PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2008 سال اشتباهات داوری در اروپا

alireza fatemi
11-06-2008, 10:25
22 روز پیش دیدیم که چجوری داور منچستر رو قهرمان کرد حالا توی این بازی ها اشتباهات از از اونجایی شروع شد که بازیکن نمی دونم چه تیمی بود که وقتی می خواست اوتی بزنه توپ از دستش رها شد و داور تکرار اوتی اعلام کرد
بعد در بازی ایتالیا به اوج رسید و کمک داور سمت راست این قدر اشتباه کرد که من فکر کردم دیگه توی این جام نبینمش و اما دیشب در بازیه اسپانیا و روسه یک اشتباه دیگه از داور دیدیم که به قیمت گل برای روسیه تموم شد (منظورم گل چهارم است)
حالا من این تاپیک زدم که در اینجا اشتباهات داوران که مطمئنا سر به فلک می کشد بررسی کنیم

Meisam Khan
11-06-2008, 10:41
توي بازي ايتاليا كه گل درست بود. پانوچي از زمين رفت بيرون و كمك داور اون رو جز بازي دونست و در ضمن رئيس كميته داوران ايتاليا گل رو تاييد كرد.و كدوم قهرماني منچستر رو ميگي؟

بردیا
11-06-2008, 10:44
فکر نکنم اونی که رفته بود بیرون توی بازی ایتالیا پانوچی بودش؟
رئیس کمیته داوران ایتالیا گفتش پانوچی توی جناح چپ آفسایدو پر کرده بود در حالی که اون بازیکنی که روی زمین افتاده بود جناح راست بودش(البته از طرف دروازه ایتالیایی ها)حالا باید ببینیم منظور رئیس داوران جناح چپ از طرف ایتالیا بوده یا جناح چپ از طرف هلند

Meisam Khan
11-06-2008, 10:46
بالاخره درست بود.
حتي بازيكناي ايتاليا هم تاييد كردن.

smohs
11-06-2008, 11:20
به نظر من داوريا خيلي عاليه
حداقل كمك داورا كه عالي كار كردن
منظورم اينه از اون همه موقعيتي كه امكان آفسايد بودن يا نبودنش وجود داره و خيلي سخته فقط يكيش(بازي آلمان) اشتباه شد
اگه كمك داوراي ايراني بودن نصفشو اشتباه ميكردن

alireza fatemi
11-06-2008, 13:29
كدوم قهرماني منچستر رو ميگي؟
همین اخری بازی چلسی با منچستر
وقتی بازیکن از زمین خارج میشه یعنی توی بازی نیست پس نمی تونه آفسایدو پر کنه ولی کارشناس داوری شبکه سه (مرادی ) گفت باید بازیکن مسدوم شده باشه آخه داور توی اونلحظه از کجا بدونه مسدوم شده یا نه ؟
گفتن پانوچی در سمت چپ آفسایدو پر کرده بوده ولی ما بازیکنی در سمت چپ نمی بینیم

WaTeRsTyLeR
11-06-2008, 21:22
به نظر من داوری خوب بوده

Meisam Khan
12-06-2008, 08:41
همین اخری بازی چلسی با منچستر
وقتی بازیکن از زمین خارج میشه یعنی توی بازی نیست پس نمی تونه آفسایدو پر کنه ولی کارشناس داوری شبکه سه (مرادی ) گفت باید بازیکن مسدوم شده باشه آخه داور توی اونلحظه از کجا بدونه مسدوم شده یا نه ؟
گفتن پانوچی در سمت چپ آفسایدو پر کرده بوده ولی ما بازیکنی در سمت چپ نمی بینیم
پانوچي از زمين قل خورد رفت بيرون و كمك داور اون رو جز بازي در نظر گرفته. يه باره ديگه فيلمگل رو ببينيد متوجه ميشد.

KambiaZ
12-06-2008, 18:03
گل هلند درست بود ...ولی گل فابرگاس اشتباه بود ...خ.د فابرگاس هم فهمید ....

@R3Z
12-06-2008, 18:14
به نظر من كه داوريا خيلي خوب بوده.

sudotux
14-06-2008, 21:03
اتشباهات وحشتناک داوری همچنان ادامه داره:

- گل ۱۰۰ درصد سالم ایتالیا در مقابل رومانی آفساید گرفته شد
- پنالتی اشتباه به سود رومانی
- تکل وحشتناک بازیکن سوئد روی زانوی ژوولی ( بازیکن اسپانیا ) که داور حتی کارت زرد هم نداد
- پنالتی ۱۰۰ در صد به سود اسپانیا در دقایق پایانی نیمه اول گرفته نشد
و ....