PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با اينترنت در ويندوز Xp. حرفه اي هاي ويندوز بيان تو...

ostovarsaeed
11-06-2008, 19:32
من چند وقته با اينترنت دايل آپ تو ويندوز Xp مشكل دارم. مشكلم اينه كه بعد از چند دقيقه كه به اينترنت وصل شدم ريسيو از اينترنت قطع مي شه. الا با ويندوز Me به اينترنت وصلم و مشكلي ندارم يعني مشكل از Isp نيست. وقتي كه ريسيو قطع مي شه اگر ديسكانت بشم و دوباره كانكت بشم دوباره چيزي دريافت نمي شه اما اگه ريستارت كنم كامپوترم را دوباره همون مساله اولي پيش مياد يعني چند دقيقه وصل مي شم بعد دوباره دريافت از اينترنت قطع مي شه. در ضمن من ترفند افزايش سرعت اينترنت از طريق Group Policy را قبلا اجرا كرده بودم براي همين دوباره تنظيمات را برگردوندم اما بازم درست نشد. در ضمن تقريبا مطمئنم كه ويروس نيست چون آنتي ويروسم به روز هست. مرورگرم مشكل نداره چون وقتي دريافت قطع مي شه با هيچ نرم افزاري نمي شه كانكت شد. جالب اينجاست كه اگر قبل از قطعي ريسيو فايلي را براي دانلود گذاشته باشيم در دانلودش مشكلي پيش نمي ياد اما صفحات لود نمي شن و با هيچ نرم افزاري نمي شه وصل شد. در ضمن تنظيمات ويندوز در Cd ويندوز و درايور اينترنت را Reinstall كردم اما بازم درست نشد. ديگه ذهنم به جايي قد نمي ده.
لطفا شما يك كمكي كنيد...

EHSANRF
11-06-2008, 22:48
مشکل عجیبیه!

شاید نرم افزاری چیزی داره آپدیت میشه! که پهنای باند رو گرفته!
شاید هم مودمت مشکل داره!

به هرحال با نصب دوباره ویندوز درست میشه!

Reza Azimy_RW
11-06-2008, 22:59
یک روش هست که با اون میتونی ویندوزرو مثل روز اول دریت و حسابی کنی البته اگر برای مشکل شما کارایی داشته باشه :
به این ادرس برو :
START>RUN
بعد داخل اون بنویس :
CMD
بعد یه پنجره باز میشه که توش باید تایپ کنی :
sfc/scannow
بعد کلید اینتر رو بزن و سی دی ویندوز رو داخل سی دی رام قرار بده امیدوارم مشکلت حل بشه .