PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چقدر با برد ترکیه حال کردید؟

rvin@
12-06-2008, 00:13
من که خودم از بازی دیدنی ترکیه در اکثر جام ها حال میکنم. ایندفعه عوض اون بازی که به سوئد باختن نرسیدن جام جهانی در اومد. :31:
کلا ترکیه با هر تیمی بازی میکنه اون بازی دیدنی میشه. چون با غیرت بازی میکنن. الانم بازی باخته رو بردن.ایول دارن به مولا.
یه خورده ایرانیا یاد بگیرن.

MYM
12-06-2008, 01:24
زیاد. بازی خوبی بود.

Mohammad Hosseyn
12-06-2008, 01:24
بازی که حال نداد ... اما امتیاز تو پیش بینی بهم حال داد !

Gune Baxan
12-06-2008, 01:31
انقدر حال کردم................. خیلی زیاد

فقط نفصه شب بود نتونستم خیلی بالا پایین بپرم و سر و صدا کنم.

rvin@
12-06-2008, 02:01
زیاد. بازی خوبی بود.

انقدر حال کردم................. خیلی زیاد

فقط نفصه شب بود نتونستم خیلی بالا پایین بپرم و سر و صدا کنم.
مثل من:31:

پس منو چی میگی که پیش بینی برد سوییس با تفاضل گل یک رو کرده بودم . ولیبا این حال خوشم اومد از ترکا!:31:

MeHrDaD_MeNaY
12-06-2008, 02:18
از تركا بدم مياد
فوتبالشونم مالي نيست
دوست داشتم ميزبان بره بالا

rvin@
12-06-2008, 02:51
از تركا بدم مياد
فوتبالشونم مالي نيست
دوست داشتم ميزبان بره بالا
منم از ترکیه ای ها خوشم نمیاد ولی فوتبالشون اونقدر ها هم بدک نیست که شما میگی.
سوییس کم تیمی نیست به همین خاطر از تلاش ترکا خوشم اومد. کلا تیمیه که تا آخرین دقیقه میجنگه مثل هلند البته نباید با هلند مقایسش کرد . ولی خوب حالا.
میزبان هم اگه توانش رو داشت میرفت بالا .

KambiaZ
12-06-2008, 07:35
hd,ggggggggggg
ایووولللللللللللل.....

1000_alkapone
12-06-2008, 10:57
بله خیلی حال داد من خودم طرفدار ترکیه هستم

joey jordison
12-06-2008, 11:52
من طرفدار ترکیه نیستم و از اخلاقشون هم خوشم نمی یاد
ولی جدا عجب بازی بود به قول خیابانی بازیه داغی بود شرایط جوی زمین هم خیلی باحال کرده بود بازیرو وقتی یه بازیکن توپ می خواست جلو ببره توپ نمی رفت بازیکن میرفت جلو دیدنی شده بود بازی در کل این بازی برندش برای من فرقی نمی کرد کدام باشه ولی انگیزه و میل به بردن را کاملا در تیم ترکیه دیدیم که برای یک تیم خیلی می تونه موثر باشه!!

Alireza.M67
12-06-2008, 16:13
بابا من دلم واسه سوییس سوخت .
بیچاره ها میزبان بودن و روز دوم کارشون تموم شد

sudotux
12-06-2008, 16:23
برد ترکیه خیلی ضد حال بود ( دقیقه ۹۲ !!!‌ ) چون که مساوی با گل پیش بینی کرده بودم ...

ali_manutd_2007
12-06-2008, 16:46
كجاش حال داد ؟ يه پيش‌بيني غلط انداخت تو پاچه‌ي من !!!!!!!!! :27: :31:

pentoriko
12-06-2008, 17:06
بابا اين چي بود ضد حال من گفتم سوئيس ميبره بازي رو اه اه اصلا جالب نبود

saman rossi
12-06-2008, 17:07
من که شدیدا حالم گرفته شد . نه به خاطر نظر سنجی بلکه به خاطر بازی وحشیانه ترکیه و اینکه کلا بازیشون بیشتر شبیه کشتیه تا فوتبال

BehzadKiNG
12-06-2008, 17:13
منم شدیدا" حال کردم . . .
تا دقایق آخر استرس نمی ذاشت برم بخوابم ... حقشونه ... فوتبال ترکیه خیلی پیشرفت کرده ...

بردیا
12-06-2008, 19:06
من که خودم از بازی دیدنی ترکیه در اکثر جام ها حال میکنم. ایندفعه عوض اون بازی که به سوئد باختن نرسیدن جام جهانی در اومد. :31:
کلا ترکیه با هر تیمی بازی میکنه اون بازی دیدنی میشه. چون با غیرت بازی میکنن. الانم بازی باخته رو بردن.ایول دارن به مولا.
یه خورده ایرانیا یاد بگیرن.

دوست عزیز اون دفعه هم به همین سوییس باختن و نرسیدن به جام جهانی نه سوئد

rvin@
13-06-2008, 00:38
دوست عزیز اون دفعه هم به همین سوییس باختن و نرسیدن به جام جهانی نه سوئد
آره منظورم همون سوییس بود. نمیدونم چرا همش این دو تا رو قاطی میکنم.
بچه ها فکر کنم پرنقال و چک بیان بالا چون از قدیم گفتن وحشی که به وحشی بخوره اونی که تکنیکش بیشتره میبره.
احتمالا میلان باروش هم دو تا گل میزنه. هم حال سوییس میزبان گرفته شد و هم ترکیه وحشی(البته حرفه ای)
حذفیده میشه .
یه زمونی عاشق چک اسلواکی بودم.

B L A S T E R
13-06-2008, 10:04
معععععععععععع
مگه ترکیه برد؟چند چند؟

babak_1386
14-06-2008, 13:19
2-1 دقیقه نود.
اوندفه هم که تو استانبول به سوییس باختن وحشیا افتادن به جون سوییسیا.
1: آگه بازی قبل این دو تیم رو میدیدی نمیگفتی افتادن به جون سویسیها! چون کاملا مشخص بود که دلشون میخواد کتک کاری کنند(سویسیهارو میگم) و وقتی داشتم به رخکن میرفتن یکی از مربیان ترکیه رو با مشت و لگد زدند!
2: احتمالا شما خودتون وحشی تشریف دارین که به هرکی که میرسی میگی وحشی هست!
3: معمولا انسان به کسی زیاد گیر میده که جلوش کم بیاره!(خوب آگه تیم شما زیاد غیرت نداره نگران نباش درست میشه) من خودم فکر نمی کنم تو جام 2008 تیمی باشه که مثل ترکیه با غیرت بازی کنه!
4: کسایی که نظرشون اینه که فوتبال ترکیه ضعیف هست باید بگم که زیاد هم ضعیف نیست!
مربیش مربی فیورینتینا و میلان بوده!(که همین چند روز پیش سفارت ایتالیا در ترکیه بهش نشان افتخار داد! که کارشناسان تفسیر کردن که ممکنه به یکی از تیم های بزرگ ایتالیا ترانسفر بشه!) و در لیست مربی هایی که برای مربیگری چلسی مدعی بودند بود!
و تیمهای رئال مادرید/بارسلونا/آس رم/بورسیا دورتمند/والنسیا خواهان بکار گیری فاتیح تریم مربی ترکها بوددند!
همه این اتفاقات بعد از سال 2000 افتاده! و اینایی که گفتم همش از لینک زیر هست که در باره بیوگرافی این مربی هست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سال 2002 سوم شدند در جام جهانی که در در اون جام 2 بار با برزیل بازی کرد که هر 2 رو کارشناسان گفتند که اشتباهات داوری باعث باخت ترکیه شد!
باشگاهای این کشور خیلی پیشرفت کردن و یکی در لیست 25 تیم پر درامد جهان جای گرفت!!
امسال تیم باشگاهی این کشور تا مرحله 4/1 نهایی بالا اومد در جام قهرمانان اروپا و تا این مرحله اینتر ایتالیا /سویا اسپانیا /چلسی انگلستان رو بترتیب با نتایج 0-1 / 3-2 /2-1 (تک گل چلسی رو مدافع تیم ترکیه وارد دروازه این تیم کرد!) شکست داد! خوب اگه همه این اتفاقات شانسی هست! دیگه چی بگم!
(در کل آگه غلط املایی دارم ببخشید! همیشه املام ضعیف بود)

shakerifar
14-06-2008, 13:31
کلا با ترکیه حال نمی کنم
دلم می خواست سوئیس ببره
ولی خوب به هوادارای ترکیه احترام می گذارم
اینم نظر شخصی من بود

babak_1386
14-06-2008, 14:29
ضمنا حواست باشه چی داری میگی مطلب شماره دو رو ندیده میگیرم.
دلیلی نداره نادیده بگیری! نگاه کنی میبینی!
شما خوشت نمیاد یکی بهت وحشی بگه ولی هر بار به دیگران میگی وحشی! آگه خوبه منم میگم! آگه خوب نیست شما هم نگو!
و اینم بگم که شما حواست بیشتر باشه چون شما 10 بار گفتی وحشی هستن/ وحشیگری می کند/... و در جواب شوما من این کلمه رو بکار گرفتم!
در مورد فاتیح تریم هم بگم که اون پیشنهاد میلان و فبورنتینا رو قبول کرد! و اینکه این تیمها حالا وضعیت خوبی ندارن به تریم مربوط نیست! اون چند سال پیش مربی اینا بوده!
فیورنتینا 2000-2001 رتبه نهم جدول! بعد از این فصل تا حالا 11 مربی عوض کرده!
میلان 2001-2002 رتبه چهارم جدول! از فصل 2002 تا حالا مربیش انجلوتی هست!
پس ناکامی این تیمها به تریم مربوط نیست!
این یادم رفت که بگم یکبار با تیم گالاتاسارای قهرمان یوفا شده! و یک بار هم سوپر جام اروپارو برده!

gladiator11
15-06-2008, 11:34
ترکیه عشق منه البته به همراه اسپانیا:40::40::40::40::11:

MYM
15-06-2008, 15:11
همین غیرت شون باعث شد اون وحشیگری رو انجام بدن دیگه.
اون بازی که به نفع سوییس تموم شد پس دلیلی نداشت که سوییسی ها به ترکا حمله کنن.
ضمنا فاتح تریم که اینهمه پیشنهاد داشت پس چرا یکیشو قبول نکرد؟
بهتره بدونین ویکیپدیا سایتی هست که توسط خود کاربرانش نوشته میشه.
یعنی مثلا اون مطلب رو که شما اوردی ممکنه یه ترکیه ای الکی نوشته باشه یا
مثلا پیاز داغشو زیاد کرده باشه. وگرنه کدوم مربی اینهمه درخواست بهش میشه هیچ کدوم رو قبول نمیکنه؟
همون فیورنتینا و میلان با فاتح تریم به کجا رسیدن؟ جفتشون الان تو بحران هستن.
واسه همینه که اقا از ایتالیا دوباره برگشت ترکیه.
تازه من یکی که نگفتم فوتبای ترکیه ضعیفه ولی خشنه و اروپایی نیست.

ضمنا حواست باشه چی داری میگی مطلب شماره دو رو ندیده میگیرم.

جهت یادآوری باید عرض کنم خدمتت که قابل ویرایش بودن ویکی پدیا توسط کاربران را چند روز پیش من بهت گفتم. در ضمن بهت گفتم که تا زمانی نوشته های این سایت غیر معتبر است که منبعی برای آنها ذکر نکرده باشد.
ویرایش کردن مطالب به همین راحتی ها هم نیست که یکی بیاد پیاز داغشو زیاد کنه. هنگام ویرایش کردن یک مطلب نویسندگان مطلب از طرف سایت ایمیلی دریافت می کنند که تغییرات ایجاد شده رو بهشون گزارش می کنه.

راستی تیم بریتانیا هم خشنه. حتما اون هم اروپایی نیست.:27:

MYM
15-06-2008, 15:15
میشه اون ده بار رو نشونم بدی منم ببینم کجا گفتم؟
ضمنا خودت میگی نهم جدول و چهارم جدول پس مربی انچنانی نبوده فاتح تریم.
این دوتا قهرمانی هم که نوشتی الان بقیه مربیای اروپایی بیشتر از اینا تو کارنامه شون دارن.

وقتی می گم بچه ای ناراحت می شی.
با وجود تیم هایی مثل یوونتوس و ... در لیگ ایتالیا، چهارم کردن میلان هم هنر می خواهد. من نمی گم میلان تیم کوچکی هست ولی ... . بیخیال.

rvin@
15-06-2008, 15:36
شما چند نفر هرجا میرین باید بحث رو سیاسی کنید و پای ویکیپدیا و چیکی پدیا رو بیارین وسط!!!!
بابا ول کنین برین دنبال کارتون !

آدم شاخ در میاره از کارای شوما
جل المای گاد!

babak_1386
15-06-2008, 19:38
یوونتوس الان تو دسته دوی ایتالیا داره بازی میکنه.

ببینم آخرین بار کی فوتبال نگاه کردی؟
یونتوسی که تو دسته دوم هست چطوری تو فصل 2007/2008 سری A بعد از اینتر و رم مقام سوم میاره با 72 امتیاز؟
شاید سایت فیفا هم میشه ویرایش کرد!نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه بری میبینی! حداقل چیزی رو که سرت نمیشه نظر نده!
و اینکه همون میلانی که شما میگی چهارم کردنش خیلی راحت هست! فصل پیش با 21 امتیاز فاصله از صدر 5ام شده! با مربی گری انجلوتی! اونم بعد از فصلی که قهرمان اروپا شد و حدود 100 میلیون یورو پاداش گرفت!

tabriz-info
15-06-2008, 19:43
به به تبریک تیم خودمونه

babak_1386
15-06-2008, 21:48
در مورد دومی هم مربی گری انجلوتی رو با فاتح تریم نمیشه مقایسه کرد.
چرا نمیشه؟ هر2 مربی یک تیم بودند! یکی 4ام شده یکی 5ام!!!

babak_1386
16-06-2008, 00:18
به تمام دوستان تبریک میگم مخصوصا کسایی که می گفتن ترکیه از چک ضعیف تر هست!
ترکیه 3-2 چک رو برد!
فکر نکنم تیمی که ضعیف هست قدرت زدن 3 گل در 12 (75تا87)دقیقه به یکی از 4 دروازبان برتر جهان داشته باشه! اونم در وضعیتی که حریف 2 گل زده!

sudotux
16-06-2008, 00:21
عجب بازی بود !! هنوز بهت زده هستم ...

Gune Baxan
16-06-2008, 00:45
چه قدر حال کردم.........

عجب بازیی بود. با اینکه این بار هم نفصه شب بود ولی کلی بعد از گل سوم داد و هوار کردم و بالا و پایین پریدم.

---------------------------------------------------------------

الان من شکلم اینجوریه :26:

بازیکنای چک شکلشون اینجوریه :9: :37:

داور هم شکلش اینجوریه :27:

شبیه یکی از تبلیغ های تلویزیون شد.:31:

ragbar12
16-06-2008, 00:49
با برد تركيه هيچ حال نكردم هيچ! حالمم گرفته شد
حيف شد پيتر چك اون اشتباه بچه گونه رو كرد وگرنه تركيه كجا چك كجا....

saeed774
16-06-2008, 00:50
عجب حالي داد امشب
واقعا يه تيم باور نکردني در دو بازي اخيرش بود

V A H I D
16-06-2008, 00:54
اهههههههههههه....
چرا برد ؟؟؟؟
ضد حال ...
من گفته بودم چک می بره ها .. اگه همه ی بازی ها رو از دقیقه ی 80 به قبل حساب می کردن الان من همه رو به جز هلند رو درست پیش بینی می کردم ....

XirowN
16-06-2008, 01:02
خیلی صفا کردم
وقتی گل 4 مو که زد حال کردما

flatrish
16-06-2008, 01:06
چه حالی داد. خیلی از ترکیه خوشم اومده خیلی تعصب دارند. حالا چرا اون مربیشون اینجوریه عجب بازیکنها وحشت نمی کنند مقابلش
تازه قبل از گل زدن هم خودزنی میکرد!!

amirtoty
16-06-2008, 01:09
من که خیلی لذت بردم .......

techno
16-06-2008, 01:15
هیچی.

چک کجا ترکیه کجا! به زور خودشو چپونده تو اروپا!...مربی چک کجا مربی ترکیه کجا.

واقعا حیف شد چک حذف شد.

hossein500300
16-06-2008, 02:38
درسته که همه فکر ميکردن چک ميبره،البته چک هم قشنگ بازی کرد،اما ترکيه واقعاً از دقيقه 65 به بعد،
قشنگ بازی کرد،در کل بازی قشنگی بود،توی پانزده دقيقه،سه تا گل ترکيه زد،من که جداً لذت بردم،البته
نه طرفدار چک بودم نه ترکيه،اما از بازی لذت بردم.

pedramch
16-06-2008, 02:51
من قبل از بازی به همه گفته بودم.این ترکا وقتی جو گیر بشن همه کاری میکنن!!

shakerifar
16-06-2008, 05:44
به شدت حالم گرفته شد من نمی دونم این همه شانس رو از کجاشون می یارن
خیلی دلم سوخت برای چک و چک(دروازه بان):31:
در کل اولین تیمی که حقش نبود به مر حله پایانی رسید:41:

ebru_gundes_206
16-06-2008, 06:06
من که کلی حال کردم آخه چک هم تیمه در ضمن ترکیه الان تیمش آماده هم نیست و گرنه مثل جام جهانی 2002 کولاک میکرد

فقط ترکــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــیه

B L A S T E R
16-06-2008, 07:57
اه اه/چه بازیه چرتی.همش ترکیه الکی میاد بالا

rezanew
16-06-2008, 08:13
خیلی باحال بازی کردن!! دمشون گرم!! باید بریم از اینا یاد بگیریم!! حیف که می خوام هلند قهرمان بشه وگرنه می گفتم اینا قهرمان می شن (بابا جو گیر)!!!!!!!!!

tabriz-info
16-06-2008, 08:26
Turkler her zaman championlar

DANIAL_2000
16-06-2008, 08:28
من دقیقه 60 بازی رو بیخیال شدم..الان که اومدم این تاپیک این شکلیم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا اینجا خوش شانس ترین تیم رقابتها بوده (البته ارائه بازی خشن هم یکی از عوامل موفقیتشونه) جلوی سوئیس برتری نداشت! مرحله بعدم خورده به کرواسی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترکیه اگه فوتبال بازی کنه جلوی لیتوانی هم میبازه (که یه بار هم باخته)!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

monster489
16-06-2008, 08:33
ترکیه دوباره مثل جام جهانی 2002 که با شانس و اقبال میرفت بالاشده...
به نظر من اگر چکی ها تو بازی از موقعیتهاشون بهتر استفاده می کردند الان صعود کرده بودن ...
در ضمن بعضی ها تو این تاپیک همچین از ترکیه طرفداری می کنه که انگار تیم ملی کشورشونه و یا اینکه بهترین تیم اروپاست...
من از تیمهایی که شانسی می برند اصلن خوشم نمیاد

babak_1386
16-06-2008, 09:23
در ضمن بعضی ها تو این تاپیک همچین از ترکیه طرفداری می کنه که انگار تیم ملی کشورشونه و یا اینکه بهترین تیم اروپاست...
من از تیمهایی که شانسی می برند اصلن خوشم نمیاد

اه اه/چه بازیه چرتی.همش ترکیه الکی میاد بالا

در کل اولین تیمی که حقش نبود به مر حله پایانی رسید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
دوستان دلیل این حرفها چی هست؟
برای اینکه یک تیم بالا بیاد باید اسمش بزرگ باشه یا خوب بازی کنه؟
آکه نیمه دوم بازی رو میدیدی (از 45 تا 55 و از 65 تا آخر) نمی گفتید شانسی بالا اومد!
اصلا در کل چک چند تا حمله کرد روی دروازه ترکیه تو نیمه دوم!!؟ حداکثر 4 یا 5 تا! ولی بجز این در میدان خودش 11 نفری دفاع میکرد!
اگه حرفهای فردوسی پور و کارشناسان برنامه رو شنیده بودید می دیدید! که اونا هم میگن ترکها از نظر تکنیک فردی برتر هستن! آردا , نیهاد و تونجای هرکدوم چندین بار مدافع مستقیم خودشون رو با دریبل رد کردن) در حالیکه چک یک مهاجم داره که بیشتر به غول بیایانی شباهت داره!(فکر کنم 202 سانتیمتر قد و 100 کیلو وزن که فقط با قدرت بدنی کار میکرد!
تازه ترکها اصلی ترن بازی کن خودشونو نداشتن!منظورن امره بلزاقلو هست! من فکر میکنم اگه اون بود بهتر این بازی میکرد!

aslani80
16-06-2008, 09:25
در ضمن بعضی ها تو این تاپیک همچین از ترکیه طرفداری می کنه که انگار تیم ملی کشورشونه
اين ديگه از اون حرفاست!يعني چي؟اين همه دارن ميان از تيما طرفداري ميكنن اشكالي نداره ولي اين چون تركيه است نبايد طرفداري كنن!!
من با اينكه از تركيه حالم به هم ميخوره ولي دوست دارم پيشرفت كنن تا شايد يه تلنگري به ما بخوره و به خودمون بيايم
. تركيه اي كه 50 سال پيش از ايران كلي عقب بود(چه از نظر صنعتي چه اقتصادي چه ورزشي و فرهنگي...)و كلي از ايران وام ميگرفت ولي حالا اون كجا و ما هنوز اندر خم ....
كاش يه خورده به خودمون بيايم....
پيشرفت تركيه رو كه ميبينم دو دستي ميزنم تو سرم.....

rezanew
16-06-2008, 09:44
تركيه اي كه 50 سال پيش از ايران كلي عقب بود(چه از نظر صنعتي چه اقتصادي چه ورزشي و فرهنگي...)و كلي از ايران وام ميگرفت ولي حالا اون كجا و ما هنوز اندر خم .........

بیشتر دوستان هم فکر کنم به این خاطر از برد ترکیه ناراحتن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tabriz-info
16-06-2008, 09:49
آخه مگه مجبورید پست اسپم بدید

ترکیه فوتبال رو با پا بازی نمیکنه

ترکیه با غیرتش فوتبال بازی میکنه

تو کل دنیا همچنین بازیکنایی پیدا نمیکنید

saman rossi
16-06-2008, 10:17
اقا بازی دیشب یه خورده مشکوک میزد . مخصوصا گل دوم و سوم که من فکر میکنم تبانی تو کار بوده

techno
16-06-2008, 10:24
شاید مسخره کنید ؛اما یکی از دلایلی که من با برد ترکبه حال نکردم اینه که چک یک کشور با فرهنگه و یک مربی جاافتاده داره + اینکه کشور جمهوری چک از نظر فرهنگی-اجتماعی خیلی بالاتره.بابا چک تو قلب اروپاست نا سلا متی و از روشن فکر ترین مردمان اروپاو دنیا به شمار میان.

البته ربطی به فوتبال نداره این حرفا وگرنه که امریکای جنوبی با اون وضعشون بهترین فوتبال رو دارند.

pentoriko
16-06-2008, 10:51
بازي 2-0 شد به نفع چك بود بعد توپ رفت اونور منتظر بودم تركيه گل بزنه تا نظرسنجيم درست در بياد :31::31::31:
توپ رفت تو گل اما بازي چي شد بازم تركيه گل زد و بازي رو مساوي كرد و بعد هم گل سوم ديگه فحش بود كه نثار پيتر چك ميكردم خاكبرسش كنم

Sajad2006
16-06-2008, 10:55
سلام.
خداییش ترکیه با غیرتش بازی کرد!!!!
ترکوند......
و دیگر همین.

T O O M A J
16-06-2008, 11:21
کسانی که می گن شانسی برده برن نیمه ی دوم رو نگاه کنن ببینن بازی یعنی چی.چک رو تو10 - 15 دقیقه ی اول نذاشت از میدانش بیاد بیرون.(همونطور که یکی از دوستان گفت)
به نظر من یکی از بهترین و عجیب ترین بازیهای یوفا بود.
گل نیهات هم ( گل آخر) هم به نظر من خیلی زیبا بود.:20:

اين ديگه از اون حرفاست!يعني چي؟اين همه دارن ميان از تيما طرفداري ميكنن اشكالي نداره ولي اين چون تركيه است نبايد طرفداري كنن!!
من با شما موافقم.

در ضمن بعضی ها تو این تاپیک همچین از ترکیه طرفداری می کنه که انگار تیم ملی کشورشونه

بله.ما ترکها تو ایران خیلی از ترکیه خوشمون میاد.به اندازه ی ایران و حتی بیشتر.
ما از ترک بودنمون بیشتر از ایرانی بودنمون افتخار می کنیم.:10:

اتفاقا من خوشحالم چون هرچي تركيه بيشتر پيشرفت كنه بي عرضه گي خيلي ها بيشتر ثابت ميشه.

موافقم.

اقا بازی دیشب یه خورده مشکوک میزد . مخصوصا گل دوم و سوم که من فکر میکنم تبانی تو کار بوده
میشه بگید کجا؟؟؟

اینو دیگه شدیدا هستم.:11::40::40::40:

BehzadKiNG
16-06-2008, 12:15
یاشاسین ترکیا
گرچک شامپیون
------------------
وقتی چک گل دوم روز زد خود فردوسی پور گفت : کاملا" برخلاف میل بازی چک به قول رسید ، ترکیه 70 درصد از کل بازی رو تو اختیار داشت بعد بگید شانسی برد ، 100 در 100 شانس هم بوده اما شما فکر کن الان افغانستان بره جلوی برزیل بازی کنه بعد شانسی ببره ... اصلا" امکان نداره اگه افغانستان پر شانس ترین تیم دنیا هم باشه نمی تونه ...
به هر حال حلالشون این برد شیرین ، حقشونه ، تلاش کردن و بردند ....
دیشب وقتی گل سوم رو زدند یه فریادی کشیدیم که نگو و نپرس ، 1 سیلی خوف هم خوردم ولی کاش 100 بخورم ولی ترکیه ببره ...
-----------------
اگه کرواسی رو هم ببرن عالم می شود بسی ...
به امید برد کرواسی و حضور در نیمه نهایی ...
Turkiye , sana iftihar ediyorüz
:40::40::40::40::40::40::40:

RooS
16-06-2008, 12:19

تایید میشه شدیـــــــــــــــدا

tabriz-info
16-06-2008, 12:46
بحث رو سیاسی نکنید
این حرفا رو هم ولش کنید فقط به این توجه کنید که»

rvin@
16-06-2008, 13:31
بچه ها من نمیدونم واسه چی امسال اینقدر بد شناس شدم. اگه مسابقات روال عادی داشت الان از همه امتیازام بیشتر بود.
مثلا بازی هلند و فرانسه رو با اختلاف 2 گل به نفع هلند پیش بینی کردم ولی ثانیه آخر هلند یکی دیگه زد. یا مثلا همین بازی که نمیدونم چی شد یهو این ترکیه اون طوری حمله کرد و ..
یا بازی سوییس و چک و....
خلاصه که اگه مثل جام های دیگه بود الان من کلی امتیاز داشتم. ولی مثل اینکه این جام با جام های دیگه فرق داره(اشتباه نکنید منظورم مایع ظرف شویی جام نیست !)

tabriz-info
16-06-2008, 13:36
بحث رو سیاسی نکنید
این حرفا رو هم ولش کنید فقط به این توجه کنید که»

ببین عزیزم من خودم طرفدار چلسی هستم و پیتر چک

ولی دیگه هر بحث و حرف غیر منطقی مثل شما نتیجه رو تغییر نمیده مهم اینه که ترکیه برد
اونم 3 بر 2
حالا چه تو 2 دقیقه چه 15 دقیقه

مهم اینه که ترکیه تو 90 دقیقه چک رو شکست داد

Boyle sakin dordomoza bakma
habersizce kopan firtinalara banzariz
Arar boloroz izini
bilisrsin zir deliyiz biz
ham yazinda ham kishinda
nerde olsan saninlayiz
bir oloroz yolonda hadi bas tur gonollar joshson
okomalar sana helala galda boralar bayram olson
boyle sakin dordomoza bakma habersizja koppan firtinalara benzariz

شما با این قرمز ها که نوشتی معلومه طرفدار متعصب ترکیه هستی.
درسته این نتیجه ثابت کرد فوتبال 90 دقیقه هست.
ولی واقعا از حق نباید گذشت که چک خیلی بهتر بازی کرد و ترکیه فقط چند دقیقه اخر بازیش خوب شد.
در واقع چک اگر به مرحله بعد میرفت امید بیشتری بهش بود تا ترکیه.
من معتقدم ترکیه در مرحله بعد هیچ حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

این قرمزها یک شعر هست برای تمی ملی ترکیه
من نمیدونم کجا شما رفتی کلاس کارشناسی
ترکیه چند سال پیش بود تو جام جهانی که چهارم شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
با این حرفا هیچ تیمی نبرده یا نباخته
هم تیم ملی هم تیمهای باشگاهی هم طرفدارای ترکیه با غیرت ترین تو دنیا هستن

همه اینو میدونن حتی متعصب های انگلیسی هم به این اعتراف کردن

BehzadKiNG
16-06-2008, 13:43
نمی دونم شما چرا اصرار دارید بگید ترکیه شانسی برد ، ترکیه بد بازی می کنه ، ترکیه وحشی بازی می کنه و ...
بابا ترکیه خوب بازی کرد و برد ...
در ضمن شما خودتون می گویید " چک نتوانست فشارهای ترکیه رو خنثی کنه " پس چک تحت حملات ترکیه بود ، که ترکها هم به خوبی از موقعیت هاشون استفاده و پیروز میدان شدند ...
+ در ضمن تو گوگل بزنید تفسیر بازی چک و ترکیه و نظرات کارشناسان و مردم رو بخونید ببینید کی خوب بازی کرد ...

tabriz-info
16-06-2008, 13:44
باشه میخوای اون جامی که چک قهرمان اروپا شد رو حساب کنیم؟

پس چرا داری اینور اونور میری

مگه اون زمانهایی که ایران نتونسته بره جام جهانی جام خساب نکردن؟

اینطوری که نمیشه
جام جامه یا همون جام جام ظرفشویی رو میگم با همان طراوت فقط یه قطره

دادش بیخیال
اصلا چیکار داری با چک برو طرف پرتغال رو بگیر

یعنی تا حالا ندیدی بازیهای ترکیه اخرش چی میشه؟؟؟؟؟؟؟
اون زمانهایی که از انگلیس میذن ترکیه بازی کنن اگه ماهواره داشتی اخرش رو نگاه کن ببین چه اتفاقاتی میفته

آرسـام
16-06-2008, 13:49
ترکیه دمت گرم. خیلی حال کردم !
بازی رو نتونستم تا آخرش ببینم ولی وقتی صبح خبر رو شنیدم داشتم شاخ در می آوردم!!!

tabriz-info
16-06-2008, 14:07
TURKIENIN FUTTBALLARINA DA BUNDAN SORA BAKHARAM

100% bakh
chon ki turkie hep bir numara
bir numara bu kiz bir numara

Shampion turkie

Turkienin ghororo tarafdarin jimbomo
seni sevdik gonol verdik shanly ga;atasray
shanli jimbomo

dordoramaz kimsa en boyokl sansin dia

اینم چند تا شعر دیگه

babak_1386
16-06-2008, 14:13
اما این که کارشناسان میگن ترکیه بهتر بوده خیلی برای من عجیبه جون هر جور فکر میکنم نمیتونه اینطور باشه.
خوب طبیعی هست! :27:
چون میدونیم که کسایی که نظر میدن کارشناسن! و اینم میدونیم که شما کارشناس نیستد(حتی شک دارم بدونی فوتبال خوب چی هست!!؟)
پس زیاد فشار نیار بهش! یهو دیدی فیوزی چیزی خراب شد هنگ کردی!بیخیال شو اکبند بمونه بعدا لازم میشه !:21:

Boyle sakin dordomoza bakma
habersizce kopan firtinalara banzariz
Arar boloroz izini
bilisrsin zir deliyiz biz
ham yazinda ham kishinda
nerde olsan saninlayiz
bir oloroz yolonda hadi bas tur gonollar joshson
okomalar sana helala galda boralar bayram olson
boyle sakin dordomoza bakma habersizja koppan firtinalara benzariz

این هم ترانه ای هست که در سال 2002 برای تیم ترکیه از روی یکی از ترانه های مگا استار (تارکان) ساخته شده! که خود تارکان خونده!(ممکنه یکی دیگه باشه مطمعن نیستم):8::8:

مثل اینکه باید تو همه بازیای ترکیه بارون بباره تا توپ از دست پیتر چک لیز بخوره اونم بزنه تو گل.
فکر کنم من درست ندیدم! من فکر کردم بارون تو تمام زمین می بارید! ولی مثل اینکه این آقا دیده که فقط تو زمین چک میباریده!چیز عجیبی هست!نه؟:31:

AriA jOhaRi
16-06-2008, 15:32
آقا من تو کل جام از این دوتا کشور خوشم میومد که با هم به صورت فجیح روبرو شدن و من دیروز خنثی بودم که الان دیگه با ترکیه هستم همینو بس

MYM
16-06-2008, 16:12
عزیز اون سالی که ترکیه چهارم شد
جام جهانی بسیار پر حرف و حدیث بود
وقتی تیمی مثل کره جنوبی میاد ایتالیا - پرتغال - فرانسه - اسپانیا رو حذف میکنه(با کمک داوری).
معلومه ترکیه چهارم میشه.
اصلا جام جهانی کره و زاپن رو جام حساب نکن.
ضمنا کجا متعصب های انگلیسی اعتراف کردن؟

بابا کارشناس! بابا نابغه!

BehzadKiNG
16-06-2008, 16:15
الان چیزی که مهمه ترکیه بازی رو برده و به مرحله ی بعدی صعود کرده و با کرواسی بازی داره ، که اگه اون رو هم ببره به مرحله ی نهایی می ره ، در ضمن ترکیه معمولا" نیمه ی مربیان رو خیلی خوب بازی می کنه ...

+ دیروز تو بازی وقتی هواداران ترکیه رو نشون می داد ، پرچم آذربایجان رو هم دیدم . همین جوری ...

BehzadKiNG
16-06-2008, 16:22
تیم ملی تركیه یكشنبه شب ۱۵ ژوئن در آخرین دیدارش در گروه A یورو ۲۰۰۸ در استادیوم شهر ژنو در برابر تیم چمهوری چك و در دیداری كه برای صعود برای هر دو تیم حیاتی بود موفق شد با جسارت و سماجت تیم جمهوری چك را شكست داده تا ضمن حذف این تیم به عنوان دومین تیم این گروه به مرحله یك چهارم نهایی صعود كند.
به گزارش خبرگزاری رویترز ، در نیمه نخست تیم جمهوری چك بیشتر از تركیه بر زمین و بازی تسلط داشت و در دقیقه ۳۴ یان كولر روی یك ضربه سر دروازه تركیه را گشود. پس از این گل چك ها به حملات خود ادامه داده اما نیمه نخست با همین نتیجه خاتمه یافت.
در نیمه دوم تركیه با یك روحیه متحول شده پا به زمین گذاشت. بازیكنان تركیه كاملا تیم جمهوری چك را تحت فشار گذاشته و بارها دروازه این تیم را به خطر انداختند.
اما در دقیقه ۶۲ و برخلاف جریان بازی پلاسیل روی یك پاس به درون خط ۱۸ قدم گل دوم چك را به ثمر رساند تا همه امیدهای تركیه را به باد دهد.
تركیه علی رغم دریافت ۲ گل جسورتر شد زیرا دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت و دست به حملات همه جانبه ای به سوی دروازه چك زد.در دقیقه ۷۵ آردا توران از یك زاویه بسته دروازه پیتر چك را گشود.
تركیه با این گل جان تازه ای یافت و دست از حملات خود نكشید. هرچه از زمان بازی می گذشت دیدار پر برخوردتر و تماشایی تر می شد.
در دقیقه ۸۷ خروج بی موقع پیتر چك موجب شد تا نیهات قهوه چی گل دوم تركیه را وارد دروازه خالی كرده و بازی به تساوی كشیده شود.
در حالی كه همه در انتظار ضربات پنالتی برای تعیین تیم صعود كننده بودند در دقیقه ۸۹ بار دیگر نیهات قهوه چی روی یك شوت دیدنی گل سوم و پیروزی بخش تركیه را وارد دروازه چك كرد.
در آخرین دقایق این دیدار مهیج دمیرل دروازه بان تركیه روی یك كار غیر ورزشی از داور كارت قرمز گرفت و از زمین اخراج شد اما دیگر زمانی برای جبران برای تیم چك باقی نمانده بود.
منبع : aftab.ir

MYM
16-06-2008, 16:30
می دونید تو بازی دیشب جالب ترین نکته چی بود؟ تعداد زیادی از طرفداران ترکیه پرچم آذربایجان را به دست داشتند.

alex110
17-06-2008, 18:14
تركيه يكي از بهترين كشورها و محبوب من است كه مردمش كه فرهنگشون به ما نزديك است وهم موزيك و هم فوتبال
ايران صد سال ديگه به تركيه نمي رسه از همه لحاظ غني تر است ولي هميشه و هميشه از تركيه عقبتر

aram_nfs
17-06-2008, 18:52
عشق است فقط ترکیه

شاید بهترین نباشه ولی عزیز ماست و کلی به خاطر بردش حال کردم

راستی مردم این کشور تناسبات زیادی با ما دارن و این باعث میشه برد اونها به نوعی برد ما تلقی بشه

1000_alkapone
17-06-2008, 19:03
حق ترکیه بود که بازی رو ببره و همینجور هم شد

IceLord
18-06-2008, 01:56
سلام دوستان

من از برد ترکیه خیلی ناراحت شدم. نه به خاطر اینکه از ترکیه بدم میاد. به خاطر اینکه حسابی دلم برای چک سوخت.

اصلا باور نمی کردم که همچین اتفاقی بیفته. از همون اول هم این چک شانس نداشت. اون از جام جهانی اینم از این.

اون اشتباهی رو هم که پیتر چک کرد از نیما نکیسا هم بعید بود.

ولی بعید می دونم بتونه جلوی کرواسی کاری بکنه.

مرسی

vahoodonline
19-06-2008, 22:54
yasasin yurket Turkey Campiyon olacak
TURKey Seni seviyorum

محمد نامدار
20-06-2008, 13:34
به خاطر اینکه ترکیه اکثراً مسلمان هستند و حال یکسری کمونیست را گرفتند

T O O M A J
20-06-2008, 16:54
انشاالله امروز ترکیه ببره...

tabriz-info
20-06-2008, 17:31
انشالله

حتی اگه حذف بشه

بازم توی دل ما جا داره

MYM
20-06-2008, 17:59
تورک ها ثابت کردند که می توانند ... .

MYM
20-06-2008, 18:03
انشاالله امروز ترکیه ببره...

شما کدوم محله اورمیه می شینید؟

tabriz-info
20-06-2008, 18:11
میگم من یه بار اومدم ارومیه

دانشگاه ارومیه چرا اونطوریه

تیکه تیکه هر دانشکده تو یه محل

یه بار رفتم دانشکده ادبیات یه بار نازلو نمیدونم چی چی

راستی اینجا جاش نیست خواستید بیاید تو تاپیک قرار ملاقات ما که تو امضام هست

Gune Baxan
20-06-2008, 18:34
به امید پیروزی ترکیه در بازی امشب.

من هم امضامو هماهنگ کردم.

tabriz-info
20-06-2008, 18:38
به این میگن تعصب تماشاچی یه صفحه پر از امضای مشابه

حیف که تو لیگ برتر تیمی نداریم تراکتور هم که نیومد حیف

tabriz-info
20-06-2008, 18:56
از این قرارا زیاد گذاشتن آخرش سرما خوردن

tabriz-info
20-06-2008, 19:07
من هستم پایم

BehzadKiNG
20-06-2008, 23:12
نیمه ی اول بد بازی کردیم ، ان شاا.. تو نیمه ی دوم جبران می کنیم . . .

+ اگه بهترین مربی ها روز دنیا و بهترین های دنیا رو هم بیاریم بازم نمی تونیم به لیگ برتر بریم ! چرا ؟ چون نمی ذارند ! چون می ترسند !

بردیا
21-06-2008, 00:46
اوه
ترکیه عجب موقعی گل خورد
حیف.میخواستم ترکیه بیاد بالا چون آلمان راحت با این وضع میبردش

بردیا
21-06-2008, 00:48
اوه
گل زدن که اینا دوباره

sepehr_x50
21-06-2008, 00:57
این ترکیه دیگه کیه؟!!!!!!!!!!!!!

sepehr_x50
21-06-2008, 01:00
برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!
!!
!:18::18::18::18::18::18:
!:18::18::18::18::18::18:!:18::18::18::18::18::18:

Gune Baxan
21-06-2008, 01:00
تبریک، تبریک

رفتیم نیمه نهایی

Türkler Her Zaman Şampiyonlar

بردیا
21-06-2008, 01:04
خوبه
از الان کل کل بین هوادارای 2 تیم شروع میشه.
بنده آغاز میکنم با اجازه و با رعایت احترام

لوله اید.:d
مقابل آلمان بزرگ که منطقی و حساب شده بازی میکنه فوتبال احساساتی ترکا ره به جایی نمیبره

MYM
21-06-2008, 01:08
به به، به به. حااااااااااااااااال می کنیم اساسیییییییییییییییییی.

MeHrDaD_MeNaY
21-06-2008, 01:09
عجب خوش شانسه اين تركيه
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا تعجب ميكنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MYM
21-06-2008, 01:11
خوبه
از الان کل کل بین هوادارای 2 تیم شروع میشه.
بنده آغاز میکنم با اجازه و با رعایت احترام

لوله اید.:d
مقابل آلمان بزرگ که منطقی و حساب شده بازی میکنه فوتبال احساساتی ترکا ره به جایی نمیبره

با اینکه از آلمان هم خوشم میاد ولی باید بگم زیاد امیدوار نباش.
بازی احساسی؟؟؟؟

نکته بدی که وجود داره اینه که چند تا از بازیکن های اصلی ترکیه در بازی با آلمان حضور نخواهند داشت و آلمان از این نظر به نفعشه.

بردیا
21-06-2008, 01:13
دقیقا
ترکا وقتی گل میخورن به بازی احساسی روی میارن و به طور غریزی همه میریزن رو دروازه حریف تا تو اون شلوغی یکی بزنه تو گل.
ولی آلمان همونجوری که نیکولیچ داره میگه اینجوری بازی نمیکنه مثل کرواسی و هیچ وقت اجازه نمیده که وقتی جلو هستش بازی مساوی بشه

MYM
21-06-2008, 01:15
عجب خوش شانسه اين تركيه
ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا تعجب ميكنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوش شانس نیست. قویییییییییییییه.

MYM
21-06-2008, 01:17
دقیقا
ترکا وقتی گل میخورن به بازی احساسی روی میارن و به طور غریزی همه میریزن رو دروازه حریف تا تو اون شلوغی یکی بزنه تو گل.
ولی آلمان همونجوری که نیکولیچ داره میگه اینجوری بازی نمیکنه مثل کرواسی و هیچ وقت اجازه نمیده که وقتی جلو هستش بازی مساوی بشه

عجب!!!!!!!!!

زمان بین حمله و گل زنی بیشتر از چند ثانیه طول نکشید. شما بازی را ندیدی؟

*Batman*
21-06-2008, 01:22
ای خدا چطوری ترکیه گل مساوی را زد؟ کاملا معجزه بود. دمش گرم. داره میشه مثل یونان 2004 .

shenhaye_zaman
21-06-2008, 01:41
کاش آلمان رو بزنید.این آلمان خدای شانسه.هم تیم های لیگش هم تیم ملیش زشت بازی می کنه.
کاش میافتاد توی گروه هلند تا هر سه تیم دیگه آبکشش می کردند. ایشالا سال بعد تو گروه مرگ بیافته.

MORINIO
21-06-2008, 01:52
چقدر شانس داره این ترکیه!!!!!

البته برای من زیاد فرقی نمیکرد کدوم تیم بیاد بالا ولی چون از آلمان خوشم نمیاد دوست داشتم کرواسی بیاد بالا

اگه آلمان جلوی ترکیه نتونه زود به گل برسه کارش تمومه

saman65
21-06-2008, 01:55
شانس نداره.تیییمه
اگه امشب ترکیه نمی برد بابام تا صبح نمیخوابید
ترکیه که گل زد نزدیک بود از خوشحالی زبونم لال سکته کنه:دی
به امید فینال هلند ترکیه و قهرمانی هلند.

hossein500300
21-06-2008, 02:03
خب،بچه های اين تاپيک خودشون را برای يک باخت عظيم مقابل آلمان آماده کنند.

hossein500300
21-06-2008, 02:08
کاش آلمان رو بزنید.این آلمان خدای شانسه.هم تیم های لیگش هم تیم ملیش زشت بازی می کنه.
کاش میافتاد توی گروه هلند تا هر سه تیم دیگه آبکشش می کردند. ایشالا سال بعد تو گروه مرگ بیافته.

آلمان هرچقدر هم شانس داشته باشه،بايد بگم که از ترکيه که دقيقه 122 گل ميزنه بيشتر شانس نداره.

MYM
21-06-2008, 02:20
تلوزیون ایران با پخش تصاویر چند زن با حجاب از این بازی هم سو استفاده (بهره برداری سیاسی) کرد.
من بازی را از تلوزیون ترکیه می دیدم. زنانی که در استادیوم بودند و زنانی که در ترکیه شادی می کردند فقط 3-4 درصدشون با حجاب بودند. متعجبم چرا تصاویری از اون 95 درصد پخش نشد؟

jingool
21-06-2008, 03:07
تلوزیون ایران با پخش تصاویر چند زن با حجاب از این بازی هم سو استفاده (بهره برداری سیاسی) کرد.
من بازی را از تلوزیون ترکیه می دیدم. زنانی که در استادیوم بودند و زنانی که در ترکیه شادی می کردند فقط 3-4 درصدشون با حجاب بودند. متعجبم چرا تصاویری از اون 95 درصد پخش نشد؟
آها اینو بهش میگن سیاست!!!:31:
شایدم خواستن فرهنگ سازی کنن...:27:

babak_1386
21-06-2008, 03:12
خب،بچه های اين تاپيک خودشون را برای يک باخت عظيم مقابل آلمان آماده کنند.
چند روز پیش اینجا کسایی بودن که میگفتن :
ترکیه شانسی برده!
پرتغال قهرمان میشه!
ترکیه به نیمه نهایی نمیرسه!
.....
دوست عزیز چرا؟ آخه بشر آگه از تاریخ عبرت بگیره دنیا خیلی بهتر از این می شد!
پس لطفا قبل از اینکه چنین نظراتی بدید کمی فکر کنید که به سرنوشت بعضی ها گرفتار نشید!
و اینم بگم که اگه طرفتار آلمان هستی برو تو جمع آلمانی ها این نظر هارو بده! اینجا جاش نیست!

DANIAL_2000
21-06-2008, 03:13
بردن سه بازی در وقت اضافه!نخیر ترکیه خوش شانس نیست...خود شانسه!!
بعیده در مقابل فوتبال حسابشده و منظم آلمانها کاری از پیش ببرن..البته از اجنه همه چی بر میاد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بهترین مربی ها روز دنیا و بهترین های دنیا رو هم بیاریم بازم نمی تونیم به لیگ برتر بریم ! چرا ؟ چون نمی ذارند ! چون می ترسند !
چطور نمیذارن دوست عزیز!؟دوره قبل هم در پلی آف و در یک فدمی لیگ حذف شدید....
قبول دارم که تحمیل یک بازی حذفی به قهرمان دسته یک اشتباه و اجحاف در حق این تیمهاست!اما این قانون غیر منطقی برای همست و همین امسال دو قهرمان دسته یک قربانی این قانون احمقانه شدن..
نکنه از فولاد و استیل آذین! هم میترسیدن؟؟؟؟!

hossein500300
21-06-2008, 04:04
ظاهراً بچه های اين تاپيک،زياد با کری خوندن حال نميکنن،اما خوشم مياد،خيلی اميدوارانه به قضيه نگاه ميکنيد.

thomas-anders
21-06-2008, 04:33
ترکیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirtoty
21-06-2008, 07:51
بازم با ترکیه حال کردیم!!!

f.kh0511
21-06-2008, 07:58
من که جدا خیلی حال کردم دیگه بقیه رونمی دونم

rezanew
21-06-2008, 08:25
دمشون گرم!!!!!! واقعا گرم!!!!! آخه آدم چی بگه؟ غیرت؟ نه واقعا کمه! چیزی فراتر از غیرته!!

به امید فینال اینشالا!

desertwolf
21-06-2008, 08:29
کی میتونه کتمان کنه که کرواسی بیشتر شایسته برد بود؟ البته خوب همیشه اونی که بهتره نمیبره. کسی ناراحت نشه ولی چیزی که ترکیه ارائه میده بیشتر روحیه هست تا فوتبال. البته جا داره به رفتار خیلی حرفه ای فاتح تریم و واکنش آماتوری و احمقانه مربی کرواسی بعد از گل ترکیه هم اشاره کنیم. مربی که نشون داد هر چند قابلیت های فنی زیادی داره ولی هنوز خیلی جوون و خامه. در کل فکر میکنم کرواسی حیف شد. گرچه حضور ترکیه تنور رقابتها رو داغ میکنه. البته اگه بتونن مقابل آلمان هم همینجوری بدوند! :46:

iman0007
21-06-2008, 08:51
کی میتونه کتمان کنه که کرواسی بیشتر شایسته برد بود؟ البته خوب همیشه اونی که بهتره نمیبره. کسی ناراحت نشه ولی چیزی که ترکیه ارائه میده بیشتر روحیه هست تا فوتبال. البته جا داره به رفتار خیلی حرفه ای فاتح تریم و واکنش آماتوری و احمقانه مربی کرواسی بعد از گل ترکیه هم اشاره کنیم. مربی که نشون داد هر چند قابلیت های فنی زیادی داره ولی هنوز خیلی جوون و خامه. در کل فکر میکنم کرواسی حیف شد. گرچه حضور ترکیه تنور رقابتها رو داغ میکنه. البته اگه بتونن مقابل آلمان هم همینجوری بدوند! :46:

درست میگی.اصلن بعد از اینکه گل رو خوردن یه جوری ماتم گرفت که انگار همه چیز تموم شده و این حسش به بازیکن ها هم انتقال پیدا کرد.
در هر صورت از باختن کرواسی ناراحت شدم.:41:

BehzadKiNG
21-06-2008, 09:25
یاشا شامپیون ترکیا

خدایا چرا یه ذره از این شانسا نصیب تیم ملی ما نمیکنی؟
تیمی که 120 دقیقه گل نزده بود میاد درست تو دقیقه 122 بازی در شرایطی که داور 1 دقیقه اضافه گرفته بود
گل میزنه داور هم گل رو قبول میکنه. خب مسلما روحیه کرواسی بدبخت که 120 دقیقه اروپایی بازی کرد تضعیف میشه
و به همین راحتی پنالتی ها رو هدر میدن. چقدر کارت زرد گرفتن ترکا؟ چند تا بازیکن شون محروم شدن؟
بعد وقتی من میام میگم خشن بازی میکنن دوستان ناراحت میشن. حالا اون همه کارت زرد در شرایطی بود که 0 - 0 بود.
در هر صورت تبریک میگم به عزیزان طرفدار ترکیه و اطمینان اینکه مرحله بعد جلوی المان حذفین.

این بازی رو قبول دارم شانس آورد اونم خیلی ، اما در بازی با چک حقش بود برد . . .
در ضمن شما اون دفعه "خشن" نگفته بودی "وحشی " گفته بودی . . .
در مقابل چک هم گفتید آخرین بازی ، در مقابل کرواسی هم گفتید آخرین بازی ، در مقابل آلمان هم دارید می گویید آخرین بازیه . . . آلمان روز خوب و روز بعد داره مثلا" در مقابل پرتغال روز خوب آلمان بود . . . به امید آنکه در مقابل ترکیه از روزهای بدش باشه :)

چطور نمیذارن دوست عزیز!؟دوره قبل هم در پلی آف و در یک فدمی لیگ حذف شدید....
قبول دارم که تحمیل یک بازی حذفی به قهرمان دسته یک اشتباه و اجحاف در حق این تیمهاست!اما این قانون غیر منطقی برای همست و همین امسال دو قهرمان دسته یک قربانی این قانون احمقانه شدن..
نکنه از فولاد و استیل آذین! هم میترسیدن؟؟؟؟!

همون سال که رفیتم پلی آف، 98 درصد کل تیم از توپ جمع کن تا مدیرعامل غیر بومی بود !!! دو سه ماه پیش یکی از بازی های تیم ملی در 6 یا 7 سال پیش رو نشون می داد ، نصف تیم از بازیکنان بومی تراکتور بود اما الان ؟؟؟ بازیکنان غیر بومی درجه ی دو را می آورند و می گویند اینم تیم شما ولی صعود نمی کنه . . .

tabriz-info
21-06-2008, 10:12
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآی نفس کش

TURKLER HER ZAMAN SHAMPIONLAR

T O O M A J
21-06-2008, 10:14
تیمی که 120 دقیقه گل نزده بود میاد درست تو دقیقه 122 بازی در شرایطی که داور 1 دقیقه اضافه گرفته بود
گل میزنه داور هم گل رو قبول میکنه. خب مسلما روحیه کرواسی بدبخت که 120 دقیقه اروپایی بازی کرد ت.
اگه به شانسه که خود کروواسی تو دقیقه ی 119 گل رو زد شانسی بود...در حالی که در طول بازی گلی نزده بود؟؟؟!!!
این بازی رو به نظر من خوب بازی نکرد.به هر حال اگه به شانسی بردن باشه تو پنالتی هاست.چون همون طور که می دونید پنالتی 50 50 هست.

بردن سه بازی در وقت اضافه!نخیر ترکیه خوش شانس نیست...خود شانسه!!
به نظر من اصلا به شانس ربطی نداره.

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآی نفس کش

TURKLER HER ZAMAN SHAMPIONLAR
دقیقا...

MYM
21-06-2008, 10:36
برد ترکیه ربطی به خوش شانسی و ... ندارد. ترکیه در بازی های اخیر نشون داده که قدرت پیروز شدن داره.

بر خلاف نظر دوستان، به نظر من پنالتی زدن از بازی کردن خیلی سخت تره و به هیچ وجه شانسی نیست.

rvin@
21-06-2008, 10:40
بچه ها تایپیکو حال می کنید. هر دفعه ترکیه می بره دوباره میایید اینجا . در صورتی که من واسه برد مقابل سوییس این تایپیک رو زدم:31:

ولی جدا ترکیه تیم دقیقه نوده!
دلم برای کرواسی سوخت.
خدا کنه کارتهای زرد رو ببخشن تا با آلمان هم خوب بازی کنه.
خدا رو چه دیدید شاید همین ترکیه آلمان رو زد حالشونو گرفت :27:

tabriz-info
21-06-2008, 10:45
چه ببره چه ببازه

چه حذف بشه بازم توی دل ما جا داره

ترکیه شامیپون

tabriz-info
21-06-2008, 10:48
En boyuk Turkie bashka buyok yok

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MYM
21-06-2008, 10:52
بچه ها تایپیکو حال می کنید. هر دفعه ترکیه می بره دوباره میایید اینجا . در صورتی که من واسه برد مقابل سوییس این تایپیک رو زدم:31:

ولی جدا ترکیه تیم دقیقه نوده!
دلم برای کرواسی سوخت.
خدا کنه کارتهای زرد رو ببخشن تا با آلمان هم خوب بازی کنه.
خدا رو چه دیدید شاید همین ترکیه آلمان رو زد حالشونو گرفت :27:

عالی بید جیگر. دستت درد نکنه.
ترکیه تیم دقیقه نوده و فوتبال هم نود دقیقه است.:27:
اگه کارت ها را نبخشند واقعا چرت خواهد شد و ترکیه چند تا از بازیکن های اصلیش را در اختیار نخواهد داشت.
آلمانی ها هم که بعد از دقیقه 80 یازده نفری جلوی دروازه باید دراز بکشند.:27:

sastwhc
21-06-2008, 10:53
[b]
[size=3]خدا رو چه دیدید شاید همین ترکیه آلمان رو زد حالشونو گرفت :27:

استثنا باهات موفقم:21::27::21:

بردیا
21-06-2008, 11:04
اتفاقا باهات مخالفم
ترکیه کرواسی نیستش که گل رو بزنه فکر کنه بازی تموم شده.تا موقع سوت داور بازیشونو ادامه میدن جوری که فکر میکنن نتیجه مساوی هستش

amirtoty
21-06-2008, 11:11
اگه ترکیه بخواد همینطوری بازی کنه فکر کنم آلمانمونم شکست بده !!!!!

babak_1386
21-06-2008, 11:12
گل میزنه داور هم گل رو قبول میکنه. خب مسلما روحیه کرواسی بدبخت که 120 دقیقه اروپایی بازی کرد تضعیف میشه
و به همین راحتی پنالتی ها رو هدر میدن. چقدر کارت زرد گرفتن ترکا؟ چند تا بازیکن شون محروم شدن؟
بعد وقتی من میام میگم خشن بازی میکنن دوستان ناراحت میشن. حالا اون همه کارت زرد در شرایطی بود که 0 - 0 بود.
در هر صورت تبریک میگم به عزیزان طرفدار ترکیه و اطمینان اینکه مرحله بعد جلوی المان حذفین.

ببینم! خدایی خسته نشدی؟ بابا بسه! هر بار میگید این بار حذف میشه! این بازی شانسی بود! ...
مگه خود کراواسی کی گل زد؟
این کراواسی مگه آلمان رو نبرده بود؟ خوب ترکیه هم همان کرواسی رو برد! شاید به فینال هم برسه!!!!

brain
21-06-2008, 11:34
عجب تیمیه خداییش ولی جلو آلمان کم میاره ...... درسته کرواسی،آلمان رو برده و ترکیه هم کرواسی رو ولی این دلیل نمیشه ...آلمان ابهت خاص خودش رو داره ....

tabriz-info
21-06-2008, 11:39
من گفتم که

ترکیه فوتبال بازی نمیکنه که تیم مقابل براش مطرح باشه

برزیل هم بیاد جلو ترکیه میبازه

چون با تعصب بازی میکنن

یه کم باید بریم از اونا فوتبال بازی کردن یاد بگیریم

brain
21-06-2008, 12:06
کرواسی المان رو برده عزیز.

مگه من چی نوشتم ؟ :31:

babak1363
21-06-2008, 12:20
بازی دیشب عالی بود شاید از عالی هم اون ور تر
خداییش کدوم تیم میتونه دقیقه 120 گل مساوی رو بزنه
طرفداران کرواسی گریه کنان ورزشگاه رو ترک کردند
ترکیه قهرمان

T O O M A J
21-06-2008, 12:30
مال ترکیه از بین دوتا بازیکن کرواسی که رد شد به یکیشون هم گرفت و جهتش هم تغییر کرد
و خلاصه وارد دروازه شد(خب این شانسه دیگه).
ضمنا دوستانی که میگن پنالتی 50-50 هست خیر وقتی یه تیم دو دقیقه مونده به اخر بازی
گل میزنه و بازی با اون یک دقیقه وقت اضافه اش تموم میشه ولی داور چند ثانیه هم اضافه تر میگیره تا در نهایت ترکیه به گل میرسه خب خیلی روحیه اش خراب میشه. شما دیدین که کرواسی دوتا پنالتی رو زد بیرون و اون اخری رو هم که اصلا نای
زدن نداشت دروازه بان گرفت.

این قسمت قرمز از اون حرفهاست.
روشتو که خیلی خوب به طرف توپها می رفت.حالا که گرفت ، میشه بازیکن نای زدن نداشت؟؟؟عجب!!!!
در رابطه با اون 50-50 هم باید بگم که من این حرف رو زدم که بگم اگه هم شانسی برده باشه به همین دلیل هست.که شما خودتون می گید اینطوری نیست.یعنی چون ترکیه تو ثانیه های پایانی گل رو زد و پنالتی ها رو زد ، پس شانسی برده؟
در ضمن در رابطه با قسمت آبی رنگ هم من اطلاعی ندارم که وقت اضافی رو زیاد تر گرفته یا نه(آخه وقتی گل رو زد من دیگه از خودم بیخود شدم).اگه هم داده باشه حتما دلیلی داره.چون تو تلوزیون بحث این موضوع نشد.
در رابطه با قسمت سبز هم بگم که این یه چیز طبیعی تو فوتبال هست و من زیاد با این حرف شما موافق نیستم.اگه اونجوری باشه خیلی از تیمها به طور شانسی می برند.

amirtaker
21-06-2008, 13:02
حالا بحث نکنیم بهتره.
یه کم بیشتر گرفت داوره که اعتراض سرمربی کرواسی رو هم در پی داشت.
یعنی اگر درست میگرفت اصلا ترکیه باخته بود.
در هر صورت تیم تون تونست بازی رو ببره. تبریک میگم.

فکر کنم اعتراض مربی کرواسی به این بود که چرا داور اجازه ی تعویض نداد.:46:

Julian
21-06-2008, 13:03
فکر کنم اعتراض مربی کرواسی به این بود که چرا داور اجازه ی تعویض نداد.:46:

نه بادستش یه عدد 1 رو نشون داد که فقط باید یه دقیقه وقت میگرفتی.

Julian
21-06-2008, 13:09
چرا همه نوشته های من پاک شد؟ یه دفه 23 تا پیام از اکوا اومد واسم.

1000_alkapone
21-06-2008, 13:15
بله مثل دوباره ترکیه در دقیقه ی 120+2 گل زد
یعنی در دقایق اخر

fateh_d
21-06-2008, 13:27
من که خیلی حال کردم

با یکی از دوستام شرط بستم فینال بین هلند و ترکیه است

خیلی حال کردم دیروز ترکیه یه قدم به فینال نزدیک شد.

r4pbr4p
21-06-2008, 14:03
تبریک به دوستان طرفدار ترکیه
بازیشون ایول داشت خدایی

corey
21-06-2008, 14:08
تبریک به آلمانی های خوش شانس که طبق معمول با بهرین قرعه میرن فینال

Mist
21-06-2008, 14:21
با همه اين تفاسير ديشب تا نزديكياي صبح يكي رو ميخواست از استانبول گزارش بگيره

حال كرديما

تركوندن شهرو:biggrin:

tabriz-info
21-06-2008, 14:39
تبریک به آلمانی های خوش شانس که طبق معمول با بهرین قرعه میرن فینال

به همین خیال باش

DANIAL_2000
21-06-2008, 16:15
همون سال که رفیتم پلی آف، 98 درصد کل تیم از توپ جمع کن تا مدیرعامل غیر بومی بود !!! دو سه ماه پیش یکی از بازی های تیم ملی در 6 یا 7 سال پیش رو نشون می داد ، نصف تیم از بازیکنان بومی تراکتور بود اما الان ؟؟؟ بازیکنان غیر بومی درجه ی دو را می آورند و می گویند اینم تیم شما ولی صعود نمی کنه . . .
دوست عزیز همین بازیکنا به قهرمانی لیگ یک رسیدن پس در مورد درجه دو بودن کم لطفی میکنید...
متاسفانه استفاده از بازیکنای غیربومی در تیمهای شهرستانی زیاد شده و دیگه کمتر به جوونای خودشون بها میدن ( این مختص تیم شما نیست) , در مورد 98 درصد بازیکنا اغراق کردید اما قبول دارم که مدیریت باشگاه غیر بومی بود , همون مدیریتی که ابومسلم رو به فینال حذفی رسوند و تراکتور رو به قهرمانی لیگ یک!
تبریز با داشتن دو ورزشگاه عالی و چند تیم در لیگ یک که توسط بنگاه های صنعتی قوی حمایت میشن(مثل تراکتورسازی و ماشین سازی) امکانات فوتبال مطلوبی داره و امیدوارم به زودی به حقش که داشتن نماینده در لیگ برتره برسه.

MIG
21-06-2008, 19:31
تیم ملی ما رو چرا اب برده؟ چرا همش درجا که نه پسرفت داریم.اصلا از ترکیه خوشم نمیاد زیادی خودشونو چسبوندن به اروپا ولی خدایش خوب جون تیم ها رو به لب می رسونه

lindows
21-06-2008, 19:55
ديشب با برد تركيه حال كردم
جالبه داره مياد بالا
مونده آلمان را بزنه تا تيم شگفتي ساز بشه

BehzadKiNG
22-06-2008, 09:51
1.دوست عزیز همین بازیکنا به قهرمانی لیگ یک رسیدن پس در مورد درجه دو بودن کم لطفی میکنید...
2.متاسفانه استفاده از بازیکنای غیربومی در تیمهای شهرستانی زیاد شده و دیگه کمتر به جوونای خودشون بها میدن ( این مختص تیم شما نیست) , 3.در مورد 98 درصد بازیکنا اغراق کردید اما قبول دارم که مدیریت باشگاه غیر بومی بود , همون مدیریتی که ابومسلم رو به فینال حذفی رسوند و تراکتور رو به قهرمانی لیگ یک!
تبریز با داشتن دو ورزشگاه عالی و چند تیم در لیگ یک که توسط بنگاه های صنعتی قوی حمایت میشن(مثل تراکتورسازی و ماشین سازی) امکانات فوتبال مطلوبی داره و4. امیدوارم به زودی به حقش که داشتن نماینده در لیگ برتره برسه.

1.نتیجه ؟ امسال فولاد هم قهرمان شد از هفته ی اول تا آخر . . . اون بازیکنان در سطح لیگ برتر نبودند و اگر هم میامدند خیلی زود . . . امسال که از تیم رفتند به کدام تیم بالاتری رفتند در حالی که بنا بر حرف شما بازیکنان درجه ی اول هستند ، جز نبی الله باقری ها که رفت تیم پیروزی ، همشون رفتند لیگ دسته ی 3 !!!
2.مثل سپاهان [نوین] ، مثل ابومسلم ، مثل فجرسپاسی و ...
3.بعد از حذف تراکتور از پلی اف گزارشگر شبکه ی استانی از مدیر باشگاه پرسید ، فکر نمی کنید که عامل شکست تراکتور غیر بومی بودن بازیکنان بود ، مثلا" در بازیهای پلی اف فقط 3 نفر از شهر تبریز هستند ؟؟؟ گفت " این به من ربطی نداره نظر مربی بوده . . .
4.منم امیدوارم ...
5. فرشاد پیوس از قراردادهای 200 میلیونی که با بازیکنان درجه دومی بست 150 میلیونش رو خودش برمی داشت ! و 50 میلیون رو می داد به بازیکنان . . . منبع کاملا" رسمیه ...

+ به امید پیروزی ترکیه ( اینو نوشتم تا پست با تاپیک یه ربطی داشته باشه:31: )

Ali Pacino
22-06-2008, 09:54
حق کرواسی بود و خیلی موقعیت گل خراب کردن مخصوصا اولیچ شماره 18 شون بدشانس هم بودن من که با برد ترکیه حال نکردم اصلا

mohammad_norouzi
22-06-2008, 13:01
یک ترک را میتوان کشت اما نمی توان بر آن پیروز شد
(ناپلئون بناپارت)

mohammad_norouzi
22-06-2008, 13:08
در هیچ کجای دنیا نمی تونی مثل ترکیه تیمی رو پیدا کنی . که با این شجاعت بازی کند
ترک همیشه قهرمان
به امید قهرمانی ترکیه * )

gladiator11
22-06-2008, 20:51
در هیچ کجای دنیا نمی تونی مثل ترکیه تیمی رو پیدا کنی . که با این شجاعت بازی کند
ترک همیشه قهرمان
به امید قهرمانی ترکیه * )

موافقم:40::40::40::40:

babak1363
24-06-2008, 00:37
ترکیه عالی بازی کرد
آلمان رو هم به همین روال میبره

amirtoty
24-06-2008, 01:08
کلا بازی جلوی آلمان 13 بازیکن بیشتر ندارن که فکر کنم دوتاشونم دربازبانن:13:

این شکلی تو بازی نمی تونه سه تا تعویضشم انجام بده! :27:

دیگه هر چقدر هم شانس بیاره نمیتونه ببره :21: مگه معجزه بشه :18:

معلوم نیست آلمان چندتا بهش بزنه :41: فقط باید مواظب باشه زیاد گل نخوره :31:

Julian
24-06-2008, 11:58
چند تا بازیکن اصلیشو نداره؟

rvin@
24-06-2008, 12:16
بچه ها من میخوام پیش بینی کنم 1-0 ترکیه میبره ، میترسم دوباره مثل همیشه برعکس در بیاد.
به نظرتون چیکار کنم؟

Julian
24-06-2008, 12:21
اروین فکر کنم چهارشنبه دیگه باید فاتحه تاپیکت رو بخونی!!

rvin@
25-06-2008, 12:41
تصمیم گرفتم 1-0 به نفع آلمان پیش بینی کنم.

فکر کنم همین باعث بشه زرافه ها کارشون سخت بشه:27:

B O L O T
25-06-2008, 13:59
من كه فقط امضام هستم

Julian
25-06-2008, 16:06
امضاتو معنی کن من ترکی استانبولی بلد نیستم.

SSS_HHH_OOO
25-06-2008, 16:26
من که اصلا حال نکردم.... مسخره است... ترکیه بیاد بالا هلند نیاد....

MYM
25-06-2008, 17:56

تو اصلا تورکی بلد نیستی. جمله فوق تورکی آذربایجانی است که البته با تورکی استانبولی فرقی ندارد.

Julian
25-06-2008, 17:57
کجاش اذربایجانی هست؟
یاماسام نداریم تو اذری.

B O L O T
25-06-2008, 18:03
استانبولي نيست
ياماسام يعني نسوزم (من نسوزم)

Julian
25-06-2008, 18:56
استانبولي نيست
ياماسام يعني نسوزم (من نسوزم)

اهااااااااان
خب این درستش یانماسام هستش نه یاماسام.
درست میگم؟

diyukis
25-06-2008, 20:23
بابا چیه ترکیه ترکیه در آوردین؟به خدا همش شانسیه تو هر بازی که 2 تا تیر دروازه دارن.خودشونم نمی فهمن چه جوری گل می زنن.به خدا قسم اگه 100 بار دیگه با چک و کرواسی بازی کنند حداقل 80 بارشو می بازن.بازی ترکیه شده شانسی مثله بازی ایران با استرالیا که خودمونم نفهمیدیم چه جوری بردیم.شما واسه تیمی احترام بزارید که همیشه همشیه همشیه خطرناک و چقر باشه نه تیمی که یک خط در میون تو تورنمت ها حضور داره.ترکه ی الان مثل یونان 4 سال پیشه و دیگر هیچ.

ragbar12
25-06-2008, 20:36
ايشالا امشب ماجراي توووركيه تموم ميشه يه نفسي ميكشن بچه ها
با رفتن تيمي مثل توووركيه به فينال اعتبار مسابقاتي اينچنيني زير سوال ميره
بابا ناسلامتي جام ملتهاي اروپاس

mohamad23
25-06-2008, 20:48
چرا این تاپیکو قفل نکردین بحثای نژاد پرستانه و فحاشیا که اینجا بود چرا تاپیکه آلمانو قفل کردین؟ :13:

Ali Pacino
25-06-2008, 21:21
اگه امشب آلمان رو بزنید واقعا حال می کنم با این وضعیت پرافتخارترین تیم این جام رو ببرید!

Julian
25-06-2008, 21:23
موقعیت رو از دست ندین
اگر امشب ببرین من امضامو بر میدارم.:)
توضیح:چون تاپیک المان بسته هست اینجا نوشتم.

B U L U T
25-06-2008, 22:17
اهااااااااان
خب این درستش یانماسام هستش نه یاماسام.
درست میگم؟
درسته ياماسام هست يعني نسوزم

Ali Pacino
25-06-2008, 22:41
ترکیه تا الان که عالی بازی کرده الانم گل اولو زد!

Benygh
25-06-2008, 22:44
دمت گرم ترکیه ...
فینا رو من میگم که با روسیه میفته و میبره و یکی سکته میکنه ... :دی

Benygh
25-06-2008, 22:45
مثل اینکه یکی خورد الان .. :دی

Ali Pacino
25-06-2008, 22:45
خوب هنوز هیچی نشده گلو خورد مثل اینکه بازی خیلی قشنگه!

graphmax
25-06-2008, 23:02
انشاا... که ترکیه به شکل فجیعی آبکش بشه...

joey jordison
25-06-2008, 23:18
پسر عحب بازی کرد ترکیه تو نیمه اول!!!
انتقام پرتغال را بگیره خیلی حال خواهم کرد!!!
پیروزی ترکیه خیلی چیزها را اینجا ثابت میکنه در مورد المان و برد پرتغال!!!!
المان داره لوله میشه اگه شانس نیاره باز و زرافه بازی در نیارن!!!!

Gune Baxan
25-06-2008, 23:18
ترکیه، ترکیه، ترکیه، ترکیه.

داشتم طرفدراری می کردم. همین.

graphmax
25-06-2008, 23:24
من دوست دارم ترکیه و روسیه بیفتن فینال!
اونوقت روسها حریف رو بترکونن!!!

بردیا
25-06-2008, 23:28
عجب خطای تابلویی رو داور نگرفت روی لام

بردیا
25-06-2008, 23:30
انشاا... که ترکیه به شکل فجیعی آبکش بشه...

من دوست دارم ترکیه و روسیه بیفتن فینال!
اونوقت روسها حریف رو بترکونن!!!

بالاخره طرفدار کدوم هستی؟
آبکش شدن ترکیه یا رفتن ترکیه به فینال؟

Julian
25-06-2008, 23:58
پس استانبولیش میشه یاماسام.
چون ما میگیم مثلا یاندیم یعنی سوختم. یانماسام یعنی نسوزم.

Julian
26-06-2008, 00:00
اوووووووووووووووووووووووو ه
ترکیه دوباره بازی رو مساوی کرد.

Julian
26-06-2008, 00:04
وااااااااااااااااااااااای بازم المان گل زد. 3-2

ترکیه حذف شد. المان رفت فینال.
من امضامو بر میدارم.

بردیا
26-06-2008, 00:27
و ترکیه به پایان رسید

خب دیگه در اینجا رو هم تخته بکنید
پرتغالو که برگشت زدیم.ترکا هم باید برن خونشون ولی انصافا خوب بازی کردن ولی آلمان حرفه ای تر بود

rvin@
26-06-2008, 01:03
بعععععععععععععععععععع له

ولی خوب به نسبت بازیکنا و امکاناتش از آلمان خیلی بهتر بازی کرد.
در واقع برد.

MORINIO
26-06-2008, 01:24
حیف که ترکیه با تیم دومش داشت بازی میکرد....

*Batman*
26-06-2008, 02:27
من نمیفهمم مگه ترکیه یه تاپیک دیگه نداشت؟ پس کجا رفت؟

ترکیه خوب بازی کرد ولی آخرای بازی خسته بودن.
گل فیلیپ لام خیلی قشنگ بود انصافا.

jamalu
26-06-2008, 02:31
پیروزی بر نصف تیم ترکیه، با نتیجه 3-2 رو به آلمانی ها و آلمان دوست ها تبریک میگم، واقعا گل کاشتن!!! خوشحال باشین...

hichkas @ pishroo
26-06-2008, 02:36

تو چقدر گیر دادی به المان من هر جا رفتم تو بر ضد المان حرف زدی با اون ایتالیا ی سوراختون:31:

hossein500300
26-06-2008, 04:36
خب،به تمام طرفداران ترکيه تسليت عرض ميکنم،اما انصافاً قشنگ بازی کردن،اما آلمان را ديگه به اين راحتی
نميشه برد.

mostafa_khan001
26-06-2008, 07:47
تسلیت میگم به طرفدارهای واقعی ترکیه
اصل مطلب این بود که1-المان تیم رو دست کم گرفته بود مخصوصا نیمه اول و 2-اینکه بعضی بازیکنهای ترکیه گمنام بودن و معلوم نبود از کجا اورده بدونشون!!که هم خوب بازی میکردن!هم تیم المان هیچ انالیزی روشون نمیتونسته بکنه و شناختی نداشته.واسه همین مخصوصا نیمه اول بازی دست ترکیه بود و المان داشت فکر میکرد!!!
یه تسلیت هم به طرفدارهای پرتقال و امثالهم که داشتن از ترکیه بالا میرفتن تا شاید کمی از میزان سوختگی هاشون کم بشه که متاسفانه نشد!!

rezanew
26-06-2008, 08:54
عالی بازی کردن!!! جاتون خالی بود دیشب تو خوابگاه ، غوغایی بود!! من نمی دونم چرا بعضیا اسم خودشونو می زارن طرفتار؟ دیشب بعضی ها اومده بودن آلمان و تشویق می کردن، و روز بازی با کرواسی هم طرفدار کرواسی بودن و روز چک هک طرفدار چک!!! در واقع اینا طرفدار نیستن، مخالفن!!!!!!!

ولی باخت اصلی به نظر من به دلیل نبودن دروازه بان اصلی بود، این روشتو اصلا تو خروجهاش خوب عمل نمی کنه! ولی از جهات دیگه عالی بود!!

به هر حال تبریک به تمام طرفدار های ترکیه که جزو 4 تیم برتر اروپا شدند!!

T O O M A J
26-06-2008, 09:00
عالی بازی کردن!!! جاتون خالی بود دیشب تو خوابگاه ، غوغایی بود!! من نمی دونم چرا بعضیا اسم خودشونو می زارن طرفتار؟ دیشب بعضی ها اومده بودن آلمان و تشویق می کردن، و روز بازی با کرواسی هم طرفدار کرواسی بودن و روز چک هک طرفدار چک!!! در واقع اینا طرفدار نیستن، مخالفن!!!!!!!

ولی باخت اصلی به نظر من به دلیل نبودن دروازه بان اصلی بود، این روشتو اصلا تو خروجهاش خوب عمل نمی کنه! ولی از جهات دیگه عالی بود!!

به هر حال تبریک به تمام طرفدار های ترکیه که جزو 4 تیم برتر اروپا شدند!!
کاملا با این حرفات موافقم.
اما مثل اینکه بعضی ها نمی دونن ترکیه تقریبا داشت با تیم دومش بازی می کرد.
این بازیکنهای اصلی محروم یا مصدوم بودند.
Nihat
Tuncay
Arda
Volkan
Servet
Emre (که در بازی اول مصدوم شده بود)
که بازی با چنین وضعی در برابر آلمان واقعا شگفت انگیزه.
در ضمن کسانی که می گفتن ترکیه شانسی می بره نکنه حالا می گن آلمان شانسی برده.چون تو دقایق پایانی زد.:31:
نه انصافا ترکیه خیلی خوب بازی کرد و همونطور که دیدید نیمه ی اول دیگه ترکوند.
به هر حال با افتخار حذف شدیم .

Ali Pacino
26-06-2008, 09:13
یه بازیم که ترکیه قشنگ بازی کرد و موقعیتای گل زیادی داشت بازی رو باخت!

pouria007
26-06-2008, 09:33
اولین بار بود که تیم مورد علاقه من باخت ولی ناراحت نشدم هیچ بلکه به خاطر بازی عالیش اون هم با ترکیب غیر اصلی کلی هم خوشحال شدم
تازه آلمان شانسی برد

elyartab
26-06-2008, 09:50
کاملا با این حرفات موافقم.
اما مثل اینکه بعضی ها نمی دونن ترکیه تقریبا داشت با تیم دومش بازی می کرد.
این بازیکنهای اصلی محروم یا مصدوم بودند.
Nihat
Tuncay
Arda
Volkan
Servet
Emre (که در بازی اول مصدوم شده بود)
که بازی با چنین وضعی در برابر آلمان واقعا شگفت انگیزه.
در ضمن کسانی که می گفتن ترکیه شانسی می بره نکنه حالا می گن آلمان شانسی برده.چون تو دقایق پایانی زد.:31:
نه انصافا ترکیه خیلی خوب بازی کرد و همونطور که دیدید نیمه ی اول دیگه ترکوند.
به هر حال با افتخار حذف شدیم .

واقعا بازیکنان ترکیه گل کاشتن
البته حتما حتما حتما اگه ترکیه با بازیکنان اصلی بازی میکرد قطعا آلمان رو داغون میکرد !
اما حیـــــــف ...
اما یه حال اساسی به بعضیا داد که " خیلی ریز میبینمتون! " البته این بردهای ترکیه چیز تازه ای نیست ( مثل تیم سوم جهان شدن توی جام جهانی )
Yashasin Butun Turk Sevenler

zooey
26-06-2008, 09:55
بازی خیلی باحالی بود ...من با اینکه طرفدار ترکیه نبودم اما طول بازی اینقدر اینا با تمام وجود بازی می کردند که واقعا دوست داشتم ترکیه می برد....

tabriz-info
26-06-2008, 10:21
از نظر ما و طرفداران تیم ترکیه
ترکیه بهترین بود

بازی رو هم با دل و جان بازی کرد

بهتره بعضی تیمها مخصوصا تیم ملی خودمون از این تیم یه چیزایی یاد بگیرن

هم از مربیش هم بازیکنانش

joey jordison
26-06-2008, 11:44
تبریک به تمام طرفداران ترکیه!!!!خیلی برتر از المان بودند!!تبریک
ترکیه باز هم به شانس المان باخت!!!!

Benygh
26-06-2008, 12:18
ولی خدایی خوب بازی کردند ...
Semih مغرور شد و خواست گل کنه از اون فاصله و Rustu هم هی میومد جلو ولی واقعا حیف شد ...
البته روابط این دو کشور با هم خوبه و زیاد تو روحیه اشون تاثیری نداره ...
راستی این بالا اومدن به نیمه نهایی به نفع ترکیه میشه برای دوره های بعد ؟

بردیا
26-06-2008, 13:27
نه
هیچ نفعی براش نداره
تازه از الان باید برن کارکنن که مثل 2006 نشه که بعد از سوم شدن نتونن صعود کنن به دوره بعدی.

ترکیه باز هم به شانس المان باخت!!!!
ترکیه به شانس آلمان نباخت به حرفه ای گری آلمانا باخت.
حرفه ای ترین تیم دنیا آلمانه.4تا موقعیت صددرصد تو طول بازی ایجاد کردن که 3تاشو گل زدن.این نشون میده یه تیم چقدر میتونه خوب باشه که از تک موقعیتاشم استفاده کنه ولی شما 100 تا موقعیت بساز ولی بباز.درسته که تا چند روز میگن تیممون عالی بود و شانس نداشتیم و این حرفا ولی بعدا تاریخ میگه که تیم شما باخت و نمیگه چه جوری.

مسلما آلمان قهرمانه.به هوادارای تیمی که میاد فینال توصیه میکنم نزارید که هوادارای نارنگیا بیان سمتتون چون تجربه طی این چند وقت ثابت کرده اینا طرف هر تیمیو گرفتن بعد از نارنگی خودشون حذف شده اون تیم.

Ali Pacino
26-06-2008, 13:36
حالا اسم این تاپیکو عوض کنین بزارینش چقدر با باخت ترکیه حال کردین D:

amirtoty
26-06-2008, 14:06
دیگه ما هم از ترکیه انتظار نداشتیم آلمان و بزنه ! چیز مشخصی بود .
ولی بازم خوب بازی کردن!

pouria007
26-06-2008, 14:48
ترکیه با این شرایطی که داشت به نظر من عالی بازی کرد
اصلاً انتظارش رو نداشتم انقدر خوب بازی کنه

pouria007
26-06-2008, 14:50
راستی این بالا اومدن به نیمه نهایی به نفع ترکیه میشه برای دوره های بعد ؟

نوچ!!!!!!!

joey jordison
26-06-2008, 15:12
ترکیه به شانس آلمان نباخت به حرفه ای گری آلمانا باخت.
حرفه ای ترین تیم دنیا آلمانه.4تا موقعیت صددرصد تو طول بازی ایجاد کردن که 3تاشو گل زدن.این نشون میده یه تیم چقدر میتونه خوب باشه که از تک موقعیتاشم استفاده کنه ولی شما 100 تا موقعیت بساز ولی بباز.درسته که تا چند روز میگن تیممون عالی بود و شانس نداشتیم و این حرفا ولی بعدا تاریخ میگه که تیم شما باخت و نمیگه چه جوری.

مسلما آلمان قهرمانه.به هوادارای تیمی که میاد فینال توصیه میکنم نزارید که هوادارای نارنگیا بیان سمتتون چون تجربه طی این چند وقت ثابت کرده اینا طرف هر تیمیو گرفتن بعد از نارنگی خودشون حذف شده اون تیم.
از کی تا حالا زرافه شده حرفه ای ما خبر نداریم!!!!:2:
داداش به این حرفه ای گری میگن شانس :27:نکنه یونان هم دور پیش حرفه ای گری کرد:27:
ترکیه نصف بازیکنان اصلی را نداشت حالا افتخار میکنید به بردشون!!!!:27:
خوب خودتون هم دارین میگین 3 تا موقعیت داشت!!!
بازم میگم المان قهرمان نمیشه

gladiator11
26-06-2008, 16:53
برد آلمان کاملا شانسی بود اگه داورها به خاطر مسلمان بودن انقدر کارت بیخودی به ترکیه نداده بودند ترکیه برده بود

pouria007
26-06-2008, 16:57
اگه داورها به خاطر مسلمان بودن انقدر کارت بیخودی به ترکیه نداده بودند ترکیه برده بود
اینم از اون حرفا بودا

jamalu
26-06-2008, 17:11
یه تیم چقدر میتونه خوش شانس باشه!!! حتی اگه قهرمان هم بشن یه جای دیگه کم میارن، مثلا المپیک که چند روز دیگس

، یا جام جهانی که میخورن به ترکیه یا ایران و سوراخخخخ میشن!!!

اینجا شده تاپیک کل کل درباره آلمان!

Julian
26-06-2008, 17:50
برد آلمان کاملا شانسی بود اگه داورها به خاطر مسلمان بودن انقدر کارت بیخودی به ترکیه نداده بودند ترکیه برده بود

تیمت باخت بهونه نیار.
بیا بپر تو قابلمه میخوام فسنجونت کنم شترمرغ جون.

pouria007
26-06-2008, 17:56
تیمت باخت بهونه نیار.
بیا بپر تو قابلمه میخوام فسنجونت کنم شترمرغ جون.

یه ذره با ادب باش یا یه :دی یا شکلکی بزار اگه شوخی میکنی!

Julian
26-06-2008, 18:12
یه ذره با ادب باش یا یه :دی یا شکلکی بزار اگه شوخی میکنی!

نیازی نیست اخه از قبل یه شوخی داشتیم با هم.
من هیچوقت توهین نمیکنم.

MeHrDaD_MeNaY
26-06-2008, 18:15
بابا تركيه كه حذف شد شما هنوز اينجا پست ميديد؟
يه تاپيك بزنيد بنام چقدر با باخت نركيه حال كرديد / نكرديد :31:

teza
26-06-2008, 18:23
ترکیه باخت

gladiator11
26-06-2008, 19:01
نیازی نیست اخه از قبل یه شوخی داشتیم با هم.
من هیچوقت توهین نمیکنم.

آره راست میگه بنده خدا شرط بسته بودیم اگه ترکیه چک رو ببره گوشش رو ببرم
ولی خب:46: از سر تقصیرش گذشتم
اونایی هم که میان و از باخت ترکیه مینویسن دارن به نازی ها خدمت میکنن یکم خجالت بکشن:21::21:
ترکیه چه ببری چه ببازی دوستت داریم:40::40::11:

hossein500300
26-06-2008, 20:54

چه ربطی داره به مسلمان بودن؟
آخه اين چه حرفيه؟

بردیا
26-06-2008, 21:01

ازون حرفا بودا.نمیدونم چرا همه موفق نشدناشونو ربط میدن به مسلمون بودن اونا و مسیحی بودن اروپاییا
اتحادیه اروپا راشون نمیدن میگن چون مسلمونیم رامون نمیدن.
میزن ساق طرفو قلم میکنن و کارت میگیرن میگن چون مسلمونیم کارت بهمون میدن
ولکان دمیرل میزنه به یان کولر و اخراج میشه میگه چون مسلمون بود اخراج شد
بازیکناشون مصدوم میشن میگن چون مسلمونیم مصدوم شدیم.:d

amirtoty
26-06-2008, 21:06
:31::8::27::21::18::19::11::5::46:

اگه داورها به خاطر مسلمان بودن انقدر کارت بیخودی به ترکیه نداده بودند ترکیه برده بود

Only nonesense
:13:

rvin@
26-06-2008, 21:25
خیلی برام جالبه دیشب مزدک چه حرصی میخورد که آلمان خوب بازی کنه و ببره. ولی از فردوسی پور خوشم اومد. منطقی تر بود.

به نظر من باید گزارشگر بیطرف بزارن گزارش کنه.
من نمیدونم چرا بعضی از ایرانیا خودشون رو میچسبونن به آلمان و نژاد ژرمن. البته در اینکه نژاد آلمانی یکی از بهترین نژاد هاست شکی نیست. ولی اینطوری عزت نفس خودشون رو از دست میدن.

من نمیدونم کجای فوتبال ایران شبیه آلمانه! البته در بعضی مواقع ایرانیها هم اینقدر بد بازی میکنن که آدم یاد بازی دفاعی آلمان میفته ولی صد رحمت به بازی آلمانیا!

نتیجه : تف به روحت مزدک!!!:18::31:

Ali Pacino
26-06-2008, 21:45
البته در اینکه نژاد آلمانی یکی از بهترین نژاد هاست شکی نیست. ولی اینطوری عزت نفس خودشون رو از دست میدن.

من نمیدونم کجای فوتبال ایران شبیه آلمانه! البته در بعضی مواقع ایرانیها هم اینقدر بد بازی میکنن که آدم یاد بازی دفاعی آلمان میفته ولی صد رحمت به بازی آلمانیا!

نتیجه : تف به روحت مزدک!!!:18::31:
برترین نژاد نداریم آبی وقرمز همه یکین :31:
مزدکم گزارشگر خوبیه دلش نمی خواست ترکیه ای که با چاشنی شانس و ... به این مرحله رسیده بره فینال ولی یه جاهایی خودشم اعتراف کرد ترکیه از آلمان سرتر بازی می کرد:46:

MORINIO
26-06-2008, 21:49
تف به روحت مزدک!!!

تایید میشه 100%

اصلا این مرتیکه هر بازی رو 5 دقیقه گزارش میکنه آدم می فهمه کدوم وری هستش:2: