PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه بازی هایی دسته شوک دار ساپورت میکنن

SILWESTER
12-06-2008, 02:32
سلام
من تا حالا این سوال برام بوده که دسته pc شوک دار رو برای چی درست میکنن
تا به الان یه بازی هم ندیدم شوک دسته رو به کا بندازه!!!
کسی تا حالا بازی دیده که به دسته شوک بده؟؟

LORD SCORPIAN
12-06-2008, 13:07
به نظر من این مشکل از ویندوزت هست چون من خیلی از بازی ها رو تو ویندوز 98 با دسته شوک دار بازی کردم و شوک ها هم کار می کردن ولی همون بازی ها تو ایکس پی یا ویستا شوکشون کار نمی کرد در ضمن فکر کنم شوکشون بیشتر به این خاطر باشه که بازی های اکشن مثلا resident evil 4 رو بهتر و راحت تر بازی کرد.

AEZ_Best
13-06-2008, 22:22
اگه ویبره منظورته توی این دسته ساده ها که شکل دسته های ps2 است همراش یه سیدی داره که اگه اونو نصب کنی لرزاننده ات کار می افته و بازیهاشم
همه Need for speed ها
God father
.....

LORD SCORPIAN
13-06-2008, 22:48
اگه ویبره منظورته توی این دسته ساده ها که شکل دسته های ps2 است همراش یه سیدی داره که اگه اونو نصب کنی لرزاننده ات کار می افته و بازیهاشم
همه Need for speed ها
God father
.....
دوست عزیز من سیدیش رو هم نصب کردم ولی اکثرا با ایکس پی و ویستا سازگار نیستند

SILWESTER
14-06-2008, 23:01
به نظر من این مشکل از ویندوزت هست چون من خیلی از بازی ها رو تو ویندوز 98 با دسته شوک دار بازی کردم و شوک ها هم کار می کردن ولی همون بازی ها تو ایکس پی یا ویستا شوکشون کار نمی کرد در ضمن فکر کنم شوکشون بیشتر به این خاطر باشه که بازی های اکشن مثلا resident evil 4 رو بهتر و راحت تر بازی کرد.
من که آخرش نفهمیدم مشکل از ویندوز منه یا منظور این دوست گلمون همه ویندوزهاست!!!!!
نبود بازی شک دار

LORD SCORPIAN
15-06-2008, 00:54
من که آخرش نفهمیدم مشکل از ویندوز منه یا منظور این دوست گلمون همه ویندوزهاست!!!!!
نبود بازی شک دار
دوست من بیشتر بستگی به دسته ای داره که خریدی اگه جدید باشه تو هر ویندوزی کار می کنه ولی اکثر دسته های موجود در بازار مال سال 2000 یا 2001 هستن که از ویندوز 95 تا ویندوز 2000 ویبرشون کار میکنه.