PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحقیق و تفحص از مسابقه نظر سنجی!

rvin@
11-06-2008, 23:06
سلام.
من بعد از مرحله اول گروهی بازیها یه چیزی توجهمو جلب کرد. که امیدوارم مدیران عزیز اینو ساده نگیرن و سعی در رفع این مشکل بکنن.
در واقع مشکل من اینه که فکر میکنم باید قبل از آغاز بازی کسانی که رای دادن در تایپیک مخصوص هر بازی مشخص باشن. مثل همون عکسی که بعذ از بازی تو ضمیمه گذاشتن. دلیلم هم خیلی واضحه چون معلوم نیست نتایج واقعی باشه البته امیدوارم ناراحت نشه کسی چون من اینو به خاطر اعتبار بیشتر نظر سنجی گفتم .
ضمن اینکه میشه قانون گذاشت که هر کس نتیجه خودشو با پست هم اعلام کنه که البته راه اول مطمئن تره.
بازم میگم خدای نکرده کسی ناراحت نشه . آخه به جون خودم به خاطر جایزه نیست مگه چیه جایزش. مهم احترام به هوش بچه هاست. آخه الان که امتیازا رو میدیدم یه چیزای عجیبی دیدم.
در آخر ما چاکریم. هرکس هم نظر بهتری داره ارائه کنه. ممنون.

Wisdom
12-06-2008, 00:17
برای 2006 کره و ژاپن هم همچین مسابقاتی بود که اولین دوره اش محسوب می شد
اون موقع مشکلی نبود و به نظرم مشکلی هم نیست !

Meisam
12-06-2008, 00:56
سلام ...
اعلام جدول امتیازات دوستان در مسابقه پیش بینی تا پایان بازی های دور اول مرحله ی گروهی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امتیازات رو تا پایان بازی های دور اول مرحله ی گروهی محاسبه کردم و در تاپیک بالا قرار دادم
من به هیچ وجه ناراحت نشدم از این درخواست شما ولی سوال من از شما اینه که کجای امتیازات عجیب بود؟
کجاش مورد شک و شبه هست که فرمودید؟

به دو دلیل نمیتونم این پیشنهاد شما رو انجام بدم
اول اینکه فرصت نمیشه در زمان قفل کردن تاپیک (همزمان با شروع بازی) این تصویر رو تهیه کنم و بزارم
دوم اینکه به خودم و آرا و اطلاعات ثبت شده توسط سیستم اطمینان دارم و جای هیچ گونه شک و شبه ای وجود نداره

ممـنــون :)
مـیـثــم

rvin@
12-06-2008, 01:59
ممنون میثم جان.
روش دوم چی اونم میشه؟
البته من به شما اطمینان دارم ولی من بازی پرتغال و ترکیه رو درست حدس زدم.
نمیدونم شایدم حواسم نبوده اشتباه علامت زدم .
در هر صورن ممنون که جواب دادید.
:11:

Wisdom جان شما هم مرسی.

مرتضی nvcd
12-06-2008, 02:08
خوب دوست عزيز ..

در هر حال چه فرقي مي كنه ... من و شما كه مطمئن هستيم چي رو زديم ... نتايج هم كه اعلام مي شه ... كسي هم شك داره مياد مي گه ...

حالا نتايج اول زده بشه .. يا بعد از بازي ... فرقي نمي كنه ...

مهم اينه كه راه اعتراض براي همه بازه ... اگه كسي فكر مي كنه سيستم اشتباه ثبت كرده ... مي تونه بگه ... وگرنه فكر نمي كنم كسي به تيم مديريت يا سيستم مشكوك باشه ...

ممنون