PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خیلی مهم خواهشا ← عرق کردن دستها

farhadpur
09-06-2008, 23:39
سلام. امیدارم روزگار به کام باشد. اگر لطف کنید به سوال حیاتی من جواب دهید ممنون میشوم. من دستام نسبتا عرق میکنند.میخواستم این هفته برای گرفتن معافیت سربازی اقدام کنم اما میترسم در موقع معاینه عرق کردن دستم به شدتی گذشته نباشد. اگر لطف کنین یک راه حلی برای افزایش عرق دست چه با دارو و درمان و چه هر راه دیگر که خودتان بهتر از من میدانید بفرمایید. من عصای دست پدرم میباشم و رفتن به خدمت هم با شرایط فعلی ام کاری ناعاقلانه هست (فکر نکنین از خدمت و سختی هایش فرار میکنم). این هم ایمیل من میباشد:iceheart_20062001@yahoo.com.ممنو میشوم هر چه زودتر مرا از سردرگمی دربیارید.حتما جبران میکنم.قول میدهم.با تشکر

sina285
18-06-2008, 08:25
دوست عزيز اين عرق كردن دست خيلي كم باعث ميشه ادم و معاف كنند ولي چون ميدونم كه خيلي اضطراب داري اگه بري اونجا حتما" از دستت عرق مياد چون اضطراب خودش باعث تشديد عرق كردن بدن ميشه
سعي كنيد خونسرد اصلا" نباشيد تا جايي كه ميشه اضطراب داشته باشيد داروهاي زذ تعريقم استفاده نكنيد تا حدي كه مي تونيد نريد حموم

Havbb
18-06-2008, 14:25
دوست عزيز اين عرق كردن دست خيلي كم باعث ميشه ادم و معاف كنند ولي چون ميدونم كه خيلي اضطراب داري اگه بري اونجا حتما" از دستت عرق مياد چون اضطراب خودش باعث تشديد عرق كردن بدن ميشه
سعي كنيد خونسرد اصلا" نباشيد تا جايي كه ميشه اضطراب داشته باشيد داروهاي زذ تعريقم استفاده نكنيد تا حدي كه مي تونيد نريد حموم
نه اتفاقا" وقتي بره حموم منافذ عرقي بدن باز ميشه! سعي كن زود به زود دستهات را بشوري

sina285
18-06-2008, 16:57
نه اتفاقا" وقتي بره حموم منافذ عرقي بدن باز ميشه! سعي كن زود به زود دستهات را بشوري
بله ولي اين هيچ تاثيري در افزايشش نداره ئلي در صورتي كه نره حموم بر اصر گرم شدن لايه ي زير پوست ترشح غدد عرق افزايش پيدا ميكنه

as13851365
19-07-2008, 14:21
به حق چیز های نشنیده !
مگه به عرق کردن دست ها هم معافیت سربازی می دن ؟