2L100000
First Digit Division: 1=General Motors
Second Digit Series: Q=Camaro (1972-9), P=Camaro (1980), S=Type LT (73-78) or Berlinetta (79-80)
Third & Fourth Digits Body Style: 87=Sport Coupe/Camaro
Fifth Digit Engine: See Engine Codes Below
Sixth Digit Year: 3=73,4=74,5=75,6=76,7=77,8=78,9=79,A=80
Seventh Digit Production Plant: N=Norwood,Ohio, L=Van Nuys
Last Six Digits increase by one with each car built at each plant

رضا صادقی
22-01-2011, 21:24
يه پيام بهش دادم ببينم اون ترنس ام رو شرايطي ميده يا نه
البته توي عكس هم جلوش مشكوكه كاپوتش كه اصلا ميزون نيست هواكش روي گلگير
گفته 16 ولي خيلي خيلي خيلي گرونه با اين قيمت تو اين وضع بنزين هيچكي ازش نميگيرش
به نظرتون چند ميارزه؟

camaro lt
22-01-2011, 22:01
من او پونتیاک را از نزدیک ندیدم اما از تصاویر پیداست که انگار تصادف شدیدی از جلو داشته و بدجوری شاسی صدمه دیده..کاپوت هم بهمین خاطر بد ایستاده..اصلا این قیمت نمیارزه..چند نفر اینجا پیدا شدن دارن اهن پاره رنگ میکنن و قیمت کذایی میزنن روش..واقعا دیگه شورش را در اوردن..:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow
اگر فنی خوب داشته باشه و شاسی سالم نهایتا 3 یا 4 ( به نظر من البته)

rami_hemi
22-01-2011, 22:17
رضا لو رایدر تو رده دهه 60 و کوپه های لوکس خیلی آس میشه
ولی اف بادی عشق اصلی من هستش که اونم به دردم میخوده
اگه سراغ داری از کامارو 68-69 تا 70-73 بدنه سر پا موتور و گیربکس پکیده که به قیمت بده خبرم کن
راستی مگه جلو پنجره ایمپالای محمد چشه سالم نیست مگه ؟

amiva
22-01-2011, 23:46
من فقط میخونم:19:

Pride sucks!!

camaro lt
23-01-2011, 01:05
قضیه اون گاراژ پر از آمریکایی اوراقی که انگار طرفهای مشهد بود به کجا رسید؟خبر جدیدی؟کسی ماشین خریده باشه از اونجا یا بدونه که جریان چی بوده؟یه پونتیاک گراند پریکس هم بود که خاکستری بود و بدنه خوبی داشت.انگار 3.5 قیمت زده بود با پلاک ملی..اونهم فروخته شده؟

رضا صادقی
23-01-2011, 09:21
رامين جان يه كامارو 69 6 سيلندر سراغ دارم تقريبا همه لوازم تزئيناتيش به غير از جلو پنجره موجوده يكي از بچه ها رفته بود بازديدش گفت كه اتاق و شاسي خيلي سالمي داشته في هم 5500 نوشته قابل تبديل به 8 سيلندر هم هست
در مورد جلو پنجره منظورم(كامارو 70)محمده نه ايمپالا:19::19::19:
=========
والا آقا علي در مورد اون گاراژ گويا اسقاطي بودن همشون:41: و در مورد اون گرند پريكس77 طوسي في رو گذاشته 5 تومن اما خيلي سرپاست از لحاظ فني-اتاق-شاسي-تزئيناتي-سانروف برقي فابريكم داره اما چراغ عقب-رينگ-چرم سقف و يهسري ديگه از لوازمو نداره در مورد موتورش هم صاحبش ميگفت چند سال پيش 400 پونتياكي در حد نو گذاشته روش كه بعد از يه استارت براي تست موتور ديگه از اون موق تا حالا روشن نشده!!! اما همه چيش سالمه
اين دوستمون كه رفته بود بازديدش گفت كاپوت رو كه بالا زدم همش تار انكبوت و لونه كبوتر و ... خاك ... بوده براي روشن شدنش بايد يه تعمير كار امريكايي ببري سر ماشين
=====
براي اون پونتياك هم فك نكنم زير 7 يا 8 بده البته گذاشته بود 18 الان كرده 16-مقطوع:31:

rami_hemi
23-01-2011, 09:36
رضا 5.5 دیگه خیلی بالا هستش نمیشه روش کار کرد دیگه ترجیحا 8 باشه تا موقع تعویض موتور گیرش کم باشه
اما یه مسله هم هست من فعلا دنبال یه ماشین دم دستی میگردم
یه مرسدس
این 69 خواب بود یا را میرفت؟

رضا صادقی
23-01-2011, 11:46
والا اينو نميدونم را ميفرفت يا نه ولي ميپرسم نتيجشو بهت ميدم كمترم ميده اگه بشه با 3 تومن خريد خيلي خوبه!!!
راستي خداييش كامارو اتاق 69 خيلي محشره ارزش داره به دوندگي هاي تعويض موتور رو داره_بنظر من)

rami_hemi
23-01-2011, 12:58
اگه 3 بده ماشین به درد بخورس میشه
یه جلوپنجره rs چراغ مخفی فقط میخواد
شایدم بشه ازش یه ینکو مانندی ساخت
من یع متور LS1 پیدا کردم اگه جور بشه ماشین اونم میخرم به هم میخورونم

رضا صادقی
23-01-2011, 13:14
رامين اين مدليه جلوش از چراغ مخفي خيلي خوشگلتره
خيلي قيافش به كامارو 2010 ميخوره

قضيه اين موتور كه ميگي چيه؟ اگه نخريدي يه ندا بده شايد من خريدم با گيربكسه؟؟؟ چند گذاشته؟ اگه تونستي چندتا عكس ازش بذار

rami_hemi
23-01-2011, 13:25
دست یکی از دوستان هستش چند تا موتور GM دیگه هم داره
مگه میخوای رو چی بذاری؟
LS1 همون 350 هستش روی اف بادی هم نصب شده واسه همین مورد مناسبی هستش
اگه ماشین پیدا کنم میخرم الان به دردم نمیخوره

رضا صادقی
23-01-2011, 14:48
نه رامين LS1 همون 350 نيست :18:
350 اينچ مكعب حجمش هست اما LS1 انجين كوروت هست اينم عكسشه(اوني كه ميگي ايجوريه؟)

آره ميخوام اگه شد عكس از موتورهاش بگير شايد يكيشو برداشتم رو چي ميذارمش ميشه معما ديگه چون دارم به برنامه هايي
اجرا ميكنم:21:

rami_hemi
23-01-2011, 16:03
رضا بلوکشون یکسان باید باشه
روی کروت هم از ls 1 تا ls 7 نصب شده
من دو تا میخواستم بردارم یکیش رو هم روی شاسی کاترهام که دارم میسازم بذارم ولی به فکرم رسید روی اون یه موتور 6 خطی تویوتا یا نیسان بذارم اینم میخواستم بذارم رو یه اف بادی که فعلا به خاطر وضعیت نا مشخص مالی و کاری و مسکونی رو هوا موندم
رفتم تهران حتما میرم پیشش

amiva
24-01-2011, 09:24
دوستان اینا رو بررسی کردید؟ نظرتون چیه؟
البته اولی فک کنم سر جلو نداره که ازش عکس نذاشته! 9 ام امتحانام تمومه، یه سر مرخصی میگیرم میرم شیراز، اگه طلبه شدید بکید برم ببینمشون براتون، برا خودمم جالبه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

رضا صادقی
24-01-2011, 10:28
سلام
داش مسعود رفتي 100 درصد برو بيوك رو ببين ازشم كلي عكس بگير ببينم چطوره شايد جور شد و خريديمش

rami_hemi
24-01-2011, 10:32
ریوریا مال یکی از بچه های تی تی هستش یه زمانی 13 میگفت

camaro lt
24-01-2011, 17:56
من با اون ریویرا سال پیش حرف زدم گفت قصد فروش نداره فقط میخواد قیمت بگیره..نمیدونم چرا میخواد بفروشه..بهرحال فکر نکنم قیمتش تک رقمی بشه...

rami_hemi
25-01-2011, 01:01
ماشین خیلی تمیزی هستش
با این وضعیت بازار الان کمتر از 20 هم نمیگن

رضا صادقی
25-01-2011, 09:30
سلام
آقا علي اينم مشخصات كاماروي شما

1S87L6L502787
شورلت کامارو LT اسپرت کوپه مدل 1976 موتور 350 V8 با کارب چهاردهانه به قدرت 165 اسب بخار تولید شده در ون نویز

amiva
25-01-2011, 11:27
سلام
داش مسعود رفتي 100 درصد برو بيوك رو ببين ازشم كلي عكس بگير ببينم چطوره شايد جور شد و خريديمش

ریوریا مال یکی از بچه های تی تی هستش یه زمانی 13 میگفت

من با اون ریویرا سال پیش حرف زدم گفت قصد فروش نداره فقط میخواد قیمت بگیره..نمیدونم چرا میخواد بفروشه..بهرحال فکر نکنم قیمتش تک رقمی بشه...

ماشین خیلی تمیزی هستش
با این وضعیت بازار الان کمتر از 20 هم نمیگن

ها؟! :10:حالا چی شد بالاخره برم یا نرم؟ واسه این میپرسم که اگه نظرتون اینه که برم باید با برادرم برم که اگه از فنی ایش بهتون آمار دادم آمار یه مکانیک باشه و بشه روش حساب کرد ...

کامارو هم میگه 8 تومن

camaro lt
25-01-2011, 12:36
در هر صورت دیدن اون ریویرا از نزدیک خودش لطفی داره که کمتر از سوار شدنش نیست..حتما برو..نهایتا نخریدی اما در عوض از نزدیک نگاه کردی و بیشتر با اون خودروی خاص آشنا شدی..البته عکس هم که بگیری و اینجا بگذاری ما هم استفاده میکنیم..

این کادیلاک بنظر مورد خوبی میاد.من تهران نیستم وگرنه حتما میرفتم میدیدمش..اگر کسی سه تومان هم داشته باشه احتمال زیاد کنار میاد..

KAMAL_CAMARO
25-01-2011, 14:14
رامين جان يه كامارو 69 6 سيلندر سراغ دارم تقريبا همه لوازم تزئيناتيش به غير از جلو پنجره موجوده يكي از بچه ها رفته بود بازديدش گفت كه اتاق و شاسي خيلي سالمي داشته في هم 5500 نوشته قابل تبديل به 8 سيلندر هم هست

اگه منظورت همون کاماروییه که تو ایران ماشین آگهی شده و یه زمانی فی8 داده بود ، اون 67 ه برادر ، یه سری نکات هم داره که این رفیقت دقت نکرده ! ! ! !

رضا صادقی
25-01-2011, 18:12
اگه منظورت همون کاماروییه که تو ایران ماشین آگهی شده و یه زمانی فی8 داده بود ، اون 67 ه برادر ، یه سری نکات هم داره که این رفیقت دقت نکرده ! ! ! !
سلام
آره خودشه ميشه نكاتشو بگي تا ما هم بيشتر بدونيم
با تشكر

camaro lt
26-01-2011, 14:24

diyukis
26-01-2011, 17:13
بعد از مدتها غیبت دوباره اومدم.این چند تا پست آخرو خوندم.لذت بردم استفاده کردم و با بعضی از دوستان دوباره اشنا شدم.رضا صادقی عزیز چطوره؟شناختی منو؟؟
رضا میدونه منم سعادت نصیبم شد صاحب یه آمریکایی خوشگل و خوش صدا شدم.
پونتیاک فایربرد 1974.بسی دارم ازش لذت میبرم.برنامه هایزیادی دارم که فقط و فقط به بحث مالی مربوط میشه اگر درست بشه تا سال آینده میخوام یه غول ازش بسازم.البته بازم میگم اگر قسمت باشه.

camaro lt
26-01-2011, 19:17
تبریک میگم..کاشکی چندتا عکس هم بگذارین تا بتونیم توی این برنامه ها همفکری کنیم.اینجوری همه با هم از این ماشین لذت میبریم..مختصر داستانی هم در مورد پیدا کردنش..خریدن..مشکلاتی که داشته یا داره..برنامه های آینده و..بنویسین خیلی عالی میشه.

diyukis
26-01-2011, 21:04
خواهش می کنم.لطف دارید .البته تووو تی تی تاپیک زدم.نمیدونم چند تا از بچه های اینجا اونجا هم عضوند.اما به هر حال برای این فروم هم عکسایی که اونجا گذاشتمو هم میزارم.
والا از اینجا شروع کنم که اولین علاقه من به آمریکایی از کادیلاک سویل بود.حتی تا مدتها اسم این ماشینو نمیدونستم اما واقعا از طراحیش لذت می بردم..فروشنده هم دوست اقایی که از دوستان ما محسوب میشد و خودش ترنزام داشت دراومد و ماشین خریداری شد.خداروشکر تا حالا ماشین از نظر فنی مشکلی نداشته.فقط دفش روغن ریزی داشت که تعمیر شد اما از تعمیرش راضی نیستم.خیلی ی ی کم روغن میده.
بقیه موارد فنی خوبه.الان کسری های ماشین اینا میشه:جک کاپوت خرابه،آینه سمت شاگرد،فعلا استارتش یه خرده گیر میکنه بعضی وقتا.یه کم هم سمت راننده قسمت عقبش افتاده تر هست که باید درست بشه.بقیه موارد سلیقه ای هست که چون حساسیت دارم تو فکرشون هستم.
در مورد اینده هم دوست دارم یه پونتیاک پرقدرت ازش دربیارم.(البته بازم مسائل مالی دخیله)اون چیزی که مد نظرمه حداقل 300 اسب.شاید رویاپردازانه باشه اما این چیزی هست که تووو ذهنمه.دارم بررسی میکنم که روی همین موتور کار کنم یا انجین خریداری کنم.
تووو عکسا دلیل تنظیم نبودن کاپوت با بدنه جک کاپوت هست که ایراد داره.در ضمن خوشحال میشم ایرادهای ماشینو بگید و راهنمایی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2S87M4N140215
2 پونتیاک
S فایربرد تیپ پایه
87 کوپه اسپرت
M موتور 350 به قدرت 155 اسب بخار با کارب دودهانه
4 مدل 1974
N متولد نوروود اوهایو
موتور هم که 350 پونتیاک
گیربکس 350 پونتیاک
کاربراتور هم راچستر

camaro lt
26-01-2011, 21:25
ممنون از توضیحات.اما اینجا که هیچ عکسی باز نمیشه..من عضو تی تی نیستم اما تاپیک اونجا را هم پیدا کردم ولی بازم عکسی باز نمیشد..اگر چند عکس اینجا بگذارین بهتره.
اینجور که متوجه شدم مشکل خاصی نداره.مثلا روغن ریزی دیفرانسیل یا از واشر درب دیفرانسیل و یا کاسه نمد پنیون هست.این دوتا را عوض کنین درست میشه.البته اینکه بصورت استاندارد و صحیح تعویض بشه هم شرطه.بریا واشر دیفرانسیال فقط از نوع مقوایی استفاده کنید.مقدار سفت کردن پیچها هم نباید آنقدر زیاد باشه که واشر له بشه و باز روغن بریزه.مقدار خیلی کمی از چسب مثل چسب مزدا یا سلیکن هم بد نیست اضافه کنید.لبه های درب دیفرانسال هم اگر کج شده سر حوصله باید صاف کنید و تراز بشه اینجوری بهتر جواب میده.
در مورد بقیه موارد هم باید از نزدیک دیده بشه.مثل لولای کاپوت یا آینه و یا استارت..در باب استارت بگم که یه مقداری لم داره..!! اگر استارت کاملا سرویس شده باشه و بوش آنها عوض شده باشه و البته سری استارت و دنده هم سالم باشن پس گیر کردن میتونه به علت تاب داشتن فلایویل باشه یا اینکه استارت نسبت به فلایویل تراز نیست..برای این کار بین سری استارت و محل بسته شدن روی سیلندر احتمالا نیاز به لاینر گذاری با واشر فلزی تخت هست تا بصورت آزمایشی ببینن در کجا تراز قرار میگیره و مشکل برطرف میشه..اگر تهران بودم حتما میتونستم کمک باشم..حیف که نیستم!!:41:
فنرهای عقب از نوع شمش هست و اگر یه سمت پایینتره احتمالا باید دوباره خم کاری بشه که اصطلاحا به اون بادگیری میگن.
از این نقاط هم عکس بگذارین بهتره..شاید بشه بهتر راهنمایی کرد

total_overdose
26-01-2011, 21:40
سلام دوست خوبم
ماشین عالی هست و همچنین خوشرنگ!:46:
بنظر من ماشین شما باب تیون کردن هست چون احتیاج هم به بازسازی نداره و واقعا خوش رخه!
راستی وقتی با گوشیت عکس میگیری تمیزی لنزشو چک کن یا قابه پشتشو در بیار عالیتر میشه!:31:
راستی عکساتو ریسایز کردم گذاشتم یه چنتاشو!

diyukis
26-01-2011, 21:55
:31: لنزم کثیف بود؟؟؟شرمنده کاکو ما مخلص شیرازی ها هستیم.بازم بروی چشم شما امر بفرما داداش گلم.زحمت عکسا افتاد رووو دوش شما.به قول آریایی ها سپاسگذارم و من یک آریاییم.
به امید خدا عکسای جدید که گرفتم میزارم اینجا تا از تجارب دوستان استفاده کنیم.تازه امتحانات تموم شده و من دارم یه نفسی میکشم.
اینارو هم ببینید نظر بدید.

داداشی منم تهران نیستم من اهل گرگانم.یکی از مشکلات بزرگ منم همین عدم دسترسی به قطعات و لوازم و از همه مهمتر مکانیک آمریکایی هست.همین استارتو موندم کجا ببرم و به کی نشون بدم.راستی یه مقدار خورده کاری داخل کابین دارم که به موقع میزارم و راهنمایی میگیرم.مثلا:
قلاب کمر بند گیر نمیکنه .یه مقدار کسری رو پنل داشبورد دارم.سردنده درست حسابی ندارم.آمپر بنزین منم وسط گیر کرده.سالم بود الان نمیدونم چرا گیر کرده.حالا به موقع اینقدر میام اذیتتون میکنم که خودتون خسته بشید.:46:

camaro lt
26-01-2011, 23:09
خیلی زیباست..تبریک میگم.
قبل هر چیز بگم که تا جایی که امکان داره باید از تجربه خودتون و دیگران استفاده کنین تا کمتر هزینه بدی و دردسر کمتر داشته باشی..خیال نکن که مثلا مکانیکها چیزی بلدن!!خرابکاریها انجام میدن که بیا و ببین!!هر روز با اونها دارم سر و کله میزنم!! گاهی اوقات چند لحظه فکر کردن و مطالعه دقیق مشکل میتونه راهنمای خوبی باشه.برای استارت نوشتم که چکار کنید.
روی یه چاله ببرش و ماشین را روشن بکن.اگر دیدی که فلایویل تاب داره باید درستش کنی یا تعمیر یا تعویض..البته من با همان حالت تاب داشتن هم توانستم استارت را رگلاژ کنم..زیاد مشکل نیست یه مقداری حوصله میخواد.
قلاب کمر بند یه ضامن داره احتمالا گیر کرده...یه مقداری روغن 10 یا همان روغن چرخ خیاطی بریز داخل شکاف ورودی زبانه سگک و بگذار چند روزی بمونه..احتمال داره درست بشه..اگر نه که باید بازش کنی و مشکلش را رفع کنی..اینها به این زودی خراب نمیشن..
آمپر بنزین احتمالا درسته اما درجه توی باک مشکل داره..آزمایش ساده اینکه سیم درجه که از باک میاد رو پیدا کنی و اون را به بدنه وصل کنی(منفی) بعد سوئیچ ماشین را باز کنی تا برق بیاد پشت امپرها..اگر عقربه بنزین تا اخر روی فول رفت پس درجه سالمه و باید دنبال مشکل توی درجه باک باشی اگر نه که از پشت صفحه امپر هست و باید اونجا رو چک کنی.
بجای صفحه خالی پلاک قدیم پیشنهاد میکنم یه ورق استیل بجاش بگذاری و ارم عقاب روش حک کنی(حک کردن و نه برچسب) یا همان firebird را بنویسی...این کار مهر سازها و سازندگان پلاکهای استیل هست که همه جا پیدا میشه و خوب میتونن انجام بدن..کلی جلوه ماشین را بالا میبره...

diyukis
27-01-2011, 09:30
مرسي از راهنمايي دوستان.فردا جمعه بايد برم سر وقت همين كارايي كه دوستان راهنمايي كردن.در مورد صفحه خالي پلاك قديمي جا پلاكيشو دارم تو صندوق هست بايد وقت كنم و نصبش كنم.مشكلات ريز و درشت زندگي اجازه نميده.در مورد قلاب كمر بند و آمپر بنزين هم امتحان ميكنم و خبرشو ميدم.
بازم از اظهار لطف و راهنمايي دوستان ممنونم.
يه سوال.ميخوام موتور ماشينو بشورم.كجاهاشو بايد عايق كنم كه آب بهش صدمه نزنه.چون دستگاه كارواش دارم فشار اب تقريبا زياده.

rami_hemi
27-01-2011, 11:02
با اجازه دوستان
کارب ماشین رو باز کن و دهانه ورودی اون رو با یه پاچه ببند بعد روش یه نایلون بکش
سیستم برق ماشین مثل دلکو اونم باید عایق بشه (نایلون)

camaro lt
27-01-2011, 14:13
اگر موتور خیلی کثیف باشه شستشو با فشار آب گرم و استفاده از کمی گازوئیل بهتره.اما اگر آنچنان کثیف نیست بهتره از دستگاه استفاده نکنی.با آب تاید گرم و استفاده از یه ابر نرم موتور را بشور.از یه مسواک کهنه هم برای تمیز کردن محلهایی که دسترسی کمی داره استفاده بکن.اینجوری آب روی جاهای حساس هم ریخته نمیشه و میتونی با دقت بیشتری کار رو انجام بدی.البته در مورد دینام بهتره بهش اب نرسه.درب دلکو را هم میتونی بشوری چون معمولا خیلی گرد و غبار لابلای وایر شمعها جمع میشه اما بعد باید به دقت خشک بکنی و در صورت نیاز داخل اون را هم با یه کهنه خشک تمیز کنی.سر وایر شمعها را هم یکی یکی باز کن و تمیز کرده و دوباره جابزن.در این حالت وایر شمعها را هم میتونی به دقت معاینه کنی تا اگر پارگی یا ترک داره تعویض کنی.
چیزهایی مثل موتور برف پاکن و آفتماتهای بوق و چراغ هم بهتره کمتر در معرض اب باشند.حتما بگذار موتور سرد باشه تا بشوری .مراقب باش آب از محل درب روغن موتور و گیج روغن وارد موتور نشه.همینطور پمپ هیدرولیک.البته مقداری کم آب ممکنه وارد بشه که چندان مهم نیست و خشک میشه اما استفاده از اون دستگاه واترجت که خیلی فشار بالایی داره ممکنه به راحتی مقدار زیادی آب را به داخل موتور وارد بکنه.این فشار همچنین میتونه بستها و سیمها و لاستیکهای آب بندی را که فرسوده شده را از جای خودش بکنه یا شل بکنه.بعد از تمام شدن کار و خشک شدن حتما تمام این موارد را چک بکن .

amiva
27-01-2011, 18:07
اقا مبارک باشه اما نفرمودید چند خریدیدش؟

رضا صادقی
27-01-2011, 21:11
سلام اينكه داش محسن خودمونه خيلي خوش امدي خوشم مياد هر كاري كه تو تي تي كردي رو هم مختصر اينجا گذاشتي افرين بايد گفت كه به فكر ما هم هستي كه اطلاات كسب كنيم:40:

======
بچه ها نظرتون در مورد اين چيه؟؟؟؟

KAMAL_CAMARO
28-01-2011, 12:23
سلام اينكه داش محسن خودمونه خيلي خوش امدي خوشم مياد هر كاري كه تو تي تي كردي رو هم مختصر اينجا گذاشتي افرين بايد گفت كه به فكر ما هم هستي كه اطلاات كسب كنيم:40:

======
بچه ها نظرتون در مورد اين چيه؟؟؟؟

مشکلاتی که روی عکس دیده میشه :

بدنه بتونه داره : گلگیر عقب

جلو پنجره شکسته ،

من حس میکنم تصادف از بقل داشته ، این در سمت راست یجوریه به نظرم خیلی موج داره .

در کل بد به نظر نمیرسه ولی من 5 پاش نمیدم ! ! !

camaro lt
28-01-2011, 12:38
البته باید قبول کنیم که بعد از این همه سال خواه ناخواه ماشین تصادف هم داشته.مگر اینکه از همان روز اول ماشین را صفر کیلومتر نگه دارن و بپیچن توی کاغذ روغنی تا زنگ نزنه! قیمت خرید رو من نمیدونم اما اگر فنی سالم باشه با این فرمی که از بدنه میبینم قیمت بدی نیست..بهر حال این ماشینها هیچ قیمت خاصی ندارن و بیشتر توافقی خرید و فروش میشه.

KAMAL_CAMARO
28-01-2011, 14:13
البته باید قبول کنیم که بعد از این همه سال خواه ناخواه ماشین تصادف هم داشته.مگر اینکه از همان روز اول ماشین را صفر کیلومتر نگه دارن و بپیچن توی کاغذ روغنی تا زنگ نزنه! قیمت خرید رو من نمیدونم اما اگر فنی سالم باشه با این فرمی که از بدنه میبینم قیمت بدی نیست..بهر حال این ماشینها هیچ قیمت خاصی ندارن و بیشتر توافقی خرید و فروش میشه.

کاملا موافقم

diyukis
28-01-2011, 22:59
در مورد شستشوی موتور هم از دوستان ممنونم که اطلاعات کافی در اختیارم گذاشتن.سر فرصت یه نموره باید بشورمش.موتور کلا زیاد چرب نیست اما خوب یه بار که شسته بشه خیلام راحت میشه.حواسمم هست که زیاد آب توو حلقش نریزم.اگه بدونین من چقدر حساسم .

اقا مبارک باشه اما نفرمودید چند خریدیدش؟
مرسی عزیزم سپاسگذارم.چرا دروغ 10 گفت و 9 معامله شد.

[QUOTE=رضا صادقی;5807611]سلام اينكه داش محسن خودمونه خيلي خوش امدي خوشم مياد هر كاري كه تو تي تي كردي رو هم مختصر اينجا گذاشتي افرين بايد گفت كه به فكر ما هم هستي كه اطلاات كسب كنيم:40:
مخلص رضای عزیز هم هستیمااا.من قبل اینکه تو تی تی عضو باشم اینجا عضو بودم.نسبت به بچه های اینجا هم ارادت دار.بعدشم شما که خودت از همه نظر از من سرتری قربونت.رضا نتونستی چیزی گیر بیاری هنوز؟میبینی کسی که یه خورده اطلاعات فنیش زیاد باشه به هر ماشینی رضایت نمیده.
:11:

رضا صادقی
29-01-2011, 09:08
رضا نتونستی چیزی گیر بیاری هنوز؟میبینی کسی که یه خورده اطلاعات فنیش زیاد باشه به هر ماشینی رضایت نمیده.
اي قربون آدم چيز فهم اينقدر وسواس دارم كه نگو و نپرس والا نه هنوز چيزي گير نيومده يه ترنزم هست يا 77ه يا 78 ميگه 26 تومن؟:18: (البته گويا موتور 426 كوروت دهه 60 روشه) يكي ديگه هم امار دادن ميگه 14 حالا بايد برم ببينم
به احتمال زياد هفته اينده ميام تهران اينجوري نميشه بايد پاشم بيام اونجا و بگردم:27:

diyukis
29-01-2011, 13:45
اي قربون آدم چيز فهم اينقدر وسواس دارم كه نگو و نپرس والا نه هنوز چيزي گير نيومده يه ترنزم هست يا 77ه يا 78 ميگه 26 تومن؟:18: (البته گويا موتور 426 كوروت دهه 60 روشه) يكي ديگه هم امار دادن ميگه 14 حالا بايد برم ببينم
به احتمال زياد هفته اينده ميام تهران اينجوري نميشه بايد پاشم بيام اونجا و بگردم:27:
كرج هم سر بزن.با دوستان كرجي اينجا يا تي تي هماهنگ كن برو بالاسر چند تا ماشين. ببين اوضاعشون چطورياست.الان بهترين موقع خريد هست.چون ملت بابت بنزين يكم جوگير شدن.نظرم اينه ترنزام چون ترنز امه قيمتش الكي بالاست.چون اسم در كرده و خواهان زياد داره.يه فايربرد يا فرمولا هم بگيري ميتوني ازش غولي بسازي كه ترنزام هم به گردش نرسه.

camaro lt
29-01-2011, 14:39
این قیمتهایی که گفتین واقعا بالاست!! 26 میلیون..14 میلیون...
نمیدونم چی بگم..شاید واقعا برای شما این مبالغ مهم نباشه(که البته میدونم هست) ولی انصافا نمیشه اینجوری روی این ماشینها قیمت گذاشت.مثلا من اگر بخوام 26 میلیون پول بدم و دنبال یه ماسل باشم پای فایر برد و ترانس ام نمیدم( منظورم بد بودن اینها نیست) چون تعداد زیادی از اونها هست به نسبت چیزی مثل ماستنگ دهه 60 که اگر مرتب باشه( نمیگم انچنانی) توی این قیمتها میشه گرفت...چند روز قبل یه کامارو 78 از ایران ماشین اینجا لینک گذاشتم که بدک نبود میگفت 6 تومان حتما جای چانه زدن هم داره..پیشنهاد میکنم دنبال این جور فروشنده ها باشین..آحداقل سنگ بزرگ برنداشتن که نشه پرت کرد!
راستی چند روزه که من نمیتونم سایت ایران ماشین را باز کنم..نمیدونم چی شده..برای شما هم اینجوریه؟
جناب صادقی از اون کامارو زرد 74 که طرف دبه در آورد و گفت میخواد کروک بکنه چه خبر؟یه سری بزن بهش( از دور خبر بگیر) شاید واقعا دیگه قصد فروش پیدا کرده باشه.

KAMAL_CAMARO
29-01-2011, 17:49
اینجانب که هنوز با ایران ماشین مشکل پیدا نکردم ! ! !

اون 78 سفید با 2 خط سیاه و 8 سیلندره الان میگه 5 ( مگه 5 نبود به شک افتادم ؟)

جدای از TRANS AM فایر برد با قیمت مناسب هم پیدا میشه

camaro lt
29-01-2011, 20:51
5 میلیون؟...درست یادم نیست چون سایت باز نمیشه..اما احتمالا کمتر قیمت زده چون واقعا قصد فروش داره.کسی پیگیر بشه بد نیست.بنظر زیاد مشکل نداره(بدنه) مقداری خرده کاری داره و داخل هم اگر اشتباه نکرده باشم قرمز بود.8 سیلندر بودنش هم که نکته مثبت ماشینه.

mohamad skystar
30-01-2011, 00:08
این خودروی الکتریکی کادیلاک کی به بازار میاد؟

KAMAL_CAMARO
30-01-2011, 02:43
5 میلیون؟...درست یادم نیست چون سایت باز نمیشه..اما احتمالا کمتر قیمت زده چون واقعا قصد فروش داره.کسی پیگیر بشه بد نیست.بنظر زیاد مشکل نداره(بدنه) مقداری خرده کاری داره و داخل هم اگر اشتباه نکرده باشم قرمز بود.8 سیلندر بودنش هم که نکته مثبت ماشینه.

این داخلش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رضا صادقی
30-01-2011, 09:40
سلام
در مورد اون كامارو سفيده زنگ زدم گفت كه خودش 8 سيلندره و پايين تر هم ميدم
تشكر...
بچه ها وسوسه اين شدم بد جور يه جورايي چشم گرفتش
=========
در مورد اون كامارو زرد هم آمار گرفتم گويا خوابونده توي خونه و همينجوري ولش كرده هنوز هم ميگه 3 تومن:18:

camaro lt
30-01-2011, 13:43
این خودروی الکتریکی کادیلاک کی به بازار میاد؟

بقیه رو نمیدونم اما من که اصلا با این ماشین برقی ها ارتباطی نتونستم برقرار کنم.حالا این ماشین برقی جی ام که جای خود داره.اینجا ما دنبال آمریکایی قدر قدرت هستیم با 6 یا 8 تا پیستون و حجم بالای موتور و قدرت و ..این چیزا! یه جورایی ماشین برقی حتی از نوع جی ام برامون ناهمگونه! البته شاید بیشتر به این علت باشه که دست ما به اون نمیرسه و نمیشه از نزدیک معاینه و بررسی کرد..

اون کامارو زرده را اگر بازم باهاش حرف بزنی بد نیست...کامارو 78 هم همینطور البته فکر کنم اگر فنی اون خوب باشه ارزش دوندگی داره.بدنه هم که گویا بدک نیست و داخلش هم انگار سالمه(من نتونستم عکس داخل را ببینم باز نمیشد) اگذ بتونی 4 بگیری عالیه..سعی بکن ..ماهم تشویقت میکنیم!!:20:

رضا صادقی
30-01-2011, 17:05

اين عكسهاش هستن بهش گفتم عكس از داخل موتور بفرست گفت كه اگه جور شد چشم ميفرستم
شايد قسمت شد و ما هم يه ماسل خريديم:20:

camaro lt
30-01-2011, 20:25
یه مورد بسیار ناب و منحصر به فرد!!
بیوک ریویرا 1973 فروشی...فکر میکنم اگر 2 یا 3 میلیون خرجش بشه خییل تمیز و درجه یک از اب در بیاد..قیمتش؟ فقط 850 هزار تومان!!!!!!!!!!!
اما فقط یه مشکل هست..
این ماشین توی آمریکا است:41:
اگر دم دست بود مجالش نمیدادم و 10 تا تراول 100 هزار تومانی(ببخشید 10 تا اسکناس 100 دلاری!!) میذاشتم کف دست فروشنده و ماشین رو میقاپیدم..!!!
نگاهش کنین..فروشنده گفته 800$ میفروشه..واقعا اگر ایران بود چقدر قیمت میگذاشتن؟؟ فکر میکنم همون صندلیهای خرابش رو 1 میفروختن...!
کاش میشد یه جوری بیارمش ایران...

camaro lt
30-01-2011, 20:32
سایت ایران ماشین دوباره راه افتاد(البته برای من) نمیدونم مشکلش چی بود!!
جناب صادقی کار خیلی خوبی کردی باهاش تماس گرفتی..من توصیه میکنم اگر واقعا قصد خرید داری زودتر بگیرش..اینجور که معلومه طرف واقعا فروشنده است و دنبال قیمتهای انچنانی نیست..اگر همین ماشین دست یه دلال باشه یه رنگ میپاشه روش و میگه 12 میلیون..باور کنین بازار گرمی نمیکنم اما اگر با برنامه من جور بود صد درصد خودم میگرفتمش..78 هست و 8 سیلندر و اتوماتیک..واقعا رویاییه..تمیز بشه محشره..داخلش هم که ظاهرا تمیزه..حیفه بیافته دست یه تازه به دوران رسیده دلال معاب و از دست بره..

رضا صادقی
30-01-2011, 20:38
دارم برنامه هايي ميريزم اگه خدا بخواد و پول جور شه به احتمال زياد بگيرمش واقعا راست ميگين رويايي هست يه رنگ خوب ميخواد و يه خرده ريزه كاري.واقعا ميشه يه هيولا ازش در آورد گفت كه سر قيمت راه مياد
خودش گفت كه پول لازمه شديد
امان از بي پولي:41::41::41:

camaro lt
30-01-2011, 20:52
سایت ایران ماشین دوباره باز نمیشه!!! اصلا نمیدونم چرا اینجوری شده!! یکی دیگه از دوستام هم همین مشکل رو داره..
جناب صادقی..جان من!! تا شما بیایی پول جور کنی یارو مفت ماشین رو داده رفته !!مثل کامارو من که هی گفتم به این و اون دارم میفروشم ارزون بخرید کسی گوش نکرد وقتی فروختم داد همه درآمد چرا به من نفروختی!!!!!!!!!
شانسیه که تا الان نفروخته..ممکنه همین الان یکی در حال معامله باشه و طرف هم که مشکل مالی داره زود ردش کنه..باید یه جوری ماشین را بگیری و بقیه پول رو چک بدی..اینجوری نمیشه صبر کنی..مطمئن باش تا آخر هفته نشده یا طرف منصرف میشه یا فروخته..

diyukis
30-01-2011, 22:14
رضا جان به سلامتی زودتر تمومش کن.منم با علی آقا موافقم.اگر ماشین به دلت نشست ذره ای معطل نکن.من که کارشناس نیستم اما قیمتو فکر کنم خوب میگه .
سایت ایران ماشین ظاهرا برای بعضی از شرکتهای خدمات اینترنتی مشکل داره.برای من مشکل نداره اما جدیدا یکم کند باز میشه.اما باز میشه.

camaro lt
31-01-2011, 00:27
سایت ایران ماشین یه بار باز میشه یه بار نه! فکر کنم چون مجانی آگهی میده دیگه براش صرف نمیکنه زیاد بهش برسه و قاطی کرده!
کاشکی یکی از رفقای اینجا این کامارو را زود بگیره..واقعا بدنه خوبی داره.با این قیمت خییل خوب داره میده.جناب diyukis خود شما یادته یه کامارو 6 سیلندر که گویا 79 بود را میگفتن 7 میلیون بگیری؟البته مدل بالاتر اون دلیل بهتر بودنش نبود چون در درجه اول یه بیس بود و با موتور 6 چیزی برای ارائه کردن نداشت..حالا احساس نمیکنی که با خریدن این پونتیاک یه چیز خیلی خاص و ناب گیرت آمده؟..البته که اینجوریه..من بارها و بارها تفاوت قدرت و شتاب و کارایی و تعمیرات 6 با 8 رو دیدم و تجربه کردم..این کامارو راحت میتونه 4 خریده بشه..واقعا کاش میتونستم بگیرمش.الان برنامه ندارم و نمیتونم.این قیمت برای من الان مناسب نیست اما برای شماها که میخوایین یه ماسل سرپا داشته باشین خیلی عالیه.اون باله عقبش واقعا جذابترش میکنه.
اگر یه عکس از وین کد بگیره و ببینیم شاید کشف کردیم که مثلا یه Z28 باشه..احتمال زیاد اصلا صاحبش نمیدونه چی هست و چی سوار میشه.amiva کجاست؟؟اون در به در دنبال اینجوری میگشت..لااقل بهش خبر بدین شاید اون بتونه بگیره.

رضا صادقی
31-01-2011, 08:59
سلام
رواني اين شدم
الان باهاش تماس گرفتم گويا طرف خيلي پول لازمه و حاضره نصف نقد و نصف چكي بده ماشينو
آقا دارم رو حرف شما(z28) فكر ميكنم اگه باشه چي ميشههههههه:8:
اگه هم نباشه تبديلش ميكنيم
اگه 8 بيس هم باشه خوبه ولي اگه 6 بوده و تبديل شده به نظر من ارزش نداره

camaro lt
31-01-2011, 13:41
شما اول برو ببینش.اگر موتور از 6 به 8 تبدیل شده باشه حتما باید توی مدارک و سند نوشته شده باشه.از وین کد هم میشه فهمید.در هر صورت سعی بکن حالا که میگه نصفش را چک میگیره باهاش چونه بزنی و بگی که همش را نقد میدی اما نه این قیمت.با توجه به وضعیت فنی و ظاهری و البته نداشتن بیمه(که حداقل 500یا 600 تومان هزینه بیمه میشه) بگو که این قیمت ارزش نداره..بگو اگر به کسی چکی فروخت دیگه اون چکها نقد نمیشه و برگه میخوره! بگو سیلی نقد به از حلوای نسیه! بگو این 3.5 رو نقد بگیر خودتو راحت بکن..!!بگو 2 ماه دیگه تردد اینها ممنوعه و بنزین 700 تومانی هم که روش! دیگه کسی 2 هم نمیگیره باید بری تحویل بدی 1.5(اگر بدن!!) و ضرر میکین..خلاصه بگو..ببخشید اینجا دیگه بازاره و باید همه توان و قدرتت رو توی چانه زدن نشون بدی .اگر فروشنده واقعی باشه کنار میاد وگرنه هیچ..

rami_hemi
31-01-2011, 14:27
رضا کاکار. قبلی یادته دس دس کردی؟
6 به 8 هم ایرادی نداره میشه تو سند کردش
این دیگه فروشندس اگه میخواییش برو نمیخواییش از الان بی خیال شو
خدا خونه این دلال جمعات رو ویرون کنه که همه رو به شک انداختن اونقدر قیمتها رو کشیدن بالا واسه خودشون سود کاذب درست کردن که
بابا ماشینی که بازسازی نداشته تغییرات درست حیابی نداشته همینه دیگه قیمتش
کسی مثل هادی نیکپور یا آقا خوسرو که روی ماشین کار دست حسابی میکنن وافعا هم خرج میکنن بعد میکن مثلا ماشین 1 تومنی شده 10 تومن اینا دردسر داره کارشون هزار تا قطعه وارد میکنن واسه یه سند کردن میدون اینا حقشون رو میگیرن براشونم صرف میکنه ولی این ماشین دیگه به قیمت هستش

camaro lt
31-01-2011, 14:41
کاملا درسته...من که فکر نمیکنم به این راحتی کسی حاضر بشه این قیمت بده.بدنه خوبی داره.بخصوص کاپوت و دماغه خیلی خوب و سالم مانده البته نمیگم درجه یک اما خودتون اندازه های لبه کاپوت و فرم نشستنش و هماهنگی اون با گلگیرها و دماغه رو ببینین..خیلی سالم مانده..الان براش یه اس ام اس دادم گفتم اخرین قیمت نقد چقدره؟ گفت 4.5 البته میدونم این بنده خدا رنگ پول رو که ببینه نرم میشه و کمتر هم راه میاد..اگر واقعا میخواهی بزن برو سراغش و ببینش چون وقتی بفهمه دنبالش هستی و میخواهی میفهمه خریداری و اونم باهات کنار میاد.اما اگر مثل قبلی دبه در اورد بیخیالش بشو..

رضا صادقی
31-01-2011, 19:45
سلام بچه ها شنبه به ياري خدا به قصد خريد ميريم تهران:8:
تا ببينم خدا چي ميخواد اگه قسمت ما باشه فروش نميره تا شنبه
فقط خدا كنه وين نامبرش 8 باشه خيلي برام مهمه

camaro lt
31-01-2011, 20:48
عصری اس ام اس دادم بهش تا vin code رو برام بفرسته.هنوز که چیزی نگفته..احتمال Z 28 بودنش خیلی کمه.اگر اشتباه نکنم باید یه RAM AIR روی کاپوت داشته باشه و دوتا هم بغل گلگیر..مثل این عکس.من حدس میزنم RS باشه یا به احتمال کمتر LT .

camaro lt
31-01-2011, 23:59
اگر واقعا چیزی که اینجا گفته شده باشه حقیقت داشته باشه این یکی از استثنایی ترین ماسلهای ایران هست..اما قیمت؟؟؟...احتمالا با وضعیت فعلی 80 یا 100 میلیون!!

amiva
01-02-2011, 01:09
کاشکی یکی از رفقای اینجا این کامارو را زود بگیره..واقعا بدنه خوبی داره.با این قیمت خییل خوب داره میده.جناب diyukis خود شما یادته یه کامارو 6 سیلندر که گویا 79 بود را میگفتن 7 میلیون بگیری؟البته مدل بالاتر اون دلیل بهتر بودنش نبود چون در درجه اول یه بیس بود و با موتور 6 چیزی برای ارائه کردن نداشت..حالا احساس نمیکنی که با خریدن این پونتیاک یه چیز خیلی خاص و ناب گیرت آمده؟..البته که اینجوریه..من بارها و بارها تفاوت قدرت و شتاب و کارایی و تعمیرات 6 با 8 رو دیدم و تجربه کردم..این کامارو راحت میتونه 4 خریده بشه..واقعا کاش میتونستم بگیرمش.الان برنامه ندارم و نمیتونم.این قیمت برای من الان مناسب نیست اما برای شماها که میخوایین یه ماسل سرپا داشته باشین خیلی عالیه.اون باله عقبش واقعا جذابترش میکنه.
اگر یه عکس از وین کد بگیره و ببینیم شاید کشف کردیم که مثلا یه Z28 باشه..احتمال زیاد اصلا صاحبش نمیدونه چی هست و چی سوار میشه.amiva کجاست؟؟اون در به در دنبال اینجوری میگشت..لااقل بهش خبر بدین شاید اون بتونه بگیره.

سلام علی آقا ممنون که به فکر بنده هستید، والا راستش من این اگهی رو دیدم خیلی هم حسرت خوردم که چرا ماشین خریدم و الان یه قیمت مناسب پیدا شده ... (از شانس ماست دیگه تا بوده و نبوده واسه ما لب دریا=آفتابه!) اما راستش رو بگم که فعلا پول برا خرید دو تا ماشین ندارم و یه همچیم ماسلی هم برا استفاده بنده مقروم به صرفه نیست و از طرفی هم نابود میشه ... همش شهر به شهر جاده به جاده ... باید ماشین دوم باشه... دوستان برام دعا کنید که کار استخدامم ردیف شه اولین کاری که میکنم یه ترنس ام یا کامارو اک میخرم برا ماشین دوم و خودمو خالی میکنم ! ....

راستی یه سوال آقا من یه ترنس ام سراغ دارم که شاید 100 هزار تا کار نکرده باشه ، فول آپشن هم هست، همه چیش سالم و برقی، اما طرف میگه نمیفروشم! مشکلش هم این نسیت که بهش علاقه داره یا گرون بگه اتفاقا فک میکنه قیمت مثل 4 -5 سال پیشه و نهایتا 4 تومن ماشینش بیارزه! مشگل اصلی اینه که ماشین به نام برادر این آقا است و ایشون هم پناهنده سیاسی در آمریک وا ماشین هم پلاک نشده (پلاکش آبادان هست بدون سری!) که فک میکنم مشکل پلاک نشدنش هم اینه که صاحب سند حضور نداره و واسه همین هم این همسایه ما زیاد بیرون نمیارتش (حتی تعمیرگاه! هر چی یادمه داره 7 کار میکنه!!). کسی از دوستان از قوانین تعویض پلاک و استثنا هاش هست سر در بیاره که بنده رو راهنمایی کنه که اگه سرمایه ام جور بشه میتونم پیگیر این بشم و سندش رو به نام خودم کنم؟ یا حداقل پلاکش کنم؟

ببخشید زیاد طولانی شد
---------------------------------------------------------------------------
ضمنا این کامارو اگه واقعا موتورش مال خودش باشه (نه مثل کامارو من!!) باید LG-3 باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------------------------------------------------
یاد کامارو خودمون بخیر هم وقتی 6 بود سواری باهاش حال میداد هم وقتی 8 شد ...

رضا صادقی
01-02-2011, 08:20
اگر واقعا چیزی که اینجا گفته شده باشه حقیقت داشته باشه این یکی از استثنایی ترین ماسلهای ایران هست..اما قیمت؟؟؟...احتمالا با وضعیت فعلی 80 یا 100 میلیون!!

سلام
آقا علي من زير و ته اينو در آوردم 95 درصد سركاري هست آگهي هنوز شمارشو برنداشته اگه چند صفحه جلوتر از سايت ايران ماشين رو بگرديد اون يكي آگهيش كه هنوز شمارش توشه پاك نكرده من تماس گرفتم گفت كه
پلاك-بيمه-معاينهو.... نداره كاپوت و گلگير رو سفارش داديم بياد بعد از بازسازي(بهسازي)40 تومن ميفروشيم اينم بگم كه توربو ترنس نيست يكي از بچه هاي تي تي كه پونتياك بازه تفاوتش رو با توربو گفت كه الان يادم
نيست
اينم همون لينكي كه گفتم

======
داش مسعود نگرانش نباش هر چي خدا بخواد همونه برادر به وقتش شما هم يه ماسلكار توپ ميگيري در مورد پلاك اون پونتياك هم دقيقا اينجور چيزي من پيدا كردم البته اون يه فايربرد سبز بود كه توي يكي از پاركينگ هاي طبقاتي تهران بود امار كه گرفتم مال يه بنده خدايي بوده رفته خارج كشور حالا هم مداركش دست خانوادشه اما نميتونن هيچ كاري كنن همونجوري خوابيده:41:
======
در مورد كامارو هم منم بهش گفتم كه وين نامبر رو بفرسته و بهش گفتم شنبه براي خريد ميام اما گفت 2 نفر امروز قرار بوده بيان معامله :41:اگه نيومدن چشم نگه ميدارم تا شنبه به دليل يه سري مشكلات كه اينجا چاش نيست نميتونستم تا قبل شنبه برم(هر خواست بدونه پي ام بده تا بهش بگم)

رضا صادقی
01-02-2011, 12:33
سلام
درسته بچه ها مدل بيس هست اين وين نامبرش هست اگه تا شنبه فروش نره حتما من ميگيرمش
1087U8N508877

camaro lt
01-02-2011, 13:51
در مورد سند و پلاک شدن و این مسائل میشه کارهایی کرد.
اون پونتیاک توی آبادان اینجور که فهمیدم پلاک قدیم داره و البته صاحبش در دسترس نیست.حالا دو مطلب پیش میادک
1.اگر برادرش که ایران هست واقعا بخواد ماشین رو بفروشه میتونه یه وکالت از طرف اون بگیره و دیگه مشکل حل میشه و تمام کارهای قانونی مثل تعویض پلاک و سند زدن و..را میتونه خودش انجام بده یا به یه نفر دیگه وکالت بده.
2. اگر این وکالت را نگرفته یا برادرش توی آمریکا این وکالت را بهش نداده و یا اینکه اون برادره نمیتونه بره سفارات و وکالت به این یکی بده0احتمالا بخاطر همون مسئله پناهندگی)..اما اینهم احتمالا راه حل داره و میشه پیگیری کرد(به شرطی که خود شخصی که الان آبادان هست این کار رو دنبال بکنه)
با مراجعه به یه وکیل وارد و گفتن مشکل احتمالا راه حل مناسب هم پیدا بشه.گروههای وکالت هستند که یان کار رو انجام میدن..حتی ممکنه بشه از همون آمریکا و از انجا بدون نیاز به مراجعه به سفارت ایران یه وکالت گرفت و کارهای ماشین رو انجام داد..اون یکی فایر برد سبز توی تهران هم همینطور..گاهی اوقات مشکل خاصی وجود نداره.خیلی ها از قوانین و راه حل مشکلات اطلاعی ندارن..اگر خانواده این افراد واقعا بخواهن که کاری بکنن و پیگیری بکنن میشه انجامش داد.

diyukis
01-02-2011, 14:19
رضا كاش قبل شنبه ميرفتي.بچه هاي تهران بايد يه حركتي براي دوستمون ميكردن و ميرفتن بالاسر ماشين تا ماشين از دست بچه هاي ماا بيرون نره.رضا خودتم باز زنگ بزن به فروشنده كه مطمئن باشه كه تو خريدار هستي.

رضا صادقی
01-02-2011, 18:40
محسن جان 5-6 بار بهش زنگ زدم حتي با پدرش هم صحبت كردم گفتم كه من خريدار 100 درصد هستم در مورد بچه هاي تهران متاسفانه:41::19:
هر چي خدا بخواد

rami_hemi
01-02-2011, 20:18
علی آقا اون مشکل حل میشه
ما هم یه مشکل شبه اون داشتیم خودمون پی گیر شدیم حل شد
حالا مال ما زمین بود . پس میشه واسش سند زد و خرید و فروش کرد
===================================
رضا جان امیدوارم این دیگه مال تو بشه

amiva
02-02-2011, 01:33
بچه ها این آقا از قیمتش پائین نیومد؟ قبلا میگفت 9 یا 8 تومن اگه اشتباه نکنم؟ کسی جدیدا زنگ نزده؟

camaro lt
02-02-2011, 02:29
اون کامارو را من سالها پیش هم توی تهران دیده بودم..خیلی تمیز بود..اگر اشتباه نکن خودش باشه و عکس هم ازش گرفتم و اینجا گذاشتم.اما 9 تومان خیلی زیاده برای یه 6 سیلندر..
جناب صادقی این بچه های تهران کی هستن؟مرد خسته؟خیلی وقته ازش خبری نیست..بقیه هم که نمیدونم..شاید هستن..شاید هم نه..اگر تلفنشون را داری زنگ بزن..شاید کمکی کردن..
این یکی واقعا دیگه زده به سیم اخر!!!

اینهم یه مورد دیگه که مثل اون کامارو 78 بدک نیست..

یکی دیگه..اینهم قابل بررسیه..

رضا صادقی
02-02-2011, 16:28
ممنوناز همگي (مرد خسته)داش سعيد ديگه خيلي كم مياد قروم اگه اشتباه نكنم مغازه زده و دسترسي به نت نداره
در مورد بچه هاي تهران هم به سرور ماسل بازها آقا خسرو قاسمي دوست خيلي با معرفت و با مرام تماس گرفتم و گفتم فردا بره بالا سر ماشين و ببينه و قولنامه كنه تا شنبه كه خودم برم تهران(اگه خدا بحواد و فروش نره ما هم داريم صاحب يه ماسل ميشيم):26::26::26:
===
الان تماس گرفتم با صاحب ماشين گفتش گيربكس ماشينو ديروز باز كردم برا تعمير+اينكه 100 تومن هم دادم كاربرات رو عوض كردم علتش هم نپرسيدم:31:

camaro lt
02-02-2011, 18:53
عالیه..امیدوارم جور بشه و بگیری..اما این گیربکس باز کردن(اونهم اتوماتیک) در زمان فروختن یه مقداری مشکوک میزنه..من حس میکنم طرف میخواد یه بهانه داشته باشه تا قیمتو بالا ببره..کاربرات هم همینطور..اما در کل قولنامه که نوشته شددیگه به این راحتی نمیتونه زیرش بزنه.فنی مناسب باشه 4 هم خوبه بگیری اگر تونستی کمتر هم بگیری که دیگه خیلی شیرینه!!:20:

رضا صادقی
02-02-2011, 19:04
ممنون آقا علي
به آقا قاسمي گفتم فردا كه رفت سمت ماشين رو 3-3.5 حرف بزنه تازه اونم به شرط سلامت فني چون خودش نوشته فني سالم سالم

اگه به اين قيمت بگيرم خيلي عاليه
هنوز نخريده تو فكر باز سازيم:31:

camaro lt
02-02-2011, 20:11
مبلغی که گفتین برای قولنامه خوبه البته فروشنده هم باید راضی بشه.به دوستتون بگید که براش توضیح بده قصد خرید شما نقدیه و دیگه لازم نیست چک بگیره تا کی پاس بشه..اینجوری احتمال نرمتر شدن طرف و ارزانتر خریدنش هم هست.تعمیرات ممکنه واقعا لازم بوده باشه چون اگر خراب باشه خیلی توی سر ماشین میخوره و اونم که ظاهرا به پول خیلی احتیاج داره و میخواد ردش کنه اگر بگذاره خراب بمونه یا باید خیلی ارزون بده یا اینکه ماشینو بخوابونه تا کی دوباره راه بیافته..
ظاهرا برگ برنده دست شماست...:20:

رضا صادقی
03-02-2011, 13:32
سلام
ظاهرا طرف ميخوا قيمت رو ببره بالا صبح زنگ زدم ميگه شنبه قراره گيربكس كامل تعويض شه به قيمت 500 تومن
از بخت بد ما ببين هر دفعه با چه ادمايي روبه رو ميشيم ها
گفتم چرا؟ ميگه گيربكسش خسته بود
يه سوتي هم داد گويا خودش فروشنده هست يا دلال(گفت رگال رو كه فروختم گفتم دست هم به سر اين بيارم)بيوك رگال منظورش بود يه نوا هم برا فروش داره خيلي خيلي تميزه!!!!

camaro lt
03-02-2011, 13:42
درسته..کاملا مشخص بود که خیال داره قیمت رو بالا ببره و دنبال بهانه میگرده وگرنه کی میاد ماشینی که داره میفروشه و میخواد ردش کنه و به پول احتیاج داره یه باره گیربکس پیاده کنه؟گیربکس خسته؟؟؟!!این دیگه چه صیغه ای بود؟؟؟!!! گیربکس اتومات یا توربینش ضعیف میشه که دیر دنده عوض میکنه و شتابش میاد پایین(مثل صفحه کلاچ فرسوده) یا اینکه صفحات فیبری داخل درامها سایده شده..اینها هم قابل تعویضه.
اگر میخواد اینجوری بفروشه پس بگو گیربکس رو جلو چشم خودم عوض بکن اون قدیمی رو هم بده به من...البته هیچوقت این کار رو نمیکنه چون ریگ به کفشش هست..دیده برای خرید جدی هستی و بقیه که مشتری بودن دستش رو خوندن حالا داره بازی در میاره..بهش بگو من با قیمتی که دوستم قولنامه بکنه توافق میکنم و یه ریال هم بیشتر نمیدم..اگر نخواست به(..........) !!! اینم جوابش...واقعا آدم نمیدونه بعضیها اسم مرد رو از کجا روی خودشون گذاشتن ؟؟؟!!!!!
اینکه گفتین احتمالا دلاله منم حدس میزدم چون وقتی براش اس ام اس دادم که آخرین قیمت ماشین چنده؟ نوشت: کدوم ماشین؟؟؟!! انگار چندتایی داره و خودش هم نمیدونه چه قیمتی رو روی کدوم گذاشته..چه میشه کرد دروغگو کم حافظه است..
این مطلب رو نگاه کنین..واقعا حرف حساب زده...

رضا صادقی
03-02-2011, 14:09
سلام
دقيقا درست ميگيد بايد بهش بگم جلوي خودم عوض كن و كهنه رو بم بده
بچه ها اينم جديده ولي در مورد صحت آگهي شك دارم(نوشته شيشه برقي ندارد)اما برقي هستن!!!!!

ولي اين سفيده مورد خوبي هست
برا قولنامه هم بايد شنبه خودم برم چون يكم مشكوك هست اگه هم نباشه با اين رفتارهاش آدم مشكوك ميشه!!!!
بايد خودم برم و زير و ته شو در بيارم

taghi_ramzi
03-02-2011, 16:19
سلام
بچه ها اينم جديده ولي در مورد صحت آگهي شك دارم(نوشته شيشه برقي ندارد)اما برقي هستن!!!!!

ولي اين سفيده مورد خوبي هست
برا قولنامه هم بايد شنبه خودم برم چون يكم مشكوك هست اگه هم نباشه با اين رفتارهاش آدم مشكوك ميشه!!!!
اگه واقعی باشه این خیلی جالب به نظر میاد .

KAMAL_CAMARO
03-02-2011, 16:40
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولي اين سفيده مورد خوبي هست

رضا جان این کجاش شیشه برقی داره ؟

من که هرچی نگاه میکنم اون دستگیره شیشه بالا بر رو میبینم ! ! !

Aref_2008
03-02-2011, 19:24
بچه ها من امروز {مجله پلاک} و {مجله ماشین} رو خریدم تا حدودی به امریکایی ها پرداخته بودن
مجله پلاک درباره {شورلت کامرو} زیاد نوشته بود.

رضا صادقی
03-02-2011, 20:19
رضا جان این کجاش شیشه برقی داره ؟

من که هرچی نگاه میکنم اون دستگیره شیشه بالا بر رو میبینم ! ! !

:11::11::11: درست ميگيد من اشتباه كردم
اما ماشيني كه ديروز آگهي شده چطور به اين زودي فروش ميره؟
تماس گرفتم گفت كه فروش رفته و آگهي مال 15 روز پيش هست اما 13 درج شده:18:
اگه واقعي بود مفت از دستم درومد:41:
======
بچه اينجا رو حتما كامل كامل بخونيد خيلي جالبه

=======
يه سوال موتور اين كامارو 305 هست يعني بلوك سيلندر با 350 شورلتي فرق داره؟ يا با عوض كردن سر سيلندر ميشه به 350 تبديلش كرد؟
400 شورلتي هم داريم درسته؟ آيا ميشه همين 305 رو به 400 شئرلتي تبديل كرد و تقويت؟

camaro lt
03-02-2011, 23:14
در مورد اون کامارو قرمز من فکر میکنم سرکاری باشه.اول اینکه همچین ماشینی رو با این قیمت کم نمیفروشن.مسلما اگر 12 یا 15 میلیون نفروشه اما راحت 6 یا 8 تومان قیمت میزد و خیلیها هم حاضر بودن بابتش پول بدن...در مورد شیشه برقی یا دستی بودن من هم دسته شیشه بالابر رو توی عکس میبینم اما چندان واضح نیست..البته شاید خودش معمولی کرده یا از اول اینجور بوده.و مورد اخر اینکه این اصلا Z28 نیست!! طبق همان استانداردهای موجود یه Z28 باید RAM AIR روی کاپوت و بغل گلگیرها رو داشته باشه.حالا توی ایران یه اسمی از Z28 شنیدن هرچی کامارو مدل 78 به بالا باشه اسمش رو میگذارن Z28 !!!!! بهترین کار خواندن VIN CODE هست که اینجوری کاملا معلوم میشه اصلا این ماشین چیه؟؟ تاریخ درج اگهی با اون چیزی که فروشنده به جناب صادقی گفته هم جور در نمیاد.پس معلومه که همش:سر کاری بوده..!!!
خودتون رو ناراحت نکنید..مردم آزار همه جا هست...یه کامارو معمولی که صاحبش میگه مشکل داره و تعمیر گیربکس و کارب میخواد ببینین چقدر بازی در میاره برای فروش!! حالا اینو بیان مفت 4 تومان بفروشن؟؟ زیاد جدی نگیرین...
ببخشید یه چیز مسخره و خنده دار دیگه هم توی این آگهی کذایی بود: قبض پارکینگ 14 ساله!!
ماشینی که 14 سال توی پارکینگ بخوابه معلومه دیگه چی ازش مونده..در ضمن کی میاد قبض پارکینگ برای مدت 14 سال رو یکجا صادر کنه؟؟!!!!!!اصلا حساب کنید: 14 سال که میشه 5110 روز..و اگر روزی هم حداقل 500 تومان حساب کرده باشن( که بعد از 24 ساعت هزینه پارکینگ بیشتر از 1000 تومان در روز میشه) مبلغ 2.555.000 تومان میشه!!یعنی بیشتر از نصف قیمت ماشین فقط این بابا پول پارکینگ داده!!!!!!!!!!!!!!!
خواهش میکنم دوستان..یه مقداری حرفه ای تر به این آگهی ها نگاه کنید و اجازه ندین هر تازه به دوران رسیده ای از علاقه شما سوءاستفاده کنه...

رضا صادقی
03-02-2011, 23:34
سلام
من از همون اول مطمئن شدم كه سركاري هست
هزينه خريد و پاشيدن رنگ 21 اونم از نوع آلماني چيزي حدود 1.5 خرج ميبره+1.5خرج موتور-خرج لنت و لاستيك و....
بعد چجور ميخواد 4 بده؟:18:
راستي آقا علي در مورد اون سوال بالايي منتتظر كمكتونم...:11:

camaro lt
03-02-2011, 23:51
تا اونجا که من میدونم موتور 350 اینچ مکعبی ( 5700 سی سی ) با 305 ( 5000 سی سی ) متفاوته..البته خیلی قطعات با هم جور هستند مثل میل لنگ یا شاتون و یاتاقان و ..اما توی اندازه سیلندر..فرم سر سیلند و سوپاپها و ...فرق دارن..ما میتونیم سرسیلندر یه 305 رو روی 350 بگذاریم و خیلی هم راحت سوار میشه اما از نظر کارایی واقعا مشکل داره و اولینش احتمال سوختن واشر سرسیلندر هست..تبدیل این دو مدل تنها با تغییر نوع سیلندر که حجم بالاتر رو ایجاد میکنه امکان داره..در مورد 400 هم این قضیه خیلی متفاوتر هست چون کلا رده موتورهای 400 و 450 اینچی دیگه تشابهی با 305 و 350 ندارند..و من ندیدم که بشه قطعات اینها رو با هم عوض کرد..مگر بواسطه انجام عملیات تراشکاری و فنی سنگین که زیاد مقرون به صرفه و منطقی نیست.

رضا صادقی
04-02-2011, 00:00
خيلي ممنون
خيلي اين موتور 305 آزارم ميده اصلا باهاش حال نميكنم
145 اسب بخار در دوران صفر بودنش الان فك نكنم 100 تا هم ازش مونده باشه
آدم يا طرف 8 سيلندر نبايد بره يا وقتي رفتي دلو به دريا بزني رو 300 تا يا بيشتر فكر كني

camaro lt
04-02-2011, 00:20
جناب صادقی الان داستان کامارو مورد نظر به کجا رسیده؟دوستتون رفته اونجا؟قولنامه شده؟چند؟..

rami_hemi
04-02-2011, 13:15
اگه گفتین این چی هستش؟

TopGear
04-02-2011, 13:44
ایمپالای جدیده؟

rami_hemi
04-02-2011, 14:19
ای ول علی
این ایمپالای جدید هستش
بوش میاد دیف عفب باشه و از پلاتفرم تویلتر کامارو استفاده شده باشه روش

camaro lt
04-02-2011, 16:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] viewer.php%3Ffile%3Dte8e6fui1b2zg7kkht.jpg)
اگه گفتین این چی هستش؟
من که نتونستم عکس رو ببینم!
حالا دیدم..بله خیلی شبیه کامارو ساخته شده..

mahdi3573
04-02-2011, 20:28
سلام
بالاخره
وقت کردم بیام و ثبت نام کنم
عرضم به حضورتون
ما !شورلت نوا مدل 1365 ایران داریم که باهاش مشکلی نداشتیم از صفرش تا الان
اما توی خرابه های یکی از شهرهای کوچیک ایران 1شورلت مونت کارلو مدل 1975دیدم که صاحبش انو سالهاست خوابونده
تازه رنگ اصلیش آلبالویی بوده که طرف واسه خاطر گرمای هوا
روی رنگ فابریک
رنگ زده
همه چیشو همون سالهای پیشین از دبی اورده و تعویض کامل شده اما نه تعویض پلاک شده نه استفاده
میگه 1/300
که قطعا لاستیک میخواد اما میخواستم بدونم ارزش داره یا نه
اصلا تعویض پلاک میشه؟

KAMAL_CAMARO
04-02-2011, 22:49
سلام
بالاخره
وقت کردم بیام و ثبت نام کنم
عرضم به حضورتون
ما !شورلت نوا مدل 1365 ایران داریم که باهاش مشکلی نداشتیم از صفرش تا الان
اما توی خرابه های یکی از شهرهای کوچیک ایران 1شورلت مونت کارلو مدل 1975دیدم که صاحبش انو سالهاست خوابونده
روی رنگ فابریک
رنگ زده
همه چیشو همون سالهای پیشین از دبی اورده و تعویض کامل شده اما نه تعویض پلاک شده نه استفاده
میگه 1/300
که قطعا لاستیک میخواد اما میخواستم بدونم ارزش داره یا نه
اصلا تعویض پلاک میشه؟

ارزش که داره ولی اگه به هر عنوان نخواستینش به من یه خبری بده

ممنون ! ! !

camaro lt
04-02-2011, 23:02
با قیمتهایی که این روزها روی ماشین امریکایی گذاشتن 1.300 قیمت زیادی نیست.ببین اگر فروشنده هست بگیر..دو دل نباش..اگر بازی در اورد بیخیالش بشو و فراموشش بکن..این داستان تکراری خریدن ماشین امریکاییه!!
لطفا دوستانی که اینجا از یه ماشین آمریکایی برای خریدن و یا فروش و ...اسم میبرند حتما اسم شهر و آدرس رو هم بنویسند.اینجا یه کلوپ هست و اولین قاعده اون به اشتراک گذاشتن اطلاعات برای همه است..

mahdi3573
05-02-2011, 00:13
اینم 3تا عکسش

ممنون از کمک کم تون اما چرا کسی نمیگه شرایط تعویض پلاکشون
و دردسراش چطوریه؟؟؟؟:11::31:

TopGear
05-02-2011, 01:17
ارزش که داره ولی اگه به هر عنوان نخواستینش به من یه خبری بده

ممنون ! ! !
شما هم اگه نخواستینش به من خبر بدین
خیلی خیلی ممنونم:11:

mahdi3573
05-02-2011, 10:36
خوب من عکسشو گذاشتم
اما
انگاری هنوز اجازه دیدنش واستون صادر نشده
باشه ناراحتی نداره
ماشین توی 1باغی توی شهر لار
درحال حاضر رنگ سفید داره
گاز کولرشم تموم شده
پلاکش( تهران ل)

راستی چراکسی در موردتعویض پلاکش نمی گپه؟؟
خیلی وقتا پیش نوا رو با25/000
پلاک کردیم اما6بود
این که 8سیلندره
تعویض میکنن؟کارت سوخت که قطعا نمیدن نه؟؟؟

mahdi3573
05-02-2011, 15:24
پس چرا پست های منو نمیزاری عزیز دل

diyukis
05-02-2011, 19:32
آقا رضای صادقی عزیز کار خرید کامارو به کجا کشید؟؟؟کامارو معامله شد؟؟؟خوشحال باشیم؟؟؟؟؟

camaro lt
05-02-2011, 20:43
اینجور که جناب صادقی میگفت امروز رفته تهران تا احتمالا معامله بکنه..شاید خریده باشه شاید هم نه.چون به نت دسترسی نداره نمیشه فهمید..امیدوارم این فروشنده بازی در نیاره هرچند که انگار بازم زده زیر حرفش..

camaro lt
05-02-2011, 22:53
تصویر این مونت کارلو را دیدم..خیلی تمیز و خوب مونده..با این قیمتی که داره میگه آب یخ هم نمیدن!! سریع بگیرش اصلا هم توی فکر پلاک نباش که همینجوری هم خریدار داره.نخواستی به من بگو میخرم!البته بعد از اقا علی که جلوی من نوبت گرفته!!:46:

KAMAL_CAMARO
05-02-2011, 23:24
تصویر این مونت کارلو را دیدم..خیلی تمیز و خوب مونده..با این قیمتی که داره میگه آب یخ هم نمیدن!! سریع بگیرش اصلا هم توی فکر پلاک نباش که همینجوری هم خریدار داره.نخواستی به من بگو میخرم!البته بعد از اقا علی که جلوی من نوبت گرفته!!:46:

دست شما درد نکنه

بسیار ماشین تمیزیه ! ! !

برای پلاک ممکنه بعد عید بازی دربیارن ! !!

بنزین رو بیخیال ، 8 سیلندر ، 50 لیتر ؟ خنده داره ها ! ! !

قطعا اگه نخواستیش یه خبری بده ،

مونتی کارلو با موتور 350 میشه موج دریا ( نرم ، بی سر و صدا و از اینا ) وای به روزی که 454 Big Block بیاد روش ( طوفان دریا )

camaro lt
05-02-2011, 23:38
1.300 که دیگه پولی به حساب نمیاد..الان ژیان هم به این قیمت نمیدن! اصلا فکر کن این پول رو دزد برده و جاش این ماشین رو گذاشته!! عجب دزد باحالیه!!!:31:

KAMAL_CAMARO
05-02-2011, 23:46
1.300 که دیگه پولی به حساب نمیاد..الان ژیان هم به این قیمت نمیدن! اصلا فکر کن این پول رو دزد برده و جاش این ماشین رو گذاشته!! عجب دزد باحالیه!!!:31:

داداش من شما نفست از جای داغ بلند میشه ها ! ! ! ( چی گفتم ؟)

این رو ( اگه شما هم مثل من هستی ) باید گرفت ، گذاشت گوشه پارکینگ ، تا یه سال که دست بهش نزد که پول بازسازی برسه ( من یک کم زیادی حساسم ) ( البته انصافا ماشین تمیزه ) ، بعد هفته ای یک بار جمعه ساعت 5 صبح استارت بزنی بری بیرون ساعت 6 دوباره سر جاش خاموش کنی بره تا جمعه بعد ( Weekend Car ) .

این ماشین هر روز به نظر من ( شاید به نظر خیلی ها نظر من غلط باشه ) ماشینه هر روز نیست !

camaro lt
05-02-2011, 23:52
منم همین رو میگم دوست من! طرف صحبتم با جناب 3573mahdi بود که دست دست میکنه!!نمیدونم چرا همیشه این لقمه های آماده و چرب جلوی آدمهای دو دل میافته؟؟؟!!!!:41:

KAMAL_CAMARO
05-02-2011, 23:57
والا منم هنوز نفهمیدم !!!!

amiva
06-02-2011, 00:17
اقا مونت کارلو یه چیز تکه، تو رو خدا دست دست نکنید و یکتون بگیرید، این ماشین بیوفته دست دلال 10 تا پائین تر نمیادا ...

camaro lt
06-02-2011, 00:20
فعلا که منتظریم ببینیم جنابان مهدی در مورد اون مونت کارلو و صادقی در باب اون کامارو چه ها میکنند؟؟؟!!!

KAMAL_CAMARO
06-02-2011, 00:30
والا اگه این دوستمون تصمیم قطعی بگیره که حله ! ! !

اول من زنبیل گذاشتما ( شوخی ) ،

بچه های اینجا خیلیاشون ماشین ندارن ( مثل من ) و دنبال ماشین با قیمت مناسب ( بازم مثل من که پول درست درمون ندارم ) هستن تا ماشین رو بسازن ! ! !

اما باز میگم منوط به تصمیم این دوستمونه که آیا میخرتش یا نه ، اگه آره که مبارکشون باشه به امید اینکه یه مونتی کارلو خفن از تو این بیاد بیرون ، اگرم نه که انشاا.. ما رو با فروشنده آشنا میکنند ! ! !

camaro lt
06-02-2011, 00:48
معمولا اینجور که تجربه نشون داده توی همون ضربه اول باید کار رو تمام کرد وگرنه فروشنده وقتی میبینه ماشینش طرفدار داره شروع به ادا و اصول در اوردن میکنه و دیگه نمیشه کاری کرد..نمونه توی همین کلوپ زیاد دیدین..الان هم جناب صادقی درگیر یکی از همین موارد شده..اقای مهدی تو رو به خدا ببین اگر دو دل هستی جلو نرو و کار رو برای بقیه خراب نکن..شرمنده اینجور میگم اما اگر زیاد به دلت نیست بگذار یکی از بقیه دوستان بره بگیره اینجوری خیرش به همه میرسه وگرنه میشه داستان مابقی آمریکاییها...:41:

rami_hemi
06-02-2011, 00:57
هر کی میخواد بخره این مونت کارلو رو چون اتاق به این تمیزی گیر نمیاد
نمیخواین من برم بکیرمش

camaro lt
06-02-2011, 01:05
خدا رو شکر فروشنده این کلوپ رو نمیبینه وگرنه الان به جای 1.300 میگفت 13.000.000 !!!! بله واقعا اتاق سالمی داره اونقدر که من به شک افتادم نکنه این دوست ما قیمت رو اشتباه متوجه شده؟؟؟!! شاید همون 13 میلیون گفته!!!!

diyukis
06-02-2011, 09:15
دوستان مثه اينكه اين مونت كارلو خيلي سر و صدا كرده هااا.اقا بياييد تكليفشو روشن كنيد.حداقل از دست بچه هاي فروم اينجا خارج نشه.اي خدااااا.نكنيد اين كارو.فقط اميدوارم قضيه سر كاري نباشه.
راستي يه سوال.جك پونتياك 1991 به پونتياك من ميخوره؟؟؟؟
از كجا ميتونم جك پوني گير بيارم؟؟؟اينه سمت شاگرد هم ميخوام.

setareye mashreghi
06-02-2011, 09:39
سلام بچه ها
کسی در جریان رالی تهران ابیانه هست ؟

rami_hemi
06-02-2011, 10:10
علی آقا نترسین از جایی که ماشین هستش میشه فهمید
منم شک میکنم به قیمتا ولی ولقعیتش اینه این ماشین با این وضعیت خواب قیمتش همینه .

mahdi3573
06-02-2011, 12:56
خوب بابا من دودل نیستم قول 100% از صاحبش گرفتم
گفتم قبلش یه مشورتی کرده باشم انگاری بچه ها دلخور شدن
باشه درسته که شما زودتر امدین اما ما هم کم تجربه و کم لیاقت نیستیم که حالا این لقمه افتاده جلوی ما..باشه اوکی میکنم مراحل ساخت بازسازیشو از اول با عکس نشونتون میدم
ایشالله
اما در مورد دوستمون که میگفت دست دلال بیافته قیمتش میره روی 10تا باید بگم کمی اغراق کردیاا!!!!؟؟؟
اما به هر حال ممنون
یادم رفت باید از لحاظ موتوری 1چکش بکنم ببینم چی میشه 5اسفند باهاش قرار دارم آخه صاحب اصلیش از آخرین دیدارمون رفته و خارج ایرانه
اما قولشو داد که مشکلی پیش نمیاد:31::5:

mahdi3573
06-02-2011, 13:26
علی آقا نترسین از جایی که ماشین هستش میشه فهمید
منم شک میکنم به قیمتا ولی ولقعیتش اینه این ماشین با این وضعیت خواب قیمتش همینه .

مشکل بچه ها چیه؟
نفهمیدم خداییش؟
جای ماشین مشکل داره ؟
خوب عزیزم میارم تو خونه خودمون پیش برادر کوچیکش نوا کلی با هم دردودل کنن...
دوست من تازه میخوام مخش بزنم 1میلیون تومان معادل 10میلیون ریال واحد پول ایران ازش بخرم که واسم دعا کنید
اگه شبه ایی چیزی مونده بپرسین چشم
!اسپند واسش دود کنین
بزارین بخرم
گیر میدیناااااا

camaro lt
06-02-2011, 13:43
دوستان مثه اينكه اين مونت كارلو خيلي سر و صدا كرده هااا.اقا بياييد تكليفشو روشن كنيد.حداقل از دست بچه هاي فروم اينجا خارج نشه.اي خدااااا.نكنيد اين كارو.فقط اميدوارم قضيه سر كاري نباشه.
راستي يه سوال.جك پونتياك 1991 به پونتياك من ميخوره؟؟؟؟
از كجا ميتونم جك پوني گير بيارم؟؟؟اينه سمت شاگرد هم ميخوام.

تکلیفش روشنه! جناب مهدی آدرس رو داره و پیدا کرده..صحبت هم کرده..مونده تصمیم بگیره..در مورد جک نیمدونم..جکهای آمریکایی معمولا داخل سپر چفت میشن.اما این مدل پونتیاک که برای این مدل جک محلی توی سپر نداره (توی عکس ندیدم) احتمالا زیر شاسی سوار بشه..من توصیه میکنم یه جک نیسانی 2.5 تن بگیر هم ساده است و هم محکم و ایمن..جای خیلی کمی هم میگیره خیلی هم قوی ساخته شده.

rami_hemi
06-02-2011, 15:47
نه ماشین مشکلی نداره خیلی هم خوبه صاحبش انداخته جای پرت واسه همین این قیمت میده
همین چیزایی هم که میگیم واسه تحریک تو هستش

camaro lt
06-02-2011, 16:05
5اسفند باهاش قرار دارم
پنجم اسفند باهاش قرار داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
و اون صاحبش خارجه و قول داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!!!
ببخشید..اینجا ما روز روشن یه ماشین میبینیم پول نقد هم میگذاریم جلوش کلی بازی در میاره!!حالا شما وعده سر خرمن گرفتی؟؟عزیزم..برادر جان برو قولنامه بکن ماشینو بردار ببر خونه تا وقتی طرف برگشت بقیه رو بهش بدی..اگر کسی نیست که با اون معمله بکین پس روی این حرفها هم حساب باز نکن..اگر میخواهیش باید زودتر انجامش بدی..
همه ما از این تجارب داشتیم..واسه همین اینقدر نگران شدیم ...

mahdi3573
06-02-2011, 16:25
خسته میشسین با این همه تحریک و انرژیه زیاد:10:
ایشالله که خیره روزی من باشه که حتما میگیرمش وگرنه
شده خودمو بسوزونم اونم منفجر میکنم
تواین هفته باهاش میگپم
قولنامه و وکالت یعنی چی؟
مستقیم سند میزنم همش 70 خرجشه:21:
فقط کسی میتونه تقریبی بهم بگه واسه اینکه
بخوام ماشینو به رنگ مادریش برگردونم
هولوهوش چقدر پام میافته (آلبالویی قطعا متالیک اما شاید بی متالیک)

TopGear
06-02-2011, 16:31
روی رنگ فابریک
رنگ زده
مشکوک میزنه این ماشین

mahdi3573
06-02-2011, 17:44
مشکوک میزنه این ماشین

وایییییی
خدا رحم کنه
بابا مجوز راهنمایی رانندگی جمهوری اسلامی ایران رو داره واسه تعویض رنگ
قبلشم تعمیر بدنه نشده

rami_hemi
06-02-2011, 19:42
نه علی مشکلی نداره
از خط بغلش میشه فهمید اتاق سالمه
میشه تعویض رنگ راحت گرفت براش ببر یه مجوز بگیر
ماشین بکری از نظر بدنه هستش
فقط ببین صندلیهاش چطورن
چون شنیدم مونت کارلو صندلیاش برقی هستن و میچرخن طرف بیرون

KAMAL_CAMARO
06-02-2011, 20:19
نه علی مشکلی نداره
فقط ببین صندلیهاش چطورن

اون یه آپشنه ، اگه صندلی یه تیکه باشه دیگه اون آپشن رو نداره ، زیاد به اون دقت نکن !

به صورت فابریک از سال 76-77 اینجوری شدن !

TopGear
06-02-2011, 21:05
نه علی مشکلی نداره
فقط ببین صندلیهاش چطورن
از اون لحاظ نه
از لحاظ خلاف ملاف، فکر کردم بدون مجوز رفته رنگ پاشیده
خلاف هم داشته باشه مهم نیس!
آقا مهدی از توش عکس بزار

mahdi3573
06-02-2011, 22:24
باشه میزارم اما الان نمیشه امدم مسافرت
کسی از رنگش نمیتونه هلوهوش قیمت بده؟

mahdi3573
06-02-2011, 22:29
صندلیاش 90 میچرخن اما برقی بودنش فکر نکنم
صندلیش 1تیکه نیست
عکسای توشو حتما تو اسفندمیزارم
(اگه الان کسی نخواد سرمواز تنم جدا کنه)
نترسین واسه خرید دیر نمیشه

camaro lt
06-02-2011, 22:52
لنگه همین منت کارلو توی اهواز هست و سفیده..طرف چند سال پیش از اصفهان خریده بوده و تازه کلی هم خرجش کرده..فکر میکنم 5 یا 6 تومن خریده بود..

camaro lt
06-02-2011, 23:24
مدیریت و موفقیت
بخش پونتیاک شرکت خودروسازی جنرال موتورز شکایتی را از یک مشتری با این مضمون دریافت کرد:
این دومین بار است که برایتان می نویسم برای اینکه بار قبل پاسخی نداده اید، گلایه ای ندارم ؛ چراکه موضوع از نظر من نیز احمقانه است! به هر حال موضوع این است که طبق یک رسم قدیمی ، خانواده ما عادت دارد هر شب پس از شام به عنوان دسر بستنی بخورد. سالهاست که ما پس از شام رای گیری می کنیم و بر اساس اکثریت آراء نوع بستنی ، انتخاب و خریداری می شود. این را هم باید بگویم که من بتازگی یک خودروی پونتیاک جدید خریده ام و با خرید این خودرو، رفت و آمدم به فروشگاه برای تهیه بستنی دچار مشکل شده است!
لطفاً دقت بفرمایید! هر دفعه که برای خرید بستنی وانیلی به مغازه می روم و به خودرو باز می گردم، ماشین روشن نمی شود؛ اما هر بستنی دیگری که بخرم، چنین مشکلی نخواهم داشت. خواهش می کنم درک کنید که این مساله برای من بسیار جدی و دردسرآفرین است و من هرگز قصد شوخی با شما را ندارم ...
می خواهم بپرسم چطور می شود پونتیاک من وقتی بستنی وانیلی می خرم روشن نمی شود؛ اما با هر بستنی دیگری راحت استارت می خورد؟
مدیر شرکت به نامه دریافتی از این مشتری عجیب ، با شک و تردید برخورد کرد؛ اما از روی وظیفه و تعهد، یک مهندس را مامور بررسی مساله کرد.
مهندس خبره شرکت ، شب هنگام پس از شام با مشتری قرار گذاشت. آن دو به اتفاق به بستنی فروشی رفتند. آن شب نوبت بستنی وانیلی بود. پس از خرید بستنی همان طور که در نامه شرح داده شده بود ماشین روشن نشد!
مهندس جوان و جویای راه حل ، 3 شب پیاپی دیگر نیز با صاحب خودرو وعده کرد. یک شب نوبت بستنی شکلاتی بود، ماشین روشن شد. شب بعد بستنی توت فرنگی و خودرو براحتی استارت خورد.
شب سوم دوباره نوبت بستنی وانیلی شد و باز ماشین روشن نشد!
نماینده شرکت به جای این که به فکر یافتن دلیل حساسیت داشتن خودرو به بستنی وانیلی باشد، تلاش کرد با موضوع منطقی و متفکرانه برخورد کند. او مشاهداتی را از لحظه ترک منزل مشتری تا خریدن بستنی و بازگشت به ماشین و استارت زدن برای انواع بستنی ثبت کرد.
این مشاهده و ثبت اتفاق ها و مدت زمان آنها، نکته جالبی را به او نشان داد: بستنی وانیلی پرطرفدار و پر فروش است و نزدیک در مغازه در قفسه ها چیده می شود؛ اما دیگر بستنی ها داخل مغازه و دورتر از در قرار می گیرند. پس مدت زمان خروج از خودرو تا خرید بستنی و برگشتن و استارت زدن برای بستنی وانیلی کمتر از دیگر بستنی هاست. این مدت زمان مهندس را به تحلیل علمی موضوع راهنمایی کرد و او دریافت پدیده ای به نام قفل بخار(Vapor Lock) باعث بروز این مشکل می شود.
روشن شدن خیلی زود خودرو پس از خاموش شدن به دلیل تراکم بخار در موتور و پیستون ها مسأله اصلی شرکت پونتیاک و مشتری بود.

total_overdose
06-02-2011, 23:37
جالب بود جناب camaro !:31:
و مطمعن باشین اگه تو یه کشور جهان سومی بود اولین فکری که میکردن موضوع رو به مسائل ماوراطبیعی ربط میدادن!

mahdi3573
06-02-2011, 23:41
لنگه همین منت کارلو توی اهواز هست و سفیده..طرف چند سال پیش از اصفهان خریده بوده و تازه کلی هم خرجش کرده..فکر میکنم 5 یا 6 تومن خریده بود..

من 1سیلورش پلاک اهواز دیدم
ای بابا ببینیم من پلاکش میکنم آخر هیجکی پیدا نمیشه 6تومن ازمون بخره:31:
الان همه داغن...:5:

mikad
07-02-2011, 00:13
بهترین خوروسازی در امریکا کدوم شرکته؟

mikad
07-02-2011, 00:14
بهترین نوع خودروی تولیدی در امریکا؟

camaro lt
07-02-2011, 00:54
:31:بله..همینطوره..احتمالا دست به دامن رمال و فالگیر میشدن..خب خوبی ماشین آمریکایی همینهکه آدم رو وادار به فکر کردن و پیدا کردن راه حل میکنه و چقدر هم این کار شیرین و دلچسبه!
برای خودم بارها و بارها از این دست اتفاقات رخ داده و بلاخره با کلی فکر کردن پیداش کردم..
از جناب صادقی خبری نشد..فکر کنم ماشین رو خریده چون اگر نخریده بود زود برمیگشت..

camaro lt
07-02-2011, 23:08
خیلی وقت پیش که در مورد ریویرا جستجو میکردم به مطلبی توی تی تی برخوردم که از یک ریویرا مدل 1976 صحبت شده بود..این ماشین توی دزفول برای سالها خوابیده بوده.خیلی نسبت به سنش سالم مانده بوده و تنها یه عکس از اون بود که داشتم..هرچند که این مدل به هیچ وجه هیجان و زیبایی مدلهای 71 تا 73 رو نداره اما در این موقعیت و اینجا دیدن همچین چیزی واقعا یه شانس بزرگه..

عکس اصلی اون ریویرا در دزفول خیلی حجیم بود و نمیشد در سایت بگذارم.اما لینک اون اینجاست.

mahdi3573
07-02-2011, 23:42
سلام راستی عکس موتورش رو یادم رفته بود بزارم کسی به تمیزیش یا خرابیش نظری نداره ؟

amiva
08-02-2011, 00:11
مدیریت و موفقیت
بخش پونتیاک شرکت خودروسازی جنرال موتورز شکایتی را از یک مشتری با این مضمون دریافت کرد:
این دومین بار است که برایتان می نویسم برای اینکه بار قبل پاسخی نداده اید، گلایه ای ندارم ؛ چراکه موضوع از نظر من نیز احمقانه است! به هر حال موضوع این است که طبق یک رسم قدیمی ، خانواده ما عادت دارد هر شب پس از شام به عنوان دسر بستنی بخورد. سالهاست که ما پس از شام رای گیری می کنیم و بر اساس اکثریت آراء نوع بستنی ، انتخاب و خریداری می شود. این را هم باید بگویم که من بتازگی یک خودروی پونتیاک جدید خریده ام و با خرید این خودرو، رفت و آمدم به فروشگاه برای تهیه بستنی دچار مشکل شده است!
لطفاً دقت بفرمایید! هر دفعه که برای خرید بستنی وانیلی به مغازه می روم و به خودرو باز می گردم، ماشین روشن نمی شود؛ اما هر بستنی دیگری که بخرم، چنین مشکلی نخواهم داشت. .............................................

متن جالبی علی آقا مرسی، راستش من در مورد یه پراید یه بار تو تعمیرگاه برادرم یه چیزی دیدم جالب بود اما نه به جالبی متن شما، ماشین مثل ساعت کار میکرد فقط وقتی تو هر حالتی که بود اگه بوق میزدی خاموش میشد !!!

rami_hemi
08-02-2011, 00:31
پراید انژکتوری بود؟

mahdi3573
08-02-2011, 00:45
داشتم توی یکی ازاین انجمن های سایت های دیگه بصورت مهمان بازسازی
1مونت کارلو نگاه میکردم تو رشت
واقعا عالی بود
میگفت تو پاساژ طوس همه چیش گیر میاد یا سفارش مید یواست میارن؟
درسته بچه ها؟
نگفت منظورش تهرانه یا جایی دیگه!!!!؟؟؟؟:41:

camaro lt
08-02-2011, 01:13
احتمالا یه برق دزدی داشته و یه نوسان مینداخته توی تنظیمات برق احتراق و ماشین خاموش میشده.

تفاوت قیمتها...

amiva
08-02-2011, 02:21
پراید انژکتوری بود؟

احتمالا یه برق دزدی داشته و یه نوسان مینداخته توی تنظیمات برق احتراق و ماشین خاموش میشده.

اره مشخص شد یکی از سنسور هاش خرابه

camaro lt
08-02-2011, 20:53
هیچ میدونستید روشن کردن یه موتور هشت سیلندر که چند سال خواب بوده از راه انداختن یه موتور چهار سیلندر امروزی انژکتوری که خراب شده خیلی ساده تر هست؟؟؟!!!
بارها این رو تجربه کردم..واقعا بر خلاف عظمت و قدرت این موتورهای آمریکایی طرز کار ساده و روانی دارند و بخاطر همین فرم ساختاری آنها تا سالها استفاده شده...

rami_hemi
08-02-2011, 21:17
کلا موتورهای قدیمی نگهداری آسونتری دارن
مسله عضمت نیست موتور بنزینی کاربراتوری کلا ساختار ساده ای داره ولی وقتی به انژکتور میرسیم یه کن موضوع پیچیده میشه این رو تیو موتورهای دیزلی قدیکی دیدم بخصوص ساختار پمپهاشون
بعو میرسیم به مبحث موتروهایی با تکنولوژی تزریق الکترونیک که اون موقع مشکلات به خاظر کم بودن امکانات و دانش تعمیرکارن در این مورد به وجود میاد
و جالبترین موضوع خیلی ها فکر میکنن که تبدیل یه موتور کاربراتوری به انژکتوری یه تکنولوژی پیچیده با هزینه بسیار بالا میخواد ولی شما به یه ECU قابل تنظیم و خام یک پمپ برقی سوخت ریل سوخت برای نصب انژکتورها و به تعداد نیاز انژکتور و سیستم برقی و یک فرد متخصص در این زمینه
من تو این مورد آقای خلفنژاد رو میشناسم که از کسانی که ماشینشون رو انژکتوری هم کرده تعریفشون رو زیاد شنیدم

KAMAL_CAMARO
08-02-2011, 23:31

تفاوت قیمتها...

اون قهوه ایه به نظر من LT نیست ! !

یا حداقل ظاهرش که اینطور میگه !

اما باز تا VIN دیده نشه نمیشه نظر داد !

camaro lt
08-02-2011, 23:49
خب البته به ظاهر مشخص نیست و باید اول همان شماره وین کد را دید اما اولین مشخصه ال تی داشتن سینی آلمینیومی در قسمت عقب با آرم ال تی است..و البته دور شمار موتور در صفحه..ولی هر دوی اینها هم میتونه جداگانه نصب شده باشه!

camaro lt
09-02-2011, 01:06
داشتم توی یکی ازاین انجمن های سایت های دیگه بصورت مهمان بازسازی
1مونت کارلو نگاه میکردم تو رشت
واقعا عالی بود
میگفت تو پاساژ طوس همه چیش گیر میاد یا سفارش مید یواست میارن؟
درسته بچه ها؟
نگفت منظورش تهرانه یا جایی دیگه!!!!؟؟؟؟:41:
پاساز طوس که همون تهران هست و توی خیابان امیر کبیر خیلی هم سر راسته..طبقه دومش چند تایی آمریکایی فروش هست..البته خودت هم اگر کسی رو خارج داشته باشی میتونه برات بخره و بفرسته.اینترنتی هم میشه خرید کرد..کار چندان سختی نیست.

رضا صادقی
10-02-2011, 16:32
سلام بچه ها بعد از كلي غيبت دست خالي اومدم:41: من امروز از تهران برگشتم رفتيم ماشينو ديديم با اوني كه توي عكس ميبينيد 360 درجه متفاوت هست البته اينم بگم قصد خريد كنسل نشده!!! و طي چند روز آينده با قيمت پيشنهادي من_2.5-3) ميريم پاي معامله ببينم ميده يا نه! تعداد زيادي عكس ازش گرفتم كه تا شب قرارشون ميدم داخل كابين واقعا تميزه فقط داشبرد نياز به ترميم جزئي داره آمپرها و همه غلائم سالمن-ماشين از جلو هيچ تصادف نداشته(شديد يا نيمه شديد)خيلي خيلي به نظر خودم توي موتور مرتب بود از پلاك زير كاپوت هم عكس گرفتم چيزي كه يكم حامو گرفت اتاق بود كل اتاق شايد حدود 2 يا 3 سانت بتونه داشت حتي سقف!!! طبق تجربه هم زير بتونه به اين كلفتي حتما پوسيدگي هستدرسته؟؟؟ و توي گلگير عقبش قسمت حلالي گلگير(از داخل)اندازه يه كف دست سوراخ شده بود.زير دماغه هم نياز به ترميم داشت همچنين سپر عقب كه انگار حرارت گرفته باشي بش و قر شده باشه-چراغهاي عقبش داغونن!!!-و از بغل سمت شاگرد تصادف داشته و جلو پنجره هم نداره و گويا چند وقتي هم LPG بوده:18:
اما خيلي خيلي از لحاظ فني ازش مطمئن هست و ميگه به شرط ميدم!
نشد توي صندوق رو بينيم متاسفانه!!!
بهش گفتيم في اخر چند گفت الان بگم 4 ميگي 3.800 بريد فكراتونو كنيد بعد قيمت رو بم بگيد منم با اين تفاسير رو 2.5 تا3 نظرمه شما چي ميگين؟؟؟
====
يه سري قيمت
چراغهاي عقب 550 تومن
دماغع جلو 2 تا3 تومن(كاركرده) بسيار كمياب-جلو پنجره كسي قيمت داره؟؟؟+چرا كوچيكهاش همون مربعي ها رو ميگم+سپر عقب(درست ميشه به نظرتون؟ چون اونم فايبره)
ويرايش شد...

چونكه عكسا رو با سايز بزرگ گذاشتم لينكشونو ميذارم...

رضا صادقی
10-02-2011, 20:02
سلام
اين پست رو خداييش فقط به خاطر آقا علي ميزنم(البته بي ادبي به بقيه بچه ها نباشه)چون آقا علي خيلي دوست داره اينو ميذارم

بچه ها چند وقت پيش يادتون هست يه ريويرا 72 بود يا 73 قهوه اي كنار يه كوچه افتاده بود و گويا يكي برده بودش برا بازسازي الان سر و كلش پيدا شده
فقط اين تصوير رو ببينيد با قلب ادم بازي ميكنه ها!!!!!!!

camaro lt
10-02-2011, 23:01
سلام و تشکر از جناب صادقی بخاطر اینهمه مطلب!!
این داستان کامارو هم عجب ماجرایی شده! واقعا راست گفتن که شنیدن کی بود مانند دیدن؟؟
شما از نزدیک دیدی و عکس گرفتی حالا بهتر میشه مشکلات بدنه رو متوجه شد..منم توی عکسهای اولی که خود صاحب ماشین گذاشته بود به نظرم بدنه زیاد مشکلدار نبود اما اینکه گفتین بتونه خیلی داره پس واقعا نیاز به یه بازسازی اساسی هست..ماشین امریکایی هم که نصف بیشتر ارزشش به بدنه سالمه.
قیمتی که طرف داده البته زیاده.بریا این بدنه خیلیه..اگر فنی واقعا درست باشه و وضعیت داشبرد هم مناسب(همه عکسها باز نشد) من هم همان 2.5 تا 3 تومان شما رو پیشنهاد میکنم..
جریان گیربکس خسته و کاربراتور عوض شده چی بود؟
قیمتهایی هم که در مورد بدنه دادین واقعا زیاده و بر این اساس اگر اون کامارو بازسازی بشه خیلی بیشتر از یه واقعا سالم در میاد و بصرفه نیست..اینجاست که فروشنده باید نشون بده واقعا قصد فروش داره وگرنه بیشتر از همان 3 تومان ارزش نداره..
اون ریویرا که گفتین رو خوب یادمه اما اینجا من که عکسی ازش ندیدم!!
یه سیلندر زیر پلاستیک و یه نفر که داره کارب رو دستکاری میکنه و انگار عکسها هم مال خارج از ایرانه!!!اون یکی عکس دیگه هم که باز نشده..نمیدونم شاید هم اشتباه کردم..میشه یه مقداری در مورد اون عکسهای ریویرا توضیح بدین؟؟
برای کامارو کی جواب میده؟

رضا صادقی
10-02-2011, 23:08
سلام خواهش آقا علي اگه تو عكس دوم نگاه كنيد پرايد و 206 را ميبينيد اين هم يكي از ماهر ترين تعميركارا و تيونينگ رو ماسل هاي امريكايي هست اين عكسا رو آقا قاسمي فرستاذه براي كامارو هم تا چند روز ديگه بهش پيشنهادمو ميدم
در مورد قيمت هم يكي اين قيتمها رو بهم داد اما در مورد دمغه زير 2 تومن نيست چون خودم پرس و جو كردم
و اما قضيه گيربكس خسته!!!و كاربرات من خوب كارب رو چك كردم و زير و ورش رو خوب بازديد كردم ولي اثري از پيچي كه آچر تازه خورده باشه نبود!!!! و كلا به احتمال 90 درصد اين هم از اون دبه بازي ها بود!!! ماشين هم تيپ بيس هست
والا اقا علي نميدونم چي كنم خيلي ماشين كار داربه از يه طرف داداش بزرگم ميگه بذار تا چنرد ماه ديگه پولارو جمع كنيم و زور بزنيم يه موستانگ دهه 60 بگيريم برا بازسازي وحشتناك عشق فورده!!! خودمم رواني فوردم
سراغ نداريد؟ 8 سيلندر

camaro lt
10-02-2011, 23:50
درسته! عکس وسطی باز شد و حالا دقیقا اون ریویرا دیده میشه.اما هنوز روی بدنه کار نشده..
در مورد دماغه فکر میکنم به راحتی مال خودش رو بشه تعمیر کرد و کار مشکلی نیست..دماغه رو کسی باید بگیره که یا اصلا نداره و یا در اثر ضربه تکه تکه شده باشه و غیر قابل تعمیر..
بهش بگین که ماشین بدنه خوبی نداره و نهایتا قیمت 3 تومان میدین(البته اگر با اون رانندگی کرده باشید و فنی خوبی داشته باشه و البته از وضعیت کلی تو دوزی و داشبرد راضی باشید) تا 500 تومان هم اضافه بدید (یعنی 3.500.000 تومان) بنظر من باز هم خوبه..
اما فورد که واقعا خیلی گرونه!!جنازه اون رو با این قیمتها نمیشه پیدا کرد! نیمدونم..شاید هم شانس رو بکنه و بشه خرید اما واقعا دور از ذهنه که با 3 یا 4 تومن بشه همچین چیزی پیدا کرد مگر اینکه واقعا شهر به شهر بگردین و مدام دنبال کنید..
تصمیم دیگه با خود شماست..

رضا صادقی
11-02-2011, 00:13
يه موستانگ 68 6 سيلندر هست بدنه فوق العاده اي داره ميگه 6 تومن اما رو 5 هم ميده اما خيلي خيلي لوازم تزئيني ميخوا
اگه خواستيد فردا عكساشو ميذارم
والا باهاش دور نزديم اما خوب كار ميكرد و خودش هم گفت تو قلنامه به شرط قيد ميكنيم فردا باهاش تماس ميگيرم و سر قيمت صحبت ميكنم اگه راه اومد ايشالا يكشنبه-دوشنبه ميريم مياريمش اگه هم نه گه بايد دنبال مورد ديگه اي بگردم

camaro lt
11-02-2011, 00:17
ماستنگ 6 سیلندر ؟ خب نمیگم بده اما مثل 8 سیلندر نیست..بیشتر یه جور سایه ای از ماستنگ به حساب میاد..مثل کامارو 6 سیلندر بیس..تصور میکنم اگر قراره اینقدر پول بدین و یه فورد 6 بگیرید پس دنبال 8 بگردین ...

رضا صادقی
11-02-2011, 11:26
سلام
بله با شما مولفقم امروز هم به صاحب كامارو زنگ زدم گفت كه نميتونم زير3.800 بدم خيلي ضرر ميكنم
چند جايي براي موستانگ سپردم تا ببينم چي ميشه...
======
اينم ادامه عكساي ديشب

camaro lt
11-02-2011, 11:55
چه عکسهای جالبی!!واقعا آدم از بودن در اون محل خسته نمیشه...یه ریویرا داشته باشی و اینهمه وسائل آمریکایی اصل بخصوص سر سیلندرهای ادلبروک!!!فکر میکنم قراره حداقل یه 350 یا 400 اسب بخار از این موتور در بیاد...:46:
برای اون کامارو اگر واقعا طالب هستین بازم باهاش چونه بزنین..یه دوری هم بزنید و ببینین چطوره؟..اگر تا 3500 هم کنار بیاد بد نیست..بهش بگین که مشکل اصلی بدنه است و خیلی بتونه داره و باید تمام رنگ و بتونه پاک شده..موج گیری و صافکاری درجه یک انجام شده و یه رنگ بسیار تمیز و حرفه یا مثل کارگاه آقای نیکپور روش بزنن تا اونوقت بشه اسمش رو کامارو گذاشت!! اگر واقعا منصف باشه باید کنار بیاد..والا من صاحب اون کامارو بودم خجالت میکشیدم با این حال و روز بدنه و رنگ بگم 3 تومان!حالا این بابا چی پیش خودش فکر کرده؟من نمیدونم!!
راستی صاحبش چند سالش بود؟؟ آدمی بود که بشه روی حرفش حساب کرد یا بنظرت از اون زیادی زرنگهاست که مشتری میپرونن؟؟

رضا صادقی
11-02-2011, 12:06
سسلام والا آقا طرف 25-30 سالشه و كارش هم اينه چون يه دونه بليزر هم جلوي اين كامارو بود كارش خريد و فروشه طوري كه من فكر ميكنم و حدس ميزنم از اوناييه كه زرنگن و مشتري ميپرونن دقيقا مثله همون 74 زرده تو شهرمون!!!!

camaro lt
11-02-2011, 12:33
خب بازم باهاش حرف بزن و بهش بگو خودش هزینه های تعمیرات و بدنه رو حساب کنه تا ببینه قیمتی که داده خیلی زیاده و قیمت شما واقعا منصفانه است..بلاخره باید پیچوندش چون حتما فکر میکنه آدمهایی که میان طرفش از ماشین بخصوص آمریکایی خبر ندارن و زود هرچی که گفت باور میکنن..به این تیپ ادمها اصطلاحا میگن: خر مرد رند!! البته با عرض معذرت از همه دوستان...یعنی اونقدر زرنگی الکی و مسخره در میاره که مشتری میپره آخرش هم ناچار میشه زیر قیمتی که گفته و با ضرر بفروشه..کم ندیدم از این آدمها و همیشه هم هیمن جوری ضرر میکنن و آخرش توی دلشون به غلط کردن میافتن..
شما چند بار دیگه بهش زنگ بزن و بگو ..اگر دیدی واقعا مرغش یه پا داره بهش بگو اینجوری کسی این ماشینو نمیخره بیخود خودتو علاف نکن که اگر میخریدن توی همون تهران میلیونها گرگ ماشین شناس هست که روی هوا میقاپیدنش!!! این بابا چی خیال کرده؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! انگار داره ریویرا میفروشه!!!!!!!!!!!:13:

camaro lt
11-02-2011, 23:37

diyukis
12-02-2011, 09:33
سلام به همگي دوستان شريف.
نظرات كارشناسي كه توسط علي آقا ارائه شد و من جسارت نمي كنم نظري بدم.ديگه ايشون استاد هستن و ما شاگرد.نظراتشون قطعا كارشناسيه.الان ته سال هست نقدينگي كمه ماشين هم كارداره تا ميتوني زبون بازي كن و البته خداييش هم همينه.3.5 هم بخري بايد حداقل 3 يا 4 خرجش كني تا باب ميلت در بياد.اميدوارم يه چيز خوشگل دربياد ازش.در مورد 6 سيلندر هم من نظرم اينه اصلا طرفش نرو.آمريكايي لذتش به 8 بودنش هست و لا غير.
اون كارگاه كجاست كه اين همه قطعه توش هست؟؟؟؟روح و روان آدم صيقلي ميشه.واقعا چقدر لذت بخشه.خيلي باحاله.
من با يكي از اين شركتهاي آمريكايي فروش موتور مكاتبه كردم براي خريد موتور متاسفانه در جواب گفتن :علي رغم ميل باطنيمون به علت تحريم نميتونيم به شما جنس بفروشيم.:41: دوباره اي ميل زدم كه اگر جنس امارات بايد چي طورياست كه هنوز جواب ندادن.
بدجور وسوسه 400 اسبي به جونم افتاده.:31:بايد اول هزينشو از يه جا جور كنم.(كليه كي ميخره؟):46:
علي اقا يه سوال داشتم.چند پست قبلتر اشاره كرديد ميشه اينترنتي خريد كرد.چطوري؟؟؟فكر كنم بايد كارت اعتباري داشته باشيم؟؟اجناس خريداري شده تا ايران مياد يا ميره امارات و دوباره از اونجا بايد .....؟؟؟كلا امكانش هست يه توضيحي در اين زمينه ارائه بديد.ممنونم.

camaro lt
12-02-2011, 15:08
دوست گرامی جناب diyukis
از توجه و محبت شما متشکرم..همه ما تجاربی داریم و اینجا بهترین محل برای به اشتراک گذاشتن ان است.من هم مثل بقیه خیلی چیزها رو نمیدونم!! بقول معروف :همه چیز را همگان دانند...
در مورد خرید قطعات از خارج من اولین بار است که میشنوم مورد تحریم هستیم!! قطعات ماشین آنهم ماسل آمریکایی از نوع دهه 70 چه ارتباطی با داستان اتم و این چیزها داره؟؟؟!!!!
اما بهر حال به دلیل نبودن روابط مالی مستقیم خرید مشکله..قبول دارم..
در مورد خرید دو راه وجود داره:
1. اگر اشنایی در خارج کشور داشته باشی او برای شما خرید کرده و بعدا برای شما بفرسته یا همراه خودش بیاره ایران..
2. با استفاده از کارتهای اعتباری مجازی خرید کنید..شرکتهای زیادی هستند که از این کارتهای مجازی ارائه میکنند و البته درصدی هم سود بر روی ارز فروخته شده میکشند..هر چند که گرونتر در میاد اما بهر حال از نبودن امکانات که بهتره..
اگر توی سرچ بنویسید کارت اعتباری مجازی یا ویزا کارت مجازی میتونید شرکتهای بسیار زیادی پیدا کنید که این کار رو انجام میدن..البته تا زمانی که تصمیم قطعی نگرفتین از این کارتها تهیه نکنید چون بعد از پرداخت پول شما پس داده نمیشه..
از هر شرکتی هم که قصد خرید دارید قبلا با اون مکاتبه کنید تا مطمئن بشید جنس مورد نظر حتما و همونه و البته بیمه هم بشه چون ممکنه دستتون نرسه..
در مورد اون تصویر تعمیرگاه و انبار یدکی ..آنجا همان کلوپ معروف اتومبیلهای آمریکایی متعلق به اقای هادی نیکپور است که سایت هم دارند..آنجا انواع تعمیرات و بازسازیهای کاملا حرفه ای انجام می دهند و واقعا از نظر هنرمندی و درجه کیفیت بالاترین امتیاز را میشه به انها داد..

اگر بطور جدی دنبال تقویت موتور هستید من توصیه میکنم از اونها کمک فکری بگیرید..و البته در دنیا یکی از بهترین شرکتهای تولید قطعات موتور شرکت ادلبروک در آمریکا است..
روی اون ریویرا از سر سیلندر و کاربراتور های همین شرکت نصب شده...

رضا صادقی
12-02-2011, 21:04
نه نه نه!!‌400 اسب بخار!!!!!:18:
يكي از بچه ها 320 تا گرفته بود حدود 20 ميليون باهاش تموم شد تازه خودش دستش تو كار بود
داش محسن مسئله 400 اسب تنها نيست موتورش باهات كمپلت تا ايران 12 تومن حدودا تموم ميشه
شما گيربكس ميخواي-سيستم ترمز-سيستم تعليق-سيستم انتقال نيرو-سيستم برق حرفه اي-هدرز-سيستم اگزوزوهزار تا ريزه كاري ديگه!!!!
خيلي باهات تموم ميشه ها
در مورد ماشين هم يه موستانگ 69 8 سيلندر هست فك كنم 12 تومن
چطوره؟؟؟؟؟

Aidin_TiNY
12-02-2011, 22:46
يه موستانگ 68 6 سيلندر هست بدنه فوق العاده اي داره ميگه 6 تومن اما رو 5 هم ميده اما خيلي خيلي لوازم تزئيني ميخوا
اگه خواستيد فردا عكساشو ميذارم
والا باهاش دور نزديم اما خوب كار ميكرد و خودش هم گفت تو قلنامه به شرط قيد ميكنيم فردا باهاش تماس ميگيرم و سر قيمت صحبت ميكنم اگه راه اومد ايشالا يكشنبه-دوشنبه ميريم مياريمش اگه هم نه گه بايد دنبال مورد ديگه اي بگردم

سلام

رضاجون میشه عکساشو برا من پی ام کنی همینجا یا تو tt
مرسی

mohamad skystar
13-02-2011, 00:12
یه موستانگ 2004 از کویت آوردیم موتور 8 سیلندر GT
لامسب غرش میکرد و راه میوفتاد.

diyukis
13-02-2011, 08:33
دوست گرامی جناب diyukis
از توجه و محبت شما متشکرم..همه ما تجاربی داریم و اینجا بهترین محل برای به اشتراک گذاشتن ان است.من هم مثل بقیه خیلی چیزها رو نمیدونم!! بقول معروف :همه چیز را همگان دانند...
در مورد خرید قطعات از خارج من اولین بار است که میشنوم مورد تحریم هستیم!! قطعات ماشین آنهم ماسل آمریکایی از نوع دهه 70 چه ارتباطی با داستان اتم و این چیزها داره؟؟؟!!!!
اما بهر حال به دلیل نبودن روابط مالی مستقیم خرید مشکله..قبول دارم..
در مورد خرید دو راه وجود داره:
1. اگر اشنایی در خارج کشور داشته باشی او برای شما خرید کرده و بعدا برای شما بفرسته یا همراه خودش بیاره ایران..
2. با استفاده از کارتهای اعتباری مجازی خرید کنید..شرکتهای زیادی هستند که از این کارتهای مجازی ارائه میکنند و البته درصدی هم سود بر روی ارز فروخته شده میکشند..هر چند که گرونتر در میاد اما بهر حال از نبودن امکانات که بهتره..
اگر توی سرچ بنویسید کارت اعتباری مجازی یا ویزا کارت مجازی میتونید شرکتهای بسیار زیادی پیدا کنید که این کار رو انجام میدن..البته تا زمانی که تصمیم قطعی نگرفتین از این کارتها تهیه نکنید چون بعد از پرداخت پول شما پس داده نمیشه..
از هر شرکتی هم که قصد خرید دارید قبلا با اون مکاتبه کنید تا مطمئن بشید جنس مورد نظر حتما و همونه و البته بیمه هم بشه چون ممکنه دستتون نرسه..
در مورد اون تصویر تعمیرگاه و انبار یدکی ..آنجا همان کلوپ معروف اتومبیلهای آمریکایی متعلق به اقای هادی نیکپور است که سایت هم دارند..آنجا انواع تعمیرات و بازسازیهای کاملا حرفه ای انجام می دهند و واقعا از نظر هنرمندی و درجه کیفیت بالاترین امتیاز را میشه به انها داد..

اگر بطور جدی دنبال تقویت موتور هستید من توصیه میکنم از اونها کمک فکری بگیرید..و البته در دنیا یکی از بهترین شرکتهای تولید قطعات موتور شرکت ادلبروک در آمریکا است..
روی اون ریویرا از سر سیلندر و کاربراتور های همین شرکت نصب شده...
به هر حال من و ساير دوستان از شما بعنوان يه باتجربه توي اين زمينه راهنمايي مي خواهيم كه مثه هميشه شما دريغ نفرموديد.ممنونم.
در مورد تحريم هم والا متن ايميلي كه برام فرستادن همين بود.نميدونم چرا اينطوريه.جواب ايميل دومو هم كه ندادن.حتما قابل ندونستن ديگه.
خوب بله من بيشتر الان در مرحله شناسايي و شناخت هستم.بايد شرايطو بسنجم ،هزينه هارو مشخص كنم و در مرحله آخر تصميم گيري انجام بگيره.

نه نه نه!!‌400 اسب بخار!!!!!:18:
يكي از بچه ها 320 تا گرفته بود حدود 20 ميليون باهاش تموم شد تازه خودش دستش تو كار بود
داش محسن مسئله 400 اسب تنها نيست موتورش باهات كمپلت تا ايران 12 تومن حدودا تموم ميشه
شما گيربكس ميخواي-سيستم ترمز-سيستم تعليق-سيستم انتقال نيرو-سيستم برق حرفه اي-هدرز-سيستم اگزوزوهزار تا ريزه كاري ديگه!!!!
خيلي باهات تموم ميشه ها
در مورد ماشين هم يه موستانگ 69 8 سيلندر هست فك كنم 12 تومن
چطوره؟؟؟؟؟

رضا جون ميدونم هزينه خيلي بالا ميزنه.هزينه وارد كردن يه موتور چيزي حدود 13 تا 14 ميليون هزينه داره.به قول شما سيست تعليق،سوخت رساني،جرقه زني و .... هم كلي هزينه در بر داره.حداقل 20 تومن بايد در نظر گرفت.
گفتم كه فعلا در مرحله شناسايي هستم.هميشه يه مسئله و تذكر تو ذهنم نقش بسته كه بايد:آرزوهاي بزرگ داشت كه اگر زماني به هر دليلي به هدف مورد نظر نرسيديم حداقل در مرحله پايينتر به ارزومون برسيم.حال من گفتم400 تا اگر نشد به 300 هم رضايت ميدم.:27:
راستي اينجا متاسفانه فروم براي من شي لتر شده با چي چي ان اومدم بالا.براي بقيه دوستان هم همينه؟؟؟

رضا صادقی
13-02-2011, 09:07
ُلام
بچه ها با .net وارد بشيد

camaro lt
13-02-2011, 15:40
ممنون از لطف شما..
تیونینگ موتور واقعا هزینه بالایی داره..اما من فکر نمیکنم نیاز باشه حتما همه چیز رو عوض کنید. با هزینه کمتر هم نتیجه خوب میگیرید. البته قدرت موتور هم کمتر از اون مقدار مورد نظر در میاد.در این مورد تجربه ندارم اما بنظرم با استفاده از سرسیلندرهای ویژه ادلبروک و یا کاربرات اونها هم میشه قدرت رو به اندازه خوبی بالا برد..
این کاربراتورها واقعا اونقدر زیبا ساخته شدند که میشه به عنوان قطعه تزئینی توی دکور اتاق نشیمن گذاشت!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

diyukis
13-02-2011, 16:00
در مورد تقویت موتور خودم، والا حق با شماست اما بنظر میاد نمیشه زیاد به مکانیک های و تکنیسین های ایرانی اعتماد کرد.قبلا هم بحث شده اینکه یکی چند هزار دلار قطعه بیاره و سر بی مبالاتی و بی مسئولیتی مکانیک همه اون چند هزار دلار به فنا میره.به نوعی پول دور ریخته میشه.اما اگر یه کریت انجین خریداری بشه دیگه کاملا مشه به اون موتور اطمینان کامل داشت چون بر اساس علم روی اون موتور کار شده.هر چند شاید بیش از 3 باربر هزینه در بر داشته باشه.
عجب کاربرات های خوشگلی .علاوه بر زیبایی همینطوری وقتی نگاش میکنم حداقل به اندازه 50 اسب به من قدرت و انرژی منتقل کرد.:31:
تمام مشکلات ما ناشی از محدودیتهایی هست که برای ما ایرانی ها وجود داره.اگر نبود این قوانین دست و پا بسته و مسخره خیلی راحت تر میشد کار کرد در این زمینه.

camaro lt
16-02-2011, 01:16
البته..کاملا درسته..من هر روز از این هنر نماییهای جالب مکانیکها را دارم میبینم که چطور لوازم یدکی سالم را نابود کرده و بهانه میارن که وسیله خراب بوده و اصلی نبوده..!! قطعه یدکی زبان بسته هم که نمیتونه حرف بزنه و از خودش دفاع کنه که من از اول سالم بودم ولی این منو داغون کرد!!
جناب صادقی از کامارو چه خبر؟بازهم تلفن زدین؟قیمت کمتری داد؟؟

آقای صادقی کجایی؟؟ این یکی خیلی بهتر از اونه..البته نگفته موتور 6 یا 8؟
پیگیرش بشو...

این بیوک رگال هم ظاهرا مورد خوبیه..

چرا از هیچکس خبری نیست؟؟؟ کجایین رفقا؟؟!!!:19:

KAMAL_CAMARO
22-02-2011, 10:44
همشهری امروز : 3/12/1389

كاديلاك مدل 61

, کادیلاک مدل 61 , فنی و اتاق سالم , 77352982 , 09191009506

ازومبيل مدل 90

, ازومبیل مدل 90 , فورد آمریکایی مدل92 , 4سیلندر سلامت ،معاوضه , 09358653994 - 55067531

كاديلاك نقره‌اي مدل 62

, کادیلاک نقره ای مدل 62 , واقعا سالم و دیدنی - فنی بشرط , 44823951 , 09369910931

قابل توجه كلكسيونرها

, قابل توجه کلکسیونرها , مونت کارلو 78 فوق العاده زیبا , بیمه ومعاینه1سال-4/500 مقطوع , 09353620762

بيوك پارك آونيو

, بیوک پارک آونیو , مدل 1980 مشکی , داخل زرشکی سقف چرم , بخاری - کولر , صندلی 6 جهته برقی , آینه و شیشه برقی 500 / 8م , 09123268313

شورولت كامارو مدل 75

, شورولت کامارو مدل 75 , دنده اتومات , 09123763776

نوا C6 سفيد مدل 68

, نوا C6 سفید مدل 68 , بی رنگ موتوراستاندارد LPG , کارکیت ، ضبط باند ،رینگ اسپرتB5 , 09125486269

الدزمبيل 90 سفيد

, الدزمبیل 90 سفید , وفایربرد 76 , در حد نو فوری , 09121031667

نوا C6 مدل 65

, نوا C6 مدل 65 , کرم ، سالم , 09121852053

2 دستگاه نوا C3 , C6

, 2 دستگاه نوا C3 , C6 , فروشنده واقعی , 09192694560

‌پونتياك 75 ‌دماغه‌فرمولايي

, پونتیاک 75 دماغه فرمولایی , فنی و بدنه بازسازی شده کامل , احتیاج به تودوزی 500 / 18 , 09388128907

ازمبيل زرشكي

, ازمبیل زرشکی , تودوزی ، فنی بدنه کاملا سالم , کولر روشن مدل 90 , 09121578622

بليزر مدل 78 آبي متاليك

, بلیزر مدل 78 آبی متالیک , فوری فروشی , ( تماس تا یک هفته ) , 09123011117

‌كاديلاك سفيد 59

, کادیلاک سفید 59 , فنی فوق العاده سالم , تضمین شده , 09191027334

كامارو LT مدل1976

, کامارو LT مدل1976 , قهوه ای متالیک , 8سیلندراتومات , 09365630141

KAMAL_CAMARO
22-02-2011, 10:59
و اینم یسری آرشیو همشهری تا 1/11/1389 :

هامر H2 سفید 2006

, هامر H2 سفید 2006 , با انتقال سند و بیمه , 09121789569

قابل توجه کلکسیونرها

, قابل توجه کلکسیونرها , بلیزر 77کم کاررنگ فابریک , کاپریس کلاسیک 78کم کاررنگ فابریک , 09122010227

بیوک سفید مدل 65

, بیوک سفید مدل 65 , B 3 سالم , با 11 ماه بیمه , 09191148878

بیوک مدل 58

, بیوک مدل 58 , نقره ای متالیک استثنایی , لاستیک نو دوگانه سوز لوازم اضافی , 09123378857

شورولت نوا C6

, شورولت نوا C6 , نقره ای بسیار تمیز , بالوازم صوتی , 09374889214

خــرید-فــروش- معاوضـــه

, خــرید-فــروش- معاوضـــه , انواع اتومبیلهای امریکایی آلمانی خاص , 09125933759و9تا77063078 , 09123223236

بیوک پاک اونیو

, بیوک پاک اونیو , مدل 1982 قهوه ای-بیمه ثالث , و معاینه فنی - در وضعیت عالی , 09194730063

پونتیاگ گرند ام

, پونتیاگ گرند ام , مدل 1975 رنگ قرمز , فنی و بدنه فوق العاده سالم , 09122867586

بیوک پارک آونیو

, بیوک پارک آونیو , مدل 1980 مشکی , داخل زرشکی سقف چرم , بخاری صندلی 6 جهته برقی , آینه و شیشه برقی , 09123268313

فورد موستانگ مدل 2006

, فورد موستانگ مدل 2006 , کروک قیمت 40میلیون , 09353597848 , 22055999

پونتیـاک فایـربـرد مدل76

, پونتیـاک فایـربـرد مدل76 , 6سیلندر،اتومات آلبالویی متالیک , بالوازم فروش یامعاوضه 6میلیون , 09363342918

10 سال خوابیده

, 10 سال خوابیده , ولـو مدل 85 , تمام لوازم فابریک , 88211688

کادیلاک نقره ای مدل 59

, کادیلاک نقره ای مدل 59 , 8 ماه بیمه و معاینه فنی , قیمت 500 ,3 , 09125126351

شورولت نوا C6

, شورولت نوا C6 , سفید - گازسوز - معاینه , فنی سالم - فول اتومات , 09123804005

جمس سابربن 1983

, جمس سابربن 1983 , دنده ای اتاق فنی درجه 1 , معاینه وبیمه موتورگیربکس نو , 09123276107 - 22465846

نواC3استثنایی65بدون رنگ

, نواC3استثنایی65بدون رنگ , سفیدموتوروفنی پلمپ 12سال , خوابیده 10سال تخفیف بیمه 5م , 22975525

کادیلاک نقره ای

, کادیلاک نقره ای , بسیار سالم انژکتور , 09126381087

شورولت نوا 1976

, شورولت نوا 1976 , شکلاتی متالیک سالم با CNG , 500 , 3 بدون CNGقیمت500 , 2 , 09126364453

بیوک B3 مدل 65

, بیوک B3 مدل 65 , سفید - استثنایی , اتاق و فنی عالی , 09192495173

وانت شورولت S10

, وانت شورولت S10 , مدل 1992 رنگ آبی , 1,5 کابین (تماس تایک هفته) , 33878642

شورولت بلیزر - جمس

, شورولت بلیزر - جمس , مدل 78 زرد - سفید , فول آپشن ، رینگ و لاستیک , کوپر ، شیشه برقی ، زاپاس و , گارد فابـریـک ، فنـی عالـی , به بالاترین پیشنهاد , 09121088584

شورولت نوا C6 مدل66

, شورولت نوا C6 مدل66 , رنگ کرم - دوگانه سوز , 44839201 , 09159246816

کادیلاک ایران مدل 57

, کادیلاک ایران مدل 57 , فنی سالم دوگانه سوز فاقد بیمه , 500 , 3 م یا معاوضه , 09399784917 ـ 09124470292

پونتیاک ونچولا مدل1976

, پونتیاک ونچولا مدل1976 , آلبالویی تودوزی قرمز،لوازم فابریک , مدارک کامل،معاوضه باخودرو , 09197372672

بیوک سفید مدل 65

, بیوک سفید مدل 65 , B 3 سالم , با 11 ماه بیمه , 09191148878

پونتیاک77 نقره ای

, پونتیاک77 نقره ای , فرمولا،2000لیتر بنزین , یکسال بیمه و معاینه،فنی و اتاق عالی , 09124275343

بیوک رگال 76 سفید

, بیوک رگال 76 سفید , نوا C6 مدل 80قهوه ای متالیک , فروشنده واقعی , 09372366079و09194704047

دوج شارجر مدل 1972

, دوج شارجر مدل 1972 , دنده اتوماتیک؛کارکرد125هزار , به بالاترین پیشنهاد , 44509786

کاپریس کلاسیک بروگهام مشکی

, کاپریس کلاسیک بروگهام مشکی , مدل 89-فوق العاده تمیزوسالم , 10ماه بیمه ومعاینه- 9 میلیون , 09123991228

بیوک B3 مدل 64

, بیوک B3 مدل 64 , فنی و اتاق بسیارسالم , 1سال بیمه ومعاینه قیمت4700 , 09123223236و9و77063078

دوج دارت کرایسلر سفید

, دوج دارت کرایسلر سفید , 1974 بیمه ومعاینه،فنی واتاق , سالم ـ 2,700(بازدیدسعادت آباد) , 09353431959

کادیلاک ایران مدل57

, کادیلاک ایران مدل57 , رنگ قهوه ای , قیمت 3 میلیون , 09121195584

بیوک B3 استثنایی

, بیوک B3 استثنایی , اکازیون سفید , تمام لوازم فابریک 9,500 , 09125709060و33163488

جمس سابربن 1983

, جمس سابربن 1983 , دنده ای اتاق فنی درجه 1 , معاینه وبیمه موتورگیربکس نو , 09123276107 - 22465846

Misagh

, Misagh , BMW-X6 صفر 110میلیون , فوردموستانگ 45میلیون , 3 - 88481252

فورد تندلبرد مدل 1959

, فورد تندلبرد مدل 1959 , سفید قرمز , فروش به بالاترین پیشنهادشما , 09122232226

شورولت بلیزر - جمس

, شورولت بلیزر - جمس , مدل 78 زرد - سفید , فول آپشن ، رینگ و لاستیک , کوپر ، شیشه برقی ، زاپاس و , گارد فابـریـک ، فنـی عالـی , به بالاترین پیشنهاد , 09121088584

کادیلاک سویل مدل62نقره ای

, کادیلاک سویل مدل62نقره ای , متالیک - بسیار سالم و دیدنی , ملکی 44823951 , 09369910931

بیوک B3 مدل 1367

, بیوک B3 مدل 1367 , سالم , 8 سال بدون کارکرد , 09386181114

دوج دارت کرایسلر سفید

, دوج دارت کرایسلر سفید , 1974 بیمه ومعاینه،فنی واتاق , سالم ـ 2,700(بازدیدسعادت آباد) , 09353431959

بلیزر مدل 79 قرمز

, بلیزر مدل 79 قرمز , بیمه معاینه , قیمت 7,500 , 09194381748

بیوک B3 سفید مدل 68

, بیوک B3 سفید مدل 68 , مقطوع 3,500 , 09122965136

بیوک یشمی مدل 59

, بیوک یشمی مدل 59 , نوا مونتاژ آمریکا قهوه ای 59 , 09123979918

شورولت نـوا C6

, شورولت نـوا C6 , مدل 1367 - دو گانه , سفیـــد , 09123451585

بلیزر کروک مدل 1971

, بلیزر کروک مدل 1971 , بسیار سالم تنها نمونه در ایران , 35 میلیون , 09121880913

کامارو 1975

, کامارو 1975 , موتور تقویت قرمز , گیربکس هرتس 500 , 12م , 09126364453

نوا سفید C3ِ مدل60

, نوا سفید C3ِ مدل60 , درحدصفر-بدون رنگ-یک برگ سند , فنی عالی - کم کار ( مقطوع4میلیون ) , 09125060238

شورولت کاپریس LS

, شورولت کاپریس LS , مدل 88 دوگانه سوز , 22490812 , 09122452517

بلیزر 78 قهوه ای

, بلیزر 78 قهوه ای , قیمت 6 میلیون , 09125781936

کامارو 79 اتاق Z28

, کامارو 79 اتاق Z28 , آلبالویی متالیک6سیلندرفول اتومات , فوق العاده سالم ودیدنی معاینه وبیمه , 09122846808

بیوک سنکوری مدل 74

, بیوک سنکوری مدل 74 , کوپه آبی متالیک با بیمه و معاینه , فنی و بدنه سالم 800 لیتر بنزین , 09122969497و09355014775

دوج دارت 270 مدل1974

, دوج دارت 270 مدل1974 , با بیمه و معاینه ، فنی واتاق , بسیارسالم و تمیزـ قیمت 2,700 , 09353431959

بیوک لسابر مدل 77

, بیوک لسابر مدل 77 , قهوه ای - اتومات -گازسوز , موتور 400 یا معاوضه , 09126830527 -77376750

شورولت بلیزر 1977

, شورولت بلیزر 1977 , بسیار استثنائی , فقط مصرف کننده(تماس15به بعد) , 09124992776

ببخشید اگه یسریش تکراری شد !

camaro lt
22-02-2011, 14:13
فقط چندتا از اینها بدرد بخوره..مابقی چندان خاص و استثنایی نیست..در هر صورت این آگهی ها هم از طرف دلال جماعت زده میشه و تکلیفش معلومه..

camaro lt
22-02-2011, 14:13
عجب داستانی شد! انگار هرچی دارن و ندارن گذاشتن برا فروش..آخر سال و بیپولی..گرانی شب عید..وضعیت نامعلوم اینجور ماشینها و قیمت بنزین..باید هم یه دفعه همه رو بریزن رو طبق و حراج کنن! فقط معلوم نیست سوا کردنیه یا درهم!!:31:
حالا واقعا یکی قصد خرید داشته باشه ببینین چه بازیهایی سرش در میارن...

rami_hemi
22-02-2011, 18:15
واسه همینه که آدم دو دل میشه بخره
یه ال تی 76 پیدا کردم نمیدونم چرا دو دلم
این قضیه خرید بنز واقعا من رو عصبی کرده
مطمئنم برم سرش کمتر از 3 نمیگه منم الان باید یه آپراتمان رو که معامله کردیم رو در نظر بگیرم 45 تومن اونا میخوان سپردم یه 190E برام پیدا کنن هر روز منتظرم نباید دستم رو خالی کنم این ال تی هم شدیدا اتاق خوبی داره جلوپنجره و چراغهای کوچیک رو نداره و من هم تقربا تا یک سال آینده نه پولی واسه بازسازیش دارم نه جایی واسه نگهداریش
.لی اون برنامه ای که چیده بودم به هم ریخته
قرار بود اول مرسدس بنز رو بخرم بعدا کمی واسه انزکتور الکترونیکی کردنش خرج کنم و اون رو واسه استفاده معمول جور کنم
بعدا بگردم یه کامارو نسل دو پیدا کنم و ازش یه ماشین واسه آخر هفته در بیارم (و شاید برای گاهی دریفت زدن)
حالا پیدا کشدن این کامارو شدیدا برنامه ها رو به هم ریخته
دم عیدی خرید خونه جدید تخریب ساختمون فعلی اسباب کشی کارهای تحقیقاتی شرکت
کارای فارغ التحصیلی دانشگاه آمادگی های لازم برای ادامه تحصیل تو خارج از کشور و مدارک لازم برای اون
و از همه مهمتر :
گل کردن خساست بابای عزیز تر از جانم که برام شدیدا جالب بود
این رو تازه فهمیدم بابام میتونه خسیس باشه من از این مرد ریلکستر و دست و دلبازتر واسه ما ندیدم ولی الان میگم پول میدی برم کلاس تافل میکه نمیخواد خودت تو خونه عوض علافی تا ساعت 2 شب بشین بخون

camaro lt
22-02-2011, 22:13
عجب حکایتی داری جناب rami_hemi !! به این میگن یک سر و یک میلیارد سودا!!
اما از شوخی گذشته اگر اون کامارو دم دسته و میشه گرفت حتما بگیرین چون ظاهرا در حال حاضر ماشین دیگه در دسترس نیست و البته بنز هم موردیه که بیشتر از کامارو وجود داره و زودتر پیدا میشه(من اینجور فکر میکنم)..ممکنه خیلی راحت اون کامارو از دست بره و دیگه جایگزین کردنش به این راحتی هم نباشه..

rami_hemi
23-02-2011, 04:17
درسته کامارو فعلا دم دست هستش
مرسدس بنز هم زیاده ولی اونم اسیر دست دلال جماعت شده
دارم یه برنامه ای میریزم شاید بتونم اون طلبی رو که داشتم بگیرم و به کارام برسم
خیلی کارام به هم ریخته

KAMAL_CAMARO
23-02-2011, 13:13
همشهری امروز 04/12/89

شورلت نوا C6سفيد

, شورلت نوا C6سفید , مدل 66معاینه فنی - گازسوز , فنی سالم , 09123804005و77433885

بازيـد = خـريـد

, بازید = خرید , زیباترین و استثنا یی ترین , کامارو قرمز - اتوماتیک , با دو خط مشکی , شیشه جلو آنتن دار ،خطرعقب , وداشبور و فرمان فابریک , تمامی شیشه ها رنگی , رینگ و لاستیک اسپرت , (جلو15×245) , (عقب15×295) , سیستم صوتی تصویری , داشبورد طرح چوب , داخل موتور کروم ،کولرروشن , بیمه و معاینه , 44225434 , 09123073473

شورولت‌كاپريس‌كلاسيكLS

, شورولت کاپریس کلاسیکLS , مدل1987 - نوک مدادی , 11ماه بیمه-قیمت به بالاترین پیشنهاد , 09121383628

شورولت كاپريس طلايي

, شورولت کاپریس طلایی , مدل 1980 , 09397696522

كاپريس ايمپالا سفارتي

, کاپریس ایمپالا سفارتی , مشکی مدل 75-فول آپشن , کروز کنترل-موتور گیبرکس نو -دوگانه , 09122160626

نوا کرم C5 مدل 66 تودوزی و فنی سالم

09123208732

setareye mashreghi
23-02-2011, 14:50
سلام به همه
من دنبال ایمپالای مدل 1960 تا 1970 میگردم واسه بازسازی .اگه کسی سراغ داره لطفا خبر بده.
مرسی

رضا صادقی
24-02-2011, 10:04
سلام
بچه بعد از كلي غيبت اومدم تقريبا خبر هاي خوب و جالبي دارم
آقا علي غذر ميخوام خيلي وقته كه نيومدم يرم شلوغ بوود
با صاحب اون كامارو صحبت كردم بهش گفتم 2.5 بم گفت برو اينو بده فرقون حال كن!!!!:18:
3 هم دادم گفت نميدم زير 4.700 مقطوعه منم گفتم بذار در كوزه آبشو بخور اگه چيزي خوبي بود الان رو هوا زده بودنش گفت حالا هر چي بهش پيام دادم كه اگه نظرت عوض شد من 2.600-2.800 خريدارم
اون كامارويي هم كه شما گذاشتي متاسفاه 6 سيلندره:41:

camaro lt
24-02-2011, 11:46
رسیدن به خیر جناب صادقی!
خوب جوابی بهش دادی.طرف واقعا آدم بی تربیت و نادانی بوده..نهایتا اگر این قیمت پیشنهادی را قبول نداشت میتونست بگه :ببخشید این قیمت خیلی کمه..برام مقدور نیست..شرمنده.. واقعا اگر این قیمت ارزش داشت همون گرگهای تهران روی هوا زده بودنش! طرف خیالات برش داشته..
برای اون یکی هم من حدس میزدم شش باشه چون با فرم ظاهری بسیار سالمتر و اون رینگهای زیبایی که داشت خیلی قیمت خوبی میداد حتی اگر موتور و فنی خرابی داشته باشه..اما شش سیلندر بودنش واقعا حال گیری داره!!:41:
اونهم مال یه دلال دیگه بود..براش اس دادم گفت یه سبز هم داشته که فروخته..
تمام این بازار افتاد دست دلال..واقعا خراب شده..
بازم هست و پیدا میشه..خدا کریمه!!:20:
راستی یه دونه L T هم جناب rami پیدا کرده..نمیدونم قصد خرید داره یا نه؟ صحبت بکن ببین اگر امکان داشت خودت بخری..

KAMAL_CAMARO
24-02-2011, 13:54
همشهری امروز :

الدوزمبيل 90

, الدوزمبیل 90 , سالم و مرتب , 50% پیش اقساط 10 ماهه , 22844134

شورولت‌نوا مدل67كرم

, شورولت نوا مدل67کرم , بدون خط وخش بابیمه ومعاینه فوری , فروشی یامعاوضه باوانت پیکان مدل بالا ,

09123059466

كاديلاك‌نقره‌اي مدل 57

, کادیلاک نقره ای مدل 57 , دوگانه سوز بیمه تمیز و , سالم مقطوع 3 میلون یا معاوضه , 09399784917

نوا C6 سفيد مدل 68

, نوا C6 سفید مدل 68 , بی رنگ موتوراستاندارد LPG , کارکیت ، ضبط باند ،رینگ اسپرتB5 , 09125486269

كاديلاك سوئل 59

, کادیلاک سوئل 59 , نقره ای متالیک , فقط مصرف کننده فوری فروشی , 09368166069

كاديلاك ‌سويل‌يشمي‌مدل60

, کادیلاک سویل یشمی مدل60 , بدون تصادف 12سال خوابیده , قیمت7میلیون بادید میدان آزادی , 09359379874

كاديلاك ايران

, کادیلاک ایران , مدل61 یشمی , قیمت 500 / 8 , 09123331759و77840481

بيوك پارك اونيو

, بیوک پارک اونیو , آلبالویی , 09123447482

کادیلاک سویل سفید

مدل 1360.انژکتور.سالم ومرتب.تلفن تماس 09359288876

2010CORVETزرد‌

, 2010CORVETزرد , تو مشکی موتور6800CCتوربو , ‍درحد صفر گذر موقت با انتقال سند , 09122882725

دوج چارجر 2006

, دوج چارجر 2006 , گذر فول آبشن سند قطعی , فروش یا معاوضه , 09122300920

rami_hemi
24-02-2011, 14:36
من به دلیل مشغله زیاد وقت نمیکنم برم پیگیرش بشم
ماشین بد جایی بود
جایی بود که میشد حدس زد ماشین یا دست دلال هستش یا یه نا اهلی
بازم سعی میکنم یه وقتی بذارم و برم پیش ولی بازم میگم
تصمیم صد در صدی واسه خریدش ندارم دستم تنگه
ماشین اتاق و توش سلامت کافی داره جلو پنجره و چراغ کوچیک نداره
من اگه بخرمش میخوابونمش تا هم جای بازسازیش رو پیدا کنم هم پولش
یه کاری مثل محمد حجازی عزیز
چون ماشین واسه دم دستم ندارم باید یه فکری اول واسه اون بکنم
بازم رضا جان خواستی بگو با علی بریم سر وقتش مزه دهن طرف رو بدونیم
اگه به درد خورد چه دست تو باشه یا دست من فرقی نداره مهم اینه که دست اهلش باشه و ماشین به فنا نره

رضا صادقی
24-02-2011, 18:53
مرسي والا من دنبال دماغه بلند هستم واقعا از نظر من زيبايي بيشتري داره:46:

amiva
24-02-2011, 23:26
اقا سلام -- خسته نباشید ..
من همین الان از نمایشگاه اوتومبیل منطقه اروند میام ... واقعا کف کردم :18: خیلی بیشتر از حد انتظار ظاهر شدن ....

عکس خیلی گرفتم اما خوب نور کم بود تو تاپیک عکس ها میذارم . به بچه های خوزستان توصیه میکنم که حتما تا دوشنبه که هست یه سر بیان ، ورود برای عموم آزاد است از 4 عصر تا 11 شب

camaro lt
24-02-2011, 23:28
از اون کامارو شش سیلندر سوال کرده بودم که چند سیلندره و سایز تراش موتور چقدر بوده؟
این جواب را فرستاده:
ba arze salam
motoresh 6 silandre vali age shoma alaghe be motore 8 silandre 305 asb darid mitunam vasatun ba 1 t bedam jam konan.(ba mojavez)dar morede andazeye ghataati ham ke goftid chon mashin vase khodam nist khabari nadaram.akharin gheymatam 3100000 hastesh.
movafagh bashid.

البته من متوجه نشدم چه جوری مجوز تعویض موتور شش به هشت را میشه گرفت؟
تا انجایی که یادم هست تغییر تعداد سیلندر مجاز نیست و امکان نداره..
اگر امکان داشته باشه خیلی کارها میشه کرد.دست و بال ما بازتر میشه.

camaro lt
24-02-2011, 23:52
واقعا آدم گاهی تاسف میخوره به حال این زبون بسته ها..درسته که اکثریت نیمدونن فرق مثلا پونتیاک 74 با 77 چیه اما بالاخره یه چهار نفر پیدا میشه که ببینن این یارو چه بلایی سر تاریخ و گذشته و سابقه کمپانی پونتیاک آورده!! با هر نکبت و مصیبتی بوده پوزه 77 رو چپونده بهش و انگار نه انگار که این مال اون نیست!! اون قورباغه سبز و کله مرده آویزون روی پانل هم که دیگه نور علی نوره!! طبل و دنبک هم که پشت شیشه عقب راه انداخته..
واقعا اینها چی فکر کردن؟؟ اصلا چیزی از اصالت ماشین و استاندارد بودنش میدونن؟؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدبختی قیمتیه که زده!! اونهم برای این و البته با موتور شش سیلندر..

total_overdose
25-02-2011, 00:06
اینم دوتا عکس به عشقه دوستان.البته از ماشین هیچ خبری ندارم فقط امروز در ماشینمو که رنک کرده بودن رفتم بگیرم اینا اونجا بودن.مکان هم شیراز

rami_hemi
25-02-2011, 01:03
زیبا هستن .اقعا زیبا و دست نخورده
راستی علی آقا شما یه پونتیاک با چراغ چرشیا و بادی کیت طرح ریگر که مخصوص بی ام و هستش و کلی گند ببنید چی میگید باز این بهتره

camaro lt
25-02-2011, 01:57
والا چی بگم!! دیگه روزگار این شده دیگه! یاد اون ضرب المثل قدیمی افتادم که میگه:
توی شهر بی کلانتر قورباغه هفت تیر کش میشه!!
این حکایت ما شده..اون زمانی که کسی از آمریکایی خبر نداشت و تنها یه عده قدیمی با اون سر و کله میزدن و کلی مسخره میشدن که چرا ماشین نو و امروزی سوار نمیشی؟ از این تازه به دوران رسیده ها خبری نبود..
حالا دوره افتاده دستشون و از سر شانس و بدبختی این و اون چند تا آمریکایی گیر میارن و اینجوری مثل قورباغه بزک میکنن و اسمش هم میشه آمریکایی فابریک!! اونهم چه قیمتی!!
از طرف که خودش را خیلی اهل فن میدونست پرسیدم درامهای گیربکس اتومات ماشینت چند صفحه داره؟؟ 5 تا یا 7 تا؟
اصلا نمی فهمید من چی دارم میگم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
گفت: گیربکسش کلی کلاچ داره و خراب نمیشه!! روغن هم زیاد داره که نرم کار کنه!!!!!!!
خدا کنه یه چیزی بشه زودتر این دلالها و این تازه به دوران رسیده ها دست از سر آمریکایی بردارن و برن سراغ همون پژو و پراید خودشون ما رو با این تنها دلخوشی توی این دنیا تنها بگذارن و اینقدر سوهان به روح و اعصاب ما نکشن!!!!!!!!

rami_hemi
25-02-2011, 10:55
حالا میفهمید چرا ممن هر موقع میرم هفته بازار ماشین کلی اعصابم خورد میشه
نواهایی که گارد جلو بستن بلیزرهایی که جلوپنجره زیبایی کرومشون تبدیل به تور مرغدونی شده
و کلی ماشین آلمانی و آمریکایی و اینگلیسی عیر فابریک جاگوارهای زیبایی که تمام موجهای زیبای بدنشون با بتونه پر شده . روشون یه موتور 350 بسته شده
واسه همینه که آدم وقتی جنازه یه آمریکایی رو میبینه که حداقل بدنه سالمی داره کیف میکنه
راستش این جمعات تازه به دوران رسیده به ماشینهای ژاپنی دهه 90 مثل گالانتهای زیبا هم رحک نکردن و ختی سیلیکاهای دهه 70 هم تو دستشون نابود شدن (سیلیکا یکی از معدود کلاسیکهای ژاپنی هستش)
و ختی ماکسیماهایی که علامت ام اسپرت بی ام روشون هست واقعا اینا خودشون رو ماشین باز میدونن ؟
پس من ماشین باز نیستم من ماشین دوستم یه علاقه مندم

camaro lt
25-02-2011, 14:53
بازم خوشبحال شما که توی اون بازار از اینجور آمریکاییها میبینی..اینجا که زمانی معدن آمریکایی بود دیگه هیچ خبری نیست و اصلا از ماشین آمریکایی توی بازار شیطون اینجا خبری نیست..من که دیگه ندیدم..اگر باشه اونقدر دوره میکننش که پشیمون میشه چرا انجا آمده!!
زمانه عوض شده..آدمها هم عوض شدن..فرم نگاهها و ارزشگذاریها..

diyukis
25-02-2011, 18:13
یه پیشنهاد برای اینکه روحیتون تازه بشه اینه که برید فیلم فارسی(قبل انقلاب)ببینید که دوربین وقتی تووو خیابونها رو نشون میده کلی ماشین امریکایی هست که خیابونهای ایرانو قرق کرده بودن و کلی روح آدمیزاد شاد میشه.
در مورد دلال جماعت هم که قبلا بحث ها شده و تا زمانی که این بازار براشون سووود مالی داره اونا هم هستن.
علی اقا اون قورباغه تن داشبورد پونتیاک جنایته.البته عکس اون پنتیاک که چراغ پرشیا انداخت قیامت بود.کلی تلفات داشتیم از دوستان وقتی اون عکسو دیدن.

دوستان کمک.جک کاپوت پونتیاک می خوام.خیلی هم ضروری.این جک کاپوت من خرابه هر دفعه که میخوام کاپوتو باز کنم به جنایتی باز میشه و لبه هاش میخوره به اتاق و رنگشو خراب میکنه که انگاری یکی با چاقو زد تووو قلبم.:41:
تورو خدااا کمک کنید.:11:

rami_hemi
25-02-2011, 21:21
فک کنم با جک کامارو یکی باشن
از مخمد حجازی بپرس اون دنبالش بود واسه کاماروش
بچه ها من دارم از دست میرم
از وقتی کامارو رو پیدا کردم خیلی حالم بده اصلا هم پولم چور نمیشه برم بگیرمش
چک هم ندارم واقعا اینقدر ادم دست و پا بسته میشه
دقیقا میدونم یکی دو ماه دیگه که پول دستم بیاد بیا و یه ماشین پیدا کن باید زمین و زمان رو به هم بریزی

camaro lt
25-02-2011, 23:08
درمورد لولای کاپوت مشکل اصلی که بوجود میاد در درجه اول خراب شدن و فرسودگی پرچهای اون هست.مال کامارو من هم اینجور بود و البته هرچی گشتم لولای سالم ندیدم..بنابر این رفتم پیش یه اهنگر قدیمی باسابقه که آذری زبان بود و خیلی حالیش میشد.با هم یه طرحی ریختیم و برای اون پرچ فولادی ساختیم( بیشتر از تعداد مورد نیاز پیچ فولادی گرفتم و با اندازه گرفتن دقیق یکی از پرچهای سالم و فابریک طبق نمونه به تراشکار دادم و برام پرچ جدید از همان پیچهای فولادی ساخته شد) بعد تمامی رابطها و بازو ها را که کج و نامیزان بود دوباره و بر اساس نمونه های سالم رگلاژ کردیم که البته کار ساده یا نبود و نمیشد گرمشان کنیم چون از حالت فنری و فولادی خارج میشدند..و در نهایت با پرچ کردن تمام انها طبق وضعیت اولیه کاملا سالم و سرحال شدند..البته ناگفته نباشد که همین کار برای من حدود 25000 تومان سال 78 هزینه برد! اما نتیجه کار عالی بود و چند روزی هم معلومات پرچکاری و اهنگری و دم کوره ایستادن و تراشکاری و..و..و.. من بیشتر شد!!!
فکر نمیکنم که شما هم بتونید لولای سالم پیدا کنید..اگر هم باشه خیلی خییل گران حساب کنند..توصیه میکنم به تعمیرکاران درب و قفل و لولا و شیشه خودرو..تراشکارها..تعمیر کنندگان سیستمهای پمپ هیدرولیک( این یکی کمی نا مربوطه!) مراجعه کنین و ببینین کاری از اونها بر میاد؟
حتما چند نفری توی شهر شما هستند که قبلا انجام دادند..از صاحبان خودروهای آمریکایی هم سوال کنید شاید تجربه مشابه شما داشته باشن..
جناب rami شما قیمت نهایی اون LT رو دارید؟چقدر میده؟ممکنه که الان نخرید و بعدا از دست برود؟

از دوستان مشهدی کسی اینجا هست؟اگر تونست یه سری بزنه اینجا عکس بگیره..

diyukis
26-02-2011, 10:37
از دوستان بابت راهنمايي در مورد جك هم ممنونم.بايد وقت كنم ببرمش يه جا ببينم چيكارش ميتونم بكنم.خبرهاي تكميلي بعدا اراسل خواهد شد.
سپاسگذارم.
علي اقا اون پونتياك 73 كه آگهيشو گذاشتين موتورش شوي هست ديگه؟؟؟؟بنظرتون با اين قيمت مي ارزه و اينكه موتورش اصالت نداره.

rami_hemi
26-02-2011, 11:54
راستش علی آقا من شک دارم به این ماشین
ماشین پلاک نداشت
ولی معلوم بود خیلی وقت نیست ولش کردن
فکر کنم 3 و یا کمی بیشتر بگه امکان داره بله که بره اوراقی یا دلالی از تهران یا همین تبریز پیدا بشه و بخردش
واقعا هر وقت مشکل مالی پیدا میکنم همچین موردی برام پیش میاد

camaro lt
26-02-2011, 14:11
از دوستان بابت راهنمايي در مورد جك هم ممنونم.بايد وقت كنم ببرمش يه جا ببينم چيكارش ميتونم بكنم.خبرهاي تكميلي بعدا اراسل خواهد شد.
سپاسگذارم.
علي اقا اون پونتياك 73 كه آگهيشو گذاشتين موتورش شوي هست ديگه؟؟؟؟بنظرتون با اين قيمت مي ارزه و اينكه موتورش اصالت نداره.

من کامارو 78 رو توی آگهی دیدم که هیچکدوم فایده نداشت یکی گرون بود و اون یکی هم شش سیلندر.در مورد پونتیاک فقط همان 73 یا 74 بود که توی تصویر اتومبیلهای آمریکایی یکی از اعضا گذاشته بود و خیلی هم خراب و داغون بود..قیمت الکی هم پرت داده بودن..(البته صاحبانش این جور قیمت دادن) شاید منظورتون اون باشه..
اما اگر اونی که دماغه 77 رو بهش خورانده بودن...
واقعا حتی فکر کردن بهش اشتباهه من اصالت همون قبلی رو که داغون بود بیشتر از این یکی که مثلا!!! تمیزش کرده میدونم..

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

راستش علی آقا من شک دارم به این ماشین
ماشین پلاک نداشت
ولی معلوم بود خیلی وقت نیست ولش کردن
فکر کنم 3 و یا کمی بیشتر بگه امکان داره بله که بره اوراقی یا دلالی از تهران یا همین تبریز پیدا بشه و بخردش
واقعا هر وقت مشکل مالی پیدا میکنم همچین موردی برام پیش میاد

خب اینکه کاری نداره..به قصد خرید برید و از صاحبش بخواهید که مدارک رو نشون بده..همه اونها رو ...پلاک..سند..کارت..هرچی که داره..اونوقت معلوم میشه واقعا بدرد میخوره یا نه..
اگر مشکلی نداشت اونوقت تازه بیایید سر قیمت..اگر هم که مورد داشت عطا رو به لقا بفروش و بیخیالش!!!

KAMAL_CAMARO
26-02-2011, 18:58
همشهری امروز : 07/12/89

شورولت نوا اتومات

, شورولت نوا اتومات , مدل 1370 , 09123084438و55778760

كامارو 1973 بسيارسالم

, کامارو 1973 بسیارسالم , 6سیلندر دنده ای , اتاق درجه یک تماس تا یک هفته , جاوید 09122402326

شورلت‌نوا C 6 سفيد

, شورلت نوا C 6 سفید , بیمه و معاینه مدل 1365 , سالم ( 800 / 3 م ) , 09351656516

پونتياك TMسفيد 1975

, پونتیاک TMسفید 1975 , 4چراغ موتوروگیربکس 400 , تازه تعمیر رینگ ولاستیک مقطوع12م , 88674214

فورد موستانگ 1964

, فورد موستانگ 1964 , قهوه ای - پلاک ملی , قیمت 11میلیون , 09381014576

شورولت بليزر مدل 77

, شورولت بلیزر مدل 77 , آبی - مدارک کامل - فنی سالم , فوری فروشی , 09121446907

الدوزمبيل 90سفيد

, الدوزمبیل 90سفید , بسیارسالم -بدون رنگ , قیمت 8500 , 09127602343و77690453

كاديلاك مدل71 سفيد

, کادیلاک مدل71 سفید , فوق العاده تمیز , قیمت15/500 , 44094701

كامارو 74 آبي سالم

, کامارو 74 آبی سالم , بیوک B3 مدل64 کرم سالم , فروش یا معاوضه با خودروایرانی , 09125684471و44405113

بيوك مدل 58

, بیوک مدل 58 , بسیار سالم , 700 / 5 , 09121880913

كاپريس‌كلاسيك‌مدل88-اتاق

, کاپریس کلاسیک مدل88-اتاق , فنی عالی-بیمه +معاینه-استثناترین , و بی نظیرترین - فوری فروشی , 02923076360و09195036260

نوا C5 سفيد

, نوا C5 سفید , 1370 دوررنگ جلو و عقب , فابریک ( تهرانپارس - استخر ) , 09127019381

كامارو LT مدل1976

, کامارو LT مدل1976 , قهوه ای متالیک(طلایی ) , 8سیلندراتومات , 09365630141

نـوا C6 سفيد67

, نوا C6 سفید67 , 09193048957

كاديلاك 60 نقره‌اي

, کادیلاک 60 نقره ای , 09122105626

شورولت نوا C6

, شورولت نوا C6 , مدل 95 , بسیار سالم , 09378144738

بيـوك B2 مدل 74

, بیوک B2 مدل 74 , تهران 22 سالم , , 88282107

بيوك اسپيشيال مدل1969

, بیوک اسپیشیال مدل1969 , سفید درحدنو تازه زنگ , 09125472355 , 22115261

بليزر كروك مدل 1971

, بلیزر کروک مدل 1971 , Clasic، بسیار سالم , تنها نمونه در ایران35 میلیون , 09121880913

فورد مدل 92 چهارسيلندر

, فورد مدل 92 چهارسیلندر , ازومبیل مدل 90 , هردوبسیار تمیز - نقدواقساط , 09358653994 - 55067531

diyukis
26-02-2011, 21:46
من کامارو 78 رو توی آگهی دیدم که هیچکدوم فایده نداشت یکی گرون بود و اون یکی هم شش سیلندر.در مورد پونتیاک فقط همان 73 یا 74 بود که توی تصویر اتومبیلهای آمریکایی یکی از اعضا گذاشته بود و خیلی هم خراب و داغون بود..قیمت الکی هم پرت داده بودن..(البته صاحبانش این جور قیمت دادن) شاید منظورتون اون باشه..
اما اگر اونی که دماغه 77 رو بهش خورانده بودن...
واقعا حتی فکر کردن بهش اشتباهه من اصالت همون قبلی رو که داغون بود بیشتر از این یکی که مثلا!!! تمیزش کرده میدونم..

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

خب اینکه کاری نداره..به قصد خرید برید و از صاحبش بخواهید که مدارک رو نشون بده..همه اونها رو ...پلاک..سند..کارت..هرچی که داره..اونوقت معلوم میشه واقعا بدرد میخوره یا نه..
اگر مشکلی نداشت اونوقت تازه بیایید سر قیمت..اگر هم که مورد داشت عطا رو به لقا بفروش و بیخیالش!!!

خوب من منظورم اون پونتیاک موتور 454 بود که تووو آگهی زیرین هست.نمیدونم چرا نمیتونم با پونتیاکی که موتور شوی داره کنار بیام.

حیف که ما ها از هم دوریم اگه نزدیک بودیم میشد گروهی روی همچین ماشینایی کار کرد و دوباره ساختشون که حداقل حالا که یک نفر توان خرید و بازسازی نداره ،ماشین هم دست دلال نمی افته و خودمون گروهی می ساختیمش.
این پونتیاک داغونه کجاست الان؟؟؟

camaro lt
26-02-2011, 22:38
مرجع اطلاعات: TT

گویا چنتا برادر مکانیک توی شهریار هستن که ماشین دست اوناست

قیمتشم یه چیزی دور و بر 7~8 تومن گفتن که مسلما خیلی زیاد گفتن!

مدلشم 70 ~ 73

جناب obalit88 اینها رو گذاشته بود.

camaro lt
26-02-2011, 23:07
توی اون اگهی هیچ عکسی از ماشینهای واقعی نبود..دوتا تصویر از نت برداشته و گذاشته و البته یه قیمت سرسام آور..من که وقتم رو تلف اینها نمیکنم ..چه پول داشته باشم یا نه..واقعا پول به جیب این دلال جماعت ریختن حرامه..

KAMAL_CAMARO
01-03-2011, 11:25
همشهری امروز :

شورلت نوآ C6

, شورلت نوآ C6 , قهوه ای متالیک , 80 % بی رنگ ، استثنایی , 09126363509

بيوك رگال 78 نقره‌اي

, بیوک رگال 78 نقره ای , بلیزر 76 طلایی-سفید , , 09123048650

شورولت مونت كالر

, شورولت مونت کالر , مدل 76 , قیمت را شما تعیین کنید ؟ , 09121770497

بيوك B3 سفيد 65

, بیوک B3 سفید 65 , نوا C3 کرم 65 هردو یکسال , بیمه ومعاینه ( 13سال خوابیده ) , 09123437158

الدزمبيل 90

, الدزمبیل 90 , بسیار سالم وفابریک ، بدون , خرج 000/ 200 / 7 بعلت نیاز , 09121031667

كاديلاك مدل 1360

, کادیلاک مدل 1360 , فنی کاملا سالم ، قهوه ای متالیک , با بیمه و کارت سوخت , 09125729018

شورولت - c6

, شورولت - c6 , مدل 1365 , (بسیار بسیار سالم) , 09121877377

شورلت بليزر 1357

, شورلت بلیزر 1357 , سربی متالیک؛کاملا سالم؛بیمه , ومعاینه؛موتورکوچک؛قیمت 6م , 09124238424 - 44535328

بليزر مدل 79 آبي متاليك

, بلیزر مدل 79 آبی متالیک , فنی و بدنه کاملاً سالم , قیمت 700 / 3 , 09124033614و09364077615

بليزر آلبالويي مدل 82

, بلیزر آلبالویی مدل 82 , اتومات , فوری فروش یا معاوضه , 09123081345

KAMAL_CAMARO
02-03-2011, 09:21
همشهری امروز :

الدزموبيل 90سفيد

, الدزموبیل 90سفید , بسیارسالم -بدون رنگ , قیمت 5 / 8 میلیون , 09127602343و77690453

بيوك رگال 78 نقره‌اي

, بیوک رگال 78 نقره ای , بلیزر 76 طلایی-سفید , , 09123048650

الدزمبيل سفيد مدل 90

, الدزمبیل سفید مدل 90 , استثنایی بدون خط و خش , درحد نو - قیمت 500/ 16 , 09122935049

كاديلاك ايران مدل 60

, کادیلاک ایران مدل 60 , سفید انژکتور , 09359288876و44670088

بيوك نقره‌اي مدل 56

, بیوک نقره ای مدل 56 , دنده اتومات،اکازیون،کلکسیونی , بیمه و معاینه فنی یکسال , 09126121966

الدزمبيل 90

, الدزمبیل 90 , یکسال بیمه ومعاینه , 500لیتر بنزین , 09121756917

بليزر مدل77

, بلیزر مدل77 , « فوق العاده سالم » , با بیمه و معاینه - گازسوز , 09195315739

كاپريس‌ايمپالا‌ سفارتي‌تك

, کاپریس ایمپالا سفارتی تک , فول آپشن مشکی 75کروزکنترل , موتورگیربکس تازه تعویض نو -دوگانه , 09122160626

بيوك B2 مدل 59

, بیوک B2 مدل 59 , فوق العاده سالم،آبی آسمانی , سیستم فول،بیمه کامل(حوالی کرج) , 09192717858و09371570145

استثنايي ترين بليزر ايران

, استثنایی ترین بلیزر ایران , قهوه ای , کارکرد70هزار , 12به بعد09123545232

بيوك ايراني B3 مدل 58

, بیوک ایرانی B3 مدل 58 , آبی آسمانی - استثنایی , سالم - فوری فروشی , 09123343202 - 55160132

کادیلاک سویل

مدل 1360.رنگ سفید.انژکتور تلفن تماس

09359288876

( گذر موقت های امروز ) :

كرايسلر‌سفيد‌با‌موتور‌He mi

, کرایسلر سفید با موتور Hemi , CC5700- مدل2007گذر موقت , با انتقال سندو بیمه , 09121872009

بي‌نظير‌در‌سرعت‌ و زيبايي

, بی نظیر در سرعت و زیبایی , کامارو SSهامان قرمز مدل2010 , 8سیلندر 6300CC انتقال سند بیمه , 09123844490

KAMAL_CAMARO
03-03-2011, 07:11
همشهری امروز :

الدزموبيل 90سفيد

, الدزموبیل 90سفید , بسیارسالم -بدون رنگ , قیمت 5 / 8 میلیون , 09127602343و77690453

شورلت نوآ C6

, شورلت نوآ C6 , قهوه ای متالیک , 80 % بی رنگ ، استثنایی , 09126363509

جمس سابربن مدل 1983

, جمس سابربن مدل 1983 , بی نظیرقطعات همه فابریک , 09123276107 - 22465846

شورولت مونت كارلو 76

, شورولت مونت کارلو 76 , فنی سالم 3/600میلیون , 09127267021

الدوزمبيل مدل 1990

, الدوزمبیل مدل 1990 , آبی متالیک - بیمه و معاینه , ضبط تصویری7 اینچ-سند تگ برگ , 09122185301

كاديلاك61سفيد

, کادیلاک61سفید , کارکرد78هزاردروضعیت عالی , فوری فروشی به بالاترین پیشنهاد , 09123861131و88369244

مونت كارلو 78 نقره آبي

, مونت کارلو 78 نقره آبی , فنی بسیارسالم بدنه فوق العاده , بیمه ومعاینه1سال 4/500مقطوع , 09353620762

بيوك اسپيشيال مدل1969

, بیوک اسپیشیال مدل1969 , سفیددرحدنوتازه زنگ،کم کارکرد , 09125472355 , 22115261

‌نوا ‍C6 فوق‌العاده‌تميز

, نوا ‍C6 فوق العاده تمیز , 65 کرم با لوازم اضافه , بسیار شیک سالم تمیز , 09354617242 - 44734179

بيوك

, بیوک , ایران B3 مدل1365 , تودوزی سقف کرم،فنی سالم , اتاق نیازبه صافکاری ونقاشی , بیمه2ماه معاینه فنی , قیمت 500 / 3م , 09125460730

كاديلاك سورمه اي

, کادیلاک سورمه ای , مدل1361 دوگانه سوز , 5/500(تماس وبازدید جمعه) , 09191210761

شورولت ايمپالا 73

, شورولت ایمپالا 73 , دودرب ، بدون ستون , قابل تبدیل به کروک ، رنگ زرد , 09124634826

کادیلاک سویل

مدل 1360.رنگ سفید.انژکتور تلفن تماس 09359288876

2010CORVETزرد‌

, 2010CORVETزرد , تو مشکی موتور6800CCتوربو , درحد صفر گذر موقت با انتقال سند , 09122882725

هامرH2 مشكي2007

, هامرH2 مشکی2007 , موتور دیزل فروش مستقیم , ازواردکننده باانتقال سند وبیمه , 09370022525

corvette پرتقالي 2009

, corvette پرتقالی 2009 , گذرموقت توکرم بامنبع اگزوز،توربو , درحدصفر با انتقال سندوبیمه , 09127373184

KAMAL_CAMARO
05-03-2011, 18:25
همشهری امروز :

الدزمبيل 1980

, الدزمبیل 1980 , سبزیشمی - سالم , , 09380266482

پونتياك فايربرد 1975 مشكي

, پونتیاک فایربرد 1975 مشکی , 4چراغ - موتور379ِ Cheviِ , بسیارزیباودیدنی (زیرقیمت) , 09373204800و22559574

بيوك B3 كرم مدل 65

, بیوک B3 کرم مدل 65 , بیمه و معاینه تا اردیبهشت90 , پخش CD , 09124353365

بليزرمدل 1978رنگ‌مسي

, بلیزرمدل 1978رنگ مسی , متالیک ،زینک دار , شیشه برقی قیمت 5 میلیون , 09122586642 33521324

شورولت نوا اتوماتيك

, شورولت نوا اتوماتیک , C6 - مدل 59 , سورمه ای - تمیز , 09127031808 - 33561302

الدزمبيل سفيد مدل 90

, الدزمبیل سفید مدل 90 , بدون رنگ - فنی سالم , 8 میلیون , 09135032054 - 09122114920

شورلت كاپريس مدل 1977

, شورلت کاپریس مدل 1977 , 6 سیلندر-کولرروشن , فوق العاده استثنایی , 09366650076

الدزمبيل 90 سفيد

, الدزمبیل 90 سفید , فنی و بدنه سالم , 22198166 , 09126307249

بيوك B3 مدل 61 سفيد

, بیوک B3 مدل 61 سفید , تمام قطعات فابریک , بسیار دیدنی ، در حد نو , 09121455053 - 55636164

شورولت نـوا C6

, شورولت نوا C6 , مدل 1367 سفید 2گانه , , 09123451585

شورولت مونت كارلو

, شورولت مونت کارلو , مدل 1976 , قیمت 2/400فروشنده واقعی , 09121770497

بيوك B3 مدل 1360

, بیوک B3 مدل 1360 , بسیار تمیز - 500 / 4 , فقط مصرف کننده , 88833042

كاديلاك ايران - سفيد

, کادیلاک ایران - سفید , مدل 61 - تمیز , فنی بسیارسالم , 09125125610

كاديلاك‌فوليت وود مدل75

, کادیلاک فولیت وود مدل75 , قابل توجه تک سواران , قیمت 11 م , 09122983137 - 77441706

كاديلاك ايران

, کادیلاک ایران , مدل 1360 رنگ طلایی , فوق العاده سالم , 09193718699

کادیلاک ایران مدل 60

رنگ سفید.انژکتوری.موتور و گیربکس سالم.یک سال بیمه ومعاینه فنی. 09359288876

camaro lt
06-03-2011, 22:30
خب یه مدعی پیدا شده که انگار خیلی کارها میتونه بکنه! اما شک دارم از پس کلاسیک امریکایی بر بیاد..اگر بتونه وارد بکنه و سند هم درست بشه و هیچ مشکلی پیش نیاد و البته قیمت هم منطقی باشه خودم اولین مشتری هستم!!

diyukis
06-03-2011, 22:47
خب یه مدعی پیدا شده که انگار خیلی کارها میتونه بکنه! اما شک دارم از پس کلاسیک امریکایی بر بیاد..اگر بتونه وارد بکنه و سند هم درست بشه و هیچ مشکلی پیش نیاد و البته قیمت هم منطقی باشه خودم اولین مشتری هستم!!
یعنی میتونه ماشینو از اون طرف وارد کشور کنه؟؟؟شرکت تجاریه؟؟
برای اینطور کارها باید رفت دم لنج دارهای بندرو دید.بعید میدونم از راه قانونی بشه کاری کرد.البته میشه اما کی میتونه شکم گمرکی هارو سیر کنه.

من یه مدتی به سرم زده بود یه لوتوس اسپریت مدل 1979 وارد کنم که یکی از ماشینهاییه که فوق العاده بهش علاقه دارم
یه فروشنده هم بود تو انگلیس ، یه تمیزشو می فروخت 8000 پوند
فعلاً پولشو ندارم ! ولی تا اون کانکشن یا همون پارتی مطمئن مورد نظرم رو پیدا نکنم که کارها رو تو گمرک ردیف کنه ، محاله یک ریال بابت همچین چیزی خرج کنم !

مشکل اینجاست که در صورت پیدا شدن همچین شخصی باید به اندازه قیمت خودرو بهش باج داد تا کارو راه بندازه که به هیچ عنوان منطقی نیست.

camaro lt
06-03-2011, 23:04
این قضیه وارد کردن ماشین برای اوراقی رو باید پیگیر بشم..دنبالش هستم ببینم جریان چیه؟فکر کنم باید برم یه نفری رو ببینم..خیلی امارات میره و لوازم امریکایی میاره..شاید ماشین هم بتونه..شاید توی گمرک هم اشنا داشته باشه(البته آشنای همه همون پوله!!)
اما رد شدن از گمرک تازه اول کاره..داستان سند و پلاک و کارت و(کارت سوخت رو بیخیال شدم!) بقیه چیزها رو دیگه نمیشه اینجوری جور کرد..سر و کار که با راهنمایی و بخصوص دایره شماره گذاری که افتاد دیگه واقعا باید برای هر چیزی آماده بود..
این دایره شماره گذاری خیلی حرف و حدیث داره..صابونشون به تنم خورده..!!!!!

diyukis
06-03-2011, 23:09
علی آقا پس زحمت بکش مارو هم بیخبر نزار.بی صبرانه منتظر خبرهای خوش شما هستیم.فکر کنم اینطور مواقع ماشین کاملا تیکه تیکه میشه و بعد وارد کشور میشه.

camaro lt
06-03-2011, 23:12
ببینید وارد کردن در کل مشکل خاصی نداره..انواع راههای قانونی..نیمه قانونی و غیر قانونی هست که میشه ماشین را کامل یا بصورت مجزا وارد کرد..مشکل اصلی همون تردد و سند و پلاک و کارت و این چیزهاست..باید اول در فکر چاه باشیم بعد منار رو بدزدیم!!

diyukis
07-03-2011, 16:26
حالا یه سوال.
فرض کنیم یه جایی یه ماشینی هست که سالهای ساله خوابیده و توی این همه سال پلاک اون هم گم شده.بنظرتون برای تعویض پلاک چه اتفاقی براش می افته؟؟حتما باید پلاک قدیمیش باشه؟؟؟اگر نیاز به پلاکش نیست اصالت ماشین چطوری شناخته میشه؟؟؟
می خوام به یه نتیجه اخلاقی برسم.

taghi_ramzi
07-03-2011, 16:32
شماره شاسی و شماره بدنه

diyukis
07-03-2011, 16:49
خوب حالا این شماره شاسی و بدنه رو نمیشه رو سند جعلی در آورد؟؟(:31:

rami_hemi
07-03-2011, 17:57
ماشین میره آگاهی استعلام
اگه موردی نباشه بهش یه مجوز و گواهی پلاک مفقودی یا مسروقه میدن
شماره شاسی و شماره بدنه و موتور رو باید ببری آگاهی
مگه نه اینکه واسه هر ماشینی که میخوای معماله کنی از اگاهی استعلام میخوان
بعد اینکه ماشین مشخص شد کیه چیه شماره چلاک قبلیش اگه ملی نبوده باشه و پلاک قدیمی باشه مشخص میشه میری تعویض پلاک

taghi_ramzi
07-03-2011, 21:17
اگه هر کدوم از این شماره ها مخدوش یا دستکوب باشه ، ماشین، دزدی محسوب میشه.

camaro lt
07-03-2011, 21:35
البته دستکاری کردن شماره ها جرم محسوب میشه. اما همیشه هم اینجوری نیست!
چند سال قبل یه پژو 504 مال یکی از دوستان بود که سیلندر اون ترک خورده بود.سیلندر جدید گرفتیم.برای انتقال شماره سیلندر به راهنمایی مراجعه کردیم.اونجا توی سوابق ماشین نوشته شده بود که موتور شماره نداره و قبلا دستکوب شده بوده. بعد گفتند که همون شماره رو خودتون برید دستکوب کنید اشکالی نداره! ما هم رفتیم پیش یه مکانیک که سنبه شماره و حروف داشت و خودمون شماره حک کردیم!! خیلی هم تمیز از اب در آمد!!
حالا برای ماشین قدیمی اگر مشکل و سابقه جنایی و خلاف سنگینی نداشته باشه ایرادی نمیگیرن و کارش راه میافته. خودم موتور کامارو عوض کردم اصلا راهنمایی نرفتم..هیچ!
نفر بعدی که خریدش بردش تعویض پلاک و گویا اونجا 14 تومان جریمه داد و توی کارت ماشین نوشتند موتور بدون شماره! که تازه بهتر هم شد و دیگه هر موتوری بگذاره نیازی به شماره نداره!!

KAMAL_CAMARO
08-03-2011, 11:03
همشهری امروز :

كاديلاك يشمي مدل 61

, کادیلاک یشمی مدل 61 , موتور سالم , با بیمه و معاینه فنی , 09395923964و66747011

شورولت ايمپالا

, شورولت ایمپالا , مدل 64 کروک , 09359119296

سفید ، خودشون کروک کردن ، 7 ملیون !

بيوك B3 كرم مدل 64

, بیوک B3 کرم مدل 64 , با بیمه و معاینه فنی , 4 حلقه لاستیک نو , 09127024281و88401580

كاديلاك 57

, کادیلاک 57 , کارکرد واقعی 58 هزار , در حد صفر , 09122593309

بيوك‌B3 سفيد‌مدل65

, بیوک B3 سفید مدل65 , سالم , 09125884025

كاديلاك سفيد مدل1361

, کادیلاک سفید مدل1361 , رنگ فابریک - استثنایی , 77480109 , 09125867612

كاديلاك مدل 60

, کادیلاک مدل 60 , قهوه ای متالیک , فقط مصرف کننده فروشی , 09355364838و09125364838

شورلت نوا C6سفيد

, شورلت نوا C6سفید , مدل 66معاینه فنی - گازسوز , دزدگیر فنی سالم 4/100 , 09123804005و09352139138

كاديلاك نقره‌اي‌62

, کادیلاک نقره ای 62 , ظاهر خوب فنی عالی (فوری فورشی ) , ملکی 44823951 , 09369910931

شورولت‌كاپريس 91 سفيد

, شورولت کاپریس 91 سفید , بسیاراستثنایی؛90%بی رنگ , 5سال تخفیف؛کورس؛ایربگ؛ABS , 09389210966 - 09124548985

شورولت‌كاپريس 91 سالم

, شورولت کاپریس 91 سالم , سرمه ای سلطنتی؛فول کامل , لاستیک نو4سال تخفیف بیمه18/500 , 09329319686 - 02613353089

diyukis
08-03-2011, 18:55
دوستان بحث من اینجاست که ماشینی که بیش از 36 سال قبل(قبل از انقلاب)بوده و بر فرض مدارک شناسایی و پلاکش گم شده،چه سوابقی از ماشیت میتونه توی آگاهی باشه؟؟اصلا سوابقی از همچین ماشینی تو آگاهی یا راهنمایی و رانندگی وجود داره که اونا بخوان از سوابق اون ماشین اطلاعاتی بدست بیارن و بفهمن ماشین مورد داره یا نداره؟؟؟؟

camaro lt
08-03-2011, 20:36
بله داره..تا قبل از مکانیزه شدن استعلام خودرو از سوابق موجود در بایگانی راهنمایی و رانندگی برای صدور مجدد کارت..سند..برگه سبز و غیره استفاده میشد.حتی یادم هست که خیلی هم زمان میبرد.مثلا یه پیکان استیشن مدل 56 داشتیم که پلاک بابل 11 بود. برای گرفتن استعلام جهت فروش به اداره پست رفتم و درخواست استعلام دادم.اون موقعها توی ادارات پست یک بخشی فقط بریا این کار بود و خیلی هم شل و کند و بی سر و ته کار میکردند..دوبار برای من از راهنمایی و رانندگی بابل استعلام گرفتن که اشتباه بود.جواب استعلام دفعه اول مال یک وانت تویوتا قرمز و دفعه دوم هم فکر کنم یه جیپ بود که به دستم رسید!! توی دفعه سوم دیگه مال خود ما بود ..
همه از این مشکلات داشتن..همیشه این مدارک توی بایگانی راهنمایی و رانندگی که ماشین توی اون شهر پلاک شده هست..دفتر خانه ها و سازمان ثبت اسناد هم که مدارک خاص خودشون را دارند..مثل آخرین سند معامله..و البته گمرک هم همینطور..خوشبختانه ایران توی کاغذ بازی کم نمیاره و هر کجا که بری یه ردی از ماشین میمونه!! البته اگر درست بایگانی بشه!!

KAMAL_CAMARO
09-03-2011, 13:18
همشهری امروز :

كاديلاك مدل 61

, کادیلاک مدل 61 , فنی و اتاق سالم , 77352982 , 09191009506

استثنايي وبي نظير

, استثنایی وبی نظیر , تنهاریویرا1970درایران , تک برگ سند پلاک ایران توافقی , 09126106165

بيوك B2 مدل 59

, بیوک B2 مدل 59 , فوق العاده سالم،آبی آسمانی , سیستم فول،بیمه کامل , 09192717858و09371570145

سيلبرتي 89 - سفيد

, سیلبرتی 89 - سفید , فنی و بدنه فوق العاده سالم , گیربکس، جلوبندی انژکتوردرحد نو , بیمه، معاینه،دزدگیر،استارتر , بالاترین قیمت پیشنهادی , 09126866165

بيوك B3 سفيد 65

, بیوک B3 سفید 65 , نوا C3 کرم 65 هردو یکسال , بیمه ومعاینه ( 13سال خوابیده ) , 09123437158

پونتياك فايربرد 1975 مشكي

, پونتیاک فایربرد 1975 مشکی , 4چراغ - موتور379ِ Cheviِ , « بسیار زیبا و دیدنی » , 09373204800و22559574

بليزر شايان 78

, بلیزر شایان 78 , سالم بیمه و معاینه 1 سال , نقد و اقساط قیمت ( 500 / 5 ) , 09124724420 - 44720014

كاپريس كلاسيك 83 سفيد

, کاپریس کلاسیک 83 سفید , دوگانه بیمه و معاینه بسیار تمیز , کادیلاک فیلیت وود مدل74 درحد , 09193011722و22529648

كاديلاك 60 طلايي(7/800 م)

, کادیلاک 60 طلایی(7/800 م) , بیوک 64 کرم ( 7 میلیون ) , فروش یا معاوضه , 09127061839

شورولت نوا مدل65

, شورولت نوا مدل65 , C6-رنگ کرم-فنی سالم , فقط مصرف کننده-قیمت800 / 5م , 09128413769

الدزمبيل سفيد مدل 90

, الدزمبیل سفید مدل 90 , استثنایی بدون خط و خش , درحد نو - قیمت 500/ 16 , 09122935049

بليزر مدل76 طلايي سفيد

, بلیزر مدل76 طلایی سفید , بیوک رگال مدل78 نقره ای , , 09123048650

بليزر آبي متاليك مدل 78

, بلیزر آبی متالیک مدل 78 , فوری فروشی , (تماس تا 1هفته) , 09379884269

كاديلاك 60 نقره‌اي

, کادیلاک 60 نقره ای , تودوزی و تزئینات فابریک , قیمت 6/800 , 09122105626

بليزر مدل78 اتوماتيك

, بلیزر مدل78 اتوماتیک , موتوروگیربکس تازه تعمیر , ( تماس 9 الی 18 ) , 09126482487

بيوك B1 مدل 1356

, بیوک B1 مدل 1356 , در وضعیت مناسب , به بالاترین پیشنهاد , 09123853868- 88742029

شورولت‌كاپريس 91 سفيد

, شورولت کاپریس 91 سفید , بسیاراستثنایی؛90%بی رنگ , 5سال تخفیف؛کورس؛ایربگ؛ABS , 09389210966 - 09124548985

كاديلاك كروك بنفش صورتي

, کادیلاک کروک بنفش صورتی , و خودروهای نادر دیگر , بازدید نارمک و 8Silandr.com , 33887700

دوج شاسي‌بلند 2006

, دوج شاسی بلند 2006 , مشکی،موتور7 / 5لیترHEMI , موجوددرجزیره (800 / 20 م) , 09121543733

كرايسلر و هامر 2009

, کرایسلر و هامر 2009 , فروش یا اجاره , 44450417 , 09125615185

گرند چروكي SRT8 مشكي

, گرند چروکی SRT8 مشکی , مدل 2007 گذر موقت , سریعترین شاسی بلند دنیا , 09122169040

- موستانگ

, GMC - موستانگ , BMW - بنز , Corvet , گذر یکساله - قیمت امارات , سند بنام + بیمه , « ویژه عید نوروز» , 52 - 88481251

camaro lt
10-03-2011, 13:59
قبل از ما هم توی این فکر وارد کردن کلاسیک بودن و تقریبا به نتایج ما رسیدن..واقعا تنها و تنها مشکل مربوط به خود ایران هست..خیلی حرفه از اون سر دنیا راحت بتونی ماشین بخری ولی توی مقصد و مملکت خودت دچار مشکل بشی..
عجب زمانه ای شده..

diyukis
10-03-2011, 23:48
گردهمایی فردا هم که لغو شده.
اما ظاهرا فردا مسابقات ریس 8 سیلندرها برگزار میشه.اگه بشه جالب میشه هااا.بعد از مدتهااا
کسی یادش هست آخرین بار چه تاریخی 8 سیلندرها مسابقه داشتن؟

camaro lt
11-03-2011, 00:07
من که توی جریان این مسابقات نیستم اما میدونم که بر اساس هیچ قائده و قانونی نیست !! اصولا مسابقات خودرو در ایران به هیچ عنوان از قوانین F I A پیروی نمیکنه!!
توی آمریکا هم مسابقاتی مثل فرمول یک خودشون دارند که از FIA متابعت نمیکنن ولی خیلی سختگیرانه و جدی برقرار میشه..بخصوص در مورد NASCAR که بهشت آمریکایی بازها در تمام دنیا است..
من گزارش مسابقات و نمایشگاههای ایران رو که میبینم جز تبلیغات خاص و زد و بند بازی و هرج و مرج و..و..و. چیز دیگه ای نمیبینم..گاهی بهتره آدم خودشو الوده این جور برنامه ها نکنه و اسمش رو قاطی بعضی چیزها نگذاره..

diyukis
11-03-2011, 00:19
الان یه سوالی به ذهنم رسید در راستای همون مورد ثبت اطلاعات خودروها در بایگانی راهنمایی و رانندگی.
دوستان گفتن تمام اطلاعات خودرو ها در بایگانی راهنمایی موجوده.اگر اینطوره پس باید اطلاعات دقیق واردات در مورد تعداد و مدل خودروهای آمریکایی هم اونجا ثبت شده باشه؟؟
مثلا از این اطلاعات میشه فهمید چند تا ریویرا وارد کشور شده؟؟چند تا ترنزام وارد شده و ...؟؟
من کلا فکر میکنم اصلا همچین اطلاعاتی وجود خارجی نداره.اگر هم اطلاعاتی باشه مال بعد از انقلاب هست از قبل از اون اطلاعاتی نباید باشه.

در مورد مسابقات حق با شماست علی جان.کلا هیچ چیز ایران با استانداردهای دنیا یکی نیست و جالبه اصلا خودشونم استانداردی ندارن.بحث اتومبیلرانی هم که....
اما خوب بیشتر از بابت دیدن خودروهای آمریکایی ارزشمنده وگرنه همه ما هم به نوعی میدونیم این کارها بیشتر تبلیغات برای مسائل خاص و پر از زد و بندهای پشت پرده هست.

camaro lt
11-03-2011, 00:56
در مورد اطلاعات بایگانی شده من میدونم که هست..هم قبل و هم بعد از انقلاب چون اصولا این یه مرجع موثق برای رسیدگی به انواع امور اداری..شکایات..جرائم..مسائل امنیتی ..آمار و خیلی چیزهای دیگه هست..تا قبل از ورود کامپیوتر همه اینها بصورت پرونده بایگانی میشده که من بارها و بارها بایگانی پرونده های خودروها در راهنمایی و رانندگی اهواز رو دیدم..شما هم به اداره راهنمایی خودتون مراجعه کنید حتما خواهی دید..چیز عجیبی هم نیست..بعد از ورود کامپیوتر و مکانیزه شدن این امار کار راحتتر شده.اصولا تلاش میکنن که امار داشته خودشون رو همیشه به روز نگه دارن که به دلایلی امکان نداره.یکی از این دلایل همون بحث اوراق کردن ماشین هست.مثلا شما اگر بخواهی ماشین خودت را اوراق بکنی قبل از هر چیز باید از اداره راهنمایی و رانندگی محل مجوز بگیری و اونها هم بعد از انجام مراحل مختلف که شامل استعلام خلافی و جریمه ها و موارد دیگه است اون پرونده و سند موجود در بایگانی خودشون را باطل میکنند و عملا اون ماشین دیگه وجود خارجی نداره..اما در واقع خیلی از خودورها بدون مجوز اوراق شدند حال به هر دلیلی..ولی اداره از این اوراق شدن اطلاع نداره و هنوز پرونده اونها موجود در بایگانی هست..داستان تعویض پلاک هم یکی از اهدافش این بود که این ماشینهای اوراق شده رو که عملا دیگه وجود نداشتن شناسایی بکنه و پرونده اونها رو باطل بکنه که نمیدونم انجام دادن یا نه؟خیلی ها بر این اساس تونستند کارت سوخت برای ماشینی که وجود نداره بگیرن( قبل از برنامه تعویض پلاک) و سهمیه بنزین برای اون ماشینی که وجود نداشت رو بگیرن!!
بهر حال دنبال کردن اینکه کی ریویرا داشته و وارد کرده کار شدنی هست اما باید نفری توی راهنمایی داشته باشیم تا با سیستم خودشون و روشهای پیگیری بتونه کار رو دنبال کنه...احتمالا بر اساس سریال شماره گذاری در اون سالها و مدلهایی که اون سالها وارد میشدن بشه پیدا کرد.بعد تعویض پلاک هم ممکنه بشه چون اسناد پلاک قبلی موجوده.

camaro lt
11-03-2011, 01:02
این یکی از زیبا ترین تصاویر ریویرا است که تا بحال دیدم..

camaro lt
14-03-2011, 21:35
یکی نیست برای رضای خدا آدرس اون گاراژ ریویرا توی مشهد رو برام پیدا کنه؟؟؟!!!
ما ز یاران چشم یاری داشتیم...خود غلط بود انچه میپنداشتیم؟؟؟؟:41:
اینهمه دوست و رفیق اینور و اونور دارین..یکی هم توی مشهد ندارین پیگیر بشه؟
من کسی را اونطرف نمیشناسم..حتی توی این پی سی هم نمیشناسم کسی که مشهدی باشه..شاید شماها بشناسین..قرار بود یکی آدرس دقیق بده..رفت که بیاد!!

diyukis
14-03-2011, 22:42
علی جون هر کی بوده فکر کنم خودش رفته ریویرا مورد بحثو شکار کرده.
من اگر مشهدی بودم خودم 4 دستو پا می رفتم براتون آمار می گرفتم.
دوستان مشهدی.من الان از یکی از دوستان مشهدی می پرسم ببینم چی میگه.

camaro lt
15-03-2011, 00:30
آخه اون جنازه که چیزی نداشت..تازه اگر سند داشته باشه باید کفش آهنی پابکنم و برم دنبال قطعه..همه را هم باید از آمریکا بخرم.توی این فکر بودم که اگر مناسب بده و سند هم داشته باشه خرد خرد درستش کنم تا چیز کاملی از آب در بیاد..اما اول باید پیدا بشه و وضعیت اسناد و مدارک معلوم بشه.
خیلی ممنون میشم پیگیری کنین..شاید ردی پیدا بشه..من بعید میدونم کسی دنبالش بره..با اون ریختی که داره کمتر کسی حاضره دردسر بازسازی رو به جون بخره..مگر اینکه مثل من دیوانه ریویرا باشه!
در واقع یه نصفه ماشین هم کمتره!! حالا اگر همش بود یه چیزی ..

diyukis
16-03-2011, 22:42
علی جان من از دوستان مشهدی تی تی که تو زمینه آمریکایی هم فعال بود پرسیدم و ایشون اظهار بی اطلاعی کردن و فرمودن شایدم باشه که ایشون خبر نداشته باشن.
کیه که عاشق و شیفته این ریویرا 71 نباشه؟؟؟

camaro lt
16-03-2011, 22:51
عجب..پس احتمالا ممكنه يه شهر ديگه باشه..شايد هم همان مشهد هست اما دوست شما خبر نداره.معمولا اينجور جاها خيلي زود تابلو ميشن بخصوص براي آمريكايي بازها. پيدا كردنش براي كسي كه توي اونجا زندگي ميكنه كار چندان سختي نيست..كافيه يه مقداري جستجو و پرسش بكنه..اما خب اينروزها هيچكس براي ديگري تره هم خورد نميكنه! بهر حال بازهم ممنونم.

diyukis
16-03-2011, 23:01
والا کسی اگه ذره ای علاقه و تعصب به این خودرو ها داشته باشه نباید براش فرقی بکنه که برای چه کسی قدم بر میداره.همینقدر باید براش مهم باشه که یه آمریکایی بی نظیر زنده بشه.
چشم من بازم از بچه های دیگه سوال میکنم.امیدوارم نتیجه بخش باشه.
به نظر من اگر کسی آشنایی تو قسمت اداری راهنمایی و رانندگی داره میتونه آمار ریویرا های موجود ایرانو تا یک مقطع زمانی در بیاره.کافیه فقط مشخص بشه که این ریویراها کی و توسط چه کسی وارد شد و توسط چه کسانی نگهداری میشده.تقریبا شاید بشه گفت که میشه پیگیری کرد که سرنوشت این ماشین ها چی شد.

camaro lt
16-03-2011, 23:43
خب آمار رو اگر توي كامپيوتر باشه شايد..اما الان من دنبال آدرس صاحب يه بيوك ايران هستم كه سالهاست توي فرودگاه اهواز خوابيده ولي فقط تا يه جايي پيش رفتم و ديگه هيچ..راهنمايي و رانندگي اصولا تابع آمارهاي ادارات ديگه هست و خودشو زياد درگير اين چيزها نميكنه..آمار انتقال اسناد از همه بيشتره كه براي ماشينهاي قديمي بعد از اين همه سال كه وكالتي و يا حتي با يه قولنامه معمولي خريد و فروش شدن هيچ آماري توي راهنمايي و رانندگي پيدا نميشه.

r-m karan
17-03-2011, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میخواستم نظر دوستانو درباره رامبلر امباسادور بدونم؟

mohamad.hejazi
17-03-2011, 21:04
از چه لحاظ؟
بیشتر شبیه دوج دارت 68 اگه اشتباه نکنم
قیافه خوبی داره به نظر 6 سیلندر میاد

camaro lt
17-03-2011, 21:29
رامبلر امباسادور جد بزرگ آريا و شاهين ايرانيه! كمي دقت كنيد خطوط و زواياي اون رو ميبينيد..توي دهه شصت ميلادي اين ماشين برنده جايزه كم مصرفترين خودروي آمريكايي شد..

r-m karan
17-03-2011, 22:59
از چه لحاظ؟
بیشتر شبیه دوج دارت 68 اگه اشتباه نکنم
قیافه خوبی داره به نظر 6 سیلندر میاد
بله این ماشین 6 سیلندره 1دونه از این ماشینا خیلی خیلی سالم پیدا کردم که نیاز به هیچ باز سازی نداره فقط پلاک قدیمه. میخواستم نظر دوستانو درباره قیافه این ماشین بدونم و اینکه این ماشین با این مشخصات ارزش خرید داره ؟

رضا صادقی
18-03-2011, 11:29
یکی نیست برای رضای خدا آدرس اون گاراژ ریویرا توی مشهد رو برام پیدا کنه؟؟؟!!!
ما ز یاران چشم یاری داشتیم...خود غلط بود انچه میپنداشتیم؟؟؟؟:41:
اینهمه دوست و رفیق اینور و اونور دارین..یکی هم توی مشهد ندارین پیگیر بشه؟
من کسی را اونطرف نمیشناسم..حتی توی این پی سی هم نمیشناسم کسی که مشهدی باشه..شاید شماها بشناسین..قرار بود یکی آدرس دقیق بده..رفت که بیاد!!
سُلام
آقا علي به قرآن قسم اگه من كسي رو داشتم حتما حتما حتما ميفرستادم بره پيگيرش شه
راستي ميشه عكسشو بذاريد؟ همون گاراژ رو ميگم
شايد بتونم كاري كنم:40::40::40: