PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دست آوردن پسورد فایل ها رار

M i L @ D
10-06-2008, 09:30
بچه ها سلام ...

بچه دیشب از سایت تورنت یه فایل با فرمت Rar به حجم 80 مگ دانلود کردم که وقتی الان نگاه میکنم میبینم که پسورد میخواد ... بعد یه قسمت داشت برای پیدا کردن پسورد که باید تو یه سایت ثبت نام میکردی ولی سایت پولی بود ...

حالا بچه ها اگه میشه یه نرم افزار درست ، حسابی با یه آموزش برای پیدا کردن فایل رار بذارید ... ممنون میشم !!:46:

mokhtar
10-06-2008, 13:08
هیچ راهی نیست که بتونی پیدا کنی با برنامه

یسری برنامه هست ولی فقط وقت تو تلف میکنی

اسم سایت چی بوده و اسم فایل

huti_421
10-06-2008, 18:41
نرم افزار برای حذف پسورد فایل های Winrar :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M i L @ D
11-06-2008, 08:40
هیچ راهی نیست که بتونی پیدا کنی با برنامه

یسری برنامه هست ولی فقط وقت تو تلف میکنی

اسم سایت چی بوده و اسم فایل

از اینجا دانلود کردم :

اسم فایل : Evanescence - Fallen [2003].rar

نرم افزار برای حذف پسورد فایل های Winrar :

دوست عزیز هر 2 رو استفاده کردم به درد نمیخوره !! :41:

بچه ها راستی تو این فایل رار یه نوشته بود ... که برای پیدا کردن پسورد بود ولی من وقتی میرفتم تو سایت ... فکر کنم سایت پولی بود ولی خب این نوشته رو اینجا میذارم تا اگه شما هم تونستید یه کمکی کنید ... ممنون !! :46:

Hey guys I set a password to the music files because I have been in some problems with these music files. So you can easily get the password to enjoy your FREE music by doing the following very quick and easy steps. Also if you are not form the United States you must look at the other "Password Here" text file because this will not work for you.

Note: NOt only you will immediately gain access to the files you downloaded you will gain unlimited access to listen to more than 250,000+ albums, 80,000+ artists and 4,500,000+ songs.

1. Go to
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید in your internet browser.

2. Simply enter you email address [Don't worry Real.com is a very trusted online website and they will not SPAM you in any way] and then make up or put in a password for your FREE Trial real.com account. Simply Press Continue.

3. Enter your account information [Name, address etc etc] Again.. don't worry real.com is a trusted better business beareu online website and they will not spam you in any way and then enter your Credit Card info. Don't worry this is only if you choose to stay a member after the 14 day FREE trial. If you only want the password for torrent file(s) I actually recommend you cancel before your 14 day free trial is over. And you also may not know this free Rhapsody trial gives you unlimited access to listen to more than 250,000+ albums, 80,000+ artists and 4,500,000+ songs.

(+) SIMPLY CONTINUE... the password is on the next page.

Remember: Cancel any time during your 14-day Free trial and your credit card will not be charged!

4. Your done. The Password for torrent file(s) is the last word in the last sentence on this page...

You will see:

{After you install the Rhapsody Music Software your Web Browser will automatically direct you to the Real start page.

View Rhapsody Music Software ___****Password For Torrent Files***____}

Hint: It starts with a "s" and ends in a "t" and make sure you don't use caps. [Make sure you use all lower case letters when putting in the password.]

And if you want you can extract all the mp3 files to a folder somewhere else, like a folder, because you now have the password. That would be a good idea.

Enjoy some great music!

nvb007
11-06-2008, 10:11
یعنی همچین نرم افزاری هست ، ؟

M i L @ D
11-06-2008, 10:21
یعنی همچین نرم افزاری هست ، ؟

من که هرچی امتحان کردم ... جواب ندادن !!:41:

AABB
11-06-2008, 17:06
من که هرچی امتحان کردم ... جواب ندادن !!:41:
منم همین طور ولی آیا برنامه ایی هست که قبل از دانلود بشه فهمید که فایل رارپسورد داره که این همه وقت رو صرف دانلودش نکنه؟؟؟

huti_421
11-06-2008, 17:29
دوستان این رو هم امتحان کنید ( هر چند می دونید که نرم افزار وینرار از امنیت بالایی برخورداره پس الکی الکی پسوردش هک نمیشه ) :

M i L @ D
11-06-2008, 20:13
دوستان این رو هم امتحان کنید ( هر چند می دونید که نرم افزار وینرار از امنیت بالایی برخورداره پس الکی الکی پسوردش هک نمیشه ) :

دوست عزیز ممنونم !!! :46:

ولی در کل بیخیال شدم ... از دوستم آلبومش رو گرفتم !! :31:

WooKMaN
11-06-2008, 23:24
نرم افزارهاي موجود از روش brute force برا پيدا كردن pass استفاده ميكنن كه احتمال خيلي خيلي ضعيفي داره جواب بده ...

نتيجه اخلاقي:

اگه پسوردي كه خود سايت منبع لينك گذاشته جواب نميده ، يه لينك ديگه برا دانلود پيدا كنين و وقتتون رو تلف نكنين ...