PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه كسي آدرس نمايندگي رسمي سوني اريكسون را مي دونه بنويسه

Payman86p
29-11-2005, 21:11
آگه ممكنه آدرس نمايندگي هاي سوني اريكسون رو اينجا بنويسين!

MaFia
29-11-2005, 23:42
نماينده سوني اريكسون فكر كنم عكاظ باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Payman86p
30-11-2005, 12:25
آقا دستت درد نكنه

امير جان
01-03-2006, 07:33
ممنون دوست

boys_won
01-03-2006, 08:04
الان در حال حاضر الرمس هم نمايندگي رسمي سوني اريكسون شده

mehdi_mahan
04-03-2006, 21:02
نماينده سوني اريكسون فكر كنم عكاظ باشه

مافيا جان من فكر ميكنم الرمس سيتادل نمايندگي باشه!

arsalan_paradox
16-11-2006, 04:00
سلام ... من كمك فوري مي خام ... خواهش مي كنم از اونايي كه در مورد موبايل اطلاعاته بالاييي دارن يا كاشون تعمير موبايله يا از خرابي موبايل سر در ميارن به من كمك كنن .. من يك گوشي سوني اريكسون كا 750 خريدم بعد از 1 هفته كه دستم بود يك روز ديدم كه خط هاي آبي رنگه كنار صفحه كه مربوط به خط دادن گوشي هست رفت و اصلا ديگه خط نميداد .. اول فكر كردم سيم كارتم سوخته ... اما عوض كدم و يك سيم كارته ديگه كه سالم بود گذاشتم بازم خط نميداد . فهميدم مشكل از گوشي هست .. اونو به محلي كه خريده بودم بر دم چون گارانتي بود .. گفن گوشي زمين خورده اما من بهشون گفتم كه زمين نخورده اما باز مي گفتن زمين خورده . مي خواستم اگه كسي مي تونه راهنماييم كنه خواهشن كمكم كنه و بگه ايا ذاخل تنظيماته گوشي دست خورده يا اشكال از يكي از قطعاته گوشيه .. چون به طرز واقعا عجيبي گوشيه من اينطوري شد و ديگه اصلا خط نداد ...خواهش ميكنم كمكم كنيد چون گوشي من يك ماهه كه حرابه و گارانتي هم هنوز نتونسته كاري بكنه ... ممنونم ....
Email: Arsalan_sheitooooon@yahoo.com

Mehdi_Full
17-11-2006, 08:02
سلام ... من كمك فوري مي خام ... خواهش مي كنم از اونايي كه در مورد موبايل اطلاعاته بالاييي دارن يا كاشون تعمير موبايله يا از خرابي موبايل سر در ميارن به من كمك كنن .. من يك گوشي سوني اريكسون كا 750 خريدم بعد از 1 هفته كه دستم بود يك روز ديدم كه خط هاي آبي رنگه كنار صفحه كه مربوط به خط دادن گوشي هست رفت و اصلا ديگه خط نميداد .. اول فكر كردم سيم كارتم سوخته ... اما عوض كدم و يك سيم كارته ديگه كه سالم بود گذاشتم بازم خط نميداد . فهميدم مشكل از گوشي هست .. اونو به محلي كه خريده بودم بر دم چون گارانتي بود .. گفن گوشي زمين خورده اما من بهشون گفتم كه زمين نخورده اما باز مي گفتن زمين خورده . مي خواستم اگه كسي مي تونه راهنماييم كنه خواهشن كمكم كنه و بگه ايا ذاخل تنظيماته گوشي دست خورده يا اشكال از يكي از قطعاته گوشيه .. چون به طرز واقعا عجيبي گوشيه من اينطوري شد و ديگه اصلا خط نداد ...خواهش ميكنم كمكم كنيد چون گوشي من يك ماهه كه حرابه و گارانتي هم هنوز نتونسته كاري بكنه ... ممنونم ....
Email: Arsalan_sheitooooon@yahoo.com
ارسلان جان جاي سوال شما اينجا نيست اين تاپيك مال حدود يكسال پيشه سوالاتت رو تو اين تاپيك بپرس ;)

tazevared2006
29-10-2007, 01:46
اشكال كه نداره من تاپيك يه سال پيش رو بيارم بالا؟
من ميخواستم بدونم حالا (نه يك سال قبل) نمايندگي سوني اريكسون كجاست. ميشه آدرسش رو بهم بديد؟
ممنون

tazevared2006
06-01-2008, 01:49
دو ماه هم گذشت کسي جواب نداد. من فقط يه سوال پرسيدم.

corey
06-01-2008, 11:45
خیابان جمهوری نبش پاساژ علائدین فروشگاه پارس سیتاتل