PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از لپ تاپ در ماشین

mehdi_349
11-06-2008, 14:18
سلام خدمت دوستان
من می خواستم از لپ تاپم در ماشین استفاده کنم. سوالم اینه که لرزش های ماشین به هارد و یا دی وی دی درایو اون آسیب می رسونه یا نه
لپ تاپ من lenovo n 100 است .
ممنون

zelda
11-06-2008, 15:44
احتمال اینکه آسیب بزنه هست ولی الان laptop هایی ساخته شده اند که نسبت به لرزش مقاوم ترند.

REGISTERED USER
12-06-2008, 00:00
کلا لپ تاپ هایی که دارای سنسور Navigator یا HDD security board هستند و لرزش گیر یا کیت های محافظ دارند از نام آنها مشخصه .... مثلا

در دل ها : latitude
در سونی ها : SZ ها
در ایسرها : travelmate ها
در توشیبا : Tecra ها

و در IBM lenovi : سریهای ThinkPad که با نام T شروع میشوند

باز هم بستگی داره به قیمت و اپشنش ...

بهتره لپ تاپ در جای بی حرکت باشه ... توی ماشین استفاده میشه کرد ... Drive optical ها جدید هم فناوری لرزش گیر دارند اما بهتر است مراقب باشی که شوک وارد نکنی و لرزش کم مسئله نیست

babak-online
12-06-2008, 11:51
کلا لپ تاپ هایی که دارای سنسور Navigator یا HDD security board هستند و لرزش گیر یا کیت های محافظ دارند از نام آنها مشخصه .... مثلا

در دل ها : latitude
در سونی ها : SZ ها
در ایسرها : travelmate ها
در توشیبا : Tecra ها

و در IBM lenovi : سریهای ThinkPad که با نام T شروع میشوند

باز هم بستگی داره به قیمت و اپشنش ...

بهتره لپ تاپ در جای بی حرکت باشه ... توی ماشین استفاده میشه کرد ... Drive optical ها جدید هم فناوری لرزش گیر دارند اما بهتر است مراقب باشی که شوک وارد نکنی و لرزش کم مسئله نیست

با سلام

سری FZ سونی سنسور Navigator داره؟

REGISTERED USER
12-06-2008, 23:20
خیر ... نوت بوک حساسی هست ...

هارد این سری رو من خودم باز کردن ... به نظر میرسه نسبت به دل و اچ پی محکم تر فیکش شده باشه ... هارد توی یک شیلد فلزی با چهار پیچ سفت فیکس شده و ممکنه ضربه و لرزش کاملا بهش منتقل بشه

moh612003
29-06-2008, 06:22
توی ایران با این همه سرعت گیر و چاله و دست انداز حتی وسط اتوبان بهتره که استفاده نکنی