PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ خودروهاي آمريكايي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

r-m karan
08-06-2010, 17:18
vw1970[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

r-m karan
08-06-2010, 17:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

scope82
08-06-2010, 19:12
خوشگله ولی خدایی خودت بگو: این آمریکاییه؟ یا آلمانی؟
اسم تایپیکو خوب بخون رفیق:10:
نکنه موتور آمریکایی روش سواره:46:

رضا صادقی
08-06-2010, 20:50
سلام
دوستا لطف كنيد قوانين رو رعايت كنيد عكس ماشين آلماني نذاريد فولوكس رو كه همه ميشناسن!!!!!!!

پست پشت سر هم زدن!!!!!!!

نقل قول با عكس!!!!!!!

camaro lt
08-06-2010, 21:17
جناب صادقی.
در مورد آن پونتیاک که در پارکینگ خودروهای اوراقی بود توانستین چیز بیشتری بدست بیارید؟
من از یک افسر راهنمایی در مورد این خودروهای موجود در پارکینگ سوال کردم و با اطمینان گفت که به محض ورود خودرو به پارکینگ تحویل تمامی اسناد و مدارک ماشین در آمار ثبت شده و کلیه انها باطل میشود و به هیچ عنوان امکان خرید و فروش آنها بصورت قانونی وجود نخواهد داشت.
حالا این کسی که به شما گفته مدارک هست و آماده فروش باید ثابت کند و نشان دهد.با مراجعه به راهنمایی و رانندگی محل کاملا از این مورد مطمئن بشید.

رضا صادقی
08-06-2010, 21:24
سلام
آقا علي اين عكسها برا قديم هستش
الان تو يه گاراژ هست كه من هنوز وقت نكردم برم تهران ببينمش
اگه رفتم عكس و وين ازش ميارم و آمار دقيق ازش!!!!
اما كسي كه بهم گفت ايم فروشه آدم مهم و بسيار بسيار خوبي هستش كار خودش بازسازي اتومبيل آمريكايي هست و اين پونتياك برا دوستش هست!!!!
من فردا بهش زنگ ميزنم و دقيق تمام اينها رو كه فرموديد ازش ميپرسم
تشكر...

رضا صادقی
09-06-2010, 00:04
سلام
بچه ها اينو ببينيد!!!!!:18::18::18::18::18::18::18::18:: 18::18:
همه فشارها كنار زخم اين از همه بد تره منبع (تي تي)

روزناه همشهري اپ 17 خرداد 89

از اين همه ماشين رفته طرف يه دج چارجر 73 كه يكي از با ارزش ترين ماسل ها هست.....تازه اين عكس رو محمد خودمون گرفته!!!!!!
عجب نفهم هايي پيدا ميشه!!!!!
تشكر....

nextt
09-06-2010, 01:46
سلام دوستان .
نام ، مدل و مشخصات اینو کسی میدونه ؟ عجب محشریه ... میشه گیرش آورد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mard_khasteh
09-06-2010, 11:17
این ماشین دوج الان باید دست فروشنده های اصفهانی باشه و اگه اشتباه نکنم محمد گفت حدود 4.500 فروخته شده...

نویسنده ی این قسمت از روزنامه ی همشهری انقدر با خودش درگیره که حتی به مدل موی گربه های خیابون هم گیر میده.. بعضی حرفاش درسته ولی اصلا از این کار اش خوشم نیومد..

حالا اگه بری از خود نویسنده بپرسی این عکس مال کجای ایران هست ، جوابی واسه گفتن نداره ها..... اصلا نمیدونه این ماشینه چی هست ؟!!! فقط واسه پر کردن مطلب یه چیزی تو نت پیدا کرده و چپونده تو روزنامه

===============*******************++++++++++++++++ ======

اینجا کسی طرفدار مدل های ماشین (همون اسباب بازی، ولی خیلی طبیعی تر) هست؟؟

من بد جوری این ماشین چشمم رو گرفته.. باید یه روز برم دنبالش.. فکر نکنم از اینا تو تهران پیدا بشه.. احتمالا باید با کیفیت پایین تری پیداش کنم...

نظر شما راجع به این ماشین ها مدل چیه؟

مقیاس 1:18 (طول ماشین حدود 25 سانت)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

camaro lt
09-06-2010, 12:14
متاسفانه تریبون این شخص نویسنده روزنامه همشهری یکطرفه است و کسی نمیتونه جواب درستی به او بده..اگر راهی هست که دعوتش کنید اینجا و چند کلمه حرف حساب بگه و بشنوه بهتره..حداقل میتونست با یه جستجوی ساده اینترنتی مشتاقان زیاد این خودروها را ببینه و البته تصمیماتی که در مورد این ماشینها گرفته شده تا دیگه از بین برده نشوند..
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر مشتری...

جناب مرد خسته.
این مدلهایی که شما نشان دادید واقعا زیبا هستند.و البته معمولا آنها را بصورت حرفه ای میسازد و یا مونتاژ میکنند.
معمولا آنها را Diecast Model Car مینامند.
سایتهای زیادی در مورد آنها هست و حتی در ایران در بعضی کلوپهای اینترنتی و فرومها افرادی را دیده ام که بصورت بسیار علاقه مندانه و حرفه ای در این مورد فعالیت میکنند و با هم تبادل اطلاعات دارند..درست مثل ما در مورد خودرو.

mard_khasteh
09-06-2010, 12:23
ممنون علی آقا..

حرف ماشین قرازه شد، یاد جنوب شهر های آمریکا افتادم... اگه یادتون باشه تو فیلم های آمریکایی محله ی سیاه پوست ها در جنوب شهر های آمریکا رو نشون میداد که تو هر کوچه ای یه دونه ایمپالا 65 - 64 یا .... اوراقی و پوسیده افاده ته کوچه... عجب منظره ی هوسناکیه...

واقعا به نظر من اینا باعث زیبایی کوچه ها هستن، نه باعث زشت شدنشون :31:

رضا صادقی
09-06-2010, 12:34
سلام
سعيد جان خوبي پاسال دوست امسال آشنا
راستي آقا علي در مورد اون ترنس ام 74 من پولم جور بود اما چك داشتيم و پول رو بابت چك داديم حالا هم خبري از پول نيست!!!!!!
يكي از دوستان راهنمايي جالبي كرد گفت برا اينكه ماشين رو نفروشه برو يه قرار داد ببند كه اين ماشين مال منه و يه پيش پرداخت بده كه نپره
چطوره؟؟؟؟؟ خوبه؟؟؟؟

camaro lt
09-06-2010, 13:10
در مورد پونتیاک نمیدونم چی باید بگم..چون این مسئله دقیقا بر میگرده به شخصیت فرد فروشنده که چقدر بشه روش حساب کرد؟چقدر آدم حسابی و فهمیده باشه؟چقدر سر حرف خودش بمانه؟شما پول جلو دادی و اونم گرفت ولی بعدا قیمت بیشتری داد چی؟یا اصلا زد زیرش!شکایت و دادگاه و دعوا و کلانتری و..اینها همش اعصاب خرد کردنه و جز ناراحتی هیچ نداره..
اگر به یکباره بخری و قال قضیه را بکنی بهتره..روزه شک دار نگیر..!!
توی این جریان کامارو 74 دیدی که چقدر دبه در اورد چقدر داستان ساخته شد..
اگر خواستی چنین کاری بکنی( نوشتن قرار داد) بهترین کار اینکه حتما ثبت محضری انجام بشه و البته در قبالش چک هم از طرف بگیری که چیزی دستت باشه اگر زد زیرش شما هم یه اهرم فشار داشته باشی.
روزگار بدی شده و اطمینان از بین رفته.از این ماجراها زیاد داشتم...

ماشینهای آمریکایی ذاتا زیبا هستند..واقعا اونها را یه ذهن پیشرو و آرمانگرا طراحی کرده...و معلومه که حتی جنازه اونها هم آدم را به طرف خودش جلب میکنه..
من و شما و بقیه توی اون دوج چالنجر زرد و کثیف و کهنه چیزی میبینیم که نویسنده مقاله همشهری نمیبینه..
خیلی جالبه بدونین که توی آمریکا هم سیاه پوستان بیشتر دنبال این جور ماشینها بودند( بخاطر خلاف کاری و قدرت و شتاب خوبی که داشتند و البته قیمت پایین) اما کم کم بقیه هم فهمیدند که جریان چیه و علاقه مند شدند...
یکی از مشتریان قدیمی ما که سالهاست ساکن آمریکا بوده میگفت آنجا این رده از خودروها را بیشتر دست سیاه پوستان میبینند و چه کارهایی که با اون نمیکنند!!البته نه فقط خلاف کاری بلکه همین تیونینگ و کارهای از این قبیل..اکثرا عشق اونها low rider و رنگهای بسیار عجیب و فانتزیه..درست مثل pimp my ride

r-m karan
09-06-2010, 13:55

scope82
09-06-2010, 14:49
در مورد پونتیاک نمیدونم چی باید بگم..چون این مسئله دقیقا بر میگرده به شخصیت فرد فروشنده که چقدر بشه روش حساب کرد؟چقدر آدم حسابی و فهمیده باشه؟چقدر سر حرف خودش بمانه؟شما پول جلو دادی و اونم گرفت ولی بعدا قیمت بیشتری داد چی؟یا اصلا زد زیرش!شکایت و دادگاه و دعوا و کلانتری و..اینها همش اعصاب خرد کردنه و جز ناراحتی هیچ نداره..
اگر به یکباره بخری و قال قضیه را بکنی بهتره..روزه شک دار نگیر..!!
توی این جریان کامارو 74 دیدی که چقدر دبه در اورد چقدر داستان ساخته شد..
اگر خواستی چنین کاری بکنی( نوشتن قرار داد) بهترین کار اینکه حتما ثبت محضری انجام بشه و البته در قبالش چک هم از طرف بگیری که چیزی دستت باشه اگر زد زیرش شما هم یه اهرم فشار داشته باشی.
روزگار بدی شده و اطمینان از بین رفته.از این ماجراها زیاد داشتم...

ماشینهای آمریکایی ذاتا زیبا هستند..واقعا اونها را یه ذهن پیشرو و آرمانگرا طراحی کرده...و معلومه که حتی جنازه اونها هم آدم را به طرف خودش جلب میکنه..
من و شما و بقیه توی اون دوج چالنجر زرد و کثیف و کهنه چیزی میبینیم که نویسنده مقاله همشهری نمیبینه..
خیلی جالبه بدونین که توی آمریکا هم سیاه پوستان بیشتر دنبال این جور ماشینها بودند( بخاطر خلاف کاری و قدرت و شتاب خوبی که داشتند و البته قیمت پایین) اما کم کم بقیه هم فهمیدند که جریان چیه و علاقه مند شدند...
یکی از مشتریان قدیمی ما که سالهاست ساکن آمریکا بوده میگفت آنجا این رده از خودروها را بیشتر دست سیاه پوستان میبینند و چه کارهایی که با اون نمیکنند!!البته نه فقط خلاف کاری بلکه همین تیونینگ و کارهای از این قبیل..اکثرا عشق اونها low rider و رنگهای بسیار عجیب و فانتزیه..درست مثل pimp my ride
Low Rider یعنی چی ؟
یعنی آهسته روندن ؟

mard_khasteh
09-06-2010, 16:20
سلام رضا جان.. خیلی مخلصیم.. گرفتار کار و بار زندگی هستم دیگه.. راستی پیکان گرفتم.. البته هنوز دلم پیش ماشین آمریکاییه 100 درصد.

------------------------------

rm-karan آریا شاهین تمیزیه.. مال خودتونه؟ تو محله ی ما یه ماشین بازی هست که پارکینگ داره و یه آریا ی طلایی و البته لو رایدر :31: داره
واقعا ماشین های بی نظیری هستن.. نمی دونم یهو چی شد که همه رو جمع کردن... قدیما زودتر ماشین ها رو اسقاط می کردن ×××

Low Rider یعنی چی ؟
یعنی آهسته روندن ؟

low Rider یه سبکه که به ماشین های آمریکایی ارتفاع پایین گفته میشه که مجهز به سیستم تنظیم ارتفاع هستند و تا جایی که ممکنه ارتفاع ماشین رو میارن پایین.. ارتفاع ماشین هم توسط راننده کنترل میشه.. معروف ترین لورایدر ایمپالا 64 هستش :27:

==========

حرف علی آقا رو کاملا تایید می کنم.. سیاه پوست های آمریکا انقدر تو ماشین بازی با ماشین های دهه 70 حرفه ای هستن که حتی واسه نوع تیونینگ کردن ماشین هاشون اسم هم گذاشتن.. مثلا همین برنامه pimp my ridde یه بار فکر کنم یه مونت کارلو رو داشتن دست کاری می کردن که تصمیم گرفتن واسه رینگ و لاستیک ها و ارتفاع ماشین از سبک نمیدونم چی چی استفاده کنن...

به خاطر همین از رینگ 26 و لوازم جلوبندی وانت شورلت s10 استفاده کردن تا ارتفاع ماشین رو بالا بیاره..

مثل این :

r-m karan
09-06-2010, 17:32
بله این ارایا و vw برای من و یکی دیگه هست و به زودی از یه ایمپالا 66 و یه شورلت 55 براتون عکساشو میزارم که اوناهم برا خودمونه.

camaro lt
09-06-2010, 21:16
آریا هم ماشین جذابیه..یکی سراغ دارم اهواز که میخواد تحویل بده و واقعا داغون شده و ارزش بازسازی نداره..اما یه چیز این ماشین خیلی منو به خودش جلب میکنه..شیشه های اون ساخت شرکت rayban آمریکا است!!!!!!
رنگ سبز خیلی ملایمی داره و فتو کرومیک.میدونم خیلی از صاحبان آریا اگر بدونن دنبالش میان تا بخرن و برای یدکی از اون استفاده کنند..شاید خودمم برای یه چیزهایی از اون سراغش برم..مثل موتور برف پاکن..

scope82
09-06-2010, 21:36
:40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1aablg.jpg

:40::40::40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _125mf43m_69bbc9f.jpg

رضا صادقی
09-06-2010, 22:16
شارژر؟؟؟؟؟ منظورت شارژر كردن ما هست دا منظورت چارجر هست؟
اينكه كامارو اس اس 67 يا 68 هستش

amiva
09-06-2010, 22:18
دوستان بعد از یه غیبت طولانی سلام من رو بپذیرید:11:

اما یه سوال مهم : کسی ماسل نخرید ؟!:46:

رضا صادقی
09-06-2010, 22:21
دوستان بعد از یه غیبت طولانی سلام من رو بپذیرید:11:

اما یه سوال مهم : کسی ماسل نخرید ؟!:46:

سلام

مسعود (درسته؟؟) امان از بي پولي, ديگه وقته من يكي بگيرم :27::27::27:

amiva
09-06-2010, 22:24
سلام

مسعود (درسته؟؟) امان از بي پولي, ديگه وقته من يكي بگيرم :27::27::27:

اره عزیزم، خوبی آفا رضا؟ خوش به حالت
منم کم کم یه وام 15 تومنی ام جور میشه، اگه خدا بخواد یه کابریس مدل بالا میگیرم

اما این یکی رو دیگه محال بفروشم که بلای کاماروم رو سرش بیارن:37:

camaro lt
09-06-2010, 22:37
بلای کامارو؟منظور اینه که اوراقش کردند؟
برای یه کاپریس تمیز مدل 90 حدود 10 تا 12 خوبه بیشتر باشه گرونه..البته تا اینجا که من دیدم..

رضا صادقی
09-06-2010, 22:43
برای یه کاپریس تمیز مدل 90 حدود 10 تا 12 خوبه بیشتر باشه گرونه..البته تا اینجا که من دیدم..

سلام
نه مسعود جون يه كامارو خيلي تميز دات كه فروختش و اون بنده خدا هم يكي از تير برقهاي شهر رو باهاش فتح كرده!!!!!
اگه حودش عكساش رو نذاشت من پيداشون ميكنم و ميذارمشون
تشكر....

camaro lt
09-06-2010, 22:52
درسته..یادم آمد..آره کاماروی خیلی تمیزی بود که یه نفر نابودش کرد..بنظرم آبی بود..
واقعا این ماشینها دست هر کسی نباید باشه..یا سقفش را میبرند یا موتور پیکان روش میگذارن یا میزنن به تیر چراغ و یا تحویل اوراقی میدهند..
من شاید از حدود دو تا سه ماه دیگه جدی تر دنبال ماسل باشم..احتمالا کامارو و اگر شد هم پونتیاک.
ماستنگ را خیلی تلاش کردم اما انگار جور نیست و همیشه یه جای کارش میلنگه و بیشتر با صاحباشون مشکل دارم تا خود ماشین..راه نمیان..انگار هم وزنش طلا میخواهند!
اینها یه چیزی شنیدند فکر میکنند دیگه تموم..هرچی بخواهن میتونن قیمت بزنن و همیشه هم خریدار هست.

رضا صادقی
09-06-2010, 23:01
سلام
آقا علي قهوه اي بودش

به نظر من كامارو جذابيت داره اما نه به اندازه پونتياك و فورد هم كه خيلي گرون و بد لوازمه به نظر من چيزي بين كامارو و فورد(كلاس-لوازم)همون پونتياك گزينه خوبيه نظرتون چيه؟؟؟؟؟

r-m karan
09-06-2010, 23:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از این خطر و این ارم کسی اطلاع داره میشه پیدا کرد؟راهنمایی کنید.

camaro lt
09-06-2010, 23:22
درسته..اما ما در ایران و این شرایط و قوانین حق انتخاب خیلی کمی داریم..پونتیاک خوبه اما اون هم دست کمی از گرانی ماستنگ را نداره..ولی شاید یه جوری یه گوشه ای یه چیزی پیدا شد که خیلی خاص و منحصر به فرد بود و تونستم بگیرمش..این مدت متوجه شدم هنوز خیلی از این ماسلها این طرف و آنطرف مملکت هستند که صاحبش قدرشو نمیدون و ممکنه راحت بفروشه..اون مقاله همشهر ییه جوری برای این منظور کمک خوبی بود تا کسایی که قصد فروش دارند زیاد گرون نفروشند..
این کلیپ جالبیه...از تی تی پیدا کردم..البته بنظر میرسه کوروت توان خوبی برای شتاب داره اما دنده ها را خیلی زود عوض میکنه و شتاب زیادی به ماشین نمیده..از این گذشته توی اتوبان هستند و شاید نگران پلیس و یا تصادف با ماشینهای دیگه..

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

رضا صادقی
09-06-2010, 23:27
سلام
آقا علي ايدي تون و تي تي چيه؟؟؟؟؟

من از چندين نفر پرسيدم كه گفتم خيلي از لوازم پونتياك با كامارو يكيه جريان چي؟؟؟؟

camaro lt
09-06-2010, 23:36
من توی تیتی عضو نشدم..فعلا همینجا را خیلی بیشتر از اونجا ترجیح میدم.
پونتیاک زیر مجموعه کمپانی جنرال موتورز است و کامارو و پونتیاک بخصوص در دهه 70 از پلاتفورم و اساس یکسان برخوردار بودند..اما تفاوتهایی در آنها از نظر فنی هم هست..فکر کنم یکی از آنها انواع موتورها و سایز و حجم انها باشه.البته برای قطعات ظاهری که نمیشه این کار را کرد و مثلا دماغه کامارو 76 را به پونتیاک 79 خوراند!مگر اینکه واقعا دنبال خرابکاری باشیم!

scope82
10-06-2010, 09:42
شارژر؟؟؟؟؟ منظورت شارژر كردن ما هست دا منظورت چارجر هست؟
اينكه كامارو اس اس 67 يا 68 هستش
دستت درد نکنه یعنی ما فرق چارجر با کامارو رو نمیفهمیم دیگه.
باشه:41:

رضا صادقی
10-06-2010, 16:08
سلام
نه به خدا آخه اون قلبها رو زدي گيج شدم
ببخشيد...

scope82
10-06-2010, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222535945.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222556627.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222584376.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222613774.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222629049.jpg

خدایی بغضم گرفت وقتی اینو دیدم:41:
چرا مال من نیست خداااااااااااااااااااا:19::1 9:

amiva
10-06-2010, 23:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 222535945.jpg

خدایی بغضم گرفت وقتی اینو دیدم:41:
چرا مال من نیست خداااااااااااااااااااا:19::1 9:
اقا از قیمت این خبر نداری؟

amiva
11-06-2010, 00:12

سلام جناب ال تی، چه زود مارو فراموش کردید؟!

از من به شما آمریکایی رو دور بندازید اما نفروشید!
قبل از فروش:

بعد از فروش:

mortezaon
11-06-2010, 00:32

قبل از فروش:

بعد از فروش:

واقعا كه بي لياقت بود اين صاحب جديدش

mortezaon
11-06-2010, 00:32

قبل از فروش:

بعد از فروش:

واقعا كه بي لياقت بود اين صاحب جديدش

رضا صادقی
11-06-2010, 09:09
سلام
دوتا پست عين هم پشت سر هم؟؟؟؟:18::18::18:
نقل قول با عكس؟؟؟؟:18:
خواهش ميكنم همكاران نيستن رعايت كنيد!!!!!!

scope82
11-06-2010, 10:36
اقا از قیمت این خبر نداری؟

نمیدونم ولی
خدایی 50 هم بگه حق داره

camaro lt
11-06-2010, 11:18
اون کامارو را یادمه سال پیش عکسشو اینجا گذاشتید..واقعا حیف..سرنوشت اون به کجا رسید؟اوراق شد؟بازسازی شد؟
الان کجاست؟

amiva
12-06-2010, 02:07
اون کامارو را یادمه سال پیش عکسشو اینجا گذاشتید..واقعا حیف..سرنوشت اون به کجا رسید؟اوراق شد؟بازسازی شد؟
الان کجاست؟

باورت میشه نمیدونم اخرین بار که سر جاش نبودش!

camaro lt
12-06-2010, 12:24
احتمالا فروخته شده و جایی دیگه و توسط کس دیگه ای در حال بازسازیه..کسی که به راحتی یه همچین چیزی را به دیوار میکوبه به خودش زحمت تعمیر و دردسر نمیده و میفروشه میره سراغ یه ماشین دیگه..

رضا صادقی
13-06-2010, 12:49
سلام

دوستان يه فايربرد 75 گير اومده 8 اتومات فقط نياز به صافكاري (كم ) و نقاشي داره گويا بدنه خيلي سالمي داره و پلاك ملي هم داره قيمت هم گفته 7 ولي دوستمون كه گيرش آورده گفت من با 5 تومن هم ميگيرمش برات

چطوره؟؟؟؟
منتظر عكس ها و وين هستم به دستم رسيد براتون ميذارمشون...
تشكر......

camaro lt
13-06-2010, 13:29
احتمالا یه چیزی حدود این باشه..

این یکی معلوم نیست راست میگه یا دروغ؟واقعا به این تمیزی 7 تومان؟جنازه این ماشین را به این قیمت پیدا نمیشه!!

بله دروغ میگه!از شماره ایرانسل 12 رقمی معلومه!

من چند بار به متصدیان این سایت ایران ماشین گفتم که بیشتر روی آگهی ها دقت کنند و نگذارند هرکسی هر مهملی که خواست بنویسه..از فروش خانه و اسب و تلفن همراه تا آژانس مسافرتی و املاک همه اینجا آگهی دادند!!اما این یکی که بیان و اتومبیلهای افسانه ای را با قیمتهای مسخره و تلفنهای سرکاری بنویسند واقعا هیچ توجیهی نداره..
سایت بی در و پیکر همینه...

این یکی چقدر شبیه اونی بود که با دیوار تصادف کرد...شاید خودشه..

babak4747
14-06-2010, 12:22
salam be hame man ye caprice 88 daram ba motore 305 va girboxe 700 shetabesh bad nist am khoob sebghat nemigire albate mashin dar hade sefer.

camaro lt
14-06-2010, 21:06
سلام بر شما دوست عزیز جناب babak4747
من متوجه نشدم که منظور شما دقیقا چیه؟
یک مشکل فنی در مورد شتاب یا اینکه تنها معرفی ماشین؟اگر اطلاعات بیشتری از ماشین خودتون بنویسید خیلی بهتره و البته عکس هم بگذارید.
و البته بازهم جسارتا اگر به فارسی بنویسید متشکر میشویم.
فکر کنم قبلا این ریویرا در یه جای دیگه تبلیغ کرده بود اما چون جذابیت مدلهای 71 و 72 و 73 را نداشت کسی دنبالش نرفت...بنظر شما کروک بودنش فابریکه؟من تابحال ریویرا کروکی توی هیچ سایت و عکسی ندیدم..احتمالا کار خودشه..

scope82
15-06-2010, 09:44
سلام
اسم این دوتا چیه؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5eq7c.jpg

اگه اینم معرفی کنید ممنون میشم (به احتمال زیاد شوله)
قدرت موتور؟ ارزشش چقدره؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2597750.jpg

از اساتید میخام که چند تا سایت عین ایران ماشین معرفی کنند. مرسی

ehsanbahari
15-06-2010, 10:22

من بد جوری این ماشین چشمم رو گرفته.. باید یه روز برم دنبالش.. فکر نکنم از اینا تو تهران پیدا بشه.. احتمالا باید با کیفیت پایین تری پیداش کنم...

[/HTML]

سلام به همگى،به خصوص على خان،رضاصادقى و مردخسته.آره من تا حالا چندتا مدل ساختم .تو ايران هم من ۲ تا آشنا دارم که از اين مدلا وارد ميکنن.يکيش پلاستيکى و اونيکى مستقيما فلزى وارد ميکنه.الحق که فلزى حرف نداره.من ۳تاپلاستيکى ساختم و يه فلزى.پلاستيکا محدوده قيمتشون از ۲۲ هزار تا ۶۳ هزارتومنه ولى فلزيا قيمتاى به مراتب بالاترى دارن،از ۱۸۰ تومن تا ۳مليون هم به فروش ميرسن.البته قيمتهاى مليونى مختص کاراى دستسازه .
كمپانيه تاميا ارزون قيمت ترين مدل ها رو وارد بازار کرده و بهترين مارکها هم ساخت ايالات متحده ست.اگه مدل مورد نظرت تو ايران بود که عاليه ولى اگه نباشه بايد وارد کنيم که چيزى حدود ۱۵۰ درصد قيمت واقعى برات تموم ميشه که مدل رو درب منزلتون تحويل ميگيرى.اگه امرى بود در خدمتم
ehsanhe@yahoo.com

رضا صادقی
15-06-2010, 11:00
سلام
اسم این دوتا چیه؟؟؟؟

از اساتید میخام که چند تا سایت عین ایران ماشین معرفی کنند. مرسی

سلام
برادر اين دوتا اوليه cadillac fleetwood 1968‌هستن خيلي گنده هستن من از نزديك ديدم ....

اينم يه نمونه خارجي....

اينم اون سايتي كه گفته مثل ايران ماشين اما خيلي حرفه اي تر.....

camaro lt
15-06-2010, 12:42
درسته..فلیت وود را من از نزدیک دیدم..هیبت بسیار عظیمی داره.واقعا نماینده استیل و کلاس فوق سنگین سواری در دنیا و آمریکا همین فلیت وود بحساب میاد..طول هر گلگیرش واقعا نصف یه پراید است!!
سایتهای مختلفی هست و دوستان تقریبا همه را میشناسند.این هم یکی دیگه که من گاهی به اون سر میزنم..

رضا صادقی
15-06-2010, 12:54
سلام
بچه ها اين عكسو ديروز كه پشت فرمون بودم گرفتم...... بهتر نشد كه بگيرم
plymouth Barracuda

1965 يا 1966 بچه ها ماشين تك برگ سند(پلاك قديم ) هستش و صاحبش يه پير مرده حدودا 80 ساله هستش

به نظرتون چيز با ارزشيه؟؟؟‌فك كنم 6 سيلند باشه(موتور فابريك هستش!!!!!)
اينم قدرت موتور هاش
I6 145 bhp
V8 180 bhp
V8 235 bhp

خيلي جالبه قدرت موتور 6 سيلندرش تقريبا برابر با موتور مكوان 73 هستش تازه اون 8 سيلنده اين 6 سيلندره!!!!!

camaro lt
15-06-2010, 14:18
فرم شیشه عقب خیلی شبیه ریویرا است..ببین میفروشه؟چند ؟اگر برای بازسازی بگیری فکر کنم بعد از تمیز شدن یک مورد جالب برای کلکسیونر ها باشه..

رضا صادقی
15-06-2010, 16:30
سلام
دوستان اينو ببينيد و وينشو برام شرح بديد

چند ميارزه؟؟؟؟

rami_hemi
15-06-2010, 17:39
رضا اگه vin درست باشه الان تو عکس یه ترانس آ ام رو گذاشتی با موتور 400
مدل 75 هستش ولی از کد W توش استفاده شده 87 کد کووپه دو در هستش
s کد موتور 400
5 سال ساخت 75
n خط تولید
و اون شماره آخر هم چندمین ماشین هستش اون رو نشون میده
اگه دست کسی هستش که نمیدونه ماشینش چیه راحت میشه 4 تو.من خریدش
به نظرم تا 5 تومن هم گفت بخرش چون الان با یه ماسل واقعی روبرو هستی
ولی اگه طرف از ماشینش خبر داره کمتر از 6 تومن فکر نکنم
البته یه سری لوازم بدنه کم داره دماغه مال خودش نیست انگار
فلاپهای زیر سپر روی گلگیرها و رم ایر های دو طرف بدنه
با این توصیفات قیمتش تو این وضع و موتور روشن بیشتر از 4 تومن نمیشه
چون پیدا کردن همین چند قلم تزئینات بدنه دردسرش زیاده

رضا صادقی
15-06-2010, 18:59
من نظرم رو 2 تا 3 هست اگه بده خيلي خوبه درسته؟؟؟

موتور 400
ند اسب بخار بود با استاندارد نت بود درسته؟

camaro lt
15-06-2010, 19:50
اگر روشن بشه و راه بره که بتونی یه چک اپ کامل ازش بگیری میشه بر اون اساس قیمتی براش زد.احتمالا مشکل گیربکس داره چون گیربکسهای اتومات وقتی خراب شدن معملا دنده عوض نمیکنند یا دیر عوض میکنن و این باعث میشه تا ماشین را بخوابانند..من در این شرایط بین 1800 تا 2500 قیمت میگذارم(اگر موتور و دیفرانسیال سالم بود و چیزهایی مثل تودوزی و داشبورد مشکل چندانی نداشته باشه) اما همینطوری فقط پول اوراقی را باید بدی همان 1500 و اگر کمی چونه زد نهایتا 1600 چون معلوم نیست چی از توش در بیاد..
بدنه نیاز به تعمیر کامل داره بخصوص کاپوت که خیلی سخت صافکاری و موج گیری میشه.روی دماغه هم چندان حساب نکن خیلی کار داره تا تمیز از آب در بیاد.از چراغهای عقب و پانل کیلومتر و تودوزی و کفی بدنه که سالم باشه و سر شاسی های جلو عقب هم که خبری نداریم..و البته باز هم از همه مهمتر اینکه صاحبش واقعا میخواد بفروشه یا داستان کامارو 74 میشه؟؟

rami_hemi
15-06-2010, 20:26
من در مورد دماغه ماشین شک دارم شبیه دماغه کامارو 77 هستش تا دماغه فایربرد 75 با علی آقا موافقم .
البته موترو هم 400 باشه یعنی بد لوازمترین موتور جی ام موجود توی ایران
ولی ارزش داره روش وقت بذاری
اگه فروشنده باشه میشه کنار اومد بالاترین قیمت در ضصورت سالم بودن فنی ماشین 3 تا 3.5 میگم اونم فنی باید با نظر یه مکانیک خبره تائید بشه ولی چون بدنه ناقص داره باید کلی ازش بزنی کاپوت که علی آقا گفتن حرفی در مورد ورق کاپوت نمیشه زد
دماغه و فلاپها و رم ایر های بغل گلگیرها یه ست کامل و سالم پیدا کنی قیمتش میشه نزدیک 2 تومن .یعنی این ماشین رو اگر بر فرض 3 تومن قیمت گذاری کنیم اونم با شروطی که علی آقا گفتن و اون موارد در حدی باشن که با یه تعمیر اساسی ساده جمع و جور بشن تا بیاد واقعا یک ترانس آ ام واقعی بشه نزدیک3-4 تومن هم هزینه داره
ولی درکل 1.600 که گفته شد معقول هستش برای اینکه استارت نزده ماشین رو بخری.

camaro lt
15-06-2010, 21:57
این مدل 1975 است و فرم دماغه اون

و این هم مدل 1976 و دماغه اون..تغییرات کاملا مشخصه..

اون پونتیاک احتمالا دماغه خودش را داره اما چون خیلی صدمه دیده و نافرم شده بنظر میاد بهش خوروندن...

ehsanbahari
16-06-2010, 09:25

[/HTML]
سلام و درود خدمت اساتيد عزيز.چقدر خوشحالم از دوباره جون گرفتن اين تاپيک D: عرض ادب خدمت على آقا،محمد،مردخسته،رضاصادقي وبقيه رفقا
مردخسته عزيز
من تابه حال سه چاهارتا ازاين مدلها ساختم(البته نه براخودم) و اطلاعاتى چند دراين زمينه هم دارم.پايينترين قيمتها مختص مدلهاى شرکت tamiya ژاپن هست که تو ايران از ۲۲ تومن شروع ميشه وبالاترين قيمتها هم که حدود ۳مليون تومنه بيشتر کار دست طراحان معروف امريکاييه.کلا مدلها بطورکلى به دو دسته فلزى و غيرفلزى تقسيم ميشن که مدلهاى فلزى باتوجه به قيمت بالاشون ارزش و زيبايي بيشترى رو دارن که پيشنهاد بنده به شما همين مدلاس که تو ايران قيمتشون حدودا از ۱۵۰ تومن شروع ميشه.من چند جارو سراغ دارم که مستقيم وارد ميکنن که فروششون هم بصورت حضورى و هم اينترنتيه.البته اگه مدل مورد نظرشمارونداشته باشن بايد بصورت تکى وارد کنن که با کل هزينه هاى گمرکى و تحويل درب منزل تقريبا مبلغ ۱۵۰ درصد قيمت اصلى رو از شما قبل از تحويل ميگيرن.البته اين مدلها رو من به شما در صورتى پيشنهاد ميدم که از نظرمالى تامين باشين
در فرمانبردارى شما هستم
ehsanhe@yahoo.com

ehsanbahari
16-06-2010, 10:25
سلام دوستان ببخشيد باموبايل وصل شدم نتونستم پست قبلرو حذف کنم.
يه سوال دارم از اساتيد.چند روز پيش تو يه سايت امريکايى يه کاديلاک فليتوود مدل ۱۹۹۸يا ۹۵ که برافروش بود پيداکردم که قيمتو زده بود دوهزار ودويست دلار.توى ماشين با هتل تفاوت چندانى نداشت و فوق العاده شيک بود.بيرونش هم در حد صفر.شک دارم تو ايران زير ۳۵ بدنش.ميخوام بدونم چطورميتونم اين ماشين دست دوم رو وارد ايران کنم.کسيرودارم که پولش رو با حساب بين المللى بده ولى چطور بيارمش ايران؟گمرکش چقدر ميشه؟
سپاسگذارم

camaro lt
16-06-2010, 12:13
جانا سخن از زبان ما میگویی...!!!
من هم خیلی دوست دارم خودروی مورد نظر خودم را از خارج کشور بخرم و وارد کنم..اما امکان پذیر نیست..چون:
اینجور که تعیین شده تنها خودروهایی که حداکثر تا 2 یا 3 سال از عمر آنها میگذره قابل وارد کردن هستند و بقیه ورودشان ممنوعه..و البته گویا یه عداوت خاصی هم با خودروی آمریکایی هست که ندیدم کسی بتواند وارد کنه..مگر بصورت پلاک موقت آنهم مدل بالا..اگر پلاک ایران شده باشه حتما از روشهای (خاص!!!) این کار را انجام داده..
حالا شما حساب بکن یه کادیلاک مدل پایین که از نظر قوانین کشور فرسوده به حساب میاد و مصرف سوخت بالا داره و خیلی بزرگه و ترافیک ایجاد میکنه و تجملی است و و..و..و.. چه جور ممکنه اجازه وردو بگیره؟از آن گذشته گمرکی وحشتناکی که همین الان روی ماشینهای وارداتی گذاشتند ( و انگار دوباره از 70 % به 95%) برگشته چه قیمتی روی آنها میکشه ...
من توصیه میکنم از گمرک محل زندگی سوال بکنین هر چند که چندان جواب درستی نمیتونن بدند چون من قبلا سوال کردم و خیلی بی سر و ته جواب دادن..

ehsanbahari
16-06-2010, 13:19
سلام على اقا.من حتى حاضرم ۳۰۰ درصد گمرکى بدم که باپول خودش ميشه ۹ تومن.عالى نيس؟ يه فاميل داريم(از همون نامردا) که ممکنه بتونه برام کارى کنه.اصلا نميشه يه ماشين دسته دو جديدتر که قيمت پايينى هم داشته بشه وارد کنيم.مثلا بنزهاي جديدى هستن که قيمتشون فقط ۸ هزارتاس.اگه بشه قول ميدم در خدمت شما هم باشم تا بتونيم خيابوناى نيمه جون اين زن زخم خورده رو دوباره به وجد بياريم.
امضا:خسى که ميخواد در مسير طوفان قرار بگيره

camaro lt
16-06-2010, 14:12
بله حق با شماست..وقتی که قیمت پایین یه خودوری دست دوم را در آمریکا در مقایسه با همان خودرو در ایران میبینیم کاملا مشخصه که حتی گمرکی خیلی زیاد هم نمیتونه جلوی رقابت را بگیره..اما اونها هم میدونن و نمیگذارن کسی اینجوری وارد بکنه مگر تحت شرایط خاصی..مثلا در ادامه همین داستان خودروهای فرسوده چند سال پیش قرار شده بود هر کسی ماشین دست دوم خودشو اوراق بکنه و بجاش یه ماشین نو یا دست دوم مدل بالا وارد بکنه که خیلی ها خوشحال شدند که مثلا الان پیکان 52 من تبدیل به کاپریس 90 میشه!اما خبری نشد که نشد چون اینجوری کار و بار تولید داخل کساد میشد..
خیلی راههای دیگه هم هست که قبل از ما آزمایش شده و تا حدودی جواب داده.مثل دوتا یکی کردن ماشین.سالم و مدل بالا وارد بکنین و او راق بکنی و روی یه سند مدل پایین یا تصادفی از همان نوع جفت و جور کنی که یه جورایی کلک قانونی به حساب میاد..حالا این هم بشه یا نه بستگی به مدل ماشین و طرف حساب و ...داره.
توی سرچ من این آگهی را دیدم..شاید اگر تماس بگیرید اطلاعات بهتری به شما بدهند اما معمولا ارتباطات این وسط وجود داره که ما بیخبریم..

tazevared12
16-06-2010, 15:40
با سلام.اگر از هر نمایشگاه یا گردهمایی خبر دارید لطفا معرفی کنید.

camaro lt
16-06-2010, 19:37
با سلام.اگر از هر نمایشگاه یا گردهمایی خبر دارید لطفا معرفی کنید.

یه سری به اینجا بزنید..حتما خوشتان میاد....

rami_hemi
16-06-2010, 20:56
یه موردی رو در مورد قوانین واردات بگم اونم اینکه در مورد بعضی ماشینها قیمت تمام شده ماشین بخصوص قیمت ماشینها دست دوم قیمت فاکتور شده محاسبه نمیشه بلکه قیمت کارشناسی گمرک محاسبه میشه
همون اتفاقی که برای بعضی از کشنده های وارد شده از ایتالیا توی تبریز افتاد این کشنده ها با اینکه هر کدوم نزدیک 20 میلیون تموم شده بودن و با محاسبه 20 درصد گمرکی که برای خودرو های کار گرفته میشد باید حدود 25-30 میلیون در می اومدن با نظر کارشناس گمرک 70-80 میلیون قیمت گذاری شدن
الانم همونطور که همه خوب میدونیم با بعضی از موارد میشه به راحتی مشکلات واردات یک خودروی خاص رو حل کرد منظور همون بند پ از هر نوعش هستش .
ما خودمون اگه اون بند پ رو میتونستیم حل کنیم الان یه ماک مدل 1999 با قیمت 5000 دلار وارد کرده بودیم .

greena
16-06-2010, 21:29
سلام و درود

و البته گویا یه عداوت خاصی هم با خودروی آمریکایی هست که ندیدم کسی بتواند وارد کنه..مگر بصورت پلاک موقت آنهم مدل بالا..اگر پلاک ایران شده باشه حتما از روشهای (خاص!!!) این کار را انجام داده..
یعنی شما هر ماشینی رو که بخوای بیاری ایران با پرداخت حق گمرک هم نمیتونی بیاری داخل؟!!

camaro lt
16-06-2010, 22:20
چون من تابحال برای واردات خودرویی خاص اقدام نکردم نمیتونم دقیق بگم که بله یا خیر..میشه یا نمیشه!اما تا الان که دیدم و با بعضی از کسانی که دستی در واردات قطعات و اوراقی ماشین آمریکایی دارند صحبت کردم قوانین سفت و سختی برای اون وجود داره(حداقل برای کسانی مثل ما که دستشون از همه جا کوتاهه!!)
مثلا یکی از افرادی که در ضمینه تعمیرات و اوراقی ماشین امریکایی در اهواز فعالیت داره و مدام به امارات سر میزنه تعداد زیادی خودروهای آمریکایی خوب..سالم..دست دوم..تصادفی و..و. با قیمتهای بسیار نازل آنجا میبینه که اگر میتونست بیاره یک شبه ره صد ساله میرفت..اما امکان نداره..حالا اینکه ماشین آمریکایی باشه هم چندان فرقی نمیکنه(آمریکایی را بیشتر چون نمایندگی در ایران نداره و البته اسما مصرف بالا هم دارند اینجور مورد غضب قرار گرفته..)
اما حرف اصلی اینجاست که اگر آزاد بشه تولیدات داخلی با یه فاجعه روبرو میشن..دیگه مشتری نخواهند داشت..

رضا صادقی
16-06-2010, 22:20
سلام و درود

یعنی شما هر ماشینی رو که بخوای بیاری ایران با پرداخت حق گمرک هم نمیتونی بیاری داخل؟!!
سلام
چرا فقط چند گزينه رو بايد رعايت كني تا بتوني ماشين وارد كني
1-3سال بشتر از عمر ماشين نرفته باشه
2-ماشين 8 سيلندر يا بالاتر نباشه تا 6 سيلندر مجازه!!
3- اينا برا وارد كردن با پلاك ملي هستش
اما عبور موقت حتي لامبورگيني مورسيه لاگو كه 12 سيلندر هم هست موقت وارد كردن
تشكر

fmps
17-06-2010, 13:13
سلام
چرا فقط چند گزينه رو بايد رعايت كني تا بتوني ماشين وارد كني
1-3سال بشتر از عمر ماشين نرفته باشه
2-ماشين 8 سيلندر يا بالاتر نباشه تا 6 سيلندر مجازه!!
3- اينا برا وارد كردن با پلاك ملي هستش
اما عبور موقت حتي لامبورگيني مورسيه لاگو كه 12 سيلندر هم هست موقت وارد كردن
تشكر
و در ضمن اگه بخوای پلاک کنی باید اون ماشین جزو ماشینایی باشه که مجوز واردات دارن

رضا صادقی
17-06-2010, 13:34
سلام
دوستان يه هيولاي به تمام معنا گير اومده اما هيچ آماري ازش ندارم گفتم كه امارشو برام بگيره ببينم كجاست؟ فروشه؟چند؟ و .......
خيلي زيباست خدا كنه اين مال من شه
آقا علي كجايي كه تلف شدم!!!!
بيوايك رويرا 1973 :40:

فعلا همين عكسها رو ازش دارم

camaro lt
17-06-2010, 13:43
خدای من!!
چی میبینم!!
این شمش طلا کجاس؟کدوم شهر؟چرا اینجوریه؟؟
چنده؟بخرش..گیرش بیار..
دارم دیوانه میشم!!!!!!!!!!:18:
ای مدل 1973 است...آخرین مدلی که از این فرم شیشه عقب ساخته شد..باورم نمیشه اینجوری شده باشه..هنوز نمیتونم باور کنم که پیدا کردی!!

این دیگه کامارو یا پونتیاک نیست..ماستنگ نیست..
اینو نباید از دست داد..خیلی حساب شده و دقیق عمل بکن و نگذار بپره..سعی بکن بگیریش..با صاحبش راه بیا..اما نذار بفهمه عاشقی که اونوقت کار خرابه...معلومه خودش نمیدونه چی داره که این حال و روز این ماشینه....

رضا صادقی
17-06-2010, 15:47
دوستان يه خبر بد:41: گويا از يكي از قبرستون هاي ماشين بوده و طرف خريده كه خودش جمش كنه و با خاور گذاشته جلو خونه پدر بزرگ اين دوستمون كه عكساشو گذاشته و انگار خون ي طرف هم همون محله هستش و گويا چند روز پيش بردش برا باز سازي اما من ول كن نيستم و اگه شده تا تهران هم برم پيگيرش ميشم يكي از زيباترين ماسل ها همين ريويرا هست درسته؟

camaro lt
17-06-2010, 16:23
خبر بد که نه..از لحاظی خوبه ..چون یه نفر قدر این ماشین را میدونه و دنبال مرتب کردنه.اما اگر برای خریدنش میری مطمئن باش طرف یکی مثل خودمونه که عاشق اینهاست!یا نمیفروشه یا احتمالا قیمتی میده که نتونی بخری!!مثلا اگر گفت 8 تومان یا 10 تومان میگیری؟حتی اگر موتور و گیربکس و دیفرانسیال داغون هم داشته باشه هیچ مهم نیست..این خیلی بیشتر از اینکه به این چیزها فکر کنیم ارزش داره.فقط اوضاع سند و کارت اون و شرایط پلاک شدنش مهمه..شاید هیچ کدوم از این مدارک هم نداشته باشه اما برای کلکسیونرها مورد خوبیه..اونها تنها و تنها ماشین را برای نگاه داشتن میگیرند و نه حتی سوار شدن.اما باز هم پیگیر بشی بد نیست..حد اقل اگر طرف را بتونی تشویق بکنی که مراحل بازسازی را اینجا توی یه تاپیک بگذاره ما هم میتونیم همراهی کنیم و حالی ببریم!!

رضا صادقی
17-06-2010, 20:41
سلام
ميشه منم يه روز همچين چيزي داشته باشم؟؟؟؟:41:
TransAm 1973-455

total_overdose
17-06-2010, 20:54
سلام
چندروز پیش پیشه یکی از تعمیرگاهای آشنا بودم که این جیگر رو دیدم:31:
صاحابش شدیدا داشت بازسازیه بسیار عالی روش انجام میداد.
جالبه بدونید صاحابش ماکسیما داشت.گفتم اینو برا چی میخوای ؟ عاشقه این ماشینایی؟
در کمال تعجب گفت عاشق که هستم اما من اینو برا مسافرتهام که با خانواده که میریم نگه داشتم.هیچ وقتم نمیفروشمش:31::40:
تا جایی که میدونم انژکتوری بود و کاملا سالم:46:

camaro lt
18-06-2010, 09:25
اون ریویرا گویا خیلی وقت پیش اوجا خوابیده بوده و تازه بردنش..و انگار خیلی ها دنبالش بودن..اینجا را یه نگاه بندازید..
اینجا هم گاهی چیزهای خوبی برای پیگیری هست..
اینهم برای کسایی که عاشق ایمپالا هستند..

Amin-Nasim
18-06-2010, 18:21
سلام
دوستان يه هيولاي به تمام معنا گير اومده اما هيچ آماري ازش ندارم گفتم كه امارشو برام بگيره ببينم كجاست؟ فروشه؟چند؟ و .......
خيلي زيباست خدا كنه اين مال من شه
آقا علي كجايي كه تلف شدم!!!!
بيوايك رويرا 1973 :40:

مجله ماشین در باره یکی مثل این ماشین نوشته بود

camaro lt
18-06-2010, 19:09
سلام بر d33193
اگر از این مدل بیوک و کلا ماسل در کرمان و جایی دیگه سراغ داری که خوابیده حتما اینجا بنویس..اینجوری ما همه به هم خبر رسانی میکنیم..شاید یکی از ماها تونست بخره و شروع به بازسازی بکنه..

ehsan_wwe
18-06-2010, 19:57
يه سوال متور ماشين هاي امريكايي رو ميشه رو 405 بست ؟‌

D r i v e r
18-06-2010, 20:22
يه سوال متور ماشين هاي امريكايي رو ميشه رو 405 بست ؟‌
نه عزیز نمیشه
البته کار نشد نداره ها
ولی فوق اعلده پر خرج خواهد بود و اصلا ارزشش رو نداره و خیلی خیلی از قسمت ها باید تغییر بکنه
چرا موتور ماشین آمریکایی؟
405 خودش خیلی موتور ها روش میره
اگه علاقه به این بحث داری اینجا جاش نیست توی تاپیک خود 405 یا تیونینگ و ....
چون بحثرو منحرف میکنیم و عزیزان شاکی میشن

ای جان
از ته دل دلم خواست
رنگش هم فوق العاده شده
مشخصه نقاش خوبی داشته

camaro lt
19-06-2010, 12:16
کاملا برعکس..موجهای صافکاری و نقاشی به راحتی توی این ماشین مشخصه.با کمی دقت کاملا معلومه که کار تمیزی نیست..هوای ابری و اینکه نور کافی نیست و از همه مهمتر اینکه از روی تصویر و با فاصله دور دیده شده نمیگذاره موجها کاملا مشخص بشه..آفتاب روز و درخشان خیلی راحت نافرم بودن بدنه را نشان میده..هنگام خرید خودرو حتما در نور کامل روز و از نزدیک باید بدنه را چک کرد..

total_overdose
19-06-2010, 12:47
کاملا برعکس..موجهای صافکاری و نقاشی به راحتی توی این ماشین مشخصه.با کمی دقت کاملا معلومه که کار تمیزی نیست..هوای ابری و اینکه نور کافی نیست و از همه مهمتر اینکه از روی تصویر و با فاصله دور دیده شده نمیگذاره موجها کاملا مشخص بشه..آفتاب روز و درخشان خیلی راحت نافرم بودن بدنه را نشان میده..هنگام خرید خودرو حتما در نور کامل روز و از نزدیک باید بدنه را چک کرد..
سلام
دوست عزیز من حرفهای شمارو همیشه پیگیری میکنم و فرد با اطلاعات کاملی هستید.
ولی نظرم کاملا مخالفه.من خودمم چیزایی میدونم از موج و بد رنگ شدگی.اما تو عکس اینجور میخوره باشه.شما مطمعنا از نزدیک ماشین رو میدید این رو نمیگفتید.رنگ بسیار صاف بود و قبل از رنگ شدگی زاویه ها و شیارهای ماشین بسیار حرفه ای و تمیز درآورده شده بود اما نمیدونم چرا تو عکس جوری بنظر میرسه که مثلا زاویه خط گلکیر صاف نیست:13: اما از نزدیک و واقعیت اینطور نبود.کسایی هم که رو ماشین کار میکردن من مدتهاست میشناسم و کارشون تیمی هست و بسیار حرفه ای:46:

رضا صادقی
19-06-2010, 12:52
سلام
درسته كار داخل عكس معلوم نيست!!!!
با تشكر

camaro lt
19-06-2010, 23:21
خب..از بحث صافکاری و نقاشی بریم بیرون و برگردیم سراغ ماجراهای هیجان انگیز آمریکایی..
جناب صادقی از اون ریویرا خبر جدید داری؟و دوتا پونتیاک ها؟
اینجور که فهمیدم تعداد ریویرا میتونه بیشتر از اونی باشه که حدس میزدم..تا امروز من امار 6 تا را دارم که البته هیچکدام را ندیدم فقط یا عکس بوده و تبلیغ فروش و یا از این و اون شنیدم..ولی انگار کم کم از گوشه و کنار مثل سنگ قیمتی میشه پیداشون کرد..بخصوص توی جایی که هیچ تصوری ازش نداریم..مثلا همان دوج که شما توی خرم اباد دیدی و تک سند بود!کی فکرش را میکنه اونجا بشه پیدا کرد؟شاید هم الان یه ریویرا توی یکی از گاراژهای یه شهر کوچیک خوابیده..یه جایی مثل یزد یا اسفراین و شایدهم خاش! فقط شانس بیاریم یکی بیاد اینجا که با دیدن عکسها این چیزها را شناسایی کنه و ما را خبر بده..

رضا صادقی
19-06-2010, 23:24
والا از اون هيچ خبري نشد اما يكي گير اومده(تميز)فك كنم برا فروشه اما فك نكنم زير 10 تومن باشه نظرتون چيه؟

آقا علي اين روزا خيلي پونتياك به پستم خورده شما كدوم رو ميگيد؟

camaro lt
20-06-2010, 00:08
10 میلیون که خیلی گرونه و بدرد امثال ماها نمیخوره!!
اون دوتا پونتیاک یکی توی گاراژ یه خانه بود و دیگری هم توی یه پارکینگ اسقاطی..احتمالا داستانشون مثل همان کامارو 74 شده..

رضا صادقی
20-06-2010, 07:47
سلام
والا آقا علي اون كه توي يه پاركينگ خونه بود فك كنم رفت!!!!!:41:

اما پيگير اون ترنس ام 74 كه تو مركز اسقاط بود هستم
خيلي چيزي جذاب و زيبايي ميشه اونم با شيشه عقب كوچك مشكل پوله كه گفتم جور بود اما رفت بابت يه چك بازار كار هم كه افتضاح هست يه نمايندگي كه دست كم 500 ميليون پول ساختمونشه ديروز 30 هزار تومن:18: فروش كرده!!!!
شما كاسبي خودت قضاوت كن

scope82
21-06-2010, 22:28
سلام
اینوببینید

نظرتونو در مورد قیمتس بگین

camaro lt
21-06-2010, 23:25
این بیوک ریویرا 1971 است که اشتباهی 1977 نوشته شده.این ماشین توی مشهد است و حدود یکساله که داره تبلیغ میکنه.من تماس گرفتم گفت فقط میخواد قیمت دستش بیاد اما اینکه چرا یک ساله داره آگهی میکنه بنظر عجیب میاد.قیمت را نمیتونم بگم کمه یا زیاده.من اگر پول اضافه داشتم میخریدم چون ریویرا به این مفتی گیر نمیاد و مثل برگ زر باید بقاپی! تعداد خیلی کم و محدود این ماشین اصلا قابل قیاس با کامارو و پونتیاک نیست..
یک هم توی شیراز بود که 20 تومان قیمت زده بود..اونهم میگفت فقط میخواد قیمت دستش بیاد..البته معلومه که قصد فروش دارند ولی به بهایی که تعیین کردن چون میدونند که چی دارن و مفت از دست نمیدن..

رضا صادقی
22-06-2010, 14:50
سلام
eeeeeeeeeeeee
آقا علي اين همونه كه گفتم تو مشهده و فك نكنم زير 10 تومن نباشه!!!!!!

camaro lt
22-06-2010, 20:01
بله درسته!قیمت زده بود 15 تومان..هنوز هم همون قیمت را نوشته..بهر حال کسی عاشق این مدل باشه (مثل من!) و البته پولش را نداشته باشه(مثل من!) فقط باید عکسش را نگاه کنه !
البته همیشه گفتند جوینده یابنده است..شاید تونستیم یکی گیر بیاریم که با قیمت مناسب بخریم و بازسازی کنیم..

رضا صادقی
22-06-2010, 20:59
سلام
100% جوينده يابنده هست.....
مثلا من كه هي چشم دنبال ترنس ام هست يهو ديدي تو گاراژي كه يه ترنزم هست يه طرفش هم يه ريويرا افتاده!!!!!!
بعد منم فوري گزارش كا رو ميذارم اينجا!!!!

بحث بيوايك ريويرا شد ياد يه چيزي افتادم حدودا 1 يا 2 ماه پيش يكي از دوستان عكس از يه گاراژ گذاشت كه بيشتر ماشين هاي فرسوده آمريكايي داخلش بو.د از قبيل بليزر و .... يه رويرا 73 سفيد هم اونجا بودش كه مورد بي مهري كامل قرار گرفته بود!!!!
اون موقع نميدونستم چيز با ارزشيه وگرنه پيگيرش ميشدم اگه تا حالا گرگهاي آمريكايي خر نه آمريكايي باز(دلالها) نخريده باشنش خيلي خوب ميشه من پيگيرش ميشم تا ببينم خدا چي ميخواد!!!
با تشكر...

رضا صادقی
22-06-2010, 21:15
بازم سلام
بچه ها عكسشو پيدا كردم
ديديد چي به سر اين عزيز دل اومده!!!!!!! من پيگيرش شدن شايد هنوز باشدش اگه باشه كه سريع خودم رو به تهران ميرسونم

camaro lt
22-06-2010, 21:44
انگار واقعا آمار ریویرا داره بالا میره!این گنجهای ناپیدا کم کم دارن پیدا میشن!واقعا کجا این ها را پیدا میکنی؟؟!!!حتما دنبالش باش..من نمیدونم شاید صاحب این ماشینها واقعا یا خبر ندارن که چی داشتند و یا اینکه از این دنیا دستشون کوتاه شده و کاری در مورد ماشینشون نمیتونن بکنن..

رضا صادقی
22-06-2010, 22:04
آقا علي آمار ريويرا تو ايران خيلي زياد نيست وقتي pontiac gto 1967 تو ايران يكي هست يا دوج چارجر 1969 ريويرا كه در مقابلشون چيزي نيست!!!
من حتما و حتما پيگير اين شدم و جديديا يه جورايي عاشق ريويرا دارم ميشم با موتور 455

camaro lt
22-06-2010, 22:51
درسته ..امار خیلی کمی داره اما حداقل به نسبت اینکه تا الان هرچی بوده فقط شنیده یا تنها عکسش را دیدم که داره بیشتر میشه و این جای امیدواریه که شاید فرصتهای بیشتری وجود داشته باشه...در مورد GTO من چهار سال پیش یکی توی اهواز دیدم که در حال بازسازی بود.دیگه ندیدمش ..سال ساخت اون یادم نیست اما از فرمش مشخص بود زیر 1970 باشه..شاید فروخته شد..
همین کامارو 8 هم که قبول داریم دیگه به راحتی پیدا نمیشه(برای بازسازی و با قیمت مناسب)..
امروز دوتا اتفاق خوب افتاد..یه کامارو 78 آبی زیبا دیدم..8 سیلندر بود..
و دیگه اینکه یه مشتری آمد فروشگاه و سراغ لنت ترمز جلو شورلت را گرفت..مرد جوانی بود و میدانست که زمانی آمریکایی داشتم و لوازمی هم از اونها میفروختم..یه نوا 57 داشت و بسیار تمیز..به رنگ عنابی متالیک.
حدود نیم ساعت در مورد GM حرف زدیم و کلی خوش گذشت..!
چند روز پیش هم یه کاپریس تمیز مدل بالا 15 میلیون فروخته شد..سبز متالیک با سقف چرمی سبز روشن.

رضا صادقی
22-06-2010, 23:00
سلام
در مورد PONTIAC GTO 1967 يه بچه پولدار تهرانيه كه به قيمت 92 ميليون:18::18: تومن خريده چقدر بايد پول داشته باشي و عشق ماسل كار باشي كه....

در مورد اون مشتري لنت خوش به حالت....
آقا يه خبر كه مال حدودا 3 يا 2 ماه پيشه بدم فرشاد(مدير انجمن اتومبيل) اومد پيشم و گفت كه يه كاپريس تخم مرغي از بروجرد پيدا شده تا ما جنبيديم ماشيني كه گويا 9000 تا كار كرده بود و هنوز پلاستيك روي صندليهاش بود فروخته شد 9 تومن:41:
كم كم 20 تومن پولش بود.................

camaro lt
22-06-2010, 23:27
برای کسی که یه لامبورگینی میخره یا بنز 200 میلیونی داغون میکنه(من دیدم که میگم)خرید 92 میلیونی GTO چیزی نیست..اما این بابا راه خرج کردن پول را بلد نیست!با این هزینه و البته از روش بند پ خیلی راحت و ارزانتر یدونه از آمریکا و حتی همین امارات میتونست گیر بیاره و به ایران بیاره..مطمئن باش او عاشق ماسل نیست..چون اگر بود سالها پیش که کسی نگاه به این ماشینها هم نمیکرد خیلی ارزون و راحت یکی میخرید..بیشتر اینجور آدمها دنبال چشم و همچشمی هستند..یه جور عقده حقارت که میبینن ماشین چند صد میلیونی آنها از نظر وجهه و جذابیت جلوی یه ماسل دهه 60 و 70 آمریکا کم میاره و نظر(خیلی ها!!) را به خودش جلب میکنه!زود میرن و یکی میخرن..همان موقع هم چند تا بچه پولدار بودند که مدام برای کامارو میامدند و قصد خرید داشتند..اما هنوز نمیدانستند که درب باک اون کجاست!!از رانندگی و ماشین داری فقط سوار شدن و گاز دادن را بلد بودن..

رضا صادقی
22-06-2010, 23:42
خيلي زيبا صحبت ميكنيد واقعا خيلي ها از روي چشم و هم چشمي ميرن ماشين ميگيرن
تشكررررررر
پونتياك جي تي او 67 يا موتور440 همي!!!!

رضا صادقی
22-06-2010, 23:48
سلام
دوستا يه خبر خوب!!!!‌جاده ورامين كجاست؟؟؟؟؟ گويا هنوز اون ريويرا هستش اما در مورد فروشي بودن خبري نيست!!!!!!

camaro lt
23-06-2010, 00:30
خوبه..یه سر نخ بدست آمد..البته میدونی که خیلی ها دنبال این چیزها میگردند و ممکنه همین الان هم جناب هادی نیکپور دنبالش باشه!که البته اگر بتواند بگیردش ما هم میتونیم مراحل بازسازی اون را در سایت خودش ببینیم..من کسی را که واقعا وقت بگذاره و دنبال این ماشین بره توی تهران ندارم..شما اگر داری حتما ترغیبش بکن شاید تونستی بگیریش..

رضا صادقی
23-06-2010, 09:15
سلام
منم كسي رو ندارم آقا علي اما طي هفته آينده ميخوام برم تهران برا اون ترنس ام 74(مركز اسقاط)و دنبال رييويرا هم ميرم...
ببين عشق چي به سر آدم مياره!!!!

camaro lt
23-06-2010, 13:14
خوبه..امیدوارم موفق باشی و اخبار خوبی بیاری بخصوص در مورد مرکز اسقاط خودرو و اینکه اصولا از چه روشی میشه ماشینهای توی آنجا را نجات داد؟اینجور اطلاعات بهتری پیدا میکنیم و میشه جستجو را روی این مراکز تمرکز بیشتری داد

mohamad.hejazi
23-06-2010, 15:57
سلام.
اینم چندتا عکس از کاپریس....
یکم توضیح درباره ی ماشین بدم....
فنی:عالی و قابل اطمینان تا حالا باهاش 3 بار مسافرت رفتم...
لاستیکها:جلو نو 100% عقب 85%
تزعینات:خیلی خوب شیشه جلو فابریک داشبورد فابربک رادیو فابریک و سالم تمام آلارمهای کمربند و جا گذاشتن کلید کار میدن...
تودوزی موکت کف و پارچه سقف فابریک
اتاق بدون کوچکترین صدا(تا حالا آمریکایی به این بی صدایی ندیدم!!!داخل دست انداز کوچکترین صدایی ازش در نمیاد....
صندلی برقی درب صندوق برقی و... همه سالمند
معایب:
چرم سقف تعویض شده
رنگ فابریکه ماشین نارنجیه(تو کارت و سند هم نارجی زده)ولی ماشین رو که رنگ کردن نارنجی خیلی خیلی پر رنگ زدن و جنس رنگش هم خوب نیست و نقاش هم بدنه ماشین رو خوب در نیورده(موج داره)
رنگ این ماشین نارجیه خیلی خوش رنگیه ولی این رنگی که روشه اصلآ دلچسب نیست...
====
معاینه فنیش رو هم 1 هفته پیش گرفتم خیلی راحت...
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG

mohamad.hejazi
23-06-2010, 16:05
آهان یادم رفت این عکس رو بزارم
کاپریس تو صف معاینه فنی
7 هزار تومن خرجش شد...!

camaro lt
23-06-2010, 16:05
خیلی شیکه..مبارک.رنگش هم بد نیست فکر کنم یه پولیش حسابی بخوره باز و درخشان بشه.الان کارت سوخت داره؟
هر چیز دیگه ای هم که فکر میکنید میتونه اطلاعات خوبی برای ما باشه لطف کنین بنویسید.

mohamad.hejazi
23-06-2010, 16:12
باشه امروز من افتادم رو دور تایپ کردن!!
اتفآقآ فکر پولیش افتادم ولی بعد گفتم چون رنگش براق میشه موجهاش بیشتر پیدا میشه!!
فعلآ این عکس رو داشته باشید کاپریس در جاده تهران
از اصفهان تا تهران حدود 50 لیتر سوزوند....
یه سری کارها روش انجام دادم الان میگم....
بله کارت سوخت هم داره و بنزین هم داره....

mohamad.hejazi
23-06-2010, 17:18
خب یکم در مورد کاپریس بگم.....
اول این که تا قبل اینکه این ماشین رو بخریم من فکرش رو هم نمیکردم که کاپریس این قدر ماشین بی آزار و دارای امکانات رافاهی بالایی باشه....
سواری بی آزار نرم و بی صدا کشتی!:31:
صندلیهای فوقولاده راحت مخصوصآ صندلی راننده که در 8 جهت تنظیم میشه....
من که اصلآ تو جاده احساس خستگی نمیکنم....تازه یه چیز جالب دیگه تو جاده حتی 10 ساعت پشت سر هم ,هم رانندگی کنم خوابم نمیگیره از بس سواری این ماشین لذت بخشه
صندوق عقب جا دار(هر چی چیز توش جا میدادم بازم جا داشت!)
خلاصه کاپریس رو حتمآ یه بار تجربه کنید
======
======
خب موقعی که ماشین رو خریدیم به لطف صاحب قبلیش دریچه ی 4 کاربراتور باز نمیشد,(گفت کورش کردم تا مصرف بیاد پایین)در صورتی که به نظر من کور کردن دریچه 4 کاربراتور اصلآ تاثیری تو مصرف نداره...درست میگم؟
چون دریچه 4 مخصوصآ شتابگیریه و تا وقتی که گاز رو تخته نکردیم دریچه 4 باز نمیشه.....پس تاثیری نداره...

تعمیر و سرویس کاربراتور اولویت داشت بنابر این بردمش تعمیر کاربراتور
کار براتور رو کامل باز کرد و توی یه تشت آهنی اوراقش کرد و به من گفت بپر 2 لیتر تینر بخر بیار گفتم چشم:46:
خلاصه رفتم خریدم قیمتش هم اگه میخواهید بدونید شد 2 هزار تومن
شروع کرد با تینر کاربراتور رو شستن خیلی خوب پاک میکرد تمام جرمهای تو ی کاربراتور رو پاک پاک کردن....
بعد که کاربراتور کامل خشک شد(شده بود مثل روز اولش!:8:)شروع کرد به جمع کردن کاربراتور تو این هین فیلتر بنزین توی کاربراتور رو نگاه کرد و گفت یه فیلتر بنزین هم میخواد که من ندارم!
منم باید میرفتم از شاهپور میخردیم که کلی راه بود....
خلاصه تاکسی سوار شدم رفتم شاهپور و یه فیلتر با جنس مرغوب خریدم شد 2500 تومن
تقریبآ 3 ربع ساعت تو راه بود...
تا حالا چقدر خرج کردم؟؟:31::31:
4500 تومن
حسابش رو داشته باشید!:31:
موقعی که رسیدم کابرات رو بسته بود فقط مونده بود که فیلتر رو بزاره سر جاش
فیلتر رو گذاشت و کاربراتور رو بست رو موتور....
گفت استارت بزن استارت زدم چند ثانیه هم نگه داشتم ولی روشن نشد(بنزین هنوز به کاربرات نرسیده بود)دوباره استار زدم و ماشین روشن شد....
با دست گاز رو تا ته فشار میداد که ببینه دریچه 4 باز میشه یا نه که میشد...
گفت ماشین رو خاموش کن و بشین پشتش و پات رو تا ته بزار رو گاز(میخواست معکوس رو تنظیم کنه)با پیج گوشتی تنظیمش کرد.
هواکش هم بست روش
آهان یادم رفت بگم قبلش خودم یه باد درست و حسابی به فیلتر هوا گرفتم گرچه فیلترش نو بود ولی کار از محکم کاری......:31:
درب کاپوت رو زد پایین و گفت الان که معکوس میدی ماشین باید پرواز کنه..!:40::8:
برو به سلامت....
خب گفتم چند شد حسابمون؟
قابل نداره!
خیلی ممنون....
35 تومن اجرتش میشه
2000 تومن هم یه واشر بستم روش
37 تومن میشه....
خلاصه آخرش 35000 تومن ازمون گرفت....
تا حالا چند پیاده شدیم؟
39500
===
جالب این جاست که دقیقآ 40 هزار تومن تو جیبم پول داشتم..:31::31::31:
===
سوار بر رخش شدم و از گاراژ اومدم بیرون
همون لحظه پامو تا ته گذاشتم رو گاز وایییییییییییییییی خوشحال نشید معکوس نکشید:31::31::31: ماشین کم میورد نمیدونم چرا ولی ماشین شروع میکرد به پت پت کردن و شدیدآ دود سیاه هم میکرد....
کم کم داشت جوش میورد ماشین رو نمیگم ,خودم رو میگم....:2:
پیش خودم گفتم حتمآ معکوسش رو درست تنظیم نکرده میرم اونجا با پیچ گوشتی بهش ور میره و درست میشه...
برگشم پیش و ماجرا رو براش تعریف کردم...
درب کاپوت رو زدم بالا سریع وکیوم کاربرات رو باز کرد و یه دونه دست مومش رو که داشت انداخت روش درب کاپوت رو بست و گفت درست شد...
حالا منو بگو :19: تو اون لحظه هر رنگی که بگید عوض کردم دیگه پولی تو جیبم نداشتم این وکیوم هم حداقل 3-4 تومنی فکر کنم آب میخورد....
بهش گفتم چند این وکیوم رو؟؟؟گفت 20هزار تومن.....
منم روحیه ام حساسسسسس تو این کار ها اگه پول کم بیارم خیلی خجالتیم...:31:
گفتم خب صبح تا حالا 50 تومن پول داشتم همش خرج شد الان پولی برام نمونده این وکیوم رو باز کنید من میرم پول میارم و بعد بندازین روش....
گفت قبولت دارم برو هر وقت داشتی بیار منم گفتم دمت گرم...:10:
نشستم پشت ماشین و گاز روتخته کردم و کاملآ درست شد....
فردا صبحش 20 تومن رو آوردم دادم بهش....
این چندی؟
39500+20000
نزدیک 60 تومن برای کاربراتور پیاده شدم....ولی ارزشش رو داشت...
=====

camaro lt
23-06-2010, 22:02
جناب حجازی .
واقعا از خواندن تک تک کلمات و نوشته های شما در باب این کاپریس لذت بردم..بخصوص در مورد داستان کاربراتور.شاید خود شما متوجه نشده باشی اما همین نوشته چند نکته فنی خوب داشت که فهمیدم.مثل خراب بودن وکیوم روی کاربراتور (البته بیشتر برای ساسات کار انجام میده تا شتاب گیری..) ای کاش اول همه چیز را به شما میگفت که بخری و بعد که فیلتر و تینر آماده میشد شروع به کار میکرد.چرا؟چون لازم نبود دنبالش چند بار بری و البته موقعی که کار میکرد بالای سرش میماندی و هم چیزی متوجه میشدی و هم کلیپ و عکس میگرفتی و کلی اطلاعات فنی خوب برای ما جور میشد...:46:
اما واقعا هزینه ای که کردی اصلا زیاد نیست چون من میدونم داستان کاربراتور چیه و واقعا تعمیر و سرویس و تنظیم کاربراتور یک هنره..حالا که از این تعمیرکار جواب خوب و مثبت گرفتی دیگه تعمیرات و سرویس را همیشه پیش خودش ببر چون نشون داد که آدم حسابی هم هست و بخاطر بیست تومان کار خودش را خراب نکرد.جای همچین تعمیرکارانی توی اهواز خالیه!
راستی از اسپری کاربراتور شور هم که در بازار هست میتونی استفاده بکنی که بسیار سریع و راحت و در نهایت تمیزی کاربراتور را تمیز میکنه چه در حال روشن باشه یا خاموش.
اسم و ادرس این تعمیرکار ماهر و باتجربه و منصف را حتما بنویس تا دیگران هم بتونند از مهارتش استفاده کنند.

mohamad.hejazi
23-06-2010, 22:48
سلام.
مرسی کامارو جان
درسته من خودم میخواستم یاد بگیرم که متاستفانه نشد....
البته بگم که اگه بالا سرش هم بودم بازم فکر نکنم چیزی زیادی یاد میگرفتم چون کاربراتور 4 دهنه خیلی پیچیدست خودتون که میدونید خیلی ریزه کاری داره...
ولی 2 دهنه مثل کامارو خیلی راحت تر از 4 دهنه ست....
آدرس این تعمیرکار هم که تو اصفهان خیلی معروفه
خیابان نشاطه فقط 3 روز در هفته کار میکنه...
اسمش هم امیره معروفه به امیر کاربراتی....
====
====
راستی چند روز پیش ماشین یکم بد کار میکرد
موقع گاز دادن باید یکم با گاز بازی میکردی تا راه بیفته وگرنه ماشین خاموش میکرد...
دوباره بردمش پیش امیر کاربراتی یه نگاه کرد گفت آشغال کشیده...
ماشین رو خاموش کرد و باد رو گرفت به کل جون کاربراتور و هواکش رو بست روش و گفت بشین پشتش و برو روشن کردم دیدم درست شده...
2 هزار تومن هم گرفت...
به نظرتون یه فیلتر بنزین وسط راه لوه بنزین که به کاربراتور وصل میشه بزارم؟اینطوری میشه 2 تا فیلتر اثر منفی که نداره؟
با 3 هزار تومن میشه این کار رو انجام داد....

camaro lt
23-06-2010, 23:22
در مورد کشیده شدن اشغال به داخل کاربراتور حق با تعمیرکار بوده.البته گرفتن هوا یه درمان موقتی بحساب میاد.من توصیه میکنم کارهای زیر را انجام بدی تا کمتر دچار این مشکل بشی.
1.باک بنزین را باز بکن و تمام داخل آن را بخوبی تمیز بکن.
2.درجه و شناور باک که روی خود باک بسته شده را باز بکن(دقت بکن که صدمه نبینه چون خیلی کمیاب و گرانه) به انتهای این شناور یه فیلتر بنزین مانند یه جوراب کوچیک بسته شده که اگر کثیف بود تمیزش بکن و اگر دیدی پاره شده باید یکی براش تهیه کنی.اگر هم دیدی که پارگی داره با نخ کفاشی ( زه) اون را بدوز و ترمیمش بکن.
3.فیلتر بنزین بغل شاسی را بازدید بکن .و در صورت نیاز تعویض کن.درست بغل شاسی و چسبیده به ان و نزدیک پمپ بنزین یه پایه اهنی و فنری شکل هست که فیلتر را نگاه میداره( تقریبا شکل فیلتر بنزین سمند و پژو است).اگر بود که عوضش بکن و اگر نداشت یه فیلتر هم آنجا سوار بکن که جای فابریک و اصلی خودشه.تمام لوله های بنزین متصل به اون را هم از نظر شکستگی و ترک و پوسیدگی چک بکنید.
4.فیلتر بنزین داخل ورودی خود کاربراتور را هم که تعویض شده. پس نیازی به تعویض دوباره اون نیست..
هیچ اثر منفی در شتاب و کشش ماشین با وجود این فیلتر ها بوجود نمیاد اگر فیلتر های مناسب و استاندارد باشن و تمیز و البته پمپ بنزین هم ضعیف نباشه و کارش را خوب انجام بده.
هیچوقت نگذارین بنزین به ته باک برسه که آشغالهای داخل را به کاربراتور بکشه.موقع بنزین زدن هم اول آرام و با فشار متوسط بنزین بزنین تا آشغالهای ته باک زیاد بهم نخوره و کل بنزین آلوده نشه..
دیگه این آشغال دار بودن بنزین تقصیر ما نیست چون اشغالهای توی پالایشگاه با مخازن ذخیره بنزین شرکت نفت به همراه آشغالهای داخل تانکر حمل سوخت و مخازن پمپ بنزین شهر ها و البته در نهایت آشغالهای داخل خود باک همه با هم جمع میشوند و قصد ورود به داخل کاربراتور بیچاره را دارند!! با این تمهیدات تا حدودی میشه جلوی کثیف شدن زود به زود کارب را گرفت.

mohamad.hejazi
23-06-2010, 23:35
درسته فردا فیلتر بغل شاسی رو چک میکنم.....
تمیز کردن باک ماشین هم فکر نکنم کار خودم باشه باید بدم تعمیر کار درسته این کار خیلی موثره....
====
====
ترمزهای ماشین موقع ترمز سوت میکشید 5 روز پیش بردم پیش مکانیک چرخها رو باز کرد و گفت لنتهای جلو نیاز به تعویض دارن...
گفتم برم نو بخرم ولی اون پیشنهاد داد بکوبم گفت لنتهای تو بازار الان همگی چینی شدن و کیفیتش با کوبیدنی هیچ فرقی نداره....
خلاصه دادم کوبید 2 تا لنت رو 10 تومن گرفت فروشنده هم گفت لنت آمریکایی برات انداختم....
دادم نصب کرد و ترمزهای ماشین بی صدا شد...12 تومن هم اجرت گرفت...
====
====
راستی یه سوال دیگه ماشین موقع جازدن دنده به d تقه میزنه البته بعضی وقتها صاحب قبلیش گفت مال 4 شاخ گاردانه...
چقدر خرج داره؟

camaro lt
23-06-2010, 23:54
در مورد لنتها اگر واقعا آمریکایی باشن که خوبه.البته کوبیدن بیشتر برای لنتهای عقب انجام میشد تا جلو.اون موقعها ما از لنتهای آمریکایی و یا مکزیکی استفاده میکردیم و واقعا خوب بودن.حتی یه مدل لنت ساخت ایران هم بود به نام ایده ال لنت که بعدها ورشکست شد(بخاطر لنتهای چینی).اما لنت پارس اصلا خوب نبود و نه تنها صدا میداد بلکه قدرت ترمز گیری هم کم میشد.

صدای تقه موقع جازدن دنده میتونه دلایل زیادی داشته باشه.اگر گاز ماشین زیاد باشه این تقه را میکنه اما نباید ضربه شدیدی باشه.اول پا را روی ترمز بگذارید بعد عوض کنید اگر مقدار گاز کم بود و همچنان صدای تقه شدید میامد این مشکل احتمال زیاد از داخل گیربکس باشه که باید یه تعمیر اساسی روش انجام بدهند.ادر مورد 4 شاخه این احتمال هست اما 4 شاخه میتونه خراب بودنش در حرکت معمولی هم معلوم باشه .مثلا وقتی خیلی آرام و بدون گاز حرکت میکنید(زیر 20 کیلومتر در ساعت)احتمالا صدای چق چق خفیفی از زیر ماشین باید بیاد که نشون میده 4 شاخه خراب و گشاد شده.بیشتر 4 شاخه های عقب سمت دیفرانسیال خراب میشه چون بازی بیشتری داره(توی دست اندازها).
آخرین باری که 4 شاخه خریدم حدودا 8 تومان قیمت داشت (ساخت فدرال موگول آمریکا) و خودم عوض کردم.دستمزد را نمیدونم الان چقدره چون خودم انجام میدادم نیمدونم چقدر اجرت داشته!! اگر فنی باشین کار سختی نیست..همین تعویض لنتها هم کار ساده ای است و یک بار انجام بدی یاد میگیری...

mohamad.hejazi
24-06-2010, 00:08
فکر کنم فروشنده دروغ گفته چون تهران که بودم تو خیابان کاخ سعد آباد چون همش سر پایینی بود پام رو ترمز بود آخرای خیابون دیدم یه بوی گندی از ماشین بلند شد گفتم یه وقت نکنه تو موتور ماشین آتیش گرفته باشه!!:31:
پیاده شدم دیدم نه موتور سالمه نزدیک تایر ماشین شدم دیدم بو از همون جا میاد و بوی لنت سوختش فهمیدم که جنسش زیادخوب نیست....تازه موقعی که بو میکنه به شدت ترمز ماشین ضعیف میشه....
===
===
همون از 4 شاخه چون موقع راه افتادن صدای چق چق نمیاد ولی ماشین یکم درگیره بعد که سرعت شد 20 خوب میشه...پس خرجی نداره خیلی هم توی سواری تاثیر داره...
راستی موقعی که پامو میزارم رو ترمز و مثلآ ماشین از 2 میاد روی 1 یه تقه کوچیک میزنه تقه که نه یه چیز شبیه خلاصی خلاصه دنده که کم میکنه پیداست....
===
===
راستی کامارو جان کاربر فعال شدنت رو تبریک میگم...:11:

camaro lt
24-06-2010, 00:34
دروغ گفتن یا نگفتن فروشنده به گردن خودشه!! اما دود کردن و بوی سوختگی لنت توی سر پایینی یه چیز معموله و عجیب نیست چون لنتها هم باید فرصت خنک شدن پیدا کنند و با ترمز مداوم حرارت آنها به شدت بالا میره و بوی سوختگی در میاد و قدرت ترمز گیری و اصطکاک انها به شدت کم میشه و یا به اصطلاح چوب میکنن....توی سرا زیری طولانی بهترین کار استفاده از دنده سنگین (L1) است تا ماشین با ترمز موتور سرعتش کم بشه و البته کماکان استفاده مناسب و کم از ترمز پایی هم به شرط رعایت خنک شدن لنتها مشکلی نداره.
اینجور که معلومه گیربکس کلا نیاز به یه اورهال اساسی داره.احتمال زیاد صفحات لنت درام سابیدگی بیش از حد پیدا کردند و نیاز به تعویض دارند.
این کار یه تعمیرکار خبره و با تجربه آمریکایی است چون گیربکس اتومات هم مثل کاربراتور کار هرکس نیست.البته گاهی هزینه یه تعمیر و بازسازی زیاد میشه و به صرفه خرید یه گیربکس دست دوم و سالم است..این را باید همون تعمیرکار صادق و وارد تشخیص بده و به شما بگه..شاید یکی مثل اون آقا امیر کاربراتی..
تشکر از تبریک شما..البته چند تا ستاره برای من مهم نیست.اگر چیزی بتونم یاد بدم و یاد بگیرم (که گرفتم..) این ارزش داره...

mohamad.hejazi
24-06-2010, 10:59
خب پس بو دادن لنت کاری به جنسش نداره...
آخه میدونید مشکل چیه؟ماشین روی l1 نمیره وگرنه همین کار رو میکردم...
روی l2 میره ولی روی l1 نمیره فکر کنم مال شیفتره...
===
===
===
راستی فرمان ماشین شدیدآ شل بود طوری که پدرم گفت خطر ناکه ممکنه فرمون در بیاد....بردمش پیش مکانیک فرمان رو باز کرد چند تا از خارهاش شکسته بود درستش کرد و فرمان رو بست 30 هزار هم پیاده شدم...
اصلآ هم کارش خوب نبود موقعی که دسته راهنما رو باز کرده بود خوب نبسته الان خیلی دسته راهنما سفت شده هر لحظه احساس میکنم که میشکنه....
====
====
چند روز پیش که میخواستم برم تهران قبلش ماشین رو بردم تعویض روغنی و سر تا پا ماشین رو چکاپ کردم....
روغن رو تعویض کردم ایرانول 12000 4 لیتری ریختم البته اینها قوطی هاش ربع لیتری کم داره و ربع لیتر هم فله ای ریختم توش 12500 4 لیترش شد
فیلتر روغن رو تعویض کردم 3500 تومن
واسکازین دف نیم لیتر کم داشت فکر کنم 2 تومن شد...
گیریس کاری کردم 2 هزار شد
1 لیتر روغن گیربکس بهران اتوماتیک ریختم 3500 تومن البته نیم لیتر ریختم توش بقیه اش رو گذاشتم داخل صندوق عقب

خلاصه ماشین آماده مسافرت شد...:31:

scope82
24-06-2010, 12:03
مبارک باشه محمد جان
خوش به حالت
کلی میتونی با این ماشین حال کنی
خانوادت یا فامیلات چیزی در مورد این ماشین بهت نمیگن؟ (مثلا این دیگه چیه؟ مصرفش بالاست و از اینجور حرفای نا امید کننده)
به نظرت اگه یه ماشین اینجوری تمیز باشه چقد قیمتشه؟
فکر LPG هسی یا نه؟
اگه یه عکس از صندلی عقب بزاری ممنون میشم
بای

camaro lt
24-06-2010, 12:22
خیلی خوبه که در مورد ماشین دقت میکنید و واقعا این کاپریس باید خوشحال باشه که صاحبی مثل شما داره...
درمورد جا نرفتن در دنده L1 به احتمال قوی شما درست حدس زدی و تنظیمات شیفتر بهم خورده که تنظیم ان کار ساده ای است البته شیفتر کاپریس احتمالا کابلی باید باشه و مال کامارو یه لینک با مهره های تنظیم که به نظر من از کابل بهتره.کاماروهای 70 اینجوری بودن و منم لینک این مدلی روی کامارو خودم سوار کردم.

در مورد فرمان فکر کنم منظورت بکشن فرمان بوده که شل شده بوده.این کار سختیه و چند تا بلبرینگ خیلی خاص توی آن هست که راحت گیر نمیاد و باید از اوراقی پیدا کرد.احتمال زیاد برگردان راهنما را درست جا نزده و فشار زیادی توسط قیفی بوق فرمان به دسته راهنما وارد میشه که حالا اشاره سفت شده.زودتر بهش برس که اگر بشکنه خیلی هزینه و دردسر تعویض داره.

در مورد روغن موتور زیاد به مقدار کیلومترهای نوشته شده روی قوطی اطمینان نکنین ..این روغنها در بهترین شرایط 5 یا 6 هزار کیلومتر کار بدن که من توصیه میکنم هزار کیلومتر هم زودتر عوض کنین و همیشه هم فیلتر را با اون همزمان عوض کنین.روغنهای فله هم که همان روغن سوخته موتور است که بازیافت شده است و بعد از پالایش مجدد و اضافه شدن مقداری مواد اولیه دوباره برای استفاده وارد بازار میکنند..اینها هم در بهترین شرایط 2 تا 3 هزار کیلومتر کار بدن!!
واسکازین(که یه لغت روسی است و معنای همان GEAR OIL است) را بهتره از درجه 140 استفاده کنید چون دنده های دیفرانسیال درشت است و نیاز به غلظت بیشتری برای روغنکاری و خنک شدن دارند. این کار هم انجام دادنش سخت نیست و خودتون هم میتونید انجام بدین..

روغن گیربکس اتومات بهران فعلا بهترین مارک موجود در بازار است و استاندارد دیکسرون III برای این مدل گیربکس خوب جواب میده.البته من شنیده بودم که اضافه کردن کمی (حدود نیم لیتر) STP برای نرمتر شدن تعویض دنده ها و کارایی بالاتر گیربکس خوبه.من که آزمایش نکردم و بهتره قبل از انجام این کار از یه مکانیک آمریکایی ماهر سوال کنید.
فیلتر روغن گیربکس هم نیاز به تعویض داره..دو مدل فیلتر روغن گیربکس اتومات وجود داره.اولی مدل کاغذی است که هر دفعه باید عوض بشه و دیگه قابل استفاده نیست. مدل دومی تمام فلزی است که هر دفعه میشه اون را با تینر یا بنزین شست و بعد از خشک شدن دوباره استفاده کرد.این فیلتر با دوتا پیچ به محل سنگ ساعت گیربکس وصل شده( داخل کارتل گیربکس )و این شکلی است.

رضا صادقی
24-06-2010, 13:14
ماشين زيباييه راستي محمد ناراحت اين مخارج نباش فك كنم از روزي كه گرفتيش تا حالا 150-200 تومني پياده شدي اما مزيتش اينكه كه ديگه حالا حالاها تو خرج نميفته
مثل ماشين هاي ايرانخودرو كه نيست!!!!! رو سرعت گير ها كه رد ميشي عين فيبر يخچالي كه داخل كارتنه جير جير جير جير كنه!!!!!!(تازه صفر كيلومتر!!!)

در كل كاپريس واقعا نرمي بايد داشته باشه من تا حالا سوار نشدوم اما
حدودا 1.5 سال پيش يه شورولت سلبريتي1991 داشتم كه خداييش اونم خيلي سواري راحتي داشت!!!! حيف كه ازش عكس ندارم موتورش 6 سيلندر 2800 سي سي انژكتور بود.... بچه ها تو آزاد راه تهران 200 تا رو چسبونيدم!!!!:18:
=================
آقا علي به نظرتون اگه از روغن total 7000 چيزي كه ايرانخورد ميفروشه استفاده كرد بهتر نيست؟؟؟؟؟‌الان ما 5000 رو در نمايندگي فك كنم 15 ميديم... 7000 كمياب شده!!!!
==============================
بچه ها يه خبر داغ دارم
ديروز يكي رو فرستادم سر وقت صاحب كامارو(74) گفتم طوري كه نفهمه طالبش شدي بگو ببينم چند ميفروشه خلاصه آقا رفتو با صاحب كامارو خوب صحبت كرد و گويا با 2.600-2.700 راضي هست كه ماشين رو بده بعد اين دوستم گفت كه تو كارتش رنگ رو زده سبز حنايي!!!! رنگش سبز بوده حالا سوخته و زرد شده!!!
آقا سبز حنايي دقيقا چه رنگيه؟؟؟
حالا 2.700 ارزش داره؟؟؟؟-البته اميدي به صاحبش نيست چون دقيقا مثل دلال ها رفتار ميكنه!!!‌البته شايد هم دلال باشه) اومديمو اين رفيقمون رو هم فرستاديم سر معامله گفت50 تومن:34::34:
جالب اينجاس كه نه خودش استفاده ميكنه!!!و نه ميده كسي ديگه همينجور گذاشتش داخل كوچه اين رفيقم كه رفته بود بازديدش گفت شيشه جلوش رو شكستن:41::41: قبلا يه ترك ريز داشت(البته شايد هوا گرم شده تركه تا پايين اومده)درسته؟

camaro lt
24-06-2010, 13:42
من تاالان از روغن توتال استفاده نکردم.اما تجربه ای که یکی از دوستان من داشت جالب نبود.
این دوست ما یه نوا داشت که از همه نظر سالم بود.در مورد روغن موتور هم خیلی با دقت عمل میکرد و هر روغنی را استفاده نمیکرد.یک بار از روغن توتال استفاده کرد و اون موقع(حدود 5 سال پیش ) 12 تومان خرید.موقعی که روغن را داخل موتور ریخت ماشین خیلی خشک کار میکرد.صدای همیشگی را نداشت.و البته دمای موتور هم بالاتر میرفت و بخصوص با کولر گرم میکرد.من متوجه شدم که روغن مشکلی نداره اما این روغن توتال برای این ماشین مناسب نیست.چون خیلی غلظتش کم بود و سریع گرید ان عوض میشد. در واقع روغن توتال که برای 206 توصیه شده بود بدرد آمریکایی نمیخورد چرا که موتورهای امروزی با سرعتهای بالاتری گردش میکنند و شتاب بیشتری دارند در حالی که موتورهای قدیمی مثل شورلتهای دهه 70 موتورهایی با قدرت زیاد در دور پایین هستند و نیاز به روغنی دارند که خاصیت گرانروی اونها مناسب وضعیت این موتورها باشه.به زبان ساده تر بتونه لابلای قطعات متحرک مثل یاتاقان یا رینگ و پیستونها باقی بمونه و روان کنندگی و خنک کنندگی خودش را حفظ بکنه.این موضوع توی روغن توتال برای شورلت وجود نداشت..بعد از حدود یک هفته که گذشت روغن را عوض کردیم و بهران ریختیم..همه چیز درست شد..!حرارت پایین آمد..صداهای خشکی برطرف شد و موتور نرم و روان کار میکرد.
من تصور میکنم در حال حاضر بهترین روغن موجود برای ماشینهای آمریکایی در بازار ایران که قیمت مناسب هم داره و البته تقلب هم توش نیست(تا الان) همین مارک بهران باشه.

camaro lt
24-06-2010, 13:53
من باشم قید این کامارو را میزنم صاحبش آدم جالبی نیست و مردانه رفتار نمیکنه..
رنگی که من دیدم دقیقا زرد بوده.اینکه با آفتاب سوختگی رنگ سبز به زرد تغییر پیدا بکنه به این سادگی ها نیست..100% رنگ را عوض کرده و توی سند هم وارد نشده و این یه مشکل قانونی است.اگر قرار بود اینجور رنگ یک دست و متناسب به زرد تغییر بکنه پس چطور قسمتهایی که آفتاب کمتره میخوره با سقف ماشین یه جور زرد هستند؟؟!!سبز حنایی تا بحال نشندیدم.حنا را که دیدم تقریبا قرمز تیره مایل به قهوه ای است و رنگ جالبی نیست..شاید منظور برگ گیاه حنا بوده که آنهم من ندیدم!!
شیشه وقتی ترک بخوره کم کم بر اثر تکان و ضربه ترک ادامه پیدا میکنه..الان شیشه براش پیدا میشه اما اصل قضیه خریدنش است که فکر نکنم با این یارو به نتیجه برسی..

mohamad.hejazi
24-06-2010, 14:00
مبارک باشه محمد جان
خوش به حالت
کلی میتونی با این ماشین حال کنی
خانوادت یا فامیلات چیزی در مورد این ماشین بهت نمیگن؟ (مثلا این دیگه چیه؟ مصرفش بالاست و از اینجور حرفای نا امید کننده)
به نظرت اگه یه ماشین اینجوری تمیز باشه چقد قیمتشه؟
فکر LPG هسی یا نه؟
اگه یه عکس از صندلی عقب بزاری ممنون میشم
بای
قابلتون رو نداره
کل فامیل میدونن تنها تفریح من این ماشینهاست
خانواده که همه موافقن
جالب اینجاست که فامیل از موقعی که من این ماشینها رو سوار شدم نظرشون درباره ی این ماشینها عوض شده و خیلی خوششون اومده
یه پسر عمه دارم اسمش امیره اونم عاشق این ماشینها شده..:21:
پدر بزرگم وانت دارن هر وقت بنزین زیاد بیارن زنگ میزنن بهم میگن بیا بنزین بهت بدم:31:
مثلآ داییم یا پدر بزرگم خیلی دوست دارن تازه بهم سپردن اگه یه تمیزش رو گیر آوردم خبرشون کنم...
مردم این ماشینها رو رو مدلش قیمت گذاری میکن دقیقآ بر عکس پدرم و خودم...
ما خودمون این رو 6 تومن خریدم به هر کس که میگیم میگه 6 تومن برا کاپریس 77؟؟؟با این پول 86 ش رو میخریدین!!
در صورتی که برای من مدل مهم نیست مهم تمیزی و کم کاری ماشینه...
نه lpg هرگز هر وقت لکسوس گاز سوز شد تازه اونوقت من روی گاز سوز کردن فکر میکنم.!:31:

خیلی خوبه که در مورد ماشین دقت میکنید و واقعا این کاپریس باید خوشحال باشه که صاحبی مثل شما داره...
درمورد جا نرفتن در دنده L1 به احتمال قوی شما درست حدس زدی و تنظیمات شیفتر بهم خورده که تنظیم ان کار ساده ای است البته شیفتر کاپریس احتمالا کابلی باید باشه و مال کامارو یه لینک با مهره های تنظیم که به نظر من از کابل بهتره.کاماروهای 70 اینجوری بودن و منم لینک این مدلی روی کامارو خودم سوار کردم.

در مورد فرمان فکر کنم منظورت بکشن فرمان بوده که شل شده بوده.این کار سختیه و چند تا بلبرینگ خیلی خاص توی آن هست که راحت گیر نمیاد و باید از اوراقی پیدا کرد.احتمال زیاد برگردان راهنما را درست جا نزده و فشار زیادی توسط قیفی بوق فرمان به دسته راهنما وارد میشه که حالا اشاره سفت شده.زودتر بهش برس که اگر بشکنه خیلی هزینه و دردسر تعویض داره.

در مورد روغن موتور زیاد به مقدار کیلومترهای نوشته شده روی قوطی اطمینان نکنین ..این روغنها در بهترین شرایط 5 یا 6 هزار کیلومتر کار بدن که من توصیه میکنم هزار کیلومتر هم زودتر عوض کنین و همیشه هم فیلتر را با اون همزمان عوض کنین.روغنهای فله هم که همان روغن سوخته موتور است که بازیافت شده است و بعد از پالایش مجدد و اضافه شدن مقداری مواد اولیه دوباره برای استفاده وارد بازار میکنند..اینها هم در بهترین شرایط 2 تا 3 هزار کیلومتر کار بدن!!
واسکازین(که یه لغت روسی است و معنای همان GEAR OIL است) را بهتره از درجه 140 استفاده کنید چون دنده های دیفرانسیال درشت است و نیاز به غلظت بیشتری برای روغنکاری و خنک شدن دارند. این کار هم انجام دادنش سخت نیست و خودتون هم میتونید انجام بدین..

روغن گیربکس اتومات بهران فعلا بهترین مارک موجود در بازار است و استاندارد دیکسرون III برای این مدل گیربکس خوب جواب میده.البته من شنیده بودم که اضافه کردن کمی (حدود نیم لیتر) STP برای نرمتر شدن تعویض دنده ها و کارایی بالاتر گیربکس خوبه.من که آزمایش نکردم و بهتره قبل از انجام این کار از یه مکانیک آمریکایی ماهر سوال کنید.
فیلتر روغن گیربکس هم نیاز به تعویض داره..دو مدل فیلتر روغن گیربکس اتومات وجود داره.اولی مدل کاغذی است که هر دفعه باید عوض بشه و دیگه قابل استفاده نیست. مدل دومی تمام فلزی است که هر دفعه میشه اون را با تینر یا بنزین شست و بعد از خشک شدن دوباره استفاده کرد.این فیلتر با دوتا پیچ به محل سنگ ساعت گیربکس وصل شده( داخل کارتل گیربکس )و این شکلی است.
اتفاقا این کاپریس خیلی بد شانسه که صاحب بی پولی مثل من داره!:31::5:
درسته من خودم زود به زود روغن موتور رو عوض میکنم یکم که رنگش سیاه بشه عوضش میکنم البته از یه مکانیک شنیدم که روغن ماشین رو زود به زود نباید عوض کرد به یاتاقانها فشار میاره...
فیلتر روغن موتور جنس خوب و بد داره؟تعویض روغنیه یه مدل فیلتر روغن داشت مارکش رو یادم نیست انداخت روش....
میخوام ببینم اگه جنس خوب و بد داره نباید از تعویض روغنی فیلتر بخرم باید برم شاهپور از لوازم یدکی بخرم....
در مورد فیلتر گیربکس
اتفآقا شنیدم اگه عوضش کنیم خیلی تو شتاب تاثیر داره
چقدر خرج داره؟
برای عوض کردنش باید برم پیش مکانیک؟
یادمه برای کامارو رو عوض کردم..

ماشين زيباييه راستي محمد ناراحت اين مخارج نباش فك كنم از روزي كه گرفتيش تا حالا 150-200 تومني پياده شدي اما مزيتش اينكه كه ديگه حالا حالاها تو خرج نميفته
مثل ماشين هاي ايرانخودرو كه نيست!!!!! رو سرعت گير ها كه رد ميشي عين فيبر يخچالي كه داخل كارتنه جير جير جير جير كنه!!!!!!(تازه صفر كيلومتر!!!)

در كل كاپريس واقعا نرمي بايد داشته باشه من تا حالا سوار نشدوم اما
حدودا 1.5 سال پيش يه شورولت سلبريتي1991 داشتم كه خداييش اونم خيلي سواري راحتي داشت!!!! حيف كه ازش عكس ندارم موتورش 6 سيلندر 2800 سي سي انژكتور بود.... بچه ها تو آزاد راه تهران 200 تا رو چسبونيدم!!!!:18:
=================
آقا علي به نظرتون اگه از روغن total 7000 چيزي كه ايرانخورد ميفروشه استفاده كرد بهتر نيست؟؟؟؟؟‌الان ما 5000 رو در نمايندگي فك كنم 15 ميديم... 7000 كمياب شده!!!!
==============================
بچه ها يه خبر داغ دارم
ديروز يكي رو فرستادم سر وقت صاحب كامارو(74) گفتم طوري كه نفهمه طالبش شدي بگو ببينم چند ميفروشه خلاصه آقا رفتو با صاحب كامارو خوب صحبت كرد و گويا با 2.600-2.700 راضي هست كه ماشين رو بده بعد اين دوستم گفت كه تو كارتش رنگ رو زدن سبز حنايي!!!! رنگش سبز بوده حالا سوخته و زرد شده!!!
آقا سبز حنايي دقيقا چه رنگيه؟؟؟
حالا 2.700 ارزش داره؟؟؟؟-البته اميدي به صاحبش نيست چون دقيقا مثل دلال ها رفتار ميكنه!!!‌البته شايد هم دلال باشه)
آره کاپریس واقعآ ماشین خوبیه.....بزنم به تخته اتاقش خیلی بیصداست...
نوش جونش هر چقدر که خرجش کنم بازم کمه....
راستی من به این ماشین اصلآ فشار نمیارم همش نیش گاز میرم...تو دست انداز ها سرعت رو کم میکنم دقیقآ مثل یه پیر مرد 80 ساله رانندگی میکنم...:31::21:
با این طرز رانندگی من فکر کنم 100 سال دیگه به عمر این ماشین اضافه بشه..:31:

آهان خوب شد یادم اومد صاحب قبلی ماشین که با صاحب اول ماشین در ارتباطه گفت چند بار بهم گفته چندتا کتابچه راهنمایی کاپریس رو داره گفته بیا ببر من هی یادم رفته!!:18:
گفتم خب بریم بگیرم گفت الان رفته دبی هر وقت اومد براتو پست میکنم...خلاصه اگه بتونم اونها رو به چنگ بیار خیلی خوب میشه....:21:

camaro lt
24-06-2010, 16:36
فیلتر روغن که من استفاده میکردم مارک بهران بود.البته فیلترهای مارک AC DELCO هم بودند اما پول زیادی دادن حتما دلیل خوب بودن نیست.
برای فیلتر گیربگس اول باید ببینید که کاغذی است یا فلزی؟اگر کاغذی بود نوع فلزی بگیرید و اگر فلزی بود که خودش را تمیز کنید.کار این فیلتر گرفتن ذرات ریز معلق در روغن است و البته براده های نازک و باریک فلزی که از داخل پوسته سابیده شده و اینجا باقی میماند.اگر خیلی کثیف باشه مسلما نیاز به تمیز شدن داره و شاید توی شتاب تاثیری هم داشته باشه اما نه به اون اندازه که تصور کنید..تعویض و تمیز کردن ان هم ساده است و یک بار انجام بدی وارد میشی.

scope82
24-06-2010, 18:58
:40:خدا قوت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] znudqr.jpg

rami_hemi
25-06-2010, 10:06
مبارکه محمد جان خوشحالمون کردی .
واقعا ماشین سر پا و زیبایی هستش .
در مرود کامارو هم که شنیدم گذاشتی تو پارکینگ بیشتر خوشحال شدم وقت کردی یه دستی به سر روی اونم بکش .

mohamad.hejazi
25-06-2010, 23:27
خیلی ممنون رامین جان قابلت رو نداره....
آره کامارو الان جاش خیلی خوبه
====
====
راستی کسی میدونه که چرا کاپریس و ایمپالا از سال 77 به بعد دیگه بی ستون تولید نکرد؟مثلا کاپریس 76 بیستون هم داریم ولی 77 نه!

rami_hemi
26-06-2010, 00:28
بی ستون و بدون کلاف دور شیشه های در.
شاید به خاطر مسایل و استانداردهای ایمنی بوده باشه تا حالا بهش فکر نکرده بودم
راستی محمد ایمپالتون رو رفتین پی پلاکش؟ هر موقع عکس یه ایمپالا 73 میبینم یاد اون میافتم .خیلی نمای زیبایی داره
راستی اون روز یه ایمپالا 65 دو در دیدم خیلی دلم میخواست شماره عیل همشهریم رو داشتم و بهش زنگ میزدم
چون گوشیم یه چند بار حافظه اش نابود شده خیلی از شماره ها رو ندارم
یه سوال دیگه سعید کاتلاس رو خرید؟

mohamad.hejazi
26-06-2010, 11:52
سلام.
نه ایمپالا نزدیک 5 ماهه تو پارکینگ خوابه
ولی وقتی درش آوردیم(تو همین چند روز)میرم دنبال معاینه فنی...یه جا رو پیدا کردم که میتونم کار معاینه اش رو حل کنم وقتی معاینه بگیرم دیگه کاری برای پلاک شدن نداره...
به نظر من ایمپالا 72 و 73 قشنگترین مدل ایمپالا تو دهه 70 ه....
سعید اومد اصفهان ماشین رو هم پسندید ولی بعد براش یه مشکلی پیش اومد بنده خدا و نتونست بخره...

total_overdose
26-06-2010, 12:07
سلام
دوستان مدیر نمیخواین فکری به حال کلوپ عکس های ماشین های آمریکایی بکنین؟:31:
من یه عکس ماشین آمریکایی دارم میخوام اطلاعاتشو بدونم.اینجا میشه گذاشت؟
ممنون.

رضا صادقی
26-06-2010, 12:57
سلام
آره عزيزم ميشه همينجا بذاريش!!!
بذار تا حال كنيم:40:

total_overdose
26-06-2010, 13:13
ممنون.میزارم مدیران مشکل داشت بگین ویرایش کنم:46:
آقا رضا البته با آمریکایی های شما فرق میکنه بیشتر off road هست:31:
تو مایه بلیزر هست اما حقیقتش من نمونش ندیدم.
فوقلاده خوب باز سازی شده.رنگ طلایی عالی.یه خال زدگی یا پوسیدگی یا بد رنگی رو ماشین نیست.آدم از کنارش رد میشه هی دلش میخواد صدایه موتورشو بشنوه:cool::cool:
ببخشید زیاد عکس نگرفتم آخه موقعیتم خوب نبود.:19:
در ضمن ببخشید عکسارو از دور گرفته بودم کراپ کردم خوب نشده زیاد:13:

farshad bugatti
26-06-2010, 13:34
مروری بر تمام مدل های بیوک ریوریا

rami_hemi
26-06-2010, 20:21
سلام.
نه ایمپالا نزدیک 5 ماهه تو پارکینگ خوابه
ولی وقتی درش آوردیم(تو همین چند روز)میرم دنبال معاینه فنی...یه جا رو پیدا کردم که میتونم کار معاینه اش رو حل کنم وقتی معاینه بگیرم دیگه کاری برای پلاک شدن نداره...
به نظر من ایمپالا 72 و 73 قشنگترین مدل ایمپالا تو دهه 70 ه....
سعید اومد اصفهان ماشین رو هم پسندید ولی بعد براش یه مشکلی پیش اومد بنده خدا و نتونست بخره...
حیف شد نتونست ولی اشکالی نداره
آره باهات موافقم ایمپالا 72-73 زیباترین مدلها هستن
حیف شد منم دوس داشتم بیام یه نظر اون کاتلاس رو ببینم ماشین ترو تمیزی بود .
راستی شما الان دقیقا چند تا آمریکایی دارین
یادم میاد یه نوا بود یه پلیموت یه ایمپالا یه کامارو و الان هم یه کاپریس

mohamad.hejazi
27-06-2010, 14:52
آره اون الدزمبیل واقعآ استسنایی بود بدنه فوقولاده ای داشت تزئینات عالی فقط فنیش یکم کار داشت.
الان یکمی پشیمونم که چرا فروختیمش اونم تازه مفت
آره همون ماشینها رو داریم....

رضا صادقی
27-06-2010, 15:43
سلام
بچه ها يه سوال داشتم من به احتمال قوي امشب يا فرداشب برم تهران برا اون پونتياك ترنزم 74 و ريويرا 73(سفيده)
نواب-تقاطع هاشمي-پاساژ سيمرغ دقيق كجاست؟؟؟؟؟؟

rami_hemi
27-06-2010, 17:58
رضا جان موفق باشی اینجوری نمیشه گفت
بگو با چی میری ببینم وسیله نقلیه تو تهران چی هستش

رضا صادقی
27-06-2010, 20:13
سلام
متاسفانه به علت نداشتن گواهينامه بايد با اتوبوس برم :41:تهران وسيله نقليه به احتمال زياد فورد مستانگ 1966 :27: هستش!!!! (با خسرو قاسمي ميخوا بريم ميشناسيش؟) همون كه شلبي 67 فستبك داره!!!!
بچه ها ترنزم رو گفته3.500 چند خوبه؟؟؟‌البته فوري نميگيرمش اين بار ميرم برا تعداي عكس-بازديد و وضعيت بدنه-وضعيت سند-وين كد-و...... بعد كه از اينجا مشورت كرديم يه فكر درست و حسابي ميكنم!!!
چطور بيد؟؟؟؟؟

ehsanbahari
27-06-2010, 20:19
سلام
بعد كه از اينجا مشورت كرديم يه فكر درست و حسابي ميكنم!!!
چطور بيد؟؟؟؟؟
ایول اقا رضا.امیدوارم دست پر برگردی.منتظریم

:18::18::18::18::18:کنکور:18::18::18::18::18:

camaro lt
27-06-2010, 22:10
همان ماستنگ 1966 را بگیر و بیا...!
هیچ چیزی هم نشد لااقل یه مسافرت رفتی و ماستنگ به این با ارزشی را از نزدیک دیدی...تا میتونی ازش عکس بگیر...
البته در مورد اون ریویرا هم همینطور..هر سوالی داشتی همه ما اینجا آماده هستیم..
rami_hemi
28-06-2010, 07:29
سلام
متاسفانه به علت نداشتن گواهينامه بايد با اتوبوس برم :41:تهران وسيله نقليه به احتمال زياد فورد مستانگ 1966 :27: هستش!!!! (با خسرو قاسمي ميخوا بريم ميشناسيش؟) همون كه شلبي 67 فستبك داره!!!!
بچه ها ترنزم رو گفته3.500 چند خوبه؟؟؟‌البته فوري نميگيرمش اين بار ميرم برا تعداي عكس-بازديد و وضعيت بدنه-وضعيت سند-وين كد-و...... بعد كه از اينجا مشورت كرديم يه فكر درست و حسابي ميكنم!!!
چطور بيد؟؟؟؟؟
ای ول عمو خسرو
سلام ما رو هم برسون بهش
آره یادمه .
راستی توی تی تی هستی دیگه رضا
علی هالفکلاچ رو ببین اون 1.5 سال دنبال ماشینش گشت کل ایرانم گشت تا از اصفهان اون فرمولا 454 رو گیر آورد .ریوریا رو هم برو ببین اونم حیف هستش شاید جور در اومد یکی هم رفت دنبال اون .
من که به خاطر بعضی مسایل فعلا نمیتونم دنبال ماشل یا کلا امریکایی برم باید یه ماشین دم دستی بخرم بعدا اجازه واسه بقیه موارد صادر بشه .

رضا صادقی
28-06-2010, 22:56
سلام
بچه ها خداييش 15 دقيقه ميشه كه از تهران اومدم البته با دست پر!!!!!!!!!!!!!!!!!

بازديد ماستنگ 66 640 اسبي!!!!:18::18::18::18::18:

اول از همه بريم سر وقت مستانگ 66 آقا خسروي عزيز
موتورش 351 ويندسور بوده كه نميدونم استوكيا.... زده حجمش رسيده به 403 اينچ!!!!! چيزي حدود 6600 سي سي 7 سال پيش كه جمش كرده باهاش 8 ميليون رفته!!!! بچه ها با اون لوازمي كه استفاده كرده(ادلبروك) توان محاسبه شده موتور برابر با 646 اسب بخار هست كه خودش گفت زير لاستيك چيزي حدود 550 اسب قدرت داره!!!!:34::34::34: بچه ها رفتيم زير زميني كه ماشين رو ببينيم و روشن كنه حال كنيم كه..... شد اين!!!‌بچه ها وقتي استارت زد تمام دلم به لرزه در اومد صدايي فوق العادع فوق العاده وحشتناك داشت!!!!‌يعني اگه كسي قصد كل كل باهاش رو داشت با شنيدن صدا .....
اين عكساش....

تا از نزديك نبينيد به عظمت اين ماشين پي نميبريد....

اينم يه كليپ كوچولو كه بهش گفتم آقا خسر استارت بزن و اونم كم كاري نكرد و......(غرش موتور رو داشته باشيد لحظه استارت دزدگيرها به صدا در اومد!!!!:34::34::34::34::34:)
ببخشيد كه زياد خوب فيلم نگرفتم آخه خيلي حالم بد شده بود!!!!

رضا صادقی
28-06-2010, 23:38
ادامه دارد.....

وين:2v87y4n116586

حالا بريم سر وقت ترنزم 74 بچه ها وين كدش زده موتور 455 :26:
رفتيم سر وقت ماشين و كلي عكس+وين نامبروجريانات سند و.... گرفتم...
اول كه علت اينكه ماشين تو مركز اسقاط ماشين هست(ساست هستش!!!)برا اينكه كسي نره سر وقتش اونو با رفيق بازي گذاشتن اونجا
تمام سند و كارت موجوده و خودم با چشم خودم ديدم
ماشين بدنه فوق العاده سالمي داره!!! شاسي ها هيچ ضربه نخوردن(خوشبختانه) الان فقط سيلندر روشه و بقيه لوازم موتور باز شده هستن و توي خونه (الان سر سيلنر 400 روشه)آخه همونطور كه گفتم يه موتور 350 اضافه هم روشه) موتور ها هر جفت باز هستن و هر كدوم يك دست رينگ ميخواد
گلگيرهاي جلو هر دو تا آسيب ديدنو فك كنم بايد عوض بشن!! و 2 تا هواكش هاش رو هم نيست!!!!
فقط يه مشكل هست كه گفت 5.500 و تخفيف هم ميدم!!! مثل اينكه3.500 را من اشتباه شنيده بودم
اما و اما
يه سري لوازم داره كه فك كنم اگه آدم 4 يا3.5 بگيره ارزش داشته باشه(به غير از اونايي كه رو ماشين هستن)
1-يه دست صندلي كامل
2-يه دستفلاپهاي داخل ماشين
3-دو تا در بغل
4-يه دونه گلگير جلو
5-2 تا شيشه عقب
6-يه موتور 350
7-سپر عقب
8-اگه اينم بده كه فك نكنم خيلي خوب ميشه!!!! اون كاپوت سبزه (فرمولا)1 تومن پول همونه كه گفت برا دوستمه قرض گرفتم كه بعد ميخوام بدمش بهش و كاپوت خودش تو خونه هست كاپوت خودش 250 تومن پولشه اما اين سبزه....

اينم عكسها

camaro lt
28-06-2010, 23:39
چه جالب!من فکر کردم تازه امروز میرسی و تازه فردا شروع به گشت و گذار میکنی..پس حتما در مورد پونتیاک و ریویرا هم خبر خوب داری..

رضا صادقی
28-06-2010, 23:45
سلام
در مورد ريويرا كه رفتيم و نگذشات بريم تو نگهبانش اونجا بود!!!! به خاطر اينكه خيلي فشرده كار هامونو انجام دادم نميتونستم منتظر اون بشم
من ديشب ساعت 12 حركت كرديم تهران و 7 صبح رسيديم و سريع همه كار ها رو انجام دادم و امشب 11.15 خونه بودم!!!
با تشكر

camaro lt
28-06-2010, 23:53
ای کاش چندتا عکس هم از دماغه پونتیاک میگرفتی...
حیف شد اون ریویرا نشد ببینی..اگر یه جوری دوستت از اون خبر بگیره خیلی خوبه...وضعیت سند..فروشی بودن و قیمت و اینکه اصلا صاحبش کیه؟؟..

ehsanbahari
29-06-2010, 00:14
وااااا ااااااااى،اين ماستانگ چى بود.صدبار مردمو زنده شدم.رضا چند ميگفت اينو.اگه پول داشتم همين امروز کارو تموم ميکردم.ماشينش حاله،ميشينه به دل ادم لاکردار.رنگشم که... .کاشکى جاى پرايد ماستانگ قسطى ميدادن.فکرشو بکنين.دمت گرم که نصف شبى حالمونو جا آوردى.من ماستانگ ميخوام

رضا صادقی
29-06-2010, 00:19
سلام
نظراتون رو در رابطه با اون پونتياك بگيد
قيميت و....
احسان جان به هيچ عنوان نميفروشش الان خيلي خسته ام فردا كليپ هاي مسابقه درگ رو كه داده ميذارم بعد كامل مو بر تنت سيخ ميشه
اين برا آقاي قاسمي هستش تازه يه شلبي جي تي 500 67 فستبك هم داره جمع ميكنه كه هنوز تموم نشده اون خيلي از اين شاخ تره!!!!!

rami_hemi
29-06-2010, 08:12
ای ول عمو خسرو منم باید ببری یه بار پیشش این موتور رو واسه درگ پارسال یه بارم همون موقع ها ئاسش لوازم آورد کلی هم خرج کرد ولی متاسفانه انگار گیربکسش ایراد داد و نتونست مقامی بیاره .
یه چیز دیگه در مورد همین پونتیاک اینم ترانس آ ام هستش رضا و اون کاپوت فرمولا رو هم باهاش بخر من برات یه کاری میکنم بفروشی یعنی ببین رضا اگه خواستی بخری هر چی داره ازش بگیر فلپ و موتور رو کاپوت و چراغ و هر چی ببین داره بگیر .

رضا صادقی
29-06-2010, 08:14
رامين جان تئي عكس تا از نزديك يه دنيا فرق داره!!!!!‌خيلي خوشگله ماستنگ 66
كليپ درگ با ترنس ام 78 طلايي رو هم ميذارم چنان سوسكش ميكنه كه بيا اون ببين!!!!!

اگه اون كاپوت فورمولا رو هم بده 4 تومن هم ميگيرمش

rami_hemi
29-06-2010, 08:42
بخرش چون یه نفر واقعا ممکنه احتیاج داشته باشه
خودتم میشناسی حتما فرمولا نقره ای رو میگم .
البته روی ماشین حساسا باش موتور اصلی 455 اینچ هستش وین کد که اینو میگه خودتم برو تو این آدرسی که میگم یه چک بکن .
ماشین trans am هستش موتور455 تا الان اینا یادم مونده

رضا صادقی
29-06-2010, 09:57
گفت من كه گرفتمش همين 400 روش بوده و از جرياناتش 455 خبري ندارم!!!!
راستي رامين اون لوازم اضافه چند ميارزن؟ به غير از اون كاپوت سبزه!!! راستي 2 تا گلگير جلو ميخواد+هواكش هاش چند ميوفته؟؟؟

camaro lt
29-06-2010, 12:22
من متوجه نشدم که الان قراره چه موتوری روی اون پونتیاک باشه؟اگر 400 یا 455 باید باشه که هیچکدام نیست.این که من روی ماشین میبینم یه سیلندر خالی 350 است و کاملا معلومه خیلی بیشتر از یه دست رینگ میخواهد...
کلا به این حرفهایی که فروشنده میزنه که موتور سالمه و یه دست رینگ میخواد توجه نکن..بحث مفصلی داره و الان جاش نیست اما این موتوری که من روی ماشین میبینم حداقل800 تا یک میلیون درست خرج داره..
اون موتورهای دیگه هم که قراره بده تا واقعا روی ماشین چک نشه نمیشه قیمتی گذاشت.هر چی ممکنه باشه.
من برای این پونتیاک حداکثر 2.5 با لوازم قیمت میگذارم.چون واقعا کار داره.البته این نظر منه و اگر بیشتر چک بشه ممکنه بیشتر یا کمتر ارزش داشته باشه.
اگر واقعا قصد فروش داره این ماشین با این شرایط بیشتر از 2.5 (آنهم به شرط دادن تمامی وسائلی که گفته) ارزش نداره..البته شما اگر فکر میکنی میتونی جمعش کنی و اگر خریدی روی زمین نمیخوابه و دستت پره این یه چیز دیگه است...نظر خودت و خواستت شرطه.

رضا صادقی
29-06-2010, 12:35
من زياد وارد موتور نيستم اگه اين 350 هست اوني كه تو خونه هست 400
در مورد 455 هم كه وين كدش ميگه اين ماشين 455 هست كه فروشنده گفت من زماني كه خودم خريدمش همين 400 روش بوده!!!!
يه سوال چرا داخل كارتش شماره موتور نداشت؟؟؟؟!!!!

والا اگه دستم پر بود كه امان بهش نميدادم فوري ميگرفتمش و شروع به باز سازي ميگردم متاسفانه اگه من اينو بگيرم شايد بشه مثل كامارو 70 محمد!!!!

والا من به شرط نياز داشتن رينگ براي موتورها نظرم رو 4 تومنه كه تازه!!! فك نكنم بده!! اگه موتورها خراب باشن كه همون2.5 تا3
آقا علي قيمت واقعي اين ماشين با لوازم همونيه كه شما ميگيد اما مرد نيست كه قيمت واقعي بده!!! آدم بايد يه ذره بالاتر از قيمت واقعي قيمت بده تا بگيرش مثلا 3 تومن درست ميگم؟؟؟

camaro lt
29-06-2010, 13:08
درسته..قیمتی که داده اصلا مال این ماشین نیست..آدم که نمیاد ماشینی که میخواد بفروشه اونهم با این قیمت بالا بگذاره بین اوراقیها..من خیلی به این جریان شک دارم..
موتور معلومه که عوض شده..شماره این موتور جدید هم مثل بیشتر قدیمیها توی کارت زده نشده.. مثل همه ماسلهایی که تا الان دیدیم وین کد با ماشین و موتورش جور نیست.این یه موتور 350 معمولیه ..اگر عکس یه موتور 400 را با این مقایسه کنی کاملا متوجه میشی.اندازه دهانه سیلندرها کاملا نشون میده حجمش 350 اینچ مکعب است....واتر پمپ هم زمین تا آسمان فرق داره(سرعت نت کمه وگرنه عکس یه موتور 400 را میگذاشتم )
اگر قیمت تا نهایتا 3 تومان بده خوبه... انهم به شرط دادن تمامی وسائل و البته مدارک کامل سند و کارت و از همه مهمتر روشن کردن موتورهای تحویلی جداگانه روی زمین تا حداقل از قابل روشن شدنشون(و نه سالم بودن) تا حدی مطمئن بشی..
حرفهای بعضی از صاحبان این ماشینها واقعا خون ادم را به جوش میاره!!حجم موتور به اینچ مکعب را به جای قدرت اسب بخار عوضی میگیرن!!حالا از این افراد چی انتظار داری؟؟که حقیقت را بدونن؟؟یا اگر هم میدانند به شما بگویند؟؟؟!!!
نظر من سه تومان با شرایط بالا..اگر قبول نکرد فراموشش بکن که همهش دردسره...

rami_hemi
29-06-2010, 14:00
رضا این ماشین دماغه هم نداشت نه؟
اگه تزئینات مشکل داره همون 3 زیاددیشم هست
طرف اگه میگه تمام فلپها و رم یر و کاپوت اصلی و هوامش اصلی روی کارب و همه چیز رو داد و خودتم رفتی همه ست رو یه جا دیدی 3 و یا حداکثر کمی اینور اونور چون واقعا تزئینات واسه خودش عذابی هستش
راستی دید زیاد میگه مثلا 3.5 بگو کاپوت فرمولا رو هم بر میداری با این قیمت چون اون کاپوت الانش کم کم 800 تومن قیمش داره
ولی دید زیاد موش میدونه ولش کن موتور هم 455 تو وین مشخص شده ولی فکر کنم عوض شده .
نمیدونم این 455 سرطان بود یا 400 که همه ازش فراری بودن .

camaro lt
29-06-2010, 14:12
این هم یه موتور 400 .تفاوت موتور 350 با این کاملا مشخصه.اولین مورد که هیچ تخصصی هم لازم نداره شکل واتر پمپ است.

فکر کنم اگر تلاش خودتو روی ریویرا بگذاری خیلی بهتره..لااقل اگر گفت 4 میلیون یه چیزی بریا گفتن داره..و البته ارزشش واقعا بیشتر از اینهاست..(نظر من اینه).

رضا صادقی
29-06-2010, 16:17
سلام
نه دماغه و زير دماغه سالم هستن فقط نياز به يه ترميم جرئي داره!!!!
رامين اونم موتور455 بود كه سرطان بود البته 400 هم يكم لوازمش بد گير مياد!!!!
اگه با تمام اون لوازم+كاپوت سبزه 4 بده ميگيرمش چون واقعا خوشم ازش اومده
نظرتون چيه!!!

rami_hemi
29-06-2010, 21:36
نظر کاملا شخصی به نظرم خوبه 3.5 بزن تو سرش با تمام لوازم کاپوت رو داد و دو تا موتور و چیزای دیگه بگیر
در مورد اینکه گفت فقط یکی از موتور ا رو میده من نمتونم نظر بدم چون سر رشته کمی از کار کردن روی موتور آمریکایی دارم
علی آقا بهتر میتونن نظر بدن من میگم 400 ولی شاید 350 گفتن علی آقا که حتما یه حکمتی توش هست ولی سعی کن هر چی داره بگیر ازش .
شایدم یه روز یه 455 گیرت اومد .
و اما ریوریا من میگم بهتر نیست یه جوری بشینیم زیر پای آقا علی شاید ایشون خریدش .:دی
یکی به من بگه پاشو برو اول درسات رو پاس کن بعدا برو دنبال یه ماشین درست حسابی بگرد .

camaro lt
29-06-2010, 22:09
اینکه دوست داشته باشی بخری دیگه میل خودته...بهر حال هر کسی از دید خودش نگاه میکنه و نظر میده..نمیشه حرف من نوعی را حکم صد در صد بدونی..من بر اساس این عکسها و نوشته ها نظر دادم و میدونم خودت که از نزدیک دیدی خیلی بهتر میتونی ببینی که ارزش داره یا نه؟
اما کلا در مورد هر پروژه ای اولین مسئله اینه که کار نیمه تمام نماند و ادامه پیدا بکنه.مثلا اگر 3 یا 3.5 یا 4 خریدی و همه وسائل را هم داد تازه اول کاری و باید برای بازسازی درست و حسابی برنامه و البته بودجه در نظر بگیری..حدودا چیزی بین 5 تا 8 تومان برای یه بازسازی مرتب در نظر بگیر(با توجه به عکسها گفتم) اگر این مبلغ را بصورت نقد نداری پس باید جوری باشه که حد اقل هر یک یا دو ماه بخشی از ماشین را بازسازی بکنی.مثلا اول موتور..دو ماه دیگه بدنه..یک ماه بعدش سیستم تعلیق..اینجوری کم کم پول مورد نیاز رو جمع میکنی و فشار کمتری میاد اما مدت زمان بیشتری وقت میگیره..اما البته به شرطی که بتونی در طی اون مدت مشخص پول مورد نظر را جور بکنی(که دیگه به زندگی خصوصی خودت و وضع در آمد و ..بر میگرده)
اما اگر هیچ کدام از این روش را نمیتونی داشته باشی پس یعنی ماشین مدت زیادی باید بخوابه..و این یعنی اگر واقعا دوست داری بخری باید در فکر نگهداری اون در یک مکان مناسب باشی و این حداقل کاریه که میشه انجام داد که از گزند باد و باران و آفتاب و افراد متفرقه و..دور باشه تا زمانی که بازسازی را شروع بکنی وگرنه از این هم خرابتر میشه..
این همان فرمول قدیمی خرید و تعمیر خودرو و نگهداری از اون هست که بارها نوشتم..
و اما در نهایت تصمیم باز هم به عهده خودته..چون بهترین تصمیم را هر کس برای خودش در همان لحظه میگیره..
موتوری که من دیدم 350 بود..حال شاید فروشنده منظورش همان 400 بوده که جداگانه قراره همراه ماشین بفروشه..در هر صورت هرچی لوازم داره باید بگیری چون خیلی راحت برا ی یه پیچ ممکنه روزها بگردی و باقیمت بسیار زیادی بخری..شما هم که توی کار یدکی هستی کاملا میدونی من چی میگم...
در مورد ریویرا از جناب rami_hemi متشکرم...البته وضعیت اون که هنوز معلوم نیست..اگر واقعا وضعیتش مناسب بود و قیمت مناسبی هم میداد در موردش فکر میکنم.البته تصمیم نگرفتم چون وقتی تصمیم بگیرم صد در صد عمل می کنم.

رضا صادقی
29-06-2010, 22:23
سلام
آره من اگه جور شه اينو بگيرم خودم تيكه تيكه روش كار ميكنم در مورد جا هم خونه پدر بزرگم اينا يه گاراژ سر پوشيده داره كه داره باد ميخوره كه اگه جور شه ميره اونجا!!!!
آقا علي نداشتن شماره موتور توي كارت ايرادي داره؟؟؟؟
راستي اگه يه زماني اينو بگيرم اول از همه شروع به باز سازي كل اتاق از جله درها-گلگيرها-داخل صندوق-كف ماشين-شاسي و.... ميكنم بعد يه آستر برا آ«اده شدن به رنگ و بعد موتوذ-تعليقو...-و در آخر هم داخل ماشين و بستن قطعات چطوره؟؟؟؟

يه سوال:::::
دوستان بدنه اي كه بتونه ضخيم داره چطور ميشه آهن كرد؟؟؟با برس و سنگ جفت ميشه؟؟؟؟ آسيبي به ورق نميزنه؟؟؟؟

camaro lt
29-06-2010, 23:52
خوبه پس جای کار کردن داری..
شماره موتور روی کارت نباشه ایرادی نیست البته اگر از طرف راهنمایی تایید شده باشه بهر حال وقتی بخواهی بگیری سر و کارت با اداره شماره گذاری میافته و اگر مشکلی باشه اونجا معلوم میشه..
ترتیب بازسازی هم طبق میل خودت باشه بهتره..معمولا رنگ آخر همه هست تا خراب نشه..
برای پاک کردن بتونه و رنگ بهترین راه که دیدم و عملی بوده و جواب داده استفاده از برس سیمی بود که روی سنگ جت بسته شده و به بدنه آسیب نمیرساند.

camaro lt
30-06-2010, 13:33
گویا تب ریویرا همه را گرفته! این آگهی باید از طرف یکی از دوستان همینجا و عضو کلوپ باشه!! از بس که از ریویرا حرف زدیم واقعا طالب پیدا کرد...
راستی از اون ریویرا خبری نشد؟توی پارکینگ؟فکر کنم آنجا پارکینگ شهرداری بوده چون ماشینهای کمی توش بود..

این هم یکی دیگه که آدرس کلی داده!دزفول...!!البته مدل اونو ننوشته اما بهر حال چیز ناب و زیبایی باید باشه..

mohamad.hejazi
30-06-2010, 18:12
سلام.
رضا جان بخرش ماشین خوبیه بعد بازسازی قشنگ در میاد....
در مورد قیمت هم من نمیتونم قیمت بزارم چون کاملآ عشقی روی این ماشین ها قیمت میزارم...:31:
مثلآ اگه از یه ماشینی خوشم بیاد آخرش میخرم حتی اگه گرون بخرم دیدی که الدزمبیل نزدیک 4500 پام در اومد آخرش با مکافات و چکی 3700 فروختمش عشقه دیگه تو 1 تومن بالا و پایینش نیستم...یه وقت فکر نکنید مایه دارما نه..:31::41:

greena
30-06-2010, 19:49
سلام ودرود
میخام بدونم مدلهای مختلف کادیلاک همشون دنده ماشین کنار فرمونه ؟اگه نه چه مدلهایی؟
بعدش هم آیا میشه دنده رو مصل بیوک آورد پایین؟
از camaro it عزیز هم میخوام چون نکات فنی و در کل پستهای مفیدی دارن لطفا فونتشون رو کمی گنده تر بزارن...

greena
30-06-2010, 21:22
در مورد اینها نظرتون چیه ....ارزش داره؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم کامارو...

mohamad.hejazi
01-07-2010, 12:47
سلام ودرود
میخام بدونم مدلهای مختلف کادیلاک همشون دنده ماشین کنار فرمونه ؟اگه نه چه مدلهایی؟
بعدش هم آیا میشه دنده رو مصل بیوک آورد پایین؟
از camaro it عزیز هم میخوام چون نکات فنی و در کل پستهای مفیدی دارن لطفا فونتشون رو کمی گنده تر بزارن...
سلام دوست عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم کادیلاک ها همه دنده فرمانی هستن چون ماشینهای لوکس همه دنده فرمونی هستن...بیشتر ماشین های اسپرت و سرعتی مثل کامارو پونتیک شیفتر پایین دارن...
بله مثل بیوک میشه آورد پایین ولی دنگو فنگ خیلی داره و یه خورایی خراب کاری میشه...
نکته اینکه ماشین هایی که دنده فرمانی هست و دنده ای(دستی) خیلی راحت اتوماتیک میشن ولی ماشین های دنده پایین و دنده ای(دستی) اتوماتیک کردنش کار خیلی داره و هزینه هم داره....

camaro lt
01-07-2010, 12:51
ارزش از چه نظر؟تمیزی؟کلاسیک بودن؟زیبایی؟کارایی؟بصرفه بودن؟
این بستگی به خواست شما داره..من بفرض برای استفاده روزمره دنبال یه آمریکایی باشم هیچوقت اون بیوک الکترا را نمیگیرم چون باید دنبال یه کوچه خالی بگردم تا پارکش کنم و نه یه جای پارک!!هر گلگیرش نصف یه پرایده!!
کلا من ماسل را به چیزهایی دیگه ترجیح میدم..من بگم ماسل خوبه شاید شما دنبال سدان باشی..این میل خودتونه که چی دوست داشته باشی..
و البته بازهم مثل همیشه تکرار میکنم تا زمانی که ماشین به دقت و از نزدیک معاینه نشه نمیتونیم نظر قطعی بدیم..اینجا تنها میشه بر اساس تجارب قبلی و عکسها و حدس و گمان چیزی نوشت..
در مورد دنده های دستی و اتومات و بغل فرمان و کنسولی جناب حجازی کاملا درست اشاره کردند..همیشه تبدیل از یه چیز ساده به مدرنتر هزینه زیادی داره..

Slim_shady
01-07-2010, 13:20
نظر شما درباره شولت ss چیه استیلش که خوبه
می خواستم اطلاعات زیادی در باره این ماشین به من بدید؟:46:
بهترین ماشین شولت کدومشه هم قیمت خوبی داشته باشه هم استیلش مثل ss باشه

greena
01-07-2010, 14:42
سلام ودرود

کلا من ماسل را به چیزهایی دیگه ترجیح میدم..من بگم ماسل خوبه شاید شما دنبال سدان باشی..این میل خودتونه که چی دوست داشته باشی..ممنون کامارو ایت ،از اینکه فونتتون رو بزرگتر انتخاب کردید ممنون ...
مدرسه که میرفتیم موضوع انشائ تکراری پول بهتر است یا ثروت رو به ما میدادند والبته معلم های ما هم کلی راجع به علم صحبت میکردند ...
حالا مثلا بزرگ شدیم ولی واضحترین چیز زندگی اینه که اگه دانش نداری خب معلوم زندگی خوبی نداری ولی اگه وضع مالی خوبی نداشته باشی مطئمنن ......!!!!
قضیه درست همینه بنده اگه پولم به اندازه بود تمیز ترین کادیلاک ایران رو میخریدم براش یه خیابون درست میکردم شایدم یه منطقه ...اما خوب وضع مالی انتخابتون رو محدود میکنه ..
میخواستم بدونم که میشه یه کتاب یا یه آدرس خوب برای اطلاعات فنی ماشین های آمریکای به خصوص کادی وشورلت بذارید ممنون

rami_hemi
01-07-2010, 18:35
نظر شما درباره شولت ss چیه استیلش که خوبه
می خواستم اطلاعات زیادی در باره این ماشین به من بدید؟:46:
بهترین ماشین شولت کدومشه هم قیمت خوبی داشته باشه هم استیلش مثل ss باشه
منظورتون رو متوجه نشدم
منظورتون شورلت شول اس اس هستش؟کدوم مدلش ؟
اس اس یه رده تجهیزاتی و امکاناتی تو مدلهای مختلف شورلت هستش
مثلا کامارو اس اس شول اس اس ایمپالا اس اس نوا اس اس و خیلی مدلهای دیگه
توی ایران هم خیلی مدل شورلت هستش حالا بستگی داره شما از چه مدلی چه نوع اتاقی خوشتون بیاد .
یا اینکه مثل من یه کلکسیونم بهتون بدن بازم راضی نشید .:19:

camaro lt
01-07-2010, 23:02
اگر منظور شما یه کتاب راهنمای نگهداری از این ماشینها باشه در حال حاضر چیزی سراغ ندارم و حقیقتا تا بحال هم ندیدم چون معمولا این دفترچه ها و کتابهای راهنما مال سالها پیش بوده و یا از بین رفته و یا بیشتر حالت کلکسیونی پیدا کرده.
البته توی نت اگر بگردین میتونید از این نوع کتابچه های راهنما برای همه مدل ماشین پیدا کنید..البته تا اینجا که دیدم فروشی.مثلا توی سایت e bay این کتابچه راهنما نگهداری کامارو و نوا مدلهای 1976 هست که فروشی بوده و قیمتش 4.99$ که بنظر من خیلی عالیه..البته اگر بتونید بخرید و بدستتون برسه..
یادمه سالها پیش یه مشکل برقی توی یه نوا مال یکی از دوستان بوجود آمده بود. هیچ برقکاری متوجه نشد و ما هم راهنمای نقشه برق نداشتیم . با کلی جستجو فقط توانستیم از توی نت یه نقشه برق خیلی ناقص نوا که اصلا قابل استفاده نبود پیدا کنیم..البته عکس اون نقشه بود و کلی چیزها را بصورت سطحی نشان داده بود.با ازمون و خطا و یه مقداری جستجو توی برق چند نوا و شورلت دیگه متوجه شدیم مشکل چی بوده..!!
جناب حجازی گویا قراره دفترچه اون کاپریس را از فروشنده بگیره که اگر اینجور بشه و ایشون هر دفعه یه تصویر واضح از صفحات اون را اینجا بگذارند واقعا یه گنجی نصیب همه ما میشه..
امیدوارم اون دفترچه زودتر بدستش برسه که ممکنه از دست بره..

greena
01-07-2010, 23:34
ممنون دوست من
یعنی هیچ کتاب فارسی برای ماشین های آمرکایی نوشته نشده؟
در زمان قبل از انقلاب هم ؟

رضا صادقی
02-07-2010, 14:20
سلام
بچه ها جو دفترچه راهنماي اصلي اينجا رو پر كرده منم سفارش يه دفترچه راهنماي اصلي(فابريك)ترنس ام 74 رو دادم ببينم كي ميرسه خدا ميدونه
في هم 40 هزار تومن

scope82
02-07-2010, 21:39
سلامی به گرمی یه 8 سیلندر

وای بچه ها تا حالا چنین چیز با حالی از نزدیک ندیده بودم
این عکسارو امروز خودم گرفتم
آدرس : رشت - پارک قدس _ روبروی رستوران شهر شب

دوستام داشتن مسخرم میکردن که چرا دارم عکس میگیرم
منم هرچیزی که اینجا از اساتید محترم یاد گرفتم بهشون توضیح دادم ...:46:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20720101157.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20720101158.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20720101159.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20720101160.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20720101161.jpg

rami_hemi
02-07-2010, 21:49
یه ماسنتنگ 71 کوپه رویای تمیز
اولش یه کم به چراغاش شک کردم ولی بعدا دیم نه انگار مال خودشه
واقعا ریبا شب امتحان روحم تازه شد

camaro lt
02-07-2010, 22:14
خیلی متشکریم..بسیار زیبا بود..
چرا بخاطر عکس گرفتن خندیدند؟؟
شما چه گفتید؟؟
و آنها چه جواب دادند؟؟
اینها برای من جالب است که بدانم..زیرا نسل امروز با نسلی که ما بودیم بسیار متفاوت شده و نگاهها هم فرق کرده..
حتی نگاه به چیزی چنین زیبا..

scope82
03-07-2010, 09:13
خیلی متشکریم..بسیار زیبا بود..
چرا بخاطر عکس گرفتن خندیدند؟؟
شما چه گفتید؟؟
و آنها چه جواب دادند؟؟
اینها برای من جالب است که بدانم..زیرا نسل امروز با نسلی که ما بودیم بسیار متفاوت شده و نگاهها هم فرق کرده..
حتی نگاه به چیزی چنین زیبا..

قابلی نداشت
دوستام زیاد به اینجور ماشینا توجه نمیکنن ، اونا فک میکنن این ماشین همه جا هست و چیز با ارزشی نیست
حقم دارن چون تا حالا ندیدن
اولش بهم گفتن این ماشین قدیمیه ، واسه عهد بوقه ( جالبه بدونید رفیقام فقط به لاستیکاش ایول گفتن) و بهم گفتن چرا گوشیتو درآوردی
من چیزی بهشون نگفتم چون هنوز تو شوک بودم
خلاصه عکسارو گرفتم و چند تا آه کشیدم و راه افتادم
توراه واسه دوستام توضیح دادم که قدرت موتور اینا جقدره و چند سی سی اند
جالبه یکی برگشت گفت یعنی از زانتیا تیز تر میره؟
یه نیشخند زدم و زانتیا رو واسش تشریح کردم و بعد از قدرت ماسل ها و شتابشون و ارزش و لذت رانندگی با این هیولا ها گفتم
تازه رفیقام داشتن به ارزش این ماستنگ پی میبردن ( کف کردن )
خلاصه دیروز خیلی بهم خوش گذشت ، جاتون خالی ...:10:

rami_hemi
03-07-2010, 19:30
حالا اینا یه 67 فست بک النور ببین چی میگن؟
امروز یکی از دوستام هی میگفت دوره این ماشینا تموم شده و از این چیزا
خواستم یه چیزی بگم نخواستم تو ذوقش بزنم
خیلی ها خوبی ماشین رو به قیافش و کلاسش میدونن و مدل ساختش
ولی تا حالا حتی یک زانتیا سوار طعم تلخ تکه تکه شدن به وسیله یه سامورایی مثل گالانت vr-4 رو نچشیده چه برسه به اینکه زیر چرخهای یه ماسل خورد و خمیر بشه .
دوستان من به تجربه دیدم کسانی که ماشینهای خاص سوار میشن خودشون و ماشینشون رو برای خوابوندن کل یه تازه به دوران رسیده به زحمت نمیندازن .

camaro lt
03-07-2010, 21:42
اسم زانتیا آمد..چند سال پیش یه زانتیا آنهم مدل خاص ( Executive ) با نوا یکی از دوستان که کاملا معمولی بود و هیچ تقویت خاصی هم انجام نداده بود کورس گذاشت.زانتیا به راحتی شکست خورد و تنها زمانی توانست از نوا جلوتر بره که دوستم بهش اجازه داد چون به اندازه کافی پوزش زده شده بود!!
البته زانتیا هم ماشین بدی نیست..اما نباید پا توی دنیای ماسلها اونهم از نوع آمریکایی بگذاره چون براش خیلی گرون تموم میشه...وقتی از پس یه نوا c5 مدل 1358 بر نیاد چطوری میخواد با یه ماستنگ شلبی کبرا رودر رو بشه؟؟!!!!..

رضا صادقی
03-07-2010, 22:16
بحث كل كل شد كه يه چيز از اين سفر تهران يادم اومد!!!!
به آقاي قاسمي گفتم تا حالا با كسي كل كل كردي؟؟؟
گفت مثلا چي؟
گفتم بنز-بي ام دبليو
گفت هه هه اصلا در حدش نيستن مگه ميخوام چيو ثابت كنم؟ من كه ميدونم سرترم خوشم نمياد قدرتمو به رخ بكشم(چقدر فكرش باز هست)درسته؟
مگه يكي خودش بخواد كه كل كل كنه گفتش 0-100 زير 4.5 هست:18: خيلي ديوانه كننده هست!!!!
گفت كه چند هفته پيش رفيق يكي از دوستان اومده گفته ميخوام با اين ماشين بندازم حالا ماشين طرف چي بوده؟ BMW 335I TWIN TURBO

آقا گفت بهش گفتم برو سند ماشينتو بيار منم سند ماشينمو ميارم برنده ماشين اون يكي رو ميبره!!!!!
گفت قبول نكرده بهش گفتم سر 500000 تومن گفت قبول كرده بعد كه ماشينو استارت زدم چندتايي سر گاز بهش دادم قسم خورد داشت ميزد تو سر خودش!!!!! گفت گذاشتيم جفت هم......
حركت......1 رو به 2 زدم پر پرپرش كردم......(500-550 اسب بخار دقيق زير لاستيك شوخي نيست!!!)
زيبا بود نه؟؟؟؟؟

رضا صادقی
03-07-2010, 22:35
سلامي داغ داغ.....

بچه ها اينم عكس عظمت آقاي قاسمي
67 فستبك(با كيت بدنه-موتور)شلبي جي تي 500
12ميليون فقط هزينه موتور شده!!!!!
5500دلار براي رينگها(بدون لاستيك)
درب باك 355 دلار
چراغهاي عقب 250دلار (1جفت)
آرم هايلبي جي تي 500 روي گلگيرهاي جلو دونه اي 85 دلار
كاربرات 750 فك كنم 800 دلار يا 600 دلار خوب نفهميدم!!!!
آمپرها هم كه گفت 1850 دلاره كه من نگرفتم يكي داشتم كه خودم ترميمش كردم و خيلي هم زيبا بود!!!!
ديسك 4 تا چرخش هم فك كنم 1500 دلار(خيلي گنده بودن!!!!!
لاستيك هاي عقب هم 17-275-45 بدون كه گفت از امارات گرفتم 300 دلار اينجا 600-700 نومن هست
كليد استارت هم بسياز زيبا و هيجان انگيز بود!!!! قيمتش يادم رفت فقط داشتم كلي START ENGINE رو فشار ميدادم:31:
بادي كيت هم فكر كنم چيزي دو رو ور 2500 دلار باشه كه هنوز نرسيده و لنگ اون هستن وگرنه بقيه كار ها انجام شده!!!! مونده نصب اونا و نقاشي و تودوزي و......
تمامي وسايل تزئيناتي-داخل-خارج(همه از آ«ريكا خريداري شدن)دريچه هاي كولر استيل خيلي زيبا بودن!!!!

mard_khasteh
04-07-2010, 10:53
بحث كل كل شد كه يه چيز از اين سفر تهران يادم اومد!!!!
به آقاي قاسمي گفتم تا حالا با كسي كل كل كردي؟؟؟
گفت مثلا چي؟
گفتم بنز-بي ام دبليو
گفت هه هه اصلا در حدش نيستن مگه ميخوام چيو ثابت كنم؟ من كه ميدونم سرترم خوشم نمياد قدرتمو به رخ بكشم(چقدر فكرش باز هست)درسته؟
مگه يكي خودش بخواد كه كل كل كنه گفتش 0-100 زير 4.5 هست:18: خيلي ديوانه كننده هست!!!!
گفت كه چند هفته پيش رفيق يكي از دوستان اومده گفته ميخوام با اين ماشين بندازم حالا ماشين طرف چي بوده؟ BMW 335I TWIN TURBO

آقا گفت بهش گفتم برو سند ماشينتو بيار منم سند ماشينمو ميارم برنده ماشين اون يكي رو ميبره!!!!!
گفت قبول نكرده بهش گفتم سر 500000 تومن گفت قبول كرده بعد كه ماشينو استارت زدم چندتايي سر گاز بهش دادم قسم خورد داشت ميزد تو سر خودش!!!!! گفت گذاشتيم جفت هم......
حركت......1 رو به 2 زدم پر پرپرش كردم......(500-550 اسب بخار دقيق زير لاستيك شوخي نيست!!!)
زيبا بود نه؟؟؟؟؟

آقا خسرو خونشون حدود 1 چهارراه با ما فاصله داره.. بعضی روز ها که موستانگ اش رو توی خیابون می بینم چند لحظه ناخداگاه وایمیستم.. انقدر صدای ماشینش دیوونه کننده ست که کل خیابون سلسبیل 4چشمی بهش خیره میشن.. من چند تا از شتابگیری های ماشین رو سر چهاراه ها دیدم، واقعا صداش خیابون ها رو می لرزونه..

تعجب می کنم که چطور کسی جرات می کنه با این ماشین کل کل کنه؟؟؟ :13:

camaro lt
04-07-2010, 12:13
مطلب بسیار جالبی بود..از این مدل ماستنگ من فقط یکی دیدم انهم 36 سال پیش که مال همسایه ما بود..
این ماشین انقدر زیباست که اگر رنگ هم نشه همینجوری هم جذابیت خاص خودش را داره..
نتیجه اون کورس بین b m w , mustang چی شد؟البته میدونم که ماستنگ برد اما صاحب ب ام و ماشین را با 500.000 تومان روش تحویل داد یا نه؟؟؟!! این قسمتش خیلی جالبه!!!

رضا صادقی
04-07-2010, 12:55
سلام
اول بهش گفته بود سند ماشينو بيار كه قبول نكرده بود(( صاحب بي ام و)) بعد بهش گفته بود سر 500 تومن كه نهايتش هم
500 هزار تومن رو بهش داده اما خسرو جان قبول نكرده!!!!!
تشكر

greena
04-07-2010, 21:34
سلام دورد
چند روز پیش مادرم یه چمدون قدیمی رو آورد و گفت وسایلات رو بردار میخوام چمدون رو دور بندازم...
من هم رفتم سراغش و چه چیزای که ندیدم صفحه قدیمی شطرنج،منچ،مارو پله والبته کارت های بازی که مثل موتور و فوتبال و دو سری ماشین بود من هم این سه تا رو با تناسب این انجمن گذاشتم کارت ها تازه تازه مونده توش پیکان دولوکس هم هست..ولی یادمه به خاطر بالا بودن اکثر اطلاعاتشون همیشه برنده بودن......

camaro lt
04-07-2010, 21:54
جریان جالبی بود.البته اگر قراره یه همچین ماشینی کورس و رقابت داشته باشه بهتره با یه حریف قدر و همتراز خودش رودر رو بشه...نمیدونم دقیقا چی میتونه توی ایران جلوی این جور ماسلهای آمریکایی عرض اندام کنند اما میدونم که حداقل خانوادگی و سدان یا کوپه های معمولی نیستند..شاید چیزی در حد و اندازه خودش یه ماسل آمریکایی دیگه که البته اینجا دیگه جنبه بهتر بودن تیونینگ را داره..
توی یه محیط استاندارد و با حظور داور و تایم گیری هم که باشه دیگه جایی برای کلک زدن و ...نیست..چون معمولا کسانی که ماشین مدل بالا دارند خیلی براشون افت داره که ببازند . همه جور بهانه ای میارن تا شکست را قبول نکنند.
حالا اینجا ان صاحب B.M.W آدم فهمیده بود و شکست را قبول کرد و البته طبع بلند راننده ماستنگ هم نشون داد که خیلی بیشتر از اینها برای ماشینش ارزش قائل هست که نمیاد بخاطر 500 تومان چنین کورسی را راه بندازه...
این تنها یه نشان از این بود که دود هنوز هم که هنوزه از کنده بلند میشه.
خب از اینها که بگذریم سخن پونتیاک توی پارکینگ و آن ریویرا خوشتره..!!
جناب صادقی چه خبر از آنها؟؟؟..

رضا صادقی
04-07-2010, 22:14
والا آقا علي پونتياكه رو اگه جور شه بر مي دارم(مشكلم پوله وضعيت خرابه) از بيوك هم بيخبرم شايد به خاطرش باز برم تا تهران!!!!
راستي آقا علي پسر عموي من راننده اتوبوس هست و بيشتر سرويس هاش هم آبادانه و گه گاهي اهواز هم مياد!!!
اين سفر كه رفتم تهران آقاي قاسمي زحمت كشيد و دي وي دي كامل مسابقات درگ سال88 خودشون و بقيه ماشين ها رو برام رايت كرد من رايتش ميكنم و روزي كه برا اهواز مسافر زد دي وي دي رو بهش ميدم و از طريق تلفن باهاتون هماهنگ ميكنم تا بريد بگيريدش چطوره؟؟؟؟

يه تكه كليپهايي هم از روي گوشيشون رو برام فرستاد در پست بعدي ميذارمش!!!!!
خيلي زيباست در مورد قائل بودن ارزش ماشين هم فوق العاده براش ارزش قائله!!!!!!

Aidin_TiNY
04-07-2010, 22:51
دوستان عزیز کسی آماری ازین پونتیاک لمانز داره؟

رضا صادقی
04-07-2010, 22:54
سلام
اين كليپهاي مستانگ 66

نمايش قدرت!!!!!
خشونت چهره موستانگ رو ببينيد!!!
=========================================

1:

2:

دوستان عزیز کسی آماری ازین پونتیاک لمانز داره؟

سلام
اين پونتياك جي تي او اگه اشتب نزنم 1972 هستش و گويا بردنش برا باز سازي آقاي حجازي آمارشو داره اين ماشين اصفهان هستش!!!

setareye mashreghi
05-07-2010, 11:32
سلام
من شورلت ایمپالا دارم
همه چیش کامله فقط گیر جلو پنجره ام
اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

camaro lt
05-07-2010, 12:19
از لطفتون ممنونم جناب صادقی اما نیازی نیست..هر وقت خواستی همینجا بگذار تا همه استفاده بکنن..youtube.com هم که از این کلیپها زیاده..البته با فیلتر شکن باید دید!!

این فایلهایی که گذاشتین قابل دانلود نیست..سایت مورد نظر فیلتر شده..!!

رضا صادقی
05-07-2010, 12:52
سلام
والا تستش كرم اما سالم بودن!!!!
يه بار ديگه انتحان كنيد اگه نشد يه جاي ديگه ميذارمشون!!!
تشكر

بفرما آقا علي 2 تا فايلشو گذاشتم داخل فايل زيپ برنامه وين رار رو كه داري برا باز كردنش درسته؟؟؟؟

camaro lt
05-07-2010, 15:01
سلام
من شورلت ایمپالا دارم
همه چیش کامله فقط گیر جلو پنجره ام
اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

سلام دوست گرامی
اگر لطف کنید اول یه معرفی کامل با عکس و مشخصات فعلی ایمپالا خودتون اینجا بگذارید میتونیم بهتر راهنمایی و کمک کنیم..

فکر کنم فهمیدم مشکل باز نشدن آن فایلها چی هست..همان مشکل همیشگی همه ما..سرعت کم نت...
واقعا این مالیبو 20 میلیون ارزش داره؟؟فکر نکنم..هیچ تقویت خاصی انجام نداده وگرنه حتما اشاره میکرد..

rami_hemi
06-07-2010, 09:25
علی آقا بازار هر کی هر کی شده دیگه
هر چقدر دلشون میخواد میگن.این نفهمی بعضی از آدما که ماشینهای آسی تو یه دوره دستشون افتاد(مسله همون زمانی که یه عده مجبور شدن اموالشون ر و بذارن و فرار کنن و یه عده صاحب بشن ) قدر اون ماشینها رو ندونستن و داغونشون کردن بعدم با یه پراید و پژو عوضشون کردن
الانم اینجوری کمیاب شده همه چیز روی هر ماشینی قیمت عجیب میذارن
دقیقا یادم هست بچه های شیراز میگفتن یه پلیموت رود رانر بوده که مال یه پیر مرد روستایی وبد که داغونش کرده بود آخرش هم برده بود و با یه روا عوضش کرده بود .

رضا صادقی
06-07-2010, 09:44
رامين جان گفتي پير مرد يه چيز يادم افتاد!!!!!

يه خبر داغ رسيده ككه شديدا بايد پيگيرش باشم!!!!
گ.يا يه پونتياك جي تي او 1967 :18: هست مال يه پير مرده كه به ماشين هيچ نرسيده و ظاهرش خيلي داغونه!!!!گويا اينقدر دوسش داره و هر روز دستمالش ميكشه كه لبه هاي قوس دار مثل گلگير رنگش رفته
اگه آدم بتونه اونو از چنگش در بياره ميدوني چقدر با ارزشه؟؟؟؟؟

camaro lt
06-07-2010, 12:36
سلام!
کلی به در و دیوار زدم تا آمدم داخل!!
این داستان فیلتر شدن دیگه چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
کلی گشتم و هی آدرس زدم تا یه جوری باز شد..شاید توی یکی از تاپیکهای اجتماعی حرفهای سیاسی زدن و ما هم داریم به اتیش آنها میسوزیم!!!
خدا به داد برسه...
اگر کسی تونست وارد بشه بگه که چطوری آمد؟ من از این ادرس آمدم:

greena
07-07-2010, 10:07
سلام!
کلی به در و دیوار زدم تا آمدم داخل!!
این داستان فیلتر شدن دیگه چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
کلی گشتم و هی آدرس زدم تا یه جوری باز شد..شاید توی یکی از تاپیکهای اجتماعی حرفهای سیاسی زدن و ما هم داریم به اتیش آنها میسوزیم!!!
خدا به داد برسه...
اگر کسی تونست وارد بشه بگه که چطوری آمد؟ من از این ادرس آمدم:

rami_hemi
07-07-2010, 10:35
مشکل از وزارت ارتباطات هستش انگار سیستم جدید دارن جایگزین میکنن که ایجوری ایراد میده .

greena
08-07-2010, 12:56
مشکل از وزارت ارتباطات هستش انگار سیستم جدید دارن جایگزین میکنن که ایجوری ایراد میده .

شما که همکار هستید از مدیرا سوال کنید لطفا ،تا کی باید اینجوری باشه چرا فقط بعضی پروفایلها فیل هستن؟

rami_hemi
08-07-2010, 16:59
شما که همکار هستید از مدیرا سوال کنید لطفا ،تا کی باید اینجوری باشه چرا فقط بعضی پروفایلها فیل هستن؟
جواب ما رو هم نمیدن معلوم نیست چی شده از این آدرس استفاده کنید مشکل در محتوا نیستش انگار دامنه یا سرور دچار مشکل شده
forum.p30world.net
forum.p30world.ir

greena
08-07-2010, 21:34
جواب ما رو هم نمیدن معلوم نیست چی شده از این آدرس استفاده کنید مشکل در محتوا نیستش انگار دامنه یا سرور دچار مشکل شده
forum.p30world.net
forum.p30world.ir
من یه تاپیک زدم در همین مورد قراره مثل اینکه به زودی حل بشه....

camaro lt
08-07-2010, 23:17
خوب ظاهرا که فعلا مشکل حل شده..بهتره برگردیم سر ماشین امریکایهای خودمون!!
جناب صادقی من واقعا نگران وضعیت آن ریویرا هستم که نکنه اوراق بشه و یا مفت بره دست یه نفر غریبه.!!اگر امکان داره آدرس دقیق محل اون پارکینگ را اینجا بگذارید تا از دوستان تهرانی هرکس تونست پیگیر آن بشه و خبری بیاره..در مورد فروشی بودن..وضعیت سند و مدارک و قیمت..
تشکر از همه

greena
10-07-2010, 20:49
سلام
این عکس رو چند روز پیش که به خاطر ماموریت تهران بودم گرفتم از بازار بیهقی هم گذشتم فرصت سرزدن نداشتم اما دو تا فایر بیرد رو از دور دیدم فکر کنم قرمز و آبی بودن.

یه پونتیاک خاک خورده ...
ببخشید عکسها بزرگه...
البته صاحبش مثل اینکه خبر ماشینشو داشت...

شاهین18
10-07-2010, 21:13
سلام دوستان میدونید چطور میشه این فیلم کامارو 2010 دانلود کرد اگه دوستان بگن ممنون میشم

greena
10-07-2010, 22:03
سلام ودرود

سلام دوستان میدونید چطور میشه این فیلم کامارو 2010 دانلود کرد اگه دوستان بگن ممنون میشم اگه برنامه SNAG IT رو داشته باشید میتونید پس از لود شدن کلیپ اونو ظبط کنید..

camaro lt
10-07-2010, 22:10
سلام بر همه..اینجا بخاطر این داستان فیلتر خیلی سوت و کور شده!
این پونتیاک را اگر اشتباه نکنم سال پیش یکی از اعضاء همین کلوپ دیده بود و پیگیر شده بود..گویا خیلیها دنبالش هستند و دیگه صاحبش این فروشی نیست را پشت شیشه چسبانده!!
بهر حال اینهم خودش یه خبر جدید از این پونتیاک بحساب میاد..
mojtaba_sa
11-07-2010, 11:26
سلام دوستان .
من قصد خرید شورلت نوا رو دارم، کسی از دوستان برای فروش داره؟
کسی میتونه کمک کنه ؟
بهترین جا برای خرید در تهران کجاست، البته من در اراکم.

camaro lt
11-07-2010, 21:53
نوا؟..بد نیست اما بطور کلی چندان حرفی برای گفتن نداره...
بهر حال توی خود اراک هم میتونی پیدا بکنی و حتما بازار ماشین دست دوم داره..توی این دوتا سایت هم سر بزن ..تهران هم معمولا بازار عبدل اباد را همه میشناسن که جنوب شهره و محل اصلی معاملات خودرو دست دوم و حتی صفر از همه مدل..
مواظب باش سرت کلاه نره که حقه باز توی این بازار فراونه..!!بخصوص در باب ماشین امریکایی هر چی خواستی بخری عکس و مشخصات بگذار اینجا تا یه کمکی بکنیم..

mohamad.hejazi
11-07-2010, 23:13
سلام
یکی از دوستانم میخواد کاماروش رو بفروشه گفتم اینجا هم بگم تو سایت ایران ماشین هم آگهیش کردم
ماشین 8 سیلندر و نیاز به بازسازی داره
مدل 73
تو اصفهان من فقط همین 2 تا کامارو این اتاق رو میشناسم....یکی مال خودم یکی این...
قیمت هم گفته 4400000 ولی تخفیف خوب میتونم بگیرم برای بچه های سایت...

rami_hemi
12-07-2010, 10:34
محمد ماشین نسبتا خوبه ولی چرا این گرلگیر و کاپئوتش اینجور کج شدن؟
ببینم جور بشه من هستم
راستی چرم سقفش فابریک هستش؟

mohamad.hejazi
12-07-2010, 11:27
سلام.
این ماشین پر بتونه است یعنی صاحبش هر وقت ماشین رو به جایی میمالونده یا رنگش میخواسته بکنه خودش انجام میداده برای همین بدنه اش زیاد جالب نیست باید سند پلاست بشه
این ماشین به طور فابریک سقف چرم داره ولی چرمی که الان روشه فابریک نیست....

رضا صادقی
12-07-2010, 11:38
سلام
محمد ميگم چرا خطهاي بدنه اين كامارو(عضلاتش)صاف صاف شدن؟؟؟؟:18: در آوردنش ميدوني چقدر سخته!!!!! وين نامبرش 8 سيلندره؟ اتاقش پوسيدگي داره؟ شيفتر خلبانيه؟ موتور و گيربكس و ديفقرانسيل در چه وضعي هستن؟

چرا تك اگزوزه؟؟؟

camaro lt
12-07-2010, 13:19
کاملا معلومه بدنه با بتونه پر شده.از خطوط خبری نیست.اما یه صافکار ماهر میتونه چیز خوبی از توش در بیاره.اوضاع فنی هم که سالم باشه با یه تخفیف خوب چیز مناسبی از آب در میاد..اون قالپاقهای بیوک خیلی تو قیافش زده!!

mohamad.hejazi
12-07-2010, 13:32
ویت نامبرش 8 سیلندر پوسیدگی یکم کف پای صندلی عقب داره...
شیفتر معمولی مثل بیوک
موتور گیریبکس دف خوب نه خراب نه خیلی سالم...
خب حتمآ طرف پول نداشته 2 اگزوز بخره برای همین 1 اگزوز خریده!!!مثل کاماروی خودم...
بدنه اش الان خوب نیست ولی چیزی نیست که درست نشه...

Aidin_TiNY
12-07-2010, 14:50
رامين جان گفتي پير مرد يه چيز يادم افتاد!!!!!

يه خبر داغ رسيده ككه شديدا بايد پيگيرش باشم!!!!
گ.يا يه پونتياك جي تي او 1967 :18: هست مال يه پير مرده كه به ماشين هيچ نرسيده و ظاهرش خيلي داغونه!!!!گويا اينقدر دوسش داره و هر روز دستمالش ميكشه كه لبه هاي قوس دار مثل گلگير رنگش رفته
اگه آدم بتونه اونو از چنگش در بياره ميدوني چقدر با ارزشه؟؟؟؟؟

عزیز حتمن آمارشئ بورو دربیار،ارزش اون ماشین خیلی خیلی خیلیه

rami_hemi
13-07-2010, 22:29
پس کامارو خودت بهتر از اینه .

mohamad.hejazi
14-07-2010, 22:10
پس کامارو خودت بهتر از اینه .
آره کامارو من از لحاظ اتاقی بهتره و سالم تر

soooot
15-07-2010, 00:34
چرا بعضی ها میخوان اینجور ماشین ها رو بخرن!؟
مگه اصلا مثلا اینا رو پلاک جدید میکنن یا اصلا میشه باهاشون تردد کرد؟ پلیس گیر نمیده؟ مگه اینا جزو ماشین های اسقاط که باید از رده خارج بشن محسوب نمیشن؟
مگه اینا شیلنگ بنزینشون اندازه شیلنگ آفتابه نیست؟ مگه قلوب قلبو بنزین نمیخورن؟ تو این بی بنزینی اصلا صرف میکنه آدم سوار اینا بشه!؟

farshad bugatti
15-07-2010, 13:36
مگه اینا شیلنگ بنزینشون اندازه شیلنگ آفتابه نیست؟ مگه قلوب قلبو بنزین نمیخورن؟ تو این بی بنزینی اصلا صرف میکنه آدم سوار اینا بشه!؟

به حریم امریکایی باز ها وارد شدی این حرفو نزن!:31:
عشق ماشین امریکایی یه چیزه دیگست!:40:
سوار شدن به این ماشین ها علاقه و عشق و حوصله میخواد که هرکسی نداره ... اما هنوز هستن خیلی ها که اینا رو با هیچی عوض نمیکنند!:46:
با اجازه برو بچ امریکایی باز ها ، یه لحظه پا درازی کردم تو حریم شخصی شما...

camaro lt
16-07-2010, 01:20
دوست عزیز جناب soooot

هر چیزی توی این دنیا طرفدارهای خودش را داره.مثلا فوتبال را خیلی ها میپسندند اما من واقعا هیچ علاقه ای به اون ندارم.اما مخالفت هم نمیکنم چون به عقاید دیگران باید احترام گذاشت.
خودرو هم اینجوریه و هر کسی توی دنیایی ذهنی خودش یه اسطوره ای از ماشین مورد علاقه خودش داره.
یکی ماشین وطنی و یکی خارجی(حال قدیمی و یا جدید..)
اما خودروی آمریکایی به دلایلی خیلی با بقیه ماشینها تفاوت داره..بحث مفصلی میشه و وارد اون نمیشم اما از دید امروزی نگاه کنیم وقتی حساب دو دوتا چهار تای زندگی را بکنیم میبینیم که از خیلی جهات هزینه این ماشینهای به اصطلاح فرسوده از ماشین جدید و حتی نو کمتره..این را من که کارم فروش یدکی ماشین هست و سالها هم ماشین امریکایی داشتم میبینم..
متاسفانه فقط اسم بد مصرف بالا روی این ماشینها مانده و هیچ حساب دقیق و علمی از نظر مقدار مصرف با توجه به حجم و توان انجام نمیشه.ایمنی بالا و جادار بودن..زیبایی ظاهری و همخوانی قطعات.
کمی با دید بازتر و نگاه عمیقتر و علمی تر با این ماشینها برخورد کنید..مطمئن باشید بزودی جزو خود ما میشوید..

boeing_747
16-07-2010, 05:58
کامارو 1968 کی از رده خارج میشه؟
اگه این کامارو خیلی تمیز باشه بازم از رده خارجش می کنند؟

camaro lt
16-07-2010, 08:31
سلام بر boeing_747
اگر صاحب چنین گنجی هستی قدرشو بدون..!!اگر تمیزه که تمیز نگهش بدار و اگر نه بازسازی اساسی و درست و حسابی انجام بده ..مطمئن باش از رده خارج نمیشه و پلاک ویژه هم میگیره و خیلی ارزشمند هم هست..حتی اگر پلاک هم نشد خیلی راحت به قیمت خوبی خریدار پیدا میشه چون ارزش کلکسیونی داره..
اگر عکس و مشخصات از ماشینت اینجا بگذاری خیلی ممنون میشیم..
boeing_747
16-07-2010, 19:07
ببخشید اسم ماشین رو اشتباه دادم
ماشین فورد موستانگ 1968 است

یکی از آشنایان داره و می خوام ازش بخرم و پلاک کنم

125 تومن قیمتشه

farshad bugatti
16-07-2010, 21:24
125 میلیون؟؟!!! عین اینه؟! میشه عکس ازش بزاری؟

camaro lt
16-07-2010, 22:12
125 میلیون؟؟؟؟؟!!!!
فقط اگر صفر کیلومتر واقعی باشه که هنوز روغن موتور و گیربکس و ترمزها لنتها و حتی باد لاستیکهاش امریکایی باشه شاید بشه این قیمت را روش گذاشت...!!!
اما در بهترین شرایط نهایتا 60 تا 70 تومان آنهم تحت شرایط خیلی خاص قیمت داره..
حالا عکس و مشخصات دقیق ازش بگذارید تا ببینیم این ماستنگ دقیقا چیه و چقدر میتونه ارزش داشته باشه؟

رضا صادقی
17-07-2010, 10:04
سلام
اين با اين قضيه ف ي ل ت ر خيلي اينجا سرد شده!!!!!!
راستي آقا علي اون آدرسي كه دادم رفتيد؟ خبر جديدي داريد بگيد كه خيلي مشتاقيم!!!!
با تشكر

boeing_747
17-07-2010, 10:11
ماشین خوده خودشه
کمتر از 1000 کیلومتر راه رفته
سیستم انتقال قدرتش تعویض شده
موتورش هم تعویش شده
550 اسب قدرت داره

rami_hemi
17-07-2010, 10:18
125 ؟
مگه النور یا شلبی جی تی 350 هستش؟این ماشینا هم باشه بازم قیمت جهانی این ماشین 50 هزار دلار بیشتر رو فکر نمیکنم
چون با وجود کلاسیک بودنش ماشینی هستش که تولیدش نسبتا بالا بوده

boeing_747
17-07-2010, 11:48
من دقیقا همون ماشین منظورم بود که کاملا آپگرید شده بود
و فقط یک دستگاه با همون وضعیت ساخته شده
اگه مدل پایه بود که ربع این قیمت داشت

متاسفانه الان متوجه شدم که با قیمت 125 فروخته شده

camaro lt
17-07-2010, 12:47
عجب! چه مورد خاصی بوده..ای کاش لا اقل چند تا عکس از آن اینجا میگذاشتین تا ببینیم این چیه؟؟
جناب صادقی آن آدرس را فقط در حد همان که فرستادید متوجه شدم.گاراژ کاه گلی توی جاده ورامین صادق فورد..اما کسی در تهران نیست که برام پیگیر بشه..و فکر میکنم فایده هم نداره چون اینجور که معلومه طرف خودش اینکاره است و یا نمیفروشه یا قیمتی میده که خریدار نباشه..

دوستانی که تهران هستند اگر اینجا رفتند لطفا بنویسند جریان چی بوده که اینقدر ناراحتی بار آورده؟البته تا حدودی متوجه شدم ..

total_overdose
18-07-2010, 22:27
سلام بر دوستان آمریکایی دوست:31:
راستش این ماشین رو گذاشته بود برای فروش گفتم بیام اینجا بگم شاید کسی بخواد.
البته از سال ساخت و موتور و ... خبر ندارم:31: ولی میدونم طرف آمریکایی باز خودش.
اینم عکسش.ببخشید زیاد جالب نیت آخه شب بود و موبایل:13:

mohamad.hejazi
18-07-2010, 22:51
سلام دوست عزیز بابا شما که کار رو میکنی یه باره یه کم اطلاعات هم به دست میوردی:31:
حتی نمیدونی ماشین 6 سیلندره یا 8؟
قیمت چند میگه؟
کامارو جان به نظر این ماشین یه z28 واقعی نیست؟گلگیرهاش آبشش داره(البته اگه دست ساز نباشه)رینگهاش هم اگه اشباه نکنم z28 یه

اگه قیمتش خوب باشه و z28 باشه شاید من خریدمش!

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

سلام دوست عزیز بابا شما که کار رو میکنی یه باره یه کم اطلاعات هم به دست میوردی:31:
حتی نمیدونی ماشین 6 سیلندره یا 8؟
قیمت چند میگه؟
کامارو جان به نظر این ماشین یه z28 واقعی نیست؟گلگیرهاش آبشش داره(البته اگه دست ساز نباشه)رینگهاش هم اگه اشباه نکنم z28 یه

اگه قیمتش خوب باشه و z28 باشه شاید من خریدمش!

رضا صادقی
18-07-2010, 23:22
سلاممحمد باز دندون تیز کردی؟؟؟؟ بسه مگه 5 تا نداری؟(شوخی کردم خدا بیشترش کنه)اگه z28 بود و قیمتش خوب بود و محمد نخرید من میخرم!!! محمد شیطون نکنه خط 512 گرفتی ها؟ من که با بدبختی وارد شدم برادر میشه سریع آدرس و قیمت و شماره تماس طرفو بدی؟

total_overdose
19-07-2010, 07:38
سلام دوست عزیز بابا شما که کار رو میکنی یه باره یه کم اطلاعات هم به دست میوردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام:31:
والا باور کن وقت نشد.حالا ایشالله دوباره رد بشم حتما سوال میگیرم البته اگه نفروخته باشدش:31:
البته من این مدت هاست میبینم کلا کارش آمریکاییه و فکر میکنم از نظر قیمت و ... کلا تو کار باشه:31:
تازه این بدرد نخورست گذاشته برا فروش البته هرچند به جنازه آمریکایی هم نمیشه گفت بدرد نخور ولی کلی بین ماشیناش گفتم چون کمی بدنش موج داره حالا نمیدونم نمیخواد از فابریکی در بیاد و یا ...
یه ماشین تو مایه بلیزر هم داره که قبلا عکسشو گذاشتم اون خیلی تمیزه و یدونه کامارو داره البته اونم نمیدونم چیه مدلش ولی بدون سقفه اونو اگه ببینید همونجا کپ میکنید از بس این ماشین خوشکله.کم میارتش.رنگش قرمز گوجه ای:31: سقف باز وای عجب چیزیه اون بدونه یه خال رنگ بد.خلاصه اون خیلی خداست.
راستی ماشین تو شیرازه که فکر کنم شماها اینجا نباشین تا جایی که میدونم.:41:

camaro lt
19-07-2010, 08:35
مرسی که به فکر ما هستی. اگر توانستی یه تماسی با صاحبش بگیر ببین چی به چیه؟قیمت..مدل..وضعیت فنی و البته سندی...
آقای حجازی شما واردی و میدونی که چقدر توی این ماشینها دستکاری شده..مثلا شاید زد 28 باشه اما موتورش تعویضی و یا رینگها هم عوض شده باشه..
mohamad.hejazi
19-07-2010, 20:02
سلاممحمد باز دندون تیز کردی؟؟؟؟ بسه مگه 5 تا نداری؟(شوخی کردم خدا بیشترش کنه)اگه z28 بود و قیمتش خوب بود و محمد نخرید من میخرم!!! محمد شیطون نکنه خط 512 گرفتی ها؟ من که با بدبختی وارد شدم برادر میشه سریع آدرس و قیمت و شماره تماس طرفو بدی؟
ای بابا چرا میزنی؟:42::47:
خیله خب مال تو:31:

آره کامارو جان حق با شماست....تازه اگه z28 هم باشه فکر میکنید چقدر قدرت داره؟؟190 اسب فکر نکنم بیشتر باشه....بیشتر اتاقش با اون آبشش هاش ارزش داره...

رضا صادقی
20-07-2010, 18:21
سلام
چرا ميزني؟!!!:31: من شوخي كردم:19:total_overdose ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چيش د؟ خبري ازش آؤردي؟ قيمت عكس وين كد و..... ما منتظريم برادر اينقدر با دل اين جوونا بازي نكن خطر داره!!!:31:

TopGear
20-07-2010, 18:42
سلام به دوستان عزیز:10:
ان شاءالله که حال همتون خوب باشه
من به علت مواجه بودن با مشکلات عدیده ای که بخش کوچکی از آن کنکور بود!؟ به کلوپ سر نمیزدم تو این مدت یکم هم مایه جمع کردم الان دنبال یه آمریکاییم به غیر از نوا و اسکای لارک سراغ داشتید خبر بدید ازتون ممنون میشم;)
مخصوصاً ایمپالا و مانتی کارلو
دوج کرنت V8
بانویل پاریزین گرند پریکس جی تی او ...
ریویرا سنچری کوپه455 مالیبو کاپریس...
دویل فلیت وود الدورادو!
گالاکسی کانتیننتال تاندربرد...
چارجر رادرانر کامارو ماستنگ...
...
چیکار کنم دیگه همشون دوست داشتنی هستن مخصوصاً فول سایزا !:40:
خوابیده باشه یا احتیاج به باز سازی هم داشته باشه مثله ای نیست!
به زودی عکسای ماشین های آمریکایی که خودم گرفتم رو براتون میزارم
محمد جان مبارک باشه کاپریس، خیلی زیباست
اگه برات مقدوره داستانه خرید کاپریس رو هم مثل ایمپالا و کامارو بنویس همگی فیض ببریم
امیدوارم همتون آمریکایی دار بشید:46:
camaro lt
20-07-2010, 22:04
این برای قطعات بدنه خیلی خوبه..البته قیمتش بالاست..

رضا صادقی
21-07-2010, 08:56
سلام
دوستان يه ايمپالا 68 فك كنم گير آوردم كه هيچي نداره حتي موتور 8 هم روش نيست الان 6 روشه اما از جذابترين ايمپالاها هست 68 كوپه ميگه 4 تومن چطوره؟ به نظرتون چقدري خرج داره؟ كشتيه به تمام معناست!!!!!

rami_hemi
21-07-2010, 09:27
عکس داری بذار رضا جان
68 باشه واقعا شانس داری چون ماشین کمیابی هستش .
ولی نه به هر قیمتی عکس بذار و وین کدش رو بذار
شاید ماشین از اول 6 بوده

سلام به دوستان عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ان شاءالله که حال همتون خوب باشه
من به علت مواجه بودن با مشکلات عدیده ای که بخش کوچکی از آن کنکور بود!؟ به کلوپ سر نمیزدم تو این مدت یکم هم مایه جمع کردم الان دنبال یه آمریکاییم به غیر از نوا و اسکای لارک سراغ داشتید خبر بدید ازتون ممنون میشم;)
مخصوصاً ایمپالا و مانتی کارلو
دوج کرنت V8
بانویل پاریزین گرند پریکس جی تی او ...
ریویرا سنچری کوپه455 مالیبو کاپریس...
دویل فلیت وود الدورادو!
گالاکسی کانتیننتال تاندربرد...
چارجر رادرانر کامارو ماستنگ...
...
چیکار کنم دیگه همشون دوست داشتنی هستن مخصوصاً فول سایزا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوابیده باشه یا احتیاج به باز سازی هم داشته باشه مثله ای نیست!
به زودی عکسای ماشین های آمریکایی که خودم گرفتم رو براتون میزارم
محمد جان مبارک باشه کاپریس، خیلی زیباست
اگه برات مقدوره داستانه خرید کاپریس رو هم مثل ایمپالا و کامارو بنویس همگی فیض ببریم
امیدوارم همتون آمریکایی دار بشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علی جان شما اختیار داری همش رو میخوای واست ببندم:دی
یه ایمپالا سرمه ای دو در 65 مشاهده شده .

total_overdose
21-07-2010, 11:22
سلام
چرا ميزني؟!!!:31: من شوخي كردم:19:total_overdose ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چيش د؟ خبري ازش آؤردي؟ قيمت عكس وين كد و..... ما منتظريم برادر اينقدر با دل اين جوونا بازي نكن خطر داره!!!:31:
سلام
دوست عزیز والا دیرزو بعد از ظهر با اینکه این مکانی که ماشینه اونجاست خیلی دور برام من بخاطر قولی که دادم بهت رفتم سر زدم.ولی متعسفانه نبودش:41: انشالله که نفروخته باشتش.:46: بازم میرم.

رضا صادقی
21-07-2010, 11:38
سلام والا وينشو ندارم اما ظاهرا وينش 8 سيلندر هست
اين عكساش

scope82
21-07-2010, 12:35
این یه مونت کارلوست که طرفای برج کبوتر اصفهان ازش عکس گرفتم و متاسفانه موفق نشدم از جلوش بگیرم (نیاز به باز سازی جزعی داشت)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.jpg

این عروسکا هم تو شهرک رسالت اصفهانن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5.jpg

این کاپریس هم مال یه پیرمردست تو رشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4.jpg

ارادتمند شما مهران

rami_hemi
21-07-2010, 13:40
سلام والا وينشو ندارم اما ظاهرا وينش 8 سيلندر هست
اين عكساش

رضا این یه 65 هستش نه 68
ولی عجب اتاقی داره جون میده واسه بازسازی و lowrider کردن :5:

رضا صادقی
21-07-2010, 15:21
چطوره رامين؟‌داخلش هيچي نداره!!!! هيچي!!!
ميگه 4 تومن ولي خيلي زيبا ميشه اينو ببينيد!!!

رامين ولي 65 كه با ارزشنره الان يه 68 هست كه تويه ايران ماشين آگهي شده اما كسي كسي نميگيره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg

Aidin_TiNY
21-07-2010, 16:21
رضاجون اینکه ایمپالا شکارشده ی منه!!! عکساشم مال منه:31:

طرفش نرو من یه چندماهی دنبالش بودم طرف ازون دندون گرداس ، تازه زیر کاپوت فقط بلوک موتوره هیچ چیز دیگه ای نداره داخل اتاق هم داشبورد و فرمون نداشته بید .... تازه اینم این آخرا فهمیدم سند بی سند :41: اگه سند هم داشته باشه 700 به زور میارزه 4 کجا بود!!! (طرف فکر میکنه طلاس یکی رفته دنبالش!)

TopGear
21-07-2010, 17:05
سلام از این همه اظهار لطفتون ممنونم
رامین جان خوبی
آمار اون 65 سورمه ای رو برام میفرستی
تصمیم جدیه
اینجوری نمیشه
خودم باید پاشم بیام کرج تهران اصفهانو بگردم