PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Jang Geum's Dream / «روياي زيباي من»

Morteza4SN
12-06-2008, 15:24
پس از پخش سريال «جواهري در قصر» ؛ انيميشن «يانگوم» هم به شبكه دو مي‌آيد !

خبرگزاري فارس: پخش مجموعه انيميشن «روياي زيباي من» كه نسخه كارتوني مجموعه «جواهري در قصر» است، از اول تيرماه در شبكه دو سيما آغاز مي‌شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس، مجموعه انيميشن «روياي زيباي من» از ابتداي تيرماه در بخش گروه نوجوان شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود.

بنابر اين گزارش، اين انيميشن در 50 قسمت 25 دقيقه‌اي به سرپرستي «جواد پزشكيان» در واحد دوبلاژ صدا و سيما دوبله شده است.

در انيميشن «روياي زيباي من» داستان دختر بچه‌اي به تصوير كشيده شده كه در قصر پادشاهي كشور كره زندگي مي‌كند. او در آشپزخانه دربار كار مي‌كند و مجبور است تمام فنون آشپزي را با جزئيات ياد بگيرد، اما ماجراهاي متفاوتي براي او پيش مي‌آيد.

«روياي زيباي من» داستاني واقعي از دختري است كه به نخستين زن پزشك درباري زمان خود تبديل شد و مجموعه تلويزيوني آن نيز با نام «جواهري در قصر» سال گذشته از شبكه دو سيما پخش شد.

در مجموعه تلويزيوني آن بازيگراني چون لي يونگ آئي «يانگوم»، جي جين هي «افسر مين‌جو»، يانگ مي جين «بانو هن»، جيون مي‌ري «بانو چويي»، هنگ‌لي نا «گيوم يونگ»، ليم هو «عاليجناب»، يئون ون- كي، «بانو يونگن»، پارك ان هي «يونگ سنگ» بازيگران نقش‌هاي اصلي سريال «جواهري در قصر» هستند. داستان آن 500 سال قبل در زمان سلسله «چو سون» در زمان حكومت پادشاه «سونگ ينگ» و پادشاه «يون سان گون»در سال‌هاي 1506تا 1494اتفاق افتاده است.

اين سريال در نخستين مرحله پخش خود با 47 درصد بيننده به عنوان موفق‌ترين سريال شبكهMBC شناخته شد و پس از آن در كشورهايي از جمله استراليا، آمريكا، كانادا،انگليس، تايوان، هنگ‌كنگ، مالزي، سنگاپور، فيليپين، چين، تايلند، ژاپن و ايران به نمايش درآمد.

Morteza4SN
12-06-2008, 15:29
دوبله‌ي انيميشن يانگوم با صداپيشگان «جواهري در قصر»

مدير دوبلاژ سريال«روياي زيبا من»:
دوبلور «افسر مين‌جان‌گو» و برخي ديگر از صداپيشگان مرد را عوض كرديم

ايسنا / سرويس: تلويزيون و راديو

مدير دوبلاژ سريال انيميشن «روياي زيباي من» كه قصه‌ي يانگوم كوچك را روايت مي‌كند، گفت: براي دوبله‌ي اين مجموعه تا حد امكان از همان گويندگاني استفاده كرديم كه به جاي نقش‌ها در «جواهري در قصر» صداپيشگي كرده بودند؛ البته با توجه به كودك بودن بيشتر شخصيت‌ها از برخي صداي مرد قبلي به علت همخواني نداشتن با نقش‌ها استفاده نشد.

جواد پزشكيان در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانجشويان ايران (ايسنا)، افزود: در
« روياي زيباي من» همانند سريال داستاني «جواهري در قصر»، ناهيد اميريان به جاي يانگوم صداپيشگي مي‌كند اما به جاي «افسر مين جان گو» سعيد شيخ‌زاده صحبت مي‌كند. شراره حضرتي، شيلا آژير، مهسا عرفاني، بهروز علي محمدي، شهاب عسگري، رضا الماسي، امير حكيمي و مجيد صيادي از ديگر گويندگان « روياي زيباي من» هستند.

وي تاكيد كرد: با توجه به انيميشن بودن اين سريال، شخصيت‌هاي آن هيچ شباهتي با «جواهري در قصر» ندارند و تا قسمت پاياني نيز يانگوم يك كودك است؛ هر چند كه گاهي اوقات او و ساير شخصيت‌هاي « روياي زيباي من» حرف‌هاي بزرگ مي‌زنند.

اين مدير دوبلاژ با اشاره به «جواهري در قصر» گفت: اين سريال عظيم، خوشرنگ و قابل قبول بود كه شخصيت‌هاي انساني پيشبرنده‌ي وقايع بودند، اما شخصيت‌هاي «روياي زيباي من» انيميشن است و داستان‌هاي آن با «جواهري در قصر» تفاوت دارد البته «روياي زيباي من» هم، قصر را به تصوير مي‌كشد و به غذا مي‌پردازد؛ اما داستان‌هاي آن اپيزوديك است.

پزشكيان در پايان درباره‌ي ميزان صداسازي گويندگان «روياي زيباي من» گفت: دربيشتر مواقع صداها تغيير داده نشده، البته با توجه به كودك بودن بيشتر شخصيت‌ها اين امكان وجود نداشت كه گويندگان با همان حالت‌هاي «جواهري در قصر» صحبت كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، «روياي زيباي من» در 50 قسمت 25 دقيقه اي در سال 85 دوبله شد و قرار بود 13 قسمت از آن نوروز 86 روي آنتن رود.

اين سريال كره‌يي (Jang- Geum's Dream) با بودجه‌ي دو ميليارد يوآن در طي دو سال ساخته شد و داستان دختر بچه‌اي است كه در قصر سلطنتي كره جنوبي زندگي مي‌كند او در آشپزخانه دربار كار مي كند و مجبور است تمام فنون آشپزي را با جزئيات آن ياد بگيرد.

ياد آور مي‌شود انيميشن «روياي زيباي من» از ابتداي تابستان روي آنتن شبكه دو سيما مي رود.

Morteza4SN
12-06-2008, 15:53
تبليغ انيميشن با فرمت l : swf

omid.k
13-06-2008, 02:00
اره امروز این خبر و تلویزیون هم رسما اعلا کرد و چه برو بیایی که .....

امیدوارم انیمیشنش بهتر ساخته شده باشه

Ar@m
13-06-2008, 15:02
اون مثلا مين جانگوئه؟؟؟ :31:
عجبا!
50 قسمت هم هستش!
عين سريالش مي خوان طولش بدن!
در هر حال نگاه مي كنم ببينم چيه!

Morteza4SN
14-06-2008, 06:06
اره امروز این خبر و تلویزیون هم رسما اعلا کرد و چه برو بیایی که .....

امیدوارم انیمیشنش بهتر ساخته شده باشه

هر چي باشه انيمه است ديگه :31:
البت از نوع رمانتيكش :21:

عجبا!
50 قسمت هم هستش!

البته قرار نيست يانگوم بزرگ بشه ها :46:
خدا لعنت كنه اين دار و دسته چويي اينا رو :27: تو انيمي هم ول كن نيستن :19:
احتمالا يانگوم تو انيمي ببينه فضا تخيليه ، بعد با خودش بگه كي به كيه پس
انرژي هسته اي را هم براي اولين بار در آشپزخانه كشف كند :2:

....
اين عكس هم پيشكش ، خودتون بگرديد شخصيت هاي فيلم رو توش پيدا كنيد ؛

Maggy_P
15-06-2008, 14:37
عجبا!
50 قسمت هم هستش!
آره با اين تفاوت كه اينجا ريش هاشو تراشيده! :دي

چقدر اينجا بچه سن هستن و طبق معمول چشمهاشون اندازه ي نلبكيه!:31:

altair
15-06-2008, 19:15
این کره ای و چینی ها و ژاپنی ها بدبختا عقده ی داشتن چشم های بزرگ رو دارن هر انیمیشنی که میسازن چشماشون اندازه ی نلبکیه .

playstation 3
21-06-2008, 18:49
اين انيميشنو چه وقت ميخواد بگزاره؟(زمان)

jooya
21-06-2008, 19:51
کسی از دوستان امکان کپچر این مجموعه رو داره !؟

خیلی خوب میشه اگه کسی بتونه کپچر کنه ، آپلودش با من . (تا جایی که بتونم )

شاید یه سری از این سایتها مثل ایران پرود و پرشین هاب بزارن ، ولی خودتون که دیدید کیفیت کاراشون واقعا پایینه .

اگه کسی هست اعلام امادگی کنه .

Nima-Chap
21-06-2008, 20:41
کسی از دوستان امکان کپچر این مجموعه رو داره !؟

خیلی خوب میشه اگه کسی بتونه کپچر کنه ، آپلودش با من . (تا جایی که بتونم )

شاید یه سری از این سایتها مثل ایران پرود و پرشین هاب بزارن ، ولی خودتون که دیدید کیفیت کاراشون واقعا پایینه .

اگه کسی هست اعلام امادگی کنه .
کدوم کانال پخش میکنه؟
چه زمانهایی؟

Ar@m
21-06-2008, 22:21
پست اولو بخون:
از يك تير شبكه دوم

only4you_mehr
24-06-2008, 13:04
الان كه 4 ام تيره
شروع شده ؟

jooya
24-06-2008, 20:29
الان كه 4 ام تيره
شروع شده ؟
ما خونمون تقریبا 24 ساعته TV'مون روشونه ، البته صداش میاد توی اتاقم ولی چیزی نشنیدم !

البته اگه قبل از ساعت 10 صبح نده ، که من خوابم "ناراحتی"

Maggy_P
25-06-2008, 08:57
ما خونمون تقریبا 24 ساعته TV'مون روشونه ، البته صداش میاد توی اتاقم ولی چیزی نشنیدم !

البته اگه قبل از ساعت 10 صبح نده ، که من خوابم "ناراحتی"

یعنی قبل از ساعت 10 میده! چه بد من که خونه نیستم!

only4you_mehr
25-06-2008, 12:11
دقيقا چه روز و ساعتي پخش ميشه ؟

playstation 3
25-06-2008, 17:19
اين انيميشن رو جمعه ها ساعت 10:30 در برنامه ي فيتيله جمعه تعطيله پخش ميكند از شبكه ي دو

jooya
27-06-2008, 10:15
playstation 3 جان ممنون .

لان ساعت 11:11 دقیق داره کارتون رویای زیبای من رو میده

bahdar
27-06-2008, 15:39
منم امروز یه ذره از اونو دیدم.تلویزیونو که روشن کردم دیدم کارتون داره و بعد فهمیدم همون یانگومه.زیاد نگاه نکردم.چند دقیقه!

playstation 3
27-06-2008, 21:39
ولي انقدر جذبش ميشي كه نميفهمه كي تموم ميشه!!!!!!!!